Volkswagen busjes miniatuur - Speelgoed

SpeelgoedPuzzels
Sorteren
Prijs
Levensfase
Leeftijdscategorie
Merk
Personages
Winkel
Lijstweergave
125166 Ravensburger 3D Puzzel Volkswagen bus T1 bulli 162 stukjes
ALMAspeelgoed.nl | Ravensburger
125166 Ravensburger 3D Puzzel Volkswagen bus T1 bulli 162 stukjes29,99
De Volkswagen T1 bulli, een symbool van vrijheid en avontuur.Dit is het ultieme cadeau voor avonturiers en autoliefhebbers. Een echte miniatuur Volkswagen T1 bulli, in 162 stevige kunststof puzzelstukjes.De 3D-puzzel maakt indruk met de echt draaiende wielen. Opvallend is de klassieke rood-wit print en de meegeleverde surfplank. Geïllustreerde inst...
Beslist.nl garantie
3D Puzzel - VW T1 Pixar Cars (162 stukjes)
Spellenrijk.nl | Ravensburger
3D Puzzel - VW T1 Pixar Cars (162 stukjes)
36,95
De Volkswagen T1 bulli, een symbool van vrijheid en avontuur.Dit is het ultieme cadeau voor avonturiers en autoliefhebbers. Een echte miniatuur Volkswagen T1 bulli, in 162 stevige kunststof puzzelstukjes. Nu in Pixar Cars uitvoering.De 3D- puzzel maakt indruk met de echt draaiende wielen. Geïllustreerde instructies en accessoires zorgen voor een ge...
(1k+)
Ravensburger Volkswagen Bus T1 Hippie Style - 3D Puzzel - 162 StuksNieuw!
Fun.be | Ravensburger
Ravensburger Volkswagen Bus T1 Hippie Style - 3D Puzzel - 162 Stuks
34,99
Ravensburger Volkswagen Bus T1 Hippie Style - 3D Puzzel - 162 Stukjes De Volkswagen T1 bulli, een symbool van vrijheid en avontuur. Dit is het ultieme cadeau voor avonturiers en autoliefhebbers. Een echte miniatuur Volkswagen T1 bulli, in 162 stevige kunststof puzzelstukjes. Nu in Hippie uitvoering. De 3D- puzzel maakt indruk met de echt draaiende ...
Puzzel Ravensburger Volkswagen bus T1 bulli 3D 162 stuks
Office-deals.nl | Ravensburger
Puzzel Ravensburger Volkswagen bus T1 bulli 3D 162 stuks45,33
* De Volkswagen T1 bulli, een symbool van vrijheid en avontuur. * Dit is het ultieme cadeau voor avonturiers en autoliefhebbers. * Een echte miniatuur Volkswagen T1 bulli, in 162 stevige kunststof puzzelstukjes. * De 3D-puzzel maakt indruk met de echt dra
(649)
3d puzzel 3d puzzel vw bus
Zeistspeelgoed.nl | Ravensburger
3d puzzel 3d puzzel vw bus32,99
De Volkswagen T1 bulli, een symbool van vrijheid en avontuur.\\nDit is het ultieme cadeau voor avonturiers en autoliefhebbers. Een echte miniatuur Volkswagen T1 bulli, in 162 stevige kunststof puzzelstukjes.\\n\\nDe 3D puzzel maakt indruk met de echt draaiende wielen. Opvallend is de klassieke rood wit print en de meegeleverde surfplank. Geïllus...
Beslist.nl garantie
3d puzzel 3d puzzel vw t1 pixar cars
Zeistspeelgoed.nl | Ravensburger
3d puzzel 3d puzzel vw t1 pixar cars32,99
Beslist.nl garantie
Playmobil 70176 Volkswagen T1 Camping Bus ,Multi kleuren
Amazon.nl | Playmobil
Playmobil 70176 Volkswagen T1 Camping Bus ,Multi kleuren38,95
Campinguitstapje met de cultbulli: Playmobil Volkswagen T1 campingbus met 2 figuren en uitgebreide accessoires voor naspelen en verzamelen Afneembare vouwdak-dummy, openbare achtermotorkap en zijdeuren, bagagedrager met riem voor vastzetten, omklapbare achterbank, klaptafel enz. Speelgoedset voor kinderen vanaf 5 jaar: ideaal voor kinderhanden vanw...
