Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module

Directsale.nl

1689,-

Cisco X2-10GB-LR-RF, 10000 Mbit/s, X2, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m

Module/10GBASE-SR X2

Multimediabay.nl

1109,05

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/PC meervoudige modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10

Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent

Directsale.nl

1079,-

Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm

Refurb/10GBase-LR X2 Mod

Multimediabay.nl

1707,55

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - SC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Mediamarkt.be

16,99

Netwerkadapter | PCI laag profiel | Gigabit Ethernet

LANCOM Advanced VoIP Client ( 61611 ) Licentie

Vidaxl.be

32,35

Carrera GO!!! Specificaties: Carrera GO!!! - Bochten, 4st.

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Mediamarkt.be

14,99

Netwerkadapter | USB 2.0 | 802.11b, 802.11g, 802.11n

ATEN UC232A ( UC232A-AT )

Allekabels.nl

21,95

USB 2.0 naar serieel adapter, Connector 1: USB A male, Connector 2: 9p SUB D male, Windows 2000/XP/XP-64/Vista/7/8, Linux Kernel 7.3 of hoger, Mac OS 9 of hoger 0.35 meter.

DeLock USB 2.0 Bluetooth V4.0 Dual Mode ( 61889 )

Allekabels.nl

18,95

Bluetooth USB adapter, Type: 2.0 - High Speed, Bluetooth versie: 4.0, Klasse 2, Snelheid: 3 Mbit/s, Geschikt t/m: Windows 10 Bereik: Max. 10 meter.

D-Link Wireless AC1200 DWA-182 ( DWA-182 )

Mediamarkt.be

36,99

Netwerkadapter | USB 2.0 | 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac (draft 2.0)

TP-Link ARCHER T2U

Mediamarkt.be

22,20

Netwerkadapter | USB 2.0 | 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac

Toshiba STOR.E ( HDWW100EKWF1 ) Netwerkadapter

Mediamarkt.be

34,99

Netwerkadapter | USB 2.0 | 802.11b, 802.11g, 802.11n | zwart

Edimax EW-7612UAN V2

Allekabels.nl

22,95

USB WiFi Adapter, Merk: Edimax - EW-7612UAN V2, Type: USB 2.0 - High Speed, Frequentieband: 2.4 GHz, Aansluiting: USB A Male, Geschikt t/m: Windows 10, Max. Snelheid: 300 Mbps.

D-Link Wireless AC1200 DWA-582 ( DWA-582 ) Netwerkadapter

Coolblue.be

39,95

Met de D-Link DWA-582 PCI-adapter upgrade je jouw pc naar wifi standaard AC. Dit maakt de adapter uitermate geschikt voor HD-streaming en online gamen. Sluit de adapter aan op elke PCIe-sleuf van je computer.

D-Link Wireless N DWA-131 ( DWA-131 )

Directsale.nl

15,95

D-Link Wireless N Nano USB Adapter, Draadloos, USB, 300 Mbit/s, Zwart

StarTech.com 1 Port PCI 10/100 Mbps Ethernet Network Adapter Card ( ST100S ) Netwerkadapter

Wohi.nl

12,64

Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernetpoort toe aan een desktopcomputer via een PCI-slot Deze 1-poort PCI Fast Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een betrouwbare, kosteneffectieve Ethernet-netwerkverbinding. De netwerkkaart legt een eenvoudige verbinding met 10/100 Mbit/s Ethernet-netwerken, beschikt over een automatische regeling die de snelheid en dupl

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Multimediabay.nl

30,78

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI

-10%
Thrust Master WiFi USB Key ( 4160515 )

Topthings.eu

22,55

Haal het beste uit de PSP-console in huis- Met de Thrustmaster WiFi USB-stick voor PSP kan de PSP draadloos, snel, eenvoudig en betaalbaar op internet worden aangesloten.- De WiFi-stick maakt een access point waardoor de pc wordt omgetoverd in een draadloze router. Geen WiFi-router nodig!- Speel PSP online games en surf internet draadloosSpeel nu o

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Multimediabay.nl

30,78

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI

APC Symmetra LX 8kVA Scalable to 8kVA N+1 ( AP9630 )

VanGilsWeb.nl

271,40

APC UPS Network Management Card 2, SlimSlot, AS/NZS 3548 (C-Tick) A, EN 55022 A, EN 55024, FCC Part 15 A, GOST, ICES-003, VCCI A, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100BaseT(X), SNMP Manage je Smart-UPSMet een APC netwerkkaart verbindt je een APC Smart-UPS (met SmartSlot) met het netwerk. Zo kunt je de UPS op afstand monitoren en beheren en kan de

ASUS USB-N13 ( USB-N13 )

Multimediabay.nl

32,48

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Netwerkkaart Asus 90-IG13002E02- N300 USB tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: AsusDatasnelheid: 300 MbpsVerbinding: USB

Edimax EN-9235TX-32 ( EN-9235TX-32 )

Multimediabay.nl

26,45

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: EdimaxDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI

StarTech.com 1 Port Low Profile PCI 10/100 Mbps Ethernet Network Adapter Card ( ST100SLP ) Netwerkadapter

