Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK RE580D Network transmitter netwerkextender

VanGilsWeb.nl

122,30

TP-LINK RE580D, Network transmitter, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., 802.11a,802.11ac,802.11b,802.11g,802.11n, 1900 Mbit/s, 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA2-PSK

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

35,95

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Webshoppie.nl

21,68

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)

Boris.nl

54,45

POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitte

RJ45 to multi-mode SC fiber Converter

Multimediabay.nl

64,52

TP-Link MC200CM - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 550 m - 850 nm - voor P/N: TL-MC1400

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Unit4sales.com

20,95

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Cernetwebshop.nl

23,95

PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/greyThe TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

30,95

TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter

VanGilsWeb.nl

61,45

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 15000 m, 1310 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

73,95

TP-LINK TXM431-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter

VanGilsWeb.nl

58,65

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter, UTP 5e, 5, Bedraad, 550 m, 850 nm, Link, 0 - 40 °C

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

35,95

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter

VanGilsWeb.nl

57,15

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter, UTP 3, 4, 5e, 5, Bedraad, 20000 m, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90 procent

TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter Grey

VanGilsWeb.nl

39,50

TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

D-Link DMC-518SC - Media Converter 100Mbps TP-to-100Mbps Fiber single-mode (SC) 15 km max. ( DMC-515SC )

Directsale.nl

159,-

D-Link DMC-515SC Media Converters, Fiber SC, Bedraad

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Mediamarkt.be

59,99

-

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Mediamarkt.be

98,99

De FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot niet alleen snel de reikwijdte van je WLAN, maar verstuurt ook alle digitale free TV-programma's van de kabelaansluiting naar de pc, smartphone of tablet. Voor complete tv-ontvangst in het hele thuisnetwerk - ook in HD-kwaliteit! De WLAN-standaard AC zorgt daarbij voor spectaculaire gigabit-snelheden tot 1300 M

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.be

63,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Directsale.nl

62,95

D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

D-Link 1000base-lx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-310GT )

Multimediabay.nl

121,71

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Office-deals.be

57,90

D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of per

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Multimediabay.nl

75,26

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi

D-Link 1000base-lx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-310GT )

Directsale.nl

79,95

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

D-Link Dem-421xt 10gigabit Xfp (10gbase-sr) ( DEM-421XT )

Office-deals.be

1294,46

D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR). Max. overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm, Aansluitingen: 802.3xDesigned to support distances up to 300 meters, the DEM-421XT is a high performance 850nm Multi-Mode XFP t

D-Link DEM 211 ( DEM-211 )

Directsale.nl

109,-

D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 2000 m, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90 procent

D-Link DGS 712 ( DGS-712 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

59,95

D-Link DGS-712 Transceiver, 1000 Mbit/s, Bedraad, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, RJ-45

D-Link DEM 432XT ( DEM-432XT ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

479,-

D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125

D-Link DEM 431XT ( DEM-431XT ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

269,-

D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125

D-Link 1000base-sx+ Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-312GT2 )

Directsale.nl

269,-

D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Directsale.nl

109,-

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

D-Link DPE-302GE Gigabit PoE Extender ( DPE-302GE )

Directsale.nl

91,95

D-Link DPE-302GE, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, CE FCC LVD/CE IC

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Multimediabay.nl

76,57

devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

VanGilsWeb.nl

62,60

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Office-deals.be

89,96

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Directsale.nl

79,95

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm

ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Kabelmaxx.nl

164,95

The VC880 is an HDMI Repeater with an added audio de-embedder that extracts and converts the audio signal from the HDMI input. This means that as well as the repeated HDMI audio and video signal output, users can also choose between analog stereo audio via RCA connectors or digital audio via optical or coaxial connectors as an additional high quali

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Directsale.nl

199,-

Axis T8129

TP-LINK TL-WPA4220KIT AV500 WiFi Powerline Extender Starter Kit ( TL-WPA4220 KIT ) Bridge

