Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Lenovo thinksystem netxtreme By broadcom – netwerkadapter – PCIe 2.0 X4 Low profielen, 7zt7 a00482
Lenovo thinksystem netxtreme By broadcom – netwerkadapter – PCIe 2.0 X4 Low profielen, 7zt7 a00482
€88,54
Amazon.de
(330)
Lenovo Broadcom NetXtreme PCIe 1 GB, 2Port RJ45 Ethernet Adapter
Lenovo IBM I340-T4 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
-13%
Lenovo IBM I340-T4 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
€169,02
Maxict.nl
Prijsdaling: €24,51
Intel I340-T4 - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x4 laag profiel - Gigabit Ethernet x 4 - voor System x3100 M5 x3400 M2 x3650 M2 x3650 M4 HD x3755 x3850 M2 x3850 X6 x3950 M2
Lenovo 7ZT7A00544 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 7ZT7A00544 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€55,95
Directsale.nl
(1k+)
Lenovo 7ZT7A00544, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 1000 Mbit/s, Groen, Metallic
ThinkServer I350-T4 PCIe 1G 4 Port Base-T Ethernet Adapter by Intel
ThinkServer I350-T4 PCIe 1G 4 Port Base-T Ethernet Adapter by Intel
€609,07
Office-deals.be
Beslist.be garantie
Lenovo I350-T4. Verbindingstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE
Lenovo X722 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
Lenovo X722 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
€82,81
Multimediabay.nl
Gratis verzending
The Intel Ethernet Connection X722 is a network controller embedded into the Intel C624 "Lewisburg" PCH chipset of Lenovo ThinkSystem servers. The controller connects to available 10 GbE and 1 Gigabit Ethernet LAN-on-motherboard (LOM) adapter cards and onboard connectors to provide a comprehensive 1 GbE / 10 GbE networking solution for ThinkSystem...
Lenovo DCG thinksystem 1 GB 2 poorten RJ45 LOM
Lenovo DCG thinksystem 1 GB 2 poorten RJ45 LOM
€48,06
Amazon.de
(330)
Lenovo dcg thinksystem 1 GB 2-poorts RJ45 LOM
Lenovo IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+ Fiber 10000 Mbit/s Intern
Lenovo IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+ Fiber 10000 Mbit/s Intern
€248,91
Maxict.nl
Gratis verzending
Intel X520-DA2 - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 laag profiel - 10 GigE - 2 poorten - voor System x3100 M5 x3530 M4 x3650 M4 HD x3690 X5 x36XX M3 x3755 M3 x3850 X6 x3950 X6
Lenovo X722 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo X722 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€68,95
Directsale.nl
Gratis verzending
Lenovo X722, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 1000 Mbit/s, Groe
IBM 49y7970 Intel x540-T2 Dual Port 10 gbaset Adapter voor Systeem
-16%
IBM 49y7970 Intel x540-T2 Dual Port 10 gbaset Adapter voor Systeem
€375,-
Amazon.de
(330)
Lenovo X540 T2 Dual poort 10 gbaset, adapter F/IBM System x
Lenovo IBM Broadcom NetXtreme I Dual Port GbE Ethernet 1000 Mbit/s Intern
-6%
Lenovo IBM Broadcom NetXtreme I Dual Port GbE Ethernet 1000 Mbit/s Intern
€163,18
Maxict.nl
Gratis verzending
Broadcom NetXtreme I Dual Port - Netwerkadapter - PCIe 2.0 - Gigabit Ethernet x 2 - voor System x3100 M5 x3250 M6 x3530 M4 x3650 M4 HD x3690 X5 x3755 M3 x3850 X6 x3950 X6
