Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ALLIED MC102XL 100TX to 100FX converter
ALLIED MC102XL 100TX to 100FX converter
€81,89
Amazon.nl
Gratis verzending
AT-MC102XL-60 afzuigkapaccessoire
TP-Link 100Mbps Ethernet Media Converter (MC112CS)nieuw
TP-Link 100Mbps Ethernet Media Converter (MC112CS)
€26,07
Amazon.nl
Gratis verzending
TP-Link 100Mbps Ethernet Media Converter (MC112CS)
Allied Telesis AT-9924T Switch Giga 24 x RJ45 10/100/1000 + 4 x 1000Xnieuw
Allied Telesis AT-9924T Switch Giga 24 x RJ45 10/100/1000 + 4 x 1000X
€196,-
Amazon.nl
 
Allied Telesis AT-9924T Switch Giga 24 x RJ45 10/100/1000 + 4 x 1000X
Allied Telesis AT-2814FX/SC Secuse Express Cardnieuw
Allied Telesis AT-2814FX/SC Secuse Express Card
€38,77
Amazon.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-2814FX/SC Secuse Express Card
ALLIED Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX ST Multimodenieuw
ALLIED Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX ST Multimode
€73,03
Amazon.nl
Gratis verzending
Gegevensoverdrachtsnelheid 100 Mbits Datalink-protocol IEEE 8021Q Interface Fast Ethernet Connectivity technologie MDIMDIX Afmetingen B x D x H 105 x 95 x 25 mm
TP-Link 100Mbps Ethernet Media Converter (MC110CS)nieuw
TP-Link 100Mbps Ethernet Media Converter (MC110CS)
€28,06
Amazon.nl
Gratis verzending
Werkt volgens de normen IEEE802.3u (10/100Base-TX, 100Base-FX) Link-Fault-Pasthrough en Far-End-Fault minimaliseren op tijd het verlies dat door een verbindingsfout wordt veroorzaakt Voorzie de switchconfiguratie voor de halfduplex/full-duplex-overdrachtmodus voor de FX-poort. Glasvezel-overdrachtsafstand tot 20 km. Inhoud: MC110CS
TP-Link Gigabit Ethernet Media-converter (MC210CS)nieuw
TP-Link Gigabit Ethernet Media-converter (MC210CS)
€31,28
Amazon.nl
Gratis verzending
Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poort Vergroot vezeloptische afstand tot 15 km
Allied Telesis AT X510-28GTX - Switch - C2+ - Managed - 24x 10/100/1000 + 2x 10 Gigabit ethernet / 1x Gigabit Ethernet OptiPlex + 2x 10 gigabit en - luchtstroom van voor naar achter - monteerbaarnieuw
Allied Telesis AT X510-28GTX - Switch - C2+ - Managed - 24x 10/100/1000 + 2x 10 Gigabit ethernet / 1x Gigabit Ethernet OptiPlex + 2x 10 gigabit en - luchtstroom van voor naar achter - monteerbaar
€2371,26
Amazon.nl
Gratis verzending
100% gloednieuw en van hoge kwaliteit
Allied Telesis AT-SPFX / 15 zendmodule ? 100BaseFX 15km
Allied Telesis AT-SPFX / 15 zendmodule ? 100BaseFX 15km
€17,99
Amazon.nl
 
Fast EN, 100Base-FX, 1310 Nm.
TP-Link Gigabit Ethernet Media-conveter (MC200CM)
TP-Link Gigabit Ethernet Media-conveter (MC200CM)
€30,15
Amazon.nl
Gratis verzending
Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poort Vergroot vezeloptische afstand tot 0,5 km
TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter - Grijs
-14%
TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter - Grijs
€50,99
Replacedirect.be
Prijsdaling: €8,-
ALLIED Media Blade 10/100 / 1000TX op 802.11ac met 802.3ah OAM Support 802.11 Poort onaangetast
ALLIED Media Blade 10/100 / 1000TX op 802.11ac met 802.3ah OAM Support 802.11 Poort onaangetast
€173,40
Amazon.nl
 
ALLIED Media Blade 10/100 / 1000TX op 802.11ac met 802.3ah OAM Support 802.11 Poort onaangetast
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC Multi Mode zwart
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC Multi Mode zwart
€181,99
Amazon.nl
Gratis verzending
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC Multi Mode zwart
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Gigabit Ethernet - SC bus - zwart 10 km (1310 nm golflengte). zwart
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Gigabit Ethernet - SC bus - zwart 10 km (1310 nm golflengte). zwart
€79,39
Amazon.nl
Gratis verzending
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Gigabit Ethernet - SC bus - zwart 10 km (1310 nm golflengte). zwart
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Fast Ethernet - SC bus - zwart 20 km (1310 nm golflengte). zwart
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Fast Ethernet - SC bus - zwart 20 km (1310 nm golflengte). zwart
€29,30
Amazon.nl
Gratis verzending
DIGITUS professionele media-converter - singlemode - Fast Ethernet - SC bus - zwart 20 km (1310 nm golflengte). zwart
Intellinet Fast Ethernet Media converter 10/100Base TX Singlemode SC (RX1550/TX1310) 10/100/1000 Mbit/s (WDM) zwartnieuw
Intellinet Fast Ethernet Media converter 10/100Base TX Singlemode SC (RX1550/TX1310) 10/100/1000 Mbit/s (WDM) zwart
€45,96
Amazon.nl
Gratis verzending
Intellinet Fast Ethernet Media converter 10/100Base TX Singlemode SC (RX1550/TX1310) 10/100/1000 Mbit/s (WDM) zwart
DIGITUS professionele media-converter - singlemode, bidirectional - WDM Fast Ethernet - SC bus - zwart Tx1310nm / Rx1550nm 20 km zwart
DIGITUS professionele media-converter - singlemode, bidirectional - WDM Fast Ethernet - SC bus - zwart Tx1310nm / Rx1550nm 20 km zwart
€31,30
Amazon.nl
Gratis verzending
DIGITUS professionele media-converter - singlemode, bidirectional - WDM Fast Ethernet - SC bus - zwart Tx1310nm / Rx1550nm 20 km zwart
Intellinet Fast Ethernet Media Converter 10/100Base TX Singlemode SC (RX1310/TX1550) 10/100/1000 Mbit/s (WDM) zwart
Intellinet Fast Ethernet Media Converter 10/100Base TX Singlemode SC (RX1310/TX1550) 10/100/1000 Mbit/s (WDM) zwart
€127,09
Amazon.nl
Gratis verzending
Intellinet Fast Ethernet Media Converter 10/100Base TX Singlemode SC (RX1310/TX1550) 10/100/1000 Mbit/s (WDM) zwart
Digitus DN-82131 RJ45/30M, gigabit media-converter RJ45 (10/100/00U,) naar ST (tot 0,5 km) zwart
Digitus DN-82131 RJ45/30M, gigabit media-converter RJ45 (10/100/00U,) naar ST (tot 0,5 km) zwart
€66,65
Amazon.nl
Gratis verzending
Digitus DN-82131 RJ45/30M, gigabit media-converter RJ45 (10/100/00U,) naar ST (tot 0,5 km) zwart
D-Link DMC-530SC Media Converter Fast Ethernet-converter (10/100 Mbps)nieuw
D-Link DMC-530SC Media Converter Fast Ethernet-converter (10/100 Mbps)
€224,81
Amazon.nl
Gratis verzending
Conversie van 10BaseT/100BaseT (RJ-45) naar 100BaseFX (SC-Duplex) singlemode (en omgekeerd), FDX Afstand tot 30 km. AC-adapter inclusief. Inhoud: D-Link DMC-530SC Media Converter
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC enkelvoudig SM 40km zwart
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC enkelvoudig SM 40km zwart
€448,78
Amazon.nl
Gratis verzending
Startech.com Gigabit Ethernet Media converter LC enkelvoudig SM 40km zwart
Intellinet Ethernet Media Converter (506502)nieuw
Intellinet Ethernet Media Converter (506502)
€40,63
Amazon.nl
Gratis verzending
Verbetert netwerkafstand^Tegelijkertijd meerdere converters^Snelle gegevensoverdracht^Compacte grootte^Drie jaar garantie
Allied Telesyn AT-2451FTX-SC PCI 10MBPS FIBRE SC
Allied Telesyn AT-2451FTX-SC PCI 10MBPS FIBRE SC
€26,39
Amazon.nl
Gratis verzending
EN, Fast EN, 10Base-T, 10Base-FL, 100Base-TX.
