Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys LACXGSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
Linksys LACXGSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€255,99
Multimediabay.nl
Gratis verzending
UNIVERSELE PLUG-AND-PLAY-COMPATIBILITEITDankzij universele Plug-and-Play is de 10 Gigabit SFP+-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS552/LGS552P-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kunnen klanten een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven...
Linksys LACGSX netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 850 nm
Linksys LACGSX netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 850 nm
€107,05
Multimediabay.nl
Gratis verzending
UNIVERSELE PLUG-AND-PLAY-COMPATIBILITEITDankzij universele Plug-and-Play is de Gigabit SFP-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS300/LGS500-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kunnen klanten een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven en se...
LINKSYS RE6500-EJ Bereiktuitbreider
LINKSYS RE6500-EJ Bereiktuitbreider
€99,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Linksys MAX-STREAM RE7000
Linksys MAX-STREAM RE7000
€79,99
Coolblue.be
(17k+)
Vergroot het bereik van je krachtige wifi netwerk met de Linksys MAX-STREAM RE7000 wifi repeater. Dankzij de multi MIMO antennes kun je zware netwerktaken als online gamen en het streamen van 4K tegelijkertijd uitvoeren, zonder haperingen. Dankzij de 2 verschillende modi, gebruik je de RE7000 als repeater of als access point. Verbind deze repeater...
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€102,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Linksys WIFI RANGE EXTENDER RE6400 DB AC1200
Linksys WIFI RANGE EXTENDER RE6400 DB AC1200
€112,30
Megamobile.be
Gratis verzending
Maak een einde aan dode zones en vergroot het bereik je huidige netwerk met linksys re6400 wifi range extender. deze dual-band draadloze range-extender zorgt voor snelheid en een betrouwbaar signaal in alle hoeken van je woning. deze range extender maakt gebruik van de snelle wireless ac wifi-standaard waardoor je gecombineerde (op de 2,4 ghz en 5...
Linksys RE7000 Network repeater 10,100,1000 Mbit/s
Linksys RE7000 Network repeater 10,100,1000 Mbit/s
€203,97
Multimediabay.nl
Gratis verzending
MAAK EEN EIND AAN DODE ZONES EN VERGROOT HET AC1900+ WI-FI-BEREIKBreid uw Wi-Fi-thuisnetwerk uit naar moeilijk te bereiken plekken in huis, zoals uw achtertuin, garage of slaapkamer, en profiteer van AC1900+ Wi-Fi-snelheden op smart-tv's, Blu-ray-spelers, iPads, tablets, laptops en smartphones. Zo kunt u tegelijkertijd genieten van 4K-/HD-films, on...
Linksys RE7000 Network repeater 10,100,1000 Mbit/s
Linksys RE7000 Network repeater 10,100,1000 Mbit/s
€234,03
Androidmediashop.nl
Beslist.be garantie
MAAK EEN EIND AAN DODE ZONES EN VERGROOT HET AC1900+ WI-FI-BEREIK Breid uw Wi-Fi-thuisnetwerk uit naar moeilijk te bereiken plekken in huis, zoals uw achtertuin, garage of slaapkamer, en profiteer van AC1900+ Wi-Fi-snelheden op smart-tv's, Blu-ray-spelers, iPads, tablets, laptops en smartphones. Zo kunt u tegelijkertijd genieten van 4K-/HD-films, o...
LINKSYS RE7000 Max-Stream AC1900+ MU-MIMO Wi-Fi versterker
LINKSYS RE7000 Max-Stream AC1900+ MU-MIMO Wi-Fi versterker
€139,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Breid uw Wi-Fi-thuisnetwerk uit naar moeilijk te bereiken plekken in huis, zoals uw achtertuin, garage of slaapkamer, en profiteer van AC1900+ Wi-Fi-snelheden op smart-tv's, Blu-ray-spelers, iPads, tablets, laptops en smartphones. Zo kunt u tegelijkertijd genieten van 4K-/HD-films, online games, sociale media en meer. De RE7000 heeft een slank en c...
Linksys RE6400
Linksys RE6400
€77,99
Coolblue.be
(17k+)
Vergroot het bereik van je huidige wifi netwerk met de Linksys RE6400 wifi repeater. Je steekt dit apparaat in het stopcontact op een plek waar je wifi signaal nog sterk genoeg is. Zo verleng je het draadloze internet naar bijvoorbeeld de slaapkamer. Je kunt daar dan ook surfen op internet en YouTube filmpjes bekijken.
Linksys AC1200 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Linksys AC1200 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€76,99
Directsale.nl
Gratis verzending
Linksys AC1200, 300 Mbit/s, IEEE 802.11ac, 10,100,1000 Mbit/s, 128-bit AES,WPA,WPA2, Wit, 87 mm
Linksys WIFI RANGE EXTENDER RE6400 DB AC1200
Linksys WIFI RANGE EXTENDER RE6400 DB AC1200
€112,30
Megamobile.be
Gratis verzending
Beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen 128-bit aes,wpa,wpa2 design intern [nee] kleur van het product wit gewicht en omvang breedte 87 mm diepte 60 mm hoogte 121 mm poorten & interfaces aantal ethernet lan (rj-45)-poorten 1 prestatie 2,4 ghz [ja] 5 ghz [ja] ethernet lan, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 mbit/s netwerkstandaard ieee 802...
Linksys RE7000 Network repeater 10,100,1000 Mbit/s
Linksys RE7000 Network repeater 10,100,1000 Mbit/s
€103,33
Multimediabay.nl
Gratis verzending
MAAK EEN EIND AAN DODE ZONES EN VERGROOT HET AC1900+ WI-FI-BEREIKBreid uw Wi-Fi-thuisnetwerk uit naar moeilijk te bereiken plekken in huis, zoals uw achtertuin, garage of slaapkamer, en profiteer van AC1900+ Wi-Fi-snelheden op smart-tv's, Blu-ray-spelers, iPads, tablets, laptops en smartphones. Zo kunt u tegelijkertijd genieten van 4K-/HD-films, on...
Linksys AC1200 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Wit
Linksys AC1200 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Wit
€133,73
Androidmediashop.nl
Beslist.be garantie
VERSTERK HET Wi-Fi-SIGNAAL EN VOORKOM 'DODE PLEKKEN' Met de Linksys AC1200 BOOST EX Wi-Fi-range-extender (RE6400) vergroot u op een eenvoudige manier het Wi-Fi-dekkingsgebied in uw woning zodat u zonder onderbrekingen kunt streamen, online gamen en meer. De AC1200 BOOST EX vergroot het huidige Wi-Fi-bereik zodat u van een sterker Wi-Fi-signaal kun...
LINKSYS AC1200 dual-band Wi-Fi versterker met Gigabit
LINKSYS AC1200 dual-band Wi-Fi versterker met Gigabit
€99,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met de Linksys Range Extender RE6700 kunt u het draadloze signaal van een access point (toegangspunt) of router herhalen om internetconnectiviteit op moeilijk te bereiken plekken te bereiken met behulp van een draadloze verbinding op zowel de 2,4 GHz of 5 GHz frequentieband.Dit apparaat heeft ook een wireless music playback (draadloos muziek afspee...
Linksys RE6700-EF Range Extender
Linksys RE6700-EF Range Extender
€99,99
Coolblue.be
(17k+)
Vergroot het bereik van je draadloze thuisnetwerk met behulp van de Linksys RE6700 Range Extender. Met de Spotfinder app van Linksys meet je eenvoudig waar je de extender het beste kunt plaatsen en maximaliseer je het bereik. Luister je graag naar muziek? Sluit je boxen dan aan op de extender. Zo stream je draadloos muziek vanaf je telefoon naar je...
