Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W

Mediamarkt.be

67,99

Adapter voor direct afdrukken | 802.11b, 802.11g, 802.11n, NFC | voor Color LaserJet Managed Flow MFP M680; LaserJet Managed MFP M680

HP Jetdirect 2900nw printserver

Directsale.nl

159,-

HP Jetdirect Jetdirect 2900nw printserver, Ethernet LAN/draadloos LAN, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, IPv4/IPv6: Apple Bonjour compatible, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, TFTP, Port 9100, LPD, IPP, Sec, HTTPS,SNMP,SSL/TLS,WPA2,WPA2-AES

HP Intel Gigabit CT desktop NIC

Wohi.nl

46,50

De Intel Gigabit CT desktop-NIC is een complete end-to-end Gigabit-oplossing, van server tot switchinfrastructuur, tot desktop pc en workstation. Poorten & interfaces Connectiviteitstechnologie Bedraad Intern Ja Hostinterface PCI-E Interface Ethernet Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1 Bandbreedte Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s Netwerk Eth

HPE Ethernet 1Gb 2-port 332T Adapter

Multimediabay.nl

169,84

HPE 332T - Netwerkadapter - PCIe 2.0 laag profiel - Gigabit Ethernet x 2 - voor ProLiant DL360 Gen10, DL580 Gen10, MicroServer Gen10, ML110 Gen10, ML30 Gen9, XL450 Gen10

HP Jetdirect 3000w NFC/Wireless Accessory

Directsale.nl

62,95

HP Jetdirect Jetdirect 3000w NFC/Wireless Accessory, Draadloze LAN, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g, IPv4/IPv6: Apple Bonjour compatible, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, Port 9100, LPD, IPP, Secure-IP, HTTPS,SNMP,SSL/TLS,WPA2,WPA2-AES, 81 mm, 56 mm

HPE Ethernet 10Gb 2P 560SFP+Adptr

Multimediabay.nl

510,61

HPE 560SFP+ - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 - 10Gb Ethernet x 2 - voor ProLiant DL20 Gen9, DL560 Gen9, ML30 Gen9 SimpliVity 380 Gen9 StoreEasy 1450, 1850, 3850

Hewlett Packard Enterprise JH156A 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet network switch module

Directsale.nl

1049,-

Hewlett Packard Enterprise JH156A, 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, 1000,10000 Mbit/s, FlexNetwork 5130, FlexNetwork 5510, 148 x 95 x 40 mm, 299,3 g

HPE Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr

Multimediabay.nl

421,47

HPE 530T - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 - 10Gb Ethernet - voor ProLiant DL360 Gen10, DL580 Gen10, ML110 Gen10, ML30 Gen9, XL450 Gen10

HP Jetdirect 2800w NFC/Wireless Direct-accessoire

Directsale.nl

67,95

HP Jetdirect 2800w NFC/Wireless Direct-accessoire, Draadloze LAN, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g, IPv4/IPv6: Apple Bonjour, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, Port 9100, LPD, IPP, Secure-IPP, WS Disco, HP Web Jetadmin / EWS, WPA2-AES, 80 g

HP Intel l8260 802.11 a/b/g/n/ac&BT PCIe Card

Multimediabay.nl

108,44

HP INC. HP Intel l8260 802.11 a/b/g/n/ac&BT PCIe Card (Workstation - Workstation accessory)

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module

Directsale.nl

389,-

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T, 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000,10000 Mbit/s, HP 2920, 101,6 x 106,2 x 35,6 mm, 210 g

HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

Multimediabay.nl

100,93

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000

HP Laptop Wifi +Bluetooth Adapter

Multimediabay.nl

65,06

HP HP Laptop Wifi +Bluetooth Adapter (Onderdelen - Interne netwerkkaarten)

HP Jetdirect 2800w NFC/Wireless Direct

Multimediabay.nl

72,18

HP JetDirect 2800w - Printerserver - 802.11b, 802.11g, NFC - voor LaserJet Enterprise MFP M525, MFP M680 LaserJet Enterprise Flow MFP M680, MFP M880

HPE ML Gen9 Dedicated iLO Port Kit

Multimediabay.nl

57,94

HPE Dedicated iLO Management Port Kit - Adapter voor beheer op afstand - voor ProLiant ML110 Gen9, ML150 Gen9, ML350 Gen9

HP Jetdirect 3000w NFC/Wireless Accy

Multimediabay.nl

72,80

HP JetDirect 3000w - Printerserver - 802.11b, 802.11g, NFC - voor PageWide Managed Color MFP E77660 PageWide Managed Color Flow MFP E77650

