Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
ACT Eminent Media Converter SC 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter
ACT Eminent Media Converter SC 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter
€18,48
Maxict.nl
Gratis verzending
Eminent Media Converter SC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, 50/125. Kleur van het product: Zwa...
Wireless AC1200 MU-MIMO usb ad micro stick
Wireless AC1200 MU-MIMO usb ad micro stick
€37,23
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
Mini Dual Band AC1200 USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) Network Adapter Do you want to connect your desktop computer or notebook to a wireless home network, company network or the network of your friends? Use the compact EM4536 Mini Dual Band AC1200 Wireless Network Adapter. The small sizes ensures that the adapter only keeps one USB port occupied. Copying l...
Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€7,96
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon. Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken, noteert afspraken...
Eminent Wireless AC 1200Mbps USB3.1 Mini adapter
Eminent Wireless AC 1200Mbps USB3.1 Mini adapter
€32,60
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Antenne versterking 2 dbi bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 900 mbit/s draadloos lan bandbreedte (eerste) 2,4 ghz bandbreedte (tweede) 5 ghz ondersteunde wlan data-overdrachtsnelheden 300,900 mbit/s wi-fi [ja] wi-fi-standaarden ieee 802.11ac wifi-band dual-band (2.4 ghz / 5 ghz) wifi-standaard ieee 802.11ac gewicht en omvang breedte 37 mm diept...
Ewent EMINENT - 10/100/1000 Mbps PCI-E NETWERKADAPTER (EM4029)
Ewent EMINENT - 10/100/1000 Mbps PCI-E NETWERKADAPTER (EM4029)
€21,35
Boris.nl
Beslist.be garantie
EMINENT - 10/100/1000 MBPS PCI-E NETWERKADAPTERVelleman - EM4029 Specificaties EM4029 Door de toenemende vraag naar bandbreedte dankzij audio-, videotoepassingen en websites vol met interactieve content alsmede interne applicaties, neemt ook de vraag naar snelle netwerkoplossingen toe. Eminent biedt u een aantrekkelijke manier om uw computer voor t...
Eminent EM4029 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Eminent EM4029 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€26,39
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
The EM4029 10/100/1000 PCI-e Network Adapter upgrades your desktop computer with a Gigabit network port. You can install the PCI-e Network Adapter in every computer thanks to the enclosed Full and Low Profile brackets. The EM4029 supports Auto-negotiation and Crossover detection.
Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€7,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon.Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken, noteert afspraken en b...
Eminent 4+1 Port High Speed USB 2.0 Host Controller
Eminent 4+1 Port High Speed USB 2.0 Host Controller
€18,61
Maxict.nl
Gratis verzending
4+1 Port High Speed USB 2.0 Host Controller. Soort aansluiting: USB 2.0
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
€36,22
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon.Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken, noteert afspraken en b...
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
Do you want to connect your desktop computer or notebook to a wireless home network, company network or the network of your friends? Use the compact EM4536 Mini Dual Band AC1200 Wireless Network Adapter. The small sizes ensures that the adapter only keeps one USB port occupied. Copying large files and video streaming is an easy job thanks to the sp...
Micro USB Bluetooth Ontvanger
Micro USB Bluetooth Ontvanger
€17,10
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
USB - Bluetooth, 10m Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon. Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken,...
ACT Eminent CardBus Networking Adapter 10/100 Mbps 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
ACT Eminent CardBus Networking Adapter 10/100 Mbps 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€19,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Eminent CardBus Networking Adapter 10/100 Mbps. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: CardBus. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
€22,-
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon.Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken, noteert afspraken en b...
Eminent Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Eminent Ewent EW1085 Bluetooth 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€13,48
Maxict.nl
Gratis verzending
Ewent EW1085. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Hostinterface: USB, Interface: Bluetooth. Overdrachtssnelheid (max): 3 Mbit/s. Kleur van het product: Zwart
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
€25,16
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon.Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken, noteert afspraken en b...
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€38,32
Maxict.nl
Gratis verzending
EM4536. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 900 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac, Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
Ewent EW1085 netwerkkaart & -adapter Bluetooth 3 Mbit/s
€24,15
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Bluetooth kom je meer en meer tegen. De EW1085 USB Bluetooth Ontvanger van Ewent sluit je aan op de USB poort van je pc of notebook om verbinding te maken met andere USB Bluetooth-apparaten zoals een Bluetooth-printserver, headset of mobiele telefoon.Je mobiele telefoon is een essentieel stuk gereedschap. Je voert gesprekken, noteert afspraken en b...
