Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys USB3GIG Zwart
Linksys USB3GIG Zwart
€31,95
VanGilsWeb.nl
(266)
Linksys USB3GIG, Bedraad, USB, Ethernet, 3.0 (3.1 Gen 1), 1000 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u VOORZIE UW MACBOOK AIR, CHORMEBOOK OF ULTRABOOK VAN BEDRADE INTERNETCONNECTIVITEIT. Profiteer van betrouwbare en ultrasnelle internetverbindingen met de USB 3.0/Gigabit Ethernet-adapter. De adapter heeft aan de ene kant een USB 3.0-connector
Linksys USB3GIG Ethernet 1000Mbit/s
Linksys USB3GIG Ethernet 1000Mbit/s
€32,76
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
VOORZIE UW MACBOOK AIR, CHORMEBOOK OF ULTRABOOK VAN BEDRADE INTERNETCONNECTIVITEIT.Profiteer van betrouwbare en ultrasnelle internetverbindingen met de USB 3.0/Gigabit Ethernet-adapter. De adapter heeft aan de ene kant een USB 3.0-connector en aan de andere kant een Gigabit Ethernet-aansluiting waardoor u uw MacBook Air, Chormebook of Ultrabook een
Linksys WUSB6300 USB 867Mbit/s
Linksys WUSB6300 USB 867Mbit/s
€60,83
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ULTIEME SNELHEDEN MET WIRELESS-ACWireless-AC-technologie met snelheden tot 867 Mbps* op de 5GHz-band.DUAL-BAND MET SELECTEERBARE FREQUENTIEBANDEN (2,4 OF 5 GHZ)Werkt op beide banden om storing te voorkomen.ONDERSTEUNT USB 3.0Overdrachtssnelheden van USB 3.0 liggen tien keer hoger dan die van USB 2.0.GEAVANCEERDE DRAADLOZE BEVEILIGINGBescherm uw net
Linksys AC600 WLAN 150Mbit/s
Linksys AC600 WLAN 150Mbit/s
€60,80
Multimediabay.nl
Gratis verzending
MU-MIMONieuwste Wireless-AC-technologie voor gelijktijdig streamen en gamen op meerdere apparaten.Ultieme snelheden met Wireless-ACWireless-AC-technologie met snelheden tot 433 Mbps*.SELECTEERBARE DUAL-BAND (2,4/5 GHz)Werkt op beide banden om storing te voorkomen.Geavanceerde draadloze beveiligingBescherm uw netwerk met draadloze WPA/WPA2-versleute

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€13,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter Zwart
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter Zwart
€21,25
VanGilsWeb.nl
Beslist.be garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP
€116,25
VanGilsWeb.nl
Gratis verzending
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€99,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter
€188,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver
Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver
€121,37
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter Zwart
€20,60
VanGilsWeb.nl
(266)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm netwerk media converter
€99,95
Directsale.nl
(594)
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, 100 m, 1310 nm, RJ-45
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€15,08
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,06
Vindiqoffice.com
(66)
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€13,67
Vindiqoffice.com
(66)
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
€18,21
Vindiqoffice.com
(66)
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
DIGITUS draadloze netwerkadapter met antenne USB 2.0, 300N
€20,07
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Stick AC 860 verbindt je computers of notebooks razendsnel met de FRITZ!Box en elke andere WiFi-router. Hij zorgt voor ideale gegevensoverdracht tot 866 Mbit/s en meer reikwijdte met routers van de nieuwe AC-standaard. Bovendien zorgen de bijzonder eenvoudige installatie en de draadloze versleuteling met WPA2 voor draadloos surfplezie
SAMSUNG Wi-Fi-adapter voor smart TV
SAMSUNG Wi-Fi-adapter voor smart TV
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
€232,95
Coolblue.be
(17k+)
De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub
€56,99
Coolblue.be
(17k+)
Sluit je randapparatuur aan en maak verbinding met een bedraad netwerk dankzij de Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub. Sluit de hub aan, wacht tot de drivers zich installeren en je bent klaar om je ultrabook aan te sluiten op je thuis of bedrijfsnetwerk. De hub beschikt over 3 usb poorten en een ethernetaansluiting.
