Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco C3850-NM-4-10G= 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit E
Cisco C3850-NM-4-10G= 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit E
€1495,41
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco - Uitbreidingsmodule - Gigabit LAN, 10 Gigabit LAN - 4 poorten - voor C
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm netwerk media converter
€100,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 550 m, 850 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc
€128,79
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC
Cisco N2XX-AIPCI01= netwerkkaart & -adapter
Cisco N2XX-AIPCI01= netwerkkaart & -adapter
€819,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Hostinterface: PCI-E Connectiviteitstechnologie: Bedraad Interface: Fiber Intern: Ja Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit/s Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad Fibre channel-poorten: 2 Vezel-optische connector: SFP+ Cisco N2XX-AIPCI01=, Bedraad,...
Cisco C3850-NM-2-10G= 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit E
Cisco C3850-NM-2-10G= 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit E
€990,52
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco - Uitbreidingsmodule - 10 GigE - 2 poorten + 4 x gedeelde SFP - voor Catalyst 3850-12, 3850-12X48, 3850-24, 3850-48
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter
€370,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP
Cisco NIM-1GE-CU-SFP= network switch module Gigabit Ethernet
Cisco NIM-1GE-CU-SFP= network switch module Gigabit Ethernet
€604,14
Maxict.nl
Gratis verzending
1-port ge wan nim dual-mode
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter
€121,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF
Cisco Aironet 1260 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s
Cisco Aironet 1260 WLAN toegangspunt 300 Mbit/s
€2379,50
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco Aironet 1260. Overdrachtssnelheid (max): 300 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Frequentieband: 2.4, 5 GHz. Bekabelingstechnologie: 10/100/1000BASE-T(X). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,EAP,WPA,WPA-AES,WPA-TKIP,WPA2. Typisch stroomverbruik: 12,95 W, Stroomvoorziening: 100-240V, 50/60Hz. Afme...
Cisco IEM-3000-8SM= network switch module Fast Ethernet
Cisco IEM-3000-8SM= network switch module Fast Ethernet
€981,89
Maxict.nl
Gratis verzending
De Cisco 3000-serie Industrial Ethernet (IE 3000-serie) is een familie van Layer 2 en Layer 3 switches die Cisco's leiderschap in te schakelen op Industrial Ethernet toepassingen met innovatieve functies, robuuste veiligheid te brengen, en een superieure gebruiksgemak. De Cisco 3000-serie beschikt over IE: - Industrieel ontwerp en de naleving - Too...
Cisco IEM-3000-8TM= network switch module
Cisco IEM-3000-8TM= network switch module
€517,32
Maxict.nl
Gratis verzending
De Cisco 3000-serie Industrial Ethernet (IE 3000-serie) is een familie van Layer 2 en Layer 3 switches die Cisco's leiderschap in te schakelen op Industrial Ethernet toepassingen met innovatieve functies, robuuste veiligheid te brengen, en een superieure gebruiksgemak. De Cisco 3000-serie beschikt over IE: - Industrieel ontwerp en de naleving - Too...
Cisco 2 Port E1 1536Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Cisco 2 Port E1 1536Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€714,98
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco's nieuwe familie van multichannel poortadapters luidt een nieuw tijdperk voor kosteneffectieve en flexibele WAN-connectiviteit. De familie van multichannel-interfaces voor de Cisco 7200 en Cisco 7500 Series-routers vermindert kosten en verbetert de beheersbaarheid van WAN-verbindingen door: - Het wegwerken van de noodzaak voor een externe kan...
Cisco C2960X-STACK FlexStack-Plus Network Switch
Cisco C2960X-STACK FlexStack-Plus Network Switch
€399,-
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco C2960X-STACK FlexStack-Plus Wanneer bedrijven van de grond proberen te komen, zijn de marges krap, neemt de personeelsbezetting snel toe en is efficintie van belang. Daarom hebben netwerkbeheerders de taak om alle medewerkers verbonden te houden en tegelijkertijd een beperkt budget te behouden, door flexibiliteit voorrang te geven. Flexibilit...
