Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module
€122,-
Directsale.nl
(1k+)
Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium
Intel NIC/Eth SFP+SR Optics Unit Computer & IT Temp_Computer Intel
Intel NIC/Eth SFP+SR Optics Unit Computer & IT Temp_Computer Intel
€126,44
Artencraft.be
 
Intel’s family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters with SFP+ connectivity are the most flexible and scalable Ethernet adapters for today’s demanding data center environments. The escalating deployments of servers with multi-core processors and demanding applications such as High Performance Computing (HPC), database clusters, and video-on-deman...
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
€427,54
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met deze HDBaseT™ repeater kunt u een ander HDMI®-scherm aan uw bestaande ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDBaseT extenderset toevoegen. Zo kunt u uw digital signage systeem uitbreiden om aan de groeiende behoeften van uw bedrijf te voldoen. De repeater ontvangt het HDBaseT signaal van uw zender en stuurt het naar de ontvanger 70 m verder op en geeft het...
TP-LINK TL-POE200
TP-LINK TL-POE200
€25,95
Megekko.nl
(2k+)
-
ATEN VC880 HDMI Verlenger 15 meter
ATEN VC880 HDMI Verlenger 15 meter
€122,70
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Verlengt uw HDMI signaal tot wel 15 meter. Videokwaliteit van wel 1920 x 1080 pixels (Full HD). De VC880 is een HDMI verlenger met een ingebouwde audio de-embedder die het audiosignaal uit de HDMI invoer haalt en converteert. Dit betekent dat gebruikers kunnen kiezen tussen analoge stereo audio via RCA connectoren of digitale audio via optische- of...
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€59,04
Megekko.nl
(2k+)
-
Devolo WiFi Repeater AC, 1200Mbps
Devolo WiFi Repeater AC, 1200Mbps
€61,95
Informatique.nl
(421)
Devolo WiFi Repeater ac. Overdrachtssnelheid (max): 867 Mbit/s, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 300, 867. Antenne: MIMO. Frequentieband: 2.4/5, Modulatie: DSSS,OFDM, Max bereik binnenshuis: 300m. Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., Netwerkfuncties: Gigabit ether...
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€80,44
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€76,95
Directsale.nl
(1k+)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
AVM FRITZ!DECT Repeater 100, International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100, International
€79,95
Informatique.nl
(421)
De nieuwe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van de DECT-basis van een FRITZ!Box of een ander DECT-basisstation met repeaterfunctie (GAP). Hiermee wordt draadloze telefonie (ook in HD-kwaliteit) over grote afstanden haalbaar. In combinatie met de FRITZ!Box kunt u bovendien tal van internet- en comfortfuncties op moderne D...
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.be
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Axis T8129
Axis T8129
€191,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Axis T8129
TP-Link TL-POE200 PoE Adapter kit
TP-Link TL-POE200 PoE Adapter kit
€26,95
Informatique.nl
(421)
TP-LINK TL-POE200. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s. Kleur van het product: Grijs, Zilver
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€27,35
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€23,95
Directsale.nl
(1k+)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,83
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€56,10
Boris.nl
Beslist.be garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
€178,62
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaat over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur. Sluit nu uw gigabit PoE apparaat aan op een afstand van max. 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of access point. Bovendien kan de extender...
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
StarTech 4-poorts VGA Over CAT5 video-extender - 150 m
€211,94
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ST1214T 4-poorts VGA-video-extender over Cat 5 kan één VGA-bron naar max. vier externe schermen worden gezonden over een afstand van max. 150 meter. Ontwikkeld voor gebruik in combinatie met onze ST121 VGA Video over Cat 5-serie uitbreidingsapparaten, is de ST1214T een van de vele opties waarmee u een aangepaste VGA-verspreidings- en uitbrei...
StarTech 2 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100 m
StarTech 2 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100 m
€208,41
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze 2-poorts gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaten over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur. Nu kunt u twee gigabit PoE apparaten aansluiten op een afstand tot 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of toegangspunt. Bovendien...