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
€42,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Xerox wifi module
Xerox wifi module
€59,99
Coolblue.be
(17k+)
Met de Xerox wifi module voeg je wifi functionaliteit toe aan een Xerox Printer zonder wifi. Zo verbind je de Xerox printer met een draadloos netwerk. Daardoor print je op afstand vanaf je smartphone, laptop of computer. Het ondersteunde wifi protocol is 902.11n, waardoor de module werkt met wifi AC of wifi N netwerken. Geschikte printers Xerox Ver
D-Link DWA-582
D-Link DWA-582
€42,95
Coolblue.be
(17k+)
Met de D-Link DWA-582 PCI-adapter upgrade je jouw pc naar wifi standaard AC. Dit maakt de adapter uitermate geschikt voor HD-streaming en online gamen. Sluit de adapter aan op elke PCIe-sleuf van je computer.
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
€49,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
€29,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.
Intel Pro/1000 GT LAN Adapter - PCI
Intel Pro/1000 GT LAN Adapter - PCI
€28,40
Mytrendyphone.nl
(477)
Originele Intel Pro/1000 GT LAN Adapter - PCI Gebouwd op Intel loodvrije technologie, de Intel PRO / 1000 GT Desktop Adapter is de milieuvriendelijke manier om Gigabit prestaties op de desktop te brengen, zonder extra kosten. Compatibele besturingssystemen: Microsoft Windows 2000, XP Microsoft Windows NT 4.0 Microsoft Windows 98 SE, Me Disk Operati
TOSHIBA STOR.E draadloze Adapter
TOSHIBA STOR.E draadloze Adapter
€34,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De Toshiba STOR.E Wireless Adapter is een slimme manier om gegevens te beheren. Met deze snelle en gebruiksvriendelijke oplossing kunt u media openen, delen en uploaden tussen uw mobiele apparaten en uw USB-harde schijf, zonder kabels of computer. Geniet van foto's, films en andere media door ze naar maximaal acht mobiele apparaten tegelijk te stre
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
€38,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€16,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Imperial BART 1
Imperial BART 1
€89,-
Coolblue.be
Gratis verzending
De Imperial BART 1 is een Bluetooth verzender en ontvanger in 1. Je sluit hem aan op de receiver van je hifi set en streamt muziek van een mobiel apparaat naar de speakers. Zo luister je draadloos naar opgeslagen nummers of online muziek van streamingdiensten. Als je hem als verzender gebruikt, stuurt hij het audiosignaal van een tv of audiosysteem
Epson Scanner Netwerkmodule (B12B808451)
Epson Scanner Netwerkmodule (B12B808451)
€199,-
Coolblue.be
Gratis verzending
Met de Epson Scanner Netwerkmodule breid jij je scanner uit met een netwerkaansluiting. Verbind de module via usb met je scanner, sluit een netwerkkabel aan op de module en deel de scanner binnen je bedrijf met al je werknemers. Geschikte scanners Epson WorkForce Epson WorkForce DS-1630 Epson WorkForce DS-1660W Epson WorkForce DS-510 Epson WorkForc
HP Jetdirect 3000w NFC/Wireless Accessory
HP Jetdirect 3000w NFC/Wireless Accessory
€61,23
Dw-advies.com
Gratis verzending
HP Jetdirect 3000w NFC/Wireless Accessory Product kenmerken Bring greater agility and mobile productivity to your business. Easily set up and manage peer-to-peer printing on select HP LaserJet Enterprise MFPs and printers while helping to protect enterprise data and systems. Share printers and other peripherals with USB or parallel ports on
StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
€45,51
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slotDe ST1000SPEX2L Low-Profile PCIe Gigabit netwerkkaart voegt een 10/100/1000 Mbps compatibele RJ45 Ethernetpoort toe aan een voor PCI Express geschikte client, server of werkstation, en biedt zo een handige aanvullende of vervangende netwerkinterface.Deze veelzijdige G
StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
€34,99
Wohi.nl
Beslist.be garantie
Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slotDe ST1000SPEX2L Low-Profile PCIe Gigabit netwerkkaart voegt een 10/100/1000 Mbps compatibele RJ45 Ethernetpoort toe aan een voor PCI Express geschikte client, server of werkstation, en biedt zo een handige aanvullende of vervangende netwerkinterface.Deze veelzijdige G
StarTech.com 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1210 NIC
StarTech.com 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1210 NIC
€54,99
Wohi.nl
Beslist.be garantie
Vergroot de prestatie en capaciteiten van uw server of desktopcomputer door een Gigabit Ethernetpoort via een PCI Express sleuf toe te voegen voor een krachtige en voordelige netwerkoplossing.De prestatie en betrouwbaarheid die u eist van netwerkverbindingenDeze Gigabit Ethernet netwerkkaart maakt gebruik van de Intel® I210-AT chipset, die is ontwo
StarTech.com 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
StarTech.com 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
€12,64
Wohi.nl
Beslist.be garantie
Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernetpoort toe aan een desktopcomputer via een PCI-slotDeze 1-poort PCI Fast Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een betrouwbare, kosteneffectieve Ethernet-netwerkverbinding. De netwerkkaart legt een eenvoudige verbinding met 10/100 Mbit/s Ethernet-netwerken, beschikt over een automatische regeling die de snelheid en duple
PCI netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
PCI netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
€10,25
Onlinehandelshuis.nl
Beslist.be garantie
Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden. Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen. • Ondersteunt:32-bit 33/66MHz PCI Bus • Werkt met: PCI Revision 2.1/2.2 • Werkt m
Netwerkkaart Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps
Netwerkkaart Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps
€30,56