Gratis verzending
Revell Volkswagen T1 Samba Bus-17%
Dobeno.nl | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus
77,9593,54
Maak een originele Volkswagen T1 Samba bus op schaal na met deze Revell Model Set. De modelbouwset bestaat uit 223 onderdelen. Schaal 1:16. Moeilijkheidsgraad 5 sterren. Exclusief verf, lijm en penselen. Dit artikel heeft ean 4009803070094
Beslist.nl garantie
TAMIYA 47453 300047453 Volkswagen 1:10 VW Bus Type2 T1 Flower lak, op afstand bestuurbare auto, RC-voertuig, modelbouw, bouwpakket voor montage, bouwpakket
Amazon.nl | Tamiya
TAMIYA 47453 300047453 Volkswagen 1:10 VW Bus Type2 T1 Flower lak, op afstand bestuurbare auto, RC-voertuig, modelbouw, bouwpakket voor montage, bouwpakket
205,-
Het in schaal 1:10 verkleinde Tamiya modelbouwpakket beschikt over een gedetailleerde, lichte en slagvaste polycarbonaat carrosserie. De carrosserie is al met de Tamiya kleur PS-3 lichtblauw voorgelakt. De aandrijving van de VW bus gebeurt via een Tamiya M-05 chassis met vooraandrijving. Originele replica: De 23 ramen en de talrijke mechanische del...
Gratis verzending
1:24 Revell 07676 Volkswagen VW T2 Camper Bus - Easy Click System Plastic kit
bol.com | Revell
1:24 Revell 07676 Volkswagen VW T2 Camper Bus - Easy Click System Plastic kit
31,99
Revell RV 1:24 VW T2 Camper 1:24 Bus
1:24 Revell 67676 Volkswagen T2 Camper Bus - Easy Click System - Model Set Plastic kit
bol.com | Revell
1:24 Revell 67676 Volkswagen T2 Camper Bus - Easy Click System - Model Set Plastic kit
36,60
Revell Volkswagen T1 Samba Bus
bol.com | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus
59,63
Modelauto Volkswagen T1 Samba Van busje rood 1:24 - speelgoed auto schaalmodel
bol.com | Maisto
Modelauto Volkswagen T1 Samba Van busje rood 1:24 - speelgoed auto schaalmodel
24,95
Modelauto van de Volkswagen T1 Samba bus in het rood met cremekleur. Merk: Maisto. Schaal: 1:24. Materiaal: metaal/kunststof.
Revell Bus Volkswagen T1 Samba - Bouwpakket - 1:24
bol.com | Revell
Revell Bus Volkswagen T1 Samba - Bouwpakket - 1:24
23,95
Ravensburger 111855 Volkswagen bus T1 Pixar Cars - 3D puzzel - 162 stukjes, Meerkleurig
Amazon.nl | Ravensburger
Ravensburger 111855 Volkswagen bus T1 Pixar Cars - 3D puzzel - 162 stukjes, Meerkleurig
14,51
Voor kinderen en volwassenen vanaf 10 jaar Afmeting gemaakte puzzel is ca. 30 x 14 x 14,5 cm HOGE KWALITEIT – De Ravensburger 3D-puzzels zullen je overtuigen met premium kwaliteit, zowel qua inhoud als materiaal PRECISION FIT - Hoe groot of klein onze puzzels ook zijn, ze zijn met precisie gemaakt zodat elk stukje perfect past, Fabrikant: Ravensbur...
Super cars volkswagen bus T1 26098Nieuw!
Spelletjesboer.nl
Super cars volkswagen bus T1 26098
8,99
Authentieke volkswagenbus schaalmodel 1:30, 2 ass. Leverbaar in rood en blauw. EAN: 8711866260980\\n
Gratis verzending
Super cars volkswagen bus T1 26097Nieuw!
