Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Televes OSK30S Glasvezelkabel - LWL-kabel (grijs)
Televes OSK30S Glasvezelkabel - LWL-kabel (grijs)
€31,76
Amazon.nl
 
Kleur: grijs. Televes OSK30S. Kabellengte: 30 m Connectortype: stekker
ACT RL3930 Glasvezel kabel 30 m SC Geel
ACT RL3930 Glasvezel kabel 30 m SC Geel
€54,45
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Glasvezelkabel OS2 - SC/SC - 30 meter (Duplex, 9/125µm, UPC)nieuw
Glasvezelkabel OS2 - SC/SC - 30 meter (Duplex, 9/125µm, UPC)
€26,95
Kabelshop.nl
(376)
Singlemode OS2 kabel met SC connectoren - Dankzij deze OS2 glasvezelkabel presteert jouw netwerk op het hoogste niveau. Deze singlemode kabel behaalt de hoogste snelheden en zorgt dat jij zowel data kunt verzenden als ontvangen. Dit exemplaar beschikt over SC connectoren met een UPC afwerking. Hoogwaardige OS2 kabel: krachtig en snelOS2 is momentee...
ACT Prefab 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 30m
ACT Prefab 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 30m
€124,95
Kabeldirect.nl
 
Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- 80% minder installatietijd dan zelf connectoren...
30 m multimode 50/125 duplex LWL-patchkabel LC - LC - glasvezel netwerkkabel
30 m multimode 50/125 duplex LWL-patchkabel LC - LC - glasvezel netwerkkabel
€42,93
Amazon.nl
Gratis verzending
Altijd voor elektrische interferentie. OM2 (50/125) 500-MHz-multimodus-vezeloptiek LSZH-kabelmantel (weinig rook, geen halogeen) Dempingsverlies komt overeen met of overtreft industriële normen.
Glasvezelkabel OM4 - LC/LC - 30 meter (Duplex, 50/125µm, UPC)nieuw
Glasvezelkabel OM4 - LC/LC - 30 meter (Duplex, 50/125µm, UPC)
€53,95
Kabelshop.nl
(376)
Multimode OM4 kabel met LC connectoren - Geniet van supersnel en stabiel internet met deze hoogwaardige multimode glasvezelkabel. Deze OM4 kabel is ideaal als patchkabel en kun je gebruiken voor snelheden van maar liefst 10 Gbps. Dit exemplaar beschikt over LC connectoren. Een OM4 kabel voor de beste prestatiesOM4 is een veel gebruikte versie van m...
ACT RL1530 Glasvezel kabel 30 m ST Oranje
ACT RL1530 Glasvezel kabel 30 m ST Oranje
€62,12
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 30m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 30m
€52,95
Kabeldirect.nl
 
Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 30m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: AquaLengte: 30 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
Camtronics HDMI-kabel FIBER30 MULTI, glasvezelkabel voor multistekker
Camtronics HDMI-kabel FIBER30 MULTI, glasvezelkabel voor multistekker
€153,01
Amazon.nl
Gratis verzending
Optische glasvezel aansluitkabel voor HDMI. Tot 4K 60 frames Zonder stroomvoorziening. Lengte: 30 m. Multistekker.
HDMI kabel 2.0 | Techly | 30 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.0 | Techly | 30 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€249,50
Kabelshop.nl
(376)
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 30 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model we...
ACT RL9630 Glasvezel kabel 30 m LC Blauw
ACT RL9630 Glasvezel kabel 30 m LC Blauw
€68,20
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 30m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 30m
€83,95
Kabeldirect.nl
 
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 30 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
KabelDirekt - 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, blauw)
KabelDirekt - 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, blauw)
€12,99
Amazon.nl
 
Datatransmissie met de maximale internet-/glasvezelsnelheid van de internetprovider van 1 gigabit per seconde & is geschikt voor switches, routers, modems met RJ45 ingang Ideaal voor gigabit-netwerken, voor het verbinden van computers, spelconsoles, DSL-modems, routers, switches, netwerkdozen en patchpanels Betrouwbaar, veilig en ongevoelig voor st...
ACT RL8630 Glasvezel kabel 30 m LC SC Blauw
ACT RL8630 Glasvezel kabel 30 m LC SC Blauw
€67,77
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 30m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 30m
€49,95
Kabeldirect.nl
 
ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLengte: 30 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
InLine 88530O LWL Duplex kabel, LC, 50/125µm, OM3, 30mnieuw
InLine 88530O LWL Duplex kabel, LC, 50/125µm, OM3, 30m
€31,33
Amazon.nl
Gratis verzending
Technologie: glasvezel. Kleur: turquoise Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer. Glasvezeltype: multi-modus Aantal vezels: 2
Microconnect fib320030 30 m SC oranje glasvezel kabel – SC FIBER OPTISCHE KABEL (30 m, oranje)
Microconnect fib320030 30 m SC oranje glasvezel kabel – SC FIBER OPTISCHE KABEL (30 m, oranje)
€27,92
Amazon.nl
Gratis verzending
MicroConnect fib320030. Lengte kabel: 30 m Connector 2: SC Kleur kabel: oranje
Line/LC OM3 30m LC LC oranje glasvezelkabel
Line/LC OM3 30m LC LC oranje glasvezelkabel
€33,26
Amazon.nl
Gratis verzending
Fabrieksgarantie: 1 jaar
Microconnect FIB441030 Glasvezel kabel 30 m LC geelnieuw
Microconnect FIB441030 Glasvezel kabel 30 m LC geel
€56,45
Amazon.nl
Gratis verzending
MICROCONNECT FIB441030 77/UPC-LC, UPC 30M 9/125 OS2 singlemode duplex LSZH
KabelDirekt - 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, zilver)
KabelDirekt - 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, zilver)
€14,99
Amazon.nl
 
Datatransmissie met de maximale internet-/glasvezelsnelheid van de internetprovider van 1 gigabit per seconde & is geschikt voor switches, routers, modems met RJ45 ingang Ideaal voor gigabit-netwerken, voor het verbinden van computers, spelconsoles, DSL-modems, routers, switches, netwerkdozen en patchpanels Betrouwbaar, veilig en ongevoelig voor st...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 30m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 30m
€83,95
Kabeldirect.nl
 
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 30 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 30m Glasvezel kabel OFC Blauw
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 30m Glasvezel kabel OFC Blauw
€84,47
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT is a telecommunications cabling company with a reputation for excellence at providing installation services. We focus on delivering an exceptional finished product with the highest standards of integrity and workmanship. We are intent on developing strong client partnerships and exceeding our customer’s expectations. These hallmarks have distin...
Club 3D HDMI 2.0 Active Optical Hybrid Cable 30m M/Mnieuw
Club 3D HDMI 2.0 Active Optical Hybrid Cable 30m M/M
€174,90
Artencraft.be
(126)
HDMI AOC Hybrid Glasvezelkabel, UHD 8K, 30m
HDMI AOC Hybrid Glasvezelkabel, UHD 8K, 30m
€271,-
Informatique.nl
Beslist.be garantie
EMK LSYJ-A 30m OD6.0mm Gold Plated Metal Head Toslink Male to Male Digital Optical Audio Cable
EMK LSYJ-A 30m OD6.0mm Gold Plated Metal Head Toslink Male to Male Digital Optical Audio Cable
€49,95
i-mania.be
Beslist.be garantie
1. The item is a toslink male to toslink male audio fiber cable. 2. Toslink Digital Audio Cable provides you the cleanest possible signal even at extreme volume levels. 3. Optical cables transfer the signal using light thus completely eliminating any chance for RFI EMI or ground loop interference. 4. Using good quality fiber core ensures high speed...
KabelDirekt - 5x 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, zilver)nieuw
KabelDirekt - 5x 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, zilver)
€50,15
Amazon.nl
 
Datatransmissie met de maximale internet-/glasvezelsnelheid van de internetprovider van 1 gigabit per seconde & is geschikt voor switches, routers, modems met RJ45 ingang Ideaal voor gigabit-netwerken, voor het verbinden van computers, spelconsoles, DSL-modems, routers, switches, netwerkdozen en patchpanels Betrouwbaar, veilig en ongevoelig voor st...
ACT Prefab 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 30m
ACT Prefab 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 30m
€94,95
Kabeldirect.nl
 
Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- 80% minder installatietijd dan zelf connectoren...
ACT 30m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
ACT 30m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
€85,30
Multimediabay.nl
Gratis verzending
EMK 30m OD4.0mm Toslink Male to Male Digital Optical Audio Cable
EMK 30m OD4.0mm Toslink Male to Male Digital Optical Audio Cable
€40,95
i-mania.be
Beslist.be garantie
1. The item is a OD 4.0 mm toslink male to toslink male audio fiber cable. 2. Toslink Digital Audio Cable provides you the cleanest possible signal even at extreme volume levels. 3. Optical cables transfer the signal using light thus completely eliminating any chance for RFI EMI or ground loop interference. 4. The stylish PVC 4.0mm JACKET helps pre...
Club 3D HDMI 2.0 Active Optical Hybrid Cable 30M
Club 3D HDMI 2.0 Active Optical Hybrid Cable 30M
€199,95
Informatique.nl
(550)
CLUB3D HDMI 2.0 UHD Active Optical Kabel HDR 4K 60Hz M/M 30 meter. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 1 type: Mannelijk, Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 2 type: Mannelijk, Contact geleider materiaal: Goud, HDMI versie: 2.0b, 3D, Maximum resolutie: 4096 x 2160 Pixels, Overdrachtssnelheid: 18 G...
Mellanox LinkX 200 GBase QSFP56 kabel voor QSFP56 30 m glasvezel SFF-8665 Halogeenvrij actief
Mellanox LinkX 200 GBase QSFP56 kabel voor QSFP56 30 m glasvezel SFF-8665 Halogeenvrij actief
€1641,66
Amazon.nl
 
Originele premium kwaliteit. Gemaakt in China. Afmetingen van de verpakking (L x B x H) in cm: 40 x 30 x 20 Gewicht van het pakket: 1 kg.
30m OD6.0mm Nickel Plated Metal Head Toslink Male to Male Digital Optical Audio Cable
30m OD6.0mm Nickel Plated Metal Head Toslink Male to Male Digital Optical Audio Cable
€52,95
i-mania.be
Beslist.be garantie
1. The item is a toslink male to toslink male audio fiber cable. 2. Toslink Digital Audio Cable provides you the cleanest possible signal even at extreme volume levels. 3. Optical cables transfer the signal using light thus completely eliminating any chance for RFI EMI or ground loop interference. 4. Using good quality fiber core ensures high speed...
ACT RL3430 Glasvezel kabel 30 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3430 Glasvezel kabel 30 m OM3 2x LC Aqua
€131,62
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
KabelDirekt - 5x 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, blauw)
KabelDirekt - 5x 30 m - netwerkkabel, Ethernet, LAN & patch kabel (overdracht met maximale glasvezelsnelheid & is geschikt voor gigabit-netwerken, switches, routers, modems met RJ45 ingang, blauw)
€50,93
Amazon.nl
 
Datatransmissie met de maximale internet-/glasvezelsnelheid van de internetprovider van 1 gigabit per seconde & is geschikt voor switches, routers, modems met RJ45 ingang Ideaal voor gigabit-netwerken, voor het verbinden van computers, spelconsoles, DSL-modems, routers, switches, netwerkdozen en patchpanels Betrouwbaar, veilig en ongevoelig voor st...
ACT RL3330 Glasvezel kabel 30 m OS1/OS2 2x LC Geel
ACT RL3330 Glasvezel kabel 30 m OS1/OS2 2x LC Geel
€107,68
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar LC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar LC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
€38,78
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM4 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: LC duplex stekker op LC duplex stekker | duplex klem los te maken. OM4-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: violet| Lengte: 30 m
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - Plug SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - Plug SC - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
€54,21
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM4 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: SC duplex stekker op SC duplex stekker | duplex klem los te maken OM4-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: violet| Lengte: 30 m
BeMatik - Glasvezelkabel SC/APC naar SC/APC single mode singlex 9/125 van 30 m OS2
BeMatik - Glasvezelkabel SC/APC naar SC/APC single mode singlex 9/125 van 30 m OS2
€18,98
Amazon.nl
 
