Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-LINK Netwerkkaart
D-LINK Netwerkkaart
€16,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€33,95
Megekko.nl
 
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
D-link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter Intern 1Gbit/s switchcomponent
D-link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter Intern 1Gbit/s switchcomponent
€272,30
Maxict.nl
Gratis verzending
1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter Intern 1Gbit/s switchcomponent
D-Link DWA-582
D-Link DWA-582
€42,95
Coolblue.be
(17k+)
Met de D-Link DWA-582 PCI-adapter upgrade je jouw pc naar wifi standaard AC. Dit maakt de adapter uitermate geschikt voor HD-streaming en online gamen. Sluit de adapter aan op elke PCIe-sleuf van je computer.
D-Link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€16,95
Directsale.nl
(594)
D-Link AC750, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s, Zwart
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
€1294,46
Office-deals.be
Gratis verzending
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR). Max. overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm, Aansluitingen: 802.3xDesigned to support distances up to 300 meters, the DEM-421XT is a high performance 850nm Multi-Mode XFP t
D-Link DGE-528T netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 2000 Mbit/s
D-Link DGE-528T netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 2000 Mbit/s
€32,45
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
€10,95
Unit4sales.com
Beslist.be garantie
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk.Betrouwbare verbindingDeze krachtige draadloze adapter met een...
D-Link Netwerkadapter Wireless Nano USB Adapter
D-Link Netwerkadapter Wireless Nano USB Adapter
€20,83
Cernetwebshop.nl
Beslist.be garantie
Wireless N Nano USB Adapter IEEE 802.11n (draft 2.0), IEEE 802.11b, IEEE 802.11g De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en fot...
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
D-Link DWA-171
D-Link DWA-171
€20,50
Megekko.nl
 
-
D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€270,-
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
€29,57
Multimediabay.nl
Gratis verzending
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk.Betrouwbare verbindingDeze krachtige draadloze adapter met een...
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
€103,-
Directsale.nl
(594)
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 2000 m, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90 procent
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
€27,46
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk.Betrouwbare verbindingDeze krachtige draadloze adapter met een...
D-Link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
D-Link Wireless N Nano USB Adapter, Draadloos, USB, 300 Mbit/s, Zwart
D-Link DWA-192 WLAN netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-192 WLAN netwerkkaart & -adapter
€62,95
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link DWA-192, Draadloos, Micro-USB, WLAN, IEEE 802.11ac, Zwart, Zilver
Switch D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
Switch D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€57,90
Office-deals.be
Beslist.be garantie
D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mmD-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of per
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
€11,22
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk. Betrouwbare verbinding Deze krachtige draadloze adapter me...
D-Link Wireless AC600 High-Gain USB Adapter
D-Link Wireless AC600 High-Gain USB Adapter
€30,90
Megamobile.be
Beslist.be garantie
ANTENNE ANTENNE [Ja] VERSTERKING 3 dBi BANDBREEDTE OVERDRACHTSSNELHEID (MAX) 433 Mbit/s CERTIFICATEN CERTIFICERING FCC Class B IC CE C-Tick Wi-Fi Certified Wi-Fi Protected Setup DESIGN LED-INDICATOREN [Ja] DRAADLOOS LAN ONDERSTEUNDE WLAN DATA-OVERDRACHTSNELHEDEN 1,2,5.5,11,12,24,36,48,54,150,433 Mbit/s WI-FI [Ja] WI-FI-STANDAARDEN 802.11a, 802.11ac...
D-Link DWA-192 netwerkkaart & -adapter WLAN
D-Link DWA-192 netwerkkaart & -adapter WLAN
€76,40
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
AC1900 Ultra Wi-Fi USB AdapterMet de AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter kunt u uw desktop of notebook upgraden naar de nieuwste generatie Wireless AC-snelheden, zodat u probleemloos HD-media kunt streamen, muziek kunt downloaden en met hoge snelheden online kunt gamen.Waarom wilt u deze adapter hebbenUltieme Wi-Fi-prestatiesVoorziet uw desktop of noteb...
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€54,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
Switch D-Link 10-Gigabit CX4 Module
Switch D-Link 10-Gigabit CX4 Module
€439,42
Office-deals.be
Beslist.be garantie
D-Link 10-Gigabit CX4 Module. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s, Verbindingstechnologie: Bedraad. Afmetingen (BxDxH): 150 x 57 x 28 mm, Gewicht: 166 g. Aansluitingen: 1x 10-Gig CX4. Elektromagnetische emissie: FCC Class A, CE, C-TickThe DEM-410CX module prov
D-Link Wireless AC DualBand USB Micro Adapter
D-Link Wireless AC DualBand USB Micro Adapter
€23,20
Megamobile.be
Beslist.be garantie
BANDBREEDTE OVERDRACHTSSNELHEID (MAX) 433 Mbit/s CERTIFICATEN CERTIFICERING FCC B IC Wi-Fi DESIGN KLEUR VAN HET PRODUCT Zwart LED-INDICATOREN [Ja] DRAADLOOS LAN ONDERSTEUNDE WLAN DATA-OVERDRACHTSNELHEDEN 300,430 Mbit/s WI-FI [Ja] WI-FI-STANDAARDEN 802.11ac, 802.11g, 802.11n EISEN AAN DE OMGEVING RELATIEVE LUCHTVOCHTIGHEID, IN BEDRIJF 10 - 90 procen...
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€75,75
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
D-Link DWA-172 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-172 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€25,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DWA-172, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s
D-Link DSN-610
D-Link DSN-610
€3024,07
Office-deals.be
Gratis verzending
D-Link DSN-610. LED-indicatoren: DSL, HDD, Link, Klaar, Slaapstand, WAN, WLAN. Intern geheugen: 4000 MB
D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
€21,10
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Antenne versterking 3 dbi bandbreedte ondersteunde data-overdrachtsnelheden 11, 54, 150mbit/s overdrachtssnelheid (max) 150 mbit/s certificaten certificering ce, fcc class b, c-tick, ic design kleur van het product zwart led-indicatoren link draadloos lan ondersteunde wlan data-overdrachtsnelheden 11,54,150 mbit/s wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.1...
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s
€37,28
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Rotatable high-gain antenna to boost your wireless signal.- WPS encryption push-button for wireless security.- Drivers for Windows in both 32- and 64-bit versions.High-speed wireless networkingConnect to a high-speed wireless network with D-Link’s Wireless N 150 High-Gain USB Adapter. This adapter uses Wireless N 150 technology to provide increas...
D-Link DWA-127 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-127 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€18,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DWA-127, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Draadloze Router D-Link DWA-582 netwerkkaart & -adapter
Draadloze Router D-Link DWA-582 netwerkkaart & -adapter
€36,-
Office-deals.be
Beslist.be garantie
D-Link DWA-582. Verbindingstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 867 Mbit/s, Bandbreedte: 5 GHz. Netwerkstandaard: IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Wi-Fi-standaarden: 802.11g, 802.11n
D-Link Wireless AC Dual Band Wireless USB
D-Link Wireless AC Dual Band Wireless USB
€38,40
Megamobile.be
Beslist.be garantie
BANDBREEDTE OVERDRACHTSSNELHEID (MAX) 867 Mbit/s CERTIFICATEN CERTIFICERING FCC B, IC DESIGN KLEUR VAN HET PRODUCT Zwart LED-INDICATOREN [Ja] DRAADLOOS LAN WI-FI [Ja] WI-FI-STANDAARDEN 802.11a, 802.11ac, 802.11g, 802.11n EISEN AAN DE OMGEVING RELATIEVE LUCHTVOCHTIGHEID, IN BEDRIJF 10 - 90 procent TEMPERATUUR, IN BEDRIJF 0 - 40 °C ENERGIE INGANGSSPA...
D-Link AC1200 WLAN 867Mbit/s
D-Link AC1200 WLAN 867Mbit/s
€49,49
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Desktop of laptop upgradenOm binnen enkele minuten met de hoogste draadloze snelheden te browsen, streamen of online films te kijkenDuelband-connectiviteitVoor intelligente, veelzijdige, storingsvrije bandbreedteAchterwaarts compatibelMet al uw huidige draadloze producten, geen updates nodigDeze USB-adapter stelt u in staat uw draadloze internetver...
D-Link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€18,95
Directsale.nl
(594)
D-Link AC750, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s, Zwart
D-Link DWA-582 netwerkkaart & -adapter Intern WLAN 867 Mbit/s
D-Link DWA-582 netwerkkaart & -adapter Intern WLAN 867 Mbit/s
€54,24
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
-
D-Link AC1200 WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link AC1200 WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€28,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
D-Link AC1200, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 867 Mbit/s, Zwart
D-Link DWA-121 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-121 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(594)
D-Link DWA-121, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€109,32
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€74,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter, 1 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX, Roestvrijstaal, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
Digitus Gigabit Ethernet PCI
Digitus Gigabit Ethernet PCI
€13,95
Megekko.nl
 
