Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerktransceivermodule
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerktransceivermodule
€180,90
Maxict.nl
Prijsdaling: €0,01
ZyXEL SFP10G-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
ZyXEL SFP10G-SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€180,-
Directsale.nl
(1k+)
ZyXEL SFP10G-SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 14,8 mm, 56,5 mm
ZyXEL FTLX8511D3 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s XFP Veze
ZyXEL FTLX8511D3 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s XFP Veze
€686,77
Maxict.nl
Gratis verzending
ZyXEL FTLX8511D3. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m
Zyxel SFP10G-LR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
Zyxel SFP10G-LR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
€354,-
Directsale.nl
(1k+)
ZyXEL SFP10G-LR, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 300 m, 14,8 mm, 56,5 mm
ZyXEL SFP-LHX1310-40-D Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk
ZyXEL SFP-LHX1310-40-D Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk
€371,89
Maxict.nl
Gratis verzending
ZyXEL SFP-LHX1310-40-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 40000 m. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter
€84,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€79,46
Maxict.nl
Gratis verzending
ZyXEL SFP-SX-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE...
ZyXEL SFP-LX-10-D SFP-transceivermodule Type module LX
-19%
ZyXEL SFP-LX-10-D SFP-transceivermodule Type module LX
€100,99
Conrad.be
 
ZyXEL SFP-LX-10-D SFP-transceivermodule Type module LX
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€62,05
Megekko.nl
(2k+)
-
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
€427,54
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met deze HDBaseT™ repeater kunt u een ander HDMI®-scherm aan uw bestaande ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDBaseT extenderset toevoegen. Zo kunt u uw digital signage systeem uitbreiden om aan de groeiende behoeften van uw bedrijf te voldoen. De repeater ontvangt het HDBaseT signaal van uw zender en stuurt het naar de ontvanger 70 m verder op en geeft het...
Level One POR-0102 Network repeater Zwart
Level One POR-0102 Network repeater Zwart
€230,07
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-0102. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Power over Ethernet (PoE), Stroom, Land van herkomst: Taiwan. Vermogensverbruik (max): 2,5 W. Breedte: 165 mm, Diep...
Level One POR-1102 Network repeater Wit
Level One POR-1102 Network repeater Wit
€329,51
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-1102. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af. Kleur van het product: Wit, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: FCC Rules Part 15 CE. Vermogensverbruik (max): 2,5 W. Breedte: 165 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte...
Level One POR-1100 Network repeater Wit
Level One POR-1100 Network repeater Wit
€220,34
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-1100. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Wit, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: FCC Rules Part 15 CE. Breedte: 165 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte: 95 mm
Aten HDMI Repeater
Aten HDMI Repeater
€96,24
Maxict.nl
Gratis verzending
Aten AT-VC880. Soort: AV repeater, Maximum resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Maximaal bereik: 15 m. Operating voltage: 5,3 V, Stroom: 0,15 A
Aten HDMI Repeater
Aten HDMI Repeater
€106,82
Maxict.nl
Gratis verzending
De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc...
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€86,65
Maxict.nl
Gratis verzending
De FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van de DECT-basis van een FRITZ!Box of een ander DECT-basisstation met repeater-functie (GAP). Hiermee wordt draadloze telefonie (ook in HD-kwaliteit) over grote afstanden haalbaar. In combinatie met de FRITZ!Box kunt u bovendien tal van internet- en comfortfuncties op moderne DECT-ha...
Axis Zubehr POE Extender T8129
Axis Zubehr POE Extender T8129
€200,23
Maxict.nl
Gratis verzending
AXIS T8129 PoE ExtenderVerleng een PoE connectie voorbij de 100meter limietIEEE 802.3af en IEEE 802.3at compliantEenvoudige installatie, geen power supply nodigCompatible met alle Axis network video productenVoor gebruik binnenshuisDe AXIS T8129Power over Ethernet extender herhaald het data signaalen stuurt deze door, inclusief PoE naar de camera....