Mediamarkt.be

69,99

De TL-WPA4220KIT van TP-LINK brengt uw Internet verbinding naar elke ruimte in huis via het bestaande elektrische leidingennet. De TL-WPA4220 heeft een Wi-Fi kloon toets voor superuitbreiding van het bereik, wat betekent dat u het SSID en wachtwoord van uw router automatisch kunt kopiëren. Op deze manier vergemakkelijkt de TL-WPA4220 het configurer

TP-LINK Archer MR200 ( ARCHER MR200 )

Coolblue.be

124,95

Deel je 4G netwerk met meerdere apparaten met de TP-Link Archer MR200 4G router. Steek een simkaart in de achterkant en je kunt direct aan de slag. Deze TP-Link 4G router is bijvoorbeeld handig als je aan het werk bent op een afgelegen locatie waar geen bekabeld internet aanwezig is. Met downloadsnelheden tot 150 Mbps kun je meerdere taken tegelijk

TP-Link Deco M9 Plus ( DECO M9 PLUS(3-PACK) )

Coolblue.be

369,-

Met het TP-Link Deco M9 Plus Multiroom wifi systeem zorg je voor een snelle en betrouwbare internetverbinding in je hele huis. De 3 stations hebben draadloos internet op 3 banden en communiceren via elkaar op de beste verbinding, waardoor je geen verlies van snelheid hebt. Je plaatst de 3 stations op verschillende plaatsen in je huis, waardoor je e

TP-LINK TL-WR802N ( TL-WR802N ) Draadloze router

Coolblue.be

35,99

De TP-Link TL-WR802N is een zeer compacte router die je eenvoudig meeneemt op reis. Verbind de router bijvoorbeeld via een kabel met de netwerkaansluiting op je hotelkamer en zet daar een privé wifi-netwerk op voor je tablet en smartphone. Ook thuis gebruik je deze multifunctionele router op zakformaat. Niet alleen als router, maar bijvoorbeeld oo

TP-Link RE450 Range Extender

Coolblue.be

67,69

Heb je op je slaapkamer of in de keuken een slecht wifi-signaal? Met de TP-Link RE450 vergroot je het draadloze bereik van je router. Steek de repeater in het stopcontact en met 1 druk op de knop vergroot je het bereik van je draadloze netwerk. Wil je liever internet via de kabel? Op de netwerkpoort sluit je eenvoudig een laptop, televisie of print

TP-LINK EAP225-Outdoor ( EAP225-OUTDOOR )

Coolblue.be

89,25

De TP-Link EAP225 Outdoor is een waterdicht access point voor buiten. Zo voorzie je bijvoorbeeld een volledige camping of recreatieterrein volledig van draadloos internet. Dankzij MU-MIMO en een maximale snelheid van 867 Mbps zetten al je gasten een stabiele en snelle internetverbinding op. Je koppelt meerdere access points aan elkaar voor een grot

TP-Link TL-WR841N ( TL-WR841N ) Draadloze router + 4-poorts switch

Allekabels.nl

23,46

Draadloze Router, Merk: TP-Link TD-WR841N, Frequentieband: 2.4 GHz, Beveiliging: WEP / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK, Aantal poorten: 4, Snelheid: 300 Mbps.

TP-LINK DECO M5 ( DECO M5(1-PACK) )

Coolblue.be

99,-

Breid een bestaand TP-Link Deco Multiroom wifi systeem uit met dit extra station. Hiermee zorg je voor extra wifi signaal op plekken waar je huidige Deco systeem te weinig ontvangst heeft. Het TP-Link Deco mesh systeem zorgt ervoor dat je overal in huis een snelle en betrouwbare internetverbinding hebt. Je apparaten maken automatisch verbinding met