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
Aten VE150A VGA verlenger over UTP
€100,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Aten VE150A Video VGA Extender Deze professionele VGA repeater verlengt eenvoudig en zonder kwaliteitsverlies het videosignaal van een PC naar de monitor. Signaal kan vanaf de zender (bij de bron) tot maximaal 150m verder worden getransporteerd naar de ontvanger (bij de monitor). Wanneer hiervoor gebruik wordt gemaakt van een Cat 5e/6 UTP/FTP of SF...
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm
€34,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm Deze SFP module kunt u gebruiken in combinatie met een Gigabit switch met een SFF poort. SFP Module / Transceiver Geschikt voor: SFP MSA, SFF-8472 Netwerk protocol: 1 Gigabit Ethernet Media: Singlemode Fiber: 9/125 µm Connector type: LC Max. afstand 20 KM Golflengte Rx: 1310 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikel...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
€571,17
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmed...
StarTech HDMI en USB over IP distributie set - 1080p
StarTech HDMI en USB over IP distributie set - 1080p
€937,23
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met de HDMI® over IP-set kunt u een HDMI-signaal en vier USB-randapparatuurverbindingen via uw netwerk verlengen. U kunt extra ontvangers (apart verkrijgbaar) gebruiken voor de verspreiding van de HDMI- en USB-signalen naar meerdere locaties en uw externe schermen combineren tot een videowand , terwijl u de USB-verbinding gebruikt om een touchscree...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
€68,44
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die d...
StarTech HDMI over glasvezel KVM console-extender – USB or PS2 – 1 KM
StarTech HDMI over glasvezel KVM console-extender – USB or PS2 – 1 KM
€1266,42
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HDMI® KVM-extender biedt u de bedieningsvrijheid van uw HDMI-server of -computer op een afstand van max. 1 kilometer, via een SC-glasvezelinfrastructuur. U kunt ook meerdere computers of servers bedienen als u deze extender combineert met een willekeurige HDMI KVM switch. De extender biedt volledige afstandsbediening door verlenging van het to...
StarTech 1-poort USB via Cat5 / Cat6 Ethernet Verlenger - tot 40m
StarTech 1-poort USB via Cat5 / Cat6 Ethernet Verlenger - tot 40m
€122,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de USB110EXT2 USB 1.1 Verlenger kunt u een USB 1.1-verbinding tot op 40 meter afstand verlengen via standaard Cat5 of Cat6 UTP-bekabeling, wat de normale beperking van 4,5m voor USB 1.1-apparaten overstijgt en ervoor zorgt dat het computersysteem veilig op een externe locatie kan worden geplaatst. De USB-verlenger heeft een compact ontwerp waar...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
€88,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper SFP-1GE-LX transceivermodule ond...
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
€101,38
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via glasvezel uit te breiden, met de door u gewenste SFP. De converter zet een koperen RJ45 Ethernet-verbinding om in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerk...
StarTech HDBaseT over CAT 5 HDMI ontvanger voor ST424HDBT - 70 m - 1080p
StarTech HDBaseT over CAT 5 HDMI ontvanger voor ST424HDBT - 70 m - 1080p
€208,27
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
De HDBaseT-ontvanger werkt met de HDMI matrix switch voor het verlengen van een HDMI audio-/videobron tot 70 m via Cat5e/6-kabels. Eén STHDBTRX ontvangerunit is vereist voor elk afzonderlijk extern scherm. Samen met de ST424HDBT vormt de CAT5 HDMI-ontvanger een digitale reclameoplossing die de kosten en problemen elimineert van het bedienen van mee...
ATEN KE6900 - USB DVI-I Enkel beeldscherm KVM over IP verlenger
ATEN KE6900 - USB DVI-I Enkel beeldscherm KVM over IP verlenger
€1849,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Aten is zeer bekend om het leveren van innovatieve technologiën op het gebied van verbindingen en oplossingen m.b.t. toegang beheer. Zodoende introduceert zij de nieuwe Alutsen™ KE6900 DVI KVM over IP verlenger, die een unieke mengeling van mogelijkheden en nieuwe technologiën samenbrengt en de ultieme oplossing biedt voor het verlengen van compute...
StarTech Multi-Input HDBaseT extender met switch - DP, VGA, HDMI over CAT5/CAT6 - tot 4K
StarTech Multi-Input HDBaseT extender met switch - DP, VGA, HDMI over CAT5/CAT6 - tot 4K
€728,05
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze multi-input video-extenderset maakt gebruik van HDBaseT™ technologie om uw videosignalen tot 70 m uit te breiden via één CAT5e- of CAT6-kabel. Deze extenderset heeft een geïntegreerde video switch waarmee u kunt kiezen welke videobron van vier onafhankelijke videobronnen (2 x HDMI, 1 x VGA en 1 x DisplayPort) wordt weergegeven.De video-extende...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km
€741,34
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
€302,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
StarTech HDMI over CAT5 of CAT6 HDBaseT Extender met USB Hub en IR - 90m - tot 4K 210
StarTech HDMI over CAT5 of CAT6 HDBaseT Extender met USB Hub en IR - 90m - tot 4K 210
€974,35
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HDMI-extenderset maakt gebruik van HDBaseT 2.0 technologie, waardoor u 4K HDMI video en vier USB 2.0 randapparaten kunt aansluiten op een afgelegen plaats tot op een afstand tot 90 meter, met één CAT5e- of CAT6-kabel. De extender kan 1080p (HD) video zelfs nog verder verlengen tot 100 meter. U kunt zowel de zender als de ontvanger van stroom v...
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
€426,74
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFP10GSRST Cisco®-compatibele 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM - 300 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een 10 Gb SFP+ multi-mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, te vervangen of...
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
€63,35
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-1GE-LX transceivermodule...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
€577,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere...
StarTech Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel - MM LC - 550m
€57,-
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-1GE-SX transceivermodule...
StarTech Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km
€320,02
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten. Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
€305,74
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
€449,98
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule...
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
€151,17
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. D...
Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM
Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM
€44,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM Deze SFP module kunt u gebruiken in combinatie met een Gigabit switch met een SFF poort. SFP Module / Transceiver Geschikt voor: SFP MSA, SFF-8472 Ondersteunt Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM) Netwerk protocol: 1 Gigabit Ethernet Media: Multimode Fiber: 50/125 µm Connector type: LC Max. afstan...
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
StarTech Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
€95,80
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation o...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
€2088,52
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks
€711,27
Kabeldirect.nl
(2k+)
Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP's maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
€104,-
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD092B)
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD092B)
€59,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Skylane Optics SFP+ Module voor HP (gelijkwaardig aan HP H3C JD092B) SFP+ Module / Transceiver Gecodeerd voor: HP Gelijkwaardig aan: HP H3C JD092B Netwerk protocol: 10 Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 300 M Golflengte Rx: 850 nm Golflengte Tx: 850 nm Artikelcode fabrikant: SPP85P30100D536
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks
€712,01
Kabeldirect.nl
(2k+)
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige trans...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatibel - MM LC - 220m
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatibel - MM LC - 220m
€533,45
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LRM-module ondersteunen, alsmede andere belangrij...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
€58,24
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J4858...
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
€640,15
Kabeldirect.nl
(2k+)
Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP-transreceivers maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switche...
Skylane Optics SFP+ Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco SFP-10G-LR-S)
Skylane Optics SFP+ Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco SFP-10G-LR-S)
€119,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Skylane Optics SFP+ Module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco SFP-10G-LR-S) SFP+ Module / Transceiver Gecodeerd voor: Cisco Gelijkwaardig aan: Cisco SFP-10G-LR-S Netwerk protocol: 10 Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 10 KM Golflengte Rx: 1310 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikelcode fabrikant: SPP13010100DBF1
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
€73,73
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule onders...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
€509,65
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J9...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
€537,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m
€68,09
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze gigabit glasvezel is HP® compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die...
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
StarTech OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
€295,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET91000LCOAM managed glasvezel-mediaconverters kunt u een gigabit Ethernet-verbinding uitbreiden via multi-mode LC-glasvezel, met als extra voordeel management op afstand. Deze managed mediaconverter voldoet aan 802.3ah OAM (Operations, Administration & Management) en is uitgerust met een gebruiksvriendelijke webinterface voor bediening, beh...
StarTech 8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m
StarTech 8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m
€70,19
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele 8 gigabit Fibre Channel kortegolf SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwe...
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD)
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD)
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Skylane Optics SFP module voor Cisco (gelijkwaardig aan Cisco GLC-LX-SM-RGD) SFP Module / Transceiver Gecodeerd voor: Cisco Gelijkwaardig aan: Cisco GLC-LX-SM-RGD Netwerk protocol: Gigabit Ethernet Media: Singlemode Connector type: LC Max. afstand 10 KM Golflengte Rx: 1310 nm Golflengte Tx: 1310 nm Artikelcode fabrikant: SFP13010GE2D197
StarTech 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
StarTech 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
€73,87
Kabeldirect.nl
(2k+)
De MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Ethernet-netwerkverbinding via een multi-mode glasvezelbackbone. De ST-glasvezelconverter...
Skylane Optics SFP+ Module voor Brocade (gelijkwaardig aan Brocade 10G-SFPP-SR)
Skylane Optics SFP+ Module voor Brocade (gelijkwaardig aan Brocade 10G-SFPP-SR)
€59,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP+ Module voor Brocade (gelijkwaardig aan Brocade 10G-SFPP-SR) SFP+ Module / Transceiver Gecodeerd voor: Brocade Gelijkwaardig aan: Brocade 10G-SFPP-SR Netwerk protocol: 10 Gigabit Ethernet Media: Multimode Connector type: LC Max. afstand 300 M Golflengte Rx: 850 nm Golflengte Tx: 850 nm Artikelcode fabrikant: SPP85P30100D257
StarTech S-Video Verlenger via Cat5 - 200m
StarTech S-Video Verlenger via Cat5 - 200m
€90,84
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de SVIDUTPEXT S-Video Verlenger via Cat5 kunt u een S-Video-signaal tot 200 meter verlengen via Cat5-kabel, zodat u uw S-Video audio/video-installatie naar wens kunt plaatsen. De verlenger bestaat uit twee eenheden die onderling kunnen worden verwisseld – de ene wordt in de buurt van de videobron geïnstalleerd en de andere wordt in de buurt van...
ATEN KE6900R - USB DVI-I Enkel beeldscherm KVM over IP Ontvanger
ATEN KE6900R - USB DVI-I Enkel beeldscherm KVM over IP Ontvanger
€949,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Aten is zeer bekend om het leveren van innovatieve technologiën op het gebied van verbindingen en oplossingen m.b.t. toegang beheer. Zodoende introduceert zij de nieuwe Alutsen™ KE6900 DVI KVM over IP verlenger, die een unieke mengeling van mogelijkheden en nieuwe technologiën samenbrengt en de ultieme oplossing biedt voor het verlengen van compute...
Aten VE813 4K HDMI & USB Verlenger 100m
Aten VE813 4K HDMI & USB Verlenger 100m
€1189,-
Kabeldirect.nl
(2k+)
ATEN VE813 HDMI & USB 2.0 Verlenger over UTP Ondersteunt HDBT 4K over afstanden tot wel 100 meter Complete set, zender en ontvanger Deze VE813 van Aten is bedoeld om HDMI en USB signalen te verlengen tot een afstand van wel 100 meter over een enkele UTP kabel. De VE813 ondersteunt HDMI functies zoals 3D, Deep Color, 4k2k, CEC en HDCP. Ideaal voor g...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m
€94,54
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze Cisco Meraki®-compatibele koperen SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige Gb RJ45 koperen SFP worden geïnstalleerd in Cisco Meraki-netwerkapparat...
StarTech HDMI Video en USB Over IP ontvanger voor ST12MHDLANU - 1080p
StarTech HDMI Video en USB Over IP ontvanger voor ST12MHDLANU - 1080p
€447,76
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HDMI® over IP ontvanger werkt met de HDMI over IP extenderset (apart verkrijgbaar), waarmee u een HDMI-signaal, en vier USB randapparaataansluitingen, via uw netwerk kunt uitbreiden. U kunt extra ontvangers (apart verkrijgbaar) gebruiken voor de verspreiding van het HDMI-signaal naar meerdere locaties en uw verder gelegen schermen combineren t...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.