Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerktransce
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerktransce
€1930,41
Maxict.nl
Gratis verzending
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1949,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
Switch Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module
Switch Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module
€1064,79
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Interface: LR- Adds 10 Gigabit Ethernet "long-reach" LC fiber connectivity to the st
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm
€168,80
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Key Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivity.- LC connectors.- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Netgear AXM765 10000Mbit/s GBIC Koper netwerktransceivermodule
Netgear AXM765 10000Mbit/s GBIC Koper netwerktransceivermodule
€376,69
Maxict.nl
Gratis verzending
Netgear AXM765. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: GBIC, Vezel-optische connector: SFP+. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 30 m
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€889,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-LR, Bedraad, 10000 m, LR
Switch Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+
Switch Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+
€452,03
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
€288,29
Maxict.nl
Gratis verzending
Afm735, ieee 802.3-2002, sfp, 62.5/125?m
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP
Switch Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module
Switch Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module
€452,03
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Interface: LC- Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the sta
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerktransce
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerktransce
€5022,09
Maxict.nl
Gratis verzending
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€382,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, LR, 10GBASE-LR
Switch Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module
Switch Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module
€361,61
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LXModule GBIC 1000Base-LX SFP pour GSM7224, FSM7326P, GSM7312 et GSM7324distance jusqu'à 10 KmC
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk
€5966,62
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m- Adds 10Gigabit Ethernet \"long-reach\" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces- Fits
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module 10000Mbit/s netwerk media converter
€382,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-SR, Bedraad, 300 m, LC
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€4929,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
€307,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
(2k+)
-
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
ATEN VC880 HDMI Verlenger 15 meter
ATEN VC880 HDMI Verlenger 15 meter
€122,70
Kabeldirect.nl
(2k+)
Verlengt uw HDMI signaal tot wel 15 meter. Videokwaliteit van wel 1920 x 1080 pixels (Full HD). De VC880 is een HDMI verlenger met een ingebouwde audio de-embedder die het audiosignaal uit de HDMI invoer haalt en converteert. Dit betekent dat gebruikers kunnen kiezen tussen analoge stereo audio via RCA connectoren of digitale audio via optische- of...
Aten HDMI Repeater
Aten HDMI Repeater
€96,24
Maxict.nl
Gratis verzending
Aten AT-VC880. Soort: AV repeater, Maximum resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Maximaal bereik: 15 m. Operating voltage: 5,3 V, Stroom: 0,15 A
Aten HDMI Repeater
Aten HDMI Repeater
€107,42
Maxict.nl
Gratis verzending
De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc...
Level One POR-1102 Network repeater Wit
Level One POR-1102 Network repeater Wit
€350,09
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-1102. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af. Kleur van het product: Wit, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: FCC Rules Part 15 CE. Vermogensverbruik (max): 2,5 W. Breedte: 165 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte...
Level One POR-1100 Network repeater Wit
Level One POR-1100 Network repeater Wit
€220,34
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-1100. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Wit, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: FCC Rules Part 15 CE. Breedte: 165 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte: 95 mm
Level One POR-0102 Network repeater Zwart
Level One POR-0102 Network repeater Zwart
€229,86
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-0102. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Power over Ethernet (PoE), Stroom, Land van herkomst: Taiwan. Vermogensverbruik (max): 2,5 W. Breedte: 165 mm, Diep...
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€66,99
Coolblue.be
(12k+)
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€86,65
Maxict.nl
Gratis verzending
De FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van de DECT-basis van een FRITZ!Box of een ander DECT-basisstation met repeater-functie (GAP). Hiermee wordt draadloze telefonie (ook in HD-kwaliteit) over grote afstanden haalbaar. In combinatie met de FRITZ!Box kunt u bovendien tal van internet- en comfortfuncties op moderne DECT-ha...