Simplex single mode glasvezelkabel (SM). Het heeft een SC / APC-connector aan het ene uiteinde en een SC / APC-connector aan het andere uiteinde. 100% geverifieerde kabel, topkwaliteit en LSZH (Low Smoke Halogen Free). Sectie van de centrale kern en zijn voering van 9/125 micron (µm). Totaal kabelgedeelte van 3,0 mm (inclusief kevlar-vezel en gele...
PremiumCord 8K optisch actieve ultrahoge snelheid HDMI 2.1-glasvezelkabel, 48 Gbit/s, HDMI 2.1, 3D, EDID, ARC, videoresolutie 8K bij 60 Hz, verguld, lengte 30 mnieuw
PremiumCord 8K optisch actieve ultrahoge snelheid HDMI 2.1-glasvezelkabel, 48 Gbit/s, HDMI 2.1, 3D, EDID, ARC, videoresolutie 8K bij 60 Hz, verguld, lengte 30 m
€105,36
Amazon.nl
 
Optisch HDMI 2.1 Ultra High Speed ?? 8K @ 60Hz glasvezelkabel wordt gebruikt om twee audio-/videoapparaten via een moderne HDMI-interface zoals HD-DVD/BluRay-speler en LCD-/plasma-tv te verbinden. - De kabel transformeert digitale audio en video en ondersteunt de digitale bescherming van HDCP-inhoud. Resolutie: 8K UHD (7680p) bij 60 Hz, 4K UHD (384...
Aoc Actieve vezelkabel, display 1.4 8 K @ 60 Hz, 30 mnieuw
Aoc Actieve vezelkabel, display 1.4 8 K @ 60 Hz, 30 m
€178,94
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel AOC (Active Optical Cable) voor het verbinden van twee displayport-apparaten.
C2G 30m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Paars - Patchkabel - LC multi-mode (M) naar SC multi-mode (M) - 30 m - glasvezel - 50/125 micron - OM4 - paars
C2G 30m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Paars - Patchkabel - LC multi-mode (M) naar SC multi-mode (M) - 30 m - glasvezel - 50/125 micron - OM4 - paars
€64,70
Amazon.nl
 
Deze kabel biedt achterwaartse compatibiliteit met bestaande 50/125-apparatuur en de benodigde ruimte voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 40 of 100 gigabit Ethernet-toepassingen in een datacenter of schakelkast. Geconstrueerd ter ondersteuning van OM4-transmissiestandaarden. Multimode vezelconstructie - 50/125 diameter ker...
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar ST - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar ST - Multimode 50/125 - Lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
€44,49
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM4 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: LC duplex stekker op ST duplex stekker | duplex klem los te maken OM4-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: violet| Lengte: 30 m
sonero AOC200-300 Premium AOC HDMI 2.0 hybride kabel (glasvezel/koper), HDMI A mannelijk (19-polig) naar HDMI A mannelijk (19-polig), 30m, zwartnieuw
sonero AOC200-300 Premium AOC HDMI 2.0 hybride kabel (glasvezel/koper), HDMI A mannelijk (19-polig) naar HDMI A mannelijk (19-polig), 30m, zwart
€80,23
Amazon.nl
 
Deze AOC hybride kabel met glasvezel en koperen binnengeleiders ondersteunt HDMI 2.0, max. Bandbreedte van volledige 18 Gbps met 4:4:4 kleursubsampk, ondersteunt resoluties tot UltraHD/2160p/4K @60Hz. Het maximale bereik van deze actieve AOC HDMI-kabel bedraagt 50 m bij volledige ondersteuning van ARC en Ethernet (HEC / HEAC) – leverbaar in lengtes...
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar SC - Multimode 50/125 - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
Good Connections OM4 LWL-kabel - DUPLEX - stekker LC naar SC - Multimode 50/125 - lichtgolfgeleider, glasvezelkabel, patchkabel - OM4 vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit/s Ethernet - 30 m
€46,97
Amazon.nl
 