D-Link DMC-515SC media-converter
D-Link DMC-515SC media-converter
€135,50
Amazon.nl
Gratis verzending
Conversie van 10BaseT/100BaseT (RJ-45) naar 100BaseFX (SC Duplex) singlemode (en omgekeerd), FDX Afstand tot 15 km. AC-adapter inbegrepen. Inhoud: D-Link DMC-515SC mediafonconverter
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet LWL/glasvezel SC media-converter 40 kmnieuw
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet LWL/glasvezel SC media-converter 40 km
€419,-
Amazon.nl
Gratis verzending
Ondersteunt zelfstandig gebruik of installatie in de Rackmount-behuizing ETCHS2U Voordelige mogelijkheid voor het uitbreiden/overbruggen van netwerken met glasvezelkabels Tot de geavanceerde functies behoren Link Loss Forwarding, bewaking op afstand van de status en twee framelengtes. Maximale lengte van de glasvezelkabel 40 km. Ondersteunt full-of...
Cisco GLC-GE-100FX 100 Mbit/s netwerk-media-converter (100 Mbit/s, 100BASE-FX, bekabeld, RoHS, Mini-GBIC, IEEE 802.3u)nieuw
Cisco GLC-GE-100FX 100 Mbit/s netwerk-media-converter (100 Mbit/s, 100BASE-FX, bekabeld, RoHS, Mini-GBIC, IEEE 802.3u)
€148,89
Amazon.nl
 
Cisco GLC-GE-100FX. Gegevensoverdrachtsnelheid (max. ): 100 Mbit/s Kabeltechnologie: 100BASE-FX. Verbindingstechnologie: bekabeld. Certificering: RoHS. Interface: mini-GBIC. Conformiteit met industriestandaarden: IEEE 802.3u Vormfactor:
LevelOne SFP-3211 Media converter - Netwerkkonverter (1250 Mbps), 0-70 °C, 5-95%, RoHS, IEEE 802.3z (geïmporteerd)nieuw
LevelOne SFP-3211 Media converter - Netwerkkonverter (1250 Mbps), 0-70 °C, 5-95%, RoHS, IEEE 802.3z (geïmporteerd)
€41,31
Amazon.nl
Gratis verzending
Gigabit Transceiver sfp level one singlemode 1,25 g
Startech.com 10/100 Mbit/s Ethernet LWL/Glasvezel Single Mode WDM Media Converter Kit SC 20km
Startech.com 10/100 Mbit/s Ethernet LWL/Glasvezel Single Mode WDM Media Converter Kit SC 20km
€300,46
Amazon.nl
 
De WDM-technologie (Wave Division Multiplexing) maakt het gebruik van een eenaderige kabel voor bidirectionele full duplex communicatie mogelijk. De set bevat een lokale en een externe convertermodule voor een complete oplossing. Ondersteunt zelfstandig gebruik of installatie in de Rackmount-behuizing ETCHS2U Maximale lengte van de glasvezelkabel 2...
Planet VC-231 100 Mbit/s media-converter – media-converter (100 Mbit/s, 100Base-TX, IEEE 802.11 IEEE 802.11 IEEE 802.3X, Fast-Ethernet, 10,100 Mbit/s, volledig, Demi)nieuw
Planet VC-231 100 Mbit/s media-converter – media-converter (100 Mbit/s, 100Base-TX, IEEE 802.11 IEEE 802.11 IEEE 802.3X, Fast-Ethernet, 10,100 Mbit/s, volledig, Demi)
€91,78
Amazon.nl
Gratis verzending
VDSL-standaard: ITU-T G.993.2 VDSL2 VDSL-profiel: 17a, 30a. Maximale Snelheid: D 100 / U 100 Mbit / s Maximale Afstand: 1400 m.
PLANET Media Converter Multimode 10/100Base-TX 100Base-FX incl. voeding ST bus
PLANET Media Converter Multimode 10/100Base-TX 100Base-FX incl. voeding ST bus
€72,47
Amazon.nl
Gratis verzending
Voldoet aan de standaard IEEE 802.3u 10 / 100BASE-TX, 100BASE-FX Aansluitingen: Een RJ45-kabel (Auto MDI / MDI-X), EIA568 Een vezellook, 1310nm golflengte, stekkertype en afstand variëren afhankelijk van het model FT-806A20 / FT-806A60: Tx-1310nm, Rx-1550nm - FT-806B20 / FT-806B60: Tx-1550 nm, Rx-1310 nm
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - B side
-14%
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - B side
€22,49
Grandado.com
Gratis verzending
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TXSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Huawei,Intel,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Brocade,aruba,Gieterij,Mikrotik,Ubiquiti,HP,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Ne...
20st 3A XL6009 DC-DC 50 kHz instelbare Step Up Power Converter-module
-16%
20st 3A XL6009 DC-DC 50 kHz instelbare Step Up Power Converter-module
€33,49
Grandado.com
Gratis verzending
Specificatie: Breed ingangsspanning: 3V-30V Uitgangsspanning: 4-35V (instelbaar) Uitgangsstroom: nominale stroom 3A MAX (koellichaam nodig) Als u een uitgangsvermogen van meer dan 15 W nodig heeft, voegt u dit toe met een koellichaam Conversie-efficiëntie: tot 92% (uitgangsspanning hoger, hoe hoger de efficiëntie) Schakelfrequentie: 50 kHz Gelijkri...
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - 1 pair(A and B side
-24%
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - 1 pair(A and B side
€22,49
Grandado.com
Gratis verzending
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TXSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Huawei,Intel,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,QSFPTEK,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Brocade,aruba,Gieterij,Ubiquiti,Mikrotik,HP,Enterasys,Zyxel,Trend...
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - 1 pair(A and B si
-17%
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - 1 pair(A and B si
€22,49
Grandado.com
Gratis verzending
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TXSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Huawei,Intel,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Brocade,aruba,Gieterij,Mikrotik,Ubiquiti,HP,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Ne...
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - A side
-20%
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - A side
€22,49
Grandado.com
Gratis verzending
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TXSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Huawei,Intel,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,QSFPTEK,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Brocade,aruba,Gieterij,Ubiquiti,Mikrotik,HP,Enterasys,Zyxel,Trend...
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - B side
-28%
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TX - B side
€22,49
Grandado.com
Prijsdaling: €8,60
1 paar Htb-3100ab Optische Fiber Media Converter Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 m Single mode EEN 1310nm-TX, B 1550nm-TXSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Huawei,Intel,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,QSFPTEK,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Brocade,aruba,Gieterij,Ubiquiti,Mikrotik,HP,Enterasys,Zyxel,Trend...
2 stks DC-DC Boost Buck Verstelbare Step Up Step Down Automatische Converter XL6009 Module Geschikt Voor Zonnepaneel
-17%
2 stks DC-DC Boost Buck Verstelbare Step Up Step Down Automatische Converter XL6009 Module Geschikt Voor Zonnepaneel
€12,49
Grandado.com
Gratis verzending
beschrijvingen: De automatische startspanning wordt verlaagd tot 7 V of minder, en de motor werkt op hoge snelheid wanneer de spanning oploopt tot 15V of hoger. Het is moeilijk om te werken voor 12V elektrische apparatuur, deze automatische buck boost-module kan dit probleem oplossen, ongeacht de ingangsspanning is 5V of 12V of 32V, de uitgang kan...
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter - A side
-21%
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter - A side
€22,49
Grandado.com
Prijsdaling: €5,90
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media ConverterSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Intel,Huawei,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,aruba,Gieterij,Ubiquiti,HP,Mikrotik,Enterasys,Zyxel,Netgear,Trendnet,IBM,F5 Netwerken,H3C,...
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter - B side
-22%
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter - B side
€22,49
Grandado.com
Prijsdaling: €6,30
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media ConverterSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Intel,Huawei,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,aruba,Gieterij,Ubiquiti,HP,Mikrotik,Enterasys,Zyxel,Netgear,Trendnet,IBM,F5 Netwerken,H3C,...
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter - 1 pair(A and B side)
-17%
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media Converter - 1 pair(A and B side)
€22,49
Grandado.com
Gratis verzending
Een paar HTB-3100 HTB-3100A/B 25 km netLINK 10/100 m Single-mode Single-fiber WDM fiber Media ConverterSpecification Merknaam: SMTE Compatibel: Intel,Huawei,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,aruba,Gieterij,Ubiquiti,HP,Mikrotik,Enterasys,Zyxel,Netgear,Trendnet,IBM,F5 Netwerken,H3C,...
