Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€145,-
Directsale.nl
Gratis verzending
TP-LINK TXM431-LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 1310 nm
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,56
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-Link MC112CS RJ45-S/MODE SC FIBER CONVERTER
TP-Link MC112CS RJ45-S/MODE SC FIBER CONVERTER
€42,30
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Certificaten certificering fcc, ce eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -40 - 70 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °c netwerk bekabelingstechnologie utp 3, 4, 5e, 5 overige specificaties aansluitingen 1x 100m sc 1x 100m rj45 afmetingen (bxdxh)...
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€54,45
Boris.nl
Beslist.be garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km
TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km
€82,21
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1 GB en SC 1 GB 15 Km tegen een onklopbare prijs.
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€36,10
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€57,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s
TP-Link TL-SM321A SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10D
TP-Link TL-SM321A SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10D
€63,80
Megamobile.be
Gratis verzending
Tl-sm321a - 1000base-bx wdm bi-directional sfp module spotlight: - wdm bi-directional sfp module - supports wdm bi-directional technology, using a single strand of fiber, cost saving tp-link´s tl-sm321a adopts the latest standard 1000base-bx, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direc tion. you can...
TP-LINK RE580D
TP-LINK RE580D
€101,90
Megekko.nl
 
-
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s
TP-Link RE580D AC1900 DUAL BAND WLAN REPEATER
TP-Link RE580D AC1900 DUAL BAND WLAN REPEATER
€115,30
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Certificaten certificering ce, fcc rohs compliance [ja] eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -40 - 70 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 30 °c energie externe adapter [ja] output current 2,5 a spanning 12 v gewicht en omvang breedte 24,2 cm diepte...
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module
€33,95
Megekko.nl
 
TP-LINK's TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK's routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
TP-Link TL-SM321B SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10U
TP-Link TL-SM321B SFP 1000BASE-SM MINIGBIC BX10U
€31,20
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Tl-sm321b - 1000base-bx wdm bi-directional sfp module spotlight: - wdm bi-directional sfp module - supports wdm bi-directional technology, using a single strand of fiber, cost saving tp-link´s tl-sm321b adopts the latest standard 1000base-bx, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. you can...
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
TP-LINK TXM431-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€64,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TXM431-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 850 nm
TP-Link Gigabit TL-SM311LS SFP 1000BASE-LX LCMINIGBIC SM
TP-Link Gigabit TL-SM311LS SFP 1000BASE-LX LCMINIGBIC SM
€36,50
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Tl-sm311ls ieee 802.3z, csma/cd, tcp/ip, 9/125 um, 1.25gbps, 10km, lc the tl-sm311 series fiber module cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. they can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of lan. users can cho...
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€24,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module , 1280 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 80 °C

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€150,-
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link DMC-515SC Media Converters, Fiber SC, Bedraad
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€98,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot niet alleen snel de reikwijdte van je WLAN, maar verstuurt ook alle digitale free TV-programma's van de kabelaansluiting naar de pc, smartphone of tablet. Voor complete tv-ontvangst in het hele thuisnetwerk - ook in HD-kwaliteit! De WLAN-standaard AC zorgt daarbij voor spectaculaire gigabit-snelheden tot 1300 M...
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€33,95
Megekko.nl
 
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€61,99
Coolblue.be
(17k+)
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€74,97
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!WLAN Repeater DVB-C. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Kleur van het product: Rood, Wit, LED-indicatoren: Stroom, WLAN
D-link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter Intern 1Gbit/s switchcomponent
D-link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter Intern 1Gbit/s switchcomponent
€272,30
Maxict.nl
Gratis verzending
1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter Intern 1Gbit/s switchcomponent
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€58,97
Megekko.nl
 