Spelletjesboer.nl
Super cars volkswagen bus T1 26097
7,18
Deze superleuke volkswagen bus wordt utigeleverd in een schaal van 1:38 en verkrijgbaar in het rood en blauw. EAN: 8711866260973\\n
Gratis verzending
Revell modelbouwset VW T1 Samba bus schaal 1:24
Amazon.nl | Revell
Revell modelbouwset VW T1 Samba bus schaal 1:24
23,95
Aanbevolen leeftijd: vanaf 14 jaar., Fabrikant: Revell
Gratis verzending
Dickie Toys 203776001 - Surfer Strand Bus Volkswagen, deuren kunnen open, vanaf 3 jaar, 32 cm
Amazon.nl | Dickie
Dickie Toys 203776001 - Surfer Strand Bus Volkswagen, deuren kunnen open, vanaf 3 jaar, 32 cm
30,99
Rood-wit vw-surfer van Deuren om te openen Twee afneembare surfplanken op het dak Aparte stickers om te plakken Frictie, Fabrikant: Simba Toys Benelux S.A. NV
Gratis verzending
Ravensburger 3D-puzzel Disney Cars Volkswagen T1 bus - 162 stukjesNieuw!
Intertoys.nl | Ravensburger
Ravensburger 3D-puzzel Disney Cars Volkswagen T1 bus - 162 stukjes
26,99
Ben je klaar voor avontuur? Met deze Ravensburger 3D-puzzel bouw je met 162 stevige kunststof puzzelstukjes de Volkswagen T1 Bulli uit Disney Cars.
Gratis verzending
Welly Volkswagen bus (1962) met printNieuw!
Spelletjesboer.nl
Welly Volkswagen bus (1962) met print
5,18
DIT ARTIKEL VERWACHTEN WIJ JANUARI 2019 WEER OP VOORRAAD TE HEBBEN ! Het iconische volkswagen busje is inmiddels echt een collectors item geworden. Deze wordt geleverd in een vensterdoos en is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren. Afmeting: 11,5 cm.\\n EAN: 8714627215519\\n
Gratis verzending
Carson 907324 Volkswagen 1:14 VW T1 Samba Bus 2.4G 100% RTR turquoise, afstandsbediening auto, licht en geluid, incl. batterijen en afstandsbediening, rijtijd ca. 45 min, 500907324
Amazon.nl | Carson
Carson 907324 Volkswagen 1:14 VW T1 Samba Bus 2.4G 100% RTR turquoise, afstandsbediening auto, licht en geluid, incl. batterijen en afstandsbediening, rijtijd ca. 45 min, 500907324
74,99
Coole look: de led-koplamp en de extra aangebrachte flashlights geven de RC auto een coole look en maken een rit ook bij schemering mogelijk. 2,4 GHz afstandsbediening: met behulp van de storingsvrije 2,4 GHz meerkanaals afstandsbediening kunnen de functies zoals licht en geluid worden aangestuurd. Rijtijd: de T1-bus heeft een bijzonder lange rijti...
Gratis verzending
BRISA VW Collection Volkswagen T1 Bus Transporter Domino Set in Tin - Dashboard
Amazon.nl
BRISA VW Collection Volkswagen T1 Bus Transporter Domino Set in Tin - Dashboard
19,95
?? Domino set in praktische en hoogwaardige METAL BOX. ?? Super geschikt voor onderweg of voor een ontspannen spelavond thuis. ?? De set heeft 28 DOMINO stenen. ?? Afmetingen: 11,6 x 11,6 x 4,2 cm. ?? Vervaardigd onder de OFFICIËLE VOLKSWAGEN-licentie., Fabrikant: Brisa
Revell Volkswagen T1 Samba Bus
Partytentendiscounter.nl | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus38,65
Revell Volkswagen T1 Samba Bus
Beslist.nl garantie
Welly Volkswagen Bus 1963 met Print-17%
Dobeno.nlWelly Volkswagen Bus 1963 met Print
6,507,80
Een metalen Volkswagen Samba bus uit 1963 op schaal, met een flower power print, van het merk Welly. De schuifdeuren van het busje kunnen open. Het schaalmodel heeft een pull back functie en is leverbaar in 3 vrolijke kleuren. Dit artikel heeft ean 8714627215519
Beslist.nl garantie
3D Puzzel - Volkswagen Bus (162 stukjes)
Spellenrijk.nl | Ravensburger
3D Puzzel - Volkswagen Bus (162 stukjes)35,95
Gewoon uniek Haal met deze VW Bulli T1 3D puzzel een echt kunstwerk in huis De 162 kunststof puzzelstukjes passen door de Easyclick technologie perfect in elkaar en vormen samen een stabiele 3D puzzel. Lijm is niet nodig.
