Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ZYXEL XFP-SR Switch 10GBase-SR XFP Multi-mode Fibe
ZYXEL XFP-SR Switch 10GBase-SR XFP Multi-mode Fibe
€424,61
Amazon.nl
Gratis verzending
Voldoet aan de industrienormen. Voldoet aan MSA (Multi-Source Agreement). Maximale flexibiliteit door hot-plug-capaciteit. Compatibel met ZyXEL XGS switches XFP-SR
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - M
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - M
€489,60
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installere...
D-Link 10GBase-SR SFP Transceiver 80/300m - Withou
D-Link 10GBase-SR SFP Transceiver 80/300m - Withou
€284,-
Informatique.nl
Beslist.be garantie
D-Link DEM-431XT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP . Veiligheid: UL, TUV, CDRH, Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick. Maximaal voltage: 3,3 V, Stroom (max.): 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131...
Netwerk adapter D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB
Netwerk adapter D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB
€322,57
EchtVEELvoorWeinig.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerk adapter D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB tegen een onklopbare prijs.D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 850 nm, Multimode - Bereik: 300 m - SFP+ - 10 GB - 10 Gbps - Overd...
TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR Multi-Mode SFP LC Tr
TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR Multi-Mode SFP LC Tr
€46,-
Informatique.nl
Beslist.be garantie
TP-LINK TXM431-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP . Kleur van het product: Metallic, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 3.3 V
TP-Link 10Gbase-SR SFP + LC-transceiver (TXM431-SR)nieuw
TP-Link 10Gbase-SR SFP + LC-transceiver (TXM431-SR)
€34,20
Amazon.nl
 
Multimode-SFP+ LC-transceiver Hot pluggen met maximale flexibiliteit Compatibel met tal van TP-LINK switches en EER +-modules.
Asus RT-AC88U Gaming router (Ai Mesh WLAN-systeem, WiFi 5 AC3100, Gaming Engine, 8x Gigabit LAN Link Aggregation, 1.4 GHz DC CPU, Alexa & IFTTT & App-bediening, AiProtection, USB 3.0)
Asus RT-AC88U Gaming router (Ai Mesh WLAN-systeem, WiFi 5 AC3100, Gaming Engine, 8x Gigabit LAN Link Aggregation, 1.4 GHz DC CPU, Alexa & IFTTT & App-bediening, AiProtection, USB 3.0)
€197,-
Amazon.nl
Gratis verzending
Draadloze router voor het oplossen van ontvangst- en prestatieproblemen in het thuisnetwerk; aanbevolen voor een draadloze leveringsgebied van maximaal 200 m2 over meerdere etages. Zonder geïntegreerde modem – werkt achter willekeurige modem of modemrouter ook bij een router door de provider. AC3100 dual-band totale snelheid (simultane WLAN-bandbre...
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LM)
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LM)
€15,11
Amazon.nl
 
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LM)
TP-Link AC1750 Wifi Versterker, 1 Gigabit-poort, 3 vaste antennes, Range Extender / AP-modus (RE450)
TP-Link AC1750 Wifi Versterker, 1 Gigabit-poort, 3 vaste antennes, Range Extender / AP-modus (RE450)
€52,77
Amazon.nl
Gratis verzending
Verlengt het wifi-signaal in tot nog toe niet gedekte gebieden voor het verwijderen van radiosignalen, eenvoudige WLAN-uitbreiding met één druk op de knop Dualband-overdracht tot 1750 MBit/s (1300 MBit/s op 5 GHz, 450 MBit/s op 2,4 GHz) volgens de WLAN-AC-standaard Drie flexibele antennes zorgen voor een stabieler wifi-signaal en een beter bereik,...
Tp-Link Deco M9 Plus Multiroom Mesh Wifi System Ac2200 Tri Band Wlan Thuisnetwerk Complete Oplossing (Smart Hub, Afdekking Tot 600 M2, Past In Elk Type Thuis, 2X Gigabit Poorten, 3-Pack, Usb2.0) Wit
Tp-Link Deco M9 Plus Multiroom Mesh Wifi System Ac2200 Tri Band Wlan Thuisnetwerk Complete Oplossing (Smart Hub, Afdekking Tot 600 M2, Past In Elk Type Thuis, 2X Gigabit Poorten, 3-Pack, Usb2.0) Wit
€286,-
Amazon.nl
Gratis verzending
Deco gebruikt een systeem van units om in het hele huis een naadloze wifi-dekking te creëren — zwakke signalen zijn verleden tijd. Dankzij de geavanceerde Deco Mesh-technologie werken de units samen om in huis een uniform netwerk te creëren met dezelfde netwerknaam apparaten wisselen automatisch tussen Deco-units wanneer u door uw huis loopt om de...
D-LINK Switch Gigabit 24 portsnieuw
D-LINK Switch Gigabit 24 ports
€119,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Avaya AA1403005-E5 netwerk-transceiver 10000 Mbit/s XFP 850 nm netwerk-transceiver (10000 Mbit/s) SR, 300 m, 850 nm)
Avaya AA1403005-E5 netwerk-transceiver 10000 Mbit/s XFP 850 nm netwerk-transceiver (10000 Mbit/s) SR, 300 m, 850 nm)
€292,-
Amazon.nl
 
Nortel AA1403005-E5 Nortel AA1403005-E5 1-poorts 10GBase-SR XFP. Ondersteunt hoog Netwerk Technologie Nortel AA1403005-E5 1-port 10GBase-SR XFP. Supports high // Nortel AA1403005-E5 1-poorts 10GBase-SR
TP-Link 5-poorts Gigabit Multi-WAN Load Balance Router (TL-ER5120)
TP-Link 5-poorts Gigabit Multi-WAN Load Balance Router (TL-ER5120)
€130,28
Amazon.nl
Gratis verzending
1 vaste Gigabit WAN-poort, 1 vaste Gigabit LAN/DMZ-poort en 3 vrij configureerbare Gigabit WAN/LAN-poorten. Ruime veiligheidsmaatregelen: ARP-inspectie, doS-afweerapparaat, URL/trefwoord-domainfilter en toegangscontrole. Ondersteunt de PPPoE-server voor een beter beheer van het interne netwerk De loadbalancing-functie kiest afhankelijk van de hoeve...