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1stuk(s) PowerLine-netwerkadapter
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1stuk(s) PowerLine-netwerkadapter
€59,99
Directsale.nl
(594)
Linksys RE6700, IEEE 802.11a,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n, 867 Mbit/s
Linksys AC1200 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Wit
Linksys AC1200 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Wit
€103,33
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
VERSTERK HET Wi-Fi-SIGNAAL EN VOORKOM 'DODE PLEKKEN'Met de Linksys AC1200 BOOST EX Wi-Fi-range-extender (RE6400) vergroot u op een eenvoudige manier het Wi-Fi-dekkingsgebied in uw woning zodat u zonder onderbrekingen kunt streamen, online gamen en meer. De AC1200 BOOST EX vergroot het huidige Wi-Fi-bereik zodat u van een sterker Wi-Fi-signaal kunt...
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
€167,16
Androidmediashop.nl
Beslist.be garantie
Naadloos streamen en downloaden in heel uw woning Dankzij Dual-Band Wireless-AC heeft u met de AC1200 AMPLIFY geen last meer van dode zones en profiteert u van een groter bereik en high-speed verbindingen zonder onderbrekingen. Dit betekent dat u mediamateriaal kunt streamen, online kunt gamen en materiaal kunt delen in heel uw woning. Vind de per...
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
€199,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
€121,88
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Naadloos streamen en downloaden in heel uw woningDankzij Dual-Band Wireless-AC heeft u met de AC1200 AMPLIFY geen last meer van dode zones en profiteert u van een groter bereik en high-speed verbindingen zonder onderbrekingen. Dit betekent dat u mediamateriaal kunt streamen, online kunt gamen en materiaal kunt delen in heel uw woning.Vind de perfec...
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
€105,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
Linksys Dual Band AC Ext Plug In NL
Linksys Dual Band AC Ext Plug In NL
€134,70
Megamobile.be
Gratis verzending
Maak een einde aan dode zones en vergroot het bereik van uw huidige netwerk met de linksys re6700-eg range extender. deze dual-band draadloze range-extender zorgt voor snelheid en een betrouwbaar signaal in alle hoeken van uw woning. vind de perfecte plek met spotfinder-technologie exclusieve spotfinder-technologie werkt met uw smartphone, laptop e...
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
€148,75
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Naadloos streamen en downloaden in heel uw woningDankzij Dual-Band Wireless-AC heeft u met de AC1200 AMPLIFY geen last meer van dode zones en profiteert u van een groter bereik en high-speed verbindingen zonder onderbrekingen. Dit betekent dat u mediamateriaal kunt streamen, online kunt gamen en materiaal kunt delen in heel uw woning.Vind de perfec...
Linksys RE6500 Zwart
Linksys RE6500 Zwart
€167,16
Androidmediashop.nl
Beslist.be garantie
Linksys RE6500. Maximaal bereik: 1000 m. Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X), Wi-Fi-standaarden: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 867 Mbit/s. Kleur van het product: Zwart. Meegeleverde kabels: LAN (RJ-45) PrestatieMaximaal bereik1000 mOndersteunt WindowsJaOndersteunt Mac-best...
Linksys range extender dualband wifi
Linksys range extender dualband wifi
€88,17
Xxldeals.com
Gratis verzending
VERSTERK HET Wi-Fi-SIGNAAL EN VOORKOM 'DODE PLEKKEN' Met de Linksys AC750 BOOST Wi-Fi-range-extender (RE6300) vergroot u op een eenvoudige manier het Wi-Fi-dekkingsgebied in uw woning zodat u zonder onderbrekingen kunt streamen, online gamen en meer. De AC750 BOOST vergroot het huidige Wi-Fi-bereik zodat u zelfs buiten van een sterk Wi-Fi-signaal...