-
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€74,69
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Gewicht: 134 g, Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€195,20
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
€47,57
Maxict.nl
Gratis verzending
WS322. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Soort...
Switch D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
Switch D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€57,90
Office-deals.be
Beslist.be garantie
D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of per
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€75,75
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€109,32
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€54,95
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€74,95
Directsale.nl
(594)
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€270,-
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-432XT Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€475,-
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
D-Link DEM-431XT Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€264,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€77,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
€1294,46
Office-deals.be
Beslist.be garantie
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR). Max. overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm, Aansluitingen: 802.3xDesigned to support distances up to 300 meters, the DEM-421XT is a high performance 850nm Multi-Mode XFP t
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
€103,-
Directsale.nl
(594)
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 2000 m, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90 procent
D-Link DPE-302GE Gigabit Ethernet PoE adapter & injector
D-Link DPE-302GE Gigabit Ethernet PoE adapter & injector
€86,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DPE-302GE, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, CE FCC LVD/CE IC
D-Link DGS-712 Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter
D-Link DGS-712 Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter
€52,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DGS-712 Transceiver, 1000 Mbit/s, Bedraad, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, RJ-45
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.be
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€74,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
€215,38
Bavepa.nl
Beslist.be garantie
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
TP LINK 8-poorten Desktop Switch
TP LINK 8-poorten Desktop Switch
€19,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP-LINK RE305 AC1200 WI-FI RANGE EXTENDER
TP-LINK RE305 AC1200 WI-FI RANGE EXTENDER
€44,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP-Link Switch TL-SG105E
TP-Link Switch TL-SG105E
€34,99
Beaumotica.nl
(282)
"..."
TP-LINK Powerline AV 1000 Gigabit Kit
TP-LINK Powerline AV 1000 Gigabit Kit
€69,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De TL-PA7010P KIT, met HomePlug AV2 technology, levert snelheden tot wel 1000Mbps. Ideaal voor applicaties die veel brandbreedte nodig hebben, zoals meerder HD/3D/4K video's streamen, online gamen en het verzenden van grote bestanden.
TP-LINK Repeater WiFi AC750 Mbps Dual-Band
TP-LINK Repeater WiFi AC750 Mbps Dual-Band
€39,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Geen zin meer in plekken zonder Wi-Fi bereik? De range extender van TP-LINK maakt draadloos verbinding met uw router, versterkt het signaal en breidt het uit naar eerder onbereikbare gedeelten. Het apparaat vermindert ook signaalstoringen, om een betrouwbare Wi-Fi dekking overal in huis of kantoor te verzekeren.
TP LINK Switch de bureau 5 ports Gigabit
TP LINK Switch de bureau 5 ports Gigabit
€29,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK Wi-Fi extender
TP LINK Wi-Fi extender
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De TL-WPA4220KIT van TP-LINK brengt uw Internet verbinding naar elke ruimte in huis via het bestaande elektrische leidingennet. De TL-WPA4220 heeft een Wi-Fi kloon toets voor superuitbreiding van het bereik, wat betekent dat u het SSID en wachtwoord van uw router automatisch kunt kopiëren. Op deze manier vergemakkelijkt de TL-WPA4220 het configurer...
