Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent

Directsale.nl

309,-

Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP

VanGilsWeb.nl

117,20

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Multimediabay.nl

173,28

Key Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivity.- LC connectors.- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.

Cisco 1000BASE-BX10-D 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

879,-

Cisco 1000BASE-BX10-D, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter

Directsale.nl

159,-

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

279,-

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, 10000 m, 1310 nm, SMF

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter

Directsale.nl

109,-

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter

Directsale.nl

199,-

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

139,-

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

Cisco ( GLC-SX-MMD ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

295,88

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm - voor Cisco 38XX Catalyst 29XX, 3560, 3750 Catalyst Express 500 Supervisor Engine II-Plus-TS

Cisco ( GLC-LH-SMD ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

509,53

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892 Catalyst 29XX, 3650 ME 3600 Supervisor Engine 8 UCS 62XX

StarTech.com 155 Mbps 1310nm Multi Mode LC Fiber SFP Transceiver w/ DDM ( SFPF1302C ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Wohi.nl

60,50

De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC -2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Da

LevelOne GVT-0301 ( 551071 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

VanGilsWeb.nl

87,95

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP portsConnect switches up to 10km away with each otherTTL signal detect indicatorCompliant with IEEE802.3z Gigabit EthernetEasy to install and hot-swappableDifferential LVPECL input and outputSingle

KTI ( SFP-GLS-10-A ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

75,82

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.Eenheid: 1 stkKenmerkenOngecodeerdBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

KTI SFP-GLM-A ( SFP-GLM-A ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Multimediabay.nl

64,96

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.Eenheid: 1 stkKenmerkenOngecodeerdBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ZyXEL SFP-SX-D ( 91-010-204001B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

91,95

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent

HP X120 ( JD089B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

319,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T, 1000 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Koper, REACH

HP X120 ( JD119B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

649,-

Hewlett Packard Enterprise X120, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI, 36

Cisco ( GLC-ZX-SMD= ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

2679,-

Cisco 1000BASE-ZX SFP, 1000 Mbit/s, SFP, ZX, 1000BASE-ZX, Vezel-optiek, 9/125

TP-Link TL-SM321B ( TL-SM321B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Wohi.nl

34,50

Spotlight: -WDM Bi-Directional SFP Module -Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-L

Cisco ( GLC-LH-SMD ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

459,-

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH

Cisco Small Business MGBLX1 ( MGBLX1 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

189,-

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, 1000Base-LX, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2

HP X120 ( JD118B ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

369,-

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 55,1 mm, 15,2 mm

D-Link DGS 712 ( DGS-712 ) SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Directsale.nl

63,95

D-Link DGS-712 Transceiver, 1000 Mbit/s, Bedraad, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, RJ-45

C2G 89055 1000Mbit/s mini-GBIC/SFP Koper netwerk transceiver module

Directsale.nl

96,95 nieuw

C2G 89055, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, Koper, Zilver, 100 m, Cisco GLC-T

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Mediamarkt.be

13,65

-

D-Link 1000base-lx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-310GT )

Multimediabay.nl

123,56

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single

StarTech.com USB 150Mbps Mini Wireless N Network Adapter ( USB150WN1X1 ) Netwerkadapter

Androidmediashop.nl

14,30

Voeg draadloze connectiviteit met hoge snelheid toe aan een pc of laptop via USBMet de USB150WN1X1 USB 802.11n Mini Draadloze Netwerkadapter kunt u vrijwel elke laptop, netbook of desktopcomputer via USB verbinden met een draadloos netwerk van het type 'b', 'g', of 'n'. De USB-adapter heeft een uiterst compact en ruimtebesparend 1T1R-ontwerp

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Wohi.nl

57,50

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Multimediabay.nl

75,59

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi

StarTech.com USB 150Mbps Mini Wireless N Network Adapter ( USB150WN1X1 ) Netwerkadapter

Wohi.nl

17,45

Voeg draadloze connectiviteit met hoge snelheid toe aan een pc of laptop via USB Met de USB150WN1X1 USB 802.11n Mini Draadloze Netwerkadapter kunt u vrijwel elke laptop, netbook of desktopcomputer via USB verbinden met een draadloos netwerk van het type 'b', 'g', of 'n'. De USB-adapter heeft een uiterst compact en ruimtebesparend 1T1R-ontwerp (1 ze

D-Link 1000base-lx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-310GT )

Directsale.nl

83,95

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Office-deals.be

57,90

D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of per

Cisco ( SFP-10G-SR= ) Zendontvangermodule

Multimediabay.nl

520,50

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter ( 665249-B21 ) Netwerkadapter

Directsale.nl

399,-

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s

D-Link 1000base-sx Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-311GT )

Directsale.nl

65,95

D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

VanGilsWeb.nl

104,30

CLUB3D Mini Dock USB Type-C to Ethernet + USB3.0 + USB Type C for Charging, Kabel, USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Universal, USB Type C port is for Charging purpose only up to 60Watts. Works with Microsoft..., 5000 Mbit/s, Zwart

Club 3D USB 3.0 Type-C to Ethernet + USB 3.0 Mini Docking Station ( CSV-1530 )

Directsale.nl

71,95

CLUB3D USB Type-C to Ethernet + USB 3.0 + USB Type-C Charging Mini Dock, Bedraad, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, 78 mm, 60 mm

Cisco 4451-X Integrated Services Router Security Bundle ( NIM-2GE-CU-SFP= )

Directsale.nl

1379,-

Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Topthings.eu

14,28

Gmb Bt4.0 Usb Dongle Btd-mini5Compacte USB Bluetooth 4.0 dongleSnel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devicesPerfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc. met een PCZeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziekBereik: tot 50 meterPassend voor: Windows 7, 8 en 10

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Dobeno.nl

14,95

Gmb Bt4.0 Usb Dongle Btd-mini5Compacte USB Bluetooth 4.0 dongleSnel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devicesPerfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc. met een PCZeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziekBereik: tot 50 meterPassend voor: Windows 7, 8 en 10

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Kooprijk.be

18,95

Gmb Bt40 Usb Dongle Btd-mini5- Compacte USB Bluetooth 40 dongle- Snel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devices- Perfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc met een PC- Zeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziek- Bereik: tot 50 meter- Passend voor: Window

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Appieshop.com

12,95

Gmb Bt4.0 Usb Dongle Btd-mini5Compacte USB Bluetooth 4.0 dongleSnel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devicesPerfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc. met een PCZeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziekBereik: tot 50 meterPassend voor: Windows 7, 8 en 10

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Bigshopunit.com

13,95

Gmb Bt4.0 Usb Dongle Btd-mini5 - Compacte USB Bluetooth 4.0 dongle - Snel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devices - Perfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc. met een PC - Zeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziek - Bereik: tot 50 meter - Passend

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Prijskeurig.nl

12,95

Gmb Bt4.0 Usb Dongle Btd-mini5- Compacte USB Bluetooth 4.0 dongle- Snel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devices- Perfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc. met een PC- Zeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziek- Bereik: tot 50 meter- Passend voor:

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Wohi.nl

14,04

300Mbps Mini Wireless N USB Adapter -300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming. -Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance. -SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot. -Easily setup a secure wireless connection w

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Webshoppie.nl

10,33

300Mbps Mini Wireless N USB Adapter- 300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming.- Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance.- SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot.- Easily setup a secure wireless connection with one-touch WP

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Unit4sales.com

8,95

300Mbps Mini Wireless N USB Adapter- 300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming.- Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance.- SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot.- Easily setup a secure wireless connection with one-touch WP

D-Link 1000base-sx+ Mini Gigabit Interface Converter ( DEM-312GT2 )

Directsale.nl

279,-

D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Showroom24.nl

14,99

Compacte USB Bluetooth 4.0 dongle.Snel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devices.Perfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc. met een PC.Zeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziek.tot 50 meter.Windows 7, 8 en 10.

Gembird BTD-MINI5 ( BTD-MINI5 )

Partsland.nl

16,95

Compacte USB Bluetooth 4.0 dongle. Snel en gemakkelijk bestanden overzetten tussen PC en mobile devices. Perfect voor het verbinden van Bluetooth keyboards, speakers, telefoons, etc. met een PC. Zeer geschikt voor het streamen van hoge kwaliteit stereo muziek. tot 50 meter. Windows 7, 8 en 10.

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Directsale.nl

19,90

TP-LINK TL-WN823N, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 300 Mbit/s, Zwart

Edimax AC600 ( EW-7811UTC ) Netwerkkaart

Prijskeurig.nl

21,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell

Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

13,95

Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart

-21%
Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter

Vindiqoffice.com

11,06

De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

Multimediabay.nl

24,56

TP-Link TL-WN823N (Netwerk - Netwerk)

Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

14,95

Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart

Cisco Rugged SFP ( GLC-SX-MM-RGD= ) Zendontvangermodule

Directsale.nl

379,-

Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP

HP UPS Network Module MINI-SLOT Kit ( AF465A ) Adapter voor beheer op afstand

Directsale.nl

219,-

Hewlett Packard Enterprise UPS Network Module, Bedraad, 129,5 x 40,6 x 61 mm

Digitus DN-7042-1 netwerkkaart & -adapter

kubustotaal.nl

12,20

De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu

-19%
Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter

Vindiqoffice.com

13,67

Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band

Digitus DN-30210-1 netwerkkaart & -adapter

kubustotaal.nl

15,08

Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band

-9%
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter

Vindiqoffice.com

18,21

Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.

Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter

kubustotaal.nl

20,07

Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.

Atheros AR5BXB92 AR9280 netwerkkaart 300Mbps Mini PCI-E

Multimediabay.nl

45,85

Replacement Atheros AR5BXB92 AR9280 netwerkkaart 300Mbps Mini PCI-E (Onderdelen - Interne netwerkkaarten)

Cisco ( SFP-10G-LR-S= ) SFP+ transceivermodule

Multimediabay.nl

1005,27

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

Extreme Networks ( 10302 ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

1629,-

Extreme networks 10GBase-LR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m

D-Link DEM 432XT ( DEM-432XT ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

489,-

D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125

Cisco ( SFP-10G-SR-RF ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

429,-

Cisco SFP-10G-SR-RF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, Vezel-optiek, 850 nm

Extreme Networks ( 10301 ) SFP+ transceivermodule

Directsale.nl

979,-

Extreme networks 10GBase-SR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 850 nm, 300 m

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.