Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Ihse SDBX KVM extenderset met loop-through
Ihse SDBX KVM extenderset met loop-through
€1208,15
Maxict.nl
Gratis verzending
Met deze extenderset behoudt ulokaal de controle over een computer met VGA signalen, PS/2 keyboard en muis, met daarbij audio en serile aansluitingen als optie, en creert u een console om ook de computer op afstand te beheren. De maximale te overbruggen afstand is 300 metermet eenCAT kabel. De SDBX KVM extender met loop-through aansluitingen op de...
DEVOLO WiFi Repeater AC
DEVOLO WiFi Repeater AC
€62,05
Megekko.nl
(2k+)
-
DEVOLO WiFi Repeater ac
DEVOLO WiFi Repeater ac
€59,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
StarTech HDBaseT Repeater voor ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDMI verlenging set - 4K
€427,54
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze HDBaseT™ repeater kunt u een ander HDMI®-scherm aan uw bestaande ST121HDBTE of ST121HDBTPW HDBaseT extenderset toevoegen. Zo kunt u uw digital signage systeem uitbreiden om aan de groeiende behoeften van uw bedrijf te voldoen. De repeater ontvangt het HDBaseT signaal van uw zender en stuurt het naar de ontvanger 70 m verder op en geeft het...
StarTech 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km
StarTech 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km
€101,80
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Met de ET90110SC2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC (2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen. De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbon...
HP Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T netwerk transceiver module 1000
HP Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T netwerk transceiver module 1000
€148,49
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Certificering: REACH
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers - 1x3 HDMI over CAT5 splitter - 4K
StarTech 3-Poort HDBaseT Extender set met 3 ontvangers - 1x3 HDMI over CAT5 splitter - 4K
€1558,69
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze 3-poorts HDBaseT™ extenderkit kunt u een HDMI®-bron verlengen naar drie verder gelegen locaties, met behulp van HDBaseT technologie. De kit omvat drie op afstand bedienbare ontvangerunits, terwijl de zender een lokale HDMI-uitgang heeft, zodat u een vierde HDMI-scherm bij uw lokale videobron kunt laten staan. Een complete extenderkit besta...
ACT DVI CAT5 Extender
ACT DVI CAT5 Extender
€73,62
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de SC1505 set kunt u tot 70 meter verlengen bij een resolutie van 1024x768 en tot 50 meter bij een resolutie van 1920x1200. Geen voeding benodigd.
Legrand 89085 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC/SF
Legrand 89085 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC/SF
€94,68
Maxict.nl
Gratis verzending
Legrand 89085. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC/SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Fiber optic, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Grey. Breedte: 7.62 mm, Diepte: 55.9 mm, Hoogte: 12.7 mm
StarTech 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km
StarTech 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km
€480,67
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET90110WDM2 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC (20km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 20 km verlengen. De converter biedt Wavelength Division Multiplexing (WDM), wat bidirectionele communicatie mogelijk maakt via een enkele glasvezel en zo de capaciteit van uw bestaand...
Cisco GLC-SX-MMD-RF netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Ve
Cisco GLC-SX-MMD-RF netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Ve
€203,15
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-SX-MMD-RF. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
StarTech HDMI-over-glasvezel-extender met IR-controle - SC-glasvezel - 800 m - 1920x1200/1080p
StarTech HDMI-over-glasvezel-extender met IR-controle - SC-glasvezel - 800 m - 1920x1200/1080p
€1332,31
Kabeldirect.nl
(2k+)
De ST121HDFXA is een langeafstands-HDMI-video-extenderkit die een SC-glasvezelkabel gebruikt om video/audio van een HDMI-apparaat naar een scherm op een maximale afstand van 800 m uit te breiden. De extender ondersteunt volledige hoge-definitievideo (1920x1200 / 1080p) en omvat zowel de zender als de ontvanger, voor een complete gebruiksklare digit...
Aten KA7177 toetsenbord-video-muis (kvm) kabel Zwart
Aten KA7177 toetsenbord-video-muis (kvm) kabel Zwart
€115,52
Maxict.nl
Gratis verzending
Aten KA7177. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 154 g. Diepte: 90 mm, Hoogte: 23 mm, Breedte: 43 mm
StarTech 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - HP JD094B compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - HP JD094B compatibel - SM LC - 10 km
€594,06
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten d...
HP Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver netwerk media conver
HP Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver netwerk media conver
€126,53
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 30 g
Adder Technology LPV154T AV transmitter Zwart audio/video extende
Adder Technology LPV154T AV transmitter Zwart audio/video extende
€317,77
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze digital signage-splitter is de eenvoudigste te installeren point-to-point extender. Door de stroom via de kabel naar de ontvanger te sturen, zijn extra voedingen niet meer nodig. Een 4-kanaals zender is beschikbaar voor point-to-multipoint transmissie. De maximaal te overbruggen afstand is 150 meter bij een resolutie van 1080p. De unit beschik...
