Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€59,95
Megekko.nl
(2k+)
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT
Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT
€64,30
EchtVEELvoorWeinig.nl
Beslist.be garantie
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
D-Link de-310gt 1-poort Mini mini-gbic modules (voor 1000baselx, LC Duplex)
-18%
D-Link de-310gt 1-poort Mini mini-gbic modules (voor 1000baselx, LC Duplex)
€65,78
Amazon.de
(329)
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€96,53
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
€215,44
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G
startech.COM mdp2dvi3 Mini DisplayPort naar DVI adapter converter, zwart
startech.COM mdp2dvi3 Mini DisplayPort naar DVI adapter converter, zwart
€26,98
Amazon.de
(329)
De MDP2VGA Mini DisplayPort VGA Adapter legt een kosteneffectieve VGA-Mini DisplayPort-verbinding, waardoor u een VGA-monitor kunt aansluiten op een apparaat met Mini DisplayPort-uitgang, terwijl u de kosten bespaart van het alleen wegens compatibiliteit moeten upgraden van de monitor.
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK Router MU-MIMO AC3150 Gigabit
TP LINK Router MU-MIMO AC3150 Gigabit
€149,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met gecombineerde snelheden tot 3150Mbps kan de Archer C3150 gemakkelijk veeleisende activiteiten tegelijkertijd aan. De router gebruikt innovatieve Wi-Fi technologie om een sneller, sterker en betrouwbaarder draadloos netwerk voor thuis te cre?ren. Met de Archer C3150 behoren vertragingen, verbroken verbindingen en dode zones tot het verleden.
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit starter kit
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit starter kit
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP-Link Archer C3150 Computer & IT Netwerk & Internet Routers & Modems
TP-Link Archer C3150 Computer & IT Netwerk & Internet Routers & Modems
€149,-
Artencraft.be
Gratis verzending
Met gecombineerde snelheden tot 3150Mbps kan de Archer C3150 gemakkelijk veeleisende activiteiten tegelijkertijd aan. De router gebruikt innovatieve Wi-Fi technologie om een sneller, sterker en betrouwbaarder draadloos netwerk voor thuis te cre?ren. Met de Archer C3150 behoren vertragingen, verbroken verbindingen en dode zones tot het verleden.
D-LINK Switch Gigabit 24 ports
D-LINK Switch Gigabit 24 ports
€119,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Het opwaarderen van uw bureaucomputer naar Gigabit verbindingen is nooit eerder zo gemakkelijk en kosteneffectief geweest als met de desktop Gigabit switches met hoge poortdichtheid van D-Link. Deze Gigabit desktop switches bieden uw werkgroep een voordelige manier om voordeel te halen uit de uitgebreide bandbreedte van het Gigabit Ethernet.Deze co...
D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter
D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter
€149,-
Amazon.de
(329)
DMC-700SC mediaconverter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-SX Gigabit multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 550 m.
StarTech. com Glasvezel/Glasvezel mediaconverter – Gigabit Ethernet Media Converter SC 550 m
StarTech. com Glasvezel/Glasvezel mediaconverter – Gigabit Ethernet Media Converter SC 550 m
€26,44
Amazon.de
(329)
Met de ET91000SC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten...
D-Link DHP-P601AV PowerLine-netwerkadapter
D-Link DHP-P601AV PowerLine-netwerkadapter
€71,95
Megekko.nl
(2k+)
Met de DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit van D-Link creëert u eenvoudig een supersnel HomePlug-netwerk met snelheden tot 1000 Mbps. De set bevat twee DHP-600AV PowerLine AV2 1000 Gigabit Adapters die u gewoon in een beschikbaar stopcontact steekt. Vervolgens drukt u op de Simple Connect-knop om een veilige verbinding te maken...
StarTech. com Gigabit Ethernet mediaconverter, zwart
StarTech. com Gigabit Ethernet mediaconverter, zwart
€161,99
Amazon.de
(329)
Met de ET91000LC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (LC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten...
D-Link dmc-810sc/E Module Converter (TP/LX-SC)
D-Link dmc-810sc/E Module Converter (TP/LX-SC)
€304,90
Amazon.de
(329)
This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km.
