Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 10 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 10 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€11,99
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,
Optische kabel - Nedis - 1 meter (Toslink, Zwart)
Optische kabel - Nedis - 1 meter (Toslink, Zwart)
€2,95
Kabelshop.nl
(1k+)
Optische geluidskabel met Toslink aansluitingen - Deze digitale audiokabel met Toslink aansluitingen zorgt ervoor dat jij een Blu-ray- of DVD-speler kunt verbinden met een versterker. Zo zorg jij voor een optimale geluidsoverdracht tussen een apparaat en een audio- of video-ontvanger. Toslink kabel met digitale geluidsoverdrachtDeze geluidskabel be
AudioQuest Cinnamon Optical 12m - Optische kabel
AudioQuest Cinnamon Optical 12m - Optische kabel
€409,-
Bol.com Belgie
Gratis verzending
AudioQuest Cinnamon Optical 12m - Optische kabel - van Audioquest in de categorie Audiokabel.
Oehlbach Red Opto Star 800 - hoogwaardige & flexibele optische Toslink digitale kabel met 3,5 mm LWL jack adapter - 8m - zwartnieuw
Oehlbach Red Opto Star 800 - hoogwaardige & flexibele optische Toslink digitale kabel met 3,5 mm LWL jack adapter - 8m - zwart
€61,85
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor maximale lichtsterkte Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker
PremiumCord optische audiokabel Toslink - 2 m, buitendiameter: 6 mm, Toslink plug-on-stekker, digitale kabel voor HiFi-stereo-installatie Soundable TV, HQ audio, gesoldeerd, kleur: zwart, zilver, goud
PremiumCord optische audiokabel Toslink - 2 m, buitendiameter: 6 mm, Toslink plug-on-stekker, digitale kabel voor HiFi-stereo-installatie Soundable TV, HQ audio, gesoldeerd, kleur: zwart, zilver, goud
€7,22
Amazon.nl
 
Optische kabel voor digitale aansluiting van audio-apparatuur met uitstekende audiosignaaloverdracht bij lichtsnelheid. In tegenstelling tot metalen kabels wordt het niet beïnvloed door elektromagnetische storingen, die transmissiefouten of geluidsvervorming veroorzaken (bij analoge overdrachting). De ideale oplossing voor maximale geluidskwaliteit
PremiumCord optische audiokabel Toslink - 3 m, buitendiameter: 6 mm, Toslink plug-on-stekker, digitale kabel voor HiFi-stereo-installatie Soundable TV, HQ audio, gesoldeerd, kleur: zwart, zilver, goud
PremiumCord optische audiokabel Toslink - 3 m, buitendiameter: 6 mm, Toslink plug-on-stekker, digitale kabel voor HiFi-stereo-installatie Soundable TV, HQ audio, gesoldeerd, kleur: zwart, zilver, goud
€7,65
Amazon.nl
 
Optische kabel voor digitale aansluiting van audio-apparatuur met uitstekende audiosignaaloverdracht bij lichtsnelheid. In tegenstelling tot metalen kabels wordt het niet beïnvloed door elektromagnetische storingen, die transmissiefouten of geluidsvervorming veroorzaken (bij analoge overdrachting). De ideale oplossing voor maximale geluidskwaliteit
PremiumCord optische audiokabel Toslink - 0,5 m, Toslink plug-on-stekker, digitale kabel voor stereo hifi-stabiele tv, HQ audio, gesoldeerd, kleur zwartnieuw
PremiumCord optische audiokabel Toslink - 0,5 m, Toslink plug-on-stekker, digitale kabel voor stereo hifi-stabiele tv, HQ audio, gesoldeerd, kleur zwart
€4,92
Amazon.nl
 
Optische kabel voor digitale aansluiting van audio-apparatuur met uitstekende audiosignaaloverdracht bij lichtsnelheid In tegenstelling tot metalen kabels wordt het niet beïnvloed door elektromagnetische storingen, die transmissiefouten of geluidsvervormingen veroorzaken (bij analoge overdraving). De ideale oplossing voor maximale geluidskwaliteit
Nedis Optische Audiokabel | TosLink Male | TosLink Male | Rond | PVC | Antraciet | Polybag 2.00 m 2.00 m
Nedis Optische Audiokabel | TosLink Male | TosLink Male | Rond | PVC | Antraciet | Polybag 2.00 m 2.00 m
€15,30
Amazon.nl
 
