Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-LINK Netwerkkaart
D-LINK Netwerkkaart
€16,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
D-link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adap
D-link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adap
€13,79
Maxict.nl
Gratis verzending
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongevenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en fotos op het netwerk. Betrouwbare verbinding Deze krachtige draadloze adapter met een...
D-Link DWA-582
D-Link DWA-582
€42,95
Coolblue.be
(12k+)
Met de D-Link DWA-582 PCI-adapter upgrade je jouw pc naar wifi standaard AC. Dit maakt de adapter uitermate geschikt voor HD-streaming en online gamen. Sluit de adapter aan op elke PCIe-sleuf van je computer.
D-Link DWA-172 netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-172 netwerkkaart & -adapter
€25,95
Megekko.nl
(2k+)
-
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
D-link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€20,55
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link AC750. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 433 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11ac. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
D-Link Wireless USB adapter DWA-121
D-Link Wireless USB adapter DWA-121
€7,95
Megekko.nl
(2k+)
-
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-link DWA-121 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-link DWA-121 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,35
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link DWA-121. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 150 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11n. Soort antenne: Gentegreerd. Ingangsspanning: 5, Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter
€16,85
Megekko.nl
(2k+)
-
D-link DWA-172 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-link DWA-172 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€33,86
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link DWA-172 networking card WLAN 433 Mbit/s
D-link DIR-825 draadloze router
D-link DIR-825 draadloze router
€56,85
Maxict.nl
Gratis verzending
Wireless N Quadband technologie voor een gelijktijdige draadloze verbinding via de 2,4 Ghz en de 5 Ghz frequentie. - D-Link SharePort technologie om uw USB-apparaten te delen. - Automatische prioriteitsbehandeling van gegevens, dank zij de intelligente Quality of Service (QoS). - Compatibel met Windows Vista. - Compatible met de WPS norm (Wi-Fi Pro...
D-link DWA-127 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-link DWA-127 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€23,04
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link DWA-127. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 150 Mbit/s. Wifi-standaard: IEEE 802.11n. Ingangsspanning: 5, Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
D-link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter DUB-E130
D-link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter DUB-E130
€49,46
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de DUB-E130 USB-C naar Gigabit Ethernet-adapter kunt u onmiddellijk gigabit connectiviteit toevoegen aan uw ultradraagbare laptop. Sluit de DUB-E130 gewoon aan op een beschikbare USB type-C poort en u bent klaar om verbinding te maken met uw switch of router met de snelheid en betrouwbaarheid van een bekabelde Gigabit-verbinding. Gigabit Ethern...
D-link D-Link DIR-809 draadloze router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz
D-link D-Link DIR-809 draadloze router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz
€54,75
Maxict.nl
Gratis verzending
Dankzij het grotere bereik en de hogere betrouwbaarheid van de Wireless AC-technologie reikt de DIR-809 verder in uw woning, terwijl de geavanceerde beveiligingsfuncties ervoor zorgen dat onbevoegden niet tot uw netwerk en gegevens kunnen doordringen. Supersnelle draadloze connectiviteit De DIR-809 Wireless AC750 Dual Band Router maakt gebruik van...
D-link DAP-2310 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Power over Ethernet
D-link DAP-2310 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s Power over Ethernet
€86,82
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link DAP-2310. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Beheerprotocollen: SNMPv1,v2c, v3, Ondersteunde netwerkprotocollen: Telnet. Interface: RJ-45, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). O...
D-link DWA-556 Intern WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-link DWA-556 Intern WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€62,13
Maxict.nl
Gratis verzending
Ultieme prestaties met PCIe-interface De DWA-556 Wireless N PCI Express-adapter is een Draft 802.11n-clientapparaat voor desktop-pc's met een beschikbare PCIe-sleuf (PCI Express). De adapter is sneller dan draadloze 802.11g-adapters en biedt het extra voordeel van de PCI Express-technologie. De PCIe-technologie biedt diverse voordelen ten opzichte...
D-link DGE-528T Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapte
D-link DGE-528T Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapte
€14,22
Maxict.nl
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
D-link Net Adapter D-LINK DWL-P50 PoE Splitter
D-link Net Adapter D-LINK DWL-P50 PoE Splitter
€22,53
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link, een toonaangevende fabrikant van netwerkapparatuur, introduceert de DWL-P50 Power over Ethernet (PoE) Adapter. Door gebruik te maken van de DWL-P50, kan een niet PoE Ethernet apparaat toch voorzien worden van zowel data als stroom over n enkele CAT5 Ethernet kabel. De DWL-P50 is makkelijk te installeren, geen gereedschap of software nodig....