Vezelkwaliteit: OM4 | kern/vezel: 50/125 micrometer | multimode | halogeenvrij en vlamvertragend. Aansluitingen: LC duplex stekker op SC duplex stekker | duplex klem los te maken OM4-vezel voor 1 |10 | 40 en 100 Gigabit / s Ethernet Kwaliteit: elke kabel is voorzien van een eigen meet-/testprotocol. Kleur: violet| Lengte: 30 m
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
€90,96
Amazon.nl
Gratis verzending
De SeKi HDMI glasvezelkabel komt overeen met de HDMI STandard 2. 0b, 4K UHD 2160p @60Hz (4096x2160@60Hz) met tot 18Gbps; kleurweergave van 4: 4, 4: 2: 2, 4: 2: 0 met Deep Color, High Speed met Ethernet en 21: 9 beeldformaat. Daarnaast worden de volgende normen van onze HDMI-kabel ondersteund: HDR, ARC, CEC, 3D, Dolby, DTS en HDCP Ideaal voor thuisb...
HDMI kabel 8K | Nedis | 150 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
HDMI kabel 8K | Nedis | 150 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
€360,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 8K kabel 150 meter - Met deze optische HDMI kabel kun jij de mooiste beeld- en geluidssignalen over grote afstanden verzenden. Dit exemplaar heeft een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel is geschikt voor resoluties tot 8K@60Hz, en ondersteunt 3D, Deep Colour en ARC. De...
HDMI kabel 4K | Nedis | 20 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 20 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€129,95
Kabelshop.nl
(376)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 200 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 200 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€420,-
Kabelshop.nl
(376)
HDMI kabel 200 meter - Deze actieve optische HDMI kabel is perfect om beeld- en geluidssignalen over te dragen over grote afstanden en zonder signaalverlies. Dit exemplaar heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D, Deep Colour, ARC en HDR. De best...
HDMI kabel 8K | Nedis | 20 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
HDMI kabel 8K | Nedis | 20 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
€165,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 8K kabel 20 meter - Met deze optische HDMI kabel kun jij de mooiste beeld- en geluidssignalen over grote afstanden verzenden. Dit exemplaar heeft een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel is geschikt voor resoluties tot 8K@60Hz, en ondersteunt 3D, Deep Colour en ARC. De...
HDMI kabel 2.0 | Nedis | 200 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
HDMI kabel 2.0 | Nedis | 200 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€345,-
Kabelshop.nl
(376)
Actieve High Speed HDMI kabel - Met deze optische HDMI kabel kun jij grote afstanden overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar is perfect voor zakelijk gebruik en luxe thuisbioscopen. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D...
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€220,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 4K kabel met HDR ondersteuning - Met deze luxe kabel kun jij in de hoogste kwaliteit gamen en films kijken. Dit model kan 4K@60Hz beelden aan en is zelfs geschikt voor 8K resoluties bij 60Hz. Deze kabel ondersteunt ARC, 3D- en Deep Colour beelden, zodat je over een afstand van wel 50 meter kunt genieten van de mooiste beelden op jouw...
HDMI kabel 4K | Nedis | 15 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 15 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€124,50
Kabelshop.nl
(376)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 4K | Nedis | 150 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 150 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€295,-
Kabelshop.nl
(376)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€182,50
Kabelshop.nl
(376)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 150 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 150 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€360,-
Kabelshop.nl
(376)
HDMI kabel 150 meter - Deze actieve optische HDMI kabel is perfect om beeld- en geluidssignalen over te dragen over grote afstanden en zonder signaalverlies. Dit exemplaar heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D, Deep Colour, ARC en HDR. De best...
HDMI kabel 2.0 | Nedis | 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
HDMI kabel 2.0 | Nedis | 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€129,95
Kabelshop.nl
(376)
Actieve High Speed HDMI kabel - Met deze optische HDMI kabel kun jij grote afstanden overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar is perfect voor zakelijk gebruik en luxe thuisbioscopen. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D...
HDMI kabel 4K | Nedis | 10 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 10 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€119,-
Kabelshop.nl
(376)
Hoogwaardige HDMI 4K kabel met glasvezel kern - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel. Perf...
HDMI kabel 4K | Nedis | 150 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 4K | Nedis | 150 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€360,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 4K kabel met HDR ondersteuning - Met deze luxe kabel kun jij in de hoogste kwaliteit gamen en films kijken. Dit model kan 4K@60Hz beelden aan en is zelfs geschikt voor 8K resoluties bij 60Hz. Deze kabel ondersteunt ARC, 3D- en Deep Colour beelden, zodat je over een afstand van wel 150 meter kunt genieten van de mooiste beelden op jou...
