Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
intellinet 473729 glasvezel glasvezel glasvezel kabel"duplex LC/SC (9/125) OS2" 5m geel
intellinet 473729 glasvezel glasvezel glasvezel kabel"duplex LC/SC (9/125) OS2" 5m geel
€9,76
Amazon.nl
 
Geschikt voor singlemode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte voor een groot bereik. Lage demping en hoge overdrachtssnelheden. Ideaal voor 10G ethernet-toepassingen en hoger.
Televes OSK30S Glasvezelkabel - LWL-kabel (grijs)
Televes OSK30S Glasvezelkabel - LWL-kabel (grijs)
€37,11
Amazon.nl
 
Kleur: grijs. Televes OSK30S. Kabellengte: 30 m Connectortype: stekker
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC naar SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC naar SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€6,34
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Televes OSK50S Glasvezelkabel 50 m FC/PC grijs - glasvezel kabel (50 m, FC/PC, FC/PC, stekker/stekker, grijs)
Televes OSK50S Glasvezelkabel 50 m FC/PC grijs - glasvezel kabel (50 m, FC/PC, FC/PC, stekker/stekker, grijs)
€69,50
Amazon.nl
 
Televes OSK50S kabellengte: 50 m Aansluiting 1: FC/PC Aansluiting 2: FC/PC Type connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: grijs.
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
€90,96
Amazon.nl
Gratis verzending
De SeKi HDMI glasvezelkabel komt overeen met de HDMI STandard 2. 0b, 4K UHD 2160p @60Hz (4096x2160@60Hz) met tot 18Gbps; kleurweergave van 4: 4, 4: 2: 2, 4: 2: 0 met Deep Color, High Speed met Ethernet en 21: 9 beeldformaat. Daarnaast worden de volgende normen van onze HDMI-kabel ondersteund: HDR, ARC, CEC, 3D, Dolby, DTS en HDCP Ideaal voor thuisb...
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m SC naar SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violetnieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m SC naar SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€7,74
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
EFB-Elektronik Duplex Jumper SC-SC 50/125, OM3, LSZH, aqua, 3,0 mm, 15 mnieuw
EFB-Elektronik Duplex Jumper SC-SC 50/125, OM3, LSZH, aqua, 3,0 mm, 15 m
€19,06
Amazon.nl
 
EFB Elektronica o7413.15. Kabellengte: 15 m. Type optische vezel: OM3 Aansluiting 1: SC Aansluiting 2: SC Diameter 1: 50 µm Full Duplex Kleur van de kabel: aqua
InLine LWL duplex kabel, Mtrj/LC, 2mnieuw
InLine LWL duplex kabel, Mtrj/LC, 2m
€9,70
Amazon.nl
 
InLine LWL duplex-kabel, InLine, MTRJ/LC, 50/125µm, 2m, LWL Duplex kabel MTRJ stekker aan 2x LC stekker vezels: 50/125µm, OM2 halogeenvrij
R&M LWL patchkabel glasvezel - 2 m OS2 - E2000 APC op LC stekker - Fiber Netwerk - Duplex - Single Mode 09/125 µ
R&M LWL patchkabel glasvezel - 2 m OS2 - E2000 APC op LC stekker - Fiber Netwerk - Duplex - Single Mode 09/125 µ
€40,66
Amazon.nl
Gratis verzending
Optische glasvezelkabel voor professioneel gebruik - verbind bijvoorbeeld Gigabit ethernetswitches met behulp van SFP-modules met servers, media-converters of split-boxen. Bij FTTH / FTTB kan de lichtgolfgeleider worden gebruikt om NAS, gaming PC of mediacenter aan Fritzbox, router of modem te verbinden. Elke netwerkkabel wordt tijdens de productie...
Aansluitkabel van glasvezel (3 m, LC, LC, male connector/male connector, oranje).nieuw
Aansluitkabel van glasvezel (3 m, LC, LC, male connector/male connector, oranje).
€37,94
Amazon.nl
Gratis verzending
Weefsel en materialen van de hoogste kwaliteit. Product is beroemdste Nieuw artikel met garantie
InLine 83503O LWL duplex kabel (SC stekker op SC stekker, OM3, 3m)
InLine 83503O LWL duplex kabel (SC stekker op SC stekker, OM3, 3m)
€8,23
Amazon.nl
 
