Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco SFP-10G-SR-X = 10GBASE-SR module voor uitgebreide operationele temperatuur bereik
Cisco SFP-10G-SR-X = 10GBASE-SR module voor uitgebreide operationele temperatuur bereik
€260,-
Amazon.nl
 
Cisco SFP-10G-SR-X Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SFP-module voor uitgebreid temperatuurbereik Netwerk Technologie Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range // Cisco SFP-10G-SR-X 10GBASE-SR SF
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
€168,17
Amazon.nl
Gratis verzending
Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W Hot-swappable met glasvezelmodules
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 mnieuw
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
€398,98
Kabeldirect.nl
 
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, a...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 mnieuw
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
€537,08
Kabeldirect.nl
 
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a...
Cisco SFP-10G-SR-S 10GBASE Enterprise Class Transceiver Module
Cisco SFP-10G-SR-S 10GBASE Enterprise Class Transceiver Module
€58,55
Amazon.nl
 
SFP-10G-SR-S=
FET-10G-ST Transceiver Module (SFP+ Module, 10GBase-SR Cisco compatibel, glasvezel, 850nm, LC Multimode met DDM)
FET-10G-ST Transceiver Module (SFP+ Module, 10GBase-SR Cisco compatibel, glasvezel, 850nm, LC Multimode met DDM)
€13,68
Amazon.nl
 
10 Gbit/s | Multimode | LC | 100m | Levenslange garantie
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP + LC SR (SFP+, 10000 Mbit/s, LC)nieuw
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP + LC SR (SFP+, 10000 Mbit/s, LC)
€255,84
Amazon.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP + LC SR (SFP+, 10000 Mbit/s, LC)
Cisco SFP-10G-LRM= uitbreidingsmodule (10GBase-LRM, SFP)
Cisco SFP-10G-LRM= uitbreidingsmodule (10GBase-LRM, SFP)
€228,07
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-LRM= uitbreidingsmodule (10GBase-LRM, SFP)
Cisco WS-C2960X-48TD-L Catalyst 2960-X Switch (8 Gige, 2x 10G SFP+, LAN Base)
Cisco WS-C2960X-48TD-L Catalyst 2960-X Switch (8 Gige, 2x 10G SFP+, LAN Base)
€1949,-
Amazon.nl
 
Cisco WS-C3850-24T-L Cisco WS-C3850-24T-L Cisco Catalyst 3850 24-poorts Data LAN-basis Netwerk Technologie Cisco WS-C3850-24T-L Cisco Catalyst 3850 24 Port Data LAN Base // Cisco WS-C3850-24T-L Cisco Catalys
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300nieuw
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300
€426,74
Kabeldirect.nl
 
De SFP10GSRST Cisco®-compatibele 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM - 300 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een 10 Gb SFP+ multi-mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, te vervangen of...
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBInieuw
StarTech Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBI
€68,55
Kabeldirect.nl
 
De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankz...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatibel - MM LC - 220mnieuw
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatibel - MM LC - 220m
€533,45
Kabeldirect.nl
 
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LRM-module ondersteunen, alsmede andere belangrij...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)nieuw
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
€69,41
Kabeldirect.nl
 
De SFPGLCSXMMST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dan...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 kmnieuw
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
€577,90
Kabeldirect.nl
 
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 kmnieuw
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
€571,17
Kabeldirect.nl
 
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmed...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM -nieuw
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM -
€449,98
Kabeldirect.nl
 
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule...
Cisco Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
Cisco Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
€205,-
Informatique.nl
(550)
Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP . Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Startech.com Transceiver module SFP-10G-SR-S Single zilver
Startech.com Transceiver module SFP-10G-SR-S Single zilver
€131,68
Amazon.nl
 
100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR-S SFP-modules van DDR4-worden geleverd met levenslange garantie Voldoet aan of overtreft OEM-specificaties en MSA-normen (Multi-Source Agreement) van de branche. Laag stroomverbruik van minder dan 1,3 W. HotSwap geschikt met glasvezelmodules
STARTECH.COM SFP-10G-BX20U-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX20U-I compatibel met de OptiPlex 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX20U-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX20U-I compatibel met de OptiPlex 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
€172,64
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10G-BX20U-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX20U-I compatibel met de OptiPlex 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
Startech.com ?Transceiver module SFP-10G-SR-X Single zilver
Startech.com ?Transceiver module SFP-10G-SR-X Single zilver
€310,26
Amazon.nl
 
Startech.com ?Transceiver module SFP-10G-SR-X Single zilver
STARTECH.COM SFP-10G-BX20D-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX20D-I compatibel met de OptiPlex 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX20D-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX20D-I compatibel met de OptiPlex 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
€169,32
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10G-BX20D-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX20D-I compatibel met de OptiPlex 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX-D-20-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX-D-20 compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX-D-20-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX-D-20 compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
€159,63
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10G-BX-D-20-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX-D-20 compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10GBASE-SR-ST Transceiver Module Enterprise + Module 10GBase-SR Cisco compatibel glasvezel 850nm LC multimode met DDM
STARTECH.COM SFP-10GBASE-SR-ST Transceiver Module Enterprise + Module 10GBase-SR Cisco compatibel glasvezel 850nm LC multimode met DDM
€15,91
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10GBASE-SR-ST Transceiver Module Enterprise + Module 10GBase-SR Cisco compatibel glasvezel 850nm LC multimode met DDM
STARTECH.COM SFP-10G-BX60U-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX60D-I compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 60 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX60U-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX60D-I compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 60 km Single Mode Mini GBIC
€434,30
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10G-BX60U-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX60D-I compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 60 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BXU-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BXU-I compatibel met OptiPlex + 10 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BXU-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BXU-I compatibel met OptiPlex + 10 km Single Mode Mini GBIC
€172,96
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10G-BXU-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BXU-I compatibel met OptiPlex + 10 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX60D-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX60U-I compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 60 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX60D-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX60U-I compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 60 km Single Mode Mini GBIC
€333,70
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10G-BX60D-I-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX60U-I compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 60 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX-U-20-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX-U-20 compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
STARTECH.COM SFP-10G-BX-U-20-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX-U-20 compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
€159,63
Amazon.nl
 
STARTECH.COM SFP-10G-BX-U-20-ST Transceiver Module Cisco SFP-10G-BX-U-20 compatibel met OptiPlex + 10 Gbit/s 20 km Single Mode Mini GBIC
Cisco SG550XG-24F 24p 10G SFP+Stack Mgd Switchnieuw
Cisco SG550XG-24F 24p 10G SFP+Stack Mgd Switch
€3587,60
Megamobile.be
Beslist.be garantie
BEHEERFUNCTIES ARP-INSPECTIE [Ja] MULTICAST-ONDERSTEUNING [Ja] QUALITY OF SERVICE (QOS) [Ja] RESET BUTTON [Ja] SWITCH TYPE Managed SWITCH-LAAG L3 WEB-GEBASEERD MANAGEMENT [Ja] BEVEILIGING ACCESS CONTROL LIST (ACL) [Ja] AUTHENTICATIE Poortgebaseerde authenticatie BESCHERMING LUS [Ja] BPDU FILTERING / BESCHERMING [Ja] IP-MAC-PORT BINDING [Ja] ONDERST...
Cisco Meraki MS425-32 32x 10G SFP+Switch
Cisco Meraki MS425-32 32x 10G SFP+Switch
€16340,-
Megamobile.be
Gratis verzending
Management, L3, 16x 10G SFP+, 4095 VLANs, CDP, DHCP SWITCH PORTS/STACKING PORTS - 32 × 10G SFP+ ports- 2 × 40G QSFP+ uplinks- Up to 800 Gbps of switching capacity- 160G flexible stacking HARDWARE PLATFORM - Reliable platform with 24/7 Meraki Support- 1RU rack mountable- 1 RU for space-constrained environments- Voice and video QoS- Non-blocking swit...
Cisco Business CBS250-24T-4X Smart Switch | 24 GE poorten | SFP+ 4 x 10G | Limited Life-Garantie (CBS250-24T-4X)nieuw
Cisco Business CBS250-24T-4X Smart Switch | 24 GE poorten | SFP+ 4 x 10G | Limited Life-Garantie (CBS250-24T-4X)
€563,65
Amazon.nl
 
Schakelaar: 24 poorten 10/100/1000 + SFP+ 4 x 10GE Eenvoudig: het intuïtieve Cisco Business dashboard of de geïntegreerde gebruikersinterface vereenvoudigt netwerkoperaties en automatiseert het beheer van de levenscyclus. Flexibiliteit: een breed scala aan oplossingen voor optimale flexibiliteit van 8 tot 48 poorten en PoE+ combinaties. Veiligheid:...
Cisco Business CBS250-24P-4X Smart Switch | 24 GE-poorten | PoE | 4 x 10G-SFP+ | beperkte levenslange bescherming (CBS250-24P-4X)nieuw
Cisco Business CBS250-24P-4X Smart Switch | 24 GE-poorten | PoE | 4 x 10G-SFP+ | beperkte levenslange bescherming (CBS250-24P-4X)
€802,15
Amazon.nl
 
SWITCH-poorten: 24 poorten 10/100/1000 + 4 x 10GE-SFP+. Eenvoudig: Intuïtief Cisco Business Dashboard of geïntegreerde U/I vereenvoudigen de netwerkwerking en automatiseren de levenscyclusbeheer. Power over Ethernet (PoE): 24 PoE-poorten met in totaal 195 W vermogensbudget, PoE, PoE+ Veiligheid: met IEEE 802.1X-poortbeveiliging voor de controle van...
Cisco SFP-10G-LR-S 10GBASE-LR SFP-transceiver modulenieuw
Cisco SFP-10G-LR-S 10GBASE-LR SFP-transceiver module
€93,57
Amazon.nl
 
SFP-10G-LR-S=
Cisco C3850-NM-2-10G= Cisco Catalyst 3850 (2-slot, 1-Gigabit SFP)nieuw
Cisco C3850-NM-2-10G= Cisco Catalyst 3850 (2-slot, 1-Gigabit SFP)
€715,-
Amazon.nl
 
Cisco C3850-NM-2-10G Cisco C3850-NM-2-10G Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE netwerkmodule Netwerk Technologie Cisco C3850-NM-2-10G Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module // Cisco C3850-NM-2-10G Cisco Catal
Cisco Business CBS350-48FP-4X Managed Switch | 48 GE-poorten | Full PoE | 4 x 10G-SFP+ | beperkte levenslange bescherming (CBS350-48FP-4X)nieuw
Cisco Business CBS350-48FP-4X Managed Switch | 48 GE-poorten | Full PoE | 4 x 10G-SFP+ | beperkte levenslange bescherming (CBS350-48FP-4X)
€1927,91
Amazon.nl
 
SWITCH-poorten: 48 poorten 10/100/1000 + 4 x 10GE-SFP+. Eenvoudig: Intuïtief Cisco Business dashboard of geïntegreerde U/I vereenvoudigen de netwerkwerking en automatiseren het levenscyclusmanagement. Power OVER ETHERNET (PoE): 48 PoE-poorten met een totaal vermogen van 740 W, PoE, PoE+ Verhoogde veiligheid: IP-MAC-poort-biding detecteert en blokke...
StarTech GLCSXMM10PST Cisco GLC-SX-MM compatibele SFP zendontvangermodule - 1000BASE-SX - 10 Packnieuw
StarTech GLCSXMM10PST Cisco GLC-SX-MM compatibele SFP zendontvangermodule - 1000BASE-SX - 10 Pack
€164,60
Amazon.nl
 
100% compatibiliteit met Cisco GLC-SX-MM gegarandeerd De GLCSXMM10PST is een tien-pack van onze Cisco GLC-SX-MM compatibele vezeltransceiver module die is ontworpen, geprogrammeerd en getest Voldoet aan of overtreft OEM-specificaties en Multi-Source Agreement (MSA) industriestandaarden
Linksys Business LACXGSR 10G SFP+ 10Gbase-SR module (multi-mode) MiniGBIC tot 300 mnieuw
Linksys Business LACXGSR 10G SFP+ 10Gbase-SR module (multi-mode) MiniGBIC tot 300 m
€93,77
Amazon.nl
 
10 Gigabit Ethernet-glasfaerverbinding Eenvoudige installatie en plug-and-play. Verwisselbaar in werking Fabrieksgarantie: Vijf bij verkoop en verzending door Amazon. Bij verkoop en levering door derden is de informatie die verstrekt wordt door de verkoper van toepassing.
AR-SFP-10G-SR-ST Transceiver Module (SFP+ Module, 10GBase-SR Arista netwerken compatibel, glasvezel, LC multimode met DDM)
AR-SFP-10G-SR-ST Transceiver Module (SFP+ Module, 10GBase-SR Arista netwerken compatibel, glasvezel, LC multimode met DDM)
€29,68
Amazon.nl
 
10 Gbit/s | Multimode | LC | 300m | Levenslange garantie
Cisco 10 m 10G OptiPlex + actieve Twinax-kabel
Cisco 10 m 10G OptiPlex + actieve Twinax-kabel
€147,35
Amazon.nl
 
Cisco SFP-H10GB-ACU10M Cisco SFP-H10GB-ACU10M Actieve Twinax kabelassemblage, 10m Netwerk Technologie Cisco SFP-H10GB-ACU10M Active Twinax cable assembly, 10m // Cisco SFP-H10GB-ACU10M Actieve Twinax ka
BeMatik - Module Mini-GBIC SFP 10GIGABase-SR (Tx: 850nm 300m)
BeMatik - Module Mini-GBIC SFP 10GIGABase-SR (Tx: 850nm 300m)
€68,86
Amazon.nl
Gratis verzending
SFP-module compatibel met CISCO 10 GIGABase- of GBase-producten. Ondersteunt tot 26 m afstand met behulp van FDDI multi-mode glasvezel. Ondersteunt tot 300 m afstand met OM3-gecertificeerde multi-mode glasvezel op 2000 MHz / Km. SFP-indeling (Smart Form Factor Pluggable). Voldoet aan FDDI ISO 125 Mbps / IEC 9314-1.
NETGEAR GC728X 28-poorts Gigabit Ethernet LAN-switch Insight Managed Smart Cloud (met 2x 1G SFP en 2x 10G SFP+, desktop- of rekmontage)
NETGEAR GC728X 28-poorts Gigabit Ethernet LAN-switch Insight Managed Smart Cloud (met 2x 1G SFP en 2x 10G SFP+, desktop- of rekmontage)
€278,30
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 24 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) FLEXIBILITEIT DOOR UPLINK-POORTEN: 2 x 1G SFP en 2 x 10G SFP+ poort LAN-switch SMART CLOUD MANAGEMENT: NETGEAR'S Insight voor extern beheer en controle van netwerken op meerdere locaties, met uitgebreide beleidsregels en beheer op netwerkniveau VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: Montage op ee...
NETGEAR XS505M 5-poorts 10G multi-gigabit Ethernet unmanaged LAN-switch (met 1x 10G SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) zwart, grijs
NETGEAR XS505M 5-poorts 10G multi-gigabit Ethernet unmanaged LAN-switch (met 1x 10G SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) zwart, grijs
€289,81
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 4 10G-poorten FLEXIBILITEIT DOOR UPLINK-POORTEN: 1 X 1G/10G SFP+ poort PLUG-AND-PLAY: Eenvoudige installatie van de LAN-switch, geen software of configuratie vereist VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: Montage op een bureau of in een rek mogelijk, alle benodigde bevestigingsmiddelen zijn inbegrepen FLUISTERSTIL ONTWERP: Vermindert...
Cisco C892FSP-K9 Cisco 892FSP Gigabit Ethernet beveiligingsrouter met SFP
Cisco C892FSP-K9 Cisco 892FSP Gigabit Ethernet beveiligingsrouter met SFP
€649,78
Amazon.nl
 
C892FSP-K9 | Cisco 892FSP 1 GE en 1GE/SFP High Perf Security Router Cisco Systems C892FSP-K9.
Sonnet G10E-SFP-SR Short Range Transceiver (SFP+, 10GBase, tot 300m)
Sonnet G10E-SFP-SR Short Range Transceiver (SFP+, 10GBase, tot 300m)
€43,07
Amazon.nl
Gratis verzending
Sonnet G10E-SFP-SR Short Range Transceiver (SFP+, 10GBase, tot 300m)
Cisco QSFP-4SFP10G-CU3M= 40GBASE-CR4 QSFP+ tot 4 10GBASE-CU SFP+ Passieve Direct-Attach Koper Transceiver Montage 3mnieuw
Cisco QSFP-4SFP10G-CU3M= 40GBASE-CR4 QSFP+ tot 4 10GBASE-CU SFP+ Passieve Direct-Attach Koper Transceiver Montage 3m
€234,08
Amazon.nl
 
Cisco QSFP-4SFP10G-CU3M= 40GBASE-CR4 QSFP+ tot 4 10GBASE-CU SFP+ Passieve Direct-Attach Koper Transceiver Montage 3m
Asus 10G netwerkkaart 10G (LAN SFP+)
Asus 10G netwerkkaart 10G (LAN SFP+)
€116,10
Amazon.nl
Gratis verzending
Asus 10G netwerkkaart 10G (LAN SFP+)
Cisco GLC-FE-100LX-RGD single mode SFP-transceiver module (100 Mbps)
Cisco GLC-FE-100LX-RGD single mode SFP-transceiver module (100 Mbps)
€235,20
Amazon.nl
 
Cisco GLC-FE-100LX-RGD single mode SFP-transceiver module (100 Mbps)
Cisco WS-C2960+48PST-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
Cisco WS-C2960+48PST-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
€928,48
Amazon.nl
 
Cisco WS-C2960+48PST-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-poort, RJ-45, SFP)
NETGEAR XS508M 8-poorts 10G multi-gigabit Ethernet unmanaged LAN-switch (met 1x 10G SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) zwart, grijs
NETGEAR XS508M 8-poorts 10G multi-gigabit Ethernet unmanaged LAN-switch (met 1x 10G SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) zwart, grijs
€362,33
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 8 10G-poorten FLEXIBILITEIT DOOR UPLINK-POORTEN: 1 x 1G/10G SFP+ poort (gedeeld) PLUG-AND-PLAY: Eenvoudige installatie van de LAN-switch, geen software of configuratie vereist VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: Montage op een bureau of in een rek mogelijk, alle benodigde bevestigingsmiddelen zijn inbegrepen FLUISTERSTIL ONTWERP:...
Cisco GLC-EX-SMD= SFP-transmissiemodule (1000Base-EX)
Cisco GLC-EX-SMD= SFP-transmissiemodule (1000Base-EX)
€789,-
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-EX-SMD. SFP-signaaltype: glasvezel. Maximale gegevensoverdrachtsnelheid: 1000 Mbps. Interface:
Cisco GLC-BX-D= Transceiver (1000Base-BX, SFP)nieuw
Cisco GLC-BX-D= Transceiver (1000Base-BX, SFP)
€256,57
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-BX-D Cisco GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM Netwerk Technologie Cisco GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM // Cisco GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM
Cisco WS-C2960+24LC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-poort, RJ-45, SFP)nieuw
Cisco WS-C2960+24LC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-poort, RJ-45, SFP)
€441,21
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco WS-C2960+24LC-L Cisco WS-C2960 + 24LC-L Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T / SFP LAN-basis Netwerk Technologie Cisco WS-C2960+24LC-L Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Base // Cisco WS-C2960 + 24
Cisco IE-2000-8TC-G-B Router (Ie 8 10/100,2 T/Sfp, Base)
Cisco IE-2000-8TC-G-B Router (Ie 8 10/100,2 T/Sfp, Base)
€1521,45
Amazon.nl
 
Cisco IE-2000-8TC-G-B Router (Ie 8 10/100, 2 T/Sfp, basis)
Cisco FET-10G = Fabric Extender Transceiver ondersteuning link lengte tot 100 m
Cisco FET-10G = Fabric Extender Transceiver ondersteuning link lengte tot 100 m
€39,-
Amazon.nl
 
Cisco FET-10G Cisco FET-10G 10G Line Extender voor FEX Netwerk Technologie Cisco FET-10G 10G Line Extender for FEX // Cisco FET-10G 10G Line Extender voor FEX
NETGEAR XS708T 8-poorts 10G Ethernet LAN-switch Smart Managed Pro (met 2x 10Gigabit SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) zwart
NETGEAR XS708T 8-poorts 10G Ethernet LAN-switch Smart Managed Pro (met 2x 10Gigabit SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) zwart
€510,08
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 8 10G-poorten FLEXIBILITEIT DOOR UPLINK-POORTEN: 2 x 1 G/10G SFP+ poort LAN-switch (beide gedeeld) CONFIGURATIE EN BEDIENING: Beheersoftware met intuïtieve WebGUI maakt veilige installatie, veilige toegang en SNMP-beheer (NMS 300) mogelijk VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: Montage op een bureau of in een rek mogelijk, alle benod...
Cisco Systems SFP-OC48-IR1= routermodule ATM 1 x OC-48 / STM-16 intermediate Reach1 ?Module
Cisco Systems SFP-OC48-IR1= routermodule ATM 1 x OC-48 / STM-16 intermediate Reach1 ?Module
€1127,84
Amazon.nl
 
Cisco Systems SFP-OC48-IR1= routermodule ATM 1 x OC-48 / STM-16 intermediate Reach1 ?Module
Cisco WS-C2960+24PC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-Port, RJ-45, SFP)
Cisco WS-C2960+24PC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-Port, RJ-45, SFP)
€847,18
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco WS-C2960+24PC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-Port, RJ-45, SFP)
Cisco QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP-transceiver module met MPO-connector
Cisco QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP-transceiver module met MPO-connector
€502,44
Amazon.nl
Gratis verzending
Cisco QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP-transceiver module met MPO-connector
Cisco WS-X6848-SFP-2T 48-Port Gigabit Ethernet SPF module voor Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E
Cisco WS-X6848-SFP-2T 48-Port Gigabit Ethernet SPF module voor Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E
€6494,88
Amazon.nl
 
Cisco WS-X6848-SFP-2T 48-Port Gigabit Ethernet SPF module voor Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E
NETGEAR GC728XP 28-poorts Gigabit Ethernet LAN PoE-switch Insight Managed Smart Cloud (met 24x PoE+ 390W, 2x 1G-SFP en 2x 10G-SFP+, desktop- of rekmontage)
NETGEAR GC728XP 28-poorts Gigabit Ethernet LAN PoE-switch Insight Managed Smart Cloud (met 24x PoE+ 390W, 2x 1G-SFP en 2x 10G-SFP+, desktop- of rekmontage)
€531,69
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 24 Gigabit-poorten (10/100/1000 Mbps) POWER-OVER-ETHERNET: 24 PoE+ poort LAN-switch met een totaal vermogen van 390 W. UPLINKPOORTEN BIEDEN FLEXIBILITEIT: 2 x 1G SFP en 2 x 10G SFP+ poorten SMART CLOUD MANAGEMENT: NETGEAR'S Insight voor extern beheer en controle van netwerken op meerdere locaties, met uitgebreide beleidsr...
Cisco C3850-NM-4-10G Series Switchnieuw
Cisco C3850-NM-4-10G Series Switch
€1179,-
Amazon.nl
Gratis verzending
C3850-NM-4-10G Cisco Systems Cisco C3850-NM-4-10G Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE netwerkmodule Nieuw Netwerk technologie
Cisco OC3/STM1 SFPnieuw
Cisco OC3/STM1 SFP
€410,48
Amazon.nl
Gratis verzending
SFP-OC3-IR1 Cisco-systemen OC3/STM1 SFP, Single-mode vezel, Intermediate Reach Cisco SFP
NETGEAR XS724EM 24-poorts 10G/multi-gigabit LAN-switch Smart Managed Pro (met 2x 10G SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) grijsnieuw
NETGEAR XS724EM 24-poorts 10G/multi-gigabit LAN-switch Smart Managed Pro (met 2x 10G SFP+, desktop- of rekmontage met ProSAFE levenslange garantie) grijs
€1624,95
Amazon.nl
Gratis verzending
CONFIGURATIE NETWERKPOORT: 24 Multi-Gigabit/10G-poorten FLEXIBILITEIT DOOR UPLINK-POORTEN: 2 x 1 G/10G SFP+ poort LAN-switch (beide gedeeld) CONFIGURATIE EN BEDIENING: Beheersoftware met intuïtieve WebGUI maakt netwerkconfiguratie, back-up en controle mogelijk VEELZIJDIGE MONTAGEOPTIES: Montage op een bureau of in een rek mogelijk, alle benodigde b...
Cisco WS-C2960+48PST-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-poort, RJ-45, SFP)nieuw
Cisco WS-C2960+48PST-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-poort, RJ-45, SFP)
€771,68
Amazon.nl
 
Cisco WS-C2960+48PST-S Cisco WS-C2960 + 48PST-S Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Lite Netwerk Technologie Cisco WS-C2960+48PST-S Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Lite // Cisco WS-C2960
Cisco WS-C2960+24TC-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-poort, RJ-45, SFP)
Cisco WS-C2960+24TC-S Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (24-poort, RJ-45, SFP)
€264,99
Amazon.nl
Gratis verzending
24 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite Netwerkcommunicatie SFP en SFP+
Cisco WS-C2960+48TC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
Cisco WS-C2960+48TC-L Catalyst 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch (48-Port, RJ-45, SFP)
€592,48
Amazon.nl
 
Netwerkcommunicatie Switch en Bridges Ethernet-switch (48-poort, RJ-45, SFP) 2960 Plus Gigabit Ethernet Switch
TP-Link 10Gbase-SR SFP + LC-transceiver (TXM431-SR)
TP-Link 10Gbase-SR SFP + LC-transceiver (TXM431-SR)
€34,20
Amazon.nl
Gratis verzending
Multimode-SFP+ LC-transceiver Hot pluggen met maximale flexibiliteit Compatibel met tal van TP-LINK switches en EER +-modules.
Cisco LX Mini-GBIC SFP-transceiver (Gigabit Ethernet) (MGBLX1)nieuw
Cisco LX Mini-GBIC SFP-transceiver (Gigabit Ethernet) (MGBLX1)
€89,88
Amazon.nl
Gratis verzending
Maakt glasvezelverbindingen mogelijk voor Cisco switches uit de series 100 tot 500+AJ2: AN145 Krachtige link voor het verbinden van netwerken binnen gebouwen of kleine zakelijke gebieden. Eenvoudig te verwijderen met een geïntegreerde veerjack. Hot-swap-geschikt voor het behoud van de netwerkbeschikbaarheid. Flexibele selectie van media en interfac...
Cisco SFP-H10GB koperen kabel (1,5m)nieuw
Cisco SFP-H10GB koperen kabel (1,5m)
€76,99
Amazon.nl
Gratis verzending
Inhoud: 10 GBASE-CU SFP+ kabel 1,5 meter
Cisco WS-C3850-48T-L Catalyst 2960-Xr Switch (24 Gige, PoE, 370 Watt, 2x 10G OptiPlex + IP Lite)nieuw
Cisco WS-C3850-48T-L Catalyst 2960-Xr Switch (24 Gige, PoE, 370 Watt, 2x 10G OptiPlex + IP Lite)
€3248,-
Amazon.nl
 
Cisco Catalyst 3850 48 Port Data IP Service Design met hoge beschikbaarheid, schaalbaarheid en maximale flexibiliteit en prijs-prestatieverhouding. Gemaakt in de VS.
CISCO CATALYST 4500 E 12-PORT 10GBE SFP+
CISCO CATALYST 4500 E 12-PORT 10GBE SFP+
€3638,-
Amazon.nl
 
WS-X4712-SFP+E=
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™