Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
PHILIPS 5 Pack BD-RE 25GB 2 x
PHILIPS 5 Pack BD-RE 25GB 2 x
€12,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Blu-ray-discs zijn de grootste vooruitgang in optische media sinds de DVD. Deze discs hebben vijf keer zoveel capaciteit als de DVD, zodat u snel en simpel High Definition-video kunt opnemen op een enkele disc. U kunt BD-RE steeds opnieuw overschrijven.
Maxell DVD+R 4.7GB 100pk 4.7GB DVD+R 100 stuksuk(s)
Maxell DVD+R 4.7GB 100pk 4.7GB DVD+R 100 stuksuk(s)
€22,26
Maxict.nl
Gratis verzending
DVD+R 4.7GB 100pk 4.7GB DVD+R 100 stuksuk(s)
Philips DVD-R DM4S6B00F/00
Philips DVD-R DM4S6B00F/00
€37,05
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Philips heeft een zeer groot aanbod opneembare CD- en DVD-media. Deze zijn verkrijgbaar in meer dan 20 verpakkingen met toegevoegde waarde. Kijk uit naar de 'supernova'-serie, met een aantrekkelijk ontwerp!Opnemen met een ongelooflijke snelheid!U kunt een volledige DVD branden in slechts 5 minutenDe perfecte oplossing voor gegevens, PC-muziek, foto...
DVD-R 4,7GB 16xspeed spindle 100 stuks
DVD-R 4,7GB 16xspeed spindle 100 stuks
€29,99
Showroom24.nl
Beslist.be garantie
16x speed.4,7 GB / 120 minutenSpindle à 100 stuks.Origineel
Fujifilm DDS-tape 4mm 90m 2GB
Fujifilm DDS-tape 4mm 90m 2GB
€4,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Fujifilm DDS-tape 4mm 90m 2GB, DDS, 5 - 45 °C, 20 - 80 procent, 5 - 32 °C, 65,5 x 81 x 14,7 mm
Hotcémel Horeca
Hotcémel Horeca
€15,67
Rombouts.be
(278)
Stick van 30 g Doos van 25 zakjes
Gallery witte etiketten ft 70 x 35 mm (b x h), rechte hoeken, doos van 2.400 etiketten
Gallery witte etiketten ft 70 x 35 mm (b x h), rechte hoeken, doos van 2.400 etiketten
€6,90
Vindiqoffice.com
(66)
Voor kopieermachines, laser- en inkjetprinters. Doos van 100 blad, ft A4. ft 70 x 35 mm, rechte hoeken, 24 per blad
CD-R 800MB 52xspeed jewel case 10 stuks
CD-R 800MB 52xspeed jewel case 10 stuks
€10,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
Uitstekende oplossing voor back-ups of tijdelijke opslag van bestanden vanwege de grote capaciteit. 52x speed. 800 MB / 90 minuten Jewel case à 10 stuks. Origineel
Sony 50CDQ80SP CD-R Schijven
-17%
Sony 50CDQ80SP CD-R Schijven
€19,49
Dobeno.nl
(1k+)
50 stuks CD-R 700 MB (80 min), in een spindle box. Deze kwalitatief hoogwaardige discs worden geleverd op spindle. Eenvoudig op te slaan en de perfecte keuze als u een groot aantal discs moet branden. KenmerkenStandaardcapaciteit: 700 MBAantal per verpakking: 50 stuk(s)Opnametijd: 80 minDikte optische disk: 1,2 mmLinear velocity: 1,2 m/s Dit artike...
Hotcémel Horeca
Hotcémel Horeca
€15,67
Officesupplies-shop.nl
Beslist.be garantie
Stick van 30 g Doos van 25 zakjes
Maxell LTO Ultrium 2 200/400GB Data Cartridge
Maxell LTO Ultrium 2 200/400GB Data Cartridge
€17,77
Maxict.nl
Gratis verzending
LTO Ultrium 2 200/400GB Data Cartridge
Maxell DVD-RW 5 Pack 4.7GB DVD-RW 5stuk(s)
Maxell DVD-RW 5 Pack 4.7GB DVD-RW 5stuk(s)
€18,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Maxell DVD-RW 5 Pack, 4,7 GB, DVD-RW, 5 stuk(s), 120 mm, Dvd-doos
DVD-R 4,7GB 16xspeed spindle 100 stuks
DVD-R 4,7GB 16xspeed spindle 100 stuks
€32,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
16x speed. 4,7 GB / 120 minuten Spindle à 100 stuks. Origineel
CD-R 800MB 52xspeed jewel case 10 stuks
CD-R 800MB 52xspeed jewel case 10 stuks
€9,99
Showroom24.nl
Beslist.be garantie
Uitstekende oplossing voor back-ups of tijdelijke opslag van bestanden vanwege de grote capaciteit.52x speed.800 MB / 90 minutenJewel case à 10 stuks.Origineel
Maxell DVD+R 4.7GB DVD+R 50 stuksuk(s)
Maxell DVD+R 4.7GB DVD+R 50 stuksuk(s)
€21,19
Maxict.nl
Gratis verzending
DVD+R 4.7GB DVD+R 50 stuksuk(s)
DVD-R 4,7GB 16xspeed slim case 10 stuks
DVD-R 4,7GB 16xspeed slim case 10 stuks
€9,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
16x speed 4,7 GB / 120 minuten Slim case à 10 stuks. Origineel
Platinum Platinum DVD+R 4.7 GB 10er CakeBox Normaal
Platinum Platinum DVD+R 4.7 GB 10er CakeBox Normaal
€16,63
Maxict.nl
Gratis verzending
Platinum DVD+R 4.7 GB 10er CakeBox Normaal
Philips DVD+R DR4S6S10F/00
Philips DVD+R DR4S6S10F/00
€20,15
VanGilsWeb.nl
(266)
Philips DVD+R DR4S6S10F/00, 4,7 GB, 10 stuk(s), 120 min, DVD+R Philips heeft een zeer groot aanbod opneembare CD- en DVD-media. Deze zijn verkrijgbaar in meer dan 20 verpakkingen met toegevoegde waarde. Kijk uit naar de 'supernova'-serie, met een aantrekkelijk ontwerp! - Opnemen met een ongelooflijke snelheid! - Bewaar uw waardevolle gegevens op DV...
DVD+R 4,7GB 16xspeed slim case 10 stuks
DVD+R 4,7GB 16xspeed slim case 10 stuks
€10,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
16x speed. 4,7 GB / 120 minuten Slim case à 10 stuks. Origineel
DVD+R 4,7GB 16xspeed slim case 10 stuks
DVD+R 4,7GB 16xspeed slim case 10 stuks
€9,49
Showroom24.nl
Beslist.be garantie
16x speed.4,7 GB / 120 minutenSlim case à 10 stuks.Origineel
Philips DVD-R DM4S6B00F/00
Philips DVD-R DM4S6B00F/00
€41,85
VanGilsWeb.nl
(266)
Philips DVD-R DM4S6B00F/00, 4,7 GB, DVD-R, 120 min, 16x Philips heeft een zeer groot aanbod opneembare CD- en DVD-media. Deze zijn verkrijgbaar in meer dan 20 verpakkingen met toegevoegde waarde. Kijk uit naar de 'supernova'-serie, met een aantrekkelijk ontwerp! Opnemen met een ongelooflijke snelheid! U kunt een volledige DVD branden in slechts 5...

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15nieuw
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15
€12,49
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Type: CD-hoes * Modelnummer: B050142A1 * Pakket: Nee * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15nieuw
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15
€12,49
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Type: CD-hoes * Modelnummer: B050142A1 * Pakket: Nee * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15nieuw
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15
€12,49
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Type: CD-hoes * Modelnummer: B050142A1 * Pakket: Nee * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30nieuw
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30
€16,99
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Modelnummer: B052364A1 * Pakket: Nee * Type: CD-hoes * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30nieuw
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30
€16,99
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Modelnummer: B052364A1 * Pakket: Nee * Type: CD-hoes * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30nieuw
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30
€16,99
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Modelnummer: B052364A1 * Pakket: Nee * Type: CD-hoes * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30nieuw
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30
€16,99
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky Auto Opslag CD Tas Draagbare 80 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-30 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Modelnummer: B052364A1 * Pakket: Nee * Type: CD-hoes * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15nieuw
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15
€12,49
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Type: CD-hoes * Modelnummer: B050142A1 * Pakket: Nee * Materiaal: / * Type: CD case
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15nieuw
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15
€12,49
Grandado.com
Beslist.be garantie
Een Ausuky verscheidenheid van kleuren voertuig Draagbare 32 Disc Capaciteit DVD CD Case voor Auto Media Opslag CD Tas-15 Specification * Merknaam: A AUSUKY * Type: CD-hoes * Modelnummer: B050142A1 * Pakket: Nee * Materiaal: / * Type: CD case
HP Social Media Snapshots verwijderbaar fotopapier met kleeflaag 25 vel 10 x 13 cm
HP Social Media Snapshots verwijderbaar fotopapier met kleeflaag 25 vel 10 x 13 cm
€10,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Print, toon en beleef momenten opnieuw. Richt je omgeving leuker in met je favoriete socialmediafoto's. Print met de HP app vanaf je smartphone of tablet foto's op 10 x 13 cm papier met kleeflaag die je gemakkelijk opplakt en verwijdert.