InLine LWL duplex-kabel, SC/SC, 50/125µm, OM3, 3m 0375&Productid=1944424000&customsheet=true&datasourcetype=profile&datasourceid=f8605ea0-1890-11e4-ad 09-00262Dc5ef9d
LINDY 46402 LWL-duplexkabel LC/LC OM3 50m
LINDY 46402 LWL-duplexkabel LC/LC OM3 50m
€41,24
Amazon.nl
Gratis verzending
2 x LC-stekker op 2 x LC-stekker Twin Zip, Multimode 50/125µm Glasvezel Immuniteit tegen elektrische en elektromagnetische storing (EMI) 3 mm buitendiameter, halogeenvrije kabel 10 jaar garantie, meer over garantievoorwaarden hier Lindy Multimode LWL Duplex patchkabels zijn ideaal voor gebruik in telecommunicatie bedienen en voor snelle gegevensver...
LogiLight Glasvezel patchkabel (OM4 50/125µ LC-ST 15m)nieuw
LogiLight Glasvezel patchkabel (OM4 50/125µ LC-ST 15m)
€7,05
Amazon.nl
 
LogiLight Glasvezel patchkabel (OM4 50/125µ LC-ST 15m)
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 10m
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 10m
€12,98
Amazon.nl
 
88510.
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 62.5/125mµ 10.00m Multimode Duplex Orange Polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 62.5/125mµ 10.00m Multimode Duplex Orange Polybag
€17,99
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM1 = 62,5/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: oranje Rookarm, geen halogeen
Good Connections OM3 LWL-kabel - DUPLEX - stekker SC naar ST - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM3 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 2 m
Good Connections OM3 LWL-kabel - DUPLEX - stekker SC naar ST - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM3 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 2 m
€13,73
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM3 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: SC duplex stekker op ST duplex stekker | duplex klem los te maken OM3-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: aqua / turquoise | Lengte: 2 m
DIGITUS LWL patchkabel OM2-1 m ST naar SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
DIGITUS LWL patchkabel OM2-1 m ST naar SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€6,99
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
Cisco SFP-10G-AOC10M Active Optical Kabel (10m)nieuw
Cisco SFP-10G-AOC10M Active Optical Kabel (10m)
€213,21
Amazon.nl
Gratis verzending
Inhoud: 10GBASE ACTIVE OPTICAL SFP+ kabel 10M
InLine 88647O LWL Duplex-kabel (LC/SC 50/125 'µm, OM3, 7, 5 m)
InLine 88647O LWL Duplex-kabel (LC/SC 50/125 'µm, OM3, 7, 5 m)
€16,17
Amazon.nl
 
InLine - patchkabel - SC multi-mode (S) - LC Multi-Mode (S) - 7.5 m - glasvezel - 50/125 micrometer - OM3 - halogeenvrij - oranje
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC, LC 0,5m paars
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC, LC 0,5m paars
€9,47
Amazon.nl
 
Vezels. 50/125 µm OM4 Paars
2 m multimode 50/125 duplex LWL-patchkabel LC - SC - glasvezel netwerkkabelnieuw
2 m multimode 50/125 duplex LWL-patchkabel LC - SC - glasvezel netwerkkabel
€14,13
Amazon.nl
 
Altijd voor elektrische interferentie. OM2 (50/125) 500-MHz-multimodus-vezeloptiek LSZH-kabelmantel (weinig rook, geen halogeen) Dempingsverlies komt overeen met of overtreft industriële normen.
Value LWL-kabel 625/125µm LC, LC oranje 0,5 m
Value LWL-kabel 625/125µm LC, LC oranje 0,5 m
€7,90
Amazon.nl
 
Glasvezel patchkabel met uitstekende prijs-kwaliteitverhouding Kabel met hoogwaardige stekkers, goede waarden bij invoegdemping en reflectie Duplex-kabel met het vezeltype 62,5/125 µm oranje lengte 0,5 m Opbouw: compacte ader, kevlar-trekontlasting, PVC-buitenmantel, ca. 2,8 x 6 mm Stekkertype LC-LC
Good Connections OM2 LWL-kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM2 vezel voor 1 en 10 Gigabit/s Ethernet - 5 m
Good Connections OM2 LWL-kabel - DUPLEX - stekker SC naar SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM2 vezel voor 1 en 10 Gigabit/s Ethernet - 5 m
€13,71
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM2 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: SC duplex stekker op SC duplex stekker | duplex klem los te maken OM2-vezel voor 1 en 10 Gigabit Ethernet. Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: oranje | Lengte: 5 m
LineLWL Duplex LC/SC 3m 3m zwart glasvezelkabel
LineLWL Duplex LC/SC 3m 3m zwart glasvezelkabel
€10,31
Amazon.nl
 