3Com 3C17766 Switch 10-Gigabit Module 2-Port XFPnieuw
3Com 3C17766 Switch 10-Gigabit Module 2-Port XFP
€1758,90
Amazon.nl
Gratis verzending
3Com 3C17766 Switch 10-Gigabit Module 2-Port XFP
TP-Link AC1200 Dual-Band Wifi Gigabit Router, 5 Gigabit-poorten, 1 USB-poort, Cloud-ondersteuning, VPN-server, IPTV, Gastnetwerk (Archer C1200)
TP-Link AC1200 Dual-Band Wifi Gigabit Router, 5 Gigabit-poorten, 1 USB-poort, Cloud-ondersteuning, VPN-server, IPTV, Gastnetwerk (Archer C1200)
€46,07
Amazon.nl
Gratis verzending
Simultan dual-band: tot 300 Mbit/s op 2,4 GHz en tot 867 Mbit/s op 5 GHz. Ideaal voor bandbreedte-intensieve toepassingen zoals onlinegaming en HD-videostreaming USB 2.0-poorten voor eenvoudig delen van printers, bestanden of multimedia Drie externe antennes voor een betere draadloze dekking; eenvoudig beheer met de TP-Link Tether app. Inhoud: TP-L...
TP-Link 16-poorts Gigabit Desktop / Rackmount PoE + Easy Smart Switch (TL-SG1016PE)
TP-Link 16-poorts Gigabit Desktop / Rackmount PoE + Easy Smart Switch (TL-SG1016PE)
€140,04
Amazon.nl
Gratis verzending
16 10/100/1000 Mbit/s RJ45-poorten Configureerbaar via weefoppervlak en configuratietool. PoE-poorten detecteren automatisch andere PoE-compatibele netwerkapparaten en voorzien deze via een ethernetkabel van stroom (bijv. PoE-compatibele Access Point, camera's, telefoons etc.) Robuuste metalen behuizing. Inhoud: TP-Link TL-SG1016PE 16-poorts Gigabi...
D-Link GO-SW-8G 8-poorts Gigabit Easy Desktop Switch (10/100/1000 Mbit/s, automatische MDI/MDIX-detectie, eenvoudige plug & play-installatie, zonder lucht) wit/grijs
D-Link GO-SW-8G 8-poorts Gigabit Easy Desktop Switch (10/100/1000 Mbit/s, automatische MDI/MDIX-detectie, eenvoudige plug & play-installatie, zonder lucht) wit/grijs
€18,09
Amazon.nl
 
Ventilatorloze constructie voor stille werking. Moeiteloos hoge snelheden zijn bereikbaar. Energiebesparend door detectie van de kabellengte. Eenvoudige plug & play-installatie bespaart tijd Omvang levering: D-Link GO-SW-8G Gigabit Easy Desktop Switch (8 poorten)
D-Link DXS-3600-EM-8T Gigabit koperen uitbreidingsmodule (8-poort) voor DXS-3600nieuw
D-Link DXS-3600-EM-8T Gigabit koperen uitbreidingsmodule (8-poort) voor DXS-3600
€426,63
Amazon.nl
Gratis verzending
Switchingcapaciteit 960/480 Gbit/s Hot-Swap-voedingen voor reflectie en lastverdeling Acht vaste OptiPlex +-poorten met 10 Gigabit Inhoud: D-Link DXS-3600-EM-8T Gigabit koperen uitbreidingsmodule (8-poort) voor DXS-3600. Access Control List, Port Security, bescherming tegen DoS-aanvallen
TP-Link SafeStream ™ Gigabit breedband VPN-router (TL-R600VPN)
TP-Link SafeStream ™ Gigabit breedband VPN-router (TL-R600VPN)
€49,31
Amazon.nl
Gratis verzending
1 Gigabit WAN-poort en 4 Gigabit LAN-poorten maken een snelle bekabelde verbinding mogelijk. SPI-firewall en DoS-afweer beschermen je netwerk tegen aanvallen van het internet Ondersteunt IPsec- en PPTP-VPN, tot 20 IPsec-Tunnel en 16 PPTP-tunnels tegelijkertijd mogelijk. Inhoud: TP-Link TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband VPN-router (4-poort, WA...
TP-Link AX6000 Wi-Fi 6-router, volgende generatie 802.11ax-router, 2,5 G WAN-poort, 8 Gigabit-poorten, 1,8 GHz Quad-Core CPU, USB 3.0, OFMDA, MU-MIMO, gratis beveiliging (Archer AX6000)nieuw
TP-Link AX6000 Wi-Fi 6-router, volgende generatie 802.11ax-router, 2,5 G WAN-poort, 8 Gigabit-poorten, 1,8 GHz Quad-Core CPU, USB 3.0, OFMDA, MU-MIMO, gratis beveiliging (Archer AX6000)
€247,56
Amazon.nl
Gratis verzending
Razendsnel – de AX6000 dual-band wifi-snelheid wordt versterkt door 1024-QAM voor indrukwekkende draadloze snelheden tot 5952 MBps: 4804 MBps (5 GHz) en 1148 MBps (2.4 GHz) Ultieme aansluitmogelijkheden – 1 × 2.5 Gbps WAN-poort, 8 ×1 gigabit LAN-poorten en 2 × USB 3.0 type a en type C Zeer efficiënt – OFDMA zorgt voor een vier keer hogere doorvoer...
