Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
€307,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX
Switch Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module
Switch Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module
€1071,47
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Interface: LR- Adds 10 Gigabit Ethernet "long-reach" LC fiber connectivity to the st
Netgear AXM765 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s GBIC Koper
Netgear AXM765 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s GBIC Koper
€433,60
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
-
Netgear ProSafe GBIC Mod.1000BASE-LX Fiber SFP
Netgear ProSafe GBIC Mod.1000BASE-LX Fiber SFP
€339,-
Dectdirect.nl
(311)
The ProSAFE® GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot. • Gigabit Ethernet “long-reach” fiber connectivity • LC duplex connector • Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches • Fits into SFP interfaces of all Smart Switches • Fits int...
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€889,-
Directsale.nl
(594)
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-LR, Bedraad, 10000 m, LR
Switch Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module
Switch Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module
€446,93
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Interface: LC- Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the sta
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm
€171,37
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Key Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivity.- LC connectors.- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Netgear ProSafe GBIC Mod.1000BASE-SX Fiber SFP
Netgear ProSafe GBIC Mod.1000BASE-SX Fiber SFP
€152,-
Dectdirect.nl
Gratis verzending
Voldoet aan SFP GBIC standaard voor gebruik met een SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX-connectiviteit - Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity - LC duplex connector - Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches - Fits into SFP interfaces of all Smart Switches - Fits into SFP interfaces of JGS524F - Drives Gigabit...
Netgear AXM765 10000Mbit/s GBIC Koper netwerk transceiver module
Netgear AXM765 10000Mbit/s GBIC Koper netwerk transceiver module
€382,-
Directsale.nl
(594)
Netgear AXM765, 10000 Mbit/s, GBIC, SFP+, Koper, Zilver, 30 m
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€4929,-
Directsale.nl
(594)
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
(594)
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
(594)
Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€377,-
Directsale.nl
(594)
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
€386,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Netgear AXM763, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10GE SFP+
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1949,-
Directsale.nl
(594)
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
Huawei WS322 Fast Ethernet draadloze router
€47,57
Maxict.nl
Gratis verzending
WS322. Wifi-standaard: IEEE 802.11n, WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Soort...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€98,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot niet alleen snel de reikwijdte van je WLAN, maar verstuurt ook alle digitale free TV-programma's van de kabelaansluiting naar de pc, smartphone of tablet. Voor complete tv-ontvangst in het hele thuisnetwerk - ook in HD-kwaliteit! De WLAN-standaard AC zorgt daarbij voor spectaculaire gigabit-snelheden tot 1300 M...
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€61,99
Coolblue.be
(17k+)
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€200,23
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
AXIS T8129 PoE ExtenderPower over Ethnet
AXIS T8129 PoE ExtenderPower over Ethnet
€241,76
Multimediabay.nl
Gratis verzending
AXIS T8129 PoE Extender - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.be
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€77,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
€215,38
Bavepa.nl
Beslist.be garantie
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€54,45
Boris.nl
Beslist.be garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,59
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€37,26
Cernetwebshop.nl
Gratis verzending
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
WiFi repeater - Eminent (300 Mbps, 1 poort, 2.4GHz)nieuw
WiFi repeater - Eminent (300 Mbps, 1 poort, 2.4GHz)
€17,95
Kabelshop.nl
 
WiFi repeater Eminent dual band met WPS - Heb jij er ook genoeg van dat jouw WiFi netwerk op zolder of in de tuin geen bereik meer heeft? Met deze WiFi repeater is dat verleden tijd. Eenvoudig online te installeren en met een vermogen van slechts 2-2.5 watt zeer laag in het energieverbruik. Met draadloze beveiliging voor jouw WiFi-netwerk en snelhe...
EMINENT Mini-repeater WiFi 300Nnieuw
EMINENT Mini-repeater WiFi 300N
€19,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Asus RP-AC68
Asus RP-AC68
€153,99
Coolblue.be
(17k+)
Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw...
Asus RP-N12 100Mbit/s WLAN toegangspunt
Asus RP-N12 100Mbit/s WLAN toegangspunt
€39,02
Maxict.nl
Gratis verzending
RP-N12 100Mbit/s WLAN toegangspunt
Ubiquiti Networks UF-SM-10G Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Ubiquiti Networks UF-SM-10G Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€92,58
Maxict.nl
Gratis verzending
Networks UF-SM-10G. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
MikroTik S+85DLC03D Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
MikroTik S+85DLC03D Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€63,50
Maxict.nl
Gratis verzending
S+85DLC03D Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Ubiquiti AmpliFi AFi-P-HD Multiroom wifi (uitbreiding)
Ubiquiti AmpliFi AFi-P-HD Multiroom wifi (uitbreiding)
€149,-
Coolblue.be
Gratis verzending
Breid je AmpliFi wifi netwerk uit met de Ubiquiti AmpliFi AFi P-HD meshpoint. Met dit punt breid je het signaal van het basisstation uit met een extra toegangspunt in je woning. Uitgebreide informatie over je thuisnetwerk vind je terug in de gratis app.
Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+
Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+
€71,72
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+ tegen een onklopbare prijs. Bereik: 100 mWirelessGigabit Ethernet
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater
€142,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 1 poorts Gigabit PoE+ Extender 802.3at en 802.3af 100m Power over Ethernet Repeater, Network repeater, 100 m, 2000 Mbit/s, Volledig, Half, 50000 uur, 10/100/1000Base-T(X)
Aten VE800A audio/video extender AV-receiver Zwart
Aten VE800A audio/video extender AV-receiver Zwart
€64,95
Directsale.nl
(594)
Aten VE800A, AV-receiver, Cat5,Cat6,Cat6a, Metaal, Zwart, Bedraad, 0 - 50 °C
Netwerk switch gigabit
Netwerk switch gigabit
€78,49
TodoTipo.nl
(136)
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
-17%
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
€74,49
Dobeno.nl
(1k+)
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Netwerk Switch Gigabit
Netwerk Switch Gigabit
€62,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
€67,09
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Edimax - Netwerk Switch Gigabit
Edimax - Netwerk Switch Gigabit
€59,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
€79,50
Kooprijk.be
Beslist.be garantie
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft) Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor ext...
Netwerk Switch Gigabit
Netwerk Switch Gigabit
€80,50
Kabelmaxx.nl
(176)
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit - Zwart
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit - Zwart
€76,95
Bigshopunit.com
Beslist.be garantie
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
€73,55
Appieshop.com
Beslist.be garantie
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Netwerk Switch Gigabit
Netwerk Switch Gigabit
€80,50
Onlinehandelshuis.nl
Beslist.be garantie
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
Edimax GP-101ET Gigabit POE+ Extender [2x RJ45, 10/100/1000Mbps, IEEE 802.3at, 100m]
Edimax GP-101ET Gigabit POE+ Extender [2x RJ45, 10/100/1000Mbps, IEEE 802.3at, 100m]
€81,08
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Complies with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) StandardsGigabit LAN ports provide high-speed connectivityPoE short circuit protection to safeguard network devicesExtends PoE connection for another 100 meters (328 ft.)Reduces installation and equipment costs Easy plug-and-play desktop or wall-mounted installationPower over Eth...
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
€74,95
Prijskeurig.nl
(99)
Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e...
König - VGA Extender 300 m
König - VGA Extender 300 m
€84,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Met deze professionele VGA+audio repeater verleng je eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het video- en audiosignaal van een PC naar de monitor en speakerset. Het signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 300 m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een Cat 5e/6 UTP...
König - VGA Verlenger 300 m
König - VGA Verlenger 300 m
€84,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Met deze professionele VGA+audio repeater verleng je eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het video- en audiosignaal van een PC naar de monitor en speakerset. Het signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 300 m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een Cat 5e/6 UTP...
Barco Clickshare ClickShare CS-100
Barco Clickshare ClickShare CS-100
€1173,-
Megamobile.be
Gratis verzending
Ieee 802.11a/g/n, 30fps, 2.4 & 5 ghz, hdmi, 2x usb, rj-45, line out successful meetings are all about confidence. confidence in the ideas, confidence in the presentations, but also confidence in the meeting room technology. that is why barco has developed clickshare. with this wireless presentation system, users can simply share what’s on their lap...
DVI Repeater 50 m
DVI Repeater 50 m
€85,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater...
DVI Repeater 50 m
DVI Repeater 50 m
€85,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater...
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
€53,66
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te...
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
€48,34
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te...
ASUS RP-N12 100Mbit/s WLAN toegangspunt
ASUS RP-N12 100Mbit/s WLAN toegangspunt
€36,74
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
802.11 b/g/n, 300 Mbps, 2 dBi, 2.4 GHz, Fast Ethernet, 110g, Zwart Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge - Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst; - Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop; - Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optima...
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
€26,88
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te...
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
ASUS RP-N12 WLAN toegangspunt 100 Mbit/s
€25,14
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge - Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst; - Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop; - Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties; - Roaming Assist helpt een ??stabiele verbin...
ASUS RP-N12
ASUS RP-N12
€44,75
Xxldeals.com
Gratis verzending
Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge - Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst; - Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop; - Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties; - Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding...
Legrand 89095 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
Legrand 89095 Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
€64,95
Directsale.nl
Gratis verzending
Legrand 89095, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 850 nm
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
€108,90
Bavepa.nl
Beslist.be garantie
Edimax GP-101ET Netwerk Switch Gigabit
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
D-Link DMC-515SC Media Converters netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
(594)
D-Link DMC-515SC Media Converters, Fiber SC, Bedraad
Wireless N Mini Repeater (WPS connect)nieuw
Wireless N Mini Repeater (WPS connect)
€27,58
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
Mini WiFi Repeater - Replacement for EM4595 - Increase your 2.4GHz network coverage - Mini WiFi Repeater and access point - Compact design: only one power outlet occupied - Reach a maximum wireless speed up to 300Mbps - Easy setup with WPS button and installation wizard - One 100Mbps LAN port - LED light can be enabled/disabled - Works with any wi...
DVI / Audio Cat5 Verlenger 60 m
DVI / Audio Cat5 Verlenger 60 m
€241,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
Enables signal transmission between DVI signal source and DVI display device over long transmission paths Long transmission paths, up to 60 m Connects local and remote devices using a Cat. 5e Ethernet cable Uses ATEN EDID technology, which enables transmission via a single Cat. 5e cable For dual link signals, a second Cat. 5e cable (sub) is require...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.