Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP Enterprise HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
HP Enterprise HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
€169,93
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
HP X132 10G SFP+ LC LRM
HP X132 10G SFP+ LC LRM
€347,86
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP X132 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP+
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€518,80
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110 Nexus 5010, 93180, 9336, 9372
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM
€940,17
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Aansluiting(en): LC Certificering: WEEE Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C Connectiviteitstechnologie: Bedraad Vormfactor: SFP+ Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm Golflengte: 1310 nm Interface: 1 x 10GBase-LRM Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s Full duplex: Ja Hoogte, in bedrijf: 0 - 3000...
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1310 nm
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1310 nm
€304,30
Maxict.nl
Gratis verzending
X132 10G SFP+ LC LR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1310 nm
Netgear AGM734 netwerk media converter 10000 Mbit/s
Netgear AGM734 netwerk media converter 10000 Mbit/s
€149,74
Maxict.nl
Gratis verzending
AGM734. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Interface: SFP
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
€506,75
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het...
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP
StarTech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
StarTech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
€69,13
Maxict.nl
Gratis verzending
PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
Cisco ASA 6-port SFP Intern Fiber 1000 Mbit/s
Cisco ASA 6-port SFP Intern Fiber 1000 Mbit/s
€5080,67
Maxict.nl
Gratis verzending
ASA 6-port SFP. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
HP Enterprise HP Moonshot-6SFP Uplink Module Kit network switch module 10 Gigabit
HP Enterprise HP Moonshot-6SFP Uplink Module Kit network switch module 10 Gigabit
€584,50
Maxict.nl
Gratis verzending
HP Moonshot-6SFP Uplink Module Kit network switch module 10 Gigabit
Juniper JXU-6GE-SFP-S Gigabit Ethernet network switch module
Juniper JXU-6GE-SFP-S Gigabit Ethernet network switch module
€2418,19
Maxict.nl
Gratis verzending
JXU-6GE-SFP-S. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Certificering: EN-61000-4-2 EN-61000-4-3 EN-61000-4-4 EN-61000-4-5 EN-61000-4-6, Veiligheid: CAN/CSA-C22.2 No.60950/UL 60950, EN 60950 (2000), Elektromagnetische compatibiliteit: FCC, EN 55022, AS/NZS...
Cisco C4KX-NM-8SFP+ network switch module
Cisco C4KX-NM-8SFP+ network switch module
€4011,96
Maxict.nl
Gratis verzending
C4KX-NM-8SFP+. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. Compatibiliteit: WS-C4500X-32SFP+ WS-C4500X-16SFP+ WS-C4500X-F-32SFP+ WS-C4500X-F-16SFP+
HP Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+ Intern Ethernet 40000 Mbit/s
HP Enterprise FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+ Intern Ethernet 40000 Mbit/s
€312,22
Maxict.nl
Gratis verzending
FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+ Intern Ethernet 40000 Mbit/s
Digitus Gigabit Ethernet PCI Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus Gigabit Ethernet PCI Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€18,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit Ethernet PCI. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€17,70
Maxict.nl
Gratis verzending
DN-70543. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit/s. Kleur van het product: Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€13,96
Maxict.nl
Gratis verzending
DN-30210-1. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: Bluetooth. Kleur van het product: Zwart
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Intern 10000 Mbit/s
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Intern 10000 Mbit/s
€379,17
Maxict.nl
Gratis verzending
Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Intern 10000 Mbit/s
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000 Mbit/s
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000 Mbit/s
€1842,37
Maxict.nl
Gratis verzending
Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000 Mbit/s
Juniper Networks Ekspansionsmodul 10Gbps
Juniper Networks Ekspansionsmodul 10Gbps
€629,89
Maxict.nl
Gratis verzending
Networks Ekspansionsmodul 10Gbps
Digitus Gigabit Ethernet PCI
Digitus Gigabit Ethernet PCI
€12,95
Megekko.nl
 