(1k+)
PLAYMOBIL ® Volkswagen T1 Camping Bus - Speciale Editie-12%
Pinkorblue.nl | Playmobil
PLAYMOBIL ® Volkswagen T1 Camping Bus - Speciale Editie
61,6569,99
De iconische kampeerauto, ideaal voor een avontuurlijke reis. Volledig uitgerust met een zithoek, mini-keuken, slaapgedeelte en veel bergruimte. Het is al tientallen jaren een icoon op de weg: de Volkswagen T1 Camping Bus. Geliefd door generaties, ontelbare avonturiers hebben er de wereld in afgereisd. De klassieker onder de campingbussen heeft ook...
(3k+)
Volkswagen T1 Samba Bus Revell Schaal 1:16Nieuw!
Blokker.nl | Revell
Volkswagen T1 Samba Bus Revell Schaal 1:16
84,84
Volkswagen T1 Samba Bus Revell Schaal 1:16
Gratis verzending
Minichamps - 400055130 - miniatuur voertuig - model schaal - Volkswagen Golf Cabrio 1980 - schaal 1/43
Amazon.nl
Minichamps - 400055130 - miniatuur voertuig - model schaal - Volkswagen Golf Cabrio 1980 - schaal 1/43
24,74
Productbeschrijving: Fabrikant: Minichamps/merk: VOLKSWAGEN/type: Golf Cabrio 1980/jaar: 1980/ladder: 43/kleur: geel/materiaal: MT/fabrikantnummer: 400055130/nummer running:/driver:/Opmerking: Minimumleeftijd: 14 jaar Afmetingen: 10 x 4 x 4 cm., Fabrikant: Minichamps
Gratis verzending
Rietze 52625 Volkswagen T5 GP bus LR FD Brandweer Bree
Amazon.nl
Rietze 52625 Volkswagen T5 GP bus LR FD Brandweer Bree
21,43
Model schaal verhouding 1: 87 Gemaakt van hoogwaardige materialen. Aanbevolen voor 14 jaar en voor kinderen, Fabrikant: Rietze
Gratis verzending
Revell 07677 Volkswagen T1 Bus Dr. Oetker Model Kit 1:24 Schaal, Ongevernist
Amazon.nl | Revell
Revell 07677 Volkswagen T1 Bus Dr. Oetker Model Kit 1:24 Schaal, Ongevernist
37,90
Gratis verzending
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower PowerNieuw!
