Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 15m, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 15m, zwart
€82,91
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel - 1 meter
-17%
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel - 1 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(4k+)
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel Gebruik deze digitale optical audiokabel met Toslink connectoren om 2 audio apparaten te verbinden. Kenmerken: - ontworpen voor gebruik bij o.a. hoge kwaliteit CD-spelers, high-end hi-fi systemen, premium streaming audio apparaten en andere componenten in hoogwaardige thuissystemen - real...
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel - 2 meter
-14%
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel - 2 meter
€59,99
Onlinekabelshop.nl
(4k+)
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel Gebruik deze digitale optical audiokabel met Toslink connectoren om 2 audio apparaten te verbinden. Kenmerken: - ontworpen voor gebruik bij o.a. hoge kwaliteit CD-spelers, high-end hi-fi systemen, premium streaming audio apparaten en andere componenten in hoogwaardige thuissystemen - real...
Hama optische ODT-verbindingskabel voor Xbox360nieuw
Hama optische ODT-verbindingskabel voor Xbox360
€8,08
Amazon.nl
 
optische ODT-verbindingskabel voor de overdracht van het optische digitale audiosignaal van de console naar de tv of een AV-ontvanger Overbrenging van het geluidssignaal door optische lichtgolfgeleider; daardoor verlies- en storingsvrij Alle digitale geluidsstandaarden met een kabel overdraagbaar 1 optische ODT-verbindingskabel.
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel - 3 meter
-13%
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel - 3 meter
€69,99
Onlinekabelshop.nl
(4k+)
Atlas Element High-End digitale optische Toslink audio kabel Gebruik deze digitale optical audiokabel met Toslink connectoren om 2 audio apparaten te verbinden. Kenmerken: - ontworpen voor gebruik bij o.a. hoge kwaliteit CD-spelers, high-end hi-fi systemen, premium streaming audio apparaten en andere componenten in hoogwaardige thuissystemen - real...
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 2m, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 2m, zwart
€29,05
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 2m, zwart
Line35215 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 10m
Line35215 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 10m
€9,49
Amazon.nl
 
Optische verbindingskabel voor digitale audio-overdracht. Bijvoorbeeld voor geluidskaarten, cd/dvd-stations, dvd-standalone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht aangeduid als optische SPDIF, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA-/RCA-coaxkabel. Budget-versie TosLink-stekker van kunststofvezel met vezelhouder...
AmazonBasics TOSLINK digitale optische audiokabel 1,83 mnieuw
AmazonBasics TOSLINK digitale optische audiokabel 1,83 m
€6,08
Amazon.nl
 
Een 1,83 meter lange TOSLINK digitale optische audiokabel Sluit audiocomponenten van hoge kwaliteit aan voor een uitstekende geluidskwaliteit Gecoat met zwarte sterke PVC en corrosiebestendige vergulde connectoren om een optimale signaalkwaliteit te garanderen. Beperkte Europese garantie: 12 maanden Inhoud levering: AmazonBasics TOSLINK digitale op...
InLine® 89922 OPTO audiokabel, Toslink stekker/stekker, 2m
InLine® 89922 OPTO audiokabel, Toslink stekker/stekker, 2m
€9,33
Amazon.nl
 
Verbindt apparaten voor thuisbioscoop zoals televisie, versterker, SAT-ontvanger, DVD-speler, BlueRay, enz. Via de optische audio-aansluiting. Toslink-stekker aan Toslink-stekker Kabel zwart.
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 8m, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 8m, zwart
€45,24
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
LINE 35212 - TosLink kabel (optische SPDIF), 2mnieuw
LINE 35212 - TosLink kabel (optische SPDIF), 2m
€9,45
Amazon.nl
 
Optische verbindingskabel voor digitale audio-overdracht. Bijvoorbeeld voor geluidskaarten, cd/dvd-stations, dvd-standalone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht aangeduid als optische SPDIF, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA-/RCA-coaxkabel. Budget-versie TosLink-stekker van kunststofvezel met vezelhouder...
Bandridge BAL5602 Toslink-stekker op Toslink-stekker lengte 2,0 mnieuw
Bandridge BAL5602 Toslink-stekker op Toslink-stekker lengte 2,0 m
€6,57
Amazon.nl
 
