Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 5m
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 5m
€8,49
Grandado.com
 
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AVSpecification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie Pakking: Double Blister B...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 2m
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 2m
€8,49
Grandado.com
 
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AVSpecification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie Pa...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1.5m
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1.5m
€8,99
Grandado.com
 
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AVSpecification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie Pakking: Double Blister B...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1m
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1m
€8,49
Grandado.com
 
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AVSpecification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie Pa...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 3m
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 3m
€8,49
Grandado.com
 
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AVSpecification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie Pa...
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om4 1nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om4 1
€9,20
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel LC/OM4 1 m Violet 50/125um duplex multimode
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 20nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 20
€6,30
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel met LC/LC os2 20 m geel 9/125um duplex singlemode
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om4 1
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om4 1
€4,99
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel LC/SC OM4 1 m Violet 50/125um duplex multimode
Rotronic roline 21.15.8789 glasvezel kabel
Rotronic roline 21.15.8789 glasvezel kabel
€8,73
Amazon.de
(329)
ROLINE glasvezel kabel duplex, single mode 9/125 m os2, LC/, geel, 10,0 m
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om3 20
Intellinet glasvezel kabel lc/sc om3 20
€4,48
Amazon.de
(329)
intellinet glasvezel kabel met LC/SC OM3 20 m turkoois 50/125um duplex multimode
Intellinet 470629 glasvezel glasvezel fiber optic kabelnieuw
Intellinet 470629 glasvezel glasvezel fiber optic kabel
€5,10
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet SC – > SC 3.00 m singlemode os2
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 1nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 1
€3,69
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > 1.00 m multimode OM3
Inline glasvezel duplex kabel sc/sc 3nieuw
Inline glasvezel duplex kabel sc/sc 3
€10,84
Amazon.de
(329)
3 m, 2 x SC dell-hulppartitie; 2 x SC, duplex, halogeenvrij, glasvezel, 50/125µm
Inline glasvezel duplex kabel lc/lc 5
Inline glasvezel duplex kabel lc/lc 5
€10,36
Amazon.de
(329)
5 m, 2 x LC dell-hulppartitie; 2 x LC, duplex, halogeenvrij, glasvezel, 50/125µm
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 2
Intellinet glasvezel kabel lc/lc os2 2
€5,25
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > 2.00 m singlemode os2
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 3nieuw
Intellinet glasvezel kabel lc/lc om3 3
€4,99
Amazon.de
(329)
Glasvezel aansluitkabel intellinet LC – > LC 3.00 m multimode OM3
Hosa opt110 optisch kabel glasvezel 3 mnieuw
Hosa opt110 optisch kabel glasvezel 3 m
€12,87
Amazon.de
(329)
Professional Quality Optical Lead designed to interconnect digitale audio Components with Toslink Jacks. Dus geschikt voor connecting surround sound systeem to digital ontvanger with Optical productie
Intellinet glasvezel glasvezel fiber optic kabel duplexnieuw
Intellinet glasvezel glasvezel fiber optic kabel duplex
€3,99
Amazon.de
(329)
Geeignet für Multimode LWL-Anwendungen Hohe Bandbreite und niedrige Dämpfung für hohe Reichweiten Kosteneffektive Lösung Ideal für Gigabit Ethernet-Anwendungen Halogenfrei (LS0H)
Rotronic roline 21.15.8845 glasvezel kabelnieuw
Rotronic roline 21.15.8845 glasvezel kabel
€6,55
Amazon.de
(329)
ROLINE LC 9/125 m, os2, LC/stekker, LSOH, simplex, geel, 5,0 m
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
€31,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
€23,24
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
StarTech Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
StarTech Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
€13,25
Kabeldirect.nl
(2k+)
De 50FIBLCLC1 1 m lange LSZH LC naar LC glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties. Deze LC-LC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit...
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
€25,15
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH...
ACT RL3403 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3403 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Aqua