Partytentendiscounter.nl | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower Power38,65
Beslist.nl garantie
Revell Volkswagen T1 Samba Bus
Grotespeelgoedshop.nl | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus39,55
Revell Volkswagen T1 Samba Bus
Beslist.nl garantie
BRISA VW Collection Volkswagen T1 Bus Transporter Speelkaarten in Metalen Tin - A Room with a View
Amazon.nl
BRISA VW Collection Volkswagen T1 Bus Transporter Speelkaarten in Metalen Tin - A Room with a View
19,95
?? Speelkaarten met retro VW BUS CAMPERVAN motief in praktische metalen doos. ?? Voor onderweg of voor een leuke spelavond thuis. ?? Inhoud: 2 kaartsets met elk 52 kaarten. ?? Afmetingen: 9,5 x 24 x 14,5 cm. ?? Vervaardigd onder de officiële licentie van VW., Fabrikant: Brisa
herpa - Volkswagen VW Crafter 2016 Box hoge dak, rood in miniatuur om te knutselen, te verzamelen en als cadeau
Amazon.nl | Herpa
herpa - Volkswagen VW Crafter 2016 Box hoge dak, rood in miniatuur om te knutselen, te verzamelen en als cadeau
17,27
Herpa-producten zijn eenvoudig en van hoge kwaliteit. Zowel onze auto's, vrachtwagens als onze vliegtuigen Dit Herpa-product is een auto/vrachtwagen van hoge kwaliteit. Dit is niet alleen interessant voor onze verzamelaars, maar ook voor hobbyisten, als cadeau voor een verjaardag, als geschenk voor Kerstmis of voor het kroost onder begeleiding Heb ...
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower PowerNieuw!
Grotekadoshop.nl | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower Power41,34
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower Power
Beslist.nl garantie
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower PowerNieuw!-17%
Dobeno.nl | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower Power
35,5042,60
Beslist.nl garantie
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower PowerNieuw!
Grotespeelgoedshop.nl | Revell
Revell Volkswagen T1 Samba Bus Flower Power39,55
Beslist.nl garantie
Modelauto Volkswagen T1 Samba Van busje rood 1:24 - speelgoed auto schaalmodel
Shoppartners.nl | Maisto
Modelauto Volkswagen T1 Samba Van busje rood 1:24 - speelgoed auto schaalmodel22,99
Modelauto van de Volkswagen T1 Samba bus in het rood met cremekleur. Merk: Maisto. Schaal: 1:24. Materiaal: metaal/kunststof.
(304)
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:38-17%
Dobeno.nl | John Toy
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:38
7,959,54
De die-cast Volkswagen bus T1 is gemaakt van metaal en is voorzien van een pull back functie. De auto heeft een schaal van 1:38. Dit artikel heeft ean 8711866260973
Beslist.nl garantie
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:38Nieuw!
Partytentendiscounter.nl
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:3812,85
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:38
Beslist.nl garantie
Dickie Auto Volkswagen bus pickup 1963 GROOTNieuw!
Stradava.eu | Dickie
Dickie Auto Volkswagen bus pickup 1963 GROOT47,80
"Dickie Auto Volkswagen bus pickup 1963 GROOT"
Gratis verzending
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:38Nieuw!
Grotespeelgoedshop.nl
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:3813,15
Die-cast Pull Back Volkswagen Bus T1, 1:38
Beslist.nl garantie
Model auto Volkswagen T1 busje rood 1:24 - Speelgoed auto's
Primodo.nl | Maisto
Model auto Volkswagen T1 busje rood 1:24 - Speelgoed auto's22,99
Modelauto van de Volkswagen T1 Samba bus in het rood met cremekleur. Merk: Maisto. Schaal: 1:24. Materiaal: metaal/kunststof.
Beslist.nl garantie
2x stuks miniatuur model auto London Bussen rood 12 cm - Speelgoed auto's
Primodo.nl | Goki
2x stuks miniatuur model auto London Bussen rood 12 cm - Speelgoed auto's17,98
2x stuks modelauto van de Routemaster, de bekende London Bussen. Dit model heeft een pull-back motor. Schaal: 1:34. Lengte: 12 cm. Merk: Goki. Materiaal: metaal/kunststof. Speelgoed auto schaalmodel in de kleur rood. Engeland/londen/london souvenirs.
Beslist.nl garantie
Modelauto Volkswagen T1 two-tone geel/wit 13,5 cm - speelgoed auto schaalmodel - miniatuur model
Shoppartners.nl | Goki
Modelauto Volkswagen T1 two-tone geel/wit 13,5 cm - speelgoed auto schaalmodel - miniatuur model10,99
Modelauto van de Volkswagen T1 two-tone geel/wit uit 1962. Dit model is ook wel bekend als Transporter, Microbus, Minibus, Hippie Van of spijlbus. Schaal: 1:32. Lengte: 13,5 cm. Merk: Goki. Materiaal: metaal/kunststof. Speelgoed auto schaalmodel in de kleur geel/wit.