Cisco SFP-10G-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerktran
Cisco SFP-10G-SR Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerktran
€251,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco SFP-10G-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm
Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm
€191,10
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 - -20 dBmW, Aansluiting(en): Dual LC, Fiber type: MMF
Cisco GE SFP, LC Connector SX Transceiver netwerk media converter
Cisco GE SFP, LC Connector SX Transceiver netwerk media converter
€112,40
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GE SFP, LC Connector SX Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product:...
Alcatel AO Corporation SFP-10G-LR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ n
Alcatel AO Corporation SFP-10G-LR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ n
€1053,49
Maxict.nl
Gratis verzending
AO Corporation SFP-10G-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek
Cisco 100BASE-X SFP 1310nm netwerk media converter
Cisco 100BASE-X SFP 1310nm netwerk media converter
€252,22
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco 100BASE-X SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
Cisco X2-10GB-ER Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s X2 netwerktrans
Cisco X2-10GB-ER Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s X2 netwerktrans
€5196,55
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco X2-10GB-ER. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: X2, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 40000 m. Typisch stroomverbruik: 4 W. Breedte: 36 mm, Diepte: 91 mm, Hoogte: 13,5 mm
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
Cisco GLC-T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP
€73,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Cisco GLC-T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Maximaal bereik: 100 m
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
€194,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Mod
Cisco Catalyst 3850 4 x 10GE Network Mod
€2602,50
Megamobile.be
Gratis verzending
Ergonomie connectivity leds [ja] netwerk copper ethernet cabling technologie 1000base-t, 100base-t, 10base-t, 10gbase-t ethernet interface type 10 gigabit, snel, gigabit ethernet lan, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 mbit/s poorten & interfaces aantal ethernet lan (rj-45)-poorten 4 prestatie compatibiliteit cisco catalyst 3850
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
€420,73
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941
Cisco NIM-ES2-8= network switch module
Cisco NIM-ES2-8= network switch module
€734,91
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm Temperatuur bij opslag: -20 - 65 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 90 procent Gewicht: 108 g Compatibiliteit: Cisco 4000 Series Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 8 Ethernet interface type: Gigabit Ethernet Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS Eth...
Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
€729,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco 1000BASE-LX/LH, 1000 Mbit/s, 100BASE-LX/LH, 10000 m, 10000 m, 550 m, -40 - 85 °C
Cisco Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module sp
Cisco Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module sp
€305,90
Megamobile.be
Gratis verzending
Epson original inktpatronen zijn optimaal op uw printer afgestemd. zij staan garant voor een hoge betrouwbaarheid en lange houdbaarheid van uw afdrukken en u kunt vele jaren zonder problemen printen. epson-inktenreeks epson biedt een brede waaier inkten aan om aan een variëteit van afdruktoepassingen te kunnen voldoen, of u nu een thuis-, zakelijke...
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module
€538,91
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110 Nexus 5010, 93180, 9336, 9372
Cisco 2-Port Serial WAN Interface Card
Cisco 2-Port Serial WAN Interface Card
€749,96
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Hostinterface: Serie Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C Diepte: 14,2 cm Hoogte: 2,1 cm Connectiviteitstechnologie: Bedraad Mac-compatibiliteit: Nee Breedte: 7,9 cm Seriële poort(en): 2 Temperatuur bij opslag: -20 - 65 °C Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering): 10 - 90 procent Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 104 °F Cisco 2-Por...
Cisco FlexStack-Plus network switch module
Cisco FlexStack-Plus network switch module
€509,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco FlexStack-Plus, 17128090 uur
Cat 9300 8 x 10GE Network Module
Cat 9300 8 x 10GE Network Module
€1456,68
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst 9300 Series Network Module - Uitbreidingsmodule - 10 Gigabit SFP+ x 8 - voor Catalyst 9300
Cisco IEM-3000-8TM= network switch module
Cisco IEM-3000-8TM= network switch module
€894,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Temperatuur, in bedrijf: -40 - 75 °C Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm Temperatuur bij opslag: -25 - 85 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 10 - 95 procent Gewicht: 1 kg Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s Mean time between failures (MTBF): 926999 uur Typisch stroomverbruik: 2,8 W Aantal Ethernet...