StarTech. com Gigabit Ethernet mediaconverter, zwart
StarTech. com Gigabit Ethernet mediaconverter, zwart
€226,76
Amazon.de
(329)
Met de ET91000LCOAM managed glasvezel-mediaconverters kunt u een gigabit Ethernet-verbinding uitbreiden via multi-mode LC-glasvezel, met als extra voordeel management op afstand.<br><br>Deze managed mediaconverter voldoet aan 802.3ah OAM (Operations, Administration & Management) en is uitgerust met een gebruiksvriendelijke webinterface voor bedieni...
D-LINK Desktop switch 8-poorten
D-LINK Desktop switch 8-poorten
€105,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-Link dhp-p601av Powerline av2 1000 HD Gigabit passthrough Kit
D-Link dhp-p601av Powerline av2 1000 HD Gigabit passthrough Kit
€41,99
Amazon.de
(329)
Met de DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit van D-Link creëert u eenvoudig een supersnel HomePlug-netwerk met snelheden tot 1000 Mbps. De set bevat twee DHP-600AV PowerLine AV2 1000 Gigabit Adapters die u gewoon in een beschikbaar stopcontact steekt. Vervolgens drukt u op de Simple Connect-knop om een veilige verbinding te maken...
StarTech. com DisplayPort op DVI kabel – DP (stekker) te DVI-D (stekker) Video Converter kabel – 1920 x 1200, zwart
StarTech. com DisplayPort op DVI kabel – DP (stekker) te DVI-D (stekker) Video Converter kabel – 1920 x 1200, zwart
€137,66
Amazon.de
Prijsdaling: €0,18
De DP2DVID2 DisplayPort -naar-DVI (Dual-Link) adapter converteert actief het outputsignaal van een DisplayPort-videobron voor gebruik met een DVI-D-scherm (monitor enz.) of projector, waardoor er bespaard kan worden op de kosten voor het upgraden van een DVI-scherm naar een nieuwer model in verband met compatibiliteit.<br><br>De adapter ondersteunt...
TP-Link TL-WN823N N300 Mini Wireless USB Adapter (tot 300 Mbit / s, mini-formaat, WPS, voor Windows 10 / 8.x / Vista / 7 / XP) zwart
-32%
TP-Link TL-WN823N N300 Mini Wireless USB Adapter (tot 300 Mbit / s, mini-formaat, WPS, voor Windows 10 / 8.x / Vista / 7 / XP) zwart
€8,79
Amazon.de
(329)
USB Adapter, Mini Wireless N 300 mbps --- Networking interface: USB
D-Link dhp-601av Powerline av2 1000 Gigabit Starter Kit
-23%
D-Link dhp-601av Powerline av2 1000 Gigabit Starter Kit
€39,99
Amazon.de
Gratis verzending
D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
Cisco-SX-mmd 1000base SX Short wavelength met Dom
Cisco-SX-mmd 1000base SX Short wavelength met Dom
€32,74
Amazon.de
(329)
SFP (mini-GBIC) transceiver module – 1000Base SX – LC/PC multimode – plug-in module – tot 550 m – 850 nm – voor Cisco 38 x x, 7301, 7301 vam2 +; Catalyst 29 x x, 3560, 3750; me 3400, 4924, 6524
TP-Link 16-poorts Rackmount Gigabit Switch
TP-Link 16-poorts Rackmount Gigabit Switch
€326,-
Amazon.de
(329)
TP-Link TL. - Perfecte pasvorm - Schepen in gecertificeerde frustratievrije verpakking - Innovatieve energiezuinige technologie - 16 Gbps wisselend hoge prestaties - Ondersteunt zelflerend en auto-aging.
TP-Link Archer C7 Dual Band Gigabit WiFi-router (1300 Mbps (5 GHz) + 450 Mbps (2,4 GHz), 5 Gigabit LAN-poort, 1 USB 2.0-poort) Zwart
-36%
TP-Link Archer C7 Dual Band Gigabit WiFi-router (1300 Mbps (5 GHz) + 450 Mbps (2,4 GHz), 5 Gigabit LAN-poort, 1 USB 2.0-poort) Zwart
€57,90
Amazon.de
Prijsdaling: €32,-
De Archer C7 werkt op de 2,4 GHz en 5 GHz band, met een draadloos snelheid waar je versteld van staat. Twee banden tegelijk biedt de flexibiliteit van twee afzonderlijke netwerken, met meermaals de bandbreedte die u nodig hebt. Eenvoudige taken zoals e-mail verzenden of surfen worden op de 2,4 GHz band verwerkt, terwijl bandbreedte-intensieve taken...
