Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT-2912T - netværksadapte
Allied Telesis AT-2912T - netværksadapte
€133,03
Maxict.nl
Gratis verzending
AT-2912T - 10/100/1000T Secure Desktop Network Interface Card (PCIExpress)De AT-2912T Network Interface Card is een ideale oplossing voorGigabit ethernet naar de desktop in netwerken die afhankelijk zijnvan veilige en betrouwbare systemen.Met een low profile formaat en een PCIe x1 bus is de AT-2912Tgeschikt voor talloze systemen voor toepassing in...
Allied Telesis AT-SPSX netwerk media converter 1250 Mbit/s 850 nm
Allied Telesis AT-SPSX netwerk media converter 1250 Mbit/s 850 nm
€77,95
Directsale.nl
(1k+)
Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, -30 dBmW, -5 - 70 °C
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€134,42
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis 2711 Serie Fast Ethernet Network Interface Cards (NIC) zijn speciaal ontworpen voor Fiber-to-the-Desktop netwerken welke afhankelijk zijn van veilige en betrouwbare systemen. Met het PCIe x1 bus design is de 2711 serie de ideale oplossing voor overheids-, onderwijs- en andere netwerken met hoge eisen aan het beveiligingsniveau en lev...
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001 100Mbit/s
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001 100Mbit/s
€153,-
Directsale.nl
(1k+)
Allied Telesis AT-2711FX/ST-001, Bedraad, PCI, 100 Mbit/s
Allied Telesis AT-2911 stuksX/SC-001 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Allied Telesis AT-2911 stuksX/SC-001 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€292,42
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis 2911 serie Fiber-to-the-Desktop Network Interface Cards (NIC) zijn voorzien van een PCI Express ( PCIe x1 ) bus design en leveren de maximaal beschikbare bandbreedte en bus efficienty met een laag stroomverbruik. Deze Gigabit netwerk adapters zijn voorzien van diverse management features zoals Windows Management Instrumentation (WMI)...
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm
€127,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -36 dBmW, -5 - 70 °C
Allied Telesis AT-2911SFP/2-001 Fiber 1000 Mbit/s Intern
Allied Telesis AT-2911SFP/2-001 Fiber 1000 Mbit/s Intern
€196,95
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis 2911 serie Fiber-to-the-Desktop Network Interface Cards (NIC) zijn voorzien van een PCI Express ( PCIe x1 ) bus design en leveren de maximaal beschikbare bandbreedte en bus efficienty met een laag stroomverbruik. Deze Gigabit netwerk adapters zijn voorzien van diverse management features zoals Windows Management Instrumentation (WMI)...
Allied Telesis AT-2711FX/SC-001 Intern Fiber 100Mbit/s
Allied Telesis AT-2711FX/SC-001 Intern Fiber 100Mbit/s
€153,-
Directsale.nl
(1k+)
Allied Telesis AT-2711FX/SC-001
Allied Telesis AT-2911SFP/2-001 Fiber 1000 Mbit/s Intern
Allied Telesis AT-2911SFP/2-001 Fiber 1000 Mbit/s Intern
€213,34
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis 2911 serie Fiber-to-the-Desktop Network Interface Cards (NIC) zijn voorzien van een PCI Express ( PCIe x1 ) bus design en leveren de maximaal beschikbare bandbreedte en bus efficienty met een laag stroomverbruik. Deze Gigabit netwerk adapters zijn voorzien van diverse management features zoals Windows Management Instrumentation (WMI)...
Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€111,-
Directsale.nl
(1k+)
Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 2000 m, 1310 nm, -1 dBmW, 0 - 70 °C
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm
€73,99
Maxict.nl
Gratis verzending
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPFX/2 is toepasbaar...
Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 Intern Fiber 1000 Mbit/s
Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 Intern Fiber 1000 Mbit/s
€278,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Allied Telesis AT-2911SX/LC-001, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 1000 Mbit/s
Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€116,15
Maxict.nl
Gratis verzending
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPFX/15 is toepasbaar...
Allied Telesis 1000sx (lc) sfp, 550m
Allied Telesis 1000sx (lc) sfp, 550m
€69,67
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm. Overdrachtssnelheid packets: 2.125 Gbps, Fiber type: LC
Allied Telesis 1000lx (lc) sfp, 10km
Allied Telesis 1000lx (lc) sfp, 10km
€108,51
Maxict.nl
Gratis verzending
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Overdrachtssnelheid packets: 2.125 Gbps, Fiber type: LC
Allied Telesis SPZX80 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP 1550nm netwerk transceiver module
Allied Telesis SPZX80 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP 1550nm netwerk transceiver module
€500,65
Maxict.nl
Gratis verzending
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPZX80 heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen op...
StarTech .com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
StarTech .com 1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
€224,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een Ethernet-poort toe aan een pc client, server of werkstation met ondersteuning van vier netwerksnelheden 5G/2,5G/1G/100MbpsDeze NBASE-T PCIe-netwerkkaart met 4 snelheden biedt een goedkope netwerkupgrade-oplossing met toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden tot 5G, via uw bestaande Cat5e koperbekabeling.Voordelige Multi-Gigabit Ethern...
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart PCIe Intel Chip MM/SM
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart PCIe Intel Chip MM/SM
€246,78
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit...
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
StarTech 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
€340,34
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit...
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart PCI Express Intel XL710 chip
€412,05
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeurDeze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het...
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
StarTech 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
€614,62
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-...
StarTech Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Express Intel chip
StarTech Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart PCI Express Intel chip
€477,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg twee 40 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten met hoge bandbreedte toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de door u gewenste QSFP+ transceiverCreëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze dual-port QSFP+ netwerkinterfacekaart. Het voegt twee open QSFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation. De 40G NIC bevat een Intel-co...
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
-7%
Digitus DN-70543 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€15,69
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze netwerkantenne kan gebruikt worden met een apparaat die draadloos netwerk nodig heeft. (computer, media-apparaat...). De WPS software maakt de encryptie heel gemakkelijk. 300Mbps Realtek 8192 2T/2R.
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€9,84
Maxict.nl
Gratis verzending
De kleinste WLAN USB stick die, eens ingeplugd, daar kan blijven zitten. Het risico op breuk door vervoer van de laptop is bijna onmogelijk. Eenvoudig te installeren, geen driver of software nodig. Specificaties: Hogesnelheidsgegevensoverdracht tot maximaal 150 Mbps Voldoet aan de 802.11n-norm en is compatibel met de IEEE 802.11g/b normen Ondersteu...
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-30210-1 Bluetooth netwerkkaart & -adapter
€10,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Digitus DN-30210-1, Draadloos, USB, Bluetooth, Zwart
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Digitus DN-7042-1 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€9,95
Directsale.nl
(1k+)
Digitus DN-7042-1, Bedraad, USB, WLAN, IEEE 802.11n, 150 Mbit/s, Zwart
Card DIGITUS DN-70543 (USB 2.0)
Card DIGITUS DN-70543 (USB 2.0)
€14,12
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Let op! Levertijd langer dan normaal, ongeveer 1-5 werkdagen. Card DIGITUS DN-70543 (USB 2.0) EAN: 4016032316985 Merk: DII Informatie over product: * Manufacturer's code DN-70543 * Interfaces USB 2.0 * LAN ports WiFi, Wireless * WiFi standard 300 Mb/s - 802.11n * Type of antenna Internal, Unscrewed
Card network DIGITUS DN-7042-1 (USB 2.0)
Card network DIGITUS DN-7042-1 (USB 2.0)
€5,60
EchtVEELvoorweinig.nl
Beslist.be garantie
Let op! Levertijd langer dan normaal, ongeveer 1-5 werkdagen. Card network DIGITUS DN-7042-1 (USB 2.0) EAN: 4016032301691 Merk: DII Informatie over product: * Manufacturer's code DN-7042-1 * Interfaces USB 2.0 * LAN ports WiFi * WiFi standard 150 Mb/s - 802.11n * Type of antenna Internal
Netgear USB Adapter N300 Mini WNA3100M
Netgear USB Adapter N300 Mini WNA3100M
€17,04
Megekko.nl
(2k+)
-
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO
€37,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
USB naar netwerk adapter - Edimax (USB A 3.0 naar RJ45, Gigabit)
€22,95
Kabelshop.nl
(673)
USB to ethernet adapter van Edimax - Je kunt deze USB netwerk adapter gebruiken om een apparaat met USB A-ingang aan te sluiten op een RJ45-aansluiting. Dit is ideaal wanneer je een bedraad netwerk wilt aansluiten op je laptop of tablet die geen RJ45-ingang heeft. USB naar RJ45 adapter voor Fast Ethernet netwerkenJe kunt deze USB naar RJ45 adapter...
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
EMINENT Netwerkkaart PCI-e
€14,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
-
StarTech 4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart - Quad Port PCIe Gigabit NIC
StarTech 4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart - Quad Port PCIe Gigabit NIC
€293,37
Kabeldirect.nl
(2k+)
Nu kunt u vier aparte gigabit netwerkpoorten toevoegen aan uw client, server of werkstation via slechts één PCI Express-sleuf, voor aansluiting op meerdere netwerken zonder aanslag op uw budget. Betrouwbare verbinding met meerdere netwerken Deze 4-poorts netwerkkaart biedt krachtige connectiviteit voor uw bedrijfs- of overheidsomgeving, met onderst...
D-link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
D-link Wireless N Nano USB Adapter 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€13,38
Maxict.nl
Prijsdaling: €0,41
De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerkfunctionaliteit via de snelle USB 2.0-interface. Hiermee kunt u een snelle internetverbinding delen en krijgt u toegang tot gedeelde documenten, muziek en foto’s op het netwerk. Betrouwbare verbinding Deze krachtige draadloze adapter met...
