Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C
€98,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Repeater DVB-C vergroot niet alleen snel de reikwijdte van je WLAN, maar verstuurt ook alle digitale free TV-programma's van de kabelaansluiting naar de pc, smartphone of tablet. Voor complete tv-ontvangst in het hele thuisnetwerk - ook in HD-kwaliteit! De WLAN-standaard AC zorgt daarbij voor spectaculaire gigabit-snelheden tot 1300 M...
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€86,65
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Gewicht: 134 g, Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€77,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International, Integrated, Draadloos, 1,2 W, 134 g, 59 x 41 x 93 mm
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
Zakelijke Telefoon AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International
€89,96
Office-deals.be
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!DECT Repeater 100 International. Soort antenne: Integrated. Verbindingstechnologie: Draadloos. Typisch stroomverbruik: 1,2W. Afmetingen (BxDxH): 59 x 41 x 93 mm, Gewicht: 134gDe FRITZ!DECT Repeater 100 vergroot het ontvangst- en zendbereik van d
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,21
Maxict.nl
Gratis verzending
FRITZ!WLAN Repeater DVB-C. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA,WPA2. Kleur van het product: Rood, Wit, LED-indicatoren: Stroom, WLAN
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C 1300Mbit/s Rood, Wit
€96,95
Directsale.nl
(594)
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Draadloos, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Devolo Wifi-repeater AC
Devolo Wifi-repeater AC
€61,99
Coolblue.be
(17k+)
Vergroot het 2,4 en 5 GHz wifi signaal van je router met de Devolo Wifi-repeater AC. Plaats de repeater in een stopcontact, maak verbinding met je router via de WPS-knop en binnen enkele minuten vergroot je het bereik van je wifi tot op zolder of achter in de tuin. De repeater heeft een netwerkaansluiting om een televisie, spelconsole of computer o...
Axis Zubehör POE Extender T8129
Axis Zubehör POE Extender T8129
€200,23
Maxict.nl
Gratis verzending
Zubehör POE Extender T8129
devolo dLAN WiFi Repeater AC
devolo dLAN WiFi Repeater AC
€77,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
devolo dLAN WiFi Repeater AC (Netwerk - Netwerk)
devolo WiFi Repeater ac
devolo WiFi Repeater ac
€89,60
Megamobile.be
Gratis verzending
Antenne antenne mimo beveiliging ondersteunde beveiligingsalgoritmen wpa, wpa2, wps wps push button security [ja] certificaten certificering ce class b (eu, ch, no) data-uitwisseling ondersteunde data-overdrachtsnelheden 300, 867 draadloos lan frequentieband 2.4/5 max bereik binnenshuis 300m modulatie dsss, ofdm eisen aan de omgeving relatieve luch...
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
€215,38
Bavepa.nl
Beslist.be garantie
Aten At-vc880 Hdmi Videoverdeler + Audio
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
Ewent POE ADAPTERKIT - TP-LINK (POE02)
€54,45
Boris.nl
Beslist.be garantie
POE ADAPTERKIT - TP-LINKVelleman - POE02 Specificaties POE02 De PEO02 is ontworpen om stroom en data te leveren via een enkele ethernetkabel naar een op Ethernet aan te sluiten apparaat tot 100m afstand. De PoE kit gebruikt twee apparaten, één, die stroom en data in een enkele ethernetkabel injecteert, de 'injector', terwijl de ander, de 'splitter'...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-POE200, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s, Grijs, Zilver
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,35
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by...
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TL-POE200 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€38,12
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
PoE Adapter Kit, IEEE 802.3, 802.3u, RJ-45, Silver/grey The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end spl...