€54,28
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3300 Glasvezel kabel 0,5 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3300 Glasvezel kabel 0,5 m OS2 2x LC Geel
€47,25
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
Mikrotik S+DA0001 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
Mikrotik S+DA0001 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel
€31,95
Megekko.nl
(2k+)
ACT RL3401 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3401 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Aqua
€48,49
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3451 Glasvezel kabel 1,5 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3451 Glasvezel kabel 1,5 m OM3 2x LC Aqua
€49,94
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3402 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3402 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC Aqua
€51,39
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3303 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3303 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Geel
€52,47
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3302 Glasvezel kabel 2 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3302 Glasvezel kabel 2 m OS2 2x LC Geel
€50,38
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3301 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3301 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Geel
€48,30
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3400 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3400 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Aqua
€47,05
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL3351 Glasvezel kabel 1,5 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3351 Glasvezel kabel 1,5 m OS2 2x LC Geel
€49,34
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT MTRJ - ST 5m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
ACT MTRJ - ST 5m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
€50,14
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.
ACT RL1803 3m 2x LC 2x SC Blauw, Geel Glasvezel kabel
ACT RL1803 3m 2x LC 2x SC Blauw, Geel Glasvezel kabel
€20,90
Megekko.nl
(2k+)
ACT RL3005 Glasvezel kabel 5 m SC Oranje
ACT RL3005 Glasvezel kabel 5 m SC Oranje
€43,73
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.
ACT RL7003 Glasvezel kabel 3 m LC ST Oranje
ACT RL7003 Glasvezel kabel 3 m LC ST Oranje
€42,56
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Connector - A: 2 x LC.- Connector - B: 2 x ST.- kabel: 62,5 / 125 OM1.- Kleur: Oranje.- Kwaliteit: High Quality.- Merk: ACT.- Simplex -Duplex: Duplex.
ACT RL2003 Glasvezel kabel 3 m SC ST Oranje
ACT RL2003 Glasvezel kabel 3 m SC ST Oranje
€42,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.
ACT MTRJ - ST 2m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
ACT MTRJ - ST 2m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
€47,82
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.
ACT RL3305 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3305 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC Geel
€56,67
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT MTRJ - SC 1m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
ACT MTRJ - SC 1m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
€46,85
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.
ACT MTRJ - ST 3m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
ACT MTRJ - ST 3m Glasvezel kabel MT-RJ Oranje
€48,58
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.
ACT RL7002 Glasvezel kabel 2 m LC ST Oranje
ACT RL7002 Glasvezel kabel 2 m LC ST Oranje
€41,78
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Connector - A: 2 x LC.- Connector - B: 2 x ST.- kabel: 62,5 / 125 OM1.- Kleur: Oranje.- Kwaliteit: High Quality.- Merk: ACT.- Simplex -Duplex: Duplex.
ASSMANN Electronic DK-2944-03 Glasvezel kabel 3 m OS2 E-2000 (APC) Yellow,Greennieuw
ASSMANN Electronic DK-2944-03 Glasvezel kabel 3 m OS2 E-2000 (APC) Yellow,Green
€36,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus E2000/APC Duplex Patchcable is a Patchcable which fits in most E2000 Adapter and also in the Digitus E2000 Adapter. It has an Attenuation of 2 dBASSMANN Electronic DK-2944-03. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: E-2000 (APC), Aansluiting 2: E-2000 (APC), Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kl...
ASSMANN Electronic DK-UB2533-05-4 5m LC LC OM4 Violet Glasvezel kabelnieuw
ASSMANN Electronic DK-UB2533-05-4 5m LC LC OM4 Violet Glasvezel kabel
€35,95
Directsale.nl
(1k+)
The Uniboot Patch cable improves handling in applications with high packing density . By Uniboot patch cables you create more space in your rack and the ventilation improved. The 2 mm dual-fiber cable is particularly suitable for easy cable management .ASSMANN Electronic DK-UB2533-05-4. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aan...
Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabelnieuw
Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel
€46,95
Directsale.nl
(1k+)
The Premium Opto cable consists of high-quality nylonfiber and precisely itting Toslink plug. For connecting digital audio sources such as CD, DVD, Blu-ray players or game consoles to AV receivers, etc.KEY-FEATURES- Precisely fitting Toslink plugs- Nylon fiber conductor- Flexible- High optical-fibre efficienceADDITIONAL PRODUCT DATA- Cable diameter...
ACT RL7610 Glasvezel kabel 10 m OM3 2x LC 2x ST Blue,Black,Red,White,Yellow
ACT RL7610 Glasvezel kabel 10 m OM3 2x LC 2x ST Blue,Black,Red,White,Yellow
€50,12
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish
ACT RL9110 Glasvezel kabel 10 m LC Geel
ACT RL9110 Glasvezel kabel 10 m LC Geel
€53,37
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ACT RL6203 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Yellow,Blue
ACT RL6203 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Yellow,Blue
€46,45
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL5601 Glasvezel kabel 10 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Blue
ACT RL5601 Glasvezel kabel 10 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Blue
€49,85
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL3307 Glasvezel kabel 7 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3307 Glasvezel kabel 7 m OS2 2x LC Geel
€60,84
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL1805 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Blue
ACT RL1805 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Blue
€45,30
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL3405 Glasvezel kabel 5 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3405 Glasvezel kabel 5 m OM3 2x LC Aqua
€60,04
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
ACT RL1615 Glasvezel kabel 15 m OS2 2x SC/APC Yellow,Green
ACT RL1615 Glasvezel kabel 15 m OS2 2x SC/APC Yellow,Green
€49,34
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish
ACT RL3920 Glasvezel kabel 20 m SC Geel
ACT RL3920 Glasvezel kabel 20 m SC Geel
€51,38
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ACT RL5401 Glasvezel kabel 10 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White
ACT RL5401 Glasvezel kabel 10 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White
€50,19
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL8815 Glasvezel kabel 15 m OS2 2x SC/APC 2x LC/PC Geel
ACT RL8815 Glasvezel kabel 15 m OS2 2x SC/APC 2x LC/PC Geel
€50,96
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish
ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw
ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw
€50,31
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL6303 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Blue,White
ACT RL6303 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Blue,White
€46,14
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish
ACT RL7001 Glasvezel kabel 1 m LC ST Oranje
ACT RL7001 Glasvezel kabel 1 m LC ST Oranje
€39,57
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Connector - A: 2 x LC.- Connector - B: 2 x ST.- kabel: 62,5 / 125 OM1.- Kleur: Oranje.- Kwaliteit: High Quality.- Merk: ACT.- Simplex -Duplex: Duplex.
ACT RL6403 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Yellow,Blue
ACT RL6403 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Yellow,Blue
€46,45
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT 5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LSZH LC Violet
ACT 5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LSZH LC Violet
€48,40
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT RL8010 Glasvezel kabel 10 m LC SC Oranje
ACT RL8010 Glasvezel kabel 10 m LC SC Oranje
€48,17
Multimediabay.nl
Gratis verzending
LC-SC Multimode duplex patchkabelKwaliteit: High Quality
ACT 3m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
ACT 3m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
€45,31
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3501) 1m Glasvezel kabel Oranje
ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3501) 1m Glasvezel kabel Oranje
€39,16
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Kabel DuplexKleur OranjeConnectorenSC - SCVezel 50/125µm OM2Diameter 2 x 3 mmKwaliteit Hoge kwaliteitMantel PVCLengte 1,00 m
ACT RL6103 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Blue,White
ACT RL6103 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Blue,White
€46,14
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish
ACT RL1815 Glasvezel kabel 15 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Blue
ACT RL1815 Glasvezel kabel 15 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Blue
€52,36
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
ACT RL1510 Glasvezel kabel 10 m ST Oranje
ACT RL1510 Glasvezel kabel 10 m ST Oranje
€48,07
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ACT RL6201 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White
ACT RL6201 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White
€45,07
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord