Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
KabelDirekt - 25 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, zilver)nieuw
KabelDirekt - 25 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, zilver)
€12,55
Amazon.nl
 
Datatransmissie met de maximale internet-/glasvezelsnelheid van de internetprovider van 1 gigabit per seconde & is geschikt voor switches, routers, modems met RJ45 ingang Ideaal voor gigabit-netwerken, voor het verbinden van computers, spelconsoles, DSL-modems, routers, switches, netwerkdozen en patchpanels Betrouwbaar, veilig en ongevoelig voor st...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 30 meter
-14%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 30 meter
€59,99
Onlinekabelshop.nl
(4k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel LC - ST 10 m OM4 - violet/rozenieuw
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel LC - ST 10 m OM4 - violet/roze
€15,64
Amazon.nl
 
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel LC - ST 10 m OM4 - violet/roze
Assmann DK-25332-02/3 LC OM3 50/125 Simplex Digitus gekleurde pigtails kabel
Assmann DK-25332-02/3 LC OM3 50/125 Simplex Digitus gekleurde pigtails kabel
€26,91
Amazon.nl
 
DIGITUS LWL vezelpigtail-set, LC Simplex, OM3, 2,0 m
Tripp Lite N368-01M Duplex-singlemode 8.3/125 glasvezelkabel (LC, ST), 1 m, 1M, geel, 1
Tripp Lite N368-01M Duplex-singlemode 8.3/125 glasvezelkabel (LC, ST), 1 m, 1M, geel, 1
€31,43
Amazon.nl
Gratis verzending
Tripp Lite N368-01M Duplex-singlemode 8.3/125 glasvezelkabel (LC, ST), 1 m, 1M, geel, 1
InLine 88656A LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, 15m)
InLine 88656A LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, 15m)
€15,-
Amazon.nl
 
Aantal vezels: 2 Prestatiekenmerken: halogeenvrij Technologie: glasvezel. Kern-/manteldiameter: 9/125 micron Lengte: 15 m.
LWL patchkabel 50µ adapterkabel duplex ST/stekker - SC/stekker 3.0 m
LWL patchkabel 50µ adapterkabel duplex ST/stekker - SC/stekker 3.0 m
€4,22
Amazon.nl
 
Geschikt voor multimode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte en lage demping voor een hoog bereik. Kosteneffectieve oplossing Ideaal voor Gigabit Ethernet-toepassingen Halogeenvrij (LS0H)
Tripp Lite N806-01M Glasvezel kabel 2 m 0
Tripp Lite N806-01M Glasvezel kabel 2 m 0
€25,36
Amazon.nl
Gratis verzending
Tripp Lite N806-01M Glasvezel kabel 2 m 0
InLine 88543O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 3m)
InLine 88543O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 3m)
€8,68
Amazon.nl
 
88543O
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel LC - SC 5 m OM3 - Aqua/Turquoisenieuw
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel LC - SC 5 m OM3 - Aqua/Turquoise
€8,70
Amazon.nl
 
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel LC - SC 5 m OM3 - Aqua/Turquoise
FIB441015 - glasvezelkabel (15 m, OS2, LC, male connector/male connector, geel).
FIB441015 - glasvezelkabel (15 m, OS2, LC, male connector/male connector, geel).
€33,05
Amazon.nl
Gratis verzending
FIB441015 - glasvezelkabel (15 m, OS2, LC, male connector/male connector, geel).
InLine 88502O LWL duplex kabel (LC stekker op St connector, OM3, 2m)
InLine 88502O LWL duplex kabel (LC stekker op St connector, OM3, 2m)
€9,30
Amazon.nl
 
Technologie: glasvezel. Kleur: turquoise Prestatiekenmerken: Halogeenvrij Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer. Kabelmantelmateriaal: Low Smoke Zero halogeen (LSZH)
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC, ST 10m blauw
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC, ST 10m blauw
€8,64
Amazon.nl
 
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC, ST 10m blauw
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 5m turquoise, turquoisenieuw
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 5m turquoise, turquoise
€24,96
Amazon.nl
Gratis verzending
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 5m turquoise, turquoise
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC, LC 2m geel
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC, LC 2m geel
€6,20
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC/SC 2m blauw
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC/SC 2m blauw
€8,30
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS LWL patchkabel OM3-20 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - duplex multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-20 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - duplex multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise
€23,33
Amazon.nl
Gratis verzending
Inhoud: FIBER OPT PATCH C 80/LC 20M OM3
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 20mnieuw
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 20m
€18,18
Amazon.nl
 
Lengte: 20 m Type netwerkkabel: patchkabel - OM2 Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer. Prestatiekenmerken: Halogeenvrij Aantal vezels: 2
Tripp Lite N516-02M Glasvezel kabel 1 m 0
Tripp Lite N516-02M Glasvezel kabel 1 m 0
€22,99
Amazon.nl
Gratis verzending
Tripp Lite N516-02M Glasvezel kabel 1 m 0
LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex ST/stekker - ST/stekker 1,0 m
LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex ST/stekker - ST/stekker 1,0 m
€4,09
Amazon.nl
 
Geschikt voor multimode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte en lage demping voor een hoog bereik. Kosteneffectieve oplossing Ideaal voor Gigabit Ethernet-toepassingen Halogeenvrij (LS0H)
StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – STnieuw
StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST
€13,59
Amazon.nl
 
StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel LC - LC 20 m OM2 - Oranjenieuw
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel LC - LC 20 m OM2 - Oranje
€30,60
Amazon.nl
Gratis verzending
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel LC - LC 20 m OM2 - Oranje
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel LC - ST 2 m OM3 - Aqua/Turquoisenieuw
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel LC - ST 2 m OM3 - Aqua/Turquoise
€9,48
Amazon.nl
 
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel LC - ST 2 m OM3 - Aqua/Turquoise
Tripp Lite N836-01M 1m Mini-LC Blauw Glasvezelkabel
Tripp Lite N836-01M 1m Mini-LC Blauw Glasvezelkabel
€35,96
Amazon.nl
Gratis verzending
Tripp Lite N836-01M. Kabellengte: 1 m. Aansluiting 1: Mini-LC Aansluiting 2: ** Hoofddiameter: 50 µm. Soort connector: stekker/stekker. Vollduplex Kleur van de kabel: blauw.
InLine 88645 LWL Duplex-kabel, SC, 50/125µm, OM2, 5m
InLine 88645 LWL Duplex-kabel, SC, 50/125µm, OM2, 5m
€5,30
Amazon.nl
 
Glasvezel optische duplex kabel aansluiting LC/SC 50/125µm 5 m.
Value LWL-kabel 50/125µm OM3 LC, ST 2m turquoise
Value LWL-kabel 50/125µm OM3 LC, ST 2m turquoise
€10,90
Amazon.nl
 
Glasvezel patchkabel met uitstekende prijs-kwaliteitverhouding Kabel met hoogwaardige stekkers, goede waarden bij invoegdemping en reflectie Duplex-kabel met vezeltypes 50/125µm OM3 turquoise lengte 2m Opbouw: compacte ader, PVC-buitenmantel, ca. 2,8 x 6 mm Stekkertype LC-ST
InLine 81505P LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM4, 5m)
InLine 81505P LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM4, 5m)
€11,93
Amazon.nl
 
Duplex glasvezel patchkabel (LWL / lichtgolfgeleider) vezels: OM4 Multimode 50/125µm, halogeenvrij LSZH diameter 3,0 mm (X2) 2x ST stekker op 2x ST stekker fiberkleur: violet
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 1 Maand turquoise, turquoisenieuw
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 1 Maand turquoise, turquoise
€13,07
Amazon.nl
 
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 1 Maand turquoise, turquoise
FiB441002 - glasvezelkabel (2 m, LC, geel).
FiB441002 - glasvezelkabel (2 m, LC, geel).
€37,92
Amazon.nl
Gratis verzending
Kabel en adapter, LWL FC-kabel en adapter, MicroConnect
Intellinet LWL aansluitkabel LC/SC 10M Multimode OM1 oranje
Intellinet LWL aansluitkabel LC/SC 10M Multimode OM1 oranje
€5,43
Amazon.nl
 
Geschikt voor multimode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte en lage demping voor een hoog bereik. Kosteneffectieve oplossing Ideaal voor Gigabit Ethernet-toepassingen
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC, LC 1m geel
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC, LC 1m geel
€5,98
Amazon.nl
 
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC, LC 1m geel
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 2m turquoise, turquoisenieuw
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 2m turquoise, turquoise
€14,50
Amazon.nl
 
ROLINE OM3 LC LowL LSOH LWL-kabel 2m turquoise, turquoise
Vaue LWL Kb. 50µ, OM3, LC, LC,turquoise, 0,5 m 0,5m turquoisenieuw
Vaue LWL Kb. 50µ, OM3, LC, LC,turquoise, 0,5 m 0,5m turquoise
€8,89
Amazon.nl
 