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: EdimaxDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI
Netwerkkaart Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
Netwerkkaart Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
€27,64
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs. Soort: NetwerkbedradingMerk: EdimaxDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI
DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45
DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45
€64,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
DeLOCK Gigabit PCI-Express kaart - 2x RJ45 Gebruik deze Gigabit LAN PCIe netwerkkaart om uw PC uit te breiden met 2 RJ-45 10/100/1000 Mbps netwerkaansluitingen. Via deze PCI Express netwerk kaart kunt u uw PC met uw netwerk verbinden. Het inbouwen van de kaart in een vrij PCIe slot is eenvoudig. Wordt geleverd met Low Profile bracket. PCI PCI, kort
StarTech.com 1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart
StarTech.com 1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart
€15,10
Wohi.nl
Beslist.be garantie
Deze PCI 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een eenvoudige aansluiting op een Gigabit Ethernet-netwerk en is volledig compatibel met IEEE 802.3/u/ab/x-normen.De Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart is geschikt voor elke computer, server of werkstation met PCI en ondersteunt high-performance dual-channel netwerkverkeer e
HP Laptop Interne Netwerkkaart 802.11a/b/g
HP Laptop Interne Netwerkkaart 802.11a/b/g
€65,27
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HP HP Laptop Interne Netwerkkaart 802.11a/b/g (Onderdelen - Interne netwerkkaarten)
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter 1000Base-SX SC netwerk adapter
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter 1000Base-SX SC netwerk adapter
€326,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel converter 1000Base-SX SC netwerk adapter, Bedraad, USB, 1000 Mbit/s, Zwart
APC AP9630 netwerkkaart & -adapter
APC AP9630 netwerkkaart & -adapter
€271,40
VanGilsWeb.nl
(266)
APC UPS Network Management Card 2, SlimSlot, AS/NZS 3548 (C-Tick) A, EN 55022 A, EN 55024, FCC Part 15 A, GOST, ICES-003, VCCI A, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100BaseT(X), SNMP Manage je Smart-UPS Met een APC netwerkkaart verbindt je een APC Smart-UPS (met SmartSlot) met het netwerk. Zo kunt je de UPS op afstand monitoren en beheren en kan de U
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
€8,54
Appieshop.com
Beslist.be garantie
Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden. Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen.Ondersteunt: 32-bit 33/66 MHz PCI BusWerkt met: PCI Revision 2. 1/2. 2Werkt met: IEEE 802
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
€8,95
Prijskeurig.nl
Beslist.be garantie
Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden. Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen. - Ondersteunt: 32-bit 33/66 MHz PCI Bus - Werkt met: PCI Revision 2. 1/2. 2 - Werkt met
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
€14,95
Kooprijk.be
Beslist.be garantie
Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen - Ondersteunt: 32-bit 33/66 MHz PCI Bus - Werkt met: PCI Revision 2 1/2 2 - Werkt met: IE
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
€52,03
Bavepa.nl
Beslist.be garantie
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
StarTech.com 1-poort Low Profile PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerk-adapterkaart
StarTech.com 1-poort Low Profile PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerk-adapterkaart
€14,39
Wohi.nl
Beslist.be garantie
Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een low profile pc via een PCI-slotDeze 1-poort PCI Fast Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een betrouwbare, kosteneffectieve Ethernet-netwerkverbinding en is ideaal voor computers met kleine vormfactor.De netwerkkaart legt een eenvoudige verbinding met 10/100 Mbit/s (Fast) Ethernet-netwerken, beschikt
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
König Cmp-nwcard22 Pci Netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
€12,95
Bigshopunit.com
Beslist.be garantie
Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden. Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen. - Ondersteunt: 32-bit 33/66 MHz PCI Bus - Werkt met: PCI Revision 2. 1/2. 2 - Werkt
StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart dubbelprofiel
StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart dubbelprofiel
€34,99
Wohi.nl
Beslist.be garantie
Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slotDe ST1000SPEX2 PCIe Gigabit Ethernet-netwerkkaart voegt een 10/100/1000 Mbps compatibele RJ45 Ethernetpoort toe aan een PCI Express-voorbereide client, server of werkstation, en biedt zo een handige aanvullende of vervangende netwerkinterface.Deze veelzijdige Gigabit
Acer NI.23600.103 Intern WLAN/Bluetooth 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Acer NI.23600.103 Intern WLAN/Bluetooth 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€50,13
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
-
Pci netwerkkaart 10 / 100 / 1000 mbps
Pci netwerkkaart 10 / 100 / 1000 mbps
€9,60
TodoTipo.nl
Beslist.be garantie
Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden. Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen.• Ondersteunt:32-bit 33/66MHz PCI Bus • Werkt met: PCI Revision 2.1/2.2 • Werkt met:
PCI netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
PCI netwerkkaart 10 / 100 / 1000 Mbps
€10,95
Partsland.nl
Beslist.be garantie
Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden. Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om toegang tot gedeelde documenten, randapparatuur en het internet te krijgen.
