Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Netgear ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit 24000Mbit/s netwerkkaart
Netgear ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit 24000Mbit/s netwerkkaart
€319,92
Maxict.nl
Gratis verzending
ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit Op de Smart switches en L3 switches van NETGEAR zijn verschillende uitbreidingen extra aan te bieden waaronder: * Fibermodules (maakt het mogelijk om glas verbindingen te creren) * Stackkit (hiermee koppelt u L3 Gigabit switches aan elkaar) * Extra garantie uitbreidingen (koop een 3 jaar ProSupport pakket en NETGEAR...
Netgear USB Adapter N300 Mini WNA3100M
Netgear USB Adapter N300 Mini WNA3100M
€19,95
Megekko.nl
(2k+)
-
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€153,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear AGM734, 10000 Mbit/s, SFP
NETGEAR WN3000RP-WIFI REPEATER
NETGEAR WN3000RP-WIFI REPEATER
€34,95
CoolSound.nl
Beslist.be garantie
Productbeschrijving De Netgear WN3000RP boost het bereik en de snelheid van je bestaande netwerk, met wifi snelheden tot 300 Mbps. Externe antennes verzekeren een extra goed bereik en sterk signaal, terwijl het compacte design ervoor zorgt dat het apparaat niet meer dan 1 stopcontact in beslag neemt. De range extender werkt met elke router en elk...
Switch Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module
Switch Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module
€361,61
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LXModule GBIC 1000Base-LX SFP pour GSM7224, FSM7326P, GSM7312 et GSM7324distance jusqu'à 10 KmC
Netgear N300 Wireless USB Mini Adapter
Netgear N300 Wireless USB Mini Adapter
€20,30
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 300 mbit/s design kleur van het product zwart draadloos lan wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.11b, 802.11g, 802.11n gewicht en omvang breedte 1,6 cm diepte 3,4 cm gewicht 4 g hoogte 8 mm netwerk frequentieband 2.4 netwerkstandaard ieee 802.11b, ieee 802.11g, ieee 802.11n poorten & interfaces hostinterface usb in...
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm
€173,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Key Benefits:- Small size for high density fiber connections.- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.- 1000BASE-SX connectivity.- LC connectors.- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Netgear WN3000RP Wifi versterker
Netgear WN3000RP Wifi versterker
€41,61
Xxldeals.com
Beslist.be garantie
The NETGEAR Universal WiFi Range Extender effectively doubles the operating distance of your entire wireless network and conveniently avoids additional need for power cables or device clutter on your office desk or home theater. WN3000RP extends your wireless network to include the area outside the range of your existing wireless router by overcomi...
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter
€287,40
Maxict.nl
Gratis verzending
Afm735, ieee 802.3-2002, sfp, 62.5/125?m
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm netwerk media converter
€151,-
Directsale.nl
(1k+)
Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 1000BASE-SX, Bedraad, 65 nm, Gigabit Ethernet
Netgear WiFi USB-Adapter 802.11ac
Netgear WiFi USB-Adapter 802.11ac
€52,10
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Design intern [nee] gewicht en omvang breedte 3,14 cm diepte 9,3 cm gewicht 28 g hoogte 1,45 cm inhoud van de verpakking meegeleverde kabels usb minimale systeemeisen minimale systeemeisen intel pentium class pc available usb 1.1, usb 2.0, or usb 3.0 port microsoft windows 7, xp, vista: (32/64-bit) supports windows 8 overige specificaties antenne [...
Netgear N300 WLAN 300 Mbit/s
Netgear N300 WLAN 300 Mbit/s
€32,63
Multimediabay.nl
Gratis verzending
The NETGEAR N300 Wireless USB Mini Adapter allows you to upgrade older laptop's WiFi and connect to WiFi hotspots. Innovative mini-design makes it perfect for mobility. Easy setup with the NETGEAR Genie gets you up and running fast, while Push 'N' Connect gives you a secured connection at the push of a button. Compatibility with Wireless-G networks...
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module switchcomponent
€313,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX
Netgear WiFi USB Mini Adapter Dual Band
Netgear WiFi USB Mini Adapter Dual Band
€35,20
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 433 mbit/s design kleur van het product zwart draadloos lan ondersteunde wlan data-overdrachtsnelheden 150 mbit/s wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n energie stroomvoorziening via usb [ja] gewicht en omvang breedte 3,61 cm diepte 1,84 cm gewicht 8 g hoogte 8,1 mm inhoud van...
Netgear A6100 WLAN 433 Mbit/s
Netgear A6100 WLAN 433 Mbit/s
€43,98
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Start Flying with Next Generation WiFiThe world’s fastest WiFi technology at your fingertips will enable even older Windows®-based laptops to soar at top speed. Simply plug the mini adapter into a USB slot to surf, stream or game - lag time free. NETGEAR dual band performance with Beamforming+ keeps you connected while improving range and reliabili...
NETGEAR AGM731F SFP-transceivermodule Type module SX
NETGEAR AGM731F SFP-transceivermodule Type module SX
€155,-
Conrad.be
 
Werkt met 50 en 62,5 µm, en ook met 9 µm single mode-kabel.
StarTech StarTech.com Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Expre
StarTech StarTech.com Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Expre
€490,67
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg twee 40 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten met hoge bandbreedte toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de door u gewenste QSFP+ transceiverCreer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze dual-port QSFP+ netwerkinterfacekaart. Het voegt twee open QSFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation. De 40G NIC bevat een Intel-cont...
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€16,83
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€9,81
Maxict.nl
Gratis verzending
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
€614,62
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-...
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
€340,34
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit...
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€15,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-70543, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€10,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€10,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€13,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-10110, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
-20%
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,16
Vindiqoffice.com
(64)
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter
DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter
€27,04
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
DIGITUS DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter - Netwerk -wireless Bluetooth-
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
€28,56
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Digitus WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter ( - )
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
DIGITUS Wireless 150N USB Adapter
DIGITUS Wireless 150N USB Adapter
€26,45
Multimediabay.nl
Gratis verzending
DIGITUS DIGITUS Wireless 150N USB Adapter - Netwerk -wireless USB-
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
€31,54
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech USB Wi-Fi adapter - AC600 - Dual-Band Nano adapter - draadloos
StarTech USB Wi-Fi adapter - AC600 - Dual-Band Nano adapter - draadloos
€32,18
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze USB Wi-Fi® adapter voegt dual-band draadloze connectiviteit toe aan uw laptop, tablet of desktopcomputer, en heeft een compacte nano-vormfactor. Deze adapter vereenvoudigt de vervanging of upgrade van de draadloze capaciteit van uw computer, omdat hij toegang biedt tot 2,4 GHz en 5 GHz Wi-Fi® netwerken. Draadloze connectiviteit waarop u kunt v...
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
€49,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech.com 3-poort 2b 1a 1394 PCI Express FireWire Adapterkaart
StarTech.com 3-poort 2b 1a 1394 PCI Express FireWire Adapterkaart
€76,95
Megekko.nl
(2k+)
Voeg 2 native FireWire 800-poorten toe aan uw computer via een PCI Express uitbreidingsslot. Deze 3-poort PCI Express FireWire Adapterkaart kan worden geïnstalleerd in een PCI Express-slot en voegt twee IEEE1394b-poorten (9-pins FireWire 800) en één IEEE1394a-poort (6-pins FireWire 400) toe, dat zorgt voor een hoge compatibiliteit met een breed sca...
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Ne
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Ne
€20,31
Maxict.nl
Prijsdaling: €0,09
Voeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USBDe USBBT1EDR2 USB naar Klasse 1 Bluetooth Adapter met EDR is een ultracompacte adapter die Bluetooth-functionaliteit toevoegt aan een computer via een vrije USB-poort. Dit maakt het mogelijk apparaten draadloos te verbinden binnen een bereik van 100 meter met minimaal stroomverb...
Trendnet TBW-107UB 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Trendnet TBW-107UB 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€15,42
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de Micro Bluetooth USB Adapter (Model TBW-107UB) kunnen Bluetooth ingeschakelde apparaten zoals mobiele telefoons, toetsenborden en koptelefonen gebruiken maken van netwerken. Iets groter dan de afmeting van een penny, steek dit micro-apparaatje in een beschikbare USB poort op uw laptop of desktop en beleef een uitzonderlijke Bluetooth verbindi...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapte
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapte
€51,57
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de FRITZ!WLAN Stick AC 860 Edition International biedt AVM een bijzonder krachtige WiFi-adapter voor draadloze verbinding met de FRITZ!Box of een willekeurig WiFi acces point. De gebruikte WiFi AC-standaard en de krachtige USB 3.0-interface maken ultrasnelle verbindingen met tot 866 Mbit/s (5 GHz) mogelijk. De nog grotere reikwijdte en bijzonde...
Cables To Go 81693 USB 3.0 RJ45 Zwart kabeladapter/verloopstukje
Cables To Go 81693 USB 3.0 RJ45 Zwart kabeladapter/verloopstukje
€60,84
Maxict.nl
Gratis verzending
C2G 81693. Aansluiting 1: USB 3.0, Aansluiting 2: RJ45. Kleur van het product: Zwart
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
€39,82
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO biedt AVM een bijzonder krachtige WiFi-adapter voor draadloze verbinding met een FRITZ!Box en andere WiFi access points. De WiFi AC-standaard volgens de nieuwste MU-MIMO-technologie maakt ultrasnelle verbindingen met tot 433 MBit/s en grote reikwijdte mogelijk. Alle draadloze verbindingen zijn veilig versl...
TP-Link TL-WPS510U Draadloze LAN print server
TP-Link TL-WPS510U Draadloze LAN print server
€61,71
Maxict.nl
Gratis verzending
Wat dit product voor u kan doen De zakformaat draadloze printer server TL-WPS510U met 54Mbps is een ultra compacte printer server die een enkele USB printer in staat stelt te worden gedeeld in een draadloos netwerk. Het stelt u in staat om uw printer waar dan ook in huis of kantoor te plaatsen, waar het u het best uitkomt. Met de TL-WPS510U is er g...
DeLOCK USB3.0 - Front Panel + PCI Express Card
DeLOCK USB3.0 - Front Panel + PCI Express Card
€44,89
Maxict.nl
Gratis verzending
Dit DeLock USB3.0 product breid uw PC uit met vier nieuwe USB3.0 poorten. Sluit de PCI Express kaart aan op een PCI Express bus en installeer het Frontpaneel in een vrije 3.5" slot van uw PC. Zo heeft u 2 nieuwe USB poorten aan de voor kant en 2 nieuwe USB poorten aan de achterkant.
Epson Adapter - ELPAP07 Wireless LAN b/g/n
Epson Adapter - ELPAP07 Wireless LAN b/g/n
€115,45
Maxict.nl
Gratis verzending
Het artikel Adapter - ELPAP07 Wireless LAN b / g/ n is compatibel met de volgende apparaten. Kies uw apparaat om alle bijpassende artikelen van deze categorie te zien. - Epson EB-1760W - Epson EB-1770W - Epson EB-1775W - Epson EB-905 - Epson EB-905 [240v] - Epson EB-915W - Epson EB-925 - Epson EB-93 [240v] with Educ Lamp Warranty - Epson EB-95 - Ep...
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-LINK Netwerkkaart
D-LINK Netwerkkaart
€16,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
€38,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
IMPERIAL Audio zendontvanger Bluetooth BART 1
IMPERIAL Audio zendontvanger Bluetooth BART 1
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE
€177,87
Kabeldirect.nl
(2k+)
De ST2000PEXPSE Dual Port PoE NIC biedt twee 10/100/1000 Mbps PoE RJ45-poorten die ieder maximaal 25,5 W vermogen kunnen leveren door een netwerkgegevensverbinding en voeding op één enkele kabel te combineren. Dit vermindert de kabelwarboel en maakt installatie op verre locaties makkelijker. Deze full/low profile Gigabit serveradapter ondersteunt d...
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
€319,82
Maxict.nl
Gratis verzending
Het beste van twee werelden HP printers en multifunctionele producten delen in draadloze en vaste netwerken. Documenten verzenden en printen met bescherming van IPSec, 802.11x en verschillende encryptie-opties. Eenvoudige installatie en configuratie en gemakkelijk beheer. Uw vertrouwelijke informatie blijft priv met diverse beveiligingskenmerken....
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
€327,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Het beste van twee werelden HP printers en multifunctionele producten delen in draadloze en vaste netwerken. Documenten verzenden en printen met bescherming van IPSec, 802.11x en verschillende encryptie-opties. Eenvoudige installatie en configuratie en gemakkelijk beheer. Uw vertrouwelijke informatie blijft priv met diverse beveiligingskenmerken....
TP-Link TL-PS310U USB Netwerkserver
TP-Link TL-PS310U USB Netwerkserver
€47,50
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze USB 2.0 Netwerkserver (Printerserver, Printserver) is het mogelijk om een USB apparaat zoals een printer, externe harde schijf of plotter te delen met meerdere computers door deze aan te sluiten op je netwerk. In combinatie met een 4 poorts USB hub kunnen er zelfs tot wel 4 apparaten op de netwerkserver worden aangesloten. Ideaal om USB ap...
DeLOCK USB 2.0, Bluetooth V4.0
DeLOCK USB 2.0, Bluetooth V4.0
€16,95
Megekko.nl
(2k+)
-
LogiLink PCI Serial card - [PC0017]
LogiLink PCI Serial card - [PC0017]
€29,95
Megekko.nl
(2k+)
Asus WLAN PCI-Express PCE-AC88
Asus WLAN PCI-Express PCE-AC88
€94,05
Megekko.nl
(2k+)
StarTech 8-poort PCI Express Low-Profile Seriële Kaart
StarTech 8-poort PCI Express Low-Profile Seriële Kaart
€232,58
Kabeldirect.nl
(2k+)
De PEX8S950LP 8-poort PCI Express Low-Profile Seriële Kaart met bijgeleverde breakout-kabels biedt 8 RS232 seriële aansluitingen via één PCI-Express-slot, met overdrachtsnelheden tot 921 kbit/s. Perfect voor gebruik met een breed scala aan seriële randapparatuur zoals printers, scanners, industriële besturingen en nog veel meer. De 8-poort RS232 se...
StarTech 4-poorts PCI Express USB 3.0 kaart - 2 extern, 2 intern - SATA-voeding
StarTech 4-poorts PCI Express USB 3.0 kaart - 2 extern, 2 intern - SATA-voeding
€46,27
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze PCI Express USB 3.0 kaart biedt een voordelige upgrademogelijkheid, waarmee u vier USB 3.0 poorten via een PCI Express sleuf op uw pc kunt aansluiten. Met de twee externe poorten en de twee interne USB 3.0 headers kunt u uw desktop of server op diverse USB 3.0 apparaten aansluiten. Flexibel en comfortabel poortdesign Met de extra moederbord-st...
StarTech.com 4-poorts PCI Express USB 3.0 kaart 2 extern, 2 intern SATA-voeding
StarTech.com 4-poorts PCI Express USB 3.0 kaart 2 extern, 2 intern SATA-voeding
€41,95
Megekko.nl
(2k+)
Deze PCI Express USB 3.0 kaart biedt een voordelige upgrademogelijkheid, waarmee u vier USB 3.0 poorten via een PCI Express sleuf op uw pc kunt aansluiten. Met de twee externe poorten en de twee interne USB 3.0 headers kunt u uw desktop of server op diverse USB 3.0 apparaten aansluiten. Flexibel en comfortabel poortdesign Met de extra moederbord-st...
StarTech 2-poorts 1394a PCI Express FireWire-kaart - PCIe FireWire-adapter
StarTech 2-poorts 1394a PCI Express FireWire-kaart - PCIe FireWire-adapter
€37,35
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de PEX1394A2V 2-poorts PCI Express FireWire-kaart kunt u twee native FireWire 400 poorten toevoegen aan uw desktop pc, waardoor u IEEE 1394A FireWire-apparaten zoals digitale camera's, externe harde schijven, DV-camcorders en nog veel meer kunt aansluiten. Wanneer twee apparaten tegelijkertijd zijn aangesloten, vermindert deze PCIe FireWire-ada...