Wohi.nl

14,39

Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een low profile pc via een PCI-slot Deze 1-poort PCI Fast Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een betrouwbare, kosteneffectieve Ethernet-netwerkverbinding en is ideaal voor computers met kleine vormfactor.De netwerkkaart legt een eenvoudige verbinding met 10/100 Mbit/s (Fast) Ethernet-netwerken, beschik

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Wohi.nl

14,04

300Mbps Mini Wireless N USB Adapter -300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming. -Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance. -SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot. -Easily setup a secure wireless connection w

Edimax EN-9260TX-E

Multimediabay.nl

29,56

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: EdimaxDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI

DeLock Gigabit LAN PCI Express Card, 1 Port ( 89156 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

19,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 1x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluiting. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort v

DeLock PCI Express Card > 2 x Gigabit LAN ( 89346 ) Netwerkadapter

Onlinekabelshop.nl

64,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort

DeLOCK PCI Express Card ( 89358 )

Onlinekabelshop.nl

49,99

DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort

ASUS PCE-AC56 ( 90IG00K0-BM0000 )

Multimediabay.nl

82,97

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Netwerkkaart Asus 90IG00K0-BM000 AC1300 PCI E tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: AsusDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCIe

ASUS PCE-AC56 ( 90IG00K0-BM0000 )

Multimediabay.nl

82,97

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Netwerkkaart Asus 90IG00K0-BM000 AC1300 PCI E tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: AsusDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCIe

ASUS PCE-AC56 ( 90IG00K0-BM0000 )

Multimediabay.nl

82,97

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Wi-Fi-Netwerkkaart Asus 90IG00K0-BM000 AC1300 PCI E tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: AsusDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCIe

StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart ( PEX10GSFP4I )

Multimediabay.nl

562,32

StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip - 10 Gigabit Ethernet kaart - PCIe NIC - Netwerkadapter - PCIe x8 - 10 Gigabit SFP+ x 4 - zwart

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Webshoppie.nl

11,55

300Mbps Mini Wireless N USB Adapter- 300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming.- Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance.- SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot.- Easily setup a secure wireless connection with one-touch WP

Dell PowerEdge R220 ( 540-11134 )

Directsale.nl

99,95

DELL 540-11134, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s, Groe

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Multimediabay.nl

106,40

D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor DES 30XX DGS 3630 DWS 3024 DXS 1100, 1210, 3400, 3600 Web Smart DXS-1210-12

D-Link DES 1210 ( DEM-310GT )

Multimediabay.nl

106,40

D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor DES 30XX DGS 3630 DWS 3024 DXS 1100, 1210, 3400, 3600 Web Smart DXS-1210-12

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter ( PWLA8391GT ) Netwerkadapter

Directsale.nl

43,95

Intel PRO/1000 GT, Intern, Bedraad, PCI, 1000 Mbit/s

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

Multimediabay.nl

207,49

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Wohi.nl

15,50

Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter ( PWLA8391GTLBLK ) Netwerkadapter

Directsale.nl

37,95

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter ( PWLA8391GTBLK ) Netwerkadapter

Directsale.nl

37,95

Intel PRO/1000 GT, Intern, Bedraad, PCI, 1000 Mbit/s

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100FX= )

Multimediabay.nl

137,08

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100LX= )

Multimediabay.nl

331,94

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

Cisco Catalyst 3750G-24PS-E ( GLC-T )

Multimediabay.nl

367,26

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750

Cisco ( DS-SFP-FC4G-SW= ) Zendontvangermodule

Multimediabay.nl

116,56

HPE Switch 6108 ( J4858C )

Multimediabay.nl

100,93

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000

Zyxel 91-010-064001

Directsale.nl

90,95

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent

Canon BU-30 ( 2553B003 ) Printerserver

VanGilsWeb.nl

106,10

Canon BU-30, Draadloos, USB, Bluetooth, SD1100, MP620, MP980, PIXMA iP100, PIXMA iP7220 Wireless, PIXMA MG5120, PIXMA MG5220 Wireless,...

Linksys MGBT1 ( MGBT1 ) Zendontvangermodule

Multimediabay.nl

120,47

Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45

Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= )

Multimediabay.nl

398,08

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941

LANCOM SFP-LX-LC1 ( LS61557 )

Onlinekabelshop.nl

59,99

DeLOCK FireWire 800 PCI Express kaart - 3x 9-pins Met deze DeLOCK FireWire PCI Express kaart bij IOI kunt u uw PC uitbreiden met 2 externe FireWire 800 poorten en 1 interne FireWire 800 poort. Zo kunt u FireWire apparaten, zoals harde schijven, digitale camera's, camcorders etc aansluiten op uw PC. PCI PCI, kort voor Peripheral Component Interconne

Eminent EM1085 bBLUE MICRO ( EM1085 ) Netwerkadapter

Wohi.nl

11,49

Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon. Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken, noteert afspraken en

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

Multimediabay.nl

505,06

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010

Intel Gigabit CT Desktop Adapter ( EXPI9301CTBLK )