Glasvezel patchkabel met uitstekende prijs/prestatieverhouding Kabel met hoogwaardige connectoren, goede waarden voor demping en reflectie Dubbelzijdige kabel met vezeltype 50/125 micron OM3 turquoise lengte 0,5 meter Uitvoering: Compact kern, PVC buitenmantel, ca.2,8x6 mm Connector type LC-LC
Olympus PTCB-E02 optische glasvezelkabel/lichtgolfkabel (geschikt voor UFL-2)nieuw
Olympus PTCB-E02 optische glasvezelkabel/lichtgolfkabel (geschikt voor UFL-2)
€89,79
Amazon.nl
Gratis verzending
Glasvezel kabel voor onderwaterfotografie. Optische kabel voor onderwaterflitser De glasvezeloptische kabel maakt de bediening van een externe flitser mogelijk door een optisch signaal van de geïntegreerde camera flits aan de externe flitser over te brengen. Als je twee flitsen wilt gebruiken, zijn twee glasvezel-kabels nodig.
Aansluitkabel van glasvezel (5 m, LC, LC, male connector/male connector, oranje).nieuw
Aansluitkabel van glasvezel (5 m, LC, LC, male connector/male connector, oranje).
€43,61
Amazon.nl
Gratis verzending
Aansluitkabel van glasvezel (5 m, LC, LC, male connector/male connector, oranje).
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC/SC 5m geel
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC/SC 5m geel
€6,76
Amazon.nl
 
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC/SC 5m geel
InLine LWL duplex kabel, MTRJ/MTRJ, 5m
InLine LWL duplex kabel, MTRJ/MTRJ, 5m
€15,38
Amazon.nl
 
InLine LWL duplex kabel, MTRJ/MTRJ, 5m
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel ST - ST 10 m OM4 - violet/rozenieuw
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel ST - ST 10 m OM4 - violet/roze
€20,29
Amazon.nl
Gratis verzending
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel ST - ST 10 m OM4 - violet/roze
Intellinet LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex SC/stekker - SC/stekker 2.0 m
Intellinet LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex SC/stekker - SC/stekker 2.0 m
€4,18
Amazon.nl
 
Geschikt voor multimode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte en lage demping voor een hoog bereik. Kosteneffectieve oplossing Ideaal voor Gigabit Ethernet-toepassingen Halogeenvrij (LS0H)
5 m multimode 50/125 duplex LWL-patchkabel LC - LC - glasvezel netwerkkabel
5 m multimode 50/125 duplex LWL-patchkabel LC - LC - glasvezel netwerkkabel
€21,03
Amazon.nl
Gratis verzending
Altijd voor elektrische interferentie. OM2 (50/125) 500-MHz-multimodus-vezeloptiek LSZH-kabelmantel (weinig rook, geen halogeen) Dempingsverlies komt overeen met of overtreft industriële normen.
LWL blindstoppen, LC Duplex, 100 St
LWL blindstoppen, LC Duplex, 100 St
€3,65
Amazon.nl
 
Voor het afsluiten van ongebruikte doorbraak. Voorkomt stof en vuil. Levering: VPE 100 stuks per polyzak Materiaal: kunststof, zwart, Fabrikant: DIGITUS
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, Toslink-kabel Ø 2,2 mm, 2,00m, zwart
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, Toslink-kabel Ø 2,2 mm, 2,00m, zwart
€3,71
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrisheid, geen verliezen Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 2,2 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1x HDSupply TC010-020 Toslink S/PDIF audiokabel, opti...
INLINE LWL Duplex-kabel SC/SC 9/125um OS2 15m
INLINE LWL Duplex-kabel SC/SC 9/125um OS2 15m
€19,97
Amazon.nl
 
Netwerkkabel LWL-adapterkabel. SC/SC
Belkin OM1 Glasvezel kabel
Belkin OM1 Glasvezel kabel
€7,60
Amazon.nl
 
Met Multimode 62.5/125 micron, ritssluiting constructie met 2 SC connectoren aan beide uiteinden. Belkin Multimode SC/SC Duplex Fibre Patchkabel 2 m Kleur van het product: oranje
Intellinet LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex SC/stekker - SC/stekker 3.0 m
Intellinet LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex SC/stekker - SC/stekker 3.0 m
€4,31
Amazon.nl
 