ATEN VC880 HDMI Verlenger 15 meter
ATEN VC880 HDMI Verlenger 15 meter
€122,70
Kabeldirect.nl
(2k+)
Verlengt uw HDMI signaal tot wel 15 meter. Videokwaliteit van wel 1920 x 1080 pixels (Full HD). De VC880 is een HDMI verlenger met een ingebouwde audio de-embedder die het audiosignaal uit de HDMI invoer haalt en converteert. Dit betekent dat gebruikers kunnen kiezen tussen analoge stereo audio via RCA connectoren of digitale audio via optische- of...
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
(2k+)
-
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€79,09
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.be
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€78,95
Directsale.nl
(1k+)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Axis T8129
Axis T8129
€191,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Axis T8129
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€22,95
Directsale.nl
(1k+)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€27,35
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,83
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€56,10
Boris.nl
Beslist.be garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers - 1x3 HDMI over CAT5 splitter - 4K
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers - 1x3 HDMI over CAT5 splitter - 4K
€1558,69
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze 3-poorts HDBaseT™ extenderkit kunt u een HDMI®-bron verlengen naar drie verder gelegen locaties, met behulp van HDBaseT technologie. De kit omvat drie op afstand bedienbare ontvangerunits, terwijl de zender een lokale HDMI-uitgang heeft, zodat u een vierde HDMI-scherm bij uw lokale videobron kunt laten staan. Een complete extenderkit besta...
StarTech 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km
StarTech 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km
€101,80
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met de ET90110SC2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC (2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen. De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbon...
Level One POT-1110 Network repeater Wit
Level One POT-1110 Network repeater Wit
€403,06
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POT-1110. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 400 m, Overdrachtssnelheid: 60 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Kleur van het product: Wit, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: FCC Rules Part 15 CE. Spanning: 57 V. Breedte: 165 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte: 95 mm
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
€178,62
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaat over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur. Sluit nu uw gigabit PoE apparaat aan op een afstand van max. 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of access point. Bovendien kan de extender...
Level One POR-0122 Network repeater Zwart
Level One POR-0122 Network repeater Zwart
€359,52
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-0122. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Overdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3x. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Power over Ethernet (PoE), Stroom, Land van herkomst: Taiwan. Vermogensverbruik (max): 2,5 W. Breedte: 120 mm, Diepte: 90 mm...
Trendnet TPE-E110 1000Mbit/s bridge & repeater
Trendnet TPE-E110 1000Mbit/s bridge & repeater
€68,32
Maxict.nl
Gratis verzending
TRENDnet TPE-E110 - Repeater - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / RJ-45 - op til 100 m
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
€211,94
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ST1214T 4-poorts VGA-video-extender over Cat 5 kan één VGA-bron naar max. vier externe schermen worden gezonden over een afstand van max. 150 meter. Ontwikkeld voor gebruik in combinatie met onze ST121 VGA Video over Cat 5-serie uitbreidingsapparaten, is de ST1214T een van de vele opties waarmee u een aangepaste VGA-verspreidings- en uitbrei...
KTI Networks KSC-200 RS-232 serile converter/repeater/isolator
KTI Networks KSC-200 RS-232 serile converter/repeater/isolator
€196,01
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze converter is zodanig ontworpen dat RS-232 serile apparatuur full duplex over een glasvezelkabel kan communiceren. De converter verzorgt niet alleen een transparante conversie van de data, maar tevens van de controlesignalen. Tevens worden alle RS-232 baudrates ondersteund. Vanwege de mogelijkheid om de converter op DIN rail te monteren is hij...
StarTech 2 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100 m
StarTech 2 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100 m
€208,41
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze 2-poorts gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaten over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur. Nu kunt u twee gigabit PoE apparaten aansluiten op een afstand tot 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of toegangspunt. Bovendien...
Asus RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
Asus RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
€34,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge - Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst; - Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop; - Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties; - Roaming assorti ist helpt een ??stabiele verbi...
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
€100,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Aten VE150A Video VGA Extender Deze professionele VGA repeater verlengt eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het videosignaal van een PC naar de monitor. Signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 150m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een Cat 5e/6 UTP/FTP of SF...
