Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 15 meter
-25%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 15 meter
€29,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 20 meter
-23%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 20 meter
€22,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €7,-
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 15 meter
-18%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 15 meter
€22,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 7 meter
-12%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 7 meter
€21,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 7 meter
-16%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 7 meter
€20,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 10 meter
-20%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 10 meter
€19,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 7 meter
-22%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 7 meter
€17,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 5 meter
-25%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 5 meter
€14,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 7 meter
-25%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 7 meter
€14,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 5 meter
-18%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 5 meter
€13,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 7 meter
-22%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 7 meter
€13,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 3 meter
-13%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 3 meter
€12,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 2 meter
-24%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 2 meter
€12,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,50 meter
-25%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,50 meter
€11,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 0,50 meter
-15%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 0,50 meter
€10,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 1 meter
-15%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 1 meter
€10,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 0,50 meter
-31%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 0,50 meter
€8,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,50 meter
-31%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,50 meter
€8,99
Onlinekabelshop.nl
(6k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of...
Intellinet 751063 glasvezel glasvezel fiber optic kabelnieuw
Intellinet 751063 glasvezel glasvezel fiber optic kabel
€13,53
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel ST/SC om1 20 m oranje 62,5/125um duplex multimode
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 20
-24%
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 20
€11,45
Amazon.de
Prijsdaling: €3,65
intellinet glasvezel kabel met LC/LC os2 20 m geel 9/125um duplex singlemode
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om3 20
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om3 20
€13,21
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel met LC/SC OM3 20 m turkoois 50/125um duplex multimode
Rotronic roline 21.15.8789 glasvezel kabel
Rotronic roline 21.15.8789 glasvezel kabel
€8,79
Amazon.de
(329)
ROLINE glasvezel kabel duplex, single mode 9/125 m os2, LC/, geel, 10,0 m
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om4 1nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om4 1
€9,05
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel LC/OM4 1 m Violet 50/125um duplex multimode
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om4 1
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om4 1
€6,99
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel LC/SC OM4 1 m Violet 50/125um duplex multimode
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om4 3nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om4 3
€10,46
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > LC 3.00 m multimode OM4
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 5nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 5
€9,83
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > 5.00 m multimode OM3
Inline glasvezel duplex kabel lc/lc 5nieuw
Inline glasvezel duplex kabel lc/lc 5
€8,78
Amazon.de
(329)
5 m, 2 x LC dell-hulppartitie; 2 x LC, duplex, halogeenvrij, glasvezel, 50/125µm
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 3nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 3
€9,75
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > 3.00 m singlemode os2
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 1nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 1
€4,25
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > 1.00 m multimode OM3
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 2
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 2
€5,25
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > 2.00 m singlemode os2
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 1nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 1
€4,79
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > LC 1.00 m singlemode os2
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 3
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 3
€8,59
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > LC 3.00 m multimode OM3
Csl - 025m cat.8 netwerkkabel 40 gbits - lan-kabel patchkabel datakabel - cat 8 high speed gigabit ethernet kabel - 40000 mbits glasvezel snelheid - s/ftp pimf afscherming rj45-stekker 5.0mnieuw
Csl - 025m cat.8 netwerkkabel 40 gbits - lan-kabel patchkabel datakabel - cat 8 high speed gigabit ethernet kabel - 40000 mbits glasvezel snelheid - s/ftp pimf afscherming rj45-stekker 5.0m
€11,85
Amazon.de
(329)
Wenn Sie von einer wirklich hohen Übertragungsgeschwindigkeit profitieren wollen: Das Primewire CAT 8 Netzwerkkabel (8. 1-Standard, Class 1) ermöglicht eine beeindruckende Geschwindigkeit von bis zu 40 Gbit/s. Ideal für 10/ 100/ 1000/ 10000/ 25000/ 40000 MBit Ethernet Netzwerke Die RJ-45-Stecker bilden mit den Kabeln eine durchgehende, geschirmte E...
Csl - 025m cat.8 netwerkkabel 40 gbits - lan-kabel patchkabel datakabel - cat 8 high speed gigabit ethernet kabel - 40000 mbits glasvezel snelheid - s/ftp pimf afscherming rj45-stekker 7.5mnieuw
Csl - 025m cat.8 netwerkkabel 40 gbits - lan-kabel patchkabel datakabel - cat 8 high speed gigabit ethernet kabel - 40000 mbits glasvezel snelheid - s/ftp pimf afscherming rj45-stekker 7.5m
€13,85
Amazon.de
(329)
Wenn Sie von einer wirklich hohen Übertragungsgeschwindigkeit profitieren wollen: Das Primewire CAT 8 Netzwerkkabel (8. 1-Standard, Class 1) ermöglicht eine beeindruckende Geschwindigkeit von bis zu 40 Gbit/s. Ideal für 10/ 100/ 1000/ 10000/ 25000/ 40000 MBit Ethernet Netzwerke Die RJ-45-Stecker bilden mit den Kabeln eine durchgehende, geschirmte E...