10 stks XL4015 5A DC-DC Step Down Verstelbare Voedingsmodule Buck Converter
-18%
10 stks XL4015 5A DC-DC Step Down Verstelbare Voedingsmodule Buck Converter
€28,99
Grandado.com
Prijsdaling: €6,40
Specificatie: Hoogtepunten van de module: 5A hoog vermogen, hoog rendement en lage rimpel met stroomindicator Module Eigenschappen: niet-geïsoleerde buck module (BUCK) Ingangsspanning: 8-36V (invoer probeer alstublieft niet meer dan 38V te overschrijden) Uitgangsspanning: 1.25-32V traploos instelbaar Uitgangsstroom: 0-5A Uitgangsvermogen: 75W Bedri...
1 paar Zilver Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel 1310nm/ 1550nm SC Poort 20 km 5-12 v
-15%
1 paar Zilver Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel 1310nm/ 1550nm SC Poort 20 km 5-12 v
€31,49
Grandado.com
Gratis verzending
1 paar Zilver Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel 1310nm/ 1550nm SC Poort 20 km 5-12 vSpecification Merknaam: MEIBAI Modelnummer: Gigabit media convertetr Fiber Type: Single fiber Single Mode Ethernet Port: 1 RJ45 Fiber Port Speed: 1.25G Wavelength : A:1310nm B:1550nm Transmission Dis...
SFP Fiber media Converter om RJ45 Gigabit Media Converter SFP 10/100/1000 m Ethernet Converter Transceiver fiber optische schakelaar
-17%
SFP Fiber media Converter om RJ45 Gigabit Media Converter SFP 10/100/1000 m Ethernet Converter Transceiver fiber optische schakelaar
€20,49
Grandado.com
Prijsdaling: €4,10
SFP Fiber media Converter om RJ45 Gigabit Media Converter SFP 10/100/1000 m Ethernet Converter Transceiver fiber optische schakelaarSpecification Merknaam: MEIBAI Modelnummer: SFP-1G1E Product Name: SFP Media Converter Jumbo Packet: 9K bytes Fiber Port : 1.25G SFP fiber port Ethernet Port: 10/100/1000M Ethernet Port Power Consum...
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550mnieuw
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
€151,17
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. D...
1 Paar HTB-GS-03 Een/B Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC Poort 20 KM
-22%
1 Paar HTB-GS-03 Een/B Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC Poort 20 KM
€35,49
Grandado.com
Prijsdaling: €10,30
1 Paar HTB-GS-03 Een/B Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC Poort 20 KMSpecification Merknaam: AUA Modelnummer: HTB-GS-03 A/B
1 paar qualcomm 8334 chipest Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel SC Poort Chipset
-13%
1 paar qualcomm 8334 chipest Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel SC Poort Chipset
€31,99
Grandado.com
Gratis verzending
1 paar qualcomm 8334 chipest Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel SC Poort ChipsetSpecification Merknaam: MEIBAI Compatibel: Huawei,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,QSFPTEK,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Cisco,aruba,Gieterij,Ubiquiti,Mikrotik,HP,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,F5 Netwerke...
1 Paar HTB-GS-03 Een/B Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC Poort Externe Voeding
-23%
1 Paar HTB-GS-03 Een/B Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC Poort Externe Voeding
€36,49
Grandado.com
Prijsdaling: €10,60
1 Paar HTB-GS-03 Een/B Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC Poort Externe VoedingSpecification Merknaam: AUA Modelnummer: HTB-GS-03 A/B Fiber Type: Single Mode Connector Type: SC/UPC
SFP Fiber om RJ45 converter gigabit SFP GPON/OLT media converter 1000 Mbps media converter transceiver fibra optica schakelaar
-13%
SFP Fiber om RJ45 converter gigabit SFP GPON/OLT media converter 1000 Mbps media converter transceiver fibra optica schakelaar
€20,99
Grandado.com
Gratis verzending
SFP Fiber om RJ45 converter gigabit SFP GPON/OLT media converter 1000 Mbps media converter transceiver fibra optica schakelaarSpecification Merknaam: MEIBAI Modelnummer: SFP-1G1E Product Name: Media Converter Jumbo Packet: 9K bytes Fiber Port : 1.25G SFP fiber port Ethernet Port: 10/100/1000M Ethernet Port Power Consumption: 0....
Gratis schip 1 paar Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel SC poort 20 km Chipset RTL8363SC
-23%
Gratis schip 1 paar Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel SC poort 20 km Chipset RTL8363SC
€31,49
Grandado.com
Gratis verzending
Gratis schip 1 paar Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Enkele Vezel SC poort 20 km Chipset RTL8363SCSpecification Merknaam: MEIBAI Modelnummer: RTL8363SC-1.25G Fiber Type: Single fiber Single Mode Ethernet Port: 1 RJ45 Fiber Port Speed: 1.25G Wavelength : A:1310nm B:1550nm Transmission Distance:...