HP 800/600/400 G3 Serial/PS2 Adapter

Multimediabay.nl

41,01

HP - Seri

HPE 2920 2-Port Stacking Module

Multimediabay.nl

388,05

HPE - Netwerkstapelmodule - gestapeld - 2 poorten - voor Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+

HP JetDirect 2900nw Print Server

Multimediabay.nl

188,53

HP JetDirect 2900nw - Printerserver - USB 2.0 - Gigabit Ethernet - voor PageWide Managed Color MFP E77660 PageWide Managed Color Flow MFP E77650

HPE Flexfbrc 10Gb 4P 536FLR-T Adptr

Multimediabay.nl

1127,04

HPE FlexFabric 536FLR-T - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 - 10Gb Ethernet x 4 - voor ProLiant DL360 Gen10, DL385 Gen10, DL580 Gen10, DL580 Gen9, XL190r Gen10, XL450 Gen10

Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module Gigabit Ethernet network switch module

Directsale.nl

3219,-

Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, HP 5400R, 261,6 x 206,5 x 44,5 mm

HP X132 10G SFP+ LC LRM

Office-deals.be

654,30

HP X132 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP+

HP Jetdirect 2800w NFC/Wireless Direct Accessory

Wohi.nl

60,99

Het Jetdirect 2800w NFC/wireless direct accessoire ondersteunt draadloos afdrukken via touch-to-print vanaf NFC-compatibele apparaten of via een veilige peer-to-peer verbinding vanaf smartphones, tablets en laptops[1,2,3]. Aansluiten en afdrukken • Om overal af te drukken via Wireless Direct Printing hoeft u alleen een Jetdirect-compatibele printer

HP Intel dual-band Wireless

Multimediabay.nl

102,29

HP HP Intel dual-band Wireless (Onderdelen - Interne netwerkkaarten)

HP HP Intel Gigabit CT Desktop Adapter

Maxico.be

67,-

De Intel Gigabit CT desktop-NIC is een complete end-to-end Gigabit-oplossing, van server tot switchinfrastructuur, tot desktop pc en workstation.Specificaties:Gewicht en omvang:Hoogte: 20 mmBreedte: 121 mmDiepte: 57 mmPoorten & interfaces:Interface: EthernetConnectiviteitstechnologie: BedraadHostinterface: PCI-EA

Hewlett Packard Enterprise J9989A Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zilver netwerk-switch

Directsale.nl

3499,-

Hewlett Packard Enterprise J9989A, Gigabit Ethernet (10/100/1000)

HP X132 10G SFP+ LC LR

Office-deals.be

2324,76

HP X132 10G SFP+ LC LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 5,56 cm, Diepte: 1,37 cm, Hoogte: 1,19 cm. Aantal inbe

HP Jetdirect 3000w

Wohi.nl

55,99

Bring greater agility and mobile productivity to your business. Easily set up and manage peer-to-peer printing on select HP LaserJet Enterprise MFPs and printers—while helping to protect enterprise data and systems. Share printers and other peripherals with USB or parallel ports on a network Features Print from mobile devices—simply -Deploy wir

HPE Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter PCI

Multimediabay.nl

299,61

HPE 331T - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x4 laag profiel - Gigabit Ethernet x 4 - voor ProLiant DL360 Gen10, DL580 Gen10, MicroServer Gen10, ML110 Gen10, ML30 Gen9, XL450 Gen10

HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac en BT PCIe-kaart

Directsale.nl

97,95

HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac en BT PCIe-kaart, Intern, Bedraad, PCI-E, WLAN, IEEE 802.11n, 867 Mbit/s

HP 3800 4-port Stacking Module

Office-deals.be

756,23

HP 3800 4-port Stacking Module. Verbindingstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: Stacking. Kleur van het product: Grijs

HPE Ethernet 10Gb 2P 530SFP+Adptr

Multimediabay.nl

529,66

HPE 530SFP+ - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 laag profiel - 10Gb Ethernet x 2 - voor ProLiant DL360 Gen10, DL580 Gen10, ML110 Gen10, ML30 Gen9, XL450 Gen10

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack network switch module

Directsale.nl

359,-

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack, HP 2920, 68,3 x 205 x 28,7 mm, 150 g

Switch HP 2920 2-port 10GBASE-T

Office-deals.be

437,71

HP 2920 2-port 10GBASE-T. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Snel, Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm, Gewicht: 210g

Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Directsale.nl

2509,-

Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module network switch module

Directsale.nl

739,-

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module, SFP+, 10 Gbit/s, Aruba 3810M, 74,2 x 130,8 x 27,7 mm, 170 g