NETGEAR AXM751 netwerkadapter ProSAFE 10 Gbit SR GIGE XFP Fibre
NETGEAR AXM751 netwerkadapter ProSAFE 10 Gbit SR GIGE XFP Fibre
€796,94
Amazon.nl
Gratis verzending
NETGEAR AXM751 netwerkadapter ProSAFE 10 Gbit SR GIGE XFP Fibre
TP-Link AC2600 Wi-Fi Versterker, 4 × 4 MIMO, Gigabit-poort, Range Extender / AP-modus, LED-bediening, 4 vaste antennes (RE650)
TP-Link AC2600 Wi-Fi Versterker, 4 × 4 MIMO, Gigabit-poort, Range Extender / AP-modus, LED-bediening, 4 vaste antennes (RE650)
€76,19
Amazon.nl
Gratis verzending
Zeer uitgebreid bereik – Vier vaste externe antennes breiden de wifi-dekking uit tot wel 4000m2 4-Stream voor AC2600 dual-band wifi – Gelijktijdig 800Mbps op 2.4GHz band + 1733Mbps op 5GHz band 4×4 MU-MIMO – Verstuurt tegelijk gegevens naar meerdere apparaten voor 4x snellere prestaties Beamforming-technologie – Stuurt een gericht wifi-signaal naar...
TP-Link JetStream ™ Gigabit Smart Switch met 24 poorten (T1600G-28TS)
TP-Link JetStream ™ Gigabit Smart Switch met 24 poorten (T1600G-28TS)
€109,49
Amazon.nl
Gratis verzending
24 Gigabit LAN-poorten en 4 Combo-SFP-slots. Gigabit Ethernet op alle poorten voor een snelle gegevensoverdracht Veiligheidsconcept met 802.11 VLAN, poort-beveiliging en storm control. L2/L3/L4-QoS en IGMP snoping voor geoptimaliseerde voice- en videotoepassingen. Inhoud: TP-Link T1600G-28TS (TL-SG2424) Pure-Gigabit Smart Switch, Power Cord, instal...
Cisco QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP-transceiver module met MPO-connectornieuw
Cisco QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP-transceiver module met MPO-connector
€218,16
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP-transceiver module met MPO-connector
Cisco SFP-10G-SR-X = 10GBASE-SR module voor uitgebreide operationele temperatuur bereiknieuw
Cisco SFP-10G-SR-X = 10GBASE-SR module voor uitgebreide operationele temperatuur bereik
€260,-
Amazon.nl
 
Cisco SFP-10G-SR-X Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SFP-module voor uitgebreid temperatuurbereik Netwerk Technologie Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range // Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SF
Sonnet G10E-SFP-SR Short Range Transceiver (SFP+, 10GBase, tot 300m)nieuw
Sonnet G10E-SFP-SR Short Range Transceiver (SFP+, 10GBase, tot 300m)
€62,58
Amazon.nl
Gratis verzending
Sonnet G10E-SFP-SR Short Range Transceiver (SFP+, 10GBase, tot 300m)
TP-Link TL Switch Desktop Web-beheerd. 8-Port Gigabit zwart
TP-Link TL Switch Desktop Web-beheerd. 8-Port Gigabit zwart
€27,15
Amazon.nl
Gratis verzending
TP-Link TL Switch Desktop Web-beheerd. 8-Port Gigabit zwart
D-Link DPE-101GI Gigabit PoE Injector (1 poort, voedt PoE-apparaten door bestaande netwerkkabel met stroom, eenvoudige plug-and-play installatie)
D-Link DPE-101GI Gigabit PoE Injector (1 poort, voedt PoE-apparaten door bestaande netwerkkabel met stroom, eenvoudige plug-and-play installatie)
€26,07
Amazon.nl
Gratis verzending
Tot 15,4 watt uitgangsvermogen conform 802.3af Data Port In: 1 x 10/100/1000BASE-T Port; Data Port Out en PoE: 1 x 10/100/1000BASE-T PoE Port Ondersteunt Half-/Full-Duplex. Regelt de uitgangsprestaties om schade aan het aangesloten apparaat te voorkomen Levert Power-over-Ethernet-prestaties tot 100 meter Inhoud: D-Link DPE-101GI Gigabit PoE Injecto...
TP-Link JetStream ™ 8-poorts Pure-Gigabit L2 Managed Switch (T2500G-10TS)
TP-Link JetStream ™ 8-poorts Pure-Gigabit L2 Managed Switch (T2500G-10TS)
€106,26
Amazon.nl
Gratis verzending
Gigabit Ethernet-verbindingen op alle poorten bieden volledige gegevensoverdracht Selectieve RJ45-consolepoort en Micro-USB-consolepoort Geïntegreerde beveiligingsstrategie met o.a. 802.1Q VLAN, Port Security en Storm Control, helpt uw LAN-omgeving te beschermen L2/L3/L4 QoS en IGMP-snooping voor optimale spraak- en videotoepassingen IPv6 ondersteu...