TP-Link TL-SG1016D ( TL-SG1016D ) Switch

Coolblue.be

69,99

De TP-Link TL-SG1016D is een switch met 16 netwerkpoorten. Deze switch is plug and play, waardoor je hem eenvoudig toevoegt aan een bestaand netwerk. Dankzij port mirroring stuur je dezelfde gegevens naar twee netwerkpoorten tegelijk. Kopieer zo bijvoorbeeld belangrijke bestanden direct naar twee netwerkschijven. Je monteert deze switch in een serv

TP-Link TL-SG1024D ( TL-SG1024D ) Switch

Coolblue.be

85,99

De TP-Link TL-SG1024D is een switch met 24 netwerkpoorten. Deze switch is plug and play, waardoor je hem eenvoudig toevoegt aan een bestaand netwerk. Zo creëer je snel extra netwerkaansluitingen binnen je bedrijf, zonder extra configuratie. Je bevestigt de switch in een serverkast.

TP-LINK JetStream T1600G-52TS ( T1600G-52TS )

Coolblue.be

308,-

De TP-Link T1600G-52TS is een switch die door zijn 48 netwerkpoorten met name geschikt is voor gebruik door bedrijven. Daarnaast is de switch voorzien van 4 SFP-poorten. Daarop sluit je bijvoorbeeld een glasvezelverbinding direct op de switch aan. De switch is eenvoudig te beheren via de webinterface van TP-Link. Daar stel je bijvoorbeeld de Qualit

TP-LINK Archer C7 AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Router ( AC1750 ) Draadloze router

Coolblue.be

79,-

Met de TP-Link Archer C7 zet je een draadloos netwerk op dat sneller is dan dat van de router van je provider. Met een maximale snelheid van 1300 Mbps stream je moeiteloos een film in Full HD over je thuisnetwerk. De 3 externe antennes zorgen ervoor dat jij het signaal kunt richten. Zo heb je een sterker signaal op de plek waar jij wifi wilt gebrui

TP-Link TL-ANT2408CL ( TL-ANT2408CL ) Antenne

Coolblue.be

12,-

De TP-Link TL-ANT2408CL is een omni-directionele wireless G-antenne met een signaalversterking ( gain van 8 dBi. Deze single-band wifi-antenne is geschikt voor gebruik binnenshuis en heeft een RP-SMA aansluiting. Deze antenne versterkt het wifi-signaal in huis en verbetert de draadloze verbinding met wifi-apparaten.

TP-LINK EAP245 ( EAP245 )

Coolblue.be

83,95

Voorzie een groot huis, kantoor of hotel van draadloos internet met het TP-Link EAP245 access point. Je installeert dit access point eenvoudig via de software van TP-Link, hier voeg je ook meerdere toegangspunten toe om een groter wifi netwerk te creëeren. De access points communiceren onderling met elkaar, waardoor je apparaten altijd verbonden b

TP-LINK AV1000 ( TL-PA7010P KIT(BE) )

Mediamarkt.be

69,99

De TL-PA7010P KIT, met HomePlug AV2 technology, levert snelheden tot wel 1000Mbps. Ideaal voor applicaties die veel brandbreedte nodig hebben, zoals meerder HD/3D/4K video's streamen, online gamen en het verzenden van grote bestanden.

TP-LINK Archer C3200 ( ARCHER C3200 )

Mediamarkt.be

199,-

De Archer C3200 gebruikt Tri-band technologie waarmee tegelijkertijd drie Wi-Fi kanalen gebruikt kunnen worden. Meer apparaten kunnen met het netwerk worden verbonden zonder afbreuk te doen aan de prestaties. Dankzij Smart Connect werken apparaten nog sneller doordat ze worden verbonden met het meest geschikte netwerk om zo gebruik te verdelen.

TP-LINK RE450 ( RE450 BUNDLE )

Mediamarkt.be

89,99

Word je gek van de hoeken in huis zonder Wi-Fi? De TP-LINK AC1750 Wi-Fi Range Extender verbindt draadloos met uw router, versterkt en breidt zijn signaal uit naar gebieden die de router niet kan bereiken. Het apparaat reduceert ook signaalstoring om een betrouwbare Wi-Fi dekking in uw huis of kantoor te garanderen.

