Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys WUSB6300 Intern WLAN netwerkkaart & -adapter
Linksys WUSB6300 Intern WLAN netwerkkaart & -adapter
€44,49
Maxict.nl
Gratis verzending
WUSB6300. Intern, Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN
Linksys WUSB6400 AC1200 MU-MIMO USB Adapter
Linksys WUSB6400 AC1200 MU-MIMO USB Adapter
€36,04
Megekko.nl
 
Deze AC USB-adapter upgradet uw laptop of pc onmiddellijk naar de nieuwere Wi-Fi-standaard, die twee keer zo snel is als AC600-technologie. Daardoor wordt uw laptop, pc of Mac een MU-MIMO-apparaat en kan het Wi-Fi-signaal in uw huis efficiënter over meer Wi-Fi-apparaten worden verdeeld voor een betere en volledige Wi-Fi-dekking.
Linksys WUSB6300 USB 867 Mbit/s
Linksys WUSB6300 USB 867 Mbit/s
€60,83
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ULTIEME SNELHEDEN MET WIRELESS-ACWireless-AC-technologie met snelheden tot 867 Mbps* op de 5GHz-band.DUAL-BAND MET SELECTEERBARE FREQUENTIEBANDEN (2,4 OF 5 GHZ)Werkt op beide banden om storing te voorkomen.ONDERSTEUNT USB 3.0Overdrachtssnelheden van USB 3.0 liggen tien keer hoger dan die van USB 2.0.GEAVANCEERDE DRAADLOZE BEVEILIGINGBescherm uw net...
Linksys AC600 WLAN 150 Mbit/s
Linksys AC600 WLAN 150 Mbit/s
€63,74
Androidmediashop.nl
Beslist.be garantie
MU-MIMO Nieuwste Wireless-AC-technologie voor gelijktijdig streamen en gamen op meerdere apparaten. Ultieme snelheden met Wireless-AC Wireless-AC-technologie met snelheden tot 433 Mbps*. SELECTEERBARE DUAL-BAND (2,4/5 GHz) Werkt op beide banden om storing te voorkomen. Geavanceerde draadloze beveiliging Bescherm uw netwerk met draadloze WPA/...
Linksys WUSB6300 Intern WLAN netwerkkaart & -adapter
Linksys WUSB6300 Intern WLAN netwerkkaart & -adapter
€45,34
Maxict.nl
Gratis verzending
WUSB6300. Intern, Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN
Linksys WUSB6300 AC1200 USB Adapter
Linksys WUSB6300 AC1200 USB Adapter
€39,95
Megekko.nl
Gratis verzending
-
Linksys AC600 WLAN 150 Mbit/s
Linksys AC600 WLAN 150 Mbit/s
€60,80
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
MU-MIMONieuwste Wireless-AC-technologie voor gelijktijdig streamen en gamen op meerdere apparaten.Ultieme snelheden met Wireless-ACWireless-AC-technologie met snelheden tot 433 Mbps*.SELECTEERBARE DUAL-BAND (2,4/5 GHz)Werkt op beide banden om storing te voorkomen.Geavanceerde draadloze beveiligingBescherm uw netwerk met draadloze WPA/WPA2-versleute...
Linksys WUSB6100M AC600 MU-MIMO USB Adapter
Linksys WUSB6100M AC600 MU-MIMO USB Adapter
€24,90
Megekko.nl
Gratis verzending
Met deze AC USB-adapter maakt u van uw laptop of pc een MU-MIMO-apparaat en kan het Wi-Fi-signaal in uw huis efficiënter over meer Wi-Fi-apparaten worden verdeeld voor een betere en volledige Wi-Fi-dekking.De AC Wi-Fi MU-MIMO-technologie maakt uitzonderlijke snelheden en prestaties mogelijk op uw Windows-notebook, -laptop of -desktopcomputer. Zo ku...
Linksys USB3GIG Ethernet 1000 Mbit/s
Linksys USB3GIG Ethernet 1000 Mbit/s
€32,76
Multimediabay.nl
Gratis verzending
VOORZIE UW MACBOOK AIR, CHORMEBOOK OF ULTRABOOK VAN BEDRADE INTERNETCONNECTIVITEIT.Profiteer van betrouwbare en ultrasnelle internetverbindingen met de USB 3.0/Gigabit Ethernet-adapter. De adapter heeft aan de ene kant een USB 3.0-connector en aan de andere kant een Gigabit Ethernet-aansluiting waardoor u uw MacBook Air, Chormebook of Ultrabook een...
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
€149,53
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
€104,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€101,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
€197,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Digitus Gigabit Ethernet PCI
Digitus Gigabit Ethernet PCI
€12,95
Megekko.nl
 