TP LINK Draadloze Tri-Band Gigabit Router
TP LINK Draadloze Tri-Band Gigabit Router
€199,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De Archer C3200 gebruikt Tri-band technologie waarmee tegelijkertijd drie Wi-Fi kanalen gebruikt kunnen worden. Meer apparaten kunnen met het netwerk worden verbonden zonder afbreuk te doen aan de prestaties. Dankzij Smart Connect werken apparaten nog sneller doordat ze worden verbonden met het meest geschikte netwerk om zo gebruik te verdelen.
TP-Link Deco M5 Multiroom WiFi systeem
TP-Link Deco M5 Multiroom WiFi systeem
€109,-
Beaumotica.nl
(282)
"..."
TP-Link RE200
TP-Link RE200
€37,50
Coolblue.be
(17k+)
Versterk het huidige wifi-signaal tot je slaapkamer met de TP-Link RE200 dual-band wifi-repeater. Steek de stekker in het stopcontact en verbind de repeater direct via de WPS knop met je wifi. De led-lichtjes helpen je om de ideale plek in huis te vinden.
TP-Link TL-WR1043N
TP-Link TL-WR1043N
€44,99
Coolblue.be
(17k+)
Creëer thuis een draadloos netwerk met de TP-Link TL-WR1043N. Deze eenvoudige router heeft ouderlijke controle, waardoor je jouw kinderen beschermt tegen schadelijke websites. Met Quality of Service geef je voorrang aan belangrijk netwerkverkeer, zoals streams en games. Die vallen dan niet meer uit als het netwerk druk wordt gebruikt. Dankzij MIMO...
TP-LINK AC1750 Wi-Fi-verlenger
TP-LINK AC1750 Wi-Fi-verlenger
€64,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK 5-poort desktop switch
TP LINK 5-poort desktop switch
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP-Link Switch TL-SG108
TP-Link Switch TL-SG108
€34,99
Beaumotica.nl
(282)
"..."
TP LINK Router Gigabit Dual Band Wi-Fi AC1900
TP LINK Router Gigabit Dual Band Wi-Fi AC1900
€129,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP-LINK Powerline Kit AV1300 + WiFi AC1350 Gigabit
TP-LINK Powerline Kit AV1300 + WiFi AC1350 Gigabit
€139,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Breid uw Wi-Fi netwerk uit met behulp van uw bestaande lichtnet. Sluit de TL-WPA8635P aan om een internetverbinding uit te zenden naar elke plaats in uw huis en deel die verbinding met al uw favoriete bekabelde en draadloze apparaten. Een verenigd netwerk houdt uw verbinding stabiel zelfs wanneer u zich door uw huis beweegt.Geniet van draadloze sne...
TP LINK Router MU-MIMO AC3150 Gigabit
TP LINK Router MU-MIMO AC3150 Gigabit
€199,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met gecombineerde snelheden tot 3150Mbps kan de Archer C3150 gemakkelijk veeleisende activiteiten tegelijkertijd aan. De router gebruikt innovatieve Wi-Fi technologie om een sneller, sterker en betrouwbaarder draadloos netwerk voor thuis te cre?ren. Met de Archer C3150 behoren vertragingen, verbroken verbindingen en dode zones tot het verleden.
TP-Link WPA8630P, Powerline Adapters (set van 2)
TP-Link WPA8630P, Powerline Adapters (set van 2)
€149,-
Beaumotica.nl
(282)
"..."
TP-Link Deco M5 Multiroom WiFi systeem, set van 3
-20%
TP-Link Deco M5 Multiroom WiFi systeem, set van 3
€239,-
Beaumotica.nl
(282)
"..."
Powerline adapter - 2-poorts - TP-Link (1.000 Mbps, Pass-through)
Powerline adapter - 2-poorts - TP-Link (1.000 Mbps, Pass-through)
€74,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Powerline adapter 1.000 Mbps, TP-Link TL-PA7020P KIT - Een bedraad Gigabit netwerk door het hele huis zonder kabels te hoeven leggen? Dat kan met deze powerline adapter met pass-through stopcontact! Het internet wordt namelijk gewoon verzonden via het elektriciteitsnetwerk van jouw huis. Deze AV1000 Powerline set is Plug and Play, dus er zijn geen...
TP-Link 8 dBi Antenne TL-ANT2408CL
TP-Link 8 dBi Antenne TL-ANT2408CL
€17,95
Coolblue.be
(17k+)
De TP-Link TL-ANT2408CL is een omni-directionele wireless G-antenne met een signaalversterking ( gain van 8 dBi. Deze single-band wifi-antenne is geschikt voor gebruik binnenshuis en heeft een RP-SMA aansluiting. Deze antenne versterkt het wifi-signaal in huis en verbetert de draadloze verbinding met wifi-apparaten.
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.