D-link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media c
D-link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media c
€98,16
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX. Maximaal bereik: 2000 m. Veiligheid: FDA/CDRH, TUV, UL, Certificering: RoHS. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Vormfactor: Plug-in, Aansluiting(en): LC
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€32,95
Megekko.nl
(2k+)
Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de re...
D-Link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€12,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link Wireless N Nano USB Adapter, Draadloos, USB, 300 Mbit/s, Zwart
D-Link DSN-610
D-Link DSN-610
€3024,07
Office-deals.be
Gratis verzending
D-Link DSN-610. LED-indicatoren: DSL, HDD, Link, Klaar, Slaapstand, WAN, WLAN. Intern geheugen: 4000 MB
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
€10,81
Webshoppie.nl
Beslist.be garantie
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk. Betrouwbare verbinding Deze krachtige draadloze adapter me...
D-Link Wireless N USB Nano Adapter
D-Link Wireless N USB Nano Adapter
€15,40
Megamobile.be
Beslist.be garantie
De dwa-131 wireless n usb-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle usb 2.0-interface. hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto's op het netwerk. betrouwbare verbinding deze krachtige draadloze adapter met ee...
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
€31,78
Multimediabay.nl
Gratis verzending
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk.Betrouwbare verbindingDeze krachtige draadloze adapter met een...
Mini Adapter USB Wi-Fi D-Link DWA-131 N300
-6%
Mini Adapter USB Wi-Fi D-Link DWA-131 N300
€2142,-
Dutchydeals.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi D-Link DWA-131 N300 tegen een onklopbare prijs.Soort: Draadloos netwerkMerk: D-LinkDatasnelheid: 300 MbpsVerbinding: USB
D-link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcompone
D-link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcompone
€49,88
Maxict.nl
Gratis verzending
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm. Aansluitingen: mini-GBIC
D-Link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link AC750 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€17,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link AC750, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s, Zwart
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR)
€1294,46
Office-deals.be
Gratis verzending
D-Link DEM-421XT 10Gigabit XFP (10GBASE-SR). Max. overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s. Afmetingen (BxDxH): 18,35 x 77,95 x 11,45 mm, Aansluitingen: 802.3xDesigned to support distances up to 300 meters, the DEM-421XT is a high performance 850nm Multi-Mode XFP t
D-Link Wireless AC1900 Dual Band USB3 Adapter
D-Link Wireless AC1900 Dual Band USB3 Adapter
€73,30
Megamobile.be
Gratis verzending
Certificaten certificering fcc class b, ce, ic, rcm, wi-fi rohs compliance [ja] design kleur van het product zwart, zilver led-indicatoren [ja] draadloos lan wi-fi [ja] wi-fi-standaarden ieee 802.11a,ieee 802.11g,ieee 802.11ac,ieee 802.11n wifi-standaard ieee 802.11ac eisen aan de omgeving luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent relatieve luchtv...
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
D-Link DWA-131 netwerkkaart & -adapter 300 Mbit/s
€30,46
Multimediabay.nl
Gratis verzending
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk.Betrouwbare verbindingDeze krachtige draadloze adapter met een...
D-Link DWA-172 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-172 WLAN 433Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€24,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link DWA-172, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent
€112,06
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Single...
D-Link DWA-192 netwerkkaart & -adapter WLAN
D-Link DWA-192 netwerkkaart & -adapter WLAN
€64,95
Directsale.nl
Gratis verzending
D-Link DWA-192, Draadloos, Micro-USB, WLAN, Wi-Fi 5 (802.11ac), Zwart, Zilver
D-Link DWA-192 WLAN netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-192 WLAN netwerkkaart & -adapter
€62,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link DWA-192, Draadloos, Micro-USB, WLAN, IEEE 802.11ac, Zwart, Zilver
D-Link DWA-192 WiFi adapter Micro-USB 3.0 1.9 Gbit/s
D-Link DWA-192 WiFi adapter Micro-USB 3.0 1.9 Gbit/s
€53,99
Conrad.be
 
De AC1900 dual-band USB 3.0-adapter voorziet uw desktop-PC of laptop van actuele WiFi-AC-techniek.Zo kunt u HD-inhoud streamen, muziek in een handomdraai downloaden en supersnelle online...
D-Link Wireless-N Nano USB Adapter
D-Link Wireless-N Nano USB Adapter
€19,99
Replacedirect.be
 
-
D-Link Wireless AC Dual Band USB Adapter
D-Link Wireless AC Dual Band USB Adapter
€36,99
Replacedirect.be
 
-
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter
€102,-
Directsale.nl
(1k+)
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver, 100 Mbit/s, 100Base-FX, 2000 m, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90 procent
Draadloze Router D-Link DWA-582 netwerkkaart & -adapter
Draadloze Router D-Link DWA-582 netwerkkaart & -adapter
€36,40
Office-deals.be
Beslist.be garantie
D-Link DWA-582. Verbindingstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: WLAN. Overdrachtssnelheid (max): 867 Mbit/s, Bandbreedte: 5 GHz. Netwerkstandaard: IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Wi-Fi-standaarden: 802.11g, 802.11n
D-Link Wireless AC DualBand USB Micro Adapter
D-Link Wireless AC DualBand USB Micro Adapter
€23,20
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 433 mbit/s certificaten certificering fcc b ic wi-fi design kleur van het product zwart led-indicatoren [ja] draadloos lan ondersteunde wlan data-overdrachtsnelheden 300,430 mbit/s wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.11ac, 802.11g, 802.11n eisen aan de omgeving relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procen...
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s
D-Link DWA-127 netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s
€38,35
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
- Rotatable high-gain antenna to boost your wireless signal.- WPS encryption push-button for wireless security.- Drivers for Windows in both 32- and 64-bit versions.High-speed wireless networkingConnect to a high-speed wireless network with D-Link’s Wireless N 150 High-Gain USB Adapter. This adapter uses Wireless N 150 technology to provide increas...
Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT
-9%
Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT
€8354,-
Dutchydeals.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-310GT tegen een onklopbare prijs.Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 Gbps
D-Link DWA-121 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-121 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€10,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
D-Link DWA-121, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Switch D-Link 10-Gigabit CX4 Module
Switch D-Link 10-Gigabit CX4 Module
€439,42
Office-deals.be
Gratis verzending
D-Link 10-Gigabit CX4 Module. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s, Verbindingstechnologie: Bedraad. Afmetingen (BxDxH): 150 x 57 x 28 mm, Gewicht: 166 g. Aansluitingen: 1x 10-Gig CX4. Elektromagnetische emissie: FCC Class A, CE, C-TickThe DEM-410CX module prov
D-Link NIC USB 11n-150
D-Link NIC USB 11n-150
€11,10
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 150 mbit/s certificaten certificering fcc b, ic, wps design kleur van het product zwart draadloos lan wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.11b, 802.11g, 802.11n eisen aan de omgeving relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur bij opslag -20 - 65 °c temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °c energie i...
D-Link AC1200 WLAN 867 Mbit/s
D-Link AC1200 WLAN 867 Mbit/s
€49,33
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Desktop of laptop upgradenOm binnen enkele minuten met de hoogste draadloze snelheden te browsen, streamen of online films te kijkenDuelband-connectiviteitVoor intelligente, veelzijdige, storingsvrije bandbreedteAchterwaarts compatibelMet al uw huidige draadloze producten, geen updates nodigDeze USB-adapter stelt u in staat uw draadloze internetver...
Adapter USB Wi-Fi D-Link DWA-127 N150
-7%
Adapter USB Wi-Fi D-Link DWA-127 N150
€2682,-
Dutchydeals.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Adapter USB Wi-Fi D-Link DWA-127 N150 tegen een onklopbare prijs.Soort: Draadloos netwerkDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB
D-Link DWA-127 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link DWA-127 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€18,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link DWA-127, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
€21,10
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Antenne versterking 3 dbi bandbreedte ondersteunde data-overdrachtsnelheden 11, 54, 150mbit/s overdrachtssnelheid (max) 150 mbit/s certificaten certificering ce, fcc class b, c-tick, ic design kleur van het product zwart led-indicatoren link draadloos lan ondersteunde wlan data-overdrachtsnelheden 11,54,150 mbit/s wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.1...
D-Link DGE-528T netwerkkaart & -adapter Ethernet 2000 Mbit/s Intern
D-Link DGE-528T netwerkkaart & -adapter Ethernet 2000 Mbit/s Intern
€33,41
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
Netwerk adapter D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km
-12%
Netwerk adapter D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km
€7676,-
Dutchydeals.nl
Beslist.be garantie
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerk adapter D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km tegen een onklopbare prijs.MEDIA CONVERTER 10 100MBPS TP-100MBPS FIBER MM MT-RJ 2KM IN (NMS)RJ452 Km10base-t, 100base-fx, 100base-txBekabelingstechnologie: 10BASE-...
