Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco MA-SFP-10GB-LRM netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP
Cisco MA-SFP-10GB-LRM netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP
€576,01
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
Cisco GLC-LH-SMD= Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF
Cisco GLC-LH-SMD= Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF
€840,95
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst...
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
€73,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Maximaal bereik: 100 m
Cisco DS-SFP-FC8G-SW= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
Cisco DS-SFP-FC8G-SW= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
€152,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50 m, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 1...
Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300
Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300
€21,13
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst...
Cisco GLC-LH-SMD-RF netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 13
Cisco GLC-LH-SMD-RF netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 13
€463,72
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-LH-SMD-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm
Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm
Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm
€191,10
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 - -20 dBmW, Aansluiting(en): Dual LC, Fiber type: MMF
Cisco DS-SFP-8G-SW-4= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
Cisco DS-SFP-8G-SW-4= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+
€145,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco DS-SFP-8G-SW-4=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125 m, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
Cisco Cisco SFP Transceiver GLC-T-C Modul 1000Base T Gigabit
Cisco Cisco SFP Transceiver GLC-T-C Modul 1000Base T Gigabit
€35,43
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Maximaal bereik: 100 m
Cisco GE SFP, LC Connector SX Transceiver netwerk media converter
Cisco GE SFP, LC Connector SX Transceiver netwerk media converter
€112,40
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GE SFP, LC Connector SX Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product:...
Cisco WSP-Q40GLR4L= netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+
Cisco WSP-Q40GLR4L= netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+
€551,65
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco WSP-Q40GLR4L=. Maximum data transfer rate: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Cisco FET-10G= netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP Vezel-
Cisco FET-10G= netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP Vezel-
€148,93
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco FET-10G=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 100 m, Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
Alcatel AO Corporation SFP-10G-LR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ n
Alcatel AO Corporation SFP-10G-LR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ n
€1052,88
Maxict.nl
Gratis verzending
AO Corporation SFP-10G-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek
Cisco SFP-10G-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerktran
Cisco SFP-10G-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerktran
€251,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
Cisco SFP-10G-SR-S= netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
Cisco SFP-10G-SR-S= netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
€195,42
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-SR-S=. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Cisco GLC-SX-MMD-RF netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Ve
Cisco GLC-SX-MMD-RF netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Ve
€203,15
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-SX-MMD-RF. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
Cisco 100BASE-X SFP 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP 1310nm netwerk media converter
€252,22
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco 100BASE-X SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
Cisco X2-10GB-ER Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s X2 netwerktrans
Cisco X2-10GB-ER Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s X2 netwerktrans
€5196,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco X2-10GB-ER. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: X2, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 40000 m. Typisch stroomverbruik: 4 W. Breedte: 36 mm, Diepte: 91 mm, Hoogte: 13,5 mm
Cisco SFP-10G-LR-S= Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk
Cisco SFP-10G-LR-S= Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk
€488,17
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-LR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Cisco SFP-10G-SR-C netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ V
Cisco SFP-10G-SR-C netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ V
€32,77
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-SR-C. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€351,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, SX, 1000BASE-SX
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare
€140,83
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 520 m - 850 nm - voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director
Cisco QSFP-40G-SR-BD= netwerk transceiver module
Cisco QSFP-40G-SR-BD= netwerk transceiver module
€824,91
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Certificering: MSA Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C Golflengte: 850 nm Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 80 procent Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s) Hot-plug ondersteuning: Ja Typisch stroomverbruik: 3,5 W Luchtvochtigheid bij opslag: 10 - 85 procent Soort aansluiting: QSFP Maximale overdrachts...
Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module
Cisco GLC-LH-SMD 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module
€469,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH
Module/LX/LH SFP transceiver module
Module/LX/LH SFP transceiver module
€526,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX
Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter
Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter
€829,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C Connectiviteitstechnologie: Bedraad Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm Golflengte: 1310 nm Interface: SFP Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Gewicht: 75 g Typisch stroomverbruik: 1 W Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F Hot-swap: Ja Fiber type: MMF/SMF Maximaal bereik: 300 m Cisco SFP-10G-LRM=, Bedraa...
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
€198,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver
€244,32
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
Cisco 1000BASE-T SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
Cisco 1000BASE-T SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module
€216,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco 1000BASE-T SFP, 1000 Mbit/s, SFP, TX, Koper, 1 stuk(s)
Transceiver/Meraki 1000Base SX Multi
Transceiver/Meraki 1000Base SX Multi
€394,03
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - maximaal 220 m - 850 nm - voor Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80 Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
€123,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF
Module/10G Base-LR SFP Module
Module/10G Base-LR SFP Module
€833,21
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
€377,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP
Module/100Base-FX SFP f FE port
Module/100Base-FX SFP f FE port
€143,32
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€102,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
€128,73
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC
Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
€739,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco 1000BASE-LX/LH, 1000 Mbit/s, 100BASE-LX/LH, 10000 m, 10000 m, 550 m, -40 - 85 °C
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€537,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110 Nexus 5010, 93180, 9336, 9372
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module
€383,77
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm
1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw
1000BASE-T SFP/transcr module f Cat 5 cw
€250,07
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - voor Cisco 20 Integrated Services Router 11XX Nexus 7700 F3-Series, 93XX, 93XXX
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€180,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 1000Base-LX, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
€204,17
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBLX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€62,05
Megekko.nl
(2k+)
-
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
€427,54
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze HDBaseT™ repeater kunt u een ander HDMI®-scherm aan uw bestaande ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDBaseT extenderset toevoegen. Zo kunt u uw digital signage systeem uitbreiden om aan de groeiende behoeften van uw bedrijf te voldoen. De repeater ontvangt het HDBaseT signaal van uw zender en stuurt het naar de ontvanger 70 m verder op en geeft het...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
€104,-
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
€75,64
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
€73,73
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule onders...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
€1958,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installere...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
€98,37
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsme...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
€571,17
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmed...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
€251,44
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-EX-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km
€741,34
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule onde...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
€537,08
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, a...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - MM MPO - 150 m
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - MM MPO - 150 m
€489,60
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installere...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
€449,98
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m
€94,54
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze Cisco Meraki®-compatibele koperen SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige Gb RJ45 koperen SFP worden geïnstalleerd in Cisco Meraki-netwerkapparat...
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
€2088,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
€302,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen,...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-ER compatibel - SM LC - 40 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-ER compatibel - SM LC - 40 km
€1296,77
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-ER transceivermodule ondersteunen, alsmede...
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
€398,98
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, a...
Cables To Go 88607 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GB
Cables To Go 88607 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GB
€59,14
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer GLC-SX-MMD. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compat...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
€69,41
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPGLCSXMMST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dan...
Cables To Go C2G 88601 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s min
Cables To Go C2G 88601 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s min
€67,95
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibele SFP transceiver biedt 1000Base-LX doorvoer tot 10km via single-mode fiber (SMF) bij een golflengte van 1310 nm met een LC-connector. Het is ook bestand tegen zware omstandigheden en kan werken bij temperaturen tussen -40[D]C tot +85[D]C. Digitale optische controle (DOM) ondersteuning is ook aanwezig voor toegang...
Legrand C2G 88610 1000Mbit/s mini-GBIC netwerktransceivermodule
Legrand C2G 88610 1000Mbit/s mini-GBIC netwerktransceivermodule
€82,01
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer SFP-GE-T. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of om deze te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compatibi...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
€72,92
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij...
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
StarTech Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
€426,74
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFP10GSRST Cisco®-compatibele 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM - 300 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een 10 Gb SFP+ multi-mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, te vervangen of...
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
€88,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPGLCLHSMST Cisco-conforme gigabit glasvezel SFP-transceivermodule SM/MM LC is gebouwd om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een SFP-sleuf aan uw gigabit glasvezel netwerkapparatuur of glasvezel mediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden. Deze LC SFP/mini-GBIC-module onder...
Level One POR-0102 Network repeater Zwart
Level One POR-0102 Network repeater Zwart
€230,07
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-0102. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3x. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Power over Ethernet (PoE), Stroom, Land van herkomst: Taiwan. Vermogensverbruik (max): 2,5 W. Breedte: 165 mm, Diep...
Level One POR-1102 Network repeater Wit
Level One POR-1102 Network repeater Wit
€329,51
Maxict.nl
Gratis verzending
LevelOne POR-1102. Soort: Network repeater, Maximaal bereik: 100 m, Ondersteundende kabel types: Cat5. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af. Kleur van het product: Wit, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: FCC Rules Part 15 CE. Vermogensverbruik (max): 2,5 W. Breedte: 165 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.