Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.
HP Intel 7265 802.11ac PCIe x1 NIC
HP Intel 7265 802.11ac PCIe x1 NIC
€69,95
Megekko.nl
 
Profiteer van hoogwaardige, snelle draadloze en Bluetooth -connectiviteit op uw desktop met de Intel 7265 802.11ac PCIe x1-kaart (Intel vPro wordt niet ondersteund).
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
HP (J8030A) (JetDirect 3000w) Print server
HP (J8030A) (JetDirect 3000w) Print server
€60,50
Printabout.nl
(4k+)
HP Print server
HP X132 10G SFP+ LC LRM
HP X132 10G SFP+ LC LRM
€999,77
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP X132 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP+
HP Laptop Interne Netwerkkaart 802.11a/b/g
HP Laptop Interne Netwerkkaart 802.11a/b/g
€65,27
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HP HP Laptop Interne Netwerkkaart 802.11a/b/g (Onderdelen - Interne netwerkkaarten)
Hewlett Packard Enterprise J9990A Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zilver netwerk-switch
Hewlett Packard Enterprise J9990A Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zilver netwerk-switch
€3529,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise J9990A, Gigabit Ethernet (10/100/1000)
HP 2920 2 PORT STACKING MODULE
HP 2920 2 PORT STACKING MODULE
€402,36
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP 2920 2-port Stack. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 68,3 x 205 x 28,7 mm, Gewicht: 150g
HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac en BT PCIe-kaart
HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac en BT PCIe-kaart
€107,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg snellere en ruimere connectiviteit toe aan uw HP Z workstation met de Intel® 8260 802.11 a/b/g/n/ac met Bluetooth® 4.2 PCIe NIC.
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module network switch module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module network switch module
€919,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module, Aruba 3810M, 148,6 x 85,9 x 26,2 mm, 260 g
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€3459,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver
€327,-
Directsale.nl
(594)
HP Jetdirect ew2500 802.11b/g draadloze printserver, Ethernet LAN/draadloos LAN, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.1x,IEEE 802.3, 10,100 Mbit/s, 54 Mbit/s, IPv4/IPv6: Apple Bonjour, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, FTP, TFTP, Port 9100, LPD, IPP, Secure-IPP,..., SNMPv3, SSL/TLS (HTTPS), Telnet
Hewlett Packard Enterprise 533FLR-T Intern Ethernet 20000Mbit/s
Hewlett Packard Enterprise 533FLR-T Intern Ethernet 20000Mbit/s
€429,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 533FLR-T, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 20000 Mbit/s
Hewlett Packard Enterprise SN1200E Intern Fiber 16000Mbit/s
Hewlett Packard Enterprise SN1200E Intern Fiber 16000Mbit/s
€1009,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise SN1200E, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 16000 Mbit/s
HP Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC
HP Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC
€35,95
Directsale.nl
(594)
HP Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 1000 Mbit/s
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T Intern Ethernet 1000Mbit/s
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T Intern Ethernet 1000Mbit/s
€162,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T, Intern, Bedraad, Ethernet, 1000 Mbit/s
HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac en BT PCIe-kaart
HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac en BT PCIe-kaart
€91,95
Directsale.nl
(594)
HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac en BT PCIe-kaart, Intern, Bedraad, PCI-E, WLAN, IEEE 802.11n, 867 Mbit/s
Hewlett Packard Enterprise UPS Network Module Ethernet LAN netwerk management device
Hewlett Packard Enterprise UPS Network Module Ethernet LAN netwerk management device
€208,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise UPS Network Module, Bedraad, 129,5 x 40,6 x 61 mm
Hewlett Packard Enterprise J9996A network switch module
Hewlett Packard Enterprise J9996A network switch module
€5989,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise J9996A, 730 g
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module network switch module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module network switch module
€719,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module, SFP+, 10 Gbit/s, Aruba 3810M, 74,2 x 130,8 x 27,7 mm, 170 g
Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module Gigabit Ethernet network switch module
Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module Gigabit Ethernet network switch module
€3229,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, HP 5400R, 261,6 x 206,5 x 44,5 mm
HP X132 10G SFP+ LC LR
HP X132 10G SFP+ LC LR
€1104,13
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP X132 10G SFP+ LC LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 5,56 cm, Diepte: 1,37 cm, Hoogte: 1,19 cm. Aantal inbe
HP Jetdirect 2900nw printserver
HP Jetdirect 2900nw printserver
€170,37
Dw-advies.com
Beslist.be garantie
HP Jetdirect 2900nw printserver Product kenmerken Creëer snel mobiele printmogelijkheden en extra productiviteit in uw kantoor. Sluit gemakkelijk geselecteerde HP LaserJet Enterprise printers en MFP''s aan op uw vaste of draadloze netwerk en beveilig gevoelige informatie overal. Ideaal voor bedrijven die gemakkelijk mobiele printfunctional...
Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack network switch module
Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack network switch module
€341,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack, HP 2920, 68,3 x 205 x 28,7 mm, 150 g
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€939,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, LR, Vezel-optiek