D-Link dmc-300sc/E Module Converter (TP/FX-SC)
D-Link dmc-300sc/E Module Converter (TP/FX-SC)
€65,60
Amazon.de
(329)
D-Link biedt een aantal Fast Ethernet converters, met wiens hulp verschillende kabels binnen een netwerk elkaar kunnen worden aangepast om van dit een homogene eenheid te creëren. worden met behulp van een omzetter netwerken met uw verschillende topologieën aan elkaar, kunnen deze met elkaar communiceren, gegevens uitwisselen, alsmede meestal dure...
TP-Link TL-WPA8630 KIT AV1200 WLAN AC Powerline Adapter
TP-Link TL-WPA8630 KIT AV1200 WLAN AC Powerline Adapter
€104,17
Amazon.de
(329)
De TL-WPA8630 KIT breidt uw Wi-Fi dekking thuis uit naar plekken waar het draadloze signaal van uw hoofd router te zwak is of niet toereikend is. De range extender kit kan ??n netwerk cre?ren door uw bestaande powerlines te gebruiken en staat u toe om te genieten van Wi-Fi dekking in elk ruimte met een stopcontact.De TL-WPA8630 maakt gebruik van de...
D-Link dgs-1008d Desktop Switch (8-Port Gigabit)
-24%
D-Link dgs-1008d Desktop Switch (8-Port Gigabit)
€17,49
Amazon.de
(329)
Ideaal voor VoIP en games dankzij intelligente gegevens streamen gereduceerd stroomverbruik en lagere warmteafgifte en tot 60prozent besparing in stand-by kabeldiagnose met automatische aanpassing van de snelheid aan de kwaliteit o.a. factoren Bespaar energie door automatische uitschakeling van poorten zonder Link Inhoud: Switch DGS 1008d/E, meerta...
startech Universele Laptop Mini dockingstation (HDMI, Gigabit Ethernet, USB 3.0), zwart
startech Universele Laptop Mini dockingstation (HDMI, Gigabit Ethernet, USB 3.0), zwart
€90,99
Amazon.de
(329)
Met het USB3SMDOCKHV USB 3.0 mini docking station voor laptops kunt u uw Ultrabook of laptop veranderen in een mobiel werkstation, door toevoeging van een HDMI - of VGA-video-uitgang, een USB 3.0 hub-poort en een gigabit Ethernet RJ45-poort, allemaal via één USB 3.0 hostverbinding - een reisvriendelijke oplossing voor problemen van moderne mobiele...
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module netwerk media converter
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module netwerk media converter
€17,49
Amazon.de
(329)
Singlemode-MiniGBIC-Modul Verwendbar mit den Geräten TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 Lieferumfang: TL-SM311LS
TP-LINK TL-SG3424P netwerk-switch
TP-LINK TL-SG3424P netwerk-switch
€299,-
Amazon.de
Gratis verzending
24 Ports, 802.3at/af-kompatibles Power over Ethernet mit einer Gesamtleistung von 320 W IP-MAC-Port-VID-Binding, ACL, Portsicherheit, DoS-Abwehr, Sturmkontrolle, DHCP-Snooping, 802.1X-Authentifizierung und RADIUS als Schutzmechanismen L2/L3/L4-QoS und IGMP-Snooping, optimiert Sprach- und Videoanwendungen Zugriff über SNMP, RMON, WEB, CLI und Telnet...
TP-LINK Range Extender TL-WA855RE
TP-LINK Range Extender TL-WA855RE
€25,99
Megekko.nl
(2k+)
Ondanks het compacte ontwerp kunt u moeilijk om de TL-WA855RE heen vanwege de indrukwekkende manier waarop hij u Wi-Fi toegang verleend op plekken waar u voorheen geen verbinding had met alleen uw router. De TL-WA855RE ondersteunt draadloze snelheden tot 300Mbps en zorgt ervoor dat uw favoriete apparaten zo snel mogelijk blijven werken.De twee exte...
StarTech Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
StarTech Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
€246,26
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET91000LC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (LC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten...