KTI Networks KSC-240 RS-232 RS-422/485 serile converter/repeater
KTI Networks KSC-240 RS-232 RS-422/485 serile converter/repeater
€125,43
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze converter is ontworpen om RS-232 signalen om te zetten naar optisch gesoleerde en gebalanceerde full- of half-duplex RS-422 of RS-485 signalen met een baud rate tot maximaal 115.2 Kbps. Ondersteuning van RTS controle op afstand zorgt er voor dat software controle heeft over de verzending van RS-485 data. Vanwege de mogelijkheid om de converter...
Adder Technology X50 MultiScreen Zwart
Adder Technology X50 MultiScreen Zwart
€678,45
Maxict.nl
Gratis verzending
De ADDERLink X50 MultiScreen is een volledig transparante KVM extender. Ondersteuning voor USB 1.1 en 2.0, dual VGA en stereo audio. Verlengen kan met behulp van twee CAT5E- of CAT6-kabels tot aan maximaal 50 meter.
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI o
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI o
€1381,30
Maxict.nl
Gratis verzending
Met deze 3-poorts HDBaseT extenderkit kunt u een HDMI-bron verlengen naar drie verder gelegen locaties, met behulp van HDBaseT technologie. De kit omvat drie op afstand bedienbare ontvangerunits, terwijl de zender een lokale HDMI-uitgang heeft, zodat u een vierde HDMI-scherm bij uw lokale videobron kunt laten staan. Een complete extenderkit bestaan...
Avocent Vertiv HMX TX dubbele DVI-D, QSXGA, USB, audio, SFP-zende
Avocent Vertiv HMX TX dubbele DVI-D, QSXGA, USB, audio, SFP-zende
€1187,02
Maxict.nl
Gratis verzending
Avocent HMX 6200T High Performance KVM-systeem De serie Avocent HMX 6000 is een uitbreiding op de hoogwaardige, op IP-gebaseerde KVM die deel uitmaakt van de matrixoplossing. Hiermee bent u in staat om uw bedrijfskritische hardware in een veilige en geconditioneerde omgeving te plaatsen, buiten de werkplek van de gebruiker, terwijl er een perfecte...
Cisco MA-SFP-10GB-LRM netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP
Cisco MA-SFP-10GB-LRM netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP
€576,01
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
Neovo AG HVWCIP-R AV-receiver Zwart audio/video extender
Neovo AG HVWCIP-R AV-receiver Zwart audio/video extender
€821,59
Maxict.nl
Gratis verzending
De AG Neovo HVWCIP-serie is een HDMI extender over IP met videowall en matrix ondersteuning die end-to-end mediastreaming via IP-netwerken biedt. De HVWCIP-serie bestaat uit twee eenheden: HVWCIP-T (zender) en HVWCIP-R (ontvanger). De HVWCIP-R heeft een H.264/MPEG-4 AVC videocompressieformaat. Het ontvangt het gecodeerde IP-signaal via een LAN-poor...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
€104,-
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
D-link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcompone
D-link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcompone
€49,88
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm. Aansluitingen: mini-GBIC
Icron Spectra 3022 USB 3.0 extender set
Icron Spectra 3022 USB 3.0 extender set
€870,17
Maxict.nl
Gratis verzending
De USB 3.0 Spectra 3022 verlengt USB 3.0 over een maximale afstand van wel 100 meter voor bijvoorbeeld USB camera's over multimode glasvezelkabel. USB opslag kan op wel maximaal 50 meter benaderd worden. De grootste beperking van USB 3.0 is de te overbruggen afstand; de Spectra 3022 USB 3.0 extenderset lost dit probleem op. Ontworpen met het gebrui...
HP Enterprise 453151-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s S
HP Enterprise 453151-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s S
€131,14
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 453151-B21. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SX. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 40 mm, Diepte: 110 mm, Hoogte: 134,8 mm
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module 1000
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module 1000
€67,76
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
Adder Technology DV ontvanger
Adder Technology DV ontvanger
€191,75
Maxict.nl
Gratis verzending
Sluit schermen op afstand aan op de ADDERLink DV splitter. Compact en line-powered, de ADDERLink DV100 en DV120 ontvanger kan niet makkelijker in gebruik zijn.
