Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
€149,53
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€180,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 1000Base-LX, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Module/10GBASE-SR X2
Module/10GBASE-SR X2
€1147,97
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/PC meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
€814,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Aansluiting(en): LC-PC Temperatuur, in bedrijf: -40 - 85 °C Connectiviteitstechnologie: Bedraad Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm Interface: SFP Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Gewicht: 75 g Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s Fiber type: MMF/SMF Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX/LH Maximaal bereik: 10000 m Zendvermogen: -3 - -9,5 dB...
Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module
Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module
€453,-
Directsale.nl
(594)
Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH
10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class
10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class
€1008,50
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Cisco 1000BASE-T SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
Cisco 1000BASE-T SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
€210,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco 1000BASE-T SFP, 1000 Mbit/s, SFP, TX, Koper, 1 stuk(s)
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
€373,20
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm
Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent
Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent
€1079,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€518,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
€839,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 10000 Mbit/s, 10000BASE-SR, Bedraad, 300 m, 850 nm, 4 W
Module/10G Base-LR SFP Module
Module/10G Base-LR SFP Module
€567,58
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=
Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1729,-
Directsale.nl
(594)
Cisco SFP-10G-LR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 1310 nm
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare
€139,95
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 520 m - 850 nm - voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director
Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€2629,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 1000BASE-ZX SFP, 1000 Mbit/s, SFP, ZX, 1000BASE-ZX, Vezel-optiek, 9/125
QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver
QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver
€798,28
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-modus - maximaal 150 m - 832-918 nm - voor P/N: N6K-C6004-M12Q, N6K-C6004-M12Q=, N7K-F312FQ-25=, N9K-C9396PX, N9K-X9636PQ
Cisco XFP-10G-MM-SR 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
Cisco XFP-10G-MM-SR 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
€1469,-
Directsale.nl
(594)
Cisco XFP-10G-MM-SR, 10000 Mbit/s, 10GBase-SR, Bedraad, 300 m, 850 nm, IEEE 802.3
Cisco SFP-10G-SR-RF Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Cisco SFP-10G-SR-RF Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€426,-
Directsale.nl
(594)
Cisco SFP-10G-SR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
€124,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter
€273,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, 10000 m, 1310 nm, SMF
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
€197,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw
1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw
€244,32
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - voor Cisco 20-port 1-Gigabit Nexus 7700 F3-Series, 9372PX, 9396PX
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
€104,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF
Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF
€293,22
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm - voor Cisco 38XX Catalyst 29XX, 3560, 3750 Catalyst Express 500 Supervisor Engine II-Plus-TS
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
€1769,-
Directsale.nl
(594)
Cisco X2-10GB-LR-RF, 10000 Mbit/s, X2, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€101,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
€81,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3ab, Koper, 100 m, 0 - 70 °C
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
€609,91
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Certificering: CE, FCC, UL Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C Diepte: 58,4 mm Hoogte: 12,6 mm Kleur van het product: Zilver Breedte: 13,9 mm Golflengte: 1310 nm Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 5 - 95 procent Gewicht: 30 g Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s) Hot-plug ondersteuning: Ja RoHS compliance: J...
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
€60,50
Wohi.nl
Beslist.be garantie
De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC -2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.Dankz...
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco SFP-10G-LR)
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco SFP-10G-LR)
€78,57
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP+ transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco SFP-10G-LR). Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Metallic
Cables To Go 88607 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC Vezel-optiek 850 nm
Cables To Go 88607 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC Vezel-optiek 850 nm
€66,90
Maxict.nl
Gratis verzending
88607. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 54 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km
€549,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€477,14
Maxict.nl
Gratis verzending
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
Skylane Optics Skylane Optics SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-U)
Skylane Optics Skylane Optics SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-U)
€49,57
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-U). Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
€89,75
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel SM LC 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel SM LC 10 km
€1850,21
Maxict.nl
Gratis verzending
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel SM LC 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
€269,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m
€379,49
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM 300 m
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Cisco SFP-10G-LR | SFP-10G-LR-S
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Cisco SFP-10G-LR | SFP-10G-LR-S
€88,74
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Cisco SFP-10G-LR | SFP-10G-LR-S. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Grijs. Certificering: CE, RoHS. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Cables To Go 88602 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC netwerk transceiver module
Cables To Go 88602 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC netwerk transceiver module
€71,83
Maxict.nl
Gratis verzending
88602. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Cables To Go Cisco GLC-LH-SMD-C2G SMF Transceiver
Cables To Go Cisco GLC-LH-SMD-C2G SMF Transceiver
€63,32
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-LH-SMD-C2G SMF Transceiver
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
€694,24
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
€86,83
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module Cisco GLC-T compatibel
Cables To Go C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
Cables To Go C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€461,20
Maxict.nl
Gratis verzending
C2G 89070. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC,SFP+. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver
C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
C2G 89070 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
€470,-
Directsale.nl
(594)
C2G 89070, 10000 Mbit/s, SFP+, LC,SFP+, SR, Vezel-optiek, 850 nm
StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m
StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m
€89,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LH,LX, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€849,92
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Certificering: CE, FCC Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C Diepte: 69,8 mm Hoogte: 13,8 mm Kleur van het product: Zilver Breedte: 13,4 mm Temperatuur bij opslag: -40 - 90 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 0 - 95 procent Gewicht: 24,2 g RoHS compliance: Ja Breedte verpakking: 75 mm Diepte verpakking: 120 mm Hoogte verpakking: 33 mm Typisch s...
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
€65,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
€619,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Certificering: CE, FCC, UL Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C Diepte: 5,8 cm Hoogte: 8 mm Kleur van het product: Zilver Breedte: 1,2 cm Golflengte: 1310 nm Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 5 - 95 procent Gewicht: 17 g Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s) Hot-plug ondersteuning: Ja RoHS compliance: Ja Br...
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€404,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)
€61,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC), 155 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3u, FX, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC)
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC)
€76,95
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LH,LX, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T
€769,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T, 10000 Mbit/s, SFP+, IEEE 802.3an, Koper, Zilver, Zink staal
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m
€340,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
€83,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km
€76,95
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km
€87,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
€232,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, ZX, Vezel-optiek
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
€81,95
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring, 1250 Mbit/s, SFP, SFP, IEEE 802.3ab, 1000BASE-T, Koper
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m
€66,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MMD compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m
€80,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, TX, Koper, Zilver
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km
€195,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, EX, Vezel-optiek
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km
€429,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SM LC 10 km, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
€303,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
Linksys RE1000 100 Mbit/s
Linksys RE1000 100 Mbit/s
€94,37
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Brede compatibiliteitDe Linksys RE1000 werkt met alle b/g/n-apparaten zodat u alle computers en apparaten in uw huis kunt aansluiten. Voor de beste werking combineert u het product met een Wireless-N-router.Vergroot bereikDe Linksys RE1000 is geconstrueerd met geavanceerde 802.11n draadloze technologie zodat deze een betrouwbare werking biedt. Meer...
C2G 39463 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
C2G 39463 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP netwerk transceiver module
€75,95
Directsale.nl
(594)
C2G 39463, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, LC, LX, Vezel-optiek, 1310 nm
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)
€64,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC), 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€98,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot niet alleen snel de reikwijdte van je WLAN, maar verstuurt ook alle digitale free TV-programma's van de kabelaansluiting naar de pc, smartphone of tablet. Voor complete tv-ontvangst in het hele thuisnetwerk - ook in HD-kwaliteit! De WLAN-standaard AC zorgt daarbij voor spectaculaire gigabit-snelheden tot 1300 M...
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.