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Directsale.nl

469,-

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Directsale.nl

569,-

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Hewlett Packard Enterprise ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit switchcomponent

Directsale.nl

46,95

Hewlett Packard Enterprise ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit

Hewlett Packard Enterprise 5930 24-port SFP+ / 2-port QSFP+ Module network switch module

Directsale.nl

2169,-

Hewlett Packard Enterprise 5930 24-port SFP+ / 2-port QSFP+ Module, QSFP+,SFP+, 24 x SFP+, 2 x QSFP+, HP FlexFabric 5930

HP 1200w NFC/Wireless accessoire voor mobiel afdrukken

Directsale.nl

78,95

HP 1200w NFC/Wireless accessoire voor mobiel afdrukken, Draadloze LAN, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 802.11b, 802.11g, 802.11n, NFC, 128 MB, 128 MB, WPA2

Hewlett Packard Enterprise ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit switchcomponent

Wohi.nl

47,11

HP Serial Port and Other Port Options Prestatie Compatibiliteit HP ML150 Gen9

HP 361T PCIe Dual Port Gigabit NIC

Multimediabay.nl

134,91

HP 361T - Netwerkadapter - PCIe 2.1 x4 laag profiel - Gigabit Ethernet x 2 - voor Workstation Z220, Z420, Z620, Z820

Hewlett Packard Enterprise Management Card for XR UPS

Directsale.nl

259,-

Hewlett Packard Enterprise Management Card for XR UPS, HP XR UPS, 111,9 mm, 114 mm, 38,5 mm, 460 g

HP NFC/Wireless 1200w Mobile Print Accy

Multimediabay.nl

90,08

HP 1200w NFC/Wireless Mobile Print Accessory - Adapter voor direct afdrukken - 802.11b, 802.11g, 802.11n, NFC - voor Color LaserJet Managed Flow MFP M680 LaserJet Managed MFP M680

Hewlett Packard Enterprise 3800 4-port Stacking Module switchcomponent

Directsale.nl

659,-

Hewlett Packard Enterprise 3800 4-port Stacking Module, Bedraad, Stacking, Grijs

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Directsale.nl

84,95

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver, 20 g

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

Draadloze Netwerkkaart voor HP RTL8188CE

Cheaptech.nl

8,49

Draadloze Netwerkkaart voor HP RTL8188CE Draadloze Netwerkkaart voor HP RTL8188CE, heeft een mini PCI-E interface en een snelheid van maximaal 150Mbps, past niet op HP Pavilion DV8408us modellen. Specificaties * AS: 639967-001 * SPS: 640926-001 * Interface: mini PCI-E * Snelheid: 150 Mbps * Model: RTL8188CEB8 Dit artikel bestaat uit: 1x Draadloze N

MSI RX 570 ARMOR 8G OC ( RADEON RX 570 ARMOR 8G OC )

Coolblue.be

359,99

De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu

DYMO LabelWriter 450 Duo ( S0929080 )

Coolblue.be

109,-

Met behulp van de DYMO LabelWriter Print Server vergroot je het gebruiksgemak en breid je de functionaliteit van jouw LabelWriter uit. De Print Server zorgt er namelijk voor dat je een ieder binnen het gedeelde computernetwerk gebruik kan laten maken van de aangesloten LabelWriter 400- of 450-series. De installatie is zeer eenvoudig: sluit de serve

AVM FRITZ! WLAN USB Stick AC 860 Edition International

Mediamarkt.be

48,99

Netwerkadapter | USB 3.0 | 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac

D-Link DGE-528T ( DGE-528T ) Netwerkadapter

Mediamarkt.be

16,99

Netwerkadapter | PCI laag profiel | Gigabit Ethernet

LANCOM Advanced VoIP Client ( 61611 ) Licentie

Vidaxl.be

32,35

Carrera GO!!! Specificaties: Carrera GO!!! - Bochten, 4st.

Eminent EM4029 ( EM4029 ) Netwerkadapter

Mediamarkt.be

14,99

Netwerkadapter | PCIe | Gigabit Ethernet

ASUS PCE-N10 ( 90-IG1Q003M00-0PA0 ) Netwerkadapter

Coolblue.be

19,99

Met de Asus PCE-N10 PCI kaart verbind je een desktop pc met het draadloze netwerk. Daardoor zet je jouw computer op een plek waar geen netwerkkabel is. Plug de kaart eenvoudig in een vrij PCI slot van je pc. Je kunt met deze kaart op de een maximale wifi-snelheid van 150 Mbps halen. Verstel voor het beste signaal de externe antenne.