Lenovo DCG topseller emulex vfa5.2 2 x 10 GbE SFP + PCIe Adapter
Lenovo DCG topseller emulex vfa5.2 2 x 10 GbE SFP + PCIe Adapter
€238,07
Amazon.de
(330)
SFP + PCIe adapter
Lenovo IBM I340-T2 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
-36%
Lenovo IBM I340-T2 Ethernet 1000 Mbit/s Intern
€57,04
Maxict.nl
Gratis verzending
Intel I340-T2 - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x4 laag profiel - Gigabit Ethernet x 2 - voor System x3100 M5 x3400 M2 x3650 M2 x3650 M4 HD x3755 x3850 M2 x3850 X6 x3950 M2
Lenovo broadcom NX-E PCIe 10 Gb 2port
Lenovo broadcom NX-E PCIe 10 Gb 2port
€291,95
Amazon.de
(330)
Lenovo Broadcom NX E PCIe 10 Gb 2Port, nieuw van dealer, factuur incl. BTW, verzending naar verpakkingsstation mogelijk
Lenovo DCG ThinkSystem
Lenovo DCG ThinkSystem
€126,70
Maxict.nl
Gratis verzending
I350-T2 PCIe 1Gb 2-Port RJ45
Lenovo thinksystem X710-da2 – netwerkadapter – PCIe 3.0 X8 Low profielen, 7zt7 a00537
Lenovo thinksystem X710-da2 – netwerkadapter – PCIe 3.0 X8 Low profielen, 7zt7 a00537
€241,82
Amazon.de
(330)
Lenovo Intel x710 DA2 PCIe 10 Gb 2Port, SFP + Ethernet Adapter
IBM 45W0496 netwerk media converter 4096 Mbit/s
IBM 45W0496 netwerk media converter 4096 Mbit/s
€51,11
Maxict.nl
Gratis verzending
IBM 45W0496. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4096 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aansluitingen: 1 x SFP
Lenovo DCG thinksystem 1 GB 4 poorten RJ45 LOM
Lenovo DCG thinksystem 1 GB 4 poorten RJ45 LOM
€56,10
Amazon.de
(330)
Lenovo dcg thinksystem 1 GB 2-poorts RJ45 LOM
Lenovo DCG topseller Intel x520 Dual Port 10 GbE SFP + adapter for Lenovo Systeem X
Lenovo DCG topseller Intel x520 Dual Port 10 GbE SFP + adapter for Lenovo Systeem X
€306,17
Amazon.de
(330)
Lenovo Intel X520 Dual poort 10 GbE SFP, Intel X520 Dual Port 10 GbE SFP + adapter for IBM System x
Lenovo DCG topseller qlogic 16 GB FC Dual-poort hba PCIe for Systeem X geen korting in Lenovo programma 's (B)
-8%
Lenovo DCG thinksystem 10 Gb 2 poorten SFP + LOM
Lenovo DCG thinksystem 10 Gb 2 poorten SFP + LOM
€88,10
Amazon.de
(330)
Lenovo dcg thinksystem 10 Gb 2 poorten SFP + LOM
Lenovo Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB
Lenovo Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB
€161,-
Informatique.nl
(421)
Lenovo 00AG510. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Kleur van het product: Groen, Zilver
Lenovo 01CV830 netwerkkaart & -adapter Fiber 16000 Mbit/s Intern
Lenovo 01CV830 netwerkkaart & -adapter Fiber 16000 Mbit/s Intern
€579,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Lenovo 01CV830, Intern, Bedraad, PCIe, Fiber, 16000 Mbit/s, Zwart, Groen, Zilver
Lenovo 01CV830 netwerkkaart & -adapter Fiber 16000 Mbit/s Intern
Lenovo 01CV830 netwerkkaart & -adapter Fiber 16000 Mbit/s Intern
€646,13
Multimediabay.nl
Gratis verzending
The Emulex 16 Gb (Generation 6) Fibre Channel (FC) host bus adapters (HBAs) are an ideal solution for all Lenovo System x servers requiring high-speed data transfer in storage connectivity for virtualized environments, data backup, and mission-critical applications. They are designed to meet the needs of modern networked storage systems that utiliz...