24K vergulde contacten Meervoudige isolatie. Kleur: grijs. Inhoud: 1 x kabel.
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabelnieuw
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
€91,98
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
DELOCK kabel Toslink St - st 5,0mm 1mnieuw
DELOCK kabel Toslink St - st 5,0mm 1m
€6,85
Amazon.nl
Gratis verzending
Optische kabel. Delock
Goobay 50571 kabel, Toslink-stekker > Toslink-stekker, ø 6 mm
Goobay 50571 kabel, Toslink-stekker > Toslink-stekker, ø 6 mm
€11,49
Amazon.nl
 
Voor het verbinden van apparaten met Toslink-interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out). Voor de overdracht van digitale audiosignalen Met hoogwaardige metalen stekkers.
AudioQuest Pearl OptiLink Toslink-kabel optische digitale kabel (Toslink-Toslink), 5 mnieuw
Optische audioschakelaar - Toslink bus aan 3x Toslink bus - ZILVER
Optische audioschakelaar - Toslink bus aan 3x Toslink bus - ZILVER
€12,77
Amazon.nl
 
Optisch lichtgolfgeleider-audiokabel - flexibel en immuun tegen elektrische storingsbronnen Optimale audio-overdracht van muziekinstallatie / thuisbioscoop naar uw tv, tv, hifi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One en vele andere apparaten verliesvrije digitale overdracht van audiosignalen Schakelaar. Aansluitingen: Toslink bus op 3x Toslin...
Assmann DN-96102 Fiber optische kabel
Assmann DN-96102 Fiber optische kabel
€4,62
Amazon.nl
 
Levering: strain reliëf F.Optical Fibers.
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 10 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Seriesnieuw
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 10 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€12,05
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,...
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. nul modem 1 Meters zwart
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. nul modem 1 Meters zwart
€19,17
Amazon.nl
 
Dual 4K docking station: sluit je laptop met: 2 x DisplayPort- of HDMI-displays (tot 4096 x 2160p bij 60 Hz) of 1 x DP + 1x HDMI. Werkt met Usb-A- en Usb-C-laptops: werkt als USB-C-dockingstation of USB 3.0 dockingstation. Krachtig werkstation: sluit je Mac en Windows-laptop aan op twee 4K 60 Hz monitoren (2 x DisplayPort, 2 x HDMI + DP). Verbind m...
LINDY SC Duplex Multimode Bezel
LINDY SC Duplex Multimode Bezel
€4,22
Amazon.nl
 
SC Fibre Duplex Multimode Female connectors Hiermee kunnen SC Fibre kabels worden aangesloten op een frontplaat Geschikt voor gebruik met ons bereik van drukknopen en wandplaten
Script 35214 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 5m
Script 35214 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 5m
€11,06
Amazon.nl
 
Optische verbindingskabel voor digitale audio-overdracht. Bijvoorbeeld voor geluidskaarten, cd/dvd-stations, dvd-standalone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht aangeduid als optische SPDIF, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA-/RCA-coaxkabel. Budget-versie TosLink-stekker van kunststofvezel met vezelhouder...
Goobay 95949 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > SC-stekker (UPC), 15,00m kabellengtenieuw
Goobay 95949 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > SC-stekker (UPC), 15,00m kabellengte
€21,29
Amazon.nl
Gratis verzending
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en industriecentra De kabelmantel is halogeenvrij en moeilijk ontvlambaar. Elke kabel bevat een testprotocol Kleur violet Kabellengte 15 m
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, Toslink-kabel Ø 2,2 mm, 1,00m, zwartnieuw
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, Toslink-kabel Ø 2,2 mm, 1,00m, zwart
€3,44
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrisheid, geen verliezen Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 2,2 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Leveringsomvang: 1x HDSupply TC010-010 Toslink S/PDIF audioka...
InLine 89904 Toslink 3.5 mm Interface Zwart Kabel en Adapternieuw
InLine 89904 Toslink 3.5 mm Interface Zwart Kabel en Adapter
€5,64
Amazon.nl
 
InLine 89904 Toslink 3.5 mm Interface Zwart Kabel en Adapter
Tecline 39875810 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 10,0 m) erikavioletnieuw
Tecline 39875810 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 10,0 m) erikaviolet
€28,33
Amazon.nl
Gratis verzending
50/125 µm, multimode OM4-vezel voor 10 gigabit/s tot 550 m – duurzame bekabeling voor 40 gigabit/s en 100 gigabit/s 2x ST stekker aan 2x ST stekker met testprotocol
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 4m, zwartnieuw
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 4m, zwart
€38,58
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
InLine 89906C OPTO audioschakelaar (3 x aansluiting) zwartnieuw
InLine 89906C OPTO audioschakelaar (3 x aansluiting) zwart
€9,83
Amazon.nl
 
