Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM
€104,-
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD)nieuw
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD)
€49,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD) SFP Module / Transceiver Gecodeerd voor: Cisco Gelijkwaardig aan: Cisco GLC-LX-SM-RGD Netwerk protocol: Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 10 KM Golflengte Rx: 1310 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikelcode fabrikant: SFP13010GE2D197
Cisco GLC-FE-100LX-RGD single mode SFP-transceiver module (100 Mbps)
Cisco GLC-FE-100LX-RGD single mode SFP-transceiver module (100 Mbps)
€235,20
Amazon.nl
 
Cisco GLC-FE-100LX-RGD single mode SFP-transceiver module (100 Mbps)
StarTech Cisco GLC-ZX-SM-RGD 1000Base-ZX SFP - SM
StarTech Cisco GLC-ZX-SM-RGD 1000Base-ZX SFP - SM
€239,-
Informatique.nl
(550)
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 70 km | levenslange garantie De GLCZXSMRGDST is een Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-ZX conforme net...
StarTech GLCLHSM10PST Cisco compatibele SFP-zendontvangermodule - 1000BASE-LX/LH - 10 Pack
StarTech GLCLHSM10PST Cisco compatibele SFP-zendontvangermodule - 1000BASE-LX/LH - 10 Pack
€397,24
Amazon.nl
 
100% compatibiliteit met Cisco GLC-LH-SM gegarandeerd De GLCLHSM10PST is een Cisco GLC-LH-SM compatibele vezeltransceiver module die is ontworpen, geprogrammeerd en getest Voldoet aan of overtreft OEM-specificaties en Multi-Source Agreement (MSA) industriestandaarden
StarTech.com Cisco GLC-T Compatibele SFP-Module (10 Pack) - 1000BASE-T - SFP aan RJ45 Cat6/Cat5e - 1GE Gigabit Ethernet SFP - RJ-45 100m - Cisco-Firepower, ASR920, IE2000 (GLCT10PKST)
StarTech.com Cisco GLC-T Compatibele SFP-Module (10 Pack) - 1000BASE-T - SFP aan RJ45 Cat6/Cat5e - 1GE Gigabit Ethernet SFP - RJ-45 100m - Cisco-Firepower, ASR920, IE2000 (GLCT10PKST)
€315,99
Amazon.nl
 
100% CISCO GLC-T Compatibel SFP TRANSCEIVER: Werkt met Cisco schakelaars zoals Firepower, ASR920, IE2000, IE4000, ASR9000 en anderen TECHNISCHE SPECS: 1000BASE-T | 1 Gbps | Koper | RJ-45 Connector | Afstanden tot 100m (328ft) GETEST VOOR OEM-HOST-compatibiliteit: Hot-swappable in Cisco-routers en schakelaars UITSTEKENDE ONDERSTEUNING: Gesteund door...
StarTech Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
StarTech Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
€106,72
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede ...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM L
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM L
€98,37
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsme...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC -
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC -
€251,44
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-EX-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede ...
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-SX-MM-RGD)nieuw
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-SX-MM-RGD)
€49,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-SX-MM-RGD) SFP Module / TransceiverGecodeerd voor: CiscoGelijkwaardig aan: Cisco GLC-SX-MM-RGDNetwerk protocol: Gigabit EthernetMedia: MultimodeConnector type: LCMax. afstand 550 MGolflengte Rx: 850 nmGolflengte Tx: 850 nmArtikelcode fabrikant: SFP85P55GE1DA05
Cisco GLC-LH-SMD= Module/LX/LH SFP transceiver
Cisco GLC-LH-SMD= Module/LX/LH SFP transceiver
€205,-
Informatique.nl
Beslist.be garantie
Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst...
C2G/ Legrand Cisco® GLC-SX-MM-RGD compatibele SFP-ontvanger (mini-GBIC)
C2G/ Legrand Cisco® GLC-SX-MM-RGD compatibele SFP-ontvanger (mini-GBIC)
€56,21
Amazon.nl
 