Lenovo 01CV830 Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 01CV830 Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€629,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Hostinterface: PCIe Certificering: AS/NZS CISPR22:2009+A1, Class A Australian EMC Framework (RCM) cUR recognized to CSA 22.2, No. 60950-1-07 EN55022:2010, Class A EN55024:2010 EN55032:2012 EU (CE Mark) FCC Rules, Part 15, Class A Industry Canada, ICE Temperatuur, in bedrijf: 0 - 55 °C Diepte: 168 mm Hoogte: 69 mm Connectiviteitstechnologie: Bedraad...
Lenovo 7ZT7A00548 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 7ZT7A00548 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€161,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Lenovo 7ZT7A00548, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s, Groen, Metallic
Lenovo 7ZT7A00537 netwerkkaart & -adapter Fiber 10000 Mbit/s Intern
Lenovo 7ZT7A00537 netwerkkaart & -adapter Fiber 10000 Mbit/s Intern
€338,96
Multimediabay.nl
Gratis verzending
The Intel X710 family of 10 Gigabit Ethernet (GbE) server network adapters addresses the demanding needs of the next-generation data center. By providing unmatched features for server and network virtualization, small packet performance, and low power; the data center network is flexible, scalable, and resilient.The X710 is available in three host...
Lenovo 01CV840 Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 01CV840 Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€859,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Hostinterface: PCIe Certificering: AS/NZS CISPR22:2009+A1, Class A Australian EMC Framework (RCM) cUR recognized to CSA 22.2, No. 60950-1-07 EN55022:2010, Class A EN55024:2010 EN55032:2012 EU (CE Mark) FCC Rules, Part 15, Class A Industry Canada, ICE Temperatuur, in bedrijf: 0 - 55 °C Diepte: 168 mm Hoogte: 69 mm Connectiviteitstechnologie: Bedraad...
Lenovo 7ZT7A00546 Intern SFP+ 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 7ZT7A00546 Intern SFP+ 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€109,-
Directsale.nl
(1k+)
Lenovo 7ZT7A00546, Intern, Bedraad, PCI-E, SFP+, 10000 Mbit/s, Groen, Metallic
Lenovo 7ZT7A00547 Intern SFP+ 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Lenovo 7ZT7A00547 Intern SFP+ 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€127,-
Directsale.nl
(1k+)
Lenovo 7ZT7A00547, Intern, Bedraad, PCI-E, SFP+, 10000 Mbit/s, Groe
Edimax EW-7811utc router WLAN 4 poorten Wit
Edimax EW-7811utc router WLAN 4 poorten Wit
€19,22
Amazon.de
(330)
802.11b, 802.11 a, 802.11 g, 802.11 N, 802.11 ac (concept)
StarTech 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
StarTech 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
€229,85
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een Ethernet-poort toe aan een pc client, server of werkstation met ondersteuning van vier netwerksnelheden 5G/2,5G/1G/100MbpsDeze NBASE-T PCIe-netwerkkaart met 4 snelheden biedt een goedkope netwerkupgrade-oplossing met toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden tot 5G, via uw bestaande Cat5e koperbekabeling.Voordelige Multi-Gigabit Ethern...
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart PCIe Intel Chip MM/SM
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart PCIe Intel Chip MM/SM
€244,65
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit...
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
€614,62
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-...
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
€340,34
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit...
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
€408,45
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het...
StarTech Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Express Intel chip
StarTech Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Express Intel chip
€473,81
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg twee 40 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten met hoge bandbreedte toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de door u gewenste QSFP+ transceiverCreëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze dual-port QSFP+ netwerkinterfacekaart. Het voegt twee open QSFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation. De 40G NIC bevat een Intel-co...