(304)
Miniatuur model auto London Bus rood 12 cm - Speelgoed auto's
Primodo.nl | Goki
Miniatuur model auto London Bus rood 12 cm - Speelgoed auto's8,99
Beslist.nl garantie
Speelgoed Volkswagen T1 pick up busje groen Welly autootje 1:36Nieuw!
Fun-en-feest.nlSpeelgoed Volkswagen T1 pick up busje groen Welly autootje 1:366,99
Speelgoed Volkswagen T1 pick up transporter. De deuren kunnen geopend worden en de auto heeft een pull-back functie.Deze groene Volkswagen speelauto, gemaakt door Welly, heeft schaal van 1:36 en een afmeting van 3,5 x 4,5 x 12 cm. Materiaal: Metaal/kunststof.
(1k+)
Speelgoed Volkswagen T1 pick up busje rood Welly autootje 1:36Nieuw!
Fun-en-feest.nlSpeelgoed Volkswagen T1 pick up busje rood Welly autootje 1:366,99
Speelgoed Volkswagen T1 pick up transporter. De deuren kunnen geopend worden en de auto heeft een pull-back functie.Deze rode Volkswagen speelauto, gemaakt door Welly, heeft schaal van 1:36 en een afmeting van 3,5 x 4,5 x 12 cm. Materiaal: Metaal/kunststof.
(1k+)
Speelgoed Volkswagen T1 pick up busje blauw Welly autootje 1:36Nieuw!
Fun-en-feest.nlSpeelgoed Volkswagen T1 pick up busje blauw Welly autootje 1:366,99
Speelgoed Volkswagen T1 pick up transporter. Deze blauwe Volkswagen speelauto, gemaakt door Welly, heeft schaal van 1:36 en een afmeting van 3,5 x 4,5 x 12 cm. Materiaal: Metaal/kunststof.
(1k+)
Motor Lab Bouwmodelset: V8 Motor - Modelbouw - Werkende Motor - Miniatuur bouwpakket
bol.com | Megableu
Motor Lab Bouwmodelset: V8 Motor - Modelbouw - Werkende Motor - Miniatuur bouwpakket
49,95
Motor Lab Bouwmodelset, miniatuur bouwpakket met werkende motor. Geschikt voor kinderen én volwassenen! Bouw en leer de werkingsprincipes van een motor dankzij deze modelbouwsets. Het zijn vereenvoudigde modellen van echte motoren. Spelletjes zoals deze zijn perfect om als cadeau te geven! Is deze bouwset iets voor jou? Volledig functioneel g...
PLAYMOBIL Volkswagen T1 campingbus - 70176
bol.com | Playmobil
PLAYMOBIL Volkswagen T1 campingbus - 7017644,99
Hij is al decennia lang een icoon op de weg: de Volkswagen T1 Campingbus. Generaties lang geliefd, talloze avontuurlijke mensen hebben er de wereld mee rondgereisd. De PLAYMOBIL-versie van de klassieke kampeerbus heeft ook veel iconische details, zoals de iconografische voorkant. In V-vorm met rode en witte kleurscheiding en rood VW logo, afgerond ...
LEGO Volkswagen T1 Camper - 10220Nieuw!
bol.com | Lego
LEGO Volkswagen T1 Camper - 10220
219,95
Deze authentieke camper is een replica van de klassieke Volkswagen Camper Van uit 1962. Met alle geweldige details zoals aan de buitenkant het ronde dak en kozijnen, dubbele safari voorruit, beweegbare deuren, het pop-up dak met textiel gordijn, bagagedrager, achterzijde luchtinlaten en nog veel meer! De detaillering is al even indrukwekkend aan de...