Fabrieksgarantie: 1 jaar
linkse vezel Duplex-LC, ST OM4, 5m LC ST oranje
linkse vezel Duplex-LC, ST OM4, 5m LC ST oranje
€6,42
Amazon.nl
 
Script 46353. Kabellengte: 5 m. Vezellook: OM4. Aansluiting 1: ** Aansluiting 2: ST Hoofddiameter: 50 µm. Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: roze.
Good Connections OM3 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar LC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM3 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 1 m
Good Connections OM3 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar LC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM3 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 1 m
€12,19
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM3 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: LC duplex stekker op LC duplex stekker | duplex klem los te maken. OM3-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: aqua / turquoise | Lengte: 1 m
LWL patchkabel 50µ adapterkabel duplex ST/stekker - SC/stekker 1,0 m
LWL patchkabel 50µ adapterkabel duplex ST/stekker - SC/stekker 1,0 m
€9,81
Amazon.nl
 
Geschikt voor multimode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte en lage demping voor een hoog bereik. Kosteneffectieve oplossing Ideaal voor Gigabit Ethernet-toepassingen
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC/SC 0.5 m paars
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC/SC 0.5 m paars
€4,98
Amazon.nl
 
Vezels 50/125µm OM4 Paars
StarTech.com 2m Multimode 62.5/125 Duplex LWL patchkabel LC, SC, glasvezel netwerkkabel
StarTech.com 2m Multimode 62.5/125 Duplex LWL patchkabel LC, SC, glasvezel netwerkkabel
€20,87
Amazon.nl
Gratis verzending
Dempingsverlies voldoet aan of overtreft industriële normen. LSZH-kabelmantel (weinig rook, geen halogeen). Immun tegenover elektrische interferenties.
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 20 m
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 20 m
€55,02
Amazon.nl
Gratis verzending
Vezelkwaliteit: OM4 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: LC duplex stekker op SC duplex stekker | duplex klem los te maken OM4-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: violet| Lengte: 20 m
MicroConnect fib120005 glasvezelkabel - LWL-kabel (oranje, -40-85 °C,-40-85 °C)
MicroConnect fib120005 glasvezelkabel - LWL-kabel (oranje, -40-85 °C,-40-85 °C)
€5,47
Amazon.nl
 
FiB120005 kabellengte: 5 m. Aansluiting 1: ST Aansluiting 2: SC Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: oranje.
Goobay 95787 LWL kabel, multimode (OM3) Aquanieuw
Goobay 95787 LWL kabel, multimode (OM3) Aqua
€11,51
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en industriecentra De kabelmantel is halogeenvrij en moeilijk ontvlambaar. Elke kabel bevat een testprotocol
MCL FJOM3/SCLC-2M Glasvezel kabel SC/LC 2 m
MCL FJOM3/SCLC-2M Glasvezel kabel SC/LC 2 m
€14,44
Amazon.nl
 
Productomschrijving: Multi Cable Limited FJOM3/SCLC-2M Producttype: Glasvezel kabel Lengte: 2 meter
InLine LWL duplex kabel, ST/SC, 1 m
InLine LWL duplex kabel, ST/SC, 1 m
€9,50
Amazon.nl
 
Glasvezel optische duplex kabel verbinding ST/SC 1 m
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 20m
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 20m
€19,36
Amazon.nl
 
Lengte: 20 m Type netwerkkabel: patchkabel - OM2 Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer. Prestatiekenmerken: Halogeenvrij Aantal vezels: 2
EFB-Elektronik Duplex Jumper LC-SC 50/125, OM3, LSZH, Aqua, 2,0 mm, 10 m
EFB-Elektronik Duplex Jumper LC-SC 50/125, OM3, LSZH, Aqua, 2,0 mm, 10 m
€14,23
Amazon.nl
 