Directsale.nl

37,95

Intel EXPI9301CTBLK, Bedraad, PCI-E, 1000 Mbit/s

Intel Gigabit CT Desktop Adapter ( EXPI9301CTBLK )

VanGilsWeb.nl

40,70

Intel EXPI9301CTBLK, Bedraad, PCI-E, 1000 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Intel 82574L, 1,9 W

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1 ( E10G41BFLR )

Directsale.nl

759,-

Intel X520-LR1, Bedraad, PCI-E, 10000 Mbit/s

Eaton 9355 ( 116750221-001 )

Directsale.nl

249,-

Eaton ConnectUPS-X, Intern, Bedraad, Ethernet, 100 Mbit/s

D-Link Wireless N DWA-131 ( DWA-131 )

Webshoppie.nl

10,19

De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk.Betrouwbare verbindingDeze krachtige draadloze adapter met een

D-Link Wireless N DWA-131 ( DWA-131 )

Multimediabay.nl

29,33

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi D-Link DWA-131 N300 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: D-LinkDatasnelheid: 300 MbpsVerbinding: USB

D-Link Wireless N DWA-131 ( DWA-131 )

Multimediabay.nl

29,85

D-Link Wireless N DWA-131 - Netwerkadapter - USB 2.0 - 802.11b, 802.11g, 802.11n

TP-Link TG-3269 ( TG-3269 ) Netwerkadapter

Webshoppie.nl

13,91

De TG-3269 is een 10/100/1000Mbps, 32-bits 33/66MHz PCI-bus Gigabit Ethernet adapter. Met enkele UTP/STP en de Auto-Negotiation (Nway) functie ondersteuning, kan de kaart 10Mbps, 100Mbps of 1000Mbps snelheid ‘auto-negotiaten’, en half of volledig duplex modus met zijn link partner (een hub bijvoorbeeld). Ondersteunt ACPI, overeenkomstig met PCI2.2

TP-LINK TL-WN821N ( TL-WN821N )

Directsale.nl

13,95

TP-LINK 300Mbps Wireless N USB Adapter , Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 16-QAM,64-QAM,CCK,DBPSK,DQPSK,OFDM

TP-LINK TG-3468 ( TG-3468 )

Wohi.nl

15,84

De TG-3468 10/100/1000Mbps Gigabit PCIe Network Adapter is een sterk geïntegreerde en kostenbesparende 32-bits Gigabit PCIe Ethernet Adapter die volledig in overeenstemming is met IEEE 802.3, IEEE 802.3u en IEEE 802.3ab specificaties. De PCIe Gigabit Network Adapter TG-3468 is een adapter met hoge prestaties die ontworpen is voor de hoge-snelheids

TP-LINK TG-3468 ( TG-3468 )

Directsale.nl

15,95

TP-LINK TG-3468, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10/100/1000 Mbps, 10/100/1000BaseT(X), IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

TP-LINK TG-3468 ( TG-3468 )

Webshoppie.nl

11,43

De TG-3468 10/100/1000Mbps Gigabit PCIe Network Adapter is een sterk geïntegreerde en kostenbesparende 32-bits Gigabit PCIe Ethernet Adapter die volledig in overeenstemming is met IEEE 802.3, IEEE 802.3u en IEEE 802.3ab specificaties.De PCIe Gigabit Network Adapter TG-3468 is een adapter met hoge prestaties die ontworpen is voor de hoge-snelheids P

TP-LINK TL-WN722N ( TL-WN722N )

Wohi.nl

14,94

Wat dit product voor u kan doen Met de draadloze N USB adapter TL-WN722N kunt u een desktop of notebook computer met een draadloos netwerk verbinden en toegang krijgen tot een hoge-snelheidsinternetverbinding. Ze zijn in overeenstemming met IEEE 802.11n en bieden een draadloos snelheid tot 150Mbps, wat voldoende is voor online gaming of zelfs video

TP-LINK TL-WN722N ( TL-WN722N )

Directsale.nl

15,95

TP-LINK TL-WN722N, Draadloos, USB, 150 Mbit/s, Atheros, 4 dBi, 2,4 - 2,4835 GHz

TP-LINK TL-WN722N ( TL-WN722N )

Webshoppie.nl

11,09

Wat dit product voor u kan doenMet de draadloze N USB adapter TL-WN722N kunt u een desktop of notebook computer met een draadloos netwerk verbinden en toegang krijgen tot een hoge-snelheidsinternetverbinding. Ze zijn in overeenstemming met IEEE 802.11n en bieden een draadloos snelheid tot 150Mbps, wat voldoende is voor online gaming of zelfs video

StarTech.com 1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart ( ST1000BT32 )

Wohi.nl

15,10

Deze PCI 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een eenvoudige aansluiting op een Gigabit Ethernet-netwerk en is volledig compatibel met IEEE 802.3/u/ab/x-normen. De Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart is geschikt voor elke computer, server of werkstation met PCI en ondersteunt high-performance dual-channel netwerkverkeer

StarTech.com 1 Port PCI 10/100 Mbps Ethernet Network Adapter Card ( ST100S ) Netwerkadapter

Multimediabay.nl

26,25

StarTech.com 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter - Netwerkadapter - PCI - 10/100 Ethernet

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.