StarTech Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
StarTech Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
€627,99
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET91000SM402 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (SC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerkseg...
StarTech Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
StarTech Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
€200,03
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET91000SC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten...
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
€536,32
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET1000S40LC2 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (LC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.<br><br>De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerkseg...
TP-Link ARCHER C7 AC1750 Draadloze gigabit dual band Router 10/100/1000Mbps
TP-Link ARCHER C7 AC1750 Draadloze gigabit dual band Router 10/100/1000Mbps
€94,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
De Archer C7 werkt op de 2,4 GHz en 5 GHz band, met een draadloos snelheid waar je versteld van staat. Twee banden tegelijk biedt de flexibiliteit van twee afzonderlijke netwerken, met meermaals de bandbreedte die u nodig hebt. Eenvoudige taken zoals e-mail verzenden of surfen worden op de 2,4 GHz band verwerkt, terwijl bandbreedte-intensieve taken...
StarTech Mini PCI Express Gigabit Ethernet Netwerk adapter kaart
StarTech Mini PCI Express Gigabit Ethernet Netwerk adapter kaart
€56,93
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Voeg een Gigabit RJ45-poort toe via een Mini PCI Express-slot.<br><br>De ST1000SMPEX Mini PCI Express Gigabit Netwerkadapter/kaart voegt Gigabit-netwerkconnectiviteit toe aan een computersysteem met Mini PCI Express, zoals die op basis van Mini-ITX-moederborden.<br><br>Deze Mini PCI Express Gigabit-adapter is geschikt voor gebruik in allerlei scena...
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
€295,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET91000LCOAM managed glasvezel-mediaconverters kunt u een gigabit Ethernet-verbinding uitbreiden via multi-mode LC-glasvezel, met als extra voordeel management op afstand.<br><br>Deze managed mediaconverter voldoet aan 802.3ah OAM (Operations, Administration & Management) en is uitgerust met een gebruiksvriendelijke webinterface voor bedieni...
D-Link DHP-701AV
D-Link DHP-701AV
€100,95
Megekko.nl
(2k+)
De DHP-701AV PowerLine AV2 2000 HD Gigabit Starter Kit gebruikt de bestaande elektriciteitsleidingen in uw woning om een netwerk te cre?ren of uw bestaande netwerk uit te breiden. Deel de internetverbinding in uw hal met een spelconsole of smart-tv in de huiskamer of sluit een computer in de kelder aan waar u geen Wi-Fi-bereik hebt. Extra netwerkka...
StarTech Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km
€320,02
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten.Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor...
StarTech Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 20 km
StarTech Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 20 km
€350,79
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 20 km te vergroten.Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor...
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
€164,19
Kabeldirect.nl
(2k+)
De MCMGBSC15EU Ethernet Glasvezel Converter legt een eenvoudige, kosteneffectieve Gigabit Ethernet-glasvezelverbinding - 1000Base-T Ethernet en 1000Base-LH optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via single-mode glasvezelkabel kan worden uitgebreid.<br><br>Deze glasvezel-converter biedt een eenvoudige oplo...
TP-Link Archer C3150
TP-Link Archer C3150
€149,-
Coolblue.be
(12k+)
Met gecombineerde snelheden tot 3150Mbps kan de Archer C3150 gemakkelijk veeleisende activiteiten tegelijkertijd aan. De router gebruikt innovatieve Wi-Fi technologie om een sneller, sterker en betrouwbaarder draadloos netwerk voor thuis te cre?ren. Met de Archer C3150 behoren vertragingen, verbroken verbindingen en dode zones tot het verleden.
TP-LINK Archer C7
TP-LINK Archer C7
€64,95
Megekko.nl
(2k+)
De Archer C7 werkt op de 2,4 GHz en 5 GHz band, met een draadloos snelheid waar je versteld van staat. Twee banden tegelijk biedt de flexibiliteit van twee afzonderlijke netwerken, met meermaals de bandbreedte die u nodig hebt. Eenvoudige taken zoals e-mail verzenden of surfen worden op de 2,4 GHz band verwerkt, terwijl bandbreedte-intensieve taken...