Vezeltype = multimode 50/125 Categorie=OM3 Kabeltype=duplex Lengte=10 m Connector type aansluiting 1 = LC
IC intracom Intellinet LWL patchkabel 62.5µ adapterkabel duplex ST/S - SC/S 3.0 m
IC intracom Intellinet LWL patchkabel 62.5µ adapterkabel duplex ST/S - SC/S 3.0 m
€9,41
Amazon.nl
 
INTELLINET Fiber optic kabel, duplex, ST/SC (62,5 / 125) 3,0 m
C2G 3m Fibre/Fiber Optic kabel voor Gigabit Ethernet-toepassingen ST/ST LSZH Duplex Multimode 9/125 SM Fibrenieuw
C2G 3m Fibre/Fiber Optic kabel voor Gigabit Ethernet-toepassingen ST/ST LSZH Duplex Multimode 9/125 SM Fibre
€5,36
Amazon.nl
 
9/125 micron kabel voor Gigabit Ethernet-toepassingen waar bescherming tegen giftige en corrosieve gassen kritisch is Kosteneffectieve oplossing die hoge bandbreedte en transmissiesnelheden over langere afstanden biedt. Met ST-naar-ST-afsluiting is deze hoogwaardige glasvezel patchkabel speciaal ontworpen voor Gigabit Ethernet-toepassingen De Low S...
InLine 88544O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 0,5 m)
InLine 88544O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 0,5 m)
€8,29
Amazon.nl
 
17772
ROLINE Glasvezelkabel | LWL-kabel patchkabel | 50µ LC/LC OM3 | Aqua 20 mnieuw
ROLINE Glasvezelkabel | LWL-kabel patchkabel | 50µ LC/LC OM3 | Aqua 20 m
€39,33
Amazon.nl
Gratis verzending
OM3-vezel ? De ROLINE glasvezelkabel met multimodevezels ondersteunt ethernet, vezelkanaal en Infiniband. Bereik tot 900 m, bij 10 Gigabit Ethernet tot 300 m. Vezeltype 50/125µm ? De Duplex-patchkabel is uitgerust met een vezel met een dikte van 50/125 µm per LCD-stekker. Ideaal voor netwerkverbindingen in Gigabit gebied. LAN-netwerk ? Ontworpen vo...
LogiLight glasvezel patchkabel (OM3 50/125µ LC-LC 0,5 m)nieuw
LogiLight glasvezel patchkabel (OM3 50/125µ LC-LC 0,5 m)
€7,66
Amazon.nl
 
De LogiLink LWL-rangeerkabels onderscheiden zich door uitstekende optische en mechanische eigenschappen en een lange levensduur. Het gebruik van hoogwaardige, optimaal op elkaar afgestemde componenten en voortdurende controles tijdens de productie garanderen een constante hoge kwaliteit. De vlamwerende en halogeenvrije kabelmantel zorgt voor een go...
LineLWL Duplex LC/LC 10m 10m LC LC Geel glasvezelkabel
LineLWL Duplex LC/LC 10m 10m LC LC Geel glasvezelkabel
€14,44
Amazon.nl
 
Fabrieksgarantie: 1 jaar
InLine 88541O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 1m)
InLine 88541O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 1m)
€7,31
Amazon.nl
 
88541O
ROLINE LC/SC LWL netwerkkabel | Glasvezelkabel | OM4 Duplex patchkabel in violet | 10 m
ROLINE LC/SC LWL netwerkkabel | Glasvezelkabel | OM4 Duplex patchkabel in violet | 10 m
€25,95
Amazon.nl
Gratis verzending
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700 m Hz-km mogelijk en ondersteunen Ethernet-bekabeling, Fibre Channel en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De Duplex glasvezelkabel LC/SC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of bouw-backbones. High-performanc...
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC/SC 2 m paars
VALUE LWL-kabel 50/125µm OM4, paars LC/SC 2 m paars
€15,24
Amazon.nl
 
Vezels. 50/125 µm OM4 Paars
Good Connections OM2 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar ST - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM2 vezel voor 1 en 10 Gigabit/s Ethernet - 15 m
Good Connections OM2 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar ST - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM2 vezel voor 1 en 10 Gigabit/s Ethernet - 15 m
€20,65
Amazon.nl
Gratis verzending
Vezelkwaliteit: OM2 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: LC duplex stekker op ST duplex stekker | duplex klem los te maken OM2-vezel voor 1 en 10 Gigabit Ethernet. Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: oranje | Lengte: 15 m
DIGITUS LWL patchkabel OM3-15 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-15 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€18,73
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
equip 254332 Geel
equip 254332 Geel
€15,40
Amazon.nl
 