Kabel van optische vezel voor digitale 5.1- en 7.1-geluidstransmissie Flexibele trekontlasting om kabelbreuk te voorkomen Duurzaam gegoten connectoren specifiek geschikt voor intensief gebruik Connector past nauwkeurig voor een stabiele verbinding
CDL Micro Toslink Optische Audio Vrouwelijke naar Vrouwelijke Koppeling/Gender Wisselaar/KabelJoiner, Wit
CDL Micro Toslink Optische Audio Vrouwelijke naar Vrouwelijke Koppeling/Gender Wisselaar/KabelJoiner, Wit
€5,20
Amazon.nl
 
Vrouwelijke naar vrouwelijke Toslink koppeling Sluit gewoon twee optische Toslink kabels van eind tot einde Stevig en duurzaam ontwerp
BTech Sinox SXA5601 digitale optische audiokabel TOS M TOS M
BTech Sinox SXA5601 digitale optische audiokabel TOS M TOS M
€11,-
Amazon.nl
 
Hoge zuiverheid vezel-optica zorgt voor uitstekende prestaties Superieure flexibele PVC jas Aantrekkelijk ontwerp voor de nieuwste hardware
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 15 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 15 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€13,99
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,
Optische audiokabel/LWL glasvezel kabel 0,5 m / 50 cm - Toslink stekker aan stekker, Ø 2,2 mm - ZWARTnieuw
Optische audiokabel/LWL glasvezel kabel 0,5 m / 50 cm - Toslink stekker aan stekker, Ø 2,2 mm - ZWART
€4,58
Amazon.nl
 
Optische glasvezel audiokabel - flexibel en immuun tegen elektrische storingsbronnen Optimale audio-overdracht van muzieksysteem/thuisbioscoop naar je tv, tv, hifi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One en vele andere apparaten Verliesvrije digitale overdracht van audiosignalen Aansluitingen: Toslink-stekker op Toslink-stekker Ø 2,2 mm | zwa
Legrand 032111 niet gecategoriseerdnieuw
Legrand 032111 niet gecategoriseerd
€54,95
Amazon.nl
Gratis verzending
Fabrikant: Legrand
Belkin optische digitale audiokabel Toslink, 1,8 m, zwart
Belkin optische digitale audiokabel Toslink, 1,8 m, zwart
€27,78
Amazon.nl
Gratis verzending
Toslink-adapter en optische digitale kabel Voor digitaal 5.1 of 7.1 surround-sound. Gripvast oppervlak vergemakkelijkt de aansluiting. Glasvezels voorkomen vervorming van de tonen. Compatibel met vele apparaten.
StarTech.com MSA compliant SFP transceiver module - 1000BASE-SX
StarTech.com MSA compliant SFP transceiver module - 1000BASE-SX
€61,82
Amazon.nl
 
SFP-modules van StarTech.com worden gedekt door een levenslange garantie Biedt betrouwbare 1 Gbps verbindingen voor 1000BASE-SX-conforme netwerken Geschikt voor hotswap met glasvezelmodules. Voldoet aan de eisen van de Multi-Source-overeenkomst (MSA). Laag stroomverbruik van minder dan 1 W.
Hama Audio lichtgeleider kabel (ODT-stekker (Toslink), 5m verguld)
Hama Audio lichtgeleider kabel (ODT-stekker (Toslink), 5m verguld)
€20,53
Amazon.nl
Gratis verzending
Voor de overdracht van het digitale audiosignaal tussen bijv. Blu-ray-speler en versterker, geoptimaliseerde knikbescherming door flexibele materialen voorkomt kabelbreuk. Hoogwaardige materialen garanderen een uitstekende, storingsvrije geluidskwaliteit, vergulde stekkers met lage overgangsweerstanden voor een veilige signaaloverdracht. Speciaal g
Adapter optische vezel SC/SC APC Simplex SINGLEMODE
Adapter optische vezel SC/SC APC Simplex SINGLEMODE
€6,86
Amazon.nl
 