HTB-GS-03 Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Duplex SC Poort 20 KM Externe Voeding
-20%
HTB-GS-03 Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Duplex SC Poort 20 KM Externe Voeding
€25,49
Grandado.com
Prijsdaling: €6,20
HTB-GS-03 Gigabit Fiber Optische Media Converter 1000 Mbps Single Mode Duplex SC Poort 20 KM Externe VoedingSpecification Merknaam: TRENSBATTER Modelnummer: HTB-GS-03 Color: Gray Transmission Distance: 20KM Fiber Connector: SC Power: External power Fiber: Duplex Mode: Singlemode Max. Data Transfer Rate: 1000 Mbps Wavele...
10/100 m Enkele Vezel single fiber 1310nm Opzij 8 * RJ45 poort fiber switch 20 km glasvezel transceiver media converter EEN kant
-27%
10/100 m Enkele Vezel single fiber 1310nm Opzij 8 * RJ45 poort fiber switch 20 km glasvezel transceiver media converter EEN kant
€31,99
Grandado.com
Gratis verzending
10/100 m Enkele Vezel single fiber 1310nm Opzij 8 * RJ45 poort fiber switch 20 km glasvezel transceiver media converter EEN kantSpecification Merknaam: MEIBAI grootte: 12*12.5*4 Fiber Type: Single Mode Single Fiber Wavelength: 1310nm A Color: Black Fiber rate: 155M RJ45 port: 8 port Fiber port: 1 port SC Transmission dista...
B side 10/100 m enkele vezel Poort 1550nm B 8 poort RJ45 ethernet fiber switch 20 km fiber optic transceiver media converter
-19%
B side 10/100 m enkele vezel Poort 1550nm B 8 poort RJ45 ethernet fiber switch 20 km fiber optic transceiver media converter
€31,99
Grandado.com
Gratis verzending
B side 10/100 m enkele vezel Poort 1550nm B 8 poort RJ45 ethernet fiber switch 20 km fiber optic transceiver media converterSpecification Merknaam: MEIBAI Modelnummer: 155M-1F8E-1550nm grootte: 12*12.5*4 Fiber Type: Single Mode Single Fiber Wavelength: 1550nm B Color: Black Fiber rate: 155M RJ45 port: 8 port Fiber port: 1...
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slotnieuw
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
€101,38
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via glasvezel uit te breiden, met de door u gewenste SFP. De converter zet een koperen RJ45 Ethernet-verbinding om in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerk...
Gratis VerzendingGlasvezel Transceiver 1.25G WDM SFP 20 KM 1310/1550nm BIDI SFP 1.25 Gb LC/SC Connector DDM (1-Pair) - Media Converter
-27%
Gratis VerzendingGlasvezel Transceiver 1.25G WDM SFP 20 KM 1310/1550nm BIDI SFP 1.25 Gb LC/SC Connector DDM (1-Pair) - Media Converter
€35,99
Grandado.com
Gratis verzending
Gratis VerzendingGlasvezel Transceiver 1.25G WDM SFP 20 KM 1310/1550nm BIDI SFP 1.25 Gb LC/SC Connector DDM (1-Pair)Specification Merknaam: SFPNEXT Modelnummer: 6C-WDM-0220-1Pair Compatibel: Aangepaste Merken Connector Type: LC/UPC Form Type: BIDI SFP Data Rate: 1.25Gbps Wavelength: 1310/1550nm Distance: 20km Interface: L...
Transition Networks - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multi-mode - up to 2 km - 1300 nm
Transition Networks - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multi-mode - up to 2 km - 1300 nm
€93,71
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Transition Networks - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multi-mode - up to 2 km - 1300 nm (Transition Networks) - Transceivers
StarTech MM Fiber Ethernet Media Converter ST 2kmnieuw
StarTech MM Fiber Ethernet Media Converter ST 2km
€59,-
Informatique.nl
(550)
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel De MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Ethernet...