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
€311,72
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Maak verbinding met een GbE netwerk via de USB-C poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFPDeze USB-C naar optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-C) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows en Mac, bie...
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
€304,68
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Maak verbinding met een gigabit Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFPDeze USB 3.0-naar-optische vezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows...
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
€175,09
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Maak verbinding met een 100 Mbps Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van een 100 Mbps SFP van uw voorkeurDeze USB naar optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 2.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windo...
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
€275,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter, Bedraad, USB C, Fiber, 1000 Mbit/s, Zwart
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
€268,-
Directsale.nl
Gratis verzending
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter, Bedraad, USB, Fiber, 1000 Mbit/s, Zwart
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
€157,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter, Bedraad, USB, Fiber, 100 Mbit/s, Zwart
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
€900,24
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Certificering: FCC, ICES-003, EN55022, CISPR22, AS/NZS 3548, VCCI, EN 300386, EN61000-3-3, EN61000-3-2 Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C Diepte: 12,2 cm Hoogte: 2,1 cm Connectiviteitstechnologie: Bedraad Kleur van het product: Groen, Roestvrijstaal Breedte: 7,9 cm Interface: Ethernet/Fiber Temperatuur bij opslag: -20 - 65 °C Relatieve luchtvochtig...
StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
€232,45
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Voeg een Ethernet-poort toe aan een pc client, server of werkstation met ondersteuning van vier netwerksnelheden 5G/2,5G/1G/100MbpsDeze NBASE-T PCIe-netwerkkaart met 4 snelheden biedt een goedkope netwerkupgrade-oplossing met toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden tot 5G, via uw bestaande Cat5e koperbekabeling.Voordelige Multi-Gigabit Ethern...
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€392,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s
1-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
1-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
€831,58
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco WAN Network Interface Module - Uitbreidingsmodule - combo Gigabit SFP x 1
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Intern 100000 Mbit/s
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Intern 100000 Mbit/s
€412,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 100000 Mbit/s
EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare
EHWIC 1 Port dual mode SFP or GE Spare
€953,99
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - Uitbreidingsmodule - EHWIC - GigE - 1000Base-T, 1000Base-X - voor Cisco 1921, 1921 4-pair, 1921 ADSL2+, 1941, 2901, 2911, 2921, 2951, 3925, 3945
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche
€210,37
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
€408,43
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€12,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-10110, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€13,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-70543, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€11,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
€820,38
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Aansluiting(en): LC-PC Temperatuur, in bedrijf: -40 - 85 °C Connectiviteitstechnologie: Bedraad Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm Interface: SFP Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Gewicht: 75 g Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s Fiber type: MMF/SMF Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX/LH Maximaal bereik: 10000 m Zendvermog...
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
-20%
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,16
Vindiqoffice.com
(70)
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
€29,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Digitus WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter ( - )
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€15,08
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
€373,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
-19%
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€13,78
Vindiqoffice.com
(70)
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
€17,63
EchtVEELvoorweinig.nl
Prijsdaling: €0,36
De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell...
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
TP-LINK PCIe-adapter Wi-Fi Dual Band AC1900
TP-LINK PCIe-adapter Wi-Fi Dual Band AC1900
€89,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
€49,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
€38,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Stick AC 860 verbindt je computers of notebooks razendsnel met de FRITZ!Box en elke andere WiFi-router. Hij zorgt voor ideale gegevensoverdracht tot 866 Mbit/s en meer reikwijdte met routers van de nieuwe AC-standaard. Bovendien zorgen de bijzonder eenvoudige installatie en de draadloze versleuteling met WPA2 voor draadloos surfplezie...
StarTech.com 2 poorts USB-C kaart 10Gbps per poort 2x USB-C USB 3.1 PCIe
StarTech.com 2 poorts USB-C kaart 10Gbps per poort 2x USB-C USB 3.1 PCIe
€55,95
Megekko.nl
 
Met deze USB 3.1 kaart kunt u twee USB-C poorten aan uw computer toevoegen, via een PCI Express-sleuf. Zo kunt u uw huidige systeem upgraden door toevoeging van twee USB 3.1 Gen 2 poorten aan uw computer en toegang tot dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps.Door de toevoeging van twee USB Type-C poorten, is uw computer gegarandeerd compatibel met de s...
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
€22,95
Kabelshop.nl
 
USB to ethernet adapter van Edimax - Je kunt deze USB netwerk adapter gebruiken om een apparaat met USB A-ingang aan te sluiten op een RJ45-aansluiting. Dit is ideaal wanneer je een bedraad netwerk wilt aansluiten op je laptop of tablet die geen RJ45-ingang heeft. USB naar RJ45 adapter voor Fast Ethernet netwerkenJe kunt deze USB naar RJ45 adapter...
HP Enterprise HP Jetdirect 2700w USB Wireless printserver
HP Enterprise HP Jetdirect 2700w USB Wireless printserver
€278,55
Maxict.nl
Gratis verzending
HP Jetdirect 2700w USB Wireless printserver, Jetdirect. Netwerkconnectietype: Draadloze LAN, Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4/IPv6: SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, TFTP, 9100, LPD, IPP, Secure-IPP, WS Discovery, WS.... Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES,EAP,EAP-TLS,LEAP,P...
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
€34,12
Maxict.nl
Gratis verzending
1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter PoE/PSE
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter PoE/PSE
€136,49
Maxict.nl
Gratis verzending
Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter PoE/PSE
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
€319,82
Maxict.nl
Gratis verzending
Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver. Netwerkconnectietype: Ethernet LAN/draadloos LAN, Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.1x,IEEE 802.3, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s. Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4/IPv6: Apple Bonjour, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, TFTP, Port 9100, LPD, IPP, Secure-I...
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
€12,23
Maxict.nl
Gratis verzending
1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
Dell 540-BBGU netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 10000 Mbit/s
Dell 540-BBGU netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 10000 Mbit/s
€345,10
Maxict.nl
Gratis verzending
540-BBGU netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 10000 Mbit/s
HP Enterprise 615729-B21 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
HP Enterprise 615729-B21 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€211,45
Maxict.nl
Gratis verzending
615729-B21 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Asus USB-N10 NANO WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Asus USB-N10 NANO WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€18,92
Maxict.nl
Gratis verzending
USB-N10 NANO WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.