Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

58,55

Inakustik 0041201, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 1 m, 6 mm

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en STconnectoren

Multimediabay.nl

62,92

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en STconnectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

C2G 85556 20m LC LC Turkoois Glasvezel kabel

Directsale.nl

60,95

C2G 85556, 20 m, OFNR, LC, LC, Turkoois

Inakustik 0041202 Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

59,65

Inakustik 0041202, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 2 m, 6 mm

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

62,34

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

58,95

Hewlett Packard Enterprise AJ834A, 1 m, LC, LC, Blauw

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

62,16

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelUPC polishLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

62,47

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren

Multimediabay.nl

62,17

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

62,57

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

62,59

ACT 30 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

61,40

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Cbl/15m LC/SC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr

Multimediabay.nl

61,92 nieuw

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

58,56

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Cbl/10m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

Multimediabay.nl

58,64 nieuw

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

59,05

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

59,40

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

Multimediabay.nl

59,39

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelUPC APC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 25 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

58,55

ACT 25 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

59,39

ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

59,79

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

59,47

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

57,91

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

56,27

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

56,77

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

58,08

ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

Multimediabay.nl

56,84

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelUPC APC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Cbl/10m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

Multimediabay.nl

56,76 nieuw

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

57,10

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

55,89

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

54,81

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

55,51

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

55,09

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

53,69

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

54,03

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A-m vezelUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

54,10

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

54,71

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectoren

Multimediabay.nl

55,67

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

54,24

ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

55,80

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

aansluitkabel Toslink(M)-(M) 3.0m

Partsland.nl

54,95

toslink (ODT) stekker - toslink (ODT) stekker ongeëvenaarde geluidskwaliteit door overdracht via zuivere glasvezels. Het metalen omhulsel beschermt de interne verbinding van de kabel en zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid van de verbinding. Inclusief 2 adapters Toslink(F)-3.5(M). 300 cm Origineel

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren

Multimediabay.nl

53,94

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelLaser presision cleavingUPC APC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

54,52

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

54,90

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren

Multimediabay.nl

54,85

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdAPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

Multimediabay.nl

54,39

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelUPC polishLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

55,52

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

53,96

ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

55,41

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Glasvezel LC/LC 50/125 OM4 LSZH, 15 meter

Multimediabay.nl

55,77

Diverse Glasvezel LC/LC 50/125? OM4 LSZH, 15 meter (Kabels - Netwerk - Kabels - Netwerk)

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

55,30

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

55,63

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Cbl/7m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

Multimediabay.nl

52,47 nieuw

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 7 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

ACT 1 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

52,-

ACT 1 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectoren

Multimediabay.nl

53,39

ACT 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

51,47

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

52,74

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en SC connectoren

Multimediabay.nl

52,96

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en LC connectoren

Multimediabay.nl

53,37

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

51,45

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

53,25

ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A-m vezelLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

C2G 85612 30m LC LC Geel Glasvezel kabel

Wohi.nl

54,50

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications. The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions whe

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

52,36

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishLaser presision cleavingGrade A vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en ST connectoren

Multimediabay.nl

52,73

ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met MTRJ en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelLaser presision cleavingUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

38,19

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

53,02

ACT 25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenGrade A vezelLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

52,23

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

Multimediabay.nl

53,41

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A vezelUPC APC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

50,10

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelUPC polishBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

50,51

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingGrade A vezelBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.