TP-Link MC112CS RJ45-S/MODE SC FIBER CONVERTER
TP-Link MC112CS RJ45-S/MODE SC FIBER CONVERTER
€42,30
Megamobile.be
Beslist.be garantie
CERTIFICATEN CERTIFICERING FCC, CE EISEN AAN DE OMGEVING LUCHTVOCHTIGHEID BIJ OPSLAG 5 - 90 procent RELATIEVE LUCHTVOCHTIGHEID, IN BEDRIJF 10 - 90 procent TEMPERATUUR BIJ OPSLAG -40 - 70 °C TEMPERATUUR, IN BEDRIJF 0 - 40 °C NETWERK BEKABELINGSTECHNOLOGIE UTP 3, 4, 5e, 5 OVERIGE SPECIFICATIES AANSLUITINGEN 1x 100M SC 1x 100M RJ45 AFMETINGEN (BXDXH)...
StarTech Gigabit Fiber Media Converter - Open SFPnieuw
Hewlett Packard Enterprise AJ716A network media converter 8192 Mbit/snieuw
Hewlett Packard Enterprise AJ716A network media converter 8192 Mbit/s
€45,49
EchtVEELvoorWeinig.nl
Beslist.be garantie
Let op! Levertijd langer dan normaal, ongeveer 1-5 werkdagen. Hewlett Packard Enterprise AJ716A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8192 Mbit/s. Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37 x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC, Aansluitingen: 1 x SFP (mini-GBIC) EAN: 4948382556820 Merk: HP-
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nmnieuw
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm
€177,33
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Key Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivity.- LC connectors.- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Zyxel SFP-SX-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nmnieuw
Zyxel SFP-SX-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
€146,36
EchtVEELvoorWeinig.nl
Beslist.be garantie
Let op! Levertijd langer dan normaal, ongeveer 1-5 werkdagen. Zyxel SFP-SX-D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diep...
MEDIA PC Desktop PC Level 1 AMD Athlon 200GE
MEDIA PC Desktop PC Level 1 AMD Athlon 200GE
€299,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
MEDIA PC Desktop PC Level 2 AMD Athlon 3000G
MEDIA PC Desktop PC Level 2 AMD Athlon 3000G
€399,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
MEDIA PC Desktop PC Level 4 Silent Edition Intel Core i5-9400F
MEDIA PC Desktop PC Level 4 Silent Edition Intel Core i5-9400F
€699,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
12 inktpatronen voor compatibele epson 18xl t1811 t1816 xp312 xp205 xp225 xp212 xp215 xp302 xp412 xp402 xp415 printer
-10%
12 inktpatronen voor compatibele epson 18xl t1811 t1816 xp312 xp205 xp225 xp212 xp215 xp302 xp412 xp402 xp415 printer
€30,99
Grandado.com
Gratis verzending
12 inktpatronen voor compatibele epson 18xl t1811 t1816 xp312 xp205 xp225 xp212 xp215 xp302 xp412 xp402 xp415 printerSpecification Merknaam: COAAP Type: Ink Cartridge Kleur: C,M,Y,K Compatibel merk: Epson Eigenschap: Compabitel Status cartridges: Vol Compatibel merk: Epson Modelnummer: XP-412 XP-405 XP-205 XP-212 XP-215 Bu...
HP 301XL Zwart en Kleur (2-Pack)(Yanec)
HP 301XL Zwart en Kleur (2-Pack)(Yanec)
€36,99
Replacedirect.be
(2k+)
Eastvita Draadloze Gaming Joypad Controller 2.4 ghz Gamepad Met Micro USB OTG Converter Adapter Voor Android Tabletten PC TV doos
-11%
Eastvita Draadloze Gaming Joypad Controller 2.4 ghz Gamepad Met Micro USB OTG Converter Adapter Voor Android Tabletten PC TV doos
€16,99
Grandado.com
Gratis verzending
Eastvita Draadloze Gaming Joypad Controller 2.4 ghz Gamepad Met Micro USB OTG Converter Adapter Voor Android Tabletten PC TV doosSpecification Merknaam: EastVita Type: Gamepads Modelnummer: Gamepad for Android Compatibel Merk/Model: Geen Interfaces: Bluetooth Pakket: Nee Item type: Wireless Bluetooth Gamepad Applicable: PC,...
CANON CLI-581XL Zwart - Cyaan - Magenta - Geel + Fotopapier 50 vellen
CANON CLI-581XL Zwart - Cyaan - Magenta - Geel + Fotopapier 50 vellen
€60,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
HP 305XL Cyaan / Magenta / Geel
HP 305XL Cyaan / Magenta / Geel
€19,99
Mediamarkt.be
 
HP C2P05AE Zwart XL
HP C2P05AE Zwart XL
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™