Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

279,-

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, 10000 m, 1310 nm, SMF

10GBASE-SR SFP Module

Multimediabay.nl

510,38

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010

-31%
Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare

Maxico.be

158,50

Cisco 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare

Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter

Directsale.nl

369,-

Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP

Base/1000-BX SFP-1310NM

Multimediabay.nl

906,41

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X

Cisco QSFP40G BiDi-Monitor SR Transceiver

Maxico.be

978,50

Cisco QSFP40G BiDi-Monitor SR Transceiver

Cisco SFP-10G-LRM-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

429,-

Cisco SFP-10G-LRM-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, Vezel-optiek, 1310 nm

Module/10GBASE-SR X2

Multimediabay.nl

1121,40

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/PC meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10

-8%
Cisco Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Maxico.be

258,-

Cisco Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module

Directsale.nl

469,-

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH

Module/100 Base LX SFP f FE Port

Multimediabay.nl

335,37

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

Cisco Base/1000 BX SFP-1490NM

Maxico.be

1149,-

Cisco Base/1000 BX SFP-1490NM

Cisco 1000BASE-BX10-D 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

869,-

Cisco 1000BASE-BX10-D, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah

SFP/1000Mbps Sgle Mode Rugged

Multimediabay.nl

773,91

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card

Cisco 100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP

Maxico.be

259,50

Cisco 100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP

Refurb/10GBase-LR X2 Mod

Multimediabay.nl

1727,25

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - SC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10

Cisco MGBSX1

Maxico.be

139,50

Cisco MGBSX1

100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

Multimediabay.nl

209,63

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G

Cisco 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

Maxico.be

237,50

Cisco 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

-29%
Cisco Module/LX/LH SFP transceiver module

Maxico.be

620,-

Cisco Module/LX/LH SFP transceiver module

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Directsale.nl

109,-

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP

VanGilsWeb.nl

114,65

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Transceiver/10GBASE-SR SFP Module

Multimediabay.nl

368,41

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm

-27%
Cisco Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF

Maxico.be

322,-

Cisco Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF

Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent

Directsale.nl

1089,-

Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm

10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

Multimediabay.nl

984,94

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

Cisco Transceiver/QSFP 4x10GBASE-SR Module

Maxico.be

2641,-

Cisco Transceiver/QSFP 4x10GBASE-SR Module

Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

Multimediabay.nl

463,27

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

-26%
Cisco 1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw

Maxico.be

291,50

Cisco 1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw

QSFP40G BiDi-Monitor SR Transceiver

Multimediabay.nl

779,66

Cisco Monitor Module - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-modus - maximaal 150 m - 832-918 nm

-28%
Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Maxico.be

634,50

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw

Multimediabay.nl

242,27

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - voor Cisco 20-port 1-Gigabit Nexus 7700 F3-Series, 9372PX, 9396PX

Cisco Refurb/10GBASE-SR X2 Module

Maxico.be

1124,50

Cisco Refurb/10GBASE-SR X2 Module

QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver

Multimediabay.nl

779,66

Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-modus - maximaal 150 m - 832-918 nm - voor P/N: N6K-C6004-M12Q, N6K-C6004-M12Q=, N7K-F312FQ-25=, N9K-C9396PX, N9K-X9636PQ

Cisco Refurb/10GBase-LR X2 Mod

Maxico.be

2234,-

Cisco Refurb/10GBase-LR X2 Mod

8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare

Multimediabay.nl

140,17

Cisco - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 520 m - 850 nm - voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director

-34%
Cisco 10G Base-LR SFP Module

Maxico.be

2311,50

Cisco 10G Base-LR SFP Module

Module/LX/LH SFP transceiver module

Multimediabay.nl

499,64

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX

SFP Copper RJ45

Multimediabay.nl

443,58

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T

Refurb/10G Base-LR SFP Module

Multimediabay.nl

1734,81

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

Cisco 1000BASE-T SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Directsale.nl

219,-

Cisco 1000BASE-T SFP, 1000 Mbit/s, SFP, TX, Koper, 1 stuk(s)

Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF

Multimediabay.nl

290,40

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm - voor Cisco 38XX Catalyst 29XX, 3560, 3750 Catalyst Express 500 Supervisor Engine II-Plus-TS

Cisco Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Maxico.be

498,-

Cisco Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

129,-

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF

Refurb/1000BASE-LX/LH SFP xcver mod MMF

Multimediabay.nl

463,27

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX

Cisco QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver

Maxico.be

978,50

Cisco QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module 1000Mbit/s netwerk media converter

Directsale.nl

299,-

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, Bedraad, 100 m, -5 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Module/100Base-FX SFP f FE port

Multimediabay.nl

138,38

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

Cisco 1000Base-ZX Single Mode Rugged SFP

Maxico.be

3839,50

Cisco 1000Base-ZX Single Mode Rugged SFP

Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module

Directsale.nl

1699,-

Cisco X2-10GB-LR-RF, 10000 Mbit/s, X2, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m

Base/1000 BX SFP-1490NM

Multimediabay.nl

906,41

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - maximaal 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X

Cisco Base/1000-BX SFP-1310NM

Maxico.be

1149,-

Cisco Base/1000-BX SFP-1310NM

Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter

Directsale.nl

849,-

Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 10000 Mbit/s, 10000BASE-SR, Bedraad, 300 m, 850 nm, 4 W

Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

Multimediabay.nl

226,61

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK

-27%
Cisco Transceiver/10GBASE-SR SFP Module

Maxico.be

452,50

Cisco Transceiver/10GBASE-SR SFP Module

Cisco SFP-10G-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Directsale.nl

1699,-

Cisco SFP-10G-LR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 1310 nm

Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver

Multimediabay.nl

121,64

Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45

-29%
Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

Maxico.be

1254,50

Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

Cisco 1000BASE-ZX SFP Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

2649,-

Cisco 1000BASE-ZX SFP, 1000 Mbit/s, SFP, ZX, 1000BASE-ZX, Vezel-optiek, 9/125

Cisco Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

Maxico.be

571,-

Cisco Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

109,-

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45

100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP

Multimediabay.nl

207,85

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Aironet 1522 Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48

-22%
Cisco Module/100Base-FX SFP f FE port

Maxico.be

171,-

Cisco Module/100Base-FX SFP f FE port

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter

Directsale.nl

199,-

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent

Refurb/10GBASE-SR X2 Module

Multimediabay.nl

979,90

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multimodus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10

-22%
Cisco Module/10GBASE-SR X2

Maxico.be

1437,50

Cisco Module/10GBASE-SR X2

Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

Multimediabay.nl

402,34

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941

Cisco Module/100 Base LX SFP f FE Port

Maxico.be

368,-

Cisco Module/100 Base LX SFP f FE Port

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

-18%
StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ ( SFP10GLRSST )

Maxico.be

475,50

Startech Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ - SM

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ ( SFP10GSRXST )

Multimediabay.nl

498,52

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.