Eminent 4+1 Port PCI Card USB 2.0 USB 2.0 interfacekaart/-adapter
Eminent 4+1 Port PCI Card USB 2.0 USB 2.0 interfacekaart/-adapter
€12,80
Maxict.nl
Gratis verzending
4+1 Port PCI Card USB 2.0. Hostinterface: PCI, Output interface: USB 2.0. Breedte: 221 mm, Diepte: 178 mm, Hoogte: 62 mm. Overdrachtssnelheid: 480 Mbit/s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Compatibele besturingssystemen: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista
ACT Eminent 10/100Mbps PCI Networking Adapter Intern 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
ACT Eminent 10/100Mbps PCI Networking Adapter Intern 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€18,48
Maxict.nl
Gratis verzending
Eminent 10/100Mbps PCI Networking Adapter. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€30,95
Directsale.nl
(594)
Eminent EM4536, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 900 Mbit/s
Ewent EMINENT - 4+1-POORTS PCI-KAART USB 2.0 (EM1105)
Ewent EMINENT - 4+1-POORTS PCI-KAART USB 2.0 (EM1105)
€15,30
Boris.nl
Beslist.be garantie
EMINENT - 4+1-POORTS PCI-KAART USB 2.0Velleman - EM1105 Specificaties EM1105 - interface: 32-bit PCI 2.1 (5V) - overdrachtsnelheid: 480 / 12 / 1.5 Mbit/s - poorten: 4x externe USB-poort, 1x interne USB-poort - systeemvereisten: - tenminste een vrije PCI 2.1 (5V)-slot -EAN-code: 8716065000269

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
StarTech.com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
€233,74
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg een Ethernet-poort toe aan een pc client, server of werkstation met ondersteuning van vier netwerksnelheden 5G/2,5G/1G/100MbpsDeze NBASE-T PCIe-netwerkkaart met 4 snelheden biedt een goedkope netwerkupgrade-oplossing met toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden tot 5G, via uw bestaande Cat5e koperbekabeling.Voordelige Multi-Gigabit Ethern...
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
€508,04
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het...
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
€29,60
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Digitus WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter ( - )
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
€36,38
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
DIGITUS Bluetooth 4.0 USB-adapter
€15,08
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
Ondersteunt dual-modus, Bluetooth® 4.0 en Bluetooth® 3.0 CSR Bluetooth®-chipset Bedrijfsreikwijdte tot 10 m Werkt met alle standaard Bluetooth®-apparaten Systeemvereisten: PC met USB 1.1/ USB 2.0, Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP-ondersteuning Full-speed USB 2.0 interface 2,402-2,48 GHZ ISM-band
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Eminent EM4574 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Eminent EM4574 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€32,91
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Replacement for EM4577- Wireless network adapter for desktop computers and notebooks- External 3dBi antenna for extended range- Internet access and video/audio streaming (up to 300 Mbps)- Advanced wireless security: WEP, WPA and WPA2- Especially suited for connection with Eminent 300N Wireless Routers
Eminent EM4574 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Eminent EM4574 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€14,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
De perfecte manier om je pc of notebook te verbinden met je draadloze netwerk! Draadloze netwerkadapter voor desktop computers en notebooksExterne antenne voor optimale ontvangstInternettoegang en video/audio streaming in de hoogste versnelling (tot 300 Mbps)Geavanceerde draadloze security: WEP, WPA en WPA2Zeer geschikt voor de Eminent 300N Wireles...
Eminent EM4574 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Eminent EM4574 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€15,33
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
De perfecte manier om je pc of notebook te verbinden met je draadloze netwerk! Draadloze netwerkadapter voor desktop computers en notebooks Externe antenne voor optimale ontvangst Internettoegang en video/audio streaming in de hoogste versnelling (tot 300 Mbps) Geavanceerde draadloze security: WEP, WPA en WPA2 Zeer geschikt voor de Eminent 300N...
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Eminent EM4536 WLAN 900Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,55
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
Do you want to connect your desktop computer or notebook to a wireless home network, company network or the network of your friends? Use the compact EM4536 Mini Dual Band AC1200 Wireless Network Adapter. The small sizes ensures that the adapter only keeps one USB port occupied. Copying large files and video streaming is an easy job thanks to the sp...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
De FRITZ!WLAN Stick AC 860 verbindt je computers of notebooks razendsnel met de FRITZ!Box en elke andere WiFi-router. Hij zorgt voor ideale gegevensoverdracht tot 866 Mbit/s en meer reikwijdte met routers van de nieuwe AC-standaard. Bovendien zorgen de bijzonder eenvoudige installatie en de draadloze versleuteling met WPA2 voor draadloos surfplezie...