Rotronic roline 21.15.8845 glasvezel kabelnieuw
Rotronic roline 21.15.8845 glasvezel kabel
€6,55
Amazon.de
(329)
ROLINE LC 9/125 m, os2, LC/stekker, LSOH, simplex, geel, 5,0 m
Intellinet glasvezel glasvezel fiber optic kabel duplex
Intellinet glasvezel glasvezel fiber optic kabel duplex
€3,99
Amazon.de
(329)
Geeignet für Multimode LWL-Anwendungen Hohe Bandbreite und niedrige Dämpfung für hohe Reichweiten Kosteneffektive Lösung Ideal für Gigabit Ethernet-Anwendungen Halogenfrei (LS0H)
HDMI kabel 4K - Nedis - 150 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)nieuw
HDMI kabel 4K - Nedis - 150 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€294,50
Kabelshop.nl
(637)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 30 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)nieuw
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 30 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€249,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 30 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model we...
HDMI kabel 4K - Nedis - 10 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)nieuw
HDMI kabel 4K - Nedis - 10 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€119,-
Kabelshop.nl
(637)
Hoogwaardige HDMI 4K kabel met glasvezel kern - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel. Perf...
HDMI kabel 4K - Nedis - 15 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)nieuw
HDMI kabel 4K - Nedis - 15 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€124,50
Kabelshop.nl
(637)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel)nieuw
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€119,-
Kabelshop.nl
(637)
Actieve High Speed HDMI kabel - Met deze optische HDMI kabel kun jij grote afstanden overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar is perfect voor zakelijk gebruik en luxe thuisbioscopen. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D...
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 15 meter (4K@60Hz, Glasvezel)nieuw
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 15 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€124,50
Kabelshop.nl
(637)
Actieve High Speed HDMI kabel - Met deze optische HDMI kabel kun jij grote afstanden overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar is perfect voor zakelijk gebruik en luxe thuisbioscopen. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D...
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 75 meter (4K@60Hz, Glasvezel)nieuw
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 75 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€199,-
Kabelshop.nl
(637)
Actieve High Speed HDMI kabel - Met deze optische HDMI kabel kun jij grote afstanden overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar is perfect voor zakelijk gebruik en luxe thuisbioscopen. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D...
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 70 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)nieuw
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 70 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€349,50
Kabelshop.nl
(637)
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 70 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model we...
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 150 meter (4K@60Hz, Glasvezel)nieuw
HDMI kabel 2.0 - Nedis - 150 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€294,50
Kabelshop.nl
(637)
Actieve High Speed HDMI kabel - Met deze optische HDMI kabel kun jij grote afstanden overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar is perfect voor zakelijk gebruik en luxe thuisbioscopen. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D...
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)nieuw
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€214,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 10 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model wer...
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)nieuw
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€234,50
Kabelshop.nl
(637)
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 20 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model we...
HDMI kabel 4K - Nedis - 75 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)nieuw
HDMI kabel 4K - Nedis - 75 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€199,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 100 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)nieuw
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 100 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€399,50
Kabelshop.nl
(637)
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 100 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model w...
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 50 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)nieuw
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 50 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€299,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 50 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model we...
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 40 meter (4K@60Hz, Glasvezel)nieuw
HDMI kabel 2.0 - ProCable - 40 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€369,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Deze actieve HDMI kabel zorgt ervoor dat jij 40 meter kunt overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen extra voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar ondersteunt bovendien 4K resoluties, 3D beelden, Deep Colour en A...
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
€31,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
€25,15
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
€23,24
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
StarTech Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
StarTech Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
€13,25
Kabeldirect.nl
(2k+)
De 50FIBLCLC1 1 m lange LSZH LC naar LC glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties. Deze LC-LC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit...
ACT RL1803 3m 2x LC 2x SC Blauw, Geel Glasvezel kabel
ACT RL1803 3m 2x LC 2x SC Blauw, Geel Glasvezel kabel
€16,95
Megekko.nl
(1k+)
3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren- EAN: 8716065322132 - Vendorcode: RL1803
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m
€41,87
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur.Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
ACT MTRJ - ST 5m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
ACT MTRJ - ST 5m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
€50,14
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 1 m
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 1 m
€38,86
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur.Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
ACT RL3303 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3303 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Geel
€50,29
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3302 Glasvezel kabel 2 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3302 Glasvezel kabel 2 m OS2 2x LC Geel
€48,27
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3400 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3400 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Aqua
€47,05
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3305 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3305 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC Geel
€54,35
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
Mikrotik S+DA0001 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
Mikrotik S+DA0001 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
€31,95
Megekko.nl
(1k+)
ACT RL3451 Glasvezel kabel 1,5 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3451 Glasvezel kabel 1,5 m OM3 2x LC Aqua
€49,94
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3401 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3401 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Aqua
€46,44
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
C2G LC/LC, 10m, 62.5/125 10m LC LC Oranje Glasvezel kabelnieuw
C2G LC/LC, 10m, 62.5/125 10m LC LC Oranje Glasvezel kabel
€48,95
Directsale.nl
(1k+)
Low-Smoke Zero-Halogen (LSZH) Fibre Optic Patch Jumpers from Cables To Go are designed to lessen the emissions of smoke and halogens when the cable is exposed to extreme temperatures. These fibre patch jumpers are perfect for Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM and Gigabit Ethernet applications. Use to connect fibre optic equipment to fibre optic cro...
ACT RL3351 Glasvezel kabel 1,5 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3351 Glasvezel kabel 1,5 m OS2 2x LC Geel
€47,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3301 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3301 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Geel
€46,26
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3403 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3403 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Aqua
€52,04
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord