Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
€414,-
Directsale.nl
(1k+)
The industry-standard Cisco? Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/...
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
€854,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged, Bedraad, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C, -3 - -9,5 dBmW, 100BASE-LX/LH, SFP1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
€451,67
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
€302,52
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
€75,64
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede a...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
€98,37
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmed...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
€104,-
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
€251,44
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-EX-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede a...
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
€67,95
Directsale.nl
(1k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede a...
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
€84,94
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede a...
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
€87,09
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmed...
Cisco GLC-LH-SMD= Module/LX/LH SFP transceiver
Cisco GLC-LH-SMD= Module/LX/LH SFP transceiver
€231,-
Informatique.nl
(523)
Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst...
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
€194,-
Directsale.nl
(1k+)
Features:-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.-Supports the "pay-as-you-populate" model.-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.-Optically interoperable w...
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
€221,05
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G
Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF
Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF
€290,35
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm
Module/LX/LH SFP transceiver module
Module/LX/LH SFP transceiver module
€554,31
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX
1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw
1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw
€265,04
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - voor Cisco 20 Integrated Services Router 11XX Nexus 7700 F3-Series, 93XX, 93XXX
Module/100Base-FX SFP f FE port
Module/100Base-FX SFP f FE port
€208,77
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€566,40
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110 Nexus 5010, 93180, 9336, 9372
EPSON Fotoprinter SureColor SC-P800
EPSON Fotoprinter SureColor SC-P800
€1199,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Epson SureColor SC-P800 A2+ Foto Printer
-18%
Epson SureColor SC-P800 A2+ Foto Printer
€1069,-
Kamera-express.be
Gratis verzending
-
Intel Core i7 7700K 4.2GHz Desktop Processor
Intel Core i7 7700K 4.2GHz Desktop Processor
€449,99
Replacedirect.be
(2k+)
Intel Core i7-6700 Boxed
Intel Core i7-6700 Boxed
€379,99
Replacedirect.be
(2k+)
Intel Pentium Dual Core G4560 3.5GHz 3MB Cache
Intel Pentium Dual Core G4560 3.5GHz 3MB Cache
€119,99
Replacedirect.be
Gratis verzending
Intel Xeon E3-1246 Boxed
Intel Xeon E3-1246 Boxed
€728,99
Replacedirect.be
(2k+)
-
Intel Core i5 7600K 3.8GHz Desktop Processor
Intel Core i5 7600K 3.8GHz Desktop Processor
€326,95
Replacedirect.be
(2k+)
Epson SureColor SC-P800 inkjetprinter met WiFi
Epson SureColor SC-P800 inkjetprinter met WiFi
€1127,50
123inkt.be
(173)
De Epson SureColor SC-P800 is een A2 desktopfotoprinter. Deze inkjetprinter is uitermate geschikt voor professionele fotografen en kunstenaars die levensechte foto's willen produceren op diverse media. De 9-kleuren UltraChrome HD-Inktset produceert spectaculaire kleuren en natuurgetrouwe foto's. Dit model is de kleinste A2-printer met papierrol-opt...
Canon BX-20 inktcartridge zwart (origineel)
Canon BX-20 inktcartridge zwart (origineel)
€59,50
123inkt.be
(173)
Vertrouw op de verbruiksartikelen van Canon voor prachtige foto's die lang mooi blijven en duurzame kwaliteitsprints van je documenten.
Canon BX-3 inktcartridge zwart (origineel)
Canon BX-3 inktcartridge zwart (origineel)
€32,50
123inkt.be
(173)
Originele Canon BX-3 inktcartridge zwart. De cartridge bevat de zwarte inkt voor verschillende faxen.Dit betreft een milieuverpakking. Zonder overbodig plastic en karton. - Canon BX-3 inktcartridge zwart (origineel)
Kyocera TK-17 toner zwart (origineel)
Kyocera TK-17 toner zwart (origineel)
€97,50
123inkt.be
(173)
De originele Kyocera TK-17 toner is geschikt voor het maken van duidelijke zwarte afdrukken. Teksten en lijnen worden telkens duidelijk op papier gezet. De toner heeft een capaciteit van 6.000 afdrukken.Dit betreft een milieuverpakking. Enkel verpakt in een plastic seal, maar zonder overbodig karton.Wij adviseren u i.p.v. deze toner het 123inkt hui...
Crucial BX500 480GB SSD
Crucial BX500 480GB SSD
€74,90
Replacedirect.be
(2k+)
USV APC BX 1400UI Backups
USV APC BX 1400UI Backups
€174,95
Replacedirect.be
(2k+)
-
Intel Core i5-9400F
Intel Core i5-9400F
€189,-
Paradigit.be
Gratis verzending
Intel Core i5-9400F
Intel Pentium Gold G5400
Intel Pentium Gold G5400
€68,-
Paradigit.be
Gratis verzending
Intel Pentium Gold G5400
Intel Core i9-9900K
Intel Core i9-9900K
€629,-
Paradigit.be
Gratis verzending
Intel Core i9-9900K
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
€69,41
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
De SFPGLCSXMMST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dan...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
€72,92
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
€88,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPGLCLHSMST Cisco-conforme gigabit glasvezel SFP-transceivermodule SM/MM LC is gebouwd om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een SFP-sleuf aan uw gigabit glasvezel netwerkapparatuur of glasvezel mediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden. Deze LC SFP/mini-GBIC-module onder...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
€449,98
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
€398,98
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, al...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - MM MPO - 150 m
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - MM MPO - 150 m
€489,60
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze Cisco -compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installere...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
€73,73
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule onderst...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km
€741,34
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onder...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
€2088,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Cisco -compatibele 40GBase QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
€571,17
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmede...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m
€94,54
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze Cisco Meraki -compatibele koperen SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige Gb RJ45 koperen SFP worden geïnstalleerd in Cisco Meraki-netwerkapparat...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
€537,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, al...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
€1958,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Cisco -compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installere...
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
€426,74
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFP10GSRST Cisco®-compatibele 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM - 300 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een 10 Gb SFP+ multi-mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, te vervangen of...
Intel Core i7-9700KF processor 3,6 GHz Box 12 MB Smart Cache
Intel Core i7-9700KF processor 3,6 GHz Box 12 MB Smart Cache
€623,95
Kijkalles.nl
Gratis verzending
Intel® Optane™ Memory SupportedIntel® Optane™ memory is a revolutionary new class of non-volatile memory that sits in between system memory and storage to accelerate system performance and responsiveness. When combined with the Intel® Rapid Storage Technology Driver, it seamlessly manages multiple tiers of storage while presenting one virtual drive...
Intel Core i5-8600K processor 3,6 GHz Box 9 MB Smart Cache
Intel Core i5-8600K processor 3,6 GHz Box 9 MB Smart Cache
€378,95
Kijkalles.nl
Gratis verzending
De Intel Core i5 8600K Coffee Lake processor heeft een kloksnelheid van 3.6GHz met boost naar 4.3GHz, is voorzien van 6 cores en 6 threads en maakt gebruik van 9MB Smart Cache geheugen. Met een TDP van slechts 95W is hij erg zuinig. De processor ondersteund maximaal 64GB DDR4-2666 geheugen en heeft Intel HD Graphics 630 processor graphics.
Intel Core i7 7700 3.6GHz 8MB Cache Retail
Intel Core i7 7700 3.6GHz 8MB Cache Retail
€386,-
Replacedirect.be
(2k+)
Intel Celeron G3920 Boxed
Intel Celeron G3920 Boxed
€76,99
Replacedirect.be
(2k+)
Intel Core i3-8100 processor 3,6 GHz Box 6 MB Smart Cache
Intel Core i3-8100 processor 3,6 GHz Box 6 MB Smart Cache
€177,95
Kijkalles.nl
Gratis verzending
Product: Intel Core i3-8100Serie: Core i3Klokfrequentie: 3,6GHzAantal cores: 4Socket: 1151Maximum geheugengrootte: 64GBLet op: De 8 serie wordt niet door elk moederbord ondersteund. Check de website van de fabrikant voor meer informatie.
Intel Core i3-8350K 8th /4Ghz / Quad Core/ LGA1151
Intel Core i3-8350K 8th /4Ghz / Quad Core/ LGA1151
€253,95
Kijkalles.nl
Gratis verzending
-
Cisco SG110-16
Cisco SG110-16
€159,-
Coolblue.be
(12k+)
Cisco Small Business switches bieden een ideale combinatie van functionaliteit en betaalbaarheid voor groeiende bedrijven.
Cisco SG110-24HP
Cisco SG110-24HP
€319,-
Coolblue.be
(12k+)
Cisco biedt betrouwbare switches die speciaal zijn ontwikkeld en geprijsd voor het MKB. Switch nu naar Cisco en profiteer van aantrekelijke aanbiedingen op diverse switches en maak uw netwerk gereed voor uw technologievereisten - nu en in de toekomst.
Cisco SG110-24
Cisco SG110-24
€179,-
Coolblue.be
(12k+)
Creëer 24 netwerkaansluitingen op kantoor met de Cisco SG110-24. Deze netwerkswitch is volledig plug & play, waardoor je eenvoudig extra netwerkpoorten toevoegt aan je bedrijfsnetwerk. Je hoeft hiervoor niets in te stellen. De switch zorgt er bovendien automatisch voor dat je netwerk niet trager wordt. Dankzij Quality of Service blijft het interne...
Cisco SG250-18
Cisco SG250-18
€229,-
Coolblue.be
(12k+)
Met de Cisco SG250-18 netwerkswitch breid je het netwerk van jouw bedrijf uit met 16 aansluitingen. Daarnaast beschikt de switch over 2 SFP-poorten. Deze gebruik je om meerdere switches via een glasvezelkabel met elkaar te verbinden. Je configureert deze switch volledig naar je eigen wensen. Zo beveilig je jouw netwerk beter. Kies er bijvoorbeeld v...
Cisco SG250-08HP
Cisco SG250-08HP
€179,-
Coolblue.be
(12k+)
Met de Cisco SG250-08 netwerkswitch breid je het netwerk van jouw bedrijf uit met 8 aansluitingen. Deze netwerkpoorten zijn geschikt voor Power over Ethernet. Hiermee voorzie je geschikte apparaten, zoals een access point of ip-camera, via de netwerkkabel van stroom. Je configureert deze switch volledig naar je eigen wensen. Zo beveilig je jouw net...
Cisco SG250-10P
Cisco SG250-10P
€249,-
Coolblue.be
(12k+)
Met de Cisco SG250-10P netwerkswitch breid je het netwerk van jouw bedrijf uit met 8 aansluitingen. Daarnaast beschikt de switch over 2 SFP-poorten. Deze gebruik je om meerdere switches via een glasvezelkabel met elkaar te verbinden. Je configureert deze switch volledig naar je eigen wensen. Zo beveilig je jouw netwerk beter. Kies er bijvoorbeeld v...
Cisco SG110-16HP
Cisco SG110-16HP
€209,-
Coolblue.be
(12k+)
Creëer 16 netwerkaansluitingen met Power over Ethernet op kantoor met de Cisco SG110-16HP. Deze netwerkswitch is volledig plug & play, waardoor niets hoeft in te stellen. Dankzij Power over Ethernet voorzie je geschikte apparaten via de netwerkkabel van stroom. Zo hoef je access points of telefoons niet op het stopcontact aan te sluiten. De switch...
Intel CPU/Core i7-9700K 3.60GHz LGA1151 Box
-6%
Intel CPU/Core i7-9700K 3.60GHz LGA1151 Box
€477,47
Artencraft.be
Gratis verzending
Intel Core i7-9700KF
Intel Core i7-9700KF
€439,-
Paradigit.be
Gratis verzending
Intel Core i7-9700KF
Intel Core i3-9100F Processor
-19%
Intel Core i3-9100F Processor
€96,59
Artencraft.be
Prijsdaling: €22,41
Intel Xeon Silver 4116 Processor
-7%
Intel Xeon Silver 4116 Processor
€1232,13
Artencraft.be
Prijsdaling: €96,87
-
Turtle Beach Ear Force Stealth 300P
Turtle Beach Ear Force Stealth 300P
€79,-
Nedgame.nl
(4k+)
De Turtle Beach® Stealth 300 is de nieuwste versterkte stereo gamingheadset voor PlayStation®4. De Stealth 300-gamingheadset levert krachtig game- en chatgeluid via grote 50 mm speakers op het oor en Turtle Beach’ beroemde en sterk gevoelige microfoon die je kunt opklappen om te dempen. Voor extra duurzaamheid en ongeëvenaard comfort is de Stealth...
Turtle Beach Recon 200 Headset (White)
Turtle Beach Recon 200 Headset (White)
€59,99
Nedgame.nl
(4k+)
Harder is beter! Dompel jezelf onder in games met de krachtige versterkte audio en Bass Boost van de Recon 200. Of je nu speelt op Xbox One of PS4™, de Turtle Beach® Recon 200-gamingheadset levert eersteklas gamegeluid en kristalheldere chat via de superieure 40 mm-speakers en een sterk gevoelige microfoon die je omhoog kunt klappen om te dempen. D...
Turtle Beach Ear Force STEALTH 420XPlus Wireless Premium Gaming Headset
Turtle Beach Ear Force STEALTH 420XPlus Wireless Premium Gaming Headset
€169,-
Nedgame.nl
(4k+)
De TURTLE BEACH® STEALTH 420X+ is een officieel gelicentieerde gaming headset voor Xbox One die gamers de vrijheid geeft van volledig draadloze audio in de game en chat. Geen enkele speler kan zonder de eigenschappen van de STEALTH 420X+, waaronder Superhuman Hearing™ voor een competitieve voorsprong op de rest waarbij spelers zachte geluiden kunne...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord