Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
€149,53
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€80,95
Directsale.nl
(594)
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
€407,76
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€63,80
Maxict.nl
Gratis verzending
AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
€197,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Module/100Base-FX SFP f FE port
Module/100Base-FX SFP f FE port
€138,24
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 378929-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 378929-B21 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek
€603,97
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 378929-B21. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 550 m
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€2099,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€75,75
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
€124,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€109,32
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
(594)
Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
€347,09
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Module GBIC 1000Base-LX SFP pour GSM7224, FSM7326P, GSM7312 et GSM7324distance jusqu'à 10 KmConnecteur LC
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm netwerk media converter
€273,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, 10000 m, 1310 nm, SMF
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
€105,-
Directsale.nl
(594)
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 2000 m, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90 procent
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€59,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€101,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
€307,-
Directsale.nl
(594)
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter
€201,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver, 20 g
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
€104,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€111,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 2000 m, 1310 nm, -1 dBmW, 0 - 70 °C
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
€814,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Aansluiting(en): LC-PC Temperatuur, in bedrijf: -40 - 85 °C Connectiviteitstechnologie: Bedraad Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm Interface: SFP Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Gewicht: 75 g Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s Fiber type: MMF/SMF Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX/LH Maximaal bereik: 10000 m Zendvermogen: -3 - -9,5 dB...
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
(594)
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm
€126,-
Directsale.nl
(594)
Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm
€68,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul, 100 Mbit/s, 100FX, 2000 m, 1310 nm, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C
TP-Link 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-Link 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€27,95
Maxict.nl
Gratis verzending
1000base-BX WDM SFP Module . Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€53,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€27,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel
€77,95
Directsale.nl
(594)
StarTech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel, 1000 Mbit/s, SFP, MiniGBIC, IEEE 802.3ab, Koper, Zilver
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AXM763 10000Mbit/s netwerk media converter
€386,-
Directsale.nl
(594)
Netgear AXM763, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10GE SFP+
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Netgear A6100 USB 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Netgear A6100 USB 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€32,59
Maxict.nl
Gratis verzending
A6100. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: USB. Overdrachtssnelheid (max): 433 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
StarTech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
StarTech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
€67,89
Maxict.nl
Gratis verzending
PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
StarTech USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
StarTech USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
€164,21
Maxict.nl
Gratis verzending
USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
€356,88
Maxict.nl
Gratis verzending
EHWIC-1GE-SFP-CU=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Ethernet/Fiber. Kleur van het product: Groen, Roestvrijstaal
HP Enterprise 640FLR-SFP28 - netværksadapter
HP Enterprise 640FLR-SFP28 - netværksadapter
€500,66
Maxict.nl
Gratis verzending
640FLR-SFP28 - netværksadapter
HP Enterprise Moonshot-6SFP Uplink Module Kit 10 Gigabit network switch module
HP Enterprise Moonshot-6SFP Uplink Module Kit 10 Gigabit network switch module
€584,50
Maxict.nl
Gratis verzending
Moonshot-6SFP Uplink Module Kit 10 Gigabit network switch module
Juniper JXU-6GE-SFP-S Gigabit Ethernet network switch module
Juniper JXU-6GE-SFP-S Gigabit Ethernet network switch module
€2418,19
Maxict.nl
Gratis verzending
JXU-6GE-SFP-S. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Certificering: EN-61000-4-2 EN-61000-4-3 EN-61000-4-4 EN-61000-4-5 EN-61000-4-6, Veiligheid: CAN/CSA-C22.2 No.60950/UL 60950, EN 60950 (2000), Elektromagnetische compatibiliteit: FCC, EN 55022, AS/NZS...