TP-Link AC1750 dual-band wifi-router, 5 gigabitpoorten, 2 USB-poorten, 3 antennes, draadloos aan / uit, WPS, IPTV, cloudondersteuning, VPN-server (Archer C7)
TP-Link AC1750 dual-band wifi-router, 5 gigabitpoorten, 2 USB-poorten, 3 antennes, draadloos aan / uit, WPS, IPTV, cloudondersteuning, VPN-server (Archer C7)
€63,02
Amazon.nl
Gratis verzending
Draadloze router voor aansluiting op een bestaand netwerk of een kabel/DSL/glasvezelmodem (WAN) werkt volgens de 802.11ac-standaard, de nieuwe wifi-generatie. Gelijktijdige werking op 2,4 GHz met 450 Mbps en 5 GHz met 1300 Mbps, totale datasnelheid: 1,75 Gbps. Drie externe 5dBi-antennes en drie interne antennes maken een maximale WLAN-dekking en be...
TP-Link 24-poorts Gigabit Switch (TL-SG1024)
TP-Link 24-poorts Gigabit Switch (TL-SG1024)
€76,03
Amazon.nl
Gratis verzending
24 10/100/1000 MBps RJ45-poorten Innovatieve energiezuinige Green IT, bespaart tot 40% energie Ondersteunt Auto-learning van MAC-adressen en Auto-MDI/MDIX Standaard 19-inch rack monteerbare stalen behuizing Inhoud: 24-poorts gigabit-desktopschakelaar, voedingskabel, gebruiksaanwijzing (mogelijk niet beschikbaar in het Nederlands)
TP-Link SafeStream ™ Gigabit Dual-WAN VPN-router (TL-ER6020)
TP-Link SafeStream ™ Gigabit Dual-WAN VPN-router (TL-ER6020)
€102,85
Amazon.nl
Gratis verzending
2 Gigabit WAN-poorten, 2 Gigabit LAN-poorten, 1 Gigabit LAN/DMZ-poort en een console-poort. Ondersteunt tot 50 IPsec VPN-tunnel met een op hardware gebaseerde VPN-engine Ondersteunt meerdere VPN-protocollen, waaronder IPsec/PPTP/L2TP, wat de gebruiker helpt om hun VPN flexibeler op te bouwen. Inhoud: TL-ER6020, software-cd, stroomkabel, aardingskab...
TP-Link 5-poorts Desktop Gigabit Switch, 5 10/100 / 1000M RJ45-poorten, plastic behuizing (TL-SG1005D)
TP-Link 5-poorts Desktop Gigabit Switch, 5 10/100 / 1000M RJ45-poorten, plastic behuizing (TL-SG1005D)
€12,10
Amazon.nl
 
5 Gigabit Auto-Negotiation RJ45-poorten, ondersteunt Auto MDI / MDIX Groene Ethernet-technologie bespaart stroomverbruik IEEE 802.3x-stroomregeling zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht Kunststof behuizing, desktop of wandmontage Plug and play, geen configuratie vereist
TP-Link JetStream Gigabit Smart Switch met 16 poorten en 2 combi SFP-sleuven(T1600G-18TS)
TP-Link JetStream Gigabit Smart Switch met 16 poorten en 2 combi SFP-sleuven(T1600G-18TS)
€83,34
Amazon.nl
Gratis verzending
Gigabit Ethernet-verbindingen op alle poorten bieden volledige snelheid van gegevensoverdracht Geïntegreerde beveiligingsstrategie inclusief 802.1Q VLAN, Port Security en Storm control helpen de investering in LAN-gebieden te beschermen IPv6-ondersteuning met dubbele IPv4 / IPv6-stack, MLD-snooping, IPv6-buurherkenning WEB / CLI beheerde modi, SNMP...
D-Link DGE-528T netwerkkaart, Gigabit Ethernet-adapter (10/100/1000 Mbit/s, PCI-bus 2.2, 32 bits)
D-Link DGE-528T netwerkkaart, Gigabit Ethernet-adapter (10/100/1000 Mbit/s, PCI-bus 2.2, 32 bits)
€10,16
Amazon.nl
 
Koperen Gigabit verbinding voor PC 10/100/1000 Mbit/s TP (RJ-45) autosensing. 2000 Mbit/s Full Duplex 32-bit 33/66MHz kloksnelheid PCI bus Master LEDs: 10/100/1000 Mbit/s, Full-Duplex
Sonnet Solo10G agno + 10-Gigabit ethernetadapter (SFP + [SR] inbegrepen) [IRE compatibel]
Sonnet Solo10G agno + 10-Gigabit ethernetadapter (SFP + [SR] inbegrepen) [IRE compatibel]
€160,53
Amazon.nl
Gratis verzending
+ 10 Gigabit ethernet.
TP-Link 16-poorts Gigabit Switch (TL-SG1016D)
TP-Link 16-poorts Gigabit Switch (TL-SG1016D)
€45,79
Amazon.nl
Gratis verzending
16 10/100/1000 Mbps-poorten Innovatieve energiezuinige Green IT, bespaart tot 40% energie Auto-learning van MAC-adressen, Auto-MDI/MDIX en autoafstemming Plug-and-play-design Inhoud: 16-poorts gigabit-switch, voedingskabel, gebruiksaanwijzing (mogelijk niet beschikbaar in het Nederlands)
TP-Link Archer C9 Dual Band WLAN-router (1300 Mbit/s (5 GHz) + 600 Mbit/s (2,4 GHz), 4 Gigabit LAN-poort, 1 GHz dual-core processor, USB 3.0 + 2.0 poorten, print/media/FTP/server, app-besturing) wit
TP-Link Archer C9 Dual Band WLAN-router (1300 Mbit/s (5 GHz) + 600 Mbit/s (2,4 GHz), 4 Gigabit LAN-poort, 1 GHz dual-core processor, USB 3.0 + 2.0 poorten, print/media/FTP/server, app-besturing) wit
€113,59
Amazon.nl
Gratis verzending
WLAN-router voor de aansluiting op een bestaand netwerk of een kabel-/DSL-/glasvezelmodem (WAN) voor internet via tv-kabel, compatibel met Unitymedia, kabel Duitsland, kabel BW, Tele Columbus Simultane dual-band volgens de draadloze standaard van de nieuwe generatie, 802.11ac: snelheid tot 1300 Mbit/s op 5 GHz en 600 Mbit/s op 2,4 GHz, ideaal voor...