Connector voor het aansluiten van twee glasvezelkabels. Voor patchvelden, of vezelaftakdozen Type SC APC aansluiting voor FTTH toepassingen.
PremiumCord 8K optisch actieve ultrahoge snelheid HDMI 2.1-glasvezelkabel, 48 Gbit/s, HDMI 2.1, 3D, EDID, ARC, videoresolutie 8K bij 60 Hz, verguld, lengte 10 m
PremiumCord 8K optisch actieve ultrahoge snelheid HDMI 2.1-glasvezelkabel, 48 Gbit/s, HDMI 2.1, 3D, EDID, ARC, videoresolutie 8K bij 60 Hz, verguld, lengte 10 m
€74,04
Amazon.nl
Gratis verzending
Optisch HDMI 2.1 Ultra High Speed ?? 8K @ 60Hz glasvezelkabel wordt gebruikt om twee audio-/videoapparaten via een moderne HDMI-interface zoals HD-DVD/BluRay-speler en LCD-/plasma-tv te verbinden. - De kabel transformeert digitale audio en video en ondersteunt de digitale bescherming van HDCP-inhoud. Resolutie: 8K UHD (7680p) bij 60 Hz, 4K UHD (384
Good Connections LWL Duplex koppeling - LC (UPC) naar LC (UPC) - voor OM4-kabel - Multimode - kunststof behuizing met flens, keramische huls - paars
Good Connections LWL Duplex koppeling - LC (UPC) naar LC (UPC) - voor OM4-kabel - Multimode - kunststof behuizing met flens, keramische huls - paars
€5,57
Amazon.nl
 
Hoogwaardige LWL duplex koppeling met keramische huls (ferrule) LC-bus aan beide zijden (incl. stofkap) - UPC-uitvoering Kunststof behuizing (ABS + PC, UL 94-V1) met flens en metalen clip (snap-in). Geschikte vezeltype: Multimode Duurzaamheid: min. 500 steekcycli.
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 2 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 2 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€8,49
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,
R&M glasvezelpatchkabel optische vezel - 3 m OS2 - E2000 APC naar LC-connector - glasvezelnetwerk - duplex - enkele modus 09/125 µ
R&M glasvezelpatchkabel optische vezel - 3 m OS2 - E2000 APC naar LC-connector - glasvezelnetwerk - duplex - enkele modus 09/125 µ
€44,58
Amazon.nl
Gratis verzending
Glasvezel kabel voor professioneel gebruik - Sluit bijvoorbeeld Gigabit Ethernet-switches naar servers, mediaconverters of splitboxen met behulp van SFP-modules. Met FTTH / FTTB kan de vezel worden gebruikt om NAS, Gaming PC of Media Center te verbinden met Fritzbox, Router of Modem. Elke netwerkkabel wordt tijdens de productie afzonderlijk gecontr
Tecline 75202 OM2-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 2,0 m) oranje
Tecline 75202 OM2-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 2,0 m) oranje
€9,84
Amazon.nl
 
50/125 µm, multimode OM2-vezel voor 1 Gigabit / s 2x ST stekker aan SC duplex stekker met testprotocol
HOBBES Lansmart Pro & SmartProbe Kit
HOBBES Lansmart Pro & SmartProbe Kit
€448,24
Amazon.nl
Gratis verzending
Vindt en identificeert snel en nauwkeurig met de testpunt kabel. Geeft de ontvangststerkte van het geluidssignaal in digitale geluidskwaliteit duidelijk op een 9-cijferige led-schaal aan. Led-display en luidsprekers kunnen als indicatoren voor kabelidentificatie worden gebruikt. All-in-one tester: bedradingsschema, snelle test, geluidgenerator, kab
Glasvezelkabel optisch LC op LC Multimode Duplex OM4 50/125 MT.40
Glasvezelkabel optisch LC op LC Multimode Duplex OM4 50/125 MT.40
€59,82
Amazon.nl
Gratis verzending
Optische kabel met halogeenvrije LSZH klasse OM4. Aansluiting 1: LC/UPC aansluiting 2: LC/UPC Vezeldiameter: 50/125 micron
FUJITSU Brocade 10Gb SFP+ optische kabel 10m actief 10Ge-SFPP-AOC-1001 SFP+ stekker aan beide zijden
FUJITSU Brocade 10Gb SFP+ optische kabel 10m actief 10Ge-SFPP-AOC-1001 SFP+ stekker aan beide zijden
€245,76
Amazon.nl
Gratis verzending
FUJITSU Brocade 10Gb SFP+ optische kabel 10m actief 10Ge-SFPP-AOC-1001 SFP+ stekker aan beide zijden
Netgear Direct Attach Active, plus DAC kabel Actieve optische structuur + DAC-kabel. 20m Duplex-Glasfaser groen
Netgear Direct Attach Active, plus DAC kabel Actieve optische structuur + DAC-kabel. 20m Duplex-Glasfaser groen
€180,32
Amazon.nl
Gratis verzending
Attach Op.Kabel 20M (Axc7620) Sfp+ Dac
Amazon Basics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 10,66 m zwart
Amazon Basics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 10,66 m zwart
€12,37
Amazon.nl
 