StarTech.com 4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart Quad Port PCIe Gigabit NIC
StarTech.com 4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart Quad Port PCIe Gigabit NIC
€256,13
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Nu kunt u vier aparte gigabit netwerkpoorten toevoegen aan uw client, server of werkstation via slechts één PCI Express-sleuf, voor aansluiting op meerdere netwerken zonder aanslag op uw budget.Betrouwbare verbinding met meerdere netwerkenDeze 4-poorts netwerkkaart biedt krachtige connectiviteit voor uw bedrijfs- of overheidsomgeving, met ondersteu
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet-adapter en 3-poorts hub
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet-adapter en 3-poorts hub
€53,90
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Veel nieuwe laptops worden geleverd zonder Ethernet-poort, waardoor gebruikers alleen maar via Wi-Fi verbinding via internet kunnen maken. De UA3000E USB 3.0 Ethernet-adapter en 3-poorts hub maken een bekabelde verbinding mogelijk met een superhoge overdrachtssnelheid wanneer er geen draadloze verbinding beschikbaar is of als uw interne netwerkkaar
TP-LINK AC600 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK AC600 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€20,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
TP-LINK AC600, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s, Zwart
TP-Link TL-WN8200ND 300MBPS HIGH WIRELESS USB ADAPTER
TP-Link TL-WN8200ND 300MBPS HIGH WIRELESS USB ADAPTER
€26,90
Megamobile.be
Beslist.be garantie
300 mbps high power draadloze usb-adapter wat doet dit product? de tl-wn8200nd van tp-link is een 300 mbps draadloos adapter met hoog vermogen, die gebruikers de mogelijkheid biedt hun pc of notebook met zeer krachtige draadloos capaciteit uit te rusten, om de beste prestaties te bereiken. de adapter heeft een hoog vermogen, dat tot 10 maal het ber
DeLOCK FireWire 400 PCI Express kaart - 3x 6-pins
DeLOCK FireWire 400 PCI Express kaart - 3x 6-pins
€34,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
DeLOCK FireWire 400 PCI Express kaart - 3x 6-pins Met deze DeLOCK PCI Express kaart kunt u 2 externe en 1 interne FireWire 400 poorten toevoegen aan uw PC. U kunt op deze aansluiting bijvoorbeeld digitale camera's aansluiten. Door gebruik te maken van de meegeleverde Low Profile Bracket kunt u deze PCI kaart ook installeren in een mini PC. PCI PCI,
Targus USB / Bluetooth 4.0 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Targus USB / Bluetooth 4.0 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€17,95
Directsale.nl
(594)
Targus USB / Bluetooth 4.0, Draadloos, USB, Bluetooth, 3 Mbit/s, Zwart
ASUS PCE-N10 Intern WLAN 150Mbit/s Zwart
ASUS PCE-N10 Intern WLAN 150Mbit/s Zwart
€29,95
VanGilsWeb.nl
Beslist.be garantie
ASUS PCE-N10, Intern, Draadloos, PCI-E, WLAN, 150 Mbit/s, Zwart, Groen Maak uw desktop gemakkelijk draadloos De ASUS PCE-N10 is ontworpen voor volledige end-to-end draadloze prestaties van de server of server backbone naar de switchinfrastructuur en verder naar de desktop met PCI Express-connector. De PCE-N10 Wireless-N PCI Express Adapter biedt br
DELL 540-BBGX Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
DELL 540-BBGX Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€148,-
Directsale.nl
(594)
DELL 540-BBGX, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 1000 Mbit/s, Groe
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.