D-Link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter – DUB-E130
D-Link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter – DUB-E130
€31,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter – DUB-E130, Bedraad, USB Type-C, Ethernet, 1000 Mbit/s, Wit
D-Link Wireless AC Dual Band Wireless USB
D-Link Wireless AC Dual Band Wireless USB
€38,40
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 867 mbit/s certificaten certificering fcc b, ic design kleur van het product zwart led-indicatoren [ja] draadloos lan wi-fi [ja] wi-fi-standaarden 802.11a, 802.11ac, 802.11g, 802.11n eisen aan de omgeving relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °c energie ingangsspa...
Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT
-6%
Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT
€6267,-
Dutchydeals.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT tegen een onklopbare prijs.Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 Gbps
D-Link AC1200 WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-Link AC1200 WLAN 867Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€28,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link AC1200, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 867 Mbit/s, Zwart
D-Link DUB-1312 netwerkkaart & -adapter Ethernet 1000 Mbit/s Intern
D-Link DUB-1312 netwerkkaart & -adapter Ethernet 1000 Mbit/s Intern
€29,95
Directsale.nl
(1k+)
D-Link DUB-1312, Intern, Bedraad, USB, Ethernet, 1000 Mbit/s, Zwart
D-Link DUB-E130 Netwerkadapter USB-C
D-Link DUB-E130 Netwerkadapter USB-C
€34,49
Conrad.be
 
D-Link DUB-E130 Netwerkadapter USB-C
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module
€85,16
Multimediabay.nl
Gratis verzending
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mi...
Netwerkkaart D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
-6%
Netwerkkaart D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps
€2276,-
Dutchydeals.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Netwerkkaart D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps tegen een onklopbare prijs.Soort: NetwerkbedradingMerk: D-LinkDatasnelheid: 1 GbpsVerbinding: PCI
TP-Link TL-PS310U USB Netwerkserver
TP-Link TL-PS310U USB Netwerkserver
€47,50
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze USB 2.0 Netwerkserver (Printerserver, Printserver) is het mogelijk om een USB apparaat zoals een printer, externe harde schijf of plotter te delen met meerdere computers door deze aan te sluiten op je netwerk. In combinatie met een 4 poorts USB hub kunnen er zelfs tot wel 4 apparaten op de netwerkserver worden aangesloten. Ideaal om USB ap...
TP-Link TL-WPS510U Draadloze LAN print server
TP-Link TL-WPS510U Draadloze LAN print server
€61,71
Maxict.nl
Gratis verzending
Wat dit product voor u kan doen De zakformaat draadloze printer server TL-WPS510U met 54Mbps is een ultra compacte printer server die een enkele USB printer in staat stelt te worden gedeeld in een draadloos netwerk. Het stelt u in staat om uw printer waar dan ook in huis of kantoor te plaatsen, waar het u het best uitkomt. Met de TL-WPS510U is er g...
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP-Link 300Mbps Wireless N USB Adapter WLAN 300Mbit/s netwerkkaar
TP-Link 300Mbps Wireless N USB Adapter WLAN 300Mbit/s netwerkkaar
€16,38
Maxict.nl
Gratis verzending
Het bereik van een laptop is soms onvoldoende om draadloos een snelle en stabiele internet-connectie te maken. Meestal komt dit doordat de ingebouwde wireless client in uw laptop niet sterk genoeg is. De TP-Link TL-WN821N is een sterke USB Wifi adapter voor uw computer, waarmee u verbinding maakt met elk type wireless netwerk (802.11b/g/n). Het app...
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
€614,62
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-...
TP-LINK TL-WN821N
TP-LINK TL-WN821N
€11,95
Megekko.nl
(2k+)
-
TP-Link TL-WN8200ND WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
TP-Link TL-WN8200ND WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€28,76
Maxict.nl
Gratis verzending
Wat doet dit product? De TL-WN8200ND van TP-LINK is een 300 Mbps draadloos adapter met hoog vermogen, die gebruikers de mogelijkheid biedt hun PC of notebook met zeer krachtige draadloos capaciteit uit te rusten, om de beste prestaties te bereiken. De adapter heeft een hoog vermogen, dat tot 10 maal het bereik van conventionele adapters biedt. Een...
TP-Link TL-WN823N netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
TP-Link TL-WN823N netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€20,74
Maxict.nl
Gratis verzending
TP-LINK TL-WN823N. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 300 Mbit/s, Wifi-standaard: IEEE 802.11n, Wifi-band: Single-band (2.4 GHz). Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.