Toslink-kabel voor het aansluiten van een audio-component (bijvoorbeeld een soundbar) op een televisie, ontvanger, voorversterker, audioprocessor of digitale analoog-converter Digitale audio-uitgang, multikanaals-glasvezelkabel; buffering en vergulde, corrosiebestendige aansluitingen voor een helder, gelijkmatig signaal. CL3-gecertificeerd voor ins
Glasvezelkabel optisch LC op LC Multimode Duplex OM4 50/125 m 0,5
Glasvezelkabel optisch LC op LC Multimode Duplex OM4 50/125 m 0,5
€7,14
Amazon.nl
 
Optische kabel met halogeenvrije LSZH klasse OM4. 0,5 m. Aansluiting 1: LC/UPC aansluiting 2: LC/UPC
Glasvezelkabel optisch LC A SC Single Duplex 9/125 MT.20
Glasvezelkabel optisch LC A SC Single Duplex 9/125 MT.20
€16,17
Amazon.nl
 
Optische kabel met halogeenvrije LSZH klasse OS2. 20 meter. Aansluiting 1: LC/UPC aansluiting 2: LC/UPC
InLine OPTO audiokabel, Toslink, stekker/stekker, 15mnieuw
InLine OPTO audiokabel, Toslink, stekker/stekker, 15m
€12,92
Amazon.nl
 
Lengte: 15 m Technologie: glasvezel Kleur: zwart Type kabel: digitale audiokabel (optisch)
o0319.0,5nieuw
o0319.0,5
€6,10
Amazon.nl
 
Met aramidegaren versterkte trekontlasting. Halogeenvrije en vlamvertragende mantel volgens IEC-60754-2, IEC-60332-1 en IEC-61034 De EFB LWL-stekkers voldoen aan de minimale Kwaliteitsklasse klasse klasse B/2 volgens IEC-61753-1 voor singlemode en klasse A/1 voor multimode volgens IEC- 61753-22-2 (Draft)
T'nB MGAME2WH"ELYTE - GHOST" Gaming optische kabelmuis wit
T'nB MGAME2WH"ELYTE - GHOST" Gaming optische kabelmuis wit
€16,03
Amazon.nl
 
7 programmeerbare knoppen. Snelle SCROLL-knop. Goede controle en nauwkeurigheid dankzij de gevoeligheidsniveaus: 800-1600-2400-3600 dpi Ergonomische vorm voor uitstekend comfort bij gebruik. Compatibiliteit: PC / Mac - Speed : 50 G (30 inch) / sec) - nylon kabel - wisselende kleuren van achter.
HDSupply TC010-030 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, stekker, Ø 2,2 mm, 3,00 m, zwart
HDSupply TC010-030 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, stekker, Ø 2,2 mm, 3,00 m, zwart
€4,96
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrenties, geen verlies Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 2,2 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker Omvang levering: 1x HDSupply TC010-030 Toslink S/PDIF audio kabe
ROLINE LWL Kb. 50/125µ OM4, LSH/LSH, 5m
ROLINE LWL Kb. 50/125µ OM4, LSH/LSH, 5m
€31,11
Amazon.nl
Gratis verzending
Duplex-kabel met vezeltype 50/125µm OM4 Kabelmateriaal: mantel halogeenvrij en vlamvertragend. Nauwkeurig vervaardigde stekker met lage terugslagdemping. UPC-gepolijst voor minder invoegdemping. Kabel is verkrijgbaar in 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7,5 m, 10 m.
Cablematic - TosLink digitale optische audiokabel 3 in 1 1m
Cablematic - TosLink digitale optische audiokabel 3 in 1 1m
€8,58
Amazon.nl
 