Functioneel identiek aan Cisco GLC-SX-MM-RGD Hoge snelheid 1-gigabit connectiviteit LC-poorten ontworpen voor gebruik met Multimode Fibre Ondersteunt tot 550 meter bekabeling Levenslange garantie
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel - SM LC - 10 kmnieuw
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel - SM LC - 10 km
€51,53
Amazon.nl
 
Netwerkcommunicatie, transceiver en converter, StarTech.
Cisco GLC-BX-D= Transceiver (1000Base-BX, SFP)
Cisco GLC-BX-D= Transceiver (1000Base-BX, SFP)
€256,57
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-BX-D Cisco GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM Netwerk Technologie Cisco GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM // Cisco GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cisco GLC-EX-SMD= SFP-transmissiemodule (1000Base-EX)
Cisco GLC-EX-SMD= SFP-transmissiemodule (1000Base-EX)
€770,98
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-EX-SMD. SFP-signaaltype: glasvezel. Maximale gegevensoverdrachtsnelheid: 1000 Mbps. Interface:
DELOCK SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nmnieuw
DELOCK SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm
€20,84
Amazon.nl
Gratis verzending
Type apparaat: SFP-module (mini-GBIC) Vorm Factor:Plug-in module
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
€88,90
Kabeldirect.nl
(1k+)
De SFPGLCLHSMST Cisco-conforme gigabit glasvezel SFP-transceivermodule SM/MM LC is gebouwd om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een SFP-sleuf aan uw gigabit glasvezel netwerkapparatuur of glasvezel mediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden. Deze LC SFP/mini-GBIC-module onder...
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm DDMnieuw
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM
€49,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm DDMDeze SFP module kunt u gebruiken in combinatie met een Gigabit switch met een SFF poort. SFP Module / TransceiverGeschikt voor: SFP MSA, SFF-8472Ondersteunt Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM)Netwerk protocol: 1 Gigabit EthernetMedia: SinglemodeFiber: 9/125 µmConnector type: LCMax. afstand 20 KM...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibe
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibe
€88,90
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 transceivermod...
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm
€39,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nmDeze SFP module kunt u gebruiken in combinatie met een Gigabit switch met een SFF poort. SFP Module / TransceiverGeschikt voor: SFP MSA, SFF-8472Netwerk protocol: 1 Gigabit EthernetMedia: SinglemodeFiber: 9/125 µmConnector type: LCMax. afstand 20 KMGolflengte Rx: 1310 nmGolflengte Tx: 1310 nmArtikelcode fabri...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
€571,17
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmed...
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC -
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC -
€82,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-1GE-LX transceivermodule...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC
€741,34
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde...
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco SFP-GE-S/GLC-SX-MMD)nieuw
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco SFP-GE-S/GLC-SX-MMD)
€49,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco SFP-GE-S/GLC-SX-MMD) SFP Module / TransceiverGecodeerd voor: CiscoGelijkwaardig aan: Cisco SFP-GE-S/GLC-SX-MMDNetwerk protocol: Gigabit EthernetMedia: MultimodeConnector type: LCMax. afstand 550 MGolflengte Rx: 850 nmGolflengte Tx: 850 nmArtikelcode fabrikant: SFP85P55GE1DAA5
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC -
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC -
€75,64
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede ...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel
€96,06
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit koperen SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om maximale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige transceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-T SFP-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belan...
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-U)nieuw
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-U)
€49,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-U) SFP Module / TransceiverGecodeerd voor: CiscoGelijkwaardig aan: Cisco GLC-BX-UNetwerk protocol: Gigabit EthernetMedia: SinglemodeConnector type: LCMax. afstand 20 KMGolflengte Rx: 1490 nmGolflengte Tx: 1310 nmArtikelcode fabrikant: SBU34020GE0DAA4
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
€72,80
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC
€88,90
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper SFP-1GE-LX transceivermodule ond...
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-D)nieuw
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-D)
€59,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-D) SFP Module / TransceiverGecodeerd voor: CiscoGelijkwaardig aan: Cisco GLC-BX-DNetwerk protocol: Gigabit EthernetMedia: SinglemodeConnector type: LCMax. afstand 20 KMGolflengte Rx: 1310 nmGolflengte Tx: 1490 nmArtikelcode fabrikant: SBD43020GE0DAA3
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
€577,90
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere...
GLC-SX-MM-RGD-LEG, compatibel met Cisco 1000Base-SX MMF (Mini-GBIC) Transceivernieuw
GLC-SX-MM-RGD-LEG, compatibel met Cisco 1000Base-SX MMF (Mini-GBIC) Transceiver
€68,16
Amazon.nl
 
Functioneel identiek aan Cisco GLC-SX-MM-RGD LC-aansluitingen voor gebruik met multimode-vezels Inclusief Digital Optical Monitoring (DOM) Het robuuste ontwerp is bestand tegen extreme temperaturen dan een standaard transceiver 850 nm golflengte-signalering.
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550mnieuw
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
€51,75
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-SX-MMD StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1 W Hot-swappable met glasvezelmodules
StarTech MSA Compliant 1000Base-LX SFP - SM 10 km
StarTech MSA Compliant 1000Base-LX SFP - SM 10 km
€71,-
Informatique.nl
(550)
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie De SFP1000LXST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-LX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 1 GbE connect...
StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 kmnieuw
StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
€50,96
Amazon.nl
 
Gegarandeerd 100% compatibel met Juniper EX-SFP-1GE-LX StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1 W Hot-swappable met glasvezelmodules
CISCO 1000 Mbps Multi-Mode Rugged SFP
CISCO 1000 Mbps Multi-Mode Rugged SFP
€134,16
Amazon.nl
Gratis verzending
GLC-SX-MM-RGD=
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX korte golfength met DOMnieuw
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX korte golfength met DOM
€94,87
Amazon.nl
Gratis verzending
GLC-SX-MMD Type interface: SFP Overdrachtssnelheid (Mbps): 1000 Mbit/s, vezeloptische connector: LC Golflengte: 850 nm. Kabeltype: Multi-modus
Cisco MEM-SD-1GB RGD = Micro SD geheugenkaart 1 GBnieuw
Cisco MEM-SD-1GB RGD = Micro SD geheugenkaart 1 GB
€326,67
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco MEM-SD-1GB RGD = Micro SD geheugenkaart 1 GB
Cisco C892FSP-K9 Cisco 892FSP Gigabit Ethernet beveiligingsrouter met SFPnieuw
Cisco C892FSP-K9 Cisco 892FSP Gigabit Ethernet beveiligingsrouter met SFP
€618,76
Amazon.nl
 
C892FSP-K9 | Cisco 892FSP 1 GE en 1GE/SFP High Perf Security Router Cisco Systems C892FSP-K9.
Cisco WS-C2960+48PST-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)nieuw
Cisco WS-C2960+48PST-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
€928,48
Amazon.nl
 
Cisco WS-C2960+48PST-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
Cisco IE-2000-8TC-G-B Router (Ie 8 10/100,2 T/Sfp, Base)nieuw
Cisco IE-2000-8TC-G-B Router (Ie 8 10/100,2 T/Sfp, Base)
€1610,21
Amazon.nl
 
Cisco IE-2000-8TC-G-B Router (Ie 8 10/100, 2 T/Sfp, Base)
Cisco SFP-10G-SR-X = 10GBASE-SR module voor uitgebreide operationele temperatuur bereiknieuw
Cisco SFP-10G-SR-X = 10GBASE-SR module voor uitgebreide operationele temperatuur bereik
€260,-
Amazon.nl
 
Cisco SFP-10G-SR-X Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SFP-module voor uitgebreid temperatuurbereik Netwerk Technologie Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range // Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SF
Cisco Systems Cisco 7200 routermodule ATM 1 x OC-3c / STM-1 SM IR (reserveonderdeel)
Cisco Systems Cisco 7200 routermodule ATM 1 x OC-3c / STM-1 SM IR (reserveonderdeel)
€262,08
Amazon.nl
 
Cisco Systems Cisco 7200 routermodule ATM 1 x OC-3c / STM-1 SM IR (reserveonderdeel)
Cisco SFP-10G-LRM= uitbreidingsmodule (10GBase-LRM, SFP)nieuw
Cisco SFP-10G-LRM= uitbreidingsmodule (10GBase-LRM, SFP)
€165,45
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-LRM= uitbreidingsmodule (10GBase-LRM, SFP)
TP-Link TL-SM321A Mini-GBIC zendmodule (1 Gbps, 550 m, SFP) 1310 x 1550 nm.
TP-Link TL-SM321A Mini-GBIC zendmodule (1 Gbps, 550 m, SFP) 1310 x 1550 nm.
€15,43
Amazon.nl
 
TP-Link TL-SM321A Mini-GBIC zendmodule (1 Gbps, 550 m, SFP) 1310 x 1550 nm.
Cisco OC3/STM1 SFP
Cisco OC3/STM1 SFP
€253,69
Amazon.nl
Gratis verzending
SFP-OC3-IR1 Cisco-systemen OC3/STM1 SFP, Single-mode vezel, Intermediate Reach Cisco SFP
Cisco GBIC 1000Base-LX/LH – zenderontvangermodule (zenderontvangermodule) – GBIC – Gigabit EN – 1000BASE-LX, 1000BASE-LH – 1300 nm
Cisco GBIC 1000Base-LX/LH – zenderontvangermodule (zenderontvangermodule) – GBIC – Gigabit EN – 1000BASE-LX, 1000BASE-LH – 1300 nm
€52,-
Amazon.nl
 
Cisco 3rd Party WS-G5486 Cisco 3rd Party WS-G5486 1000BASE-LX / LH lange afstand GBIC (singlemode of multimode) Netwerk Technologie Cisco 3rd Party WS-G5486 1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode) // Cisco 3rd Part
TP-Link 1000Base-BX WDM bidirectionele SFP-module (TL-SM321A)
TP-Link 1000Base-BX WDM bidirectionele SFP-module (TL-SM321A)
€31,60
Amazon.nl
Gratis verzending
Bidirectionele WDM-SFP-module Ondersteunt bidirectionele WDM, wat één vezel gebruikt en daardoor kosten bespaart. Inhoud: TL-SM321A
Cisco WS-C2960+48PST-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-poort, RJ-45, SFP)nieuw
Cisco WS-C2960+48PST-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-poort, RJ-45, SFP)
€771,68
Amazon.nl
 
Cisco WS-C2960+48PST-S Cisco WS-C2960 + 48PST-S Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Lite Netwerk Technologie Cisco WS-C2960+48PST-S Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Lite // Cisco WS-C2960
Cisco Systems SFP-OC48-IR1= routermodule ATM 1 x OC-48 / STM-16 intermediate Reach1 ?Module
Cisco Systems SFP-OC48-IR1= routermodule ATM 1 x OC-48 / STM-16 intermediate Reach1 ?Module
€1127,84
Amazon.nl
 
Cisco Systems SFP-OC48-IR1= routermodule ATM 1 x OC-48 / STM-16 intermediate Reach1 ?Module
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SRnieuw
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
€168,17
Amazon.nl
Gratis verzending
Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W Hot-swappable met glasvezelmodules
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LM)
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LM)
€15,11
Amazon.nl
 
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LM)
Cisco WS-X6848-SFP-2T 48-Port Gigabit Ethernet SPF module voor Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-Enieuw
Cisco WS-X6848-SFP-2T 48-Port Gigabit Ethernet SPF module voor Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E
€6494,88
Amazon.nl
 
Cisco WS-X6848-SFP-2T 48-Port Gigabit Ethernet SPF module voor Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LS)
TP-Link Gigabit SFP-module (TL-SM311LS)
€17,51
Amazon.nl
 
Singlemode-MiniGBIC-module Te gebruiken met de apparaten TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 Inhoud: TL-SM311LS
Cisco WS-C2960+48TC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
Cisco WS-C2960+48TC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
€592,48
Amazon.nl
 
Netwerkcommunicatie Switch en Bridges Ethernet-switch (48-poort, RJ-45, SFP) 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch
Cisco SFP-10G-LR-S 10GBASE-LR SFP-transceiver modulenieuw
Cisco SFP-10G-LR-S 10GBASE-LR SFP-transceiver module
€53,52
Amazon.nl
Gratis verzending
SFP-10G-LR-S=
CISCO CATALYST 4500 E 12-PORT 10GBE SFP+nieuw
CISCO CATALYST 4500 E 12-PORT 10GBE SFP+
€3638,-
Amazon.nl
 