TP-LINK TL-WPA8630 KIT
TP-LINK TL-WPA8630 KIT
€109,-
Megekko.nl
(2k+)
De TL-WPA8630 KIT breidt uw Wi-Fi dekking thuis uit naar plekken waar het draadloze signaal van uw hoofd router te zwak is of niet toereikend is. De range extender kit kan ??n netwerk cre?ren door uw bestaande powerlines te gebruiken en staat u toe om te genieten van Wi-Fi dekking in elk ruimte met een stopcontact.De TL-WPA8630 maakt gebruik van de...
TP-Link Archer C7 Dual-Band Draadloze Router - Zwart
-9%
TP-Link Archer C7 Dual-Band Draadloze Router - Zwart
€89,95
Replacedirect.be
(2k+)
De Archer C7 werkt op de 2,4 GHz en 5 GHz band, met een draadloos snelheid waar je versteld van staat. Twee banden tegelijk biedt de flexibiliteit van twee afzonderlijke netwerken, met meermaals de bandbreedte die u nodig hebt. Eenvoudige taken zoals e-mail verzenden of surfen worden op de 2,4 GHz band verwerkt, terwijl bandbreedte-intensieve taken...
TP-LINK Archer C3150
TP-LINK Archer C3150
€149,-
Megekko.nl
(2k+)
Met gecombineerde snelheden tot 3150Mbps kan de Archer C3150 gemakkelijk veeleisende activiteiten tegelijkertijd aan. De router gebruikt innovatieve Wi-Fi technologie om een sneller, sterker en betrouwbaarder draadloos netwerk voor thuis te cre?ren. Met de Archer C3150 behoren vertragingen, verbroken verbindingen en dode zones tot het verleden.
StarTech 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
StarTech 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
€1753,61
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden ge?nte...
TP-LINK TL-WN823N Draadloze WiFi N 300Mbps mini USB adapter
TP-LINK TL-WN823N Draadloze WiFi N 300Mbps mini USB adapter
€11,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
De 300 Mbps Wireless N adapter TL-WN823N van TP-Link is ideaal om bijvoorbeeld een laptop of desktop met een draadloos netwerk te verbinden. Het voordeel van deze adapter is dat hij makkelijk te configureren is en u snel bent verbonden met uw draadloze netwerk. - Draadloos beveiliging instellen met één druk op de WPS toets (Wi-Fi Protected Setup) -...
D-Link DIR-850L High Performance
D-Link DIR-850L High Performance
€109,99
Replacedirect.be
(2k+)
-
TP-LINK TL-WN823N
TP-LINK TL-WN823N
€9,95
Megekko.nl
(2k+)
-
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
€69,41
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPGLCSXMMST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dan...
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
€95,80
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation o...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)
€124,51
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPG1320C Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 20 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een single mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankz...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
€88,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPGLCLHSMST Cisco-conforme gigabit glasvezel SFP-transceivermodule SM/MM LC is gebouwd om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een SFP-sleuf aan uw gigabit glasvezel netwerkapparatuur of glasvezel mediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden. Deze LC SFP/mini-GBIC-module onder...
D-Link Switch 8 port Gigabit DGS-1008P
D-Link Switch 8 port Gigabit DGS-1008P
€79,95
Megekko.nl
(2k+)
- 8 Ports switch- 10/100/1000 Mbps per poort- Full-duplex- Automatische crosscable detectie- lager stroomverbruik dankzij innovatieve D-Link technologie- EAN: 0790069344176 - Vendorcode: DGS-1008P/E
StarTech.com mSATA-naar-SATA HDD / SSD-adapter Mini SATA-naar-SATA-converterkaart
StarTech.com mSATA-naar-SATA HDD / SSD-adapter Mini SATA-naar-SATA-converterkaart
€18,95
Megekko.nl
(2k+)
Verander een mSATA-hostverbinding in een standaard SATA-poortMet de MSAT2SAT3 mSATA-naar-SATA-adapter kunt een standaard SATA-schijf aansluiten op een beschikbaar mSATA-poort.De adapter vergroot de systeemcapaciteit door een mSATA-poort beschikbaar te stellen voor een grotere SATA harde schijf (getest tot 4 TB). Voor gegarandeerde compatibiliteit e...