StarTech 2-poorts PCI Express SuperSpeed USB 3.0 kaart met UASP-ondersteuning - 1 intern, 1 extern
StarTech 2-poorts PCI Express SuperSpeed USB 3.0 kaart met UASP-ondersteuning - 1 intern, 1 extern
€43,93
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de PEXUSB3S11 PCI Express USB 3.0 kaart kunt u één interne en één externe USB 3.0 poort via een PCI Express-sleuf op uw pc aansluiten. Uitgerust met een native NEC PCI Express hostcontroller-chipset biedt de nieuwe USB 3.0 kaart een datatransmissiesnelheid tot 5 Gbps en is neerwaarts compatibel met oudere USB 2.0 (480 Mbps) en 1.1 (12 Mbps) app...
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart P
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart P
€250,04
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg 4 gigabit Power over Ethernet-poorten toe aan een PCI Express-computerMet de ST4000PEXPSE 4-poorts PoE NIC kunt u vier gigabit Power over Ethernet-poorten via n PCI Express-sleuf toevoegen. Elke poort biedt een vermogen van max. 25,5 W, waarbij netwerkdata en voeding via n Ethernet-kabel worden gecombineerd met minder kabelwarboel en het extra...
StarTech StarTech.com 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet n
StarTech StarTech.com 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet n
€313,87
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een Ethernetpoort toe aan een server of werkstation, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 MbpsDeze netwerkadapterkaart met 5 snelheden biedt veelzijdige en voordelige netwerkverbindingen. U kunt een Ethernetpoort aan uw server of desktopcomputer toevoegen en hebt toegang tot uw netwerk bij meerdere snelheden: 10...
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwe
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwe
€30,21
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slotDe ST1000SPEX2L Low-Profile PCIe Gigabit netwerkkaart voegt een 10/100/1000 Mbps compatibele RJ45 Ethernetpoort toe aan een voor PCI Express geschikte client, server of werkstation, en biedt zo een handige aanvullende of vervangende netwerkinterface.Deze veelzijdige G...
StarTech 4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel
StarTech 4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel
€296,47
Maxict.nl
Gratis verzending
Hier is een betrouwbare en voordelige manier om vier krachtige gigabit Ethernetpoorten toe te voegen aan uw server of desktopcomputer, via n PCI Express-sleuf. Betrouwbare en high-performance netwerkverbinding Deze Gigabit Ethernet netwerkkaart maakt gebruik van de Intel I350-AM4 chipset, die is ontworpen voor de kracht, prestatie en verbeterde mog...
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI
€173,01
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI ExpressDe PEX1000MMSC 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel-tot-aan-het-bureau en maakt van een beschikbare PCI-E-slot een multi-mode SC-glasvezelaansluiting. De Gigabit Ethernet Glasvezel Netwe...
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe,
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe,
€403,44
Maxict.nl
Gratis verzending
Creer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze voordelige glasvezelnetwerkkaart Deze netwerkkaart voegt twee open SFP+ sleuven toe aan uw server of high-powered werkstation, waardoor u uw server of werkstation gemakkelijk kunt aansluiten op een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze. Verstuur bestanden met grotere s...
StarTech 1-Poort ExpressCard Gigabit Laptop Ethernet Netwerkkaart
StarTech 1-Poort ExpressCard Gigabit Laptop Ethernet Netwerkkaart
€51,84
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg Gigabit-netwerkconnectiviteit toe aan iedere laptop of desktopcomputer met ExpressCardDe EC1000S Gigabit Ethernet Netwerkkaart Adapter kan worden genstalleerd in de ExpressCard-poort van een laptop voor een snelle en probleemloze aansluiting op een Gigabit Ethernet-netwerk.De Gigabit Ethernet Netwerkkaart ondersteunt overdrachtsnelheden tot 10...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.