Icron EL5353 KVM extender set
Icron EL5353 KVM extender set
€946,70
Maxict.nl
Gratis verzending
Verlengt een DVI en USB 2.0 signaal tot 100 meter met behulp van een UTP kabel.
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack netwerk tran
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack netwerk tran
€833,39
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
Axis Zubehr POE Extender T8129
Axis Zubehr POE Extender T8129
€200,23
Maxict.nl
Gratis verzending
AXIS T8129 PoE ExtenderVerleng een PoE connectie voorbij de 100meter limietIEEE 802.3af en IEEE 802.3at compliantEenvoudige installatie, geen power supply nodigCompatible met alle Axis network video productenVoor gebruik binnenshuisDe AXIS T8129Power over Ethernet extender herhaald het data signaalen stuurt deze door, inclusief PoE naar de camera....
Atlona UHD-EX-100CE-TX AV transmitter Zwart
Atlona UHD-EX-100CE-TX AV transmitter Zwart
€445,45
Maxict.nl
Gratis verzending
De Atlona AT-UHD-EX-100CE-TX is een HDBaseT transmitter voor het verzenden van 4K HDMI signaal tot aan 100 meter via een CATx kabel. Inclusief RS-232 en IR beheer. Compatible met de receiver unit AT1045.
HP Enterprise 4GB SW 1-pk SFP Rmkt
HP Enterprise 4GB SW 1-pk SFP Rmkt
€52,03
Maxict.nl
Gratis verzending
4GB SW 1-pk SFP Rmkt
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
€69,41
Kabeldirect.nl
(2k+)
De SFPGLCSXMMST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dan...
Icron USB 2.0 ranger 2301 extender set
Icron USB 2.0 ranger 2301 extender set
€381,37
Maxict.nl
Gratis verzending
USB 2.0 Ranger 2301 extender set voor het verlengen van een USB 2.0 signaal via CATx tot 100 meter.
ATEN KE6900 - USB DVI-I Enkel beeldscherm KVM over IP verlenger
ATEN KE6900 - USB DVI-I Enkel beeldscherm KVM over IP verlenger
€1849,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Aten is zeer bekend om het leveren van innovatieve technologiën op het gebied van verbindingen en oplossingen m.b.t. toegang beheer. Zodoende introduceert zij de nieuwe Alutsen™ KE6900 DVI KVM over IP verlenger, die een unieke mengeling van mogelijkheden en nieuwe technologiën samenbrengt en de ultieme oplossing biedt voor het verlengen van compute...
Atlona AT-HDR-EX-70-2PS AV transmitter & receiver audio/video ext
Atlona AT-HDR-EX-70-2PS AV transmitter & receiver audio/video ext
€512,76
Maxict.nl
Gratis verzending
De Atlona AT-HDR-EX-70-2ps bestaat uit een HDBaseT transmitter en receiver kit geschikt voor HDR (High Dynamic Range) formaten. De set is compatible met HDCP 2.2 en ondersteunt 4K/UHD video @ 60 Hz met 4:4:4 chroma sampling, en HDMI data rates tot aan 18 Gbps. De set geeft signaal door tot 70 meter voor 1080p video en tot aan 40 meter voor 4K HDR o...
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
€75,64
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede...
Legrand 89089 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC/SF
Legrand 89089 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC/SF
€97,78
Maxict.nl
Gratis verzending
Legrand 89089. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC/SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
StarTech Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
€72,91
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens exacte specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP BladeSystem® c-klasse appar...
Kramer Electronics TP-574 AV-receiver Zwart audio/video extender
Kramer Electronics TP-574 AV-receiver Zwart audio/video extender
€192,91
Maxict.nl
Gratis verzending
Kramer Electronics TP-574. Operating voltage: 12 V. Afmetingen (BxDxH): 121 x 71,8 x 24,2 mm, Gewicht: 300 g
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m
€327,60
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de...
Axis T8612 Vezel-optiek 850nm SFP netwerktransceivermodule
Axis T8612 Vezel-optiek 850nm SFP netwerktransceivermodule
€102,12
Maxict.nl
Gratis verzending
Axis T8612. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m
StarTech 10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m
€198,07
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze 10 gigabit Ethernet SFP+ is HP®-compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP® BladeSystem® c-k...