AVM Fritz!wlan Repeater 450e WiFi signaalversterker
AVM Fritz!wlan Repeater 450e WiFi signaalversterker
€81,94
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
- W-LAN repeater - Extern - gegevensoverdracht W-LAN - W-Lan 802.11 b - W-Lan 802.11 g - W-Lan 802.11 n - maximale overdrachtssnelheid WLAN 450 MB/s - maximale overdrachtssnelheid ethernetaansluiting 1.000 MB/s - aansluitingen 1 x Ethernet RJ 45 Minimale systeemeisen - Compatibele besturingssystemen: Windows 8.1, 7, Windows Vista, XP...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
€217,80
Bavepa.nl
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
AVM Fritz!wlan Repeater 1750e WiFi signaalversterker
AVM Fritz!wlan Repeater 1750e WiFi signaalversterker
€143,06
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
- W-LAN repeater - Extern - gegevensoverdracht W-LAN - W-Lan 802.11 a - W-Lan 802.11 ac - W-Lan 802.11 b - W-Lan 802.11 g - W-Lan 802.11 n - Dual band - maximale overdrachtssnelheid WLAN 1.300 MB/s - maximale overdrachtssnelheid ethernetaansluiting 1.000 MB/s - aansluitingen 1 x Ethernet RJ 45 Kenmerken - Kleur van het product: Roo...
AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E, DE
AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E, DE
€89,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E, DE, Rood, Wit
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
€184,83
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Technische details - Kleur van het product: Rood, Wit Poorten & interfaces - Soort aansluiting: 802.11b/g/n - Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1 Energie - Ingangsspanning: 230 - Typisch stroomverbruik: 3,3 W Video - Formaat analoog signaal: Niet ondersteund TV-tuner - Intern: Nee - TV tuner type: DVB-C - Afstandsb...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
€183,95
Grotekadoshop.nl
Beslist.be garantie
Technische details - Kleur van het product: Rood, Wit Poorten & interfaces - Soort aansluiting: 802 11b/g/n - Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1 Energie - Ingangsspanning: 230 - Typisch stroomverbruik: 3,3 W Video - Formaat analoog signaal: Niet ondersteund TV-tuner - Intern: Nee - TV tuner type: DVB-C - Afstandsbedienin...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
€174,50
Kooprijk.be
Beslist.be garantie
Technische details - Kleur van het product: Rood, Wit Poorten & interfaces - Soort aansluiting: 80211b/g/n - Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1 Energie - Ingangsspanning: 230 - Typisch stroomverbruik: 3,3 W Video - Formaat analoog signaal: Niet ondersteund TV-tuner - Intern: Nee - TV tuner type: DVB-C - Afstandsbediening: Ja Indicatie - LE...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
€168,95
Prijskeurig.nl
(99)
Technische details - Kleur van het product: Rood, Wit Poorten & interfaces - Soort aansluiting: 802.11b/g/n - Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1 Energie - Ingangsspanning: 230 - Typisch stroomverbruik: 3,3 W Video - Formaat analoog signaal: Niet ondersteund TV-tuner - Intern: Nee - TV tuner type: DVB-C - Afstandsbediening: Ja Indicatie -...
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
AVM FRITZ!WLAN Repeater DVB-C Draadloze video/audio uitbreider
€167,-
Appieshop.com
Beslist.be garantie
Technische detailsKleur van het product: Rood, WitPoorten & interfacesSoort aansluiting: 802.11b/g/nAantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1EnergieIngangsspanning: 230Typisch stroomverbruik: 3,3 WVideoFormaat analoog signaal: Niet ondersteundTV-tunerIntern: NeeTV tuner type: DVB-CAfstandsbediening: JaIndicatieLED-indicatoren: JaGewicht en omvangBreed...
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel 100m
€59,83
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel 100m
WiFi repeater - Eminent (300 Mbps, 1 poort, 2.4GHz)nieuw
WiFi repeater - Eminent (300 Mbps, 1 poort, 2.4GHz)
€17,95
Kabelshop.nl
 
WiFi repeater Eminent dual band met WPS - Heb jij er ook genoeg van dat jouw WiFi netwerk op zolder of in de tuin geen bereik meer heeft? Met deze WiFi repeater is dat verleden tijd. Eenvoudig online te installeren en met een vermogen van slechts 2-2.5 watt zeer laag in het energieverbruik. Met draadloze beveiliging voor jouw WiFi-netwerk en snelhe...
Edimax GP-101ET Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
Edimax GP-101ET Network transmitter Zwart 10,100,1000Mbit/s netwerkextender
€67,53
Maxict.nl
Gratis verzending
GP-101ET. Soort: Network transmitter, Maximaal bereik: 100 m, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X), Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Certifice...
Asus RP-AC68
Asus RP-AC68
€153,99
Coolblue.be
(17k+)
Met de Asus RP-AC68 versterk je het huidige wifi signaal van je router. De repeater versterkt zowel de 2,4 als 5 GHz frequentie en is geschikt voor de zwaarste netwerktaken, zoals streamen en gamen. Met de 12 interne wifi antennes zorgt deze repeater voor het beste wifi signaal in je huis, ook op moeilijk bereikbare plekken. De RP-AC68 heeft 5 netw...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
€89,75
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
€68,38
Maxict.nl
Gratis verzending
KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
Adder Technology AV100 serie VGA- en audio ontvanger advanced
Adder Technology AV100 serie VGA- en audio ontvanger advanced
€309,46
Maxict.nl
Gratis verzending
AV100 serie VGA- en audio ontvanger advanced
Icron USB Rover 1850 Network transmitter & receiver Zwart
Icron USB Rover 1850 Network transmitter & receiver Zwart
€94,62
Maxict.nl
Gratis verzending
USB Rover 1850 Network transmitter & receiver Zwart
Cisco 1000BASE-SX SHORT WAVE GBIC MODULE
Cisco 1000BASE-SX SHORT WAVE GBIC MODULE
€28,92
Maxict.nl
Gratis verzending
1000BASE-SX SHORT WAVE GBIC MODULE
KTI Networks KSC-200 RS-232 seriële converter/repeater/isolator
KTI Networks KSC-200 RS-232 seriële converter/repeater/isolator
€193,99
Maxict.nl
Gratis verzending
KSC-200. Afmetingen (BxDxH): 28 x 82 x 95 mm. Ingangsspanning: 7 - 30
KTI Networks KSC-240 RS-232 RS-422/485 seriële converter/repeater/isolator
KTI Networks KSC-240 RS-232 RS-422/485 seriële converter/repeater/isolator
€124,82
Maxict.nl
Gratis verzending
KSC-240. Afmetingen (BxDxH): 28 x 82 x 95 mm. Ingangsspanning: 7 - 30. Veiligheid: Surge/ESD/Isolation
StarTech .com HDMI over CAT5/6 extender met IR en serieel HDBaseT Extender 4K
StarTech .com HDMI over CAT5/6 extender met IR en serieel HDBaseT Extender 4K
€432,97
Maxict.nl
Gratis verzending
.com HDMI over CAT5/6 extender met IR en serieel HDBaseT Extender 4K. Soort: AV transmitter & receiver, Maximum resolutie: 4096 x 2160 Pixels, Ondersteundende kabel types: Cat5e,Cat6. Soort serieële aansluiting: RS-232. AC invoer voltage: 100 - 240, Operating voltage: 12 V, Output current: 1,5 A. Receiver afmetingen (B x D x H): 66 x 92 x 27 mm, Re...
Level One FVT-2002 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter
Level One FVT-2002 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter
€65,74
Maxict.nl
Gratis verzending
FVT-2002. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het...
HP Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
€2623,01
Maxict.nl
Gratis verzending
X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
ZyXEL FTLX8511D3 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
ZyXEL FTLX8511D3 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
€686,77
Maxict.nl
Gratis verzending
FTLX8511D3. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m
TV One HD-One DX-500 HDMI extender (receiver unit)
TV One HD-One DX-500 HDMI extender (receiver unit)
€321,87
Maxict.nl
Gratis verzending
HD-One DX-500 HDMI extender (receiver unit)
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€101,88
Maxict.nl
Gratis verzending
SFP-LX-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
StarTech 8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
€67,03
Maxict.nl
Gratis verzending
8 GB Fibre Channel SW B-series SFP+ HP AJ716B compatibel MM LC 300m
Aten KE6940R Ontvanger KVM-extender
Aten KE6940R Ontvanger KVM-extender
€1166,03
Maxict.nl
Gratis verzending
KE6940R. Soort: Ontvanger, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Resolutie (maximum digitaal): 1920 x 1200 Pixels. Poorttype ontvanger lokale video: DVI-I, Poorttype ontvanger lokaal toetsenbord/muis: USB. Receiver breedte: 17,2 cm, Diepte van de receiver: 22,8 cm, Receiver hoogte: 5,48 cm. Meegeleverde kabels: KVM
Adder Technology AV100 serie VGA+ audio splitter
Adder Technology AV100 serie VGA+ audio splitter
€244,13
Maxict.nl
Gratis verzending
AV100 serie VGA+ audio splitter
Logitech SmartDock Flex
Logitech SmartDock Flex
€879,57
Maxict.nl
Gratis verzending
SmartDock Flex
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter
€299,-
Maxict.nl
Gratis verzending
-
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
Intellinet 506502 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter
€55,21
Maxict.nl
Gratis verzending
506502. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart. Typ...