TP-Link TL-WN8200ND WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-Link TL-WN8200ND WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€26,03
Maxict.nl
Gratis verzending
TL-WN8200ND. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11n. Kleur van het product: Zwart
TP-Link AC1300 RF Draadloos 1200Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-Link AC1300 RF Draadloos 1200Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€35,59
Maxict.nl
Gratis verzending
AC1300. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: RF Draadloos. Overdrachtssnelheid (max): 1200 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac, Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Soort antenne: Intern. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
Wacom Link interfacekaart/-adapter
Wacom Link interfacekaart/-adapter
€76,94
Maxict.nl
Gratis verzending
Link. Hostinterface: USB Type-C. Bedoeld voor: Tablet. Kleur van het product: Zwart, Certificering: VCCI. Ondersteunt Windows: Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise..., Ondersteunt Mac-besturingssysteem: Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra. Breedte: 53 mm, Diept...
TP-Link TL-WN823N WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-Link TL-WN823N WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€18,78
Maxict.nl
Gratis verzending
TL-WN823N. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11n. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
TP-LINK Archer T2UH
TP-LINK Archer T2UH
€20,86
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TG-3468
TP-LINK TG-3468
€11,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-WN821N
TP-LINK TL-WN821N
€10,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-WN722N
TP-LINK TL-WN722N
€10,95
Megekko.nl
 
-
TP-Link USB Adapter Archer T9UH
TP-Link USB Adapter Archer T9UH
€49,73
Megekko.nl
 
De Archer T9UH laat uw PC of laptop volledig profiteren van de hoge-snelheid Wi-Fi die wordt gemaakt door de AC1900 dual band routers. Geniet van uw verbindingen die 3x sneller zijn dan de Wireless N met de AC technologie. De adapter ondersteunt dual band Wi-Fi - gebruik de 5GHz band voor vertragingvrije gaming en HD streaming en gebruik de 2.4GHz...
TP-LINK Archer T9E
TP-LINK Archer T9E
€58,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-WN822N
TP-LINK TL-WN822N
€13,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-WN881ND
TP-LINK TL-WN881ND
€16,-
Megekko.nl
 
-
TP-Link TL-WN910N
TP-Link TL-WN910N
€39,93
Maxict.nl
Gratis verzending
TL-WN910N
TP-LINK TL-WN851ND
TP-LINK TL-WN851ND
€14,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK WLAN Adapter Archer T6E AC1300 PCI-E
TP-LINK WLAN Adapter Archer T6E AC1300 PCI-E
€40,94
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-WN823N
TP-LINK TL-WN823N
€10,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK USB Adapter Archer T1U AC450
TP-LINK USB Adapter Archer T1U AC450
€18,95
Megekko.nl
 
TP-LINK Archer T4U
TP-LINK Archer T4U
€37,95
Megekko.nl
Gratis verzending
-
TP-LINK TL-WN781ND
TP-LINK TL-WN781ND
€12,95
Megekko.nl
 
-
TP-LINK TL-WN8200ND WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TL-WN8200ND WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€22,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TL-WN8200ND, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 300 Mbit/s, Zwart
TP-Link TL-WN8200ND 300MBPS HIGH WIRELESS USB ADAPTER
TP-Link TL-WN8200ND 300MBPS HIGH WIRELESS USB ADAPTER
€26,90
Megamobile.be
Beslist.be garantie
300 mbps high power draadloze usb-adapter wat doet dit product? de tl-wn8200nd van tp-link is een 300 mbps draadloos adapter met hoog vermogen, die gebruikers de mogelijkheid biedt hun pc of notebook met zeer krachtige draadloos capaciteit uit te rusten, om de beste prestaties te bereiken. de adapter heeft een hoog vermogen, dat tot 10 maal het ber...
TP-LINK AC600 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK AC600 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€21,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
TP-LINK AC600, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s, Zwart
TP-LINK AC1200 RF Draadloos 1200Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK AC1200 RF Draadloos 1200Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€33,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK AC1200, Draadloos, USB, RF Draadloos, IEEE 802.11n, 1200 Mbit/s, Zwart
TP-LINK TG-3468 Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-LINK TG-3468 Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€11,95
Directsale.nl
(594)
TP-LINK TG-3468, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10/100/1000 Mbps, 10/100/1000BaseT(X), IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
TP-Link Archer T9E Dual-Band PCI Express
TP-Link Archer T9E Dual-Band PCI Express
€75,41
Multimediabay.nl
Gratis verzending
TP-Link Archer T9E Dual-Band PCI Express (Netwerk - Netwerk)
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.