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€13,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-70543, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€11,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€10,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-10110, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€15,08
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
-19%
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€13,78
Vindiqoffice.com
(67)
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
€29,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Digitus WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter ( - )
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
-20%
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,16
Vindiqoffice.com
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
Edimax - Draadloze USB-Adapter AC600 2.4/5 GHz (Dual Band) Zwart
€17,99
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell...
Edimax EW-7811UTC Draadloze Usb-adapter Ac600 2.4/5 Ghz (dual Band) Zwart
Edimax EW-7811UTC Draadloze Usb-adapter Ac600 2.4/5 Ghz (dual Band) Zwart
€23,94
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds slechts de 802.11n technologie. Upgrade uw draadloos apparaat naar dual-band 802.11ac met de snelst mogelijke USB 2.0 connectiviteit voor super snell...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Stick AC 860 verbindt je computers of notebooks razendsnel met de FRITZ!Box en elke andere WiFi-router. Hij zorgt voor ideale gegevensoverdracht tot 866 Mbit/s en meer reikwijdte met routers van de nieuwe AC-standaard. Bovendien zorgen de bijzonder eenvoudige installatie en de draadloze versleuteling met WPA2 voor draadloos surfplezie...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-LINK Netwerkkaart
D-LINK Netwerkkaart
€16,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
Asus Bluetooth Adapter USB-BT400
Asus Bluetooth Adapter USB-BT400
€19,95
Megekko.nl
Gratis verzending
-
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP-LINK PCIe-adapter Wi-Fi Dual Band AC1900
TP-LINK PCIe-adapter Wi-Fi Dual Band AC1900
€89,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
€30,09
Mediamarkt.be
Gratis verzending
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
€17,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.
König PCI 10/100/1000 Mbps Intern PCI 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
König PCI 10/100/1000 Mbps Intern PCI 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€11,81
Maxict.nl
Gratis verzending
PCI 10/100/1000 Mbps Intern PCI 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Asus USB-N13 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Asus USB-N13 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€22,02
Maxict.nl
Gratis verzending
USB-N13 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet-adapter en 3-poorts hub
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet-adapter en 3-poorts hub
€41,30
Maxict.nl
Gratis verzending
UA3000E USB 3.0 Ethernet-adapter en 3-poorts hub. Hub-interfaces: USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A. Overdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 105 mm, Diepte: 45 mm, Hoogte: 24 mm
Shuttle WLN-P Intern WLAN/Bluetooth 433.3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Shuttle WLN-P Intern WLAN/Bluetooth 433.3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€45,90
Maxict.nl
Gratis verzending
WLN-P. Intern, Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: PCI-E, Interface: WLAN/Bluetooth. Overdrachtssnelheid (max): 433,3 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac, Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Kleur van het product: Groen
Dell Intel X710 Intern Ethernet/Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Dell Intel X710 Intern Ethernet/Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€436,50
Maxict.nl
Gratis verzending
Intel X710. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet/Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
Edimax EW-7822ULC WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax EW-7822ULC WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€30,95
Megekko.nl
 
De EW-7822UL is een AC1200 adapter die gekoppeld kan worden met een 11ac MU-MIMO router. Hij upgradet uw oudere laptop of PC naar een MU-MIMO apparaat en biedt selecteerbaar dual-band Wi-Fi-snelheden tot 300Mbps op 2.4GHz en 867Mbps op 5GHz.
Imperial BART 1
Imperial BART 1
€89,-
Coolblue.be
(17k+)
De Imperial BART 1 is een Bluetooth verzender en ontvanger in 1. Je sluit hem aan op de receiver van je hifi set en streamt muziek van een mobiel apparaat naar de speakers. Zo luister je draadloos naar opgeslagen nummers of online muziek van streamingdiensten. Als je hem als verzender gebruikt, stuurt hij het audiosignaal van een tv of audiosysteem...
Lenovo 4XB0F28704 interfacekaart/-adapter
Lenovo 4XB0F28704 interfacekaart/-adapter
€1756,98
Maxict.nl
Gratis verzending
4XB0F28704
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
€22,95
Kabelshop.nl
 