Geschikt voor multimode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte en lage demping voor een hoog bereik. Kosteneffectieve oplossing Ideaal voor Gigabit Ethernet-toepassingen Halogeenvrij (LS0H)
Vaue LWL Kb. 50µ, OM3, LC, LC,turquoise, 0,5 m 3m turquoisenieuw
Vaue LWL Kb. 50µ, OM3, LC, LC,turquoise, 0,5 m 3m turquoise
€9,68
Amazon.nl
 
Vaue LWL Kb. 50µ, OM3, LC, LC,turquoise, 0,5 m 3m turquoise
Goobay 95943 LWL kabel, multimode (OM4), violetnieuw
Goobay 95943 LWL kabel, multimode (OM4), violet
€7,59
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en industriecentra De kabelmantel is halogeenvrij en moeilijk ontvlambaar. Elke kabel bevat een testprotocol Kabellengte 1 m Kleur violet
FiB442008 - glasvezelkabel (8 m, LC, blauw)nieuw
FiB442008 - glasvezelkabel (8 m, LC, blauw)
€47,30
Amazon.nl
Gratis verzending
FiB442008 - glasvezelkabel (8 m, LC, blauw)
InLine LWL duplex kabel, MTRJ/MTRJ, 5m
InLine LWL duplex kabel, MTRJ/MTRJ, 5m
€12,30
Amazon.nl
 
Netwerkkabel LWL-adapterkabel. MTRJ/MTRJ.
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel SC - SC 0,5 m OM4 - violet/rozenieuw
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel SC - SC 0,5 m OM4 - violet/roze
€6,-
Amazon.nl
 
Good Connections kabel - DUPLEX - stekker SC aan SC - lichtgolf ladder, glasvezel kabel, patchkabel SC - SC 0,5 m OM4 - violet/roze
InLine LWL duplex kabel, MTRJ/ST, 1m
InLine LWL duplex kabel, MTRJ/ST, 1m
€8,96
Amazon.nl
 
Duplex-kabel, 1 m, 2x ST, Duplex, LWL, UL
InLine 88643P LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, OM4, 3m) violet
InLine 88643P LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, OM4, 3m) violet
€11,63
Amazon.nl
 
88643P
InLine LWL duplex kabel St/1m
InLine LWL duplex kabel St/1m
€9,34
Amazon.nl
 
Duplex-kabel, 1 m, ST, Duplex, LWL, UL
SC-SC 50/125 OM2 duplex multimode PVC glasvezelkabel (1 m) 7 m oranje
SC-SC 50/125 OM2 duplex multimode PVC glasvezelkabel (1 m) 7 m oranje
€5,41
Amazon.nl
 
SC-SC 50/125 OM2 duplex multimode PVC glasvezelkabel (1 m) 7 m oranje
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC, LC 2m turquoise
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC, LC 2m turquoise
€7,67
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
intellinet glasvezel LWL fiber optic kabel duplex SC, ST 9/125 OS2 1 m geelnieuw
intellinet glasvezel LWL fiber optic kabel duplex SC, ST 9/125 OS2 1 m geel
€12,18
Amazon.nl
 
intellinet glasvezel LWL fiber optic kabel duplex SC, ST 9/125 OS2 1 m geel
InLine 88549O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 10m)
InLine 88549O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 10m)
€14,99
Amazon.nl
 
88549O
Tripp Lite N318-05M 5m OFNR LC ST oranje glasvezelkabel
Tripp Lite N318-05M 5m OFNR LC ST oranje glasvezelkabel
€22,96
Amazon.nl
Gratis verzending
Tripp Lite N318-05M. Kabellengte: 5 m. Kabeltype: OFNR Aansluiting 1: ** Aansluiting 2: ST Hoofddiameter: 62,5 µm. Soort connector: stekker/stekker. Vollduplex Kleur van de kabel: oranje.
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC, ST 3m paarsnieuw
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC, ST 3m paars
€14,65
Amazon.nl
 
Vezels. 50/125 µm OM4 Paars
InLine 81510O LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM3, 10m)
InLine 81510O LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM3, 10m)
€14,15
Amazon.nl
 
InLine LWL duplex kabel, ST/ST, 50/125µm, OM3, 10m duplex glasvezel patchkabel (LWL / lichtgolfgeleider) vezel: OM3 multimode 50/125µm, halogeenvrij LSZH diameter 2,0 mm (X2) 2x ST stekker op 2x ST stekker vezelkleur: turquoise met testprotocol meegeleverd 0375&Productid=1944431000&customsheet=true&datasourcetype=profile&datasourceid=f8605ea0-1890-...
InLine 89922R 2 m Toslink Toslink glasvezelkabel
InLine 89922R 2 m Toslink Toslink glasvezelkabel
€4,78
Amazon.nl
 