TP-Link AC5400 Tri-Band Gaming Router, Game First Priority, 1.8GHz Quad-Core CPU, 9 Gigabit Ports, 2 USB 3.0, 8 Antennes, Link Aggregation, Gratis game beveiliging (Archer C5400X)
TP-Link AC5400 Tri-Band Gaming Router, Game First Priority, 1.8GHz Quad-Core CPU, 9 Gigabit Ports, 2 USB 3.0, 8 Antennes, Link Aggregation, Gratis game beveiliging (Archer C5400X)
€209,-
Amazon.nl
Gratis verzending
De eerste gaming router van TP-Link 1.8 GHz 64-bit quad-core processor, 3 coprocessors en 1 GB RAM Tri-band met een ongelooflijke snelheid van maximaal 5334 MBps Inclusief HomeCare voor een volledige bescherming VPN-acceleratie voor een 5 keer snellere VPN-verbinding
TP-Link 8-poorts Desktop Gigabit Switch, 8 10/100 / 1000M RJ45-poorten, metalen behuizing (TL-SG108)
TP-Link 8-poorts Desktop Gigabit Switch, 8 10/100 / 1000M RJ45-poorten, metalen behuizing (TL-SG108)
€22,47
Amazon.nl
Gratis verzending
8 Gigabit RJ45-poorten met autoafstemming en Car MDI/MDIX; tot 2000 Mbit/s Plug-and-play, geen configuratie nodig; geoptimaliseerd dataverkeer. Green IT, bespaart tot 82% energie; zonder ventilator. Bedrijfstemperatuur: 0 °C ~ 40 °C. Stroom controle volgens IEEE802.3x voor betrouwbare gegevensoverdracht Metalen behuizing voor tafelmontage of wandmo...
D-Link DGS-1005P 5-poorts Desktop Gigabit PoE+ Switch (5 Poorten Met 10/100/1000 Mbit/S, 4x PoE+ poorten, 60W vermogensbudget, Plug and Play, Metalen Behuizing)
D-Link DGS-1005P 5-poorts Desktop Gigabit PoE+ Switch (5 Poorten Met 10/100/1000 Mbit/S, 4x PoE+ poorten, 60W vermogensbudget, Plug and Play, Metalen Behuizing)
€48,80
Amazon.nl
Gratis verzending
5 x 10/100/1000 Mbit/s TP (RJ-45) Gigabit poorten Toegewezen bandbreedtes voor server en werkstations Buffer-RAM met automatische toewijzing voor elke aansluiting Aan de voorkant voorzien van led-indicatoren Plug and play, geen installatie vereist
TP-Link 5-poorts Desktop Gigabit Switch, 5 10/100 / 1000M RJ45-poorten, metalen behuizing (TL-SG105)
TP-Link 5-poorts Desktop Gigabit Switch, 5 10/100 / 1000M RJ45-poorten, metalen behuizing (TL-SG105)
€16,54
Amazon.nl
 
Stroom controle volgens IEEE802.3x voor betrouwbare gegevensoverdracht Plug-and-play, geen configuratie nodig; geoptimaliseerd dataverkeer; IGMP-Snooping; Unmanaged. Bedrijfstemperatuur: 0°C-40°C; Opslagtemperatuur: -40°C-70°C; ventilatorloos 5 Gigabit RJ45-poorten met autoafstemming en Car MDI/MDIX Metalen behuizing voor tafel of wandmontage. Prod...
D-Link DGS-108 8-Port Layer2 Gigabit Switch (tot 2000 Mbit/s gegevensoverdracht per poort, non-blocking architectuur, zonder ventilator, metalen behuizing) zwart
D-Link DGS-108 8-Port Layer2 Gigabit Switch (tot 2000 Mbit/s gegevensoverdracht per poort, non-blocking architectuur, zonder ventilator, metalen behuizing) zwart
€25,97
Amazon.nl
Gratis verzending
In de Full Duplex-modus tot 2000 Mbit/s per poort Veilig store-and-forward-transportproces Werkt geruisloos door een ventilatorloze constructie Energiebesparende functies met D-Link Green Automatische MDI/MDIX-detectie op alle aansluitingen
D-Link DGS-3120-24SC/SI Managed Switch (24-Port Gigabit L2 Stackable)
D-Link DGS-3120-24SC/SI Managed Switch (24-Port Gigabit L2 Stackable)
€989,89
Amazon.nl
Gratis verzending
2 x 10 Gbit/s CX4 stack poort. Verminderd stroomverbruik; automatische en tijdplangestuurde omschakeling naar de energiebesparingsmodus van onhandige aansluitingen. Automatische vermindering van de signaalsterkte afhankelijk van de kabellengte. Inhoud: D-Link Layer2 Managed Fiber Switch
D-Link DGS-1005D 5-Port Gigabit Switch Desktop (10/100/1000 Mbit/S Single 5 Port Zwart)
D-Link DGS-1005D 5-Port Gigabit Switch Desktop (10/100/1000 Mbit/S Single 5 Port Zwart)
€11,29
Amazon.nl
 
5 x 10/100/1000 MBit/s TP (RJ-45) Gigabit poorten Gegevensoverdrachtsnelheid 2000 MBit/s in Full-Duplex-snelheid voor server Toegewezen bandbreedtes voor server en werkstations Uitrusting aan de voorzijde met LED-indicatoren Topologie: sterrentopologie
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SRnieuw
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
€168,17
Amazon.nl
Gratis verzending
Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W Hot-swappable met glasvezelmodules
TP-Link TL-PA8010 KIT 1300Mbit/s Powerline (1 x Gigabit poort, 2 x 2-MIMO, Plug & Play, energiebesparend, compatibel met alle gangbare Powerline adapters) wit
TP-Link TL-PA8010 KIT 1300Mbit/s Powerline (1 x Gigabit poort, 2 x 2-MIMO, Plug & Play, energiebesparend, compatibel met alle gangbare Powerline adapters) wit
€71,87
Amazon.nl
Gratis verzending
Tot 1,3 Gbit/s volgens de nieuwe standaard Homeplug AV2 via bestaande elektriciteitsleidingen Ideaal voor ononderbroken HD-videostreaming en online gaming; Gigabit LAN-poort voor het aansluiten van televisies, gameconsoles enz. Eenvoudige installatie dankzij plug & play, geen configuratie vereist; eenvoudige versleuteling door op de koppelknop te d...