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€63,04
Megekko.nl
(2k+)
-
Axis Zubehr POE Extender T8129
Axis Zubehr POE Extender T8129
€200,23
Maxict.nl
Gratis verzending
AXIS T8129 PoE ExtenderVerleng een PoE connectie voorbij de 100meter limietIEEE 802.3af en IEEE 802.3at compliantEenvoudige installatie, geen power supply nodigCompatible met alle Axis network video productenVoor gebruik binnenshuisDe AXIS T8129Power over Ethernet extender herhaald het data signaalen stuurt deze door, inclusief PoE naar de camera....
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€77,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.be
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Axis T8129
Axis T8129
€194,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Axis T8129
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€56,10
Boris.nl
Beslist.be garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€29,01
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,22
Webshoppie.nl
Prijsdaling: €0,54
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
€178,62
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaat over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur. Sluit nu uw gigabit PoE apparaat aan op een afstand van max. 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of access point. Bovendien kan de extender...
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
€100,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Aten VE150A Video VGA Extender Deze professionele VGA repeater verlengt eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het videosignaal van een PC naar de monitor. Signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 150m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een Cat 5e/6 UTP/FTP of SF...
StarTech HDMI-over-glasvezel-extender met IR-controle - SC-glasvezel - 800 m - 1920x1200/1080p
StarTech HDMI-over-glasvezel-extender met IR-controle - SC-glasvezel - 800 m - 1920x1200/1080p
€1332,31
Kabeldirect.nl
(2k+)
De ST121HDFXA is een langeafstands-HDMI-video-extenderkit die een SC-glasvezelkabel gebruikt om video/audio van een HDMI-apparaat naar een scherm op een maximale afstand van 800 m uit te breiden. De extender ondersteunt volledige hoge-definitievideo (1920x1200 / 1080p) en omvat zowel de zender als de ontvanger, voor een complete gebruiksklare digit...
StarTech 1 poorts USB 2.0 over Cat5 of Cat6 extender set lokaal /
StarTech 1 poorts USB 2.0 over Cat5 of Cat6 extender set lokaal /
€453,31
Maxict.nl
Gratis verzending
Met deze 1-poorts USB 2.0 extender hebt u gemakkelijk toegang tot uw USB-apparaat op een afstand tot 100 m via een Cat5- of Cat6-kabel. En omdat deze extender door zowel de lokale als de unit op afstand kan worden gevoed, hebt u meer flexibiliteit zodat u uw USB-apparaat kunt plaatsen waar dat nodig is. Het is de perfecte USB-uitbreidingsoplossing...
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
€211,94
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met de ST1214T 4-poorts VGA-video-extender over Cat 5 kan één VGA-bron naar max. vier externe schermen worden gezonden over een afstand van max. 150 meter. Ontwikkeld voor gebruik in combinatie met onze ST121 VGA Video over Cat 5-serie uitbreidingsapparaten, is de ST1214T een van de vele opties waarmee u een aangepaste VGA-verspreidings- en uitbrei...
Skylane Optics SFP+ Module voor Netgear (elijkwaardig aan Netgear AXM762)
Skylane Optics SFP+ Module voor Netgear (elijkwaardig aan Netgear AXM762)
€119,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP+ Module voor Netgear (gelijkwaardig aan Netgear AXM762) SFP+ Module / Transceiver Gecodeerd voor: Netgear Gelijkwaardig aan: Netgear AXM762 Netwerk protocol: 10 Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 10 KM Golflengte Rx: 1310 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikelcode fabrikant: SPP13010100D993
HP Enterprise Aruba 100M SFP LC FX netwerk transceiver module 100
HP Enterprise Aruba 100M SFP LC FX netwerk transceiver module 100
€163,48
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 100M SFP LC FX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 2000 m
StarTech 2 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100 m
StarTech 2 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100 m
€208,41
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze 2-poorts gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaten over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur. Nu kunt u twee gigabit PoE apparaten aansluiten op een afstand tot 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of toegangspunt. Bovendien...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
€73,73
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule onders...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
€524,21
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP® compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige trans...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
€449,98
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule...