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1stuk(s)
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1stuk(s)
€91,99
Directsale.nl
(594)
Linksys RE6700, IEEE 802.11a,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n, 867 Mbit/s
Linksys Dual Band AC Ext Plug In Fr
Linksys Dual Band AC Ext Plug In Fr
€134,70
Megamobile.be
Gratis verzending
EISEN AAN DE OMGEVING RELATIEVE LUCHTVOCHTIGHEID, IN BEDRIJF 10 - 85 procent TEMPERATUUR BIJ OPSLAG -20 - 60 °C TEMPERATUUR, IN BEDRIJF 0 - 40 °C INHOUD VAN DE VERPAKKING AANTAL PER VERPAKKING 1 MINIMALE SYSTEEMEISEN ONDERSTEUNT MAC-BESTURINGSSYSTEEM [Ja] ONDERSTEUNT WINDOWS [Ja] TECHNISCHE DETAILS AANTAL ETHERNET LAN (RJ-45)-POORTEN 1 ETHERNET LAN...
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
€249,52
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
Linksys RE6500 Zwart
Linksys RE6500 Zwart
€101,55
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Linksys RE6500, 1000 m, 10/100/1000Base-T(X), 802.11a,802.11b,802.11g,802.11n, 867 Mbit/s, 128-bit WEP,WEP,WPA,WPA2, Zwart
Linksys RERE6500 11AC-Range Extender
Linksys RERE6500 11AC-Range Extender
€134,70
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Design kleur van het product zwart energie externe adapter [ja] inhoud van de verpakking meegeleverde kabels lan (rj-45) snelstartgids [ja] minimale systeemeisen ondersteunt mac-besturingssysteem [ja] ondersteunt windows [ja] netwerk bekabelingstechnologie 10/100/1000base-t(x) draadloos lan data-overdrachtsnelheid (max) 867 mbit/s ondersteunde beve...
Linksys RE6500 Zwart
Linksys RE6500 Zwart
€123,55
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Eliminates Dead Spots and Extends the Existing Wireless-AC Coverage.Using the Linksys Range Extender Max, you can easily extend the range of your existing wireless router to create a strong Wi-Fi signal for all the devices in and around your home, including smartphones, tablets, ultrabooks, and more. The RE6500 extends the wireless coverage area by...
Linksys AC750 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Linksys AC750 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€80,94
Directsale.nl
(594)
Linksys AC750, 300 Mbit/s, IEEE 802.11ac, 10,100,1000 Mbit/s, 128-bit AES,WPA,WPA2, Wit, 87 mm
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
Linksys RE6700 Ethernet LAN Wi-Fi Wit 1 stuk(s)
€128,88
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Naadloos streamen en downloaden in heel uw woningDankzij Dual-Band Wireless-AC heeft u met de AC1200 AMPLIFY geen last meer van dode zones en profiteert u van een groter bereik en high-speed verbindingen zonder onderbrekingen. Dit betekent dat u mediamateriaal kunt streamen, online kunt gamen en materiaal kunt delen in heel uw woning.Vind de perfec...
Linksys RE3000W Intern 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Linksys RE3000W Intern 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€43,-
Directsale.nl
(594)
Linksys RE3000W, 300 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), Wit, Internet Explorer 8 Safari 5 Chrome Firefox 8, Windows XP SP3 Windows Vista SP1 Windows 7 Windows 8 Mac OS X Leopard 10.5.8 Mac Snow Leopard...
Linksys RE6500 Zwart
Linksys RE6500 Zwart
€148,75
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Eliminates Dead Spots and Extends the Existing Wireless-AC Coverage.Using the Linksys Range Extender Max, you can easily extend the range of your existing wireless router to create a strong Wi-Fi signal for all the devices in and around your home, including smartphones, tablets, ultrabooks, and more. The RE6500 extends the wireless coverage area by...