DeLock ( 61425 ) Seriële adapter

Allekabels.nl

17,95

USB naar Serieel Kabel, Type: 2.0 - High Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 9-Polig Serieel Male, Geschikt t/m: Windows 10/Linux 2.4/Mac OS 10.5, 0.8 meter.

DeLock USB 2.0 Bluetooth V4.0 Dual Mode ( 61889 )

Allekabels.nl

18,95

Bluetooth USB adapter, Type: 2.0 - High Speed, Bluetooth versie: 4.0, Klasse 2, Snelheid: 3 Mbit/s, Geschikt t/m: Windows 10 Bereik: Max. 10 meter.

D-Link Wireless AC1200 DWA-182 ( DWA-182 )

Mediamarkt.be

36,99

Netwerkadapter | USB 2.0 | 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac (draft 2.0)

ASUS PCE-AC68 ( 90IG00R0-BM0G00 )

Coolblue.be

84,99

Voorzie je computer van een snelle wifi verbinding met de Asus PCE-AC68 PCI-e x1 kaart. Deze adapter heeft een maximale snelheid van 1300 Mbps op de 5GHz band. Daardoor stream je films in 4K en game je draadloos. De 3 antennes versterken het signaal en zorgen voor een stabiele verbinding. Je plaatst de externe antenne op de plek met de beste ontvan

Epson Expression Home XP-205 ( B12B808451 )

Coolblue.be

199,-

Met de Epson Scanner Netwerkmodule breid jij je scanner uit met een netwerkaansluiting. Verbind de module via usb met je scanner, sluit een netwerkkabel aan op de module en deel de scanner binnen je bedrijf met al je werknemers. Geschikte scanners Epson WorkForce Epson WorkForce DS-1630 Epson WorkForce DS-1660W Epson WorkForce DS-510 Epson WorkForc

AVM (20002605)

Mediamarkt.be

38,99

AVM FRITZ!WLAN USB Stick N v2

StarTech.com 2 Port 1394a PCI Express FireWire Card ( PEX1394A2V ) PCIe FireWire Adapter

Mediamarkt.be

49,99

PCIe FireWire-adapter | FireWire-adapter | PCIe laag profiel | FireWire x 2

Toshiba STOR.E ( HDWW100EKWF1 ) Netwerkadapter

Mediamarkt.be

34,99

Netwerkadapter | USB 2.0 | 802.11b, 802.11g, 802.11n | zwart

Edimax EW-7612UAN V2

Allekabels.nl

22,95

USB WiFi Adapter, Merk: Edimax - EW-7612UAN V2, Type: USB 2.0 - High Speed, Frequentieband: 2.4 GHz, Aansluiting: USB A Male, Geschikt t/m: Windows 10, Max. Snelheid: 300 Mbps.

Kensington UA3000E ( K33982WW )

Coolblue.be

56,99

Sluit je randapparatuur aan en maak verbinding met een bedraad netwerk dankzij de Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub. Sluit de hub aan, wacht tot de drivers zich installeren en je bent klaar om je ultrabook aan te sluiten op je thuis of bedrijfsnetwerk. De hub beschikt over 3 usb poorten en een ethernetaansluiting.

Eminent EM4029 ( EM4029 ) Netwerkadapter

Coolblue.be

24,-

Breid je desktop uit met een gigabit netwerkpoort met de Eminent EM4029. Dankzij de low profile bracket is de PCI-e netwerkadapter in elke Windows computer te gebruiken als uitbreidingskaart.

D-Link Wireless AC1200 DWA-582 ( DWA-582 ) Netwerkadapter

Coolblue.be

39,95

Met de D-Link DWA-582 PCI-adapter upgrade je jouw pc naar wifi standaard AC. Dit maakt de adapter uitermate geschikt voor HD-streaming en online gamen. Sluit de adapter aan op elke PCIe-sleuf van je computer.

Samsung WIS15ABGNX

Mediamarkt.be

48,99

Netwerkadapter | USB 2.0 | 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n

Imperial BART 1

Coolblue.be

89,-

De Imperial BART 1 is een Bluetooth verzender en ontvanger in 1. Je sluit hem aan op de receiver van je hifi set en streamt muziek van een mobiel apparaat naar de speakers. Zo luister je draadloos naar opgeslagen nummers of online muziek van streamingdiensten. Als je hem als verzender gebruikt, stuurt hij het audiosignaal van een tv of audiosysteem

D-Link AC1900 Wi-Fi USB adapter

Mediamarkt.be

62,99

Netwerkadapter | USB 3.0 | 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.