Cablematic - TosLink digitale optische audiokabel 3 in 1 1m
Oehlbach Red Opto Star 150 - Hoogwaardige en flexibele optische Toslink digitale kabel met 3,5 mm LWL-jack-adapter - 1,5 m - zwartnieuw
Oehlbach Red Opto Star 150 - Hoogwaardige en flexibele optische Toslink digitale kabel met 3,5 mm LWL-jack-adapter - 1,5 m - zwart
€32,45
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker
LCS – PRIME Ultimate – 10 m – optische kabel wit (Toslink – SPDIF) professional – audio digitaal – afgeschermd/donDon gevlochten – geoptimaliseerd voor box internet tv, Blue Ray Player.nieuw
LCS – PRIME Ultimate – 10 m – optische kabel wit (Toslink – SPDIF) professional – audio digitaal – afgeschermd/donDon gevlochten – geoptimaliseerd voor box internet tv, Blue Ray Player.
€17,23
Amazon.nl
 
Optische kabel (Toslink) afgeschermd, met vlechtwerk van nylon en oordopjes set protectoren. Hoogwaardig design met vergulde stekkercontacten. Past perfect met de kabel HDMI Orion Ultimate. Ondersteunt een overdrachtssnelheid van maximaal 96 kHz bij 24 bits. Past perfect met de omvormer audio- en andere randapparatuur voor een audiostream. Audio 7.
Pure 3,5 mm Phono Video Output Kabel voor Pure Sirocco 150
Pure 3,5 mm Phono Video Output Kabel voor Pure Sirocco 150
€8,53
Amazon.nl
 
Speel video-inhoud van uw iPod/iPhone af op uw tv, terwijl deze is gekoppeld aan uw Sirocco 150
Gembird cc-opt-3 M audiokabel zwart
Gembird cc-opt-3 M audiokabel zwart
€12,71
Amazon.nl
 
Fabrieksgarantie: 1 jaar Kabellengte: 3 m. Compatibele apparaten: Nee. Aansluiting: USB
Glasvezelplaat 19 inch met 24 adapters Lc Duplex Om4 diepte 250 mm met geïnstalleerde pigtail kleur zwartnieuw
Glasvezelplaat 19 inch met 24 adapters Lc Duplex Om4 diepte 250 mm met geïnstalleerde pigtail kleur zwart
€142,65
Amazon.nl
 
Aftakkast voor glasvezelkabel, 1 eenheid in het rek Lade kan worden verwijderd en naar beneden gekanteld, wat de verwerking vergemakkelijkt Uitschuifbaar paneel voor glasvezel van staal Met 24 adapters voor Lc Duplex OM4 en Pigtail geïnstalleerd Kleur: zwart RAL9005.
MCL Samar Netwerkkabel St Multi-Mode (M) LC Multi-Mode (M) 2 m, optische vezel 50/125 micron (OM3)
MCL Samar Netwerkkabel St Multi-Mode (M) LC Multi-Mode (M) 2 m, optische vezel 50/125 micron (OM3)
€6,34
Amazon.nl
 
Productbeschrijving: MCL FJOM3 STLC-/2 m LC-stekker, 2 aansluitingen Aansluiting 1: ST. Kabellengte: 2 m. Geslacht: mannelijk/mannelijk. Diameter van de sokkel / mantel: 50/125 µm Gegevensbron:
Helos 20 m OS2 LC/ST 20 m LC ST Geel
Helos 20 m OS2 LC/ST 20 m LC ST Geel
€14,75
Amazon.nl
 
Helos 20m OS2 LC, ST Kabellengte: 20 m Glasvezeltype: OS2. Aansluiting 1: ** Aansluiting 2: ST Hoofddiameter: 9 µm. Soort connector: stekker/stekker. Vollduplex Kleur van de kabel: geel.
Lindy 35211 - TosLink-kabel (optische SPDIF) - 1m
Lindy 35211 - TosLink-kabel (optische SPDIF) - 1m
€5,-
Amazon.nl
Gratis verzending
Optische verbindingskabel voor digitale audio-overdracht - bijvoorbeeld voor geluidskaarten, cd/dvd-drivers, DVD-stand-alone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht als optische SPDIF genoemd, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA / RCA - coaxiale kabel. TosLink stekker van kunststof - plastic vezel met vezelop
mumbi Optische digitale kabel Toslink-kabel, 100 cm
mumbi Optische digitale kabel Toslink-kabel, 100 cm
€17,73
Amazon.nl
 
Voor de hoogste eisen in de thuisbioscoop, met beschermkappen Vergulde stekker voor een optimale en verliesvrije overdracht van het audiosignaal. Kabeldiameter 2, 2 mm. Kabellengte incl. stekker 1,00 m Omvang levering: Optische audiokabel/Toslink-stekker naar Toslink-stekker
LINDY LWL-Duplexkabel LC/OM3 1m 50/125µm Multimode
LINDY LWL-Duplexkabel LC/OM3 1m 50/125µm Multimode
€9,32
Amazon.nl
 