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

Digitus Gigabit Ethernet PCI
Digitus Gigabit Ethernet PCI
€13,95
Megekko.nl
 
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€13,67
Vindiqoffice.com
(66)
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€15,08
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,06
Vindiqoffice.com
(66)
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
€35,90
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB
Draadloze Netwerkkaart voor HP RTL8188CE
-16%
Draadloze Netwerkkaart voor HP RTL8188CE
€13,49
Cheaptech.nl
Prijsdaling: €2,50
Draadloze Netwerkkaart voor HP RTL8188CE Draadloze Netwerkkaart voor HP RTL8188CE, heeft een mini PCI-E interface en een snelheid van maximaal 150Mbps, past niet op HP Pavilion DV8408us modellen. Specificaties * AS: 639967-001 * SPS: 640926-001 * Interface: mini PCI-E * Snelheid: 150 Mbps * Model: RTL8188CEB8 Dit artikel bestaat uit: 1x Draadloze N...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Stick AC 860 verbindt je computers of notebooks razendsnel met de FRITZ!Box en elke andere WiFi-router. Hij zorgt voor ideale gegevensoverdracht tot 866 Mbit/s en meer reikwijdte met routers van de nieuwe AC-standaard. Bovendien zorgen de bijzonder eenvoudige installatie en de draadloze versleuteling met WPA2 voor draadloos surfplezie...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
SAMSUNG Wi-Fi-adapter voor smart TV
SAMSUNG Wi-Fi-adapter voor smart TV
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort
€67,95
Megekko.nl
 
Met de USB32000SPT USB 3.0 naar 2-poorts gigabit Ethernet-adapter kunt u twee gigabit Ethernet-poorten toevoegen aan uw laptop of Ultrabook -computer via één USB 3.0 poort. De adapter is uitgerust met een geïntegreerde USB 3.0 pass-through-poort, waardoor uw USB-poort beschikbaar blijft voor externe opslagapparaten of andere randapparatuur. Elke RJ...
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
€232,95
Coolblue.be
(17k+)
De MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC is een videokaart voor gamers die minder gedetailleerde games spelen. eSports games als Overwatch, DOTA 2 of FIFA 18 speel je vloeiend in Full HD met deze videokaart. Doordat de grafische processor op deze standaard is overgeklokt, zijn de graphics gedetailleerder dan met vergelijkbare videokaarten. De gpu ondersteu...
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€33,95
Megekko.nl
 
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
StarTech.com 7-poort PCI USB Adapter
StarTech.com 7-poort PCI USB Adapter
€26,95
Megekko.nl
 
Voeg 7 USB 2.0-poorten toe aan uw PC via een PCI-slot.<br><br>Deze PCI USB-kaart voegt zeven USB 2.0-poorten toe (1 interne USB A vrouwelijk, 2 interne USB moederbordconnectors en 4 externe USB A vrouwelijk) aan uw pc via PCI. De PCI USB 2.0-kaart is een veelzijdige oplossing voor het toevoegen van USB 2.0-aansluitingen zonder het moederbord van he...
StarTech.com USB-C naar Ethernet adapter met 3 poorts USB 3.0 hub en Power Delivery
StarTech.com USB-C naar Ethernet adapter met 3 poorts USB 3.0 hub en Power Delivery
€65,95
Megekko.nl
 
Voeg krachtige connectiviteit toe aan uw met USB-C uitgevoerde laptop, tablet of desktopcomputer. Ideaal voor mobiel gebruik, kunt u deze USB-C naar Ethernet adapter in uw USB-C of Thunderbolt 3 poort steken voor vaste netwerktoegang, terwijl u uw randapparaten op de drie USB 3.0 Type-A poorten kunt aansluiten. Bovendien kunt u uw laptop opladen te...
StarTech.com 4-poorts PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 controllerkaartadapter met UASP SATA-voedi
StarTech.com 4-poorts PCI Express PCIe SuperSpeed USB 3.0 controllerkaartadapter met UASP SATA-voedi
€50,95
Megekko.nl
 
Met de PEXUSB3S4V PCI Express USB 3.0-kaart (met SATA-voeding) kunt u 4 USB 3.0-poorten toevoegen aan een computersysteem met PCI Express. SuperSpeed USB 3.0 biedt ovedrachtsnelheden tot 5 Gbit/s en blijft achterwaarts compatibel met bestaande USB 2.0-apparaten op 480 Mbit/s.<br><br>Met de gestapelde poortindeling, waarbij de poorten boven elkaar z...
LogiLink PC0057 PCI Expres Card 4x USB3.0
LogiLink PC0057 PCI Expres Card 4x USB3.0
€17,95
Megekko.nl
 
