Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module

Directsale.nl

129,-

Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Mediamarkt.be

98,99

De FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot niet alleen snel de reikwijdte van je WLAN, maar verstuurt ook alle digitale free TV-programma's van de kabelaansluiting naar de pc, smartphone of tablet. Voor complete tv-ontvangst in het hele thuisnetwerk - ook in HD-kwaliteit! De WLAN-standaard AC zorgt daarbij voor spectaculaire gigabit-snelheden tot 1300 M

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Coolblue.be

29,99

De TP-Link TL-POE200 is een PoE-adapterkit en bestaat uit een PoE-injector en een PoE-splitter. De PoE-injector heeft 1 fast-ethernet netwerkingang en 1 ingang voor een voedingskabel. Op deze ingangen sluit je bijvoorbeeld een IP-camera aan. De TP-Link TL-POE200 injector gebruikt vervolgens de netwerkuitgang om via een netwerkkabel zowel data (bijv

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Coolblue.be

62,99

Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Mediamarkt.be

59,99

-

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C ( 20002732 )

Directsale.nl

86,95

AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

Multimediabay.nl

79,14

devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)

Devolo WiFi Repeater ac ( 9790 )

VanGilsWeb.nl

62,60

Devolo WiFi Repeater ac, 867 Mbit/s, 300, 867, MIMO, 2.4/5, DSSS,OFDM, 300m

-15%
ATEN VanCryst VC880 HDMI Repeater Plus Audio De-embedder ( VC880 ) Video/audio-uitbreider

Topthings.eu

151,75

De VC880 is een HDMI-repeater met een toegevoegde de-embedder die het geluidssignaal van het HDMI-signaal extraheert en converteert. Dit houdt in dat gebruikers zowel het herhaalde HDMI beeld- en geluidsuitgangssignaal als de kwalitatief hoogstaande geluidsuitvoer kunnen kiezen: analoog stereogeluid via RCA-connectoren of digitaal geluid via optisc

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Office-deals.be

89,96

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d

AVM FRITZ DECT Repeater 100 ( 20002641 )

Directsale.nl

82,95

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm

AXIS T8129 PoE Extender ( 5025-281 ) Repeater

Directsale.nl

199,-

Axis T8129

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

VanGilsWeb.nl

39,50

TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, 100 m, TCP/IP, Grijs, Zilver

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Webshoppie.nl

22,87

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Wohi.nl

31,50

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Boris.nl

54,45

POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitte

TP-Link TL-POE200 ( TL-POE200 ) Repeater

Unit4sales.com

19,95

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Jm-bruneau.be

1189,-

Enkel voor bedrijven en zelfstandigen.

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Beamershop24.nl

1197,90

Barco ClickShare CS100 Wireless stand alone presentatiesysteem voor kleine vergaderruimtes Voor een succesvolle meeting heeft men vertrouwen nodig. Vertrouwen in eigen ideeën, vertrouwen in de presentaties, maar ook vertrouwen in de technologie van de vergaderzaal. Barco heeft daarom ClickShare ontwikkeld. Met dit draadloze presentatie systeem, kun

Mydlink DCH-M225 ( DCH-M225/E ) Draadloze audio-uitbreider

Mediamarkt.be

53,99

-

ADATA Premier ( ASDH8GUICL10-R ) Flashgeheugenkaart

Coolblue.be

319,-

De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

87,-

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+ tegen een onklopbare prijs. Bereik: 100 mWirelessGigabit Ethernet

Asus RP-N12

Multimediabay.nl

56,40

Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

TodoTipo.nl

73,49

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

-15%
Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Topthings.eu

72,45

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Multimediabay.nl

82,60

Complies with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) StandardsGigabit LAN ports provide high-speed connectivityPoE short circuit protection to safeguard network devicesExtends PoE connection for another 100 meters (328 ft.)Reduces installation and equipment costs Easy plug-and-play desktop or wall-mounted installationPower over Eth

-17%
Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Dobeno.nl

74,49

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Kooprijk.be

79,50

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft) Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor ext

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G ) Video-uitbreider

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

ATEN VE560 DVI Booster ( VE560-AT-G ) Video-uitbreider

Partsland.nl

85,95

The VE560 DVI Booster allows extending the standard DVI transmission range by 165 ft while maintaining high video quality. This allows placing a computer in a safe environment. The VE560 provides a mounting kit which enables you to easily mount the device on a wall. The VE560 is ideal for home theater applications. Package Contents 1x DVI Repeater

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Appieshop.com

75,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Androidmediashop.nl

58,32

Complies with IEEE 802.3af and IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) StandardsGigabit LAN ports provide high-speed connectivityPoE short circuit protection to safeguard network devicesExtends PoE connection for another 100 meters (328 ft.)Reduces installation and equipment costs Easy plug-and-play desktop or wall-mounted installatio

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Bigshopunit.com

75,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Edimax Pro IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender ( GP-101ET )

Partsland.nl

62,95

Power over Ethernet (PoE) is typically limited to a range of 100 meters due to cable capacity. For longer-distance PoE networking though, the GP-101ET PoE+ Extender is the perfect accessory – increasing capacity up to another 100 meters (328 ft). Its a 1-Port Gigabit PoE Extender with plug and play installation requiring neither configuration nor e

Asus RP-N12

Multimediabay.nl

47,96

Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te

Asus RP-N12

Multimediabay.nl

51,04

Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te

Asus RP-N12

VanGilsWeb.nl

39,20

ASUS RP-N12, 100 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10,100 Mbit/s, 300 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK,WPS Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk

Asus RP-N12

Webshoppie.nl

26,68

Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbinding te

Asus RP-N12

Xxldeals.com

45,68

Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge- Externe antenne verbetert dekking wifi-signaal en verbetert overal de wifi-ontvangst;- Snelle en veilige installatie via een druk op de WPS-knop;- Slimme LED-signaalindicator helpt de beste locatie te vinden voor optimale wifi-prestaties;- Roaming Assist helpt een ??stabiele verbin

ATEN VanCryst VE600A DVI Extender with Audio ( AT-VE600A ) Video/audio-uitbreider

Appieshop.com

174,95

De VE600A DVI Extender met Audio breidt uw DVI-beeldscherm uit tot 60 m afstand van uw DVI-bron met Cat 5e kabels. Het gebruik van Cat 5e-kabels biedt een eenvoudige en betrouwbare verbindingsmethode die gebruik maakt van het bedradingssysteem in de meeste moderne kantoorgebouwen. De VE600A bevat ATEN's technologie die het mogelijk maakt om A/V-sig

HP ProCurve ( J9152A ) Zendontvangermodule

Directsale.nl

319,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

TodoTipo.nl

66,61

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

König 5.8 GHz Video-Sender ( VID-TRANS511KN )

Appieshop.com

66,95

The VID-TRANS511KN enables you to enjoy wireless audio and video in your entire house. With the supplied IR extension the connected device can be easily controlled from another room with the original remote control. The VID-TRANS511KN uses the 5.8 GHz frequency to avoid any interference in the audio and video signal from devices that use Bluetooth

ASUS RP-AC68U ( 90IG01U0-BO3010 )

VanGilsWeb.nl

155,80

ASUS RP-AC68U, 2.4 - 5, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10/100/1000Base-T(X), 10,100,1000 Mbit/s, WPA,WPA-EAP,WPA-PSK,WPA2,WPA2-EAP,WPA2-PSK,WPS, Zwart, Rood De RP-AC68U is een AC1900-klasse dual-band repeater, met een 3 x zenden, 4 x ontvangen (3x4) interne antenne-array die wifi-snelheden levert tot 1300Mbps op

TP-Link MC200CM ( MC200CM ) Media-omzetter

Wohi.nl

52,99

-Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z -Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port. -Extends fiber distance up to 0.5km The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standar

Cisco ( SFP-10G-SR-RF ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

429,-

Cisco SFP-10G-SR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Directsale.nl

1229,-

Barco ClickShare CS-100, Desktop, Zwart, Zilver, FCC/CE, 1920 x 1200 Pixels, 1080p, 30 fps

Barco ClickShare CS-100 ( R9861510EU )

Multimediabay.nl

1273,57

Barco ClickShare CS-100 - Draadloze video-/audio-uitbreider - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n

Asus RP-N12

Office-deals.be

26,95

ASUS RP-N12. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 300 Mbit/s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit WEP, 64-bit WEP,

Asus RP-N12

Directsale.nl

37,95

ASUS RP-N12, 100 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10,100 Mbit/s, 300 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK,WPS

Newstar Kvm Extenders / Model: Ns-560utp ( NS560UTP/USB )

Androidmediashop.nl

551,25

Met deze USB NewStar KVM Extender, model NS560UTP/USB, kunt u de controle van een server, computer of meerdere computers (aangesloten via KVM-switch) via slechts één standaard CAT5 of Cat6 UTP netwerkkabel verbinding, op afstanden van maximaal 200 meter weg bedienen. Kabels om deze extender aan te sluiten worden meegeleverd. De utp kabel wordt niet

Cisco Small Business MGBLX1 ( MGBLX1 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

200,03

Cisco Small Business MGBLX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

C2G ( 89126/OT1 )

Directsale.nl

58,95

C2G FTLF8519P2BNL, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 850 nm

Cisco ( SFP-10G-LRM-RF ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

429,-

Cisco SFP-10G-LRM-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, Vezel-optiek, 1310 nm

Epson HDBaseT Transmitter ELPHD01 ( V12H547040 ) Video-uitbreider

Directsale.nl

509,-

Epson ELPHD01, RS-232

NETGEAR AXM765 ( AXM765-10000S )

Directsale.nl

389,-

Netgear AXM765, 10000 Mbit/s, GBIC, SFP+, Koper, Zilver, 30 m

NETGEAR AXM765 ( AXM765-10000S )

Multimediabay.nl

436,17

-

SC&T IP02 Active IP Extender over Coax ( SC1052 ) Short-haul modem

Multimediabay.nl

487,87

Deze IP extender zorgt voor het verlengen van TCP/IP apparatuur over afstanden tot 1.2 km of 1.8 km. Hiervoor kan een CAT5, resp. Coax kabel worden gebruikt. Ideaal voor situaties waarin IP video moet worden verstuurd naar installaties die verder staan dan de standaard Ethernet limiet van 100 meter.Eenheid: 1 stkKenmerkenKan verzenden tot aan 1.8 k

LevelOne FVT-2001 ( FVT-2001 ) Fiber media converter

VanGilsWeb.nl

72,50

LevelOne FVT-2001, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfacesVezel met meervoudige modi met SC-connector voor transmissie van tot 2 kmIngebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologieIEEE 802.3x datatranspo

Extreme Networks ( 10302 ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

1619,-

Extreme networks 10GBase-LR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m

Extreme Networks ( 10301 ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

979,-

Extreme networks 10GBase-SR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 850 nm, 300 m

LevelOne HVE-9005 HDMI over Cat.5 Extender kit ( HVE-9005 ) Video-/audio-/USB-uitbreider

VanGilsWeb.nl

342,10

LevelOne HVE-9005, Mini-USB B, Link, 0 - 40 °C, -20 - 60 °C, 20 - 90 procent, 5 V Support HDMI Deep Color & full 3D & 4K2K@30 (HDBaseT-Lite technology)Extend the transmission up to 60m (198ft) from the HDMI source at Full HD 1080p 48-bit and 40m (130ft) at 4K2K@30HDCP & EDID Bypass, CEC support, Auto equalizationPure unaltered uncompressed

Cisco ( SFP-10G-LR-RF ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

1709,-

Cisco SFP-10G-LR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 1310 nm

NETGEAR ProSafe AXM762 ( AXM762-10000S ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

919,-

Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module, 10000 Mbit/s, 10Gbase-LR, Bedraad, 10000 m, LR

HP X120 ( JD119B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

649,-

Hewlett Packard Enterprise X120, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36

HP X120 ( JD089B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

319,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, REACH

NETGEAR ProSafe AXM762 ( AXM762P10-10000S ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

5019,-

Netgear 10 Gigabit LR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

LevelOne FVT-2002 ( FVT-2002 )

VanGilsWeb.nl

72,50

LevelOne FVT-2002, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfacesVezel met meervoudige modi met ST-connector voor transmissie van tot 2 kmIngebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologieIEEE 802.3x datatranspo

HPE USB Interface Adapter ( AF628A )

Directsale.nl

119,-

Hewlett Packard Enterprise KVM Console USB Interface Adapter, USB, VGA

C2G ( 89095/OT1 )

Multimediabay.nl

78,11

C2G - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Netgear AGM731F) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor NETGEAR M4300-28G-PoE+

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.