1 x Toslink-jack. 3 x Toslink-bus Leveringsomvang: schakelaar.
Goobay 95933 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > LC-stekker (UPC) 20m paarsnieuw
Goobay 95933 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > LC-stekker (UPC) 20m paars
€19,12
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en industriecentra De kabelmantel is halogeenvrij en moeilijk ontvlambaar. Elke kabel bevat een testprotocol Kabellengte 0,5 m Kleur violet
BeMatik - 100 Mbps multimode glasvezelomzetter van SC naar RJ45 op 2 kmnieuw
BeMatik - 100 Mbps multimode glasvezelomzetter van SC naar RJ45 op 2 km
€56,97
Amazon.nl
Gratis verzending
100Base-TX Fast Ethernet naar 100Base-FX glasvezelomzetter die voldoet aan de normen 802.3, 802.3x en 802.3u. Het heeft een RJ45 UTP / STP-connector voor de 100Base-TX-poort (auto MDI / MDIX) en een SC-connector voor de 100Base-FX-poort. Het maakt bediening mogelijk in de modi Full-Duplex (200 Mbps) en Half-Duplex (100 Mbps). Maximale afstand tot 2...
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 6M DE, zwartnieuw
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 6M DE, zwart
€49,91
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. 921.6 Kbps Baud Rate zwart
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. 921.6 Kbps Baud Rate zwart
€19,36
Amazon.nl
 
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. 921.6 Kbps Baud Rate zwart
LINE optische kabel (1 m, CAT5e, UTP, snagless netwerkkabel, grijs
LINE optische kabel (1 m, CAT5e, UTP, snagless netwerkkabel, grijs
€2,46
Amazon.nl
 
LINE optische kabel (1 m, CAT5e, UTP, snagless netwerkkabel, grijs
Lineaire kabel vezel LWL-zwart Luxe versie 2m50 zwartnieuw
Lineaire kabel vezel LWL-zwart Luxe versie 2m50 zwart
€16,88
Amazon.nl
 
Lineaire kabel vezel LWL-zwart Luxe versie 2m50 zwart
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 2 m
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 2 m
€2,58
Amazon.nl
 
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 2 m
Goobay 50565 lichtgolfkabel.
Goobay 50565 lichtgolfkabel.
€9,06
Amazon.nl
 
Voor het verbinden van apparaten met Toslink-interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out). Voor de overdracht van digitale audiosignalen Kleur: zwart.
LINDY optische kabel (3 m, SC op SC, 50/125 micrometer (OM2))
LINDY optische kabel (3 m, SC op SC, 50/125 micrometer (OM2))
€6,07
Amazon.nl
 
Optische kabel, 2 SC-stekker op 2 SC-stekker Kan met alle gangbare glasvezel-apparaten en -aansluitingen worden gebruikt 50/125 micrometer full duplex-vezel Zip Twin, LS0H, multimode-kabel Keramische aansluitingen zorgen voor een laag signaalverlies en een hoge betrouwbaarheid.
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabelnieuw
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
€72,90
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
Televes 2324 – Peladora precisie voor glasvezel optische kabel
Televes 2324 – Peladora precisie voor glasvezel optische kabel
€77,13
Amazon.nl
Gratis verzending
Fabrikant: Televes
Bandridge AP-171 optische bus zwart
Bandridge AP-171 optische bus zwart
€6,24
Amazon.nl
Gratis verzending
Audio, digitaal Optische bus 1,5 m lang.
MCL LC, 1 m, 10 Gb/s, violet
MCL LC, 1 m, 10 Gb/s, violet
€6,22
Amazon.nl
 
Uitsparing 1: l Uitsparing 2: l Kabellengte: 1 m. Geslacht: mannelijk/mannelijk Gegevensoverdracht: 10 GB.
DELOCK kabel Toslink St - St 5,0mm 2mnieuw
DELOCK kabel Toslink St - St 5,0mm 2m
€7,80
Amazon.nl
Gratis verzending
DELOCK kabel Toslink St - St 5,0mm 2m
. com 1 m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC
. com 1 m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC
€17,36
Amazon.nl
 
Lszh-kabel, geschikt voor installaties onder restrictieve bouwvoorschriften Met steun van Startech. levenslange garantie Verzwakkingsverlies voldoet aan of overtreft industriestandaarden Lszh (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabeljas Immuun voor elektrische interferentie
Televes OSK40S koptelefoonnieuw
Televes OSK40S koptelefoon
€59,37
Amazon.nl
 
Productbeschrijving: Televes OSK40S Kleur van de kabel: grijs.
LWL kabelbinder 30 cm
LWL kabelbinder 30 cm
€16,04
Amazon.nl
 
Zachte kabelbinders met klittenbandsluiting Kleur: Zwart Verpakkingseenheid: 10 stuks
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 2 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Seriesnieuw
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 2 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
€8,53
Amazon.nl
 
Optische TOSLINK op Mini TOSLINK kabel - Perfect voor de geluidsoverdracht van notebooks zoals bijv. een MacBook Belangrijke informatie: Met Mini Toslink kabels kunnen geen digitale signalen in analoge signalen (of andersom) worden omgezet. De optische stekker 3,5 mm (Mini Toslink) werd voor specifieke toestellen zoals iMacs, tv-toestellen en noteb...
Oehlbach XXL® Series 80 optische digitale kabel, premium klasse, 50 cm, blauwnieuw
Oehlbach XXL® Series 80 optische digitale kabel, premium klasse, 50 cm, blauw
€47,25
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardig opgebouwde optische digitale kabel; te gebruiken als audioverbinding tussen afzonderlijke componenten van een Home Cinema systeem 217 afzonderlijke lichtgolfgeleiders bereiken de hoogste helderheid en maken een data-overdrachtsnelheid van maximaal 125 Mbps (megabiet/seconde) mogelijk. 24 kt. Vergulde contacten en de volledige isolatie g...
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 10m, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 10m, zwart
€68,95
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel Ø 5,0mm 10,0m zwartnieuw
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel Ø 5,0mm 10,0m zwart
€10,44
Amazon.nl
 
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel Ø 5,0mm 10,0m zwart
MCL Samar SC netwerkkabel, multimodus (mannelijk), SC, 10 m, optische vezel 62,5/125 micron.nieuw
MCL Samar SC netwerkkabel, multimodus (mannelijk), SC, 10 m, optische vezel 62,5/125 micron.
€7,23
Amazon.nl
 
MCL Samar SC netwerkkabel, multimodus (mannelijk), SC, 10 m, optische vezel 62,5/125 micron.
audioquest 0.75 m Cinnamon OptiLink 0.75 m Mini Toslink Toslink Blacknieuw
audioquest 0.75 m Cinnamon OptiLink 0.75 m Mini Toslink Toslink Black
€70,27
Amazon.nl
Gratis verzending
AudioQuest 0,75 m Cinnamon OptiLink kabellengte: 0,75 m. Aansluiting 1: Mini-Toslink. Aansluiting 2: TOSLINK Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: zwart.
MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH, FIBnieuw
MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH, FIB
€5,-
Amazon.nl
 
MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH, FIB
HDSupply TC030-010 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, stekkerstekker, Ø 6,0 mm, 1,00 m, grijsnieuw
HDSupply TC030-010 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, stekkerstekker, Ø 6,0 mm, 1,00 m, grijs
€4,11
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrisheid, geen verliezen Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 6 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1x X-TC030-010 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL,...
Telegärtner L00890C0055 optische kabel, witnieuw
Telegärtner L00890C0055 optische kabel, wit
€6,55
Amazon.nl
 
Telegärtner LWL aansluittype: Kleur: turquoise. Hoeveelheid: 1 stuks.
1.5 m Toslink - stekker op Toslink - stekker ø 2,2 mm) 1 pieza zwart
1.5 m Toslink - stekker op Toslink - stekker ø 2,2 mm) 1 pieza zwart
€4,89
Amazon.nl
 
Voor het aansluiten van apparaten met een TOSLINK-poort (OPT In en OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) Voor het overbrengen van digitale audiosignalen Verbinding, type Toslink male Aansluiting 2, type Toslink male
Tecline 39885301 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 1,0 m) erikaviolet
Tecline 39885301 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 1,0 m) erikaviolet
€9,48
Amazon.nl
 
50/125 µm, multimode - OM4-vezel voor 10 gigabit/s tot 550 m - duurzame bekabeling voor 40 gigabit/s en 100 gigabit/s - LC duplex stekker aan LC duplex-stekker (duplex-klem weer verwijderbaar) - met testprotocol
IBM 69Y1192 GEN-III kabelmanagementarm voor systeem x3650 M4
IBM 69Y1192 GEN-III kabelmanagementarm voor systeem x3650 M4
€14,46
Amazon.nl
 