Linksys AC750 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Linksys AC750 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€80,94
Directsale.nl
(594)
Linksys AC750, 300 Mbit/s, IEEE 802.11ac, 10,100,1000 Mbit/s, 128-bit AES,WPA,WPA2, Wit, 87 mm
Linksys AC750 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Wit
Linksys AC750 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Wit
€83,48
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
VERSTERK HET Wi-Fi-SIGNAAL EN VOORKOM 'DODE PLEKKEN'Met de Linksys AC750 BOOST Wi-Fi-range-extender (RE6300) vergroot u op een eenvoudige manier het Wi-Fi-dekkingsgebied in uw woning zodat u zonder onderbrekingen kunt streamen, online gamen en meer. De AC750 BOOST vergroot het huidige Wi-Fi-bereik zodat u zelfs buiten van een sterk Wi-Fi-signaal ku...
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€98,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot niet alleen snel de reikwijdte van je WLAN, maar verstuurt ook alle digitale free TV-programma's van de kabelaansluiting naar de pc, smartphone of tablet. Voor complete tv-ontvangst in het hele thuisnetwerk - ook in HD-kwaliteit! De WLAN-standaard AC zorgt daarbij voor spectaculaire gigabit-snelheden tot 1300 M...
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€66,99
Coolblue.be
Gratis verzending
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€60,50
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
 
-
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.be
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€77,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
Axis T8129
Axis T8129
€192,-
Directsale.nl
(594)
Axis T8129
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€33,95
Kijkalles.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€29,01
Cernetwebshop.nl
Gratis verzending
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€56,10
Boris.nl
Beslist.be garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,24
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€32,37
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
Asus RP-N12 Wireless-N Repeater
Asus RP-N12 Wireless-N Repeater
€29,99
Replacedirect.be
(335)
De RP-N12 wireless range extender heeft krachtige externe MIMO-antennes die een eind maken aan dode signaalzones en de dekking van elke al aanwezige draadloze router verbeteren. Het werkt als een repeater, wat betekent dat het de dekking van draadloze netwerken kan uitbreiden naar iedere hoek van het huis - zelfs naar die moeilijke, lastig te berei...
WiFi repeater - Eminent (300 Mbps, 1 poort, 2.4GHz)
WiFi repeater - Eminent (300 Mbps, 1 poort, 2.4GHz)
€17,95
Kabelshop.nl
 
WiFi repeater Eminent dual band met WPS - Heb jij er ook genoeg van dat jouw WiFi netwerk op zolder of in de tuin geen bereik meer heeft? Met deze WiFi repeater is dat verleden tijd. Eenvoudig online te installeren en met een vermogen van slechts 2-2.5 watt zeer laag in het energieverbruik. Met draadloze beveiliging voor jouw WiFi-netwerk en snelhe...
HP X121 1 GBit LC SX SFP-Transceiver
HP X121 1 GBit LC SX SFP-Transceiver
€79,99
Replacedirect.be
(335)
-
Fiber Ethernet Media Converter SC
Fiber Ethernet Media Converter SC
€71,99
Replacedirect.be
(335)
-
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€43,95
Megekko.nl
 
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
TP-Link TL-SM311LS Enkele modus MiniGBIC Module
TP-Link TL-SM311LS Enkele modus MiniGBIC Module
€33,99
Replacedirect.be
(335)
-
Eminent media converter sm sc
Eminent media converter sm sc
€12,95
Megekko.nl
 
-
StarTech HDMI Over IP Extender met USB FullHD - Zwart
StarTech HDMI Over IP Extender met USB FullHD - Zwart
€299,99
Replacedirect.be
(335)
Met deze HDMI over IP extender kunt u een HDMI-scherm of -projector delen met de draadloze of vaste computer in uw netwerk. Nog nooit eerder konden gebruikers zo gemakkelijk samenwerken en presentaties geven in vergaderruimtes en tijdens kantoorvergaderingen, als met deze extender met intu?tieve bedieningselementen en moeiteloos delen van schermen....
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.