Gratis verzending
DNA Collectibles Volkswagen Golf GTI Clubsport 2014 Wit 1:18Nieuw!
bol.com
DNA Collectibles Volkswagen Golf GTI Clubsport 2014 Wit 1:18
139,95
Fabrikant : DNA Collectibles Merk : Volkswagen Type : Golf GTI Clubsport 2014 Kleur : Wit Schaal : 1:18 Type model : Resin ( Bij dit model kunnen geen delen geopend worden) Gelimiteerde oplage
Gratis verzending
Robotime Miniatuur knutselset Cathy's Flower House met LED-verlichting
vidaXL.nl | Robotime
Robotime Miniatuur knutselset Cathy's Flower House met LED-verlichting
39,95
Maak een bijzonder en decoratief item voor in huis met de prachtige Cathy's Flower House knutselset met LED-verlichting van Robotime! Cathy's Flower House miniatuurkas is een geweldig project voor de echte bloemenliefhebber. Hij is eenvoudig te monteren met de meegeleverde stap-voor-stapinstructies en gereedschap. \\n In dit prachtige bloemenhu...
(7k+)
Speeltoestel glijbaan busje Wit voor binnen en buiten | Baby | Peuter | Kleuter | Cadeau | 1 jaar | 2 jaar | 3 jaar | Sinterklaas | Kerst | Jongen | Meisje | Schuifaf
bol.com
Speeltoestel glijbaan busje Wit voor binnen en buiten | Baby | Peuter | Kleuter | Cadeau | 1 jaar | 2 jaar | 3 jaar | Sinterklaas | Kerst | Jongen | Meisje | Schuifaf
144,99
Een eigen speelhuisje voor binnen of buiten in de vorm van een bus met glijbaan, het leukste cadeau voor uw kind! Met dit super leuke speelhuisje zal uw kind zich uren kunnen vermaken. Het heeft een glijbaan en een zitje om de fantasie van chauffeur zijn gang te kunnen laten gaan.Gemaakt van stevig materiaal zodat het jaren mee kan gaan.Afmeting bu...
Gratis verzending
Kimbo Poppenhuis miniatuur - Kunststof modelbouw - LED licht - meubilair poppenhuis Kit - DIY huis monteren - Creatieve kamercreativiteit op schaal - beste cadeau
bol.com
Kimbo Poppenhuis miniatuur - Kunststof modelbouw - LED licht - meubilair poppenhuis Kit - DIY huis monteren - Creatieve kamercreativiteit op schaal - beste cadeau
48,99
Beschrijving: Moeilijkheidsgraad montage: 2 Montagetijd: 10-30 uur Afgewerkte maat: 29 * 24 * 21,5 cm Gewicht: ongeveer: 1500g Materialen: hout, stof, papier, plastic etc. (Lijm en batterij zijn niet inbegrepen) Gedetailleerde afbeeldingen instructies in het Chinees. (Volg gewoon de foto's!) opmerking: de stofkap niet inbegrepen Dit poppenhuis i...
Modelauto Volkswagen Polo Polo GTI Mark 5 rood 1:43 - Speelgoed auto schaalmodel
bol.com | Bburago
Modelauto Volkswagen Polo Polo GTI Mark 5 rood 1:43 - Speelgoed auto schaalmodel
11,95
Rode modelauto van de Volkswagen Polo GTI Mark 5. Merk: Bburago. Schaal 1:43. Materiaal: metaal. Speelgoed auto schaalmodel in de kleur rood.
Majorette 212057615 - Volkswagen Originals 5-delige cadeauset, speelgoedauto's met vrijloop van metaal, te openen onderdelen, 7,5 cm, meerkleurig
Amazon.nl | Majorette
Majorette 212057615 - Volkswagen Originals 5-delige cadeauset, speelgoedauto's met vrijloop van metaal, te openen onderdelen, 7,5 cm, meerkleurig
16,99
Majorette Volkswagen Originals 5-delige geschenkdoos: Classic deluxe. Met deze Majorette Volkswagen Originals cadeauset beginnen de ogen van verzamelaars te stralen Want hier zijn vijf van de beroemdste modellen van Volkswagen in bijzonder hoogwaardige speelgoeduitvoering met Die-Cast behuizing en vrijloop verzameld – toch net op eigen wijze, zoals...