Single-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: 9/125µm Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1E Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: geel Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
IC intracom Manhattan LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex LC/stekker - LC/stekker 5,0 m
IC intracom Manhattan LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex LC/stekker - LC/stekker 5,0 m
€13,26
Amazon.nl
 
Geschikt voor multimode LWL-toepassingen. Hoge bandbreedte en lage demping voor een hoog bereik. Kosteneffectieve oplossing Ideaal voor Gigabit Ethernet-toepassingen 10 jaar garantie
VALUE LWL-kabel 50/125µm SC/SC grijs 2m
VALUE LWL-kabel 50/125µm SC/SC grijs 2m
€8,62
Amazon.nl
 
Glasvezel patchkabel met uitstekende prijs-kwaliteitverhouding Kabel met hoogwaardige stekkers, goede waarden bij invoegdemping en reflectie Duplex-kabel met het vezeltype 50/125µm grijs lengte 2m Opbouw: compacte ader, kevlar-trekontlasting, PVC-buitenmantel, ca. 2,8 x 6 mm Stekkertype SC-SC
StarTech.com 10 m Multimode 50/125 Duplex LWL patchkabel LC - glasvezel netwerkkabel
StarTech.com 10 m Multimode 50/125 Duplex LWL patchkabel LC - glasvezel netwerkkabel
€26,67
Amazon.nl
Gratis verzending
Immun tegenover elektrische interferenties. OM2 (50/125) 500 MHz multimode vezeloptiek LSZH-kabelmantel (weinig rook, geen halogeen). Dempingsverlies voldoet aan of overtreft industriële normen.
Olympus PTCB-E02 optische glasvezel/glasvezelkabel (geschikt voor UFL-2)nieuw
Olympus PTCB-E02 optische glasvezel/glasvezelkabel (geschikt voor UFL-2)
€110,72
Amazon.nl
Gratis verzending
Glasvezelkabel voor onderwaterfotografie. Optische kabel voor onderwaterflitser. De glasvezel kabel maakt de bediening van een externe flitser mogelijk door een optisch signaal van de geïntegreerde camerableuf naar de externe flitser over te brengen. Als twee flitsen gebruikt moeten worden, zijn twee glasvezel kabels nodig.
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar LC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 2 mnieuw
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar LC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 2 m
€10,93
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM4 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: LC duplex stekker op LC duplex stekker | duplex klem los te maken. OM4-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: violet| Lengte: 2 m
InLine LWL duplex kabel, ST/SC, 10m
InLine LWL duplex kabel, ST/SC, 10m
€8,92
Amazon.nl
 
Netwerkkabel LWL-adapterkabel. ST/SC
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 3m
InLine LWL duplex kabel, LC, ST, 3m
€7,61
Amazon.nl
 
Prestatiekenmerken: Halogeenvrij Aantal vezels: 2 Lengte: 3 m, Type netwerkkabel: patchkabel - OM2 Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer.
Equip LWL patchkabel glasvezel kabel (ST->ST 5.00m singlemode Duplex OS2 geel polyzak)
Equip LWL patchkabel glasvezel kabel (ST->ST 5.00m singlemode Duplex OS2 geel polyzak)
€16,38
Amazon.nl
 
Single-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: 9/125µm Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1E Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: geel Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
DIGITUS LWL patchkabel OM1-10 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
DIGITUS LWL patchkabel OM1-10 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€17,52
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
Belkin LC/ST Multimode 50/125 µm Duplex glasvezel netwerkkabel 3 m
Belkin LC/ST Multimode 50/125 µm Duplex glasvezel netwerkkabel 3 m
€40,55
Amazon.nl
Gratis verzending
Belkin LC/ST Multimode 50/125 µm Duplex glasvezel netwerkkabel 3 m
Goobay 95751 LWL kabel, Multimode (OM3) Aquanieuw
Goobay 95751 LWL kabel, Multimode (OM3) Aqua
€4,64
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en rekencentra De kabelmantel is halogeenvrij en vlamvertragend Elke kabel bevat een testprotocol
DIGITUS LWL patchkabel OS2-3 m ST naar SC glasvezel kabel - LSZH - Duplex singlemode 09/125µ - 10 GBit/s - geel
DIGITUS LWL patchkabel OS2-3 m ST naar SC glasvezel kabel - LSZH - Duplex singlemode 09/125µ - 10 GBit/s - geel
€7,95
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Line/LC OM3 30m LC LC oranje glasvezelkabel
Line/LC OM3 30m LC LC oranje glasvezelkabel
€33,53
Amazon.nl
Gratis verzending
Fabrieksgarantie: 1 jaar
Equip LWL patchkabel glasvezel kabel (SC->SC 2.00m singlemode Duplex OS2 geel polyzak)
Equip LWL patchkabel glasvezel kabel (SC->SC 2.00m singlemode Duplex OS2 geel polyzak)
€13,93
Amazon.nl
 