TP-LINK DECO M5 ( DECO M5(3-PACK) )

Coolblue.be

229,-

Met het TP-Link Deco M5 Multiroom wifi systeem krijg je overal in huis een snelle en betrouwbare internetverbinding. Je stelt eenvoudig ouderlijk toezicht in op de Deco en bepaalt wanneer en waarnaar je kinderen op het internet kunnen surfen. Daarnaast is er standaard antivirus- en firewall software op geïnstalleerd. Het systeem werkt met 3 satell

TP-Link T1500-28PCT

Coolblue.be

259,-

De TP-Link T1500-28PCT is een switch met 28 netwerkpoorten en 2 SFP-poorten, waarop je een glasvezelverbinding aansluit. Zo kun je meerdere switches snel met elkaar verbinden. Via de webinterface configureer je de switch volledig. Zo stel je bijvoorbeeld Quality of Service in en geef je belangrijk netwerkverkeer voorrang. Belangrijke telefoontjes o

TP-Link TL-SG1005D V6

Coolblue.be

23,99

De TP-Link TL-SG1005D is een switch met 5 netwerkpoorten met een maximale snelheid van 1 Gbps. De switch is plug and play, waardoor je zonder extra configuratie meerdere netwerkaansluitingen toevoegt aan een bestaand netwerk. Je monteert deze switch eenvoudig onder een bureau of aan de muur.

TP-LINK M7350 ( M7350 V4 )

Coolblue.be

79,-

Reis je veel en ben je die slechte wifi-verbinding zat? Met de TP-Link M7350 maak je een eigen wifi-hotspot met een 4G verbinding in heel Europa. Het compacte formaat zorgt ervoor dat je hem gemakkelijk overal mee naartoe neemt. Op het overzichtelijke schermpje zie je alle belangrijke informatie, zoals accuduur, de verbindingstatus en het dataverbr

TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender RE305 ( RE305 )

Coolblue.be

46,99

Breid het wifi signaal van je router uit naar de bijkeuken of eerste verdieping met de TP-Link RE305 wifi repeater. Dankzij de WPS knop verbind je de repeater met 1 druk op de knop draadloos met je router. Met de access point modus breng je het internet via de netwerkabel op plaatsen waar je het wifi signaal van je router niet kan komen. Het signaa

TP-LINK RE200 ( RE200 ) Draadloze netwerkuitbreider

Coolblue.be

37,50

Versterk het huidige wifi-signaal tot je slaapkamer met de TP-Link RE200 dual-band wifi-repeater. Steek de stekker in het stopcontact en verbind de repeater direct via de WPS knop met je wifi. De led-lichtjes helpen je om de ideale plek in huis te vinden.

TP-Link TL-WA901ND ( TL-WA901ND ) Draadloze-toegangspunt

Coolblue.be

39,99

Creëer een extra wifi netwerk op een plek in huis waar je nu geen ontvangst hebt met het TP-Link TL-WA901ND access point. Plaats deze wifi versterker bijvoorbeeld op zolder, zodat je daar voortaan ook kunt mailen en surfen met je smartphone. Het access point ondersteunt Power over Ethernet, daardoor voorzie je hem via de netwerkkabel van stroom. Z

TP-LINK AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 ( RE650 )

Coolblue.be

107,-

De TP-Link RE650 is een wifi repeater die je draadloos netwerk uitbreidt. Met snelheden van 1733 Mbps op 2,4 GHz en 800 Mbps op 5 GHz is hij geschikt voor e-mailen en googelen, gamen en HD video streamen. De lichtgevende knop op het apparaat geeft met een rode of blauwe kleur aan wat de beste plek is om je repeater te installeren. Bovendien biedt d

TP-LINK TL-WR1043ND 300Mbps Wireless N Gigabit Router ( TL-WR1043N V5.0 )

Coolblue.be

44,99

Creëer thuis een draadloos netwerk met de TP-Link TL-WR1043N. Deze eenvoudige router heeft ouderlijke controle, waardoor je jouw kinderen beschermt tegen schadelijke websites. Met Quality of Service geef je voorrang aan belangrijk netwerkverkeer, zoals streams en games. Die vallen dan niet meer uit als het netwerk druk wordt gebruikt. Dankzij MIMO

TP-LINK TL-SG1008P ( TL-SG1008P ) Switch

Coolblue.be

75,-

De TP-Link TL-SG1008P is een switch met 8 netwerkpoorten, 4 daarvan zijn geschikt voor Power over Ethernet (PoE). Zo voorzie je apparaten als ip-camera's of access points via de netwerkkabel van stroom. Deze switch is plug and play, waardoor je hem eenvoudig toevoegt aan je bestaande netwerk. Je monteert deze switch onder je bureau of aan de muur.

TP-LINK ARCHER C9 AC1900 ( ARCHER C9 ) Draadloze router

Coolblue.be

124,95

Draadloos de nieuwste online game spelen en tegelijkertijd je favoriete Full HD-film streamen? Met de TP-Link Archer C9 is dit een fluitje van een cent. Dankzij de nieuwste wifi-standaard wireless AC haalt deze router een maximale wifi-snelheid van 1300 Mbps. Het signaal van de 3 externe antennes wordt direct op de ontvangende apparaten gericht. Hi

TP-Link TL-SG1024 ( TL-SG1024 ) Switch

Coolblue.be

99,-

De TP-Link TL-SG1024 is een switch met 24 netwerkpoorten. Met deze plug and play switch creëer je eenvoudig extra netwerkaansluitingen op een kantoor of in een bedrijfshal. Je hoeft deze switch niet in te stellen, waardoor je hem in enkele minuten hebt geïnstalleerd in een bestaand netwerk. Door zijn formaat installeer je deze switch in een serve

TP-Link TL-SG1016 ( TL-SG1016 ) Switch

Coolblue.be

84,99

De TP-Link TL-SG1016 is een professionele switch voor kleine en middelgrote bedrijven. Dankzij de 16 gigabit ethernetpoorten zijn alle apparaten in je netwerk razendsnel met elkaar verbonden en deel je probleemloos bestanden uit. De TP-Link TL-SG1016 is plug & play, waardoor configuratie niet nodig is. Deze 19-inch switch heeft een compact design d

TP-Link TL-SG1008D ( TL-SG1008D ) Switch

Coolblue.be

29,99

De TP-Link TL-SG1008D is een switch met 8 netwerkpoorten met een maximale snelheid van 1 Gbps. De switch is plug and play, waardoor je zonder extra configuratie meerdere netwerkaansluitingen toevoegt aan een bestaand netwerk of een nieuw netwerk opzet. Je monteert deze switch eenvoudig onder een bureau of aan de muur.

TP-Link AC3150 Draadloze MU-MIMO Gigabit Router Archer C3150

Coolblue.be

168,-

Met de TP-Link Archer C3150 heb je overal in huis een sterk en stabiel wifi netwerk voor al je apparaten. Met een snelheid tot 2167 Mbps is de router geschikt voor het de zwaarste netwerkgebruikers, zoals 4K films/series streamen en online gamen. De antennes zijn zo ontwikkeld, dat ze direct op de ontvangende apparaten worden gericht. Hierdoor gaat

TP-LINK EAP225 ( EAP225 )

Coolblue.be

69,95

Voorzie een kantoorpand of zalencentrum van wifi met de TP-Link EAP225 access point. Het formaat is ongeveer gelijk aan een rookmelder en hang je met hetzelfde gemak op. De stroom gaat via de netwerkkabel, waardoor je geen stopcontact nodig hebt. Koppel tientallen access points aan elkaar en maak zo een netwerk van wifi-hotspots waardoor je niet st

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.