Cisco C3850-NM-4-1G Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module
Cisco C3850-NM-4-1G Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module
€296,-
Directsale.nl
(1k+)
Cisco C3850-NM-4-1G, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T, Cisco Catalyst 3850
Switch/2960-X Flexstack Stack Module
Switch/2960-X Flexstack Stack Module
€582,70
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Cisco FlexStack-Plus - Netwerkstapelmodule - voor Catalyst 2960X-24, 2960X-48, 2960XR-24
Cisco C3650-STACK-KIT= network switch module
Cisco C3650-STACK-KIT= network switch module
€964,90
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48 Ethernet interface type: Gigabit Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s Cisco C3650-STACK-KIT=, Gigabit, 3650-24, 3650-48Module/Cisco Catalyst 3650 Stack Spare
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod
€363,65
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco - Uitbreidingsmodule - GigE - 4 poorten - voor Catalyst 3850-12, 3850-12X48, 3850-24, 3850-48
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
€614,62
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-...
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
€340,34
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit...
StarTech StarTech.com Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Expre
StarTech StarTech.com Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Expre
€490,67
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg twee 40 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten met hoge bandbreedte toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de door u gewenste QSFP+ transceiverCreer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze dual-port QSFP+ netwerkinterfacekaart. Het voegt twee open QSFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation. De 40G NIC bevat een Intel-cont...
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€9,81
Maxict.nl
Gratis verzending
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€16,83
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€10,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€9,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
-20%
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€11,16
Vindiqoffice.com
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus DN-10110 netwerkkaart & -adapter Intern Ethernet 1000 Mbit/s
€13,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-10110, Intern, Bedraad, PCI, Ethernet, 1000 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
Digitus DN-70543 netwerkkaart & -adapter WLAN 300 Mbit/s
€15,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-70543, Draadloos, USB, WLAN, 300 Mbit/s, Zwart
DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter
DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter
€27,04
Multimediabay.nl
Gratis verzending
DIGITUS DIGITUS Bluetooth 40 Tiny USB Adapter - Netwerk -wireless Bluetooth-
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
DIGITUS draadloze netwerkadapter USB 2.0, 150N
€12,20
kubustotaal.nl
Beslist.be garantie
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
DIGITUS Wireless 150N USB Adapter
DIGITUS Wireless 150N USB Adapter
€26,45
Multimediabay.nl
Gratis verzending
DIGITUS DIGITUS Wireless 150N USB Adapter - Netwerk -wireless USB-
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter
€28,56
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
Digitus WL-USB Adapter DIGITUS USB2.0 300Mbps Antenneadapter ( - )
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0
€31,54
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Mini Adapter USB Wi-Fi Edimax EW-7811UTC USB 2.0 tegen een onklopbare prijs. Soort: Draadloos netwerkMerk: EdimaxDatasnelheid: 150 MbpsVerbinding: USB
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Ne
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Ne
€20,40
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USBDe USBBT1EDR2 USB naar Klasse 1 Bluetooth Adapter met EDR is een ultracompacte adapter die Bluetooth-functionaliteit toevoegt aan een computer via een vrije USB-poort. Dit maakt het mogelijk apparaten draadloos te verbinden binnen een bereik van 100 meter met minimaal stroomverb...
Trendnet TBW-107UB 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Trendnet TBW-107UB 3Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€15,42
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de Micro Bluetooth USB Adapter (Model TBW-107UB) kunnen Bluetooth ingeschakelde apparaten zoals mobiele telefoons, toetsenborden en koptelefonen gebruiken maken van netwerken. Iets groter dan de afmeting van een penny, steek dit micro-apparaatje in een beschikbare USB poort op uw laptop of desktop en beleef een uitzonderlijke Bluetooth verbindi...
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
€39,82
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO biedt AVM een bijzonder krachtige WiFi-adapter voor draadloze verbinding met een FRITZ!Box en andere WiFi access points. De WiFi AC-standaard volgens de nieuwste MU-MIMO-technologie maakt ultrasnelle verbindingen met tot 433 MBit/s en grote reikwijdte mogelijk. Alle draadloze verbindingen zijn veilig versl...
TP-Link TL-WPS510U Draadloze LAN print server
TP-Link TL-WPS510U Draadloze LAN print server
€61,71
Maxict.nl
Gratis verzending
Wat dit product voor u kan doen De zakformaat draadloze printer server TL-WPS510U met 54Mbps is een ultra compacte printer server die een enkele USB printer in staat stelt te worden gedeeld in een draadloos netwerk. Het stelt u in staat om uw printer waar dan ook in huis of kantoor te plaatsen, waar het u het best uitkomt. Met de TL-WPS510U is er g...