USB to ethernet adapter van Edimax - Je kunt deze USB netwerk adapter gebruiken om een apparaat met USB A-ingang aan te sluiten op een RJ45-aansluiting. Dit is ideaal wanneer je een bedraad netwerk wilt aansluiten op je laptop of tablet die geen RJ45-ingang heeft. USB naar RJ45 adapter voor Fast Ethernet netwerkenJe kunt deze USB naar RJ45 adapter...
HP Enterprise Virtual Connect Flex-10/10D Module for c-Class BladeSystem
HP Enterprise Virtual Connect Flex-10/10D Module for c-Class BladeSystem
€14419,50
Maxict.nl
Gratis verzending
Virtual Connect Flex-10/10D Module for c-Class BladeSystem
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset
€403,44
Maxict.nl
Gratis verzending
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
€319,82
Maxict.nl
Gratis verzending
Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver. Netwerkconnectietype: Ethernet LAN/draadloos LAN, Netwerkstandaard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.1x,IEEE 802.3, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s. Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4/IPv6: Apple Bonjour, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, TFTP, Port 9100, LPD, IPP, Secure-I...
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
€12,23
Maxict.nl
Gratis verzending
1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
StarTech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
StarTech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
€67,89
Maxict.nl
Gratis verzending
PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
Netwerkkaart Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
Netwerkkaart Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
€24,17
Vidaxl.be
Gratis retour
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs.Soort: NetwerkbedradingMerk: EdimaxDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI
HP Enterprise 665240-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise 665240-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€184,59
Maxict.nl
Gratis verzending
665240-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
€92,95
Megekko.nl
 
Met de ST1000SPEXD4 PCI Express 2-poorts gigabit netwerkkaart kunt u twee gigabit Ethernet-poorten aan een client, server of werkstation toevoegen via één PCIe-sleuf. Elke poort biedt voor 10/100/1000 Mbps geschikte Ethernet en voldoet volledig aan de IEEE 802.3/u/ab standaards.<br><br>Deze 2-poorts Ethernet-kaart is bedoeld voor elk standaard PCI...
ACT Eminent CardBus Networking Adapter 10/100 Mbps 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
ACT Eminent CardBus Networking Adapter 10/100 Mbps 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€20,49
Maxict.nl
Gratis verzending
Eminent CardBus Networking Adapter 10/100 Mbps. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: CardBus. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
Edimax PCI 64/32bit 1000Base-SX Gigabit NIC Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax PCI 64/32bit 1000Base-SX Gigabit NIC Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€41,72
Maxict.nl
Gratis verzending
PCI 64/32bit 1000Base-SX Gigabit NIC Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
DeLOCK Gigabit Ethernet ExpressCard Adapter 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
DeLOCK Gigabit Ethernet ExpressCard Adapter 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€33,18
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit Ethernet ExpressCard Adapter 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Netwerkkaart Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps
Netwerkkaart Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps
€26,12
Vidaxl.be
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs.Soort: NetwerkbedradingMerk: EdimaxDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI
Edimax EN-9260TX-E 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax EN-9260TX-E 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€19,58
Maxict.nl
Gratis verzending
EN-9260TX-E 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 4XC0H00338 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 4XC0H00338 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€58,75
Maxict.nl
Gratis verzending
4XC0H00338. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
Dell 540-BBGZ Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Dell 540-BBGZ Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€135,28
Maxict.nl
Gratis verzending
540-BBGZ. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Kleur van het product: Groen
Dell Intel X520 DP Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Dell Intel X520 DP Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€337,41
Maxict.nl
Gratis verzending
Intel X520 DP. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Kleur van het product: Groen
TP-Link AC1300 Intern WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-Link AC1300 Intern WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€45,23
Maxict.nl
Gratis verzending
AC1300. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 867 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac. Kleur van het product: Zwart
Lenovo IBM Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10Gb Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo IBM Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10Gb Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€499,37
Maxict.nl
Gratis verzending
IBM Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10Gb. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
Dell 540-BBGU Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Dell 540-BBGU Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€354,53
Maxict.nl
Gratis verzending
540-BBGU. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Kleur van het product: Groen
KTI Networks KG-500F Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
KTI Networks KG-500F Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€167,55
Maxict.nl
Gratis verzending
KG-500F. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.