WS-X4712-SFP+E=
Cisco WS-C2960X-48TD-L Catalyst 2960-X Switch (8 Gige, 2x 10G SFP+, LAN Base)nieuw
Cisco WS-C2960X-48TD-L Catalyst 2960-X Switch (8 Gige, 2x 10G SFP+, LAN Base)
€1884,-
Amazon.nl
 
Cisco WS-C3850-24T-L Cisco WS-C3850-24T-L Cisco Catalyst 3850 24-poorts Data LAN-basis Netwerk Technologie Cisco WS-C3850-24T-L Cisco Catalyst 3850 24 Port Data LAN Base // Cisco WS-C3850-24T-L Cisco Catalys
Cisco Small Business Gigabit Ethernet LX MiniGBIC NTSC, Transceiver
Cisco Small Business Gigabit Ethernet LX MiniGBIC NTSC, Transceiver
€91,83
Amazon.nl
Gratis verzending
Maakt glasvezelverbindingen mogelijk voor Cisco switches uit de serie 100 tot 500+AJ2: AN145 Krachtige link voor de verbinding van netwerken binnen gebouwen of kleine zakelijke gebieden. Eenvoudig verwijderen met behulp van een geïntegreerde veerklink. Hot-swap geschikt voor het behoud van de netwerkbeschikbaarheid Flexibele keuze van media en inte...
Cisco WS-C2960X-24PSQ-L Router (Ie 8 10/100,2 T/Sfp, Lite)nieuw
Cisco WS-C2960X-24PSQ-L Router (Ie 8 10/100,2 T/Sfp, Lite)
€1144,64
Amazon.nl
 
Indicatielampjes.
Cisco WS-C2960+24PC-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-poort, RJ-45, SFP)nieuw
Cisco WS-C2960+24PC-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-poort, RJ-45, SFP)
€586,07
Amazon.nl
 
24 x RJ-45 (LAN), 24 x waarvan geschikt voor POE-gebruik. [PoE]: 24x RJ-45 aansluitingen. LAN: 10/100/1000 Mbit/s, Auto-MDI/MDIX.
Cisco Catalyst 3650-24TS-S Switch, C3, Management, 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP, Desktop-PC, Rack Montagenieuw
Cisco Catalyst 3650-24TS-S Switch, C3, Management, 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP, Desktop-PC, Rack Montage
€1532,65
Amazon.nl
Gratis verzending
Originele premium kwaliteit.
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBI
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBI
€68,55
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankz...
6COM 1.25 Gbps MMF 850nm 550 m Compatibel GLC-SX-MMD Gigabit SFP Transceiver
-25%
6COM 1.25 Gbps MMF 850nm 550 m Compatibel GLC-SX-MMD Gigabit SFP Transceiver
€21,49
Grandado.com
Gratis verzending
6COM 1.25 Gbps MMF 850nm 550 m Compatibel GLC-SX-MMD Gigabit SFP TransceiverSpecification Merknaam: SFPNEXT Modelnummer: 6C-SFP-0301D Compatibel: Cisco Form Type: SFP Data Rate: 1.25Gbps Wavelength: 850nm Distance: 550m Interface: LC duplex Optical Components: VCSEL 850nm Cable Type: MMF DDM Support: Yes TX Power:...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
€712,01
Kabeldirect.nl
(1k+)
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige trans...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550
€80,08
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J485...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
€69,41
Kabeldirect.nl
(1k+)
De SFPGLCSXMMST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dan...
S-31DLC20D MikroTik Compatibel 1000Base-LX 20 KM SFP Transceiver module
-20%
S-31DLC20D MikroTik Compatibel 1000Base-LX 20 KM SFP Transceiver module
€13,59
Grandado.com
Gratis verzending
S-31DLC20D MikroTik Compatibel 1000Base-LX 20 KM SFP Transceiver moduleSpecification Merknaam: LODFIBER Modelnummer: S-31DLC20D
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnos
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnos
€95,80
Kabeldirect.nl
(1k+)
De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation o...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM -
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM -
€449,98
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™