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€10,38
Maxict.nl
Gratis verzending
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€17,47
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€14,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-10110, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€10,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€9,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€16,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-70543, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, Zwart
DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter
DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter
€28,52
Multimediabay.nl
Gratis verzending
DIGITUS DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter - Netwerk -wireless Bluetooth-
DIGITUS Wireless 150N USB Adapter
DIGITUS Wireless 150N USB Adapter
€27,92
Multimediabay.nl
Gratis verzending
DIGITUS DIGITUS Wireless 150N USB Adapter - Netwerk -wireless USB-
Net WLAN USB2.0 DIGITUS DN-70543 (300/inkl. Antenne)
Net WLAN USB2.0 DIGITUS DN-70543 (300/inkl. Antenne)
€9,56
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Let op! Levertijd langer dan normaal, ongeveer 1-5 werkdagen. Net WLAN USB2.0 DIGITUS DN-70543 (300/inkl. Antenne) EAN: 4016032316985 Merk: NON Informatie over product: * * * * *
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
€30,04
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Digitus WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter ( - )
Digitus DN-13001-1 printserver
Digitus DN-13001-1 printserver
€36,88
Amazon.de
(330)
Fast Ethernet print server, parallel, 5 V DC
CyberPower rmcard205 netwerkkaart voor SNMP slot – compatibel te or en PR serie, twee anschluesse: netwerk en Environment senso
CyberPower rmcard205 netwerkkaart voor SNMP slot – compatibel te or en PR serie, twee anschluesse: netwerk en Environment senso
€154,10
Amazon.de
(330)
cyberp rmcard205 – UPS/accessoires/SNMP network card rmcard 205 voor remote manangement and input for envsensor. Compatibel met PR and or serie
HP Thunderbolt-2 PCIe 1-poort I/O Card
HP Thunderbolt-2 PCIe 1-poort I/O Card
€166,93
Amazon.de
Gratis verzending
Hewlett Packard HP Thunderbolt 2 PCIe 1 poorten, F/dedicated workstation gr
Hewlett Packard Enterprise UPS Network Module netwerkmanagementapparatuur
Hewlett Packard Enterprise UPS Network Module netwerkmanagementapparatuur
€305,99
Amazon.de
(330)
HP UPS Network Module Mini slot kit
StarTech 2-poorts verzonken gemonteerde ExpressCard 54 mm SuperSpeed USB 3.0 kaartadapter met UASP-ondersteuning
StarTech 2-poorts verzonken gemonteerde ExpressCard 54 mm SuperSpeed USB 3.0 kaartadapter met UASP-ondersteuning
€58,59
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ECUSB3S254F 2-poorts verzonken gemonteerde USB 3.0 ExpressCard-adapter kunt u twee USB 3.0 poorten aan uw voor ExpressCard geschikte laptop toevoegen. De USB 3.0 kaart heeft een uniek design, waardoor deze volledig in een standaard 54 mm laptop ExpressCard-sleuf past. Zo beschikt u een naadloze add-on die zelfs onderweg in de sleuf kan blijv...