Cables To Go 88607 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GB
Cables To Go 88607 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GB
€59,14
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer GLC-SX-MMD. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compat...
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack netwerk tran
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack netwerk tran
€833,39
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
HP Enterprise 453151-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s S
HP Enterprise 453151-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s S
€137,64
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 453151-B21. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SX. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 40 mm, Diepte: 110 mm, Hoogte: 134,8 mm
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
€72,80
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die...
Cisco GLC-LH-SMD= Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF
Cisco GLC-LH-SMD= Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF
€840,95
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst...
Ubiquiti Networks UF-SM-10G Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+
Ubiquiti Networks UF-SM-10G Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+
€95,67
Maxict.nl
Gratis verzending
Ubiquiti Networks UF-SM-10G. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
StarTech Fiber SFP- HP J4858C Compa
StarTech Fiber SFP- HP J4858C Compa
€429,82
Maxict.nl
Prijsdaling: €2,21
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 1000Base-SX - 10 stuks - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4858C) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm (pak van 10
StarTech Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
StarTech Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
€90,37
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J817...
HP Enterprise 16gb fc/10gbe 100m sfp/xcvr
HP Enterprise 16gb fc/10gbe 100m sfp/xcvr
€1012,72
Maxict.nl
Gratis verzending
HPE 16Gb FC/10GbE 100m SFP+ Reman XCVR - 3 weeks ETA
Atlona HDVS-200-TX AV-receiver Zwart
Atlona HDVS-200-TX AV-receiver Zwart
€689,55
Maxict.nl
Gratis verzending
3 poorts HDBaseT input switch die beschikt over twee HDMI inputs en n VGA input. Combineert de eigenschappen van een switch met die van een extender. Compatible met de AT-HDVS-200-RX (AT1020) scaling receiver en Atlona switches met HDBaseT. Kan bijvoorbeeld worden gebruikt in vergaderkamers.
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
€524,21
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP® compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige trans...
HP Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 netwerk transceiver module 4
HP Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 netwerk transceiver module 4
€849,08
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: MPO. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
StarTech Gb RJ45 Copper SFP
StarTech Gb RJ45 Copper SFP
€75,87
Maxict.nl
Gratis verzending
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 1000Base-T - Mini-GBIC - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 100 m - voor HPE 1810, 191
Allied Telesis AT-MMC200/LC 1310nm Grijs netwerk media converter
Allied Telesis AT-MMC200/LC 1310nm Grijs netwerk media converter
€127,59
Maxict.nl
Prijsdaling: €0,29
Allied Telesis AT-MMC200/LC. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Tx vermogen (min): -20 dBmW. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Grijs. Typi...
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
€73,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Maximaal bereik: 100 m
StarTech HDMI en USB over IP distributie set - 1080p
StarTech HDMI en USB over IP distributie set - 1080p
€937,23
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de HDMI® over IP-set kunt u een HDMI-signaal en vier USB-randapparatuurverbindingen via uw netwerk verlengen. U kunt extra ontvangers (apart verkrijgbaar) gebruiken voor de verspreiding van de HDMI- en USB-signalen naar meerdere locaties en uw externe schermen combineren tot een videowand , terwijl u de USB-verbinding gebruikt om een touchscree...
Cisco DS-SFP-FC8G-SW= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
Cisco DS-SFP-FC8G-SW= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
€152,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50 m, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 1...
Skylane Optics SFP module voor HP (gelijkwaardig aan HP Procurve J4859C)
Skylane Optics SFP module voor HP (gelijkwaardig aan HP Procurve J4859C)
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Skylane Optics SFP module voor HP (gelijkwaardig aan HP Procurve J4859C) SFP Module / Transceiver Gecodeerd voor: HP Gelijkwaardig aan: HP Procurve J4859C Netwerk protocol: Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 10 KM Golflengte Rx: 1310 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikelcode fabrikant: SFP13010DR0D221
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.