Dell drum D4283 593-10078 ORIGINEEL Merkartikel
Dell drum D4283 593-10078 ORIGINEEL Merkartikel
€78,70
origineletoners.nl
(50)
Dell 59310078, D4283 drum kit, 30.000 zijden voor Dell 1700
KEYBD.PORTUGAL.W/MEDIA B.ASP
KEYBD.PORTUGAL.W/MEDIA B.ASP
€44,99
Replacedirect.be
(350)
-
Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum (origineel)
Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum (origineel)
€67,50
123inkt.be
(168)
De originele Dell 593-10078 / 593-10105 (D4283) drum/photoconductor zorgt ervoor dat afdrukken nauwkeurig worden opgebouwd. De drum heeft een capaciteit van ongeveer 30.000 pagina's.Deze drum staat ook bekend onder Dell nummer: W5389.Wij adviseren u i.p.v. deze drum de 123inkt huismerk-uitvoering te nemen. Let op: dit is geen toner, maar een drum!...
Sharkoon SATA QuickPort Duo USB 3.0
Sharkoon SATA QuickPort Duo USB 3.0
€64,95
Coolblue.be
(17k+)
De Sharkoon SATA QuickPort Duo USB 3.0 is een docking station voor een 2,5 inch en een 3,5 inch SATA schijf. Gaat je computer stuk en wil je al je bestanden terughalen? Steek je harde schijf in het docking station en je zet al je bestanden over naar een andere computer via de meegeleverde usb 3.0 kabel. Klaar met het dupliceren van je data? Dankzij...
StarTech.com M.2 SSD naar 2,5 inch SATA III-adapter NGFF Solid-State Drive Converter met beschermend
StarTech.com M.2 SSD naar 2,5 inch SATA III-adapter NGFF Solid-State Drive Converter met beschermend
€30,95
Megekko.nl
 
Verander een m.2 NGFF solid state drive in een standaard 2,5 inch 6 Gbps vormfactor-SSDVergroot uw systeemprestatie aanzienlijk door uw 2,5 inch SATA harde schijf te vervangen door een M.2 solid-state drive, met de SAT2M2NGFF25Â M.2 SSD naar SATA adapter.De M.2 naar SATA adapter heeft een omsloten behuizing die extra bescherming biedt aan uw NGFF (...
Microsoft All-in-One Media Keyboard RF Draadloos QWERTZ Duits Zwart
Microsoft All-in-One Media Keyboard RF Draadloos QWERTZ Duits Zwart
€39,93
Maxict.nl
Gratis verzending
All-in-One Media Keyboard. Toetsenbord formaat: Mini, Stijl toetsenbord: Recht, Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF Draadloos, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aantal toetsen, toetsenbord: 105. Kleur van het product: Zwart
Microsoft N9Z-00022 RF Draadloos QWERTY Engels Grafiet toetsenbord
Microsoft N9Z-00022 RF Draadloos QWERTY Engels Grafiet toetsenbord
€46,11
Maxict.nl
Gratis verzending
N9Z-00022. Toetsenbord formaat: Standaard, Stijl toetsenbord: Recht, Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF Draadloos, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grafiet. Inclusief muis
MediaRange BOX31 Jewel case 1schijven Zwart, Transparant CD-doosje
MediaRange BOX31 Jewel case 1schijven Zwart, Transparant CD-doosje
€7,56
Maxict.nl
Gratis verzending
BOX31. Type etui: Jewel case, CD capacity: 1 schijven, Kleur van het product: Zwart, Transparant. Breedte verpakking: 140 mm, Diepte verpakking: 70 mm, Hoogte verpakking: 124 mm. Aantal inbegrepen producten: 5 stuk(s). Breedte van de omdoos: 52 cm, Lengte omdoos: 26 cm, Hoogte van de omdoos: 15 cm
Sharkoon Quickport Combo
Sharkoon Quickport Combo
€30,95
Megekko.nl
 
- Harddisk docking station- USB 2.0 aansluiting- Sluit eenvoudig en snel SATA en PATA (IDE) harddisks aan- Geschikt voor zowel 3.5"" als 2.5"" harddisks- Ook geschikt voor een PATA (IDE) 5.25"" optische drive- LED indicator voor Power en HDD activiteit- Aan/uit knop- EAN: 4044951009251 - Vendorcode: 4044951009251
Allied Telesis AT-FS202 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis AT-FS202 100Mbit/s netwerk media converter
€113,39
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS202. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s. Maximaal bereik: 100000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
€55,21
Maxict.nl
Gratis verzending
506502. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart. Typ...
