Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Procab OTT15 toslink male - toslink male 3.00 meter 20 stuks

Weblectronics.nl

598,95 nieuw

Procab OTT15/3-P optical kabel - 3mtr./20stuks

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

Oehlbach 6012, optical toslink cable, 15m, zwart/rood

Artencraft.be

117,- nieuw

Philips SWA4302 - Glasvezel Optische kabel - 1.5 meter / Grijs

Bol.com Belgie

21,99 nieuw

Philips SWA4302 - Glasvezel Optische kabel - 1.5 meter / Grijs - van Philips in de categorie Audiokabel.

aansluitkabel Toslink(M)-(M) 3.0m

Showroom24.nl

55,99

toslink (ODT) stekker - toslink (ODT) stekkerongeëvenaarde geluidskwaliteit door overdracht via zuivere glasvezels.Het metalen omhulsel beschermt de interne verbinding van de kabel en zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid van de verbinding.Inclusief

aansluitkabel Toslink(M)-(M) 3.0m

Partsland.nl

54,95 nieuw

toslink (ODT) stekker - toslink (ODT) stekker ongeëvenaarde geluidskwaliteit door overdracht via zuivere glasvezels. Het metalen omhulsel beschermt de interne verbinding van de kabel en zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid van de verbinding. Inclusi

C2G 85556 Glasvezel kabel

Wohi.nl

48,99

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated sp

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Grotekadoshop.nl

43,95

Geniet van superieur High Definition-geluid De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige ker

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Prijskeurig.nl

37,95

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit. Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige kern van de kab

Procab OTT15 toslink male - toslink male 5.00 meter 20 stuks

Weblectronics.nl

898,42 nieuw

Procab OTT15/5-P optical kabel - 5mtr./20stuks

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

149,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

Procab OTT15 toslink male - toslink male 1.50 meter 20 stuks

Weblectronics.nl

471,90 nieuw

Procab OTT15/1.5-P optical kabel - 1,5mtr./20stuks

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

139,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

Procab OTT15 toslink male - toslink male 5.00 meter

Weblectronics.nl

49,42 nieuw

Procab OTT15/5-H optical kabel - 5mtr.

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

-17%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

48,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

47,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

47,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

45,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 35 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijde hee

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijde hee

-20%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

-28%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 35 meter

Onlinekabelshop.nl

35,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijd

SC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

SC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Subscriber connectoren (SC-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijde

SC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

36,99

SC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Subscriber connectoren (SC-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijde

-22%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijd

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

32,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

32,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

-13%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

32,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

-25%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

32,99

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijd

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

-10%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

28,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.