TP-Link 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -ada
TP-Link 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -ada
€27,95
Maxict.nl
Gratis verzending
TP-LINK TL-SM321B networking card 1250 Mbit/s
HP Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM netwerk transceiver module 10
HP Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM netwerk transceiver module 10
€464,93
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 220 m
Digitus DN-85004 100Mbit/s Zwart netwerk media converter
Digitus DN-85004 100Mbit/s Zwart netwerk media converter
€98,17
Maxict.nl
Prijsdaling: €2,09
Digitus DN-85004. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 12-60, Typisch stroomverbruik: 1,44 W. Certificering: CE, FCC, IEC
Aten CE370 console extender
Aten CE370 console extender
€425,73
Maxict.nl
Gratis verzending
Aten CE370. Meegeleverde kabels: PS/2
Allied Telesis 1000lx (lc) sfp, 10km
Allied Telesis 1000lx (lc) sfp, 10km
€105,06
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Overdrachtssnelheid packets: 2.125 Gbps, Fiber type: LC
Allied Telesis 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10
Allied Telesis 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10
€148,-
Maxict.nl
Gratis verzending
1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km
Lancom Systems SFP-CO1 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s Kop
Lancom Systems SFP-CO1 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s Kop
€144,68
Maxict.nl
Gratis verzending
Lancom Systems SFP-CO1. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Duplex systeem: Volledig
Allied Telesis SPZX80 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP 1550nm netwerktra
Allied Telesis SPZX80 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP 1550nm netwerktra
€503,87
Maxict.nl
Gratis verzending
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPZX80 heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen op...
Planet MGB-L50 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerktransce
Planet MGB-L50 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerktransce
€111,21
Maxict.nl
Gratis verzending
Planet MGB-L50. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 50000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
€68,44
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die d...
HP Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM netwerk transceiver module 10
HP Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM netwerk transceiver module 10
€412,31
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 220 m
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
€2088,52
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren...
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk
€142,32
Maxict.nl
Gratis verzending
De AT-DMC100 Fast Ethernet Media Converters behoren tot de kleinste media converters verkrijgbaar in de markt! Met slechts 3.79 cm breed, 9,14 cm diep en 3,39 cm hoog passen deze media converters gemakkelijk in de palm van uw hand. Naast het feit dat deze serie over een compact formaat te beschikt - small carbon footprint - kan de AT-DMC serie ook...
StarTech HDMI over CAT5 of CAT6 HDBaseT Extender met USB Hub en IR - 90m - tot 4K 210
StarTech HDMI over CAT5 of CAT6 HDBaseT Extender met USB Hub en IR - 90m - tot 4K 210
€974,35
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HDMI-extenderset maakt gebruik van HDBaseT 2.0 technologie, waardoor u 4K HDMI video en vier USB 2.0 randapparaten kunt aansluiten op een afgelegen plaats tot op een afstand tot 90 meter, met één CAT5e- of CAT6-kabel. De extender kan 1080p (HD) video zelfs nog verder verlengen tot 100 meter. U kunt zowel de zender als de ontvanger van stroom v...
HP Enterprise X130 10G SFP+ LC SR netwerk transceiver module 1000
HP Enterprise X130 10G SFP+ LC SR netwerk transceiver module 1000
€163,12
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
StarTech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
€640,15
Kabeldirect.nl
(2k+)
Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP-transreceivers maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switche...
Aten KA7176 toetsenbord-video-muis (kvm) kabel Zwart
Aten KA7176 toetsenbord-video-muis (kvm) kabel Zwart
€157,18
Maxict.nl
Gratis verzending
Aten KA7176. Aansluiting 1: VGA + USB + 2x3.5mm, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Vrouwelijk. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Kunststof. Gewicht: 170 g. Afmetingen (BxDxH): 43 x 90 x 23 mm
StarTech USB HDMI® over Cat 5e / Cat 6 KVM-console-extender met 1080p niet-gecomprimeerde video - 100 m
StarTech USB HDMI® over Cat 5e / Cat 6 KVM-console-extender met 1080p niet-gecomprimeerde video - 100 m
€1344,46
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Dankzij de SV565UTPHDU USB HDMI® KVM-extender kunt u via één Cat 5e- of Cat 6-kabelverbinding een pc op maximaal 100 m afstand bedienen, met niet-gecomprimeerde 1080p HDMI-video en toegang tot maximaal 3 aangesloten USB-apparaten. Deze HDMI USB-extender is een flexibele oplossing om grote high-definition schermen op afstand van voeding te voorzien...
IBM 4 Gbps 10 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk med
IBM 4 Gbps 10 km long wave SFP Transceiver 4240Mbit/s netwerk med
€111,20
Maxict.nl
Gratis verzending
IBM 4 Gbps 10 km long wave SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 4240 Mbit/s. Datalink-protocollen: Fibre Channel, Aansluiting(en): mini-GBIC (SFP)
ATEN KE6940 - USB DVI-I Duale beeldscherm KVM over IP Verlenger
ATEN KE6940 - USB DVI-I Duale beeldscherm KVM over IP Verlenger
€2224,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Aten is zeer bekend om het leveren van innovatieve technologiën op het gebied van verbindingen en oplossingen m.b.t. toegang beheer. Zodoende introduceert zij de nieuwe Alutsen™ KE6940 DVI KVM over IP verlenger, die een unieke mengeling van mogelijkheden en nieuwe technologiën samenbrengt en de ultieme oplossing biedt voor het verlengen van compute...
TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
TP-Link 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
€41,84
Maxict.nl
Gratis verzending
TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
StarTech Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
StarTech Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
€246,26
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ET91000LC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (LC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen. De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een...
HP Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerktrans
HP Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerktrans
€191,31
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Duplex systeem: Volledig
StarTech 8 Gb Fibre Channel LW SFP+ - HP AJ717A compatibel - 10 km - SM LC
StarTech 8 Gb Fibre Channel LW SFP+ - HP AJ717A compatibel - 10 km - SM LC
€449,73
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze HP®-compatibele 8 gigabit Fibre Channel langegolf SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwe...
D-link DMC-700SC/E 1000Mbit/s netwerk media converter
D-link DMC-700SC/E 1000Mbit/s netwerk media converter
€123,91
Maxict.nl
Prijsdaling: €0,01
DMC-700SC mediaconverter Deze converter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-SX Gigabit multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 550 m. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (type SC-connector) worden meegeleverd.
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
€73,73
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule onders...
HP Enterprise XCVR IN Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerktransce
HP Enterprise XCVR IN Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerktransce
€2417,42
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise XCVR IN. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 70000 m. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel - 100m
StarTech Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel - 100m
€62,06
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze Juniper Networks®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper-net...
HP Enterprise 455889-B21 netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise 455889-B21 netwerkkaart & -adapter
€115,62
Maxict.nl
Gratis verzending
HP - SFP+ transceivermodule - 10GBase- LRM - insteekmodule - voor HP 10Gb, NC52
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
StarTech 1 poorts Gigabit PoE+ Extender - 802.3at en 802.3af - 100m - Power over Ethernet Repeater
€178,62
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze gigabit PoE+ extender verlengt uw Power over Ethernet (PoE) apparaat over een grotere afstand: twee keer de 100 m beperking van een traditionele PoE infrastructuur. Sluit nu uw gigabit PoE apparaat aan op een afstand van max. 200 m, voor een eenvoudige installatie van een op afstand bediende IP-camera of access point. Bovendien kan de extender...
HP Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T netwerk transceiver module 1000
HP Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T netwerk transceiver module 1000
€105,32
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Maximaal bereik: 100 m
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
StarTech Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
€251,44
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-EX-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede...
StarTech USB HDMI over Cat 5e / Cat 6 KVM-console-extender met 10
StarTech USB HDMI over Cat 5e / Cat 6 KVM-console-extender met 10
€1014,15
Maxict.nl
Gratis verzending
Dankzij de SV565UTPHDU USB HDMI KVM-extender kunt u via n Cat 5e- of Cat 6-kabelverbinding een pc op maximaal 100 m afstand bedienen, met niet-gecomprimeerde 1080p HDMI-video en toegang tot maximaal 3 aangesloten USB-apparaten. Deze HDMI USB-extender is een flexibele oplossing om grote high-definition schermen op afstand van voeding te voorzien en...
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
€577,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere...
Adder Technology DV ontvanger
Adder Technology DV ontvanger
€191,75
Maxict.nl
Gratis verzending
Sluit schermen op afstand aan op de ADDERLink DV splitter. Compact en line-powered, de ADDERLink DV100 en DV120 ontvanger kan niet makkelijker in gebruik zijn.
Allied Telesis At-spfx/2
Allied Telesis At-spfx/2
€76,51
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-SPFX/2. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000m, Gevoeligheid: -29 dBmW. Interface: LC
StarTech USB DVI over Cat 5e / Cat 6 KVM-console-extender met 192
StarTech USB DVI over Cat 5e / Cat 6 KVM-console-extender met 192
€1259,62
Maxict.nl
Gratis verzending
Bedien een pc op een afstand van max. 100 m, met niet-gecomprimeerde 1920x1200 DVI-video en USB-toetsenbord/muisDankzij de SV565UTPDUV USB DVI KVM-extender kunt u via n Cat 5e- of Cat 6-kabelverbinding een pc op maximaal 100 m afstand bedienen, met niet-gecomprimeerde 1920x1200 DVI-video en toegang tot maximaal 3 aangesloten USB-apparaten.Deze DVI...
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk transceiver module 1000
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk transceiver module 1000
€288,23
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 55,6 mm, Diepte: 13,7 mm, Hoogte: 11,9 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.