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
€39,82
Maxict.nl
Gratis verzending
WLAN Stick AC 430 Edition International. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 583 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac, Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Soort antenne: Intern. Kleur van het product: Transparant
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
MEDE8ER USB Dongle voor MED500X
€29,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Intel Pro/1000 GT LAN Adapter - PCI
Intel Pro/1000 GT LAN Adapter - PCI
€28,40
Mytrendyphone.nl
(477)
Originele Intel Pro/1000 GT LAN Adapter - PCI Gebouwd op Intel loodvrije technologie, de Intel PRO / 1000 GT Desktop Adapter is de milieuvriendelijke manier om Gigabit prestaties op de desktop te brengen, zonder extra kosten. Compatibele besturingssystemen: Microsoft Windows 2000, XP Microsoft Windows NT 4.0 Microsoft Windows 98 SE, Me Disk Operati...
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
€49,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
EPSON Netwerkadapter ELPAP10
EPSON Netwerkadapter ELPAP10
€119,-
Mediamarkt.be
Gratis verzending
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
€38,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
ASSMANN RAID controllerkaart PCI Express - 4 x FireWire 400
€42,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.
Cisco 1000BASE-SX SHORT WAVE GBIC MODULE
Cisco 1000BASE-SX SHORT WAVE GBIC MODULE
€28,92
Maxict.nl
Gratis verzending
1000BASE-SX SHORT WAVE GBIC MODULE
DeLOCK 89398 Intern USB 3.1 interfacekaart/-adapter
DeLOCK 89398 Intern USB 3.1 interfacekaart/-adapter
€50,74
Maxict.nl
Gratis verzending
89398. Hostinterface: PCIe, Output interface: USB 3.1. Chipset: Asmedia ASM1142, Data transfer snelheid (max): 10 Gbit/s
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
€22,95
Kabelshop.nl
 
USB to ethernet adapter van Edimax - Je kunt deze USB netwerk adapter gebruiken om een apparaat met USB A-ingang aan te sluiten op een RJ45-aansluiting. Dit is ideaal wanneer je een bedraad netwerk wilt aansluiten op je laptop of tablet die geen RJ45-ingang heeft. USB naar RJ45 adapter voor Fast Ethernet netwerkenJe kunt deze USB naar RJ45 adapter...
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
€158,05
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
HP Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€1113,07
Maxict.nl
Gratis verzending
X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
ZyXEL Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
ZyXEL Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
€1469,94
Maxict.nl
Gratis verzending
Xfp-sr switch 10gbase-sr xfp
HP Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€2088,81
Maxict.nl
Gratis verzending
X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Juniper EX-SFP-1GE-SX Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Juniper EX-SFP-1GE-SX Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€150,87
Maxict.nl
Gratis verzending
EX-SFP-1GE-SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
ZyXEL FTLX8511D3 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
ZyXEL FTLX8511D3 Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
€686,77
Maxict.nl
Gratis verzending
FTLX8511D3. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m
HP Enterprise 378929-B21 Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise 378929-B21 Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€603,97
Maxict.nl
Gratis verzending
378929-B21 Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
Netgear AGM734 10000Mbit/s netwerk media converter
€149,74
Maxict.nl
Gratis verzending
AGM734. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Interface: SFP
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
€1378,11
Maxict.nl
Gratis verzending
StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
IBM 45W0496 4096Mbit/s netwerk media converter
IBM 45W0496 4096Mbit/s netwerk media converter
€88,77
Maxict.nl
Gratis verzending
45W0496. Overdrachtssnelheid (max): 4096 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€63,80
Maxict.nl
Gratis verzending
AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
€12,23
Maxict.nl
Gratis verzending
1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
HP Enterprise 634025-001 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise 634025-001 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€130,98
Maxict.nl
Gratis verzending
634025-001 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax EN-9260TX-E 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax EN-9260TX-E 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€19,58
Maxict.nl
Gratis verzending
EN-9260TX-E 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Asus USB-N13 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Asus USB-N13 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€22,02
Maxict.nl
Gratis verzending
USB-N13 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax Gigabit PCI Adapter Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax Gigabit PCI Adapter Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€14,80
Maxict.nl
Gratis verzending
Gigabit PCI Adapter Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise 453246-B21 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise 453246-B21 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€205,69
Maxict.nl
Gratis verzending
453246-B21 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€1842,37
Maxict.nl
Gratis verzending
Ethernet 10Gb 2-port 570FLR-SFP+ Adapter Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
König CSBLUEKEY200 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
König CSBLUEKEY200 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€18,82
Maxict.nl
Gratis verzending
CSBLUEKEY200 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
König CSBLUEKEY200 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
König CSBLUEKEY200 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€22,43
Maxict.nl
Gratis verzending
CSBLUEKEY200 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise 456972-B21 Intern netwerkkaart & -adapter
HP Enterprise 456972-B21 Intern netwerkkaart & -adapter
€944,82
Maxict.nl
Gratis verzending
456972-B21 Intern netwerkkaart & -adapter
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.