Fabrieksgarantie: 1 jaar (S)
HDSupply TC020-010 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkers, Ø 5,0 mm, 1,00 m, zwartnieuw
HDSupply TC020-010 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkers, Ø 5,0 mm, 1,00 m, zwart
€4,29
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF)-stekker op Toslink (S/PDIF)-stekker Digitale, optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interferenties, geen verlies. Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 5 mm kabeldiameter Inhoud: 1x X-TC020-010 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, stekker, Ø 5 mm, 1,0 meter
Vivanco SI TT 15 Lichtgeleiderverbindingskabel 1,5 m grijs
Vivanco SI TT 15 Lichtgeleiderverbindingskabel 1,5 m grijs
€9,99
Amazon.nl
 
Precisieproductie Toslink-stekker Toslink-stekker Inhoud: ergonomisch stekkerdesign
VIVOLINK - 4K HDMI 2.0 optische kabel - 18Gbit 4K/60Hz 4:4:4 gegevensoverdracht - Ultra-flexibel - Slim Cable Design - Militaire standaard optische vezel - 4.0mm - 50m
VIVOLINK - 4K HDMI 2.0 optische kabel - 18Gbit 4K/60Hz 4:4:4 gegevensoverdracht - Ultra-flexibel - Slim Cable Design - Militaire standaard optische vezel - 4.0mm - 50m
€249,01
Amazon.nl
Gratis verzending
4K HOGE KWALITEIT HDMI 2.0 KABEL: VivoLink Pro HDMI 2.0 Kabel gemaakt van 99,9% pure cooper en 15um goud n contactgebied om te zorgen voor een hoge snelheid en vlekkeloze signaaloverdracht,4K*2K Ultra HD-technologie met een resolutie tot 3840 x 2160 @ 60 Hz, ondersteuning 4K video, inclusief 3D en meervoudige weergave video. Full HD, 1080p, HDR, Ge
sonero® Premium optische Toslink-kabel, 10,0m, vergulde contacten, zwart
sonero® Premium optische Toslink-kabel, 10,0m, vergulde contacten, zwart
€17,58
Amazon.nl
 
Sonero Premium optische S/PDIF Toslink-kabel, S/PDIF (optisch) stekker op S/PDIF (optisch) stekker Vergulde Toslink-punt, hoogwaardige metalen stekker, flexibele knikbescherming 1 mm optische glasvezel binnengeleider, 2-voudig afgeschermd met PE (2,2 mm) en PVC mantel, buitendiameter: 6,0 mm PVC Transmissie van digitale S/PDIF Toslink audiosignalen
LCS – Prime Ultimate – 25 m – optische kabel (Toslink – SPDIF) professioneel – afgeschermd/afgeschermd – geoptimaliseerd voor TV-box, Blue-Ray-speler.
LCS – Prime Ultimate – 25 m – optische kabel (Toslink – SPDIF) professioneel – afgeschermd/afgeschermd – geoptimaliseerd voor TV-box, Blue-Ray-speler.
€31,32
Amazon.nl
Gratis verzending
afgeschermde optische kabel (Toslink) met nylon vlechtwerk en beschermkappen. Hoogwaardig design met vergulde stekkers. Alle nieuwe optische kabelmodellen passen perfect bij Orion ULTIMATE HDMI-kabel. Ondersteunt een maximale overdrachtssnelheid van 96 kHz bij 24 bits. Perfect geschikt voor audio-converters en andere apparaten om audio-streams om t
SC Multimode Duplex SC
SC Multimode Duplex SC
€16,51
Amazon.nl
 
SC Multimode Duplex SC
Lindy 35214 - TosLink-kabel (optische SPDIF) - 5m
Lindy 35214 - TosLink-kabel (optische SPDIF) - 5m
€11,80
Amazon.nl
 
