Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
aansluitkabel Toslink(M)-(M) 3.0m

Partsland.nl

54,95

toslink (ODT) stekker - toslink (ODT) stekker ongeëvenaarde geluidskwaliteit door overdracht via zuivere glasvezels. Het metalen omhulsel beschermt de interne verbinding van de kabel en zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid van de verbinding. Inclusi

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Grotekadoshop.nl

42,95

Geniet van superieur High Definition-geluid De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige ker

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Soundsandvisions.nl

38,95

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit. Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige kern van de kab

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Nodev.nl

38,88

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit.Flexibele PVC-aansluitingFlexibele PVC-aansluiting die de gevoelige kern van de kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM3

Allekabels.nl

10,95

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125µm Multi Mode OM3, LSZH, 1 meter.

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Prijskeurig.nl

36,95

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit. Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige kern van de kab

Equip 254316 Glasvezel patchkabel LC/SC 50/125 10m

Webshoppie.nl

13,95 nieuw

Equip 254316 Glasvezel patchkabel LC/SC 50/125µ 10mKeyfeatures:- cable specification: I-VH 2 x 1G.- Multimode.- connector: ceramic ferrule.- cladding: low smoke and zero halogen.- cable color: orange.- equip Zip Bag.- 10pcs. in Hardcoverbox.- each cable i

Roline Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 2m

Kabeldirect.nl

17,95

Grijze Roline Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roli

Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 ST/ST 5m

Kabeldirect.nl

13,35

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 5 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GeelLengte: 5 meterAantal Aders: 2Type: Singlemode DuplexDiam

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 50m

Kabeldirect.nl

74,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50m met kwalitatief goede connectoren.50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: AquaLengte: 50 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buiten

Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 SC/SC 10m

Kabeldirect.nl

20,55

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: Duplex

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 20m

Kabeldirect.nl

27,80

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLengte: 20 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk:

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 1m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 1m

Kabeldirect.nl

9,80

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

10,85

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,30

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

9,05

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 5m

Kabeldirect.nl

11,85

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

12,90

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GeelLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDiamete

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 5m

Kabeldirect.nl

13,65

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Valu

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/ST 1m

Kabeldirect.nl

9,80

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: TurquoiseLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Valu

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 5m

Kabeldirect.nl

18,50

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

9,80

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 3m

Kabeldirect.nl

12,65

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

15,40

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

9,80

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: PaarsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/ST 3m

Kabeldirect.nl

14,70

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: PaarsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/ST 5m

Kabeldirect.nl

18,50

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: PaarsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 20m

Kabeldirect.nl

39,95

ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLengte: 20 mAantal Aders: 2Type: DuplexMe

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 15m

Kabeldirect.nl

49,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 15 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 15 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACT

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 50m

Kabeldirect.nl

132,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 50 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACT

Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

27,80

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 5 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GeelLengte: 5 meterAantal Aders: 2Type: Singlemode DuplexDiam

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 20m

Kabeldirect.nl

39,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 20m met kwalitatief goede connectoren.50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: AquaLengte: 20 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buiten

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 15m

Kabeldirect.nl

49,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 15 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 15 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACT

Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/SC 2m

Kabeldirect.nl

19,95

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 2 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GeelLengte: 2 meterAantal Aders: 2Type: Singlemode DuplexDiam

Duplex Glasvezel Patchkabel OS1 9/125 LC/SC 3m

Kabeldirect.nl

23,95

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 3 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GeelLengte: 3 meterAantal Aders: 2Type: Singlemode DuplexDiam

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

10,05

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 1m

Kabeldirect.nl

10,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

11,60

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 1m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

10,85

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GeelLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDiamet

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

12,35

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: TurquoiseLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Valu

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 2m

Kabeldirect.nl

11,30

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Valu

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

9,55

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: TurquoiseLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Val

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/ST 2m

Kabeldirect.nl

11,30

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: TurquoiseLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Valu

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/ST 5m

Kabeldirect.nl

14,40

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: TurquoiseLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Valu

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

10,25

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueD

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

26,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 10m

Kabeldirect.nl

21,90

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 15m

Kabeldirect.nl

33,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 15m met kwalitatief goede connectoren.50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: AquaLengte: 15 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buiten

Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/ST 3m

Kabeldirect.nl

11,30

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 3 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: STKleur: GeelLengte: 3 meterAantal Aders: 2Type: Singlemode DuplexDiam

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 25m

Kabeldirect.nl

44,95

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 25m met kwalitatief goede connectoren.50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: AquaLengte: 25 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buiten

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 15m

Kabeldirect.nl

37,95

Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 1500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 15 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueD

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

35,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACT

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m

Kabeldirect.nl

132,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 50 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACT

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.