HP Enterprise AF625A interfacekaart/-adapter
HP Enterprise AF625A interfacekaart/-adapter
€116,22
Maxict.nl
Gratis verzending
AF625A interfacekaart/-adapter
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
€694,24
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks
Skylane Optics Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Netgear AGM731F
Skylane Optics Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Netgear AGM731F
€48,10
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Netgear AGM731F. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Juniper EX-SFP-1GE-SX Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Juniper EX-SFP-1GE-SX Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€150,87
Maxict.nl
Gratis verzending
EX-SFP-1GE-SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI over CAT5 splitter 4K
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI over CAT5 splitter 4K
€1381,30
Maxict.nl
Gratis verzending
3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers 1x3 HDMI over CAT5 splitter 4K
Aten VE200R AV-receiver Zwart audio/video extender
Aten VE200R AV-receiver Zwart audio/video extender
€171,72
Maxict.nl
Gratis verzending
VE200R. Stroomvoorziening: DC 5.3V. Afmetingen (BxDxH): 80,3 x 139 x 28,6 mm, Gewicht: 340 g
KTI Networks 1000 Base SFP module
KTI Networks 1000 Base SFP module
€33,37
Maxict.nl
Gratis verzending
1000 Base SFP module
Adder Technology ALDV100P AV transmitter & receiver Zwart audio/video extender
Adder Technology ALDV100P AV transmitter & receiver Zwart audio/video extender
€367,55
Maxict.nl
Gratis verzending
ALDV100P AV transmitter & receiver Zwart audio/video extender
StarTech .com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR netwerk transceiver module
StarTech .com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR netwerk transceiver module
€177,11
Maxict.nl
Gratis verzending
.com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR. Overdrachtssnelheid (max): 11100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,3 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,9 mm. Certificering: CE, FCC, UL, TAA...
Adder Technology Extender DVI 50m receiver AV-receiver Zwart
Adder Technology Extender DVI 50m receiver AV-receiver Zwart
€177,86
Maxict.nl
Gratis verzending
Extender DVI 50m receiver AV-receiver Zwart
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter
€128,07
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-MMC200/SC-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1,7 W
König 5.8 GHz Video Zender
König 5.8 GHz Video Zender
€64,74
Maxict.nl
Gratis verzending
5.8 GHz Video Zender
Icron EL5353 KVM extender set
Icron EL5353 KVM extender set
€946,10
Maxict.nl
Gratis verzending
EL5353 KVM extender set
Skylane Optics Skylane Optics SFP transceiver Brocade gecodeerd (Equivalent voor Brocade E1MG-SX-OM)
Skylane Optics Skylane Optics SFP transceiver Brocade gecodeerd (Equivalent voor Brocade E1MG-SX-OM)
€48,10
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP transceiver Brocade gecodeerd (Equivalent voor Brocade E1MG-SX-OM). Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
ACT IP Camera Extender
ACT IP Camera Extender
€75,36
Maxict.nl
Gratis verzending
IP Camera Extender
HP Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€2088,81
Maxict.nl
Gratis verzending
X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
ACT HDMI Optionele Receiver voor SC1502, 30m
ACT HDMI Optionele Receiver voor SC1502, 30m
€135,68
Maxict.nl
Gratis verzending
HDMI Optionele Receiver voor SC1502, 30m
KTI Networks KFC-200 100Mbit/s 1310nm Multimode Grijs netwerk media converter
KTI Networks KFC-200 100Mbit/s 1310nm Multimode Grijs netwerk media converter
€73,28
Maxict.nl
Gratis verzending
KFC-200. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: FX, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B, CE Class B. Vermog...
ZyXEL Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
ZyXEL Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
€1469,94
Maxict.nl
Gratis verzending
Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€100,44
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Brocade 10G-SFPP-SR
Skylane Optics Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Brocade 10G-SFPP-SR
€49,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Brocade 10G-SFPP-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Grijs. Certificering: CE, RoHS. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.