D-Link DGS-105 5-Port Layer2 Gigabit Switch (Tot 2000 Mbit/S Gegevensoverdracht Per Poort, Zonder Ventilator, Metalen Behuizing) Zwart
D-Link DGS-105 5-Port Layer2 Gigabit Switch (Tot 2000 Mbit/S Gegevensoverdracht Per Poort, Zonder Ventilator, Metalen Behuizing) Zwart
€16,48
Amazon.nl
 
In de Full Duplex-modus tot 2000 Mbit/s per poort Veilig store-and-forward-transportproces Werkt geruisloos door een ventilatorloze constructie Energiebesparende functies met D-Link Green Automatische MDI/MDIX-detectie op alle aansluitingen
TP-Link T1500G-8T(TL-SG2008) Jetstream-8-Port Gigabit Smart Switch
TP-Link T1500G-8T(TL-SG2008) Jetstream-8-Port Gigabit Smart Switch
€53,09
Amazon.nl
Gratis verzending
Power over Ethernet naar 802.3af; ultrasnelle gegevensoverdracht op alle acht Gigabit LAN-poorten Overige beveiligingsfuncties zoals IP-/MAC-adres-poort-verbinding, ACL, poortsbeveiliging, DoS-afweerapparaat, Storm-Control, DHCP-snooping. L2/L3/L4-QoS en IGMP snoping optimaliseren voice- en videotoepassingen. Beheer via Web, CLI (console, telnet/SS...
TP-Link AV1000 Powerline Starter Kit, Plug and play, 1 Gigabit-poort (TL-PA7017 KIT)
TP-Link AV1000 Powerline Starter Kit, Plug and play, 1 Gigabit-poort (TL-PA7017 KIT)
€39,99
Amazon.nl
Gratis verzending
Powerline-snelheid tot 1 Gbit/s volgens de nieuwe standaard Homeplug AV2 via bestaande stroomleidingen, ideaal voor ononderbroken HD-videostreaming en online gamen. Gigabit-LAN-poort voor een snelle, stabiele integratie van netwerkapparaten zoals tv, gameconsoles of laptops op het internet Eenvoudige installatie dankzij plug en play, geen configura...
TP-Link AC1200 Wifi VDSL / ADSL Modem Gigabit Router (Archer VR400)
TP-Link AC1200 Wifi VDSL / ADSL Modem Gigabit Router (Archer VR400)
€72,60
Amazon.nl
Gratis verzending
Speedy Wi-Fi – een draadloze ervaring van topklasse. Simultan dual-band: met tot 300 Mbit/s op 2,4 GHz en tot 867 Mbit/s op 5 GHz. Beamforming-technologie – verbetert het bereik en de afdekking. De Beamforming-technologie en de drie externe antennes zorgen tegelijkertijd voor een hogere stabiliteit. Veelzijdige aansluitmogelijkheden – volledig comp...
TP-Link JetStream ™ Pure-Gigabit L2 Managed Switch met 24 poorten (T2600G-28TS)
TP-Link JetStream ™ Pure-Gigabit L2 Managed Switch met 24 poorten (T2600G-28TS)
€152,42
Amazon.nl
Gratis verzending
24 gigabit lan-poorten en 4 combo-sfp-slots. uitgebreid veiligheidsconcept met ip-mac-poort-vid-verbinding, acl, poort-beveiliging, dos-afweerapparaat, storm control, dhcp snooping, 802.11 x authenticatie en radius. l2/l3/l4-qos en igmp snoping voor geoptimaliseerde voice en videotoepassingen beheer via web, cli, snmp en rmon ondersteuning voor win...
TP-Link Archer C2300 Dual Band Wireless MU-MIMO (Gigabit WLAN-router 1625 Mbit/s (5GHz) + 600 Mbit/s (2,4 GHz), 4 Gigabit LAN-poorten, 1 USB 3.0-poort, print/media/FTP/VPN server) zwart
TP-Link Archer C2300 Dual Band Wireless MU-MIMO (Gigabit WLAN-router 1625 Mbit/s (5GHz) + 600 Mbit/s (2,4 GHz), 4 Gigabit LAN-poorten, 1 USB 3.0-poort, print/media/FTP/VPN server) zwart
€77,90
Amazon.nl
Gratis verzending
Snellere WLAN-snelheden met dual-band tot 2,25 Gbps (1625 Mbit/s op de 5 GHz en 600 Mbit/s op de 2,4 GHz band). Krachtige processor – 1,8 GHz dubbele core processor met co-processor. Meer apparaten: dankzij de MU-MIMO wordt met vier gelijktijdig verbonden apparaten de 4-voudige efficiëntie bereikt. Ultra-reikwijdte-booster, krachtige versterker en...