TP-Link TL-SG3452 JetStream 48-Poort Gigabit L2 Switch 4xSFP
-8%
TP-Link TL-SG3452 JetStream 48-Poort Gigabit L2 Switch 4xSFP
€387,95
Replacedirect.be
Gratis verzending
TP-LINK Switch T2600G-52TS
TP-LINK Switch T2600G-52TS
€328,05
Megekko.nl
(2k+)
STARTECH .com 10 gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - Open SFP+ - beheerd - 10G Ethernet Fiber Media Converter - Glasvezel mediaconverter - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-ER, 10GBase-SR, 10GBase-LW, 100Base-TX, 1000Base-T, 10GBase-EW, 10GBase-T, 10GBase-SW
STARTECH .com 10 gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - Open SFP+ - beheerd - 10G Ethernet Fiber Media Converter - Glasvezel mediaconverter - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-ER, 10GBase-SR, 10GBase-LW, 100Base-TX, 1000Base-T, 10GBase-EW, 10GBase-T, 10GBase-SW
€1373,95
Azerty.nl
(1k+)
Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden ge?nte...
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC
€72,95
Megekko.nl
(2k+)
De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation op...
TP-Link TL-WA855RE Computer & IT Netwerk & Internet Wi-Fi Versterkers
TP-Link TL-WA855RE Computer & IT Netwerk & Internet Wi-Fi Versterkers
€32,18
Artencraft.be
Gratis verzending
Ondanks het compacte ontwerp kunt u moeilijk om de TL-WA855RE heen vanwege de indrukwekkende manier waarop hij u Wi-Fi toegang verleend op plekken waar u voorheen geen verbinding had met alleen uw router. De TL-WA855RE ondersteunt draadloze snelheden tot 300Mbps en zorgt ervoor dat uw favoriete apparaten zo snel mogelijk blijven werken.De twee exte...
TP-Link Wireless Dual Band Gb Ceiling Mount AP Computer & IT Netwerk & Internet Access Points
TP-Link Wireless Dual Band Gb Ceiling Mount AP Computer & IT Netwerk & Internet Access Points
€119,78
Artencraft.be
Gratis verzending
CAP1200 is ontwikkeld voor een zakelijke omgeving met meerdere gebruikers. De 802.11ac Wi-Fi gecombineerd met de geavanceerde MU-MIMO-technologie zorgt gegarandeerd voor uitstekende wifisnelheden en -dekking over draadloze 2.4 GHz- en 5 GHz-banden.
TP-Link Archer C7 Computer & IT Netwerk & Internet Routers & Modems
TP-Link Archer C7 Computer & IT Netwerk & Internet Routers & Modems
€81,12
Artencraft.be
Gratis verzending
De Archer C7 werkt op de 2,4 GHz en 5 GHz band, met een draadloos snelheid waar je versteld van staat. Twee banden tegelijk biedt de flexibiliteit van twee afzonderlijke netwerken, met meermaals de bandbreedte die u nodig hebt. Eenvoudige taken zoals e-mail verzenden of surfen worden op de 2,4 GHz band verwerkt, terwijl bandbreedte-intensieve taken...
TP-Link Wireless-AC1750 Router Archer C7
TP-Link Wireless-AC1750 Router Archer C7
€74,95
Paradigit.be
Gratis verzending
De Archer C7 werkt op de 2,4 GHz en 5 GHz band, met een draadloos snelheid waar je versteld van staat. Twee banden tegelijk biedt de flexibiliteit van twee afzonderlijke netwerken, met meermaals de bandbreedte die u nodig hebt. Eenvoudige taken zoals e-mail verzenden of surfen worden op de 2,4 GHz band verwerkt, terwijl bandbreedte-intensieve taken...
D-Link 8-PORT 10/100/1000 LAYER2 POE SWITCH 8 Computer & IT Netwerk & Internet Netwerk Switches
D-Link 8-PORT 10/100/1000 LAYER2 POE SWITCH 8 Computer & IT Netwerk & Internet Netwerk Switches
€82,06
Artencraft.be
Gratis verzending
D-Link 8-PORT 10/100/1000 LAYER2 POE SWITCH 8
D-Link Transceiver 1000Base-T 1000Base-SX
D-Link Transceiver 1000Base-T 1000Base-SX
€195,-
Informatique.nl
(500)
DMC-700SC mediaconverter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-SX Gigabit multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 550 m.
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.