IBM 69Y1192 GEN-III kabelmanagementarm voor systeem x3650 M4
Tecline 39979402 OS2-vezel LWL-kabel (9/125 µm, 2,0 m) geelnieuw
Tecline 39979402 OS2-vezel LWL-kabel (9/125 µm, 2,0 m) geel
€54,37
Amazon.nl
Gratis verzending
9/125 µm, singlemode OS2-vezel voor 10 gigabit/s 2x E2000 PC stekker aan LC Duplex stekker Huber&Suhner E2000 stekker - met testprotocol
IBM netwerkkabel LC (M) LC (M) 5 m, optische vezel
IBM netwerkkabel LC (M) LC (M) 5 m, optische vezel
€59,99
Amazon.nl
Gratis verzending
IBM netwerkkabel LC (M) LC (M) 5 m, optische vezel
InLine OPTO audiokabel, Toslink, stekker/stekker, 15m
InLine OPTO audiokabel, Toslink, stekker/stekker, 15m
€14,90
Amazon.nl
 
Lengte: 15 m Technologie: glasvezel Kleur: zwart Kabeltype: digitale audiokabel (optisch)
Wentronic Verdeelbox omschakelaar voor optische digitale signalen
Wentronic Verdeelbox omschakelaar voor optische digitale signalen
€10,61
Amazon.nl
 
Wentronic Verdeelbox omschakelaar voor optische digitale signalen
1 mini-kabel FT CBL Y adapternieuw
1 mini-kabel FT CBL Y adapter
€13,99
Amazon.nl
 
TRIPP LITE 3,5 mm 1 ft.. Kabellengte: 0,3 m Aansluiting 1: 3,5 mm jack Aansluiting 2: 2 x 3,5 mm jack
AKORD digitale optische Toslink-kabel, 1 mnieuw
AKORD digitale optische Toslink-kabel, 1 m
€6,16
Amazon.nl
 
Krachtige Toslink optische kabel, 8,0 mm OD. Compatibel met alle apparaten die optische audio-digitale formaten van Toslink ondersteunen. Zeer mooie omhulling van zinklegering en nylon gevlochten kabel. Aansluitingen: 24-karaats vergulde aansluiting. Sluit optische digitale audioapparatuur aan om Dolby-digitale en DTS-surround-sound te beleven.
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
€45,95
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
Goobay 95947 LWL kabel, multimode (OM4), violetnieuw
Goobay 95947 LWL kabel, multimode (OM4), violet
€17,68
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en industriecentra De kabelmantel is halogeenvrij en moeilijk ontvlambaar. Elke kabel bevat een testprotocol
BeMatik - 100 Mbps multimode glasvezelomzetter van MTRJ naar RJ45 op 2 kmnieuw
BeMatik - 100 Mbps multimode glasvezelomzetter van MTRJ naar RJ45 op 2 km
€123,86
Amazon.nl
Gratis verzending
100Base-TX Fast Ethernet naar 100Base-FX glasvezelomzetter die voldoet aan de normen 802.3, 802.3x en 802.3u. Het heeft een RJ45 UTP / STP-connector voor de 100Base-TX-poort (auto MDI / MDIX) en een MTRJ-connector voor de 100Base-FX-poort. Het maakt bediening mogelijk in de modi Full-Duplex (200 Mbps) en Half-Duplex (100 Mbps). Maximale afstand tot...
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
€2,27
Amazon.nl
 
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
AudioQuest 1,5 m Vodka OptiLink glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart – glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, stekker/stekker, stekker, zwart)nieuw
AudioQuest 1,5 m Vodka OptiLink glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart – glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, stekker/stekker, stekker, zwart)
€227,16
Amazon.nl
Gratis verzending
AudioQuest 1,5 m Vodka OptiLink kabellengte: 1,5 m. Aansluiting 1: TOSLINK Aansluiting 2: TOSLINK Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: zwart.
Valueline CABLE-631/3 optische kabel met lichtstekkers (Toslink stekker op Toslink stekker, 3m) transparant
Valueline CABLE-631/3 optische kabel met lichtstekkers (Toslink stekker op Toslink stekker, 3m) transparant
€14,84
Amazon.nl
 
Inhoud: optische kabel.
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™