HDMI kabel 4K | Nedis | 20 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 4K | Nedis | 20 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€165,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 4K kabel met HDR ondersteuning - Met deze luxe kabel kun jij in de hoogste kwaliteit gamen en films kijken. Dit model kan 4K@60Hz beelden aan en is zelfs geschikt voor 8K resoluties bij 60Hz. Deze kabel ondersteunt ARC, 3D- en Deep Colour beelden, zodat je over een afstand van wel 20 meter kunt genieten van de mooiste beelden op jouw...
HDMI kabel 2.0 | Techly | 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.0 | Techly | 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€214,50
Kabelshop.nl
(376)
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 10 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model wer...
HDMI kabel 4K | Nedis | 200 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 200 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€345,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 100 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 100 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€300,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
HDMI kabel 100 meter - Deze actieve optische HDMI kabel is perfect om beeld- en geluidssignalen over te dragen over grote afstanden en zonder signaalverlies. Dit exemplaar heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D, Deep Colour, ARC en HDR. De best...
HDMI kabel 8K | Nedis | 200 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
HDMI kabel 8K | Nedis | 200 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
€420,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Glasvezel HDMI 8K kabel 200 meter - Met deze optische HDMI kabel kun jij de mooiste beeld- en geluidssignalen over grote afstanden verzenden. Dit exemplaar heeft een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel is geschikt voor resoluties tot 8K@60Hz, en ondersteunt 3D, Deep Colour en ARC. De...
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 20 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.1 | Nedis | 20 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€165,-
Kabelshop.nl
(376)
HDMI kabel 20 meter - Deze actieve optische HDMI kabel is perfect om beeld- en geluidssignalen over te dragen over grote afstanden en zonder signaalverlies. Dit exemplaar heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D, Deep Colour, ARC en HDR. De beste...
HDMI kabel 8K | Nedis | 100 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
HDMI kabel 8K | Nedis | 100 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
€300,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 8K kabel 100 meter - Met deze optische HDMI kabel kun jij de mooiste beeld- en geluidssignalen over grote afstanden verzenden. Dit exemplaar heeft een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel is geschikt voor resoluties tot 8K@60Hz, en ondersteunt 3D, Deep Colour en ARC. De...
HDMI kabel 2.0 | Techly | 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.0 | Techly | 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€234,50
Kabelshop.nl
(376)
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 20 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model we...
HDMI kabel 4K | Nedis | 100 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 4K | Nedis | 100 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€300,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 4K kabel met HDR ondersteuning - Met deze luxe kabel kun jij in de hoogste kwaliteit gamen en films kijken. Dit model kan 4K@60Hz beelden aan en is zelfs geschikt voor 8K resoluties bij 60Hz. Deze kabel ondersteunt ARC, 3D- en Deep Colour beelden, zodat je over een afstand van wel 100 meter kunt genieten van de mooiste beelden op jou...
HDMI kabel 8K | Nedis | 75 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
HDMI kabel 8K | Nedis | 75 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
€255,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 8K kabel 75 meter - Met deze optische HDMI kabel kun jij de mooiste beeld- en geluidssignalen over grote afstanden verzenden. Dit exemplaar heeft een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel is geschikt voor resoluties tot 8K@60Hz, en ondersteunt 3D, Deep Colour en ARC. De...
HDMI kabel 4K | Nedis | 200 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 4K | Nedis | 200 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€420,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Glasvezel HDMI 4K kabel met HDR ondersteuning - Met deze luxe kabel kun jij in de hoogste kwaliteit gamen en films kijken. Dit model kan 4K@60Hz beelden aan en is zelfs geschikt voor 8K resoluties bij 60Hz. Deze kabel ondersteunt ARC, 3D- en Deep Colour beelden, zodat je over een afstand van wel 200 meter kunt genieten van de mooiste beelden op jou...
HDMI kabel 4K | Nedis | 75 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 4K | Nedis | 75 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€255,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Glasvezel HDMI 4K kabel met HDR ondersteuning - Met deze luxe kabel kun jij in de hoogste kwaliteit gamen en films kijken. Dit model kan 4K@60Hz beelden aan en is zelfs geschikt voor 8K resoluties bij 60Hz. Deze kabel ondersteunt ARC, 3D- en Deep Colour beelden, zodat je over een afstand van wel 75 meter kunt genieten van de mooiste beelden op jouw...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.be zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2021 beslist.be™