TP-Link TL-WPA8630P Kit (DE) AV1200 WLAN AC1200 Gigabit Powerline netwerkadapter (WiFi Klone, MU-MIMO, app-bediening, 4 Gigabit poorten, stopcontact, compatibel met andere adapters)
TP-Link TL-WPA8630P Kit (DE) AV1200 WLAN AC1200 Gigabit Powerline netwerkadapter (WiFi Klone, MU-MIMO, app-bediening, 4 Gigabit poorten, stopcontact, compatibel met andere adapters)
€135,16
Amazon.nl
Gratis verzending
Tot 1,2 Gbit/s volgens de nieuwe standaard Homeplug AV2 over bestaande stroomleidingen; eenvoudige installatie dankzij Plug & Play. Simultane dual-band na 802.11ac: tot 300 Mbit/s op 2,4 GHz en 867 Mbit/s op 5 GHz, ideaal voor ononderbroken HD-videostreaming en online gaming. Wifi-clone: installatie zonder configuratie door de wifi-instellingen doo...
TP-Link AC1200 Multiroom Mesh Wi-Fi-systeem, tot 260 vierkante meter en 100+ apparaten, naadloze roaming, 2 Gigabit-poorten, ouderlijk toezicht, Quality of Service (Deco M4 (2-pack))
TP-Link AC1200 Multiroom Mesh Wi-Fi-systeem, tot 260 vierkante meter en 100+ apparaten, naadloze roaming, 2 Gigabit-poorten, ouderlijk toezicht, Quality of Service (Deco M4 (2-pack))
€87,52
Amazon.nl
Gratis verzending
Geen gaten, bereik tot 260 m2 (verpakking met 2 stuks), voor een grotere dekking heb je gewoon meer deco-eenheden nodig. AC 1200 dual-band wifi-snelheid tot 1167 MB.Bedrijfstemperatuur: 0 °C ~ 40 °C Naadloze overdracht door één uniform netwerk dankzij de TP-Link mesh-technologie, automatische verbinding ook bij beweging thuis zoals bijvoorbeeld met...
D-Link Dgs-1210-10P 10-Poort Gigabit Smart Managed Switch Inclusief 2X Sfp Poort, 65W Poe Budget
D-Link Dgs-1210-10P 10-Poort Gigabit Smart Managed Switch Inclusief 2X Sfp Poort, 65W Poe Budget
€113,95
Amazon.nl
Gratis verzending
8 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE 2 x SFP 65W PoE budget Fanless, dus geluidloos Layer 2 management en beveiliging met Layer 3 mogelijkheden
TP-Link 24-poorts Gigabit Switch (TL-SG1024D)
TP-Link 24-poorts Gigabit Switch (TL-SG1024D)
€60,91
Amazon.nl
Gratis verzending
24 10/100/1000Mbps poorten Innovatieve energie-efficiënte technologie bespaart tot 20% energie Ondersteunt automatisch leren van MAC-adres, Auto MDI/MDIX en Auto-Negotiation Plug & Play
TP-Link Gigabit Ethernet Media-conveter (MC200CM)
TP-Link Gigabit Ethernet Media-conveter (MC200CM)
€30,54
Amazon.nl
Gratis verzending
Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poort Vergroot vezeloptische afstand tot 0,5 km
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LS)
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LS)
€17,51
Amazon.nl
 
Singlemode-MiniGBIC-module Te gebruiken met de apparaten TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 Inhoud: TL-SM311LS
TP-Link Gigabit Ethernet Media-converter (MC210CS)
TP-Link Gigabit Ethernet Media-converter (MC210CS)
€31,19
Amazon.nl
Gratis verzending
Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poort Vergroot vezeloptische afstand tot 15 km
TP-LINK TL-SG116E 16 Gigabit-poorten Switch Easy Smart/Unmanaged Pro (Plug en Play, Gigabit poorten, metalen behuizing, VLAN, QoS) Smart Managed. 16 Port zwart
TP-LINK TL-SG116E 16 Gigabit-poorten Switch Easy Smart/Unmanaged Pro (Plug en Play, Gigabit poorten, metalen behuizing, VLAN, QoS) Smart Managed. 16 Port zwart
€62,79
Amazon.nl
Gratis verzending
16 10/100/1000 MBps RJ45-poorten Plug and play, zonder configuratie vereist Duurzame metalen behuizing van superieure kwaliteit en professionele uitstraling Intelligent beheer via een webgebruikersinterface en een downloadbaar hulpprogramma Groene technologie vermindert het stroomverbruik
TP-Link LiteWave 8-poorts Gigabit Desktop Switch (LS108G)
TP-Link LiteWave 8-poorts Gigabit Desktop Switch (LS108G)
€20,99
Amazon.nl
Gratis verzending
10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45-poorten die Auto-MDI/MDIX ondersteunen Met groene ethernettechnologie bespaar je stroom IEEE 802.3X stroomregeling zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht Stalen behuizing, geschikt voor desktops of wandmontage Plug and play: geen configuratie nodig
TP-Link 16-poorts Gigabit Easy Smart Switch (TL-SG1016DE)
TP-Link 16-poorts Gigabit Easy Smart Switch (TL-SG1016DE)
€59,52
Amazon.nl
Gratis verzending
16 x 10/100/1000 Mbps-poort Netbewaking, trafficpriorisatie en VLAN-functies Bespaart tot 40% energie in rusttoestand in vergelijking met actief gebruik, bedrijfstemperatuur: 0 °C ~ 40 °C Inhoud: TL-SG1016DE, voedingskabel, snelinstallatiehandleiding, software-cd incl drivers, rackmontagekit, rubberen voetjes Plug type: EU plug