Optische aansluitkabel voor digitale audio-overdracht. Bijvoorbeeld voor soundkaarten, cd/dvd-stations, DVD-stand-alone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht als optische SPDIF genoemd, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA / RCA - coaxiale kabel. Budget Versie TosLink stekker van kunststof kunststofvezel met
FeinTech Optische glasvezel hybride HDMI-kabel Ultra HD 8K HDR 48Gbps 10m
FeinTech Optische glasvezel hybride HDMI-kabel Ultra HD 8K HDR 48Gbps 10m
€145,63
Amazon.nl
Gratis verzending
Glasvezel hybride HDMI-kabel voor verliesvrije overdracht van ultra-HD-signalen tot 8K 60Hz en 4K 120Hz over lange afstanden, max. 48 Gbit/s, past op alle gangbare apparaten met HDMI-aansluiting Geen aparte stroomvoorziening nodig, voeding van HDMI-bron (source, mediaspeler), let op de stekkerinscriptie, stroomverbruik < 0,25 A Ondersteunt ook HDCP
AudioQuest 1,5 m Cinnamon OptiLink glasvezelkabel, 1,5 m, Mini-Toslink, stekker/stekker, zwartnieuw
AudioQuest 1,5 m Cinnamon OptiLink glasvezelkabel, 1,5 m, Mini-Toslink, stekker/stekker, zwart
€99,39
Amazon.nl
Gratis verzending
1,5 m, OPTILINK MINI
Oehlbach Opto Star Black 150 - Hoogwaardige en flexibele optische digitale kabel met 3,5 mm LWL-jack-adapter - 1,50 m - zwart
Oehlbach Opto Star Black 150 - Hoogwaardige en flexibele optische digitale kabel met 3,5 mm LWL-jack-adapter - 1,50 m - zwart
€34,49
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige Toslink digitale kabel voor alle apparaten met optische ingang/uitgang (OPT in/out of SPDIF) Optische lichtgolfgeleider voor digitale audio-overdracht Compatibel met alle gangbare apparaten met Toslink-aansluiting: Soundbar, stereo-installatie, AV-ontvanger, versterker, Blu-Ray Player, PS4 Pro, XBOX One Duurzame productie en een garant
Hama 0,75 m audio optische vezelkabel met ODT-stekker
Hama 0,75 m audio optische vezelkabel met ODT-stekker
€6,62
Amazon.nl
 
Voor het verzenden van digitale audiosignalen zoals tussen een Blu-ray-speler en een versterker Flexibele optische vezelkabel voor snelle en storingsvrije signaaloverdracht Voor apparaten met een Toslink (ODT) aansluiting Lengte van de kabel: 0.75m Kleur: zwart
GUDE 3001 Tijdserver met geïntegreerde DCF77 radioklok voor industriële omgevingen, zwart
GUDE 3001 Tijdserver met geïntegreerde DCF77 radioklok voor industriële omgevingen, zwart
€971,51
Amazon.nl
Gratis verzending
Atoomnauwkeurige radiotijd met DCF77-signaal ^Stand-alone NTP-tijdserver ^Optimale ontvangst door actieve ferrietantenne^LC-display geeft datum en tijd aan^batterijgebufferde real-time klok
Netadapter 4 m monomodo DPLEX FI
Netadapter 4 m monomodo DPLEX FI
€33,05
Amazon.nl
Gratis verzending
Netwerkkabel, 4 m, Duplex, glasvezel, LC-SC 9/125
Hama glasvezel audiokabel, ODT stekker (Toslink), verguld, 0,3 m
Hama glasvezel audiokabel, ODT stekker (Toslink), verguld, 0,3 m
€7,60
Amazon.nl
 
Glasvezelverbindingen
Valueline VLAP25000B30 - Digitale audiokabel - Toslink stekker naar Toslink stekker - 3m
Valueline VLAP25000B30 - Digitale audiokabel - Toslink stekker naar Toslink stekker - 3m
€12,-
Amazon.nl
 
Deze digitale audiokabel met Toslink-stekkers is geschikt om audioapparaten zoals dvd-spelers, Blu-ray-speler of gameconsoles met een versterker te verbinden. Aansluiting A: Toslink stekker - Aansluiting B: Toslink stekker - Kabeltype: Toslink - Kleur: Zwart - Buitenmateriaal: PVC Verpakking: plastic zak - aansluitontwerp - kant A: Recht - audiotyp
HDSupply TC030-100 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkerstekker, Ø 6,0 mm, 10,0 m, grijs
HDSupply TC030-100 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkerstekker, Ø 6,0 mm, 10,0 m, grijs
€13,30
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF)-stekker op Toslink (S/PDIF)-stekker Digitale, optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interferenties, geen verlies. Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met een diameter van 6 mm en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1x X-TC030-100 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel Toslink-kabel Ø 2,2 mm 7,50m zwart
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel Toslink-kabel Ø 2,2 mm 7,50m zwart
€5,79
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrisheid, geen verliezen Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met een kabeldiameter van 2 mm en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1x HDSupply TC010-010 Toslink S/PDIF audiokabel
IBM 5M glasvezel optische kabel LC-LC ZG06-0186 =00MJ170
IBM 5M glasvezel optische kabel LC-LC ZG06-0186 =00MJ170
€35,39
Amazon.nl
 