Single-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: 9/125µm Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: geel Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
DIGITUS LWL patchkabel OM3-1 m ST op ST glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoisenieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM3-1 m ST op ST glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€7,08
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
KabelDirekt – 3m – Platte ethernet-kabel & LAN-kabel & netwerkkabel (Cat7, 10Gbit/s, RJ45-stekker, bijzonder flexibel, geschikt om te leggen, voor maximale glasvezel-snelheid, wit)
KabelDirekt – 3m – Platte ethernet-kabel & LAN-kabel & netwerkkabel (Cat7, 10Gbit/s, RJ45-stekker, bijzonder flexibel, geschikt om te leggen, voor maximale glasvezel-snelheid, wit)
€9,01
Amazon.nl
 
Platte ethernet-kabel (patch-kabel, twisted-pair) conform categorie-7-standaard voor tot wel 10.000Mbit/s (10GBASE-T). Voor pc's/notebooks, spelconsoles, switches/hubs, routers en netwerkdozen Extreem snelle gegevensoverdracht zonder vertraging met de veelvoudige snelheid van die, wat internetproviders aanbieden – voor gaming of professionele toepa...
InLine 88640O LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, OM3, 10m)
InLine 88640O LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, OM3, 10m)
€13,96
Amazon.nl
 
Prestatiekenmerken: Halogeenvrij Glasvezeltype: multi-modus Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer. Type netwerkkabel: patchkabel - OM3 Aantal vezels: 2
IC intracom Intellinet LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex SC/stekker - SC/stekker 5,0 m
IC intracom Intellinet LWL patchkabel 50µ patchkabel duplex SC/stekker - SC/stekker 5,0 m
€9,65
Amazon.nl
 
INTELLINET Fiber optic kabel, duplex, SC/SC (62,5 / 125) 5,0 m
LWL-Duplexkabel LC/SC OM3 20m
LWL-Duplexkabel LC/SC OM3 20m
€40,46
Amazon.nl
Gratis verzending
LWL-duplex patchkabel incl. meetprotocol multimode økern/mantel: 50/125µm Zip Twin kabel, halogeenvrij lengte: 20m stekker: LC / SC max. Invoegdemping 0,3 db. Afzonderlijk getest met vermelding van de individuele invoegdemping meetprotocol
linkse vezel duplex LC/ST OM3 1m LC ST oranje
linkse vezel duplex LC/ST OM3 1m LC ST oranje
€19,28
Amazon.nl
 
Fabrieksgarantie: 1 jaar
DIGITUS LWL OS2 patchkabel 1m LC op ST LWL LWL patchkabel LSZH Single Mode 09/125µ 10Gb/s geel
DIGITUS LWL OS2 patchkabel 1m LC op ST LWL LWL patchkabel LSZH Single Mode 09/125µ 10Gb/s geel
€6,58
Amazon.nl
 
DIGITUS LWL-netwerkkabels zijn verkrijgbaar in alle gangbare glasvezelklassieken en stekkercombinaties - elke kabel is afzonderlijk verpakt en beschikt over een meetprotocol. Elke aansluitkabel bevat een vezel voor de uitgangs- en achterkanalen, evenals stekker met keramische dop en tweekleurige kabelkanalen met knikbescherming voor een heldere vez...
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - Plug SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 20 m
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - Plug SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 20 m
€65,76
Amazon.nl
Gratis verzending
Vezelkwaliteit: OM4 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: SC duplex stekker op SC duplex stekker | duplex klem los te maken OM4-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: violet| Lengte: 20 m
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.be zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2021 beslist.be™