TP-Link TL-PS310U USB Netwerkserver
TP-Link TL-PS310U USB Netwerkserver
€47,50
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze USB 2.0 Netwerkserver (Printerserver, Printserver) is het mogelijk om een USB apparaat zoals een printer, externe harde schijf of plotter te delen met meerdere computers door deze aan te sluiten op je netwerk. In combinatie met een 4 poorts USB hub kunnen er zelfs tot wel 4 apparaten op de netwerkserver worden aangesloten. Ideaal om USB ap...
StarTech 2-poorts PCI Express SuperSpeed USB 3.0 kaart met UASP-ondersteuning - 1 intern, 1 extern
StarTech 2-poorts PCI Express SuperSpeed USB 3.0 kaart met UASP-ondersteuning - 1 intern, 1 extern
€43,93
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de PEXUSB3S11 PCI Express USB 3.0 kaart kunt u één interne en één externe USB 3.0 poort via een PCI Express-sleuf op uw pc aansluiten. Uitgerust met een native NEC PCI Express hostcontroller-chipset biedt de nieuwe USB 3.0 kaart een datatransmissiesnelheid tot 5 Gbps en is neerwaarts compatibel met oudere USB 2.0 (480 Mbps) en 1.1 (12 Mbps) app...
D-LINK Netwerkkaart
D-LINK Netwerkkaart
€16,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met deze 1000BaseT PCI-adapter kunt u uw werkplek op Gigabit netwerken aansluiten en op deze wijze van een bandbreedte van maximaal 2000 Mbit in full-duplex modus gebruik maken. Dit betekent een verhoogde veiligheid bij het verzenden van tijdkritische gegevens en een optimale aansluiting op het netwerk en de server. De DGE-528T wordt op Cat.-5 kabe...
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
STAR TECH RAID controllerkaart PCI Express - 2 x FireWire
€49,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech.com 3-poort 2b 1a 1394 PCI Express FireWire Adapterkaart
StarTech.com 3-poort 2b 1a 1394 PCI Express FireWire Adapterkaart
€76,95
Megekko.nl
(2k+)
Voeg 2 native FireWire 800-poorten toe aan uw computer via een PCI Express uitbreidingsslot. Deze 3-poort PCI Express FireWire Adapterkaart kan worden geïnstalleerd in een PCI Express-slot en voegt twee IEEE1394b-poorten (9-pins FireWire 800) en één IEEE1394a-poort (6-pins FireWire 400) toe, dat zorgt voor een hoge compatibiliteit met een breed sca...
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
D-LINK AC1900 Ultra Wi-Fi USB Adapter
€62,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
SAMSUNG Wi-Fi-adapter voor smart TV
SAMSUNG Wi-Fi-adapter voor smart TV
€48,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
TP LINK 300 Mbps draadloos N mini USB-adapter
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
AVM FRITZ!WLAN Stick N v2
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
IMPERIAL Audio zendontvanger Bluetooth BART 1
IMPERIAL Audio zendontvanger Bluetooth BART 1
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
D-LINK DWA-182 Draadloze USB adapter
€36,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE
€177,87
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
De ST2000PEXPSE Dual Port PoE NIC biedt twee 10/100/1000 Mbps PoE RJ45-poorten die ieder maximaal 25,5 W vermogen kunnen leveren door een netwerkgegevensverbinding en voeding op één enkele kabel te combineren. Dit vermindert de kabelwarboel en maakt installatie op verre locaties makkelijker. Deze full/low profile Gigabit serveradapter ondersteunt d...
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapte
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 860 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapte
€51,57
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de FRITZ!WLAN Stick AC 860 Edition International biedt AVM een bijzonder krachtige WiFi-adapter voor draadloze verbinding met de FRITZ!Box of een willekeurig WiFi acces point. De gebruikte WiFi AC-standaard en de krachtige USB 3.0-interface maken ultrasnelle verbindingen met tot 866 Mbit/s (5 GHz) mogelijk. De nog grotere reikwijdte en bijzonde...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.