Robotime Miniatuur knutselset SOHO Time met LED-verlichting
vidaXL.nl | Robotime
Robotime Miniatuur knutselset SOHO Time met LED-verlichting
32,95
(7k+)
Luville Efteling Miniatuur Muziekdoos Rode Schoentjes - L13 x B13 x H10,5 cm
bol.com | Efteling
Luville Efteling Miniatuur Muziekdoos Rode Schoentjes - L13 x B13 x H10,5 cm
64,20
De Efteling is een wonderbaarlijke wereld waar sprookjes tot leven komen. Nu kan je hier ook thuis van genieten! Maak jouw sprookjesbos compleet met deze opwindbare muziekdoos van Luville. Als je de deksel opent en aan het wieltje draait, gaat er een mooi muziekje spelen terwijl de rode schoentjes rond dansen. De afmetingen zijn L13 x B13 x H10,5 c...
Robotime Miniatuur knutselset Wooden Hut met LED-verlichting
vidaXL.nl | Robotime
Robotime Miniatuur knutselset Wooden Hut met LED-verlichting
32,95
(7k+)
Robotime Miniatuur autoset Happy Camper
vidaXL.nl | Robotime
Robotime Miniatuur autoset Happy Camper
32,95
(7k+)
LEGO 60335 City Trains Treinstation, Speelgoed Set voor Kinderen met een Bus, Trein, Wegplaten en Treinrails; Compatibel met City Trains Sets en Meer
Amazon.nl | Lego
LEGO 60335 City Trains Treinstation, Speelgoed Set voor Kinderen met een Bus, Trein, Wegplaten en Treinrails; Compatibel met City Trains Sets en Meer
79,99
Deze uitgebreide set bevat een speelgoed treinstation, een bus, een rail-wegvoertuig met aanhanger, mobiel toilet, een spoorwegovergang met wegplaat die kan worden vastgemaakt aan andere LEGO City sets en 4 railelementen Het rail-wegvoertuig beschikt over uitvouwbare wielen om op het spoor te rijden; de bus kan open en heeft zitplaatsen voor 6 mini...
Gratis verzending
Miniatuur Huis - bouwpakket - Loft Apartment - En Joy Life - inclusief showcaseNieuw!
bol.com
Miniatuur Huis - bouwpakket - Loft Apartment - En Joy Life - inclusief showcase
40,50
Miniatuur bouwpakket om zelf in elkaar te zetten. We dromen ervan om in een groot huis te wonen, nu kunnen we het zelf bouwen met deze onderdelen. In dit geval een Loft Appartement Miniatuur. BESCHRIJVING Diy House is erg modieus en gedetailleerd. Je hoeft alleen alle onderdelen aan elkaar te lijmen om te genieten van het plezier een schattig hu...
Welly Die-Cast VW T1 Bus 1:60-17%
Dobeno.nl | Welly
Welly Die-Cast VW T1 Bus 1:60
6,958,34
Welly die-cast VW T1 bus, schaal: 1:60. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Verkrijgbaar in verschillend uitvoeringen. U kunt niet kiezen, maar ontvangt een willekeurige uitvoering. Dit artikel heeft ean 8713219380048
Beslist.nl garantie
CUTE ROOM – DIY Miniatuur Houten Poppenhuis Bouwpakket – LV-001 Forest Teashop
bol.com
CUTE ROOM – DIY Miniatuur Houten Poppenhuis Bouwpakket – LV-001 Forest Teashop
44,95
Geniet van heerlijke desserts en afternoon tea, alsof je in de jungle bent. Kom dicht bij de natuur en geniet van uw zoete theetijd. Geconfronteerd met de zon, lezend in een stille bui, begin de luie middag.? BESCHRIJVING? CUTE ROOM DIY Poppenhuis Kit is erg modieus en gedetailleerd. Je hoeft alleen alle onderdelen aan elkaar te lijmen om te geni...
Lijstweergave
Grid
Lijst
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.nl zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2022 beslist.nl