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
€49,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TOSHIBA STOR.E draadloze Adapter
TOSHIBA STOR.E draadloze Adapter
€34,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De Toshiba STOR.E Wireless Adapter is een slimme manier om gegevens te beheren. Met deze snelle en gebruiksvriendelijke oplossing kunt u media openen, delen en uploaden tussen uw mobiele apparaten en uw USB-harde schijf, zonder kabels of computer. Geniet van foto's, films en andere media door ze naar maximaal acht mobiele apparaten tegelijk te stre...
D-LINK Netwerkkaart
D-LINK Netwerkkaart
€16,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
€42,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
€29,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
€38,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Shuttle WLN-P Intern WLAN/Bluetooth 433.3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Shuttle WLN-P Intern WLAN/Bluetooth 433.3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€41,95
Megekko.nl
 
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub
Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub
€58,99
Coolblue.be
(17k+)
Sluit je randapparatuur aan en maak verbinding met een bedraad netwerk dankzij de Kensington UA3000E USB 3.0 Ethernet Adapter & 3-Port Hub. Sluit de hub aan, wacht tot de drivers zich installeren en je bent klaar om je ultrabook aan te sluiten op je thuis of bedrijfsnetwerk. De hub beschikt over 3 usb poorten en een ethernetaansluiting.
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
€22,95
Kabelshop.nl
 
USB to ethernet adapter van Edimax - Je kunt deze USB netwerk adapter gebruiken om een apparaat met USB A-ingang aan te sluiten op een RJ45-aansluiting. Dit is ideaal wanneer je een bedraad netwerk wilt aansluiten op je laptop of tablet die geen RJ45-ingang heeft. USB naar RJ45 adapter voor Fast Ethernet netwerkenJe kunt deze USB naar RJ45 adapter...
Eminent media converter sm sc
Eminent media converter sm sc
€12,95
Megekko.nl
 
-
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
StarTech.com 2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart PCIe NIC
€92,95
Megekko.nl
 
Met de ST1000SPEXD4 PCI Express 2-poorts gigabit netwerkkaart kunt u twee gigabit Ethernet-poorten aan een client, server of werkstation toevoegen via één PCIe-sleuf. Elke poort biedt voor 10/100/1000 Mbps geschikte Ethernet en voldoet volledig aan de IEEE 802.3/u/ab standaards.<br><br>Deze 2-poorts Ethernet-kaart is bedoeld voor elk standaard PCI...
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter
€20,95
Megekko.nl
 
-
DeLOCK 62595 netwerkkaart & -adapter
DeLOCK 62595 netwerkkaart & -adapter
€18,95
Megekko.nl
 
LogiLink BT0037 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
LogiLink BT0037 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Megekko.nl
 
DeLOCK 89346 netwerkkaart & -adapter
DeLOCK 89346 netwerkkaart & -adapter
€65,95
Megekko.nl
 
-
DeLOCK 89358 netwerkkaart & -adapter
DeLOCK 89358 netwerkkaart & -adapter
€47,95
Megekko.nl
 
Yealink BT40 netwerkkaart & -adapter
Yealink BT40 netwerkkaart & -adapter
€45,95
Megekko.nl
 
-
D-Link DWA-172 netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-172 netwerkkaart & -adapter
€26,83
Megekko.nl
 
-
Intel I210T1 netwerkkaart & -adapter
Intel I210T1 netwerkkaart & -adapter
€87,95
Megekko.nl
 
-
Edimax EW-7822ULC WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax EW-7822ULC WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€30,95
Megekko.nl
 
De EW-7822UL is een AC1200 adapter die gekoppeld kan worden met een 11ac MU-MIMO router. Hij upgradet uw oudere laptop of PC naar een MU-MIMO apparaat en biedt selecteerbaar dual-band Wi-Fi-snelheden tot 300Mbps op 2.4GHz en 867Mbps op 5GHz.
König PCI-kaart netwerk 10/100/1000Mbps
König PCI-kaart netwerk 10/100/1000Mbps
€12,95
Megekko.nl
 
-
LogiLink PCI Parallel Card
LogiLink PCI Parallel Card
€14,95
Megekko.nl
 
De LogiLink PCI-interfacekaart creëert een parallelle poort voor uw pc om printers of scanners aan te sluiten. Het is gemonteerd in een beschikbaar PCI-slot van uw pc en wordt dankzij plug-and-play (PnP), geïdentificeerd door de huidige besturingssystemen, automatisch gedetecteerd. De automatische IRQ-adressering voorkomt adresconflicten. De inte...
TP-LINK WLAN Adapter Archer T6E AC1300 PCI-E
TP-LINK WLAN Adapter Archer T6E AC1300 PCI-E
€40,94
Megekko.nl
 
-
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.