InLine 89922R Kabellengte: 2 m Aansluiting 1: Toslink Aansluiting 2: Toslink Soort connector: stekker/stekker.
Tripp Lite N844-05M-12-P Glasvezel kabel - Aquanieuw
Tripp Lite N844-05M-12-P Glasvezel kabel - Aqua
€188,04
Amazon.nl
Gratis verzending
MTP/MPO push-pull connectoren voor snelle glasvezelverbindingen 12 keer de dichtheid van SC-stijl connectoren Geen lange uitwaaierkabels of individuele lange duplex kabelverbindingen nodig Ontwerp met hoge dichtheid verlaagt de installatiekosten 50/125 OM3 Gekeurde multimode vezel, 850nm
BeMatik - Vezeloptische spoel 62,5/125 multimode 3,0 mm duplex 500 mnieuw
BeMatik - Vezeloptische spoel 62,5/125 multimode 3,0 mm duplex 500 m
€331,60
Amazon.nl
Gratis verzending
Duplex multi-mode glasvezelkabel spoel (2 vezels). De kernsectie en de voering zijn sectie 62,5 / 125 micron (um). De buitenste bescherming is van een hechtend of strak type (strakke buffer) met een oranje kleur en een diameter van 3,0 mm. Halogeenvrije en vlamvrije kabel (LSZH = Low Smoke Zero Halogen). Gepresenteerd in spoel voor comfort.
Neklan 2071465 glasvezelkabel (duplex multi, mode MTRJ/SC, 50/12/20 m 5 (DE)nieuw
Neklan 2071465 glasvezelkabel (duplex multi, mode MTRJ/SC, 50/12/20 m 5 (DE)
€25,11
Amazon.nl
Gratis verzending
Neklan 2071465 glasvezelkabel (duplex multi, mode MTRJ/SC, 50/12/20 m 5 (DE)
IC intracom Manhattan LWL patchkabel 50µ adapterkabel duplex ST/stekker - LC/stekker 3.0 m Zipcord
IC intracom Manhattan LWL patchkabel 50µ adapterkabel duplex ST/stekker - LC/stekker 3.0 m Zipcord
€13,87
Amazon.nl
 
Lichtgolfgeleider Duplex-patchkabel, multimode LC - ST
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC/SC 1m geel
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC/SC 1m geel
€6,75
Amazon.nl
 
DIGITUS LWL patchkabel - OS2 OS2 - LC/SC 1m geel
MCL Samar ST Multimodus (M) LC Multimodus (mannelijk), 2 m, glasvezel, 50/125 micron (OM3)
MCL Samar ST Multimodus (M) LC Multimodus (mannelijk), 2 m, glasvezel, 50/125 micron (OM3)
€17,36
Amazon.nl
 
Productbeschrijving: MCL FJOM3/STLC-2M Aansluiting 1: ST Aansluiting 2: LC Geslacht: Stekker/stekker Kabellengte: 2 m. Gegevensbron: Sokkeldiameter/mantel: 50/125 µm
Belkin 10m Duplex Glasvezel kabel
Belkin 10m Duplex Glasvezel kabel
€9,87
Amazon.nl
 
Single-mode duplex glasvezelkabels zijn geschikt voor lange afstand toepassingen 100% getest om betrouwbaarheid en goede prestaties te garanderen Kwaliteit verzekerd met volledige levenslange garantie van Belkin Voorzien van twee ST-connectoren aan elk uiteinde van de kabel 8,3/125 micron
EQUIP LWL patchkabel ST->SC 2.00m singlemode duplex OS2 yel
EQUIP LWL patchkabel ST->SC 2.00m singlemode duplex OS2 yel
€4,86
Amazon.nl
 
Duplex single-mode glasvezel optic kabel Stekker: keramische ferrule Core diameter: 9/125µm Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1E Elke kabel bevat een meetprotocol Rookarm, nulhalogeen (LSZH/LSOH)
Hewlett Packard Enterprise 491026-001 5m LC glasvezelkabel - glasvezelkabel (5 m, LC, stekker/stekker)
Hewlett Packard Enterprise 491026-001 5m LC glasvezelkabel - glasvezelkabel (5 m, LC, stekker/stekker)
€80,88
Amazon.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 491026-001 Kabellengte: 5 m. Aansluiting 1: ** Aansluiting 2: ** Hoofddiameter: 50 µm. Soort connector: stekker/stekker.
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™