Tp-Link Tl-Sg116 16-Poorten Gigabit Netwerk Switch (32 Gb/S Switch Capaciteit, Afgeschermde Rj-45 Poorten, Metalen Behuizing, Igmp-Snooping, Unmanaged, Plug-En-Play, Zonder Ventilator) Blauw Metallic
Tp-Link Tl-Sg116 16-Poorten Gigabit Netwerk Switch (32 Gb/S Switch Capaciteit, Afgeschermde Rj-45 Poorten, Metalen Behuizing, Igmp-Snooping, Unmanaged, Plug-En-Play, Zonder Ventilator) Blauw Metallic
€50,85
Amazon.nl
Gratis verzending
16 10/100/1000 MBps Auto-Negotiation RJ45-poorten die Auto-MDI / MDIX ondersteunen Groene Ethernet-technologie bespaart stroomverbruik IEEE 802.3x-stroomregeling zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht Stalen behuizing, desktop of wandmontage Ondersteuning van 802.1p / DSCP QoS en IGMP Snooping-functie Plug and play, zonder configuratie nodig
TP-Link LiteWave 5-poorts Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45-poorten, Metalen behuizing (LS105G)
TP-Link LiteWave 5-poorts Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45-poorten, Metalen behuizing (LS105G)
€13,85
Amazon.nl
 
10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation, RJ45-poorten die Auto-MDI/MDIX ondersteunen Met Green Ethernet-technologie bespaar je stroom IEEE 802.3x stroomregeling zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht Stalen behuizing, geschikt voor een desktop of wandmontage Plug and Play: geen configuratie nodig
TP-Link AV1000 Powerline Wifi KIT (TL-WPA7510 KIT)
TP-Link AV1000 Powerline Wifi KIT (TL-WPA7510 KIT)
€62,79
Amazon.nl
Gratis verzending
Voorzien van de homeplug av2 standaard — hoge overdrachtssnelheden tot wel 1000 MBps die al jouw online behoeften ondersteunen Dual-band 802.11ac wifi — breid de 2.4 ghz (300 mbps) + 5 ghz (433 mbps) dual-band wifi-snelheden uit naar iedere ruimte in huis Configureer met een druk op de knop - de wifi clone-knop vereenvoudigt de configuratie en help...
Tp-Link Litewave Ls1008G 8-Poorts Desktop/Wandmontage Gigabit Ethernet Switch, Plastic Behuizing
Tp-Link Litewave Ls1008G 8-Poorts Desktop/Wandmontage Gigabit Ethernet Switch, Plastic Behuizing
€17,-
Amazon.nl
 
8x 10/100/1000 MBps rj45-poorten met auto-negotiation en ondersteuning van auto-mdi/mdix Met green ethernet-technologie bespaar je stroom Ieee 802.3x-datatransportbesturing zorgt voor een betrouwbare gegevensoverdracht Kunststof behuizing, geschikt voor desktop- of wandmontage Plug-and-play: geen configuratie nodig Ventilatorloos ontwerp en dus erg...
TP-Link Gigabit Easy Smart Switch met 24 poorten (TL-SG1024DE)
TP-Link Gigabit Easy Smart Switch met 24 poorten (TL-SG1024DE)
€84,39
Amazon.nl
Gratis verzending
24 x 10/100/1000 MBps RJ45 aansluitingen Netwerk monitoring, verkeersprioriteiten en VLAN functies Innovatieve, energie-efficiënte techniek bespaart tot 40% energie Eenvoudige netwerk instelling en plug-and-play aansluiting
TP-Link 8-poorts Gigabit Desktop Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45-poorten inclusief 4 PoE-poorten, 55W PoE-voeding, QoS, IGMP Snooping, metalen behuizing (TL-SG108E)
TP-Link 8-poorts Gigabit Desktop Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45-poorten inclusief 4 PoE-poorten, 55W PoE-voeding, QoS, IGMP Snooping, metalen behuizing (TL-SG108E)
€28,31
Amazon.nl
Gratis verzending
8 x 10/100/1000 MBps RJ45 aansluitingen Netwerk monitoring, verkeersprioriteiten en VLAN functies Innovatieve, energie-efficiënte techniek bespaart tot 80% energie Eenvoudige netwerk instelling en plug-and-play aansluiting Alle Easy Smart Switches centraal beheren m.b.v hulpprogramma Easy Smart Configuration
TP-Link Deco P7 Powerline WLAN mesh set (1300 Mbits + 600 Mbits, incl. antivirus, kinderbeveiliging, bereik tot 570 m2, 6 x Gigabit poorten 3-pack, snelle installatie) witnieuw
TP-Link Deco P7 Powerline WLAN mesh set (1300 Mbits + 600 Mbits, incl. antivirus, kinderbeveiliging, bereik tot 570 m2, 6 x Gigabit poorten 3-pack, snelle installatie) wit
€265,09
Amazon.nl
Gratis verzending
AC1300 HomePlug AV600, WLAN, PLC-hybride mesh: hybride netwerk verhoogt de bandbreedtesnelheid extra. Met de Powerline-functie zijn er geen afstandsbeperkingen meer. Qualcomm Quadcore-processor, met de Deco P7 kun je per deco eenheid tot 190 m2 met WLAN afdekken, nog meer apparaten: Deco biedt vertragingsvrije verbindingen voor meer dan 100 apparat...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™