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€103,49
Maxict.nl
Gratis verzending
KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspannin...
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€74,21
Maxict.nl
Gratis verzending
KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Typisch stroomv...
KTI Networks KGC-352 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Grijs netwerk media converter
KTI Networks KGC-352 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Grijs netwerk media converter
€199,73
Maxict.nl
Gratis verzending
KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs, C...
KTI Networks KFC-200 100Mbit/s 1310nm Multimode Grijs netwerk media converter
KTI Networks KFC-200 100Mbit/s 1310nm Multimode Grijs netwerk media converter
€69,55
Maxict.nl
Gratis verzending
KFC-200. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: FX, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B, CE Class B. Vermog...
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter
€86,95
Megekko.nl
 
-
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€166,15
Maxict.nl
Gratis verzending
KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B,...
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter
TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter
€53,95
Megekko.nl
 
-
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KCD-300 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€166,15
Maxict.nl
Gratis verzending
KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B,...
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KC-300D 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€75,52
Maxict.nl
Gratis verzending
KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspanning...
KTI Networks KGC-310M 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
KTI Networks KGC-310M 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
€221,82
Maxict.nl
Gratis verzending
KGC-310M. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, S...
Allied Telesis AT-FS238B/1 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis AT-FS238B/1 100Mbit/s netwerk media converter
€144,16
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-FS238B/1. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T. Typisch stroomverbruik: 24 W. Certificering: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B, EN55024. Gewicht: 294 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: Fast Ethernet, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
TV One 1T-FC-677 Zwart audio/video extender
TV One 1T-FC-677 Zwart audio/video extender
€347,25
Maxict.nl
Gratis verzending
1T-FC-677 Zwart audio/video extender
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
€230,66
Maxict.nl
Gratis verzending
OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah
HP Enterprise 5 year 4 hour 24x7 w/Defective Media Retention DL560 with Insight Control Proactive Care Service
HP Enterprise 5 year 4 hour 24x7 w/Defective Media Retention DL560 with Insight Control Proactive Care Service
€8408,63
Maxict.nl
Gratis verzending
5 year 4 hour 24x7 w/Defective Media Retention DL560 with Insight Control Proactive Care Service
HP Enterprise 5 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 5 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
€11308,10
Maxict.nl
Gratis verzending
5 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP 3 year 4 hour 9x5 onsite with Defective Media Retention Workstation Only Service
HP 3 year 4 hour 9x5 onsite with Defective Media Retention Workstation Only Service
€79,61
Maxict.nl
Gratis verzending
3 year 4 hour 9x5 onsite with Defective Media Retention Workstation Only Service. Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (days x hours): 5x9, Responstijd: 4 uur, Soort: Ter plaatse
HP Enterprise 4 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 4 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
€8721,76
Maxict.nl
Gratis verzending
4 yr 6hr CallToRepair 24x7 w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 3 year 4 hour 24x7 with Defective Media Retention ProLiant DL320e Hardware Support
HP Enterprise 3 year 4 hour 24x7 with Defective Media Retention ProLiant DL320e Hardware Support
€490,96
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 3 year 4 hour 24x7 with Defective Media Retention ProLiant DL320e Hardware Support
HP Enterprise 5 year Next business day w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 5 year Next business day w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
€5217,39
Maxict.nl
Gratis verzending
5 year Next business day w/Defective Media Retention DL560 w/Insight Control Proactive Care SVC
HP Enterprise 3y 4h 24x7 ProLiant DL380 HW Support
HP Enterprise 3y 4h 24x7 ProLiant DL380 HW Support
€1291,09
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 3y 4h 24x7 ProLiant DL380 HW Support
HP 5 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
HP 5 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB
€358,26
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, Travel, onsite svc vlg wd/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
HP 3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice
HP 3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice
€161,03
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j PUR/Schijfretentie, alleen notebookservice. Aantal jaar: 3 jaar, Soort: Ophalen & terugbrengen
HP Enterprise 1Y PW NBD DMR
HP Enterprise 1Y PW NBD DMR
€461,88
Maxict.nl
Gratis verzending
Enterprise 1Y PW NBD DMR
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
HP 3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB
€305,16
Maxict.nl
Gratis verzending
3 j, Travel, svc vlg wd/ADP/DMR, alleen NB. Aantal jaar: 3 jaar, Next Business Day (NBD)
HP 5 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB
HP 5 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB
€155,94
Maxict.nl
Gratis verzending
5 j, volg dag, behoud van schijf, alleen NB. Aantal jaar: 5 jaar, Soort: Ter plaatse, Next Business Day (NBD)
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.