Lenovo 94Y5180 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet/Fiber 10000 Mbit/s
Lenovo 94Y5180 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet/Fiber 10000 Mbit/s
€486,61
Maxict.nl
Gratis verzending
94Y5180. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet/Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Kleur van het product: Groen
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000 Mbit/s
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000 Mbit/s
€1842,37
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
Juniper EX4300 4-port 1GbE/10GbE
Juniper EX4300 4-port 1GbE/10GbE
€626,36
Maxict.nl
Gratis verzending
EX4300 4-port 1GbE/10GbE
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Intern Fiber 10000Mbit/s
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Intern Fiber 10000Mbit/s
€343,29
Maxict.nl
Gratis verzending
Ethernet 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Intern Fiber 10000Mbit/s
HP Enterprise Ether 10gb2port 562flr-sfp+adpt
HP Enterprise Ether 10gb2port 562flr-sfp+adpt
€393,29
Maxict.nl
Gratis verzending
Ether 10gb2port 562flr-sfp+adpt
HP Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module 10 Gigabit network switch module
HP Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module 10 Gigabit network switch module
€20863,46
Maxict.nl
Gratis verzending
10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module 10 Gigabit network switch module
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 727055-B21 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet/Fiber 10000 Mbit/s
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 727055-B21 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet/Fiber 10000 Mbit/s
€378,42
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 727055-B21. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet/Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
HP Enterprise UPS Network Module Ethernet LAN netwerk management device
HP Enterprise UPS Network Module Ethernet LAN netwerk management device
€197,56
Maxict.nl
Gratis verzending
UPS Network Module Ethernet LAN netwerk management device
StarTech.com USB 150Mbit/s Mini Draadloze Netwerkkaart 802.11n/g 1T1R
StarTech.com USB 150Mbit/s Mini Draadloze Netwerkkaart 802.11n/g 1T1R
€18,94
Androidmediashop.nl
Beslist.be garantie
Voeg draadloze connectiviteit met hoge snelheid toe aan een pc of laptop via USB Met de USB150WN1X1 USB 802.11n Mini Draadloze Netwerkadapter kunt u vrijwel elke laptop, netbook of desktopcomputer via USB verbinden met een draadloos netwerk van het type 'b', 'g', of 'n'. De USB-adapter heeft een uiterst compact en ruimtebesparend 1T1R-ontwerp (1 z...
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter
€157,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter open SFP Ethernet netwerk adapter, Bedraad, USB, Fiber, 100 Mbit/s, Zwart
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
€268,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter, Bedraad, USB, Fiber, 1000 Mbit/s, Zwart
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter
€275,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com USB-C naar glasvezel converter Open SFP netwerk adapter, Bedraad, USB C, Fiber, 1000 Mbit/s, Zwart
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter
€895,27
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Certificering: FCC, ICES-003, EN55022, CISPR22, AS/NZS 3548, VCCI, EN 300386, EN61000-3-3, EN61000-3-2 Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C Diepte: 12,2 cm Hoogte: 2,1 cm Connectiviteitstechnologie: Bedraad Kleur van het product: Groen, Roestvrijstaal Breedte: 7,9 cm Interface: Ethernet/Fiber Temperatuur bij opslag: -20 - 65 °C Relatieve luchtvochtig...
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€517,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010
TP-LINK TL-WN823N netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-WN823N netwerkkaart & -adapter
€12,65
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
300Mbps Mini Wireless N USB Adapter- 300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming.- Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance.- SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot.- Easily setup a secure wireless connection with one-touch WP...
Cisco NIM-2GE-CU-SFP - Gigabit Ethernet network switch module
Cisco NIM-2GE-CU-SFP - Gigabit Ethernet network switch module
€1359,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g
StarTech USB 150Mbps Mini Wireless N Adapter
StarTech USB 150Mbps Mini Wireless N Adapter
€19,20
Megamobile.be
Beslist.be garantie
BANDBREEDTE FULL DUPLEX [Ja] ONDERSTEUNDE DATA-OVERDRACHTSNELHEDEN 11, 54, 150Mbit/s OVERDRACHTSSNELHEID (MAX) 150 Mbit/s CERTIFICATEN CERTIFICERING CE, FCC ROHS COMPLIANCE [Ja] DESIGN KLEUR VAN HET PRODUCT Zwart MATERIAAL BEHUIZING Kunststof DRAADLOOS LAN MAXIMUM INDOORBEREIK 100 m MAXIMUM OUTDOORBEREIK 300 m ONDERSTEUNDE WLAN DATA-OVERDRACHTSNELH...
Hewlett Packard Enterprise 5130/5510 10GbE SFP+ 2-port Module
Hewlett Packard Enterprise 5130/5510 10GbE SFP+ 2-port Module
€704,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Afmetingen (BxDxH): 95 x 148 x 40 mm Gewicht: 200 g Compatibiliteit: HPE FlexNetwork 5130 HI & HPE FlexNetwork 5510 HI Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s Vezel-optische connector: SFP+ Aantal SFP/SFP+ poorten: 2 Aantal moduleslots SPF+: 2 Hewlett Packard Enterprise 5130/5510 10GbE SFP+ 2-port Module, SFP+, HPE FlexNetwork 5130 HI & HPE FlexNetwork 55...
CLUB3D USB Type-C to Ethernet + USB 3.0 + USB Type-C Charging Mini Dock
CLUB3D USB Type-C to Ethernet + USB 3.0 + USB Type-C Charging Mini Dock
€69,95
Directsale.nl
Gratis verzending
CLUB3D USB Type-C to Ethernet + USB 3.0 + USB Type-C Charging Mini Dock, Bedraad, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, 78 mm, 60 mm
TP-LINK TL-WN823N netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-WN823N netwerkkaart & -adapter
€9,86
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
300Mbps Mini Wireless N USB Adapter - 300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming. - Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance. - SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot. - Easily setup a secure wireless connection with one-...
TP-LINK TL-WN823N netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-WN823N netwerkkaart & -adapter
€9,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
300Mbps Mini Wireless N USB Adapter- 300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming.- Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance.- SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or Laptop into a Wi-Fi hotspot.- Easily setup a secure wireless connection with one-touch WP...
TP-Link TL-WN823N MINI WIRELESS N300 USB ADAPTER
TP-Link TL-WN823N MINI WIRELESS N300 USB ADAPTER
€14,70
Megamobile.be
Beslist.be garantie
802.11b/g/n, usb 2.0, 11 - 300 mbps, dbpsk, dqpsk, cck, ofdm, 16-qam, 64-qam, black 300mbps mini wireless n usb adapter - 300mbps wireless speed ideal for smooth hd video, voice streaming and online gaming. - mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance. - softap mode – turn a wired internet connection to a pc or la...
300Mbps Wireless N Mini USB Adapter
300Mbps Wireless N Mini USB Adapter
€19,29
Cernetwebshop.nl
Gratis verzending
802.11b/g/n, USB 2.0, 11 - 300 Mbps, DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, Black 300Mbps Mini Wireless N USB Adapter - 300Mbps wireless speed ideal for smooth HD video, voice streaming and online gaming. - Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance. - SoftAP Mode – Turn a wired internet connection to a PC or L...
Cisco NIM-1GE-CU-SFP= network switch module
Cisco NIM-1GE-CU-SFP= network switch module
€854,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm Aansluitingen: 1 x GE/SFP Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 5 - 85 procent Gewicht: 240 g Compatibiliteit: Cisco 4000 Luchtvochtigheid bij opslag: 5 - 95 procent Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1 Ethernet interface type: Gigabit Et...
1-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
1-port GE WAN NIM dual-mode RJ45+SFP
€828,76
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco WAN Network Interface Module - Uitbreidingsmodule - combo Gigabit SFP x 1
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€392,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s
Netgear WiFi USB Mini Adapter Dual Band
Netgear WiFi USB Mini Adapter Dual Band
€35,20
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 433 mbit/s design kleur van het product zwart draadloos lan ondersteunde wlan data-overdrachtsnelheden 150 mbit/s wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n energie stroomvoorziening via usb [ja] gewicht en omvang breedte 3,61 cm diepte 1,84 cm gewicht 8 g hoogte 8,1 mm inhoud van...
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
€17,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell...
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€13,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-70543, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, Zwart
TP-LINK TL-WN823N WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-WN823N WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-WN823N, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 300 Mbit/s, Zwart
TP-LINK TL-WN823N WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter Zwart
TP-LINK TL-WN823N WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter Zwart
€23,85
VanGilsWeb.nl
(266)
TP-LINK TL-WN823N, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, 11, 54, 300 Mbps, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Netwerkadapter
StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Netwerkadapter
€22,45
Androidmediashop.nl
Beslist.be garantie
Voeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USB De USBBT1EDR2 USB naar Klasse 1 Bluetooth Adapter met EDR is een ultracompacte adapter die Bluetooth-functionaliteit toevoegt aan een computer via een vrije USB-poort. Dit maakt het mogelijk apparaten draadloos te verbinden binnen een bereik van 100 meter met minimaal stroomve...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.