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
4 Port Gigabit power over Ethernet PCI Express netwerkkaart – PSE/PoE PCIe NIC – 4-compartiment (Quad) PCI-E kaart
4 Port Gigabit power over Ethernet PCI Express netwerkkaart – PSE/PoE PCIe NIC – 4-compartiment (Quad) PCI-E kaart
€237,-
Amazon.de
(330)
StarTech. com 4 Port Gigabit PoE PCIe NIC, StarTech. com Port Gigabit Power over Ethernet PCI Express netwerkkaart – PSE/PoE PCIe NIC – vak met 4 (Quad) PCI-E kaart
StarTech. com PCI Express Glasvezel/Glasvezel Gigabit netwerkkaart – fibre Channel Multimode NIC SC 550 m
StarTech. com PCI Express Glasvezel/Glasvezel Gigabit netwerkkaart – fibre Channel Multimode NIC SC 550 m
€159,20
Amazon.de
(330)
StarTech. com 1000 Mbps Gigabit Ethernet mm SC Fiber PCI Express Card – netwerkadapter – PCIe – 1000Base FX
Lenovo DCG topseller broadcom netxtreme I Quad poort GbE Adapter for Lenovo Systeem X
Lenovo DCG topseller broadcom netxtreme I Quad poort GbE Adapter for Lenovo Systeem X
€183,27
Amazon.de
Gratis verzending
Lenovo Broadcom NetXtreme I Quad Port, GbE adapter for IBM System x in
startech Gigabit Fiber netwerkkaart (2gbps)
startech Gigabit Fiber netwerkkaart (2gbps)
€231,-
Amazon.de
(330)
PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC
HPE 8P 1 G/gbe-netwerkkaarten SFP + v3 zl2 Mod
HPE 8P 1 G/gbe-netwerkkaarten SFP + v3 zl2 Mod
€2224,31
Amazon.de
(330)
Hewlett Packard Enterprise HP 8P 1 G/gbe-netwerkkaarten SFP + v3, HP 8 poorten 1 G/gbe-netwerkkaarten SFP + MACsec v3 ZL2 module
Level One FNC-0104FX Fast Ethernet PCI Karte für Glasfaser
Level One FNC-0104FX Fast Ethernet PCI Karte für Glasfaser
€74,-
Amazon.de
(330)
prestatiekenmerken: – voldoet aan IEEE 802.3 standaard Fast Ethernet 100BaseFX – 2 x SC (mm) bussen voor TX/RX – 50 of 62,5/125µ glasvezel – half duplex: 412 m Max. Kabellengte – Full duplex: 2000 m Max. Kabellengte – Draadloze gegevensoverdracht en snelheid: PCI Bus, 100 Mbps, full of half duplex – diagnose LED 's: Link, activity, collision en FDX...
Level One fnc-0103fx Fast Ethernet Fiber PCI Adapter ST-Duplex 100 Mbps
Level One fnc-0103fx Fast Ethernet Fiber PCI Adapter ST-Duplex 100 Mbps
€72,-
Amazon.de
(330)
LevelOne 100Base FX MMF ST PCI nwk Card, de netwerkkaart fnc 0103 van LevelOne biedt een brede selectie functies en kenmerken met hoge prestaties tegen een geweldige prijs. De kaart heeft een Wake-on-LAN functie voor het extern starten en afsluiten
DELL 540-bbgs binnenruimte Ethernet/Fiber 10000 Mbit/s netwerkkaart en Adapter
DELL 540-bbgs binnenruimte Ethernet/Fiber 10000 Mbit/s netwerkkaart en Adapter
€268,88
Amazon.de
(330)
Voor PowerEdge R220, R320, R430, R530, R730, R730, R920, R930, t330, T630, VRTX, VRTX M520
startech Gigabit Fiber netwerkkaart (2gbps)
startech Gigabit Fiber netwerkkaart (2gbps)
€141,-
Amazon.de
Gratis verzending
PCI EXPRESS GBE MM SC FIBER
startech.COM st100s Ethernet PCI netwerk kaart
startech.COM st100s Ethernet PCI netwerk kaart
€12,89
Amazon.de
(330)
StarTech. com 10/100 Mbit/s Ethernet, nieuw artikel van vakhandelaar.
Intel PRO1000 EXPI9301CTBLK CT PCIex Bulk Netwerkkaart
Intel PRO1000 EXPI9301CTBLK CT PCIex Bulk Netwerkkaart
€27,25
Amazon.de
(330)
Artikel: D 946539000Categorie: netwerk en kabel- netwerk- en Interfacekaartenfabrikant: IntelPart nr.: expi9301ctblkEAN: 0735858202176
DELL 540-bbgy binnenruimte Ethernet 1000 Mbit/s netwerkkaart en Adapter
-11%
DELL 540-bbgy binnenruimte Ethernet 1000 Mbit/s netwerkkaart en Adapter
€101,95
Amazon.de
(330)
Voor PowerEdge R220, R320, R430, R530, R730, R730, R920, T130, T15, T20, T320, T430, T630, VRTX
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.