StarTech 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km
StarTech 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km
€480,67
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET90110WDM2 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC (20km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 20 km verlengen. De converter biedt Wavelength Division Multiplexing (WDM), wat bidirectionele communicatie mogelijk maakt via een enkele glasvezel en zo de capaciteit van uw bestaand...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
€72,80
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
€58,24
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J4858...
StarTech 1-poort USB 2.0 via Cat5 / Cat6 Ethernet Verlenger - tot 100 m
StarTech 1-poort USB 2.0 via Cat5 / Cat6 Ethernet Verlenger - tot 100 m
€435,75
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de USB2001EXT2 USB via Cat5/Cat6 Verlenger kunt u een USB 2.0-verbinding top op 100 meter afstand verlengen via standaard Cat5 of Cat6 ethernet-bekabeling. De verlenger is achterwaarts compatibel met USB 1.x-apparaten en u kunt er vrijwel elk type USB-apparaat op afgelegen locaties mee plaatsen ver weg van het computersysteem. Met een databandb...
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
€164,19
Kabeldirect.nl
(2k+)
De MCMGBSC15EU Ethernet Glasvezel Converter legt een eenvoudige, kosteneffectieve Gigabit Ethernet-glasvezelverbinding – 1000Base-T Ethernet en 1000Base-LH optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via single-mode glasvezelkabel kan worden uitgebreid. Deze glasvezel-converter biedt een eenvoudige oplossing v...
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-U)
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-U)
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Skylane Optics SFP Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-BX-U) SFP Module / Transceiver Gecodeerd voor: Cisco Gelijkwaardig aan: Cisco GLC-BX-U Netwerk protocol: Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 20 KM Golflengte Rx: 1490 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikelcode fabrikant: SBU34020GE0DAA4
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
€63,35
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-1GE-LX transceivermodule...
StarTech HDMI over CAT5 of CAT6 HDBaseT Extender met USB Hub en IR - 90m - tot 4K 210
StarTech HDMI over CAT5 of CAT6 HDBaseT Extender met USB Hub en IR - 90m - tot 4K 210
€974,35
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HDMI-extenderset maakt gebruik van HDBaseT 2.0 technologie, waardoor u 4K HDMI video en vier USB 2.0 randapparaten kunt aansluiten op een afgelegen plaats tot op een afstand tot 90 meter, met één CAT5e- of CAT6-kabel. De extender kan 1080p (HD) video zelfs nog verder verlengen tot 100 meter. U kunt zowel de zender als de ontvanger van stroom v...
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD)
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD)
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD) SFP Module / Transceiver Gecodeerd voor: Cisco Gelijkwaardig aan: Cisco GLC-LX-SM-RGD Netwerk protocol: Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 10 KM Golflengte Rx: 1310 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikelcode fabrikant: SFP13010GE2D197
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-ER compatibel - SM LC - 40 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-ER compatibel - SM LC - 40 km
€1296,77
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-ER transceivermodule ondersteunen, alsmede...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
€302,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
StarTech 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km
StarTech 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km
€101,80
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met de ET90110SC2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC (2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen. De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbon...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
€577,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere...
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
€72,91
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens exacte specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP BladeSystem® c-klasse appar...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m
€327,60
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de...
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
€68,44
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP® -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in...
StarTech HDBaseT over CAT 5 HDMI ontvanger voor ST424HDBT - 70 m - 1080p
StarTech HDBaseT over CAT 5 HDMI ontvanger voor ST424HDBT - 70 m - 1080p
€208,27
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
De HDBaseT-ontvanger werkt met de HDMI matrix switch voor het verlengen van een HDMI audio-/videobron tot 70 m via Cat5e/6-kabels. Eén STHDBTRX ontvangerunit is vereist voor elk afzonderlijk extern scherm. Samen met de ST424HDBT vormt de CAT5 HDMI-ontvanger een digitale reclameoplossing die de kosten en problemen elimineert van het bedienen van mee...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel - 100m
€62,06
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Juniper Networks®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper-net...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
€1958,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installere...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.