IBM 5M glasvezel optische kabel LC-LC ZG06-0186 =00MJ170
Razer RZ03-03390300-R3M1 Huntsman Mini Mercury (PaarsSchakelaar) - Compact 60% Gaming Toetsenbord (Optische schakelaars, PBT-Toetsen, afneembare USB-C-kabel, Chroma RGB-verlichting), US-layout, Mercury / Wit
Razer RZ03-03390300-R3M1 Huntsman Mini Mercury (PaarsSchakelaar) - Compact 60% Gaming Toetsenbord (Optische schakelaars, PBT-Toetsen, afneembare USB-C-kabel, Chroma RGB-verlichting), US-layout, Mercury / Wit
€129,95
Amazon.nl
Gratis verzending
Razer optische schakelaars - voor bediening met de snelheid van het licht: biedt snellere, lichtere en soepelere bediening dan mechanische schakelaars en gaat langer mee omdat er minder bewegende delen nodig zijn die met minder wrijving werken. Komt in twee varianten: lineair en clicky. Doubleshot pbt-keycaps met zijgedrukte secundaire functies - v
LINDY Budget TosLink-kabel, 2mnieuw
LINDY Budget TosLink-kabel, 2m
€13,38
Amazon.nl
 
TosLink Mannelijk naar TosLink Mannelijk Hoogwaardige glasvezelkabel zorgt voor kristalheldere digitale audiotransmissie Immuun voor elektrische interferentie
EFB-Elektronik Duplex Jumper LC-SC 50/125, OM3, LSZH, Aqua, 2.0mm, 50m
EFB-Elektronik Duplex Jumper LC-SC 50/125, OM3, LSZH, Aqua, 2.0mm, 50m
€69,18
Amazon.nl
Gratis verzending
Met aramidegaren versterkte trekontlasting. Halogeenvrije en vlamvertragende mantel volgens IEC-60754-2, IEC-60332-1 en IEC-61034 De EFB LWL-stekkers voldoen aan de minimale Kwaliteitsklasse klasse klasse B/2 volgens IEC-61753-1 voor singlemode en klasse A/1 voor multimode volgens IEC- 61753-22-2 (Draft) Lengte: 50 meter.
Sentivus Audiokabel - Toslink stekker / Toslink stekker - 0,50m - zwartnieuw
Sentivus Audiokabel - Toslink stekker / Toslink stekker - 0,50m - zwart
€16,35
Amazon.nl
 
Optische digitale audiokabel voor Optical In/Out - Digital Toslink Interface (S/PDIF) voor de overdracht van digitale meerkanaaltonen zoals DTS, Dolby Digital of Surround Sound Kan bijvoorbeeld worden gebruikt op hifi-versterkers, blu-ray-spelers, dvd-spelers, tv-apparaten, cd-spelers, pc's, laptops en elk ander apparaat met Toslink-aansluiting Tos
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel Toslink-kabel Ø 2,2 mm 0,50m zwart
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel Toslink-kabel Ø 2,2 mm 0,50m zwart
€10,07
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrisheid, geen verliezen Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 2,2 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1x HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, opti
C2G/Cables to Go 60177 15' Rapidrun Runner Optisch
C2G/Cables to Go 60177 15' Rapidrun Runner Optisch
€182,66
Amazon.nl
Gratis verzending
Elke complete RapidRun Optical oplossing vereist een break-away vliegende lood of wandplaat om elk uiteinde van de runner kabel te beëindigen. Elke loper heeft (2) break-away vliegende leads nodig. Maakt gebruik van glasvezelbekabeling, dus het is bestand tegen EMI/RFI-interferentie Ondersteunt volledige 1080p-, 4k- en 3D HDMI-functies Aangedreven
Optische kabel SC-SC 2 m 9-125
Optische kabel SC-SC 2 m 9-125
€8,36
Amazon.nl
 
Kabel voor Elektrik SC-Sync 2M 9-125
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.be zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2021 beslist.be™