Edimax EW-7612UAn V2 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Edimax EW-7612UAn V2 WLAN 300Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€20,69
Maxict.nl
Gratis verzending
Plaats de Edimax EW-7612UAn V2 in de USB-poort van uw computer en geniet van draadloze netwerktoegang met hoge snelheid. Met deze draadloze mini USB adapter kunt u snel en makkelijk uw desktop, laptop of notebook van een draadloze netwerkverbinding voorzien. U kunt genieten van gegevenssnelheden tot 300Mbps wanneer de Edimax EW-7612UAn V2 verbonden...
D-link DIR-825 draadloze router
D-link DIR-825 draadloze router
€54,12
Maxict.nl
Gratis verzending
Wireless N Quadband technologie voor een gelijktijdige draadloze verbinding via de 2,4 Ghz en de 5 Ghz frequentie.- D-Link SharePort technologie om uw USB-apparaten te delen.- Automatische prioriteitsbehandeling van gegevens, dank zij de intelligente Quality of Service (QoS).- Compatibel met Windows Vista.- Compatible met de WPS norm (Wi-Fi Protect...
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 2 EDR Draadloos Netwerkadapter
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 2 EDR Draadloos Netwerkadapter
€31,70
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg Bluetooth 2.0-functionaliteit met EDR toe aan een computer via USBDe USBBT2EDR2 USB naar Klasse 2 Bluetooth Adapter met EDR is een ultracompacte adapter die Bluetooth-functionaliteit toevoegt aan een computer via een vrije USB-poort. Dit maakt het mogelijk apparaten draadloos te verbinden binnen een bereik van 10 meter met minimaal stroomverbr...
Asus Bluetooth Adapter USB-BT400
Asus Bluetooth Adapter USB-BT400
€19,95
Megekko.nl
Gratis verzending
-
HP Enterprise 593717 Ethernet 10000 Mbit/s Intern
-18%
HP Enterprise 593717 Ethernet 10000 Mbit/s Intern
€110,10
Maxict.nl
Prijsdaling: €23,68
De NC523SFP is een achtweg (x8) PCI Express (PCIe) 10 Gigabit netwerkoplossing, voor een superieure bandbreedte in een ProLiant Ethernet-adapter. Deze PCI Express Gen 2 adapter met twee poorten ondersteunt SFP+ (small form factor pluggable) connectoren die DAC (Direct Attach Cable) voor copperomgevingen of glasvezeltransceivers en glasvezelkabels v...
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
AVM WLAN Stick AC 430 Edition International 583 Mbit/s
€39,52
Maxict.nl
Gratis verzending
Met de AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO biedt AVM een bijzonder krachtige WiFi-adapter voor draadloze verbinding met een FRITZ!Box en andere WiFi access points. De WiFi AC-standaard volgens de nieuwste MU-MIMO-technologie maakt ultrasnelle verbindingen met tot 433 MBit/s en grote reikwijdte mogelijk. Alle draadloze verbindingen zijn veilig versl...
Draadloze USB-Adapter N300 2.4 GHz Zwart
Draadloze USB-Adapter N300 2.4 GHz Zwart
€15,99
Kabeldirect.nl
(2k+)
Plaats de Edimax EW-7612UAn V2 in de USB-poort van uw computer en geniet van draadloze netwerktoegang met hoge snelheid. Met deze draadloze mini USB adapter kunt u snel en makkelijk uw desktop, laptop of notebook van een draadloze netwerkverbinding voorzien. U kunt genieten van gegevenssnelheden tot 300Mbps wanneer de Edimax EW-7612UAn V2 verbonden...
Sweex Notebook Cooling Station
Sweex Notebook Cooling Station
€16,95
Megekko.nl
(2k+)
PRODUCT FEATURES:Adjustable platform designComfortable wrist restBuilt-in 4-ports USB hubOn/off switchable cooling fans
TP-Link Single USB2.0 Port MFP and Storage Server Ethernet LAN print server
-9%
TP-Link Single USB2.0 Port MFP and Storage Server Ethernet LAN print server
€43,11
Maxict.nl
Gratis verzending
Met deze high speed printer server geeft u tot vier netwerk gebruikers toegang tot uw USB printer. Ook kunt u via het apparaat bestanden op uw externe USB harde schijf delen met andere gebruikers. Daarnaast is het mogelijk om webcams, memory card readers en dergelijke via de USB stekker op de PS310U aan te sluiten om ze op deze wijze aan uw netwerk...
HP Enterprise Virtual Connect Flex-10/10D Module for c-Class BladeSystem
HP Enterprise Virtual Connect Flex-10/10D Module for c-Class BladeSystem
€559,98
Maxict.nl
Gratis verzending
Vereenvoudig uw datacenter en maak het klaar voor verandering. Met de HP Virtual Connect Flex-10/10D-module voor c-Class BladeSystem kunnen beheerders de netwerkbandbreedte aan de serveredge instellen. VC Flex-10/10D-modules convergeren het verkeer over snelle 10-Gb-verbindingen naar servers met HP FlexFabric adapters. Elke module biedt vier instel...
HP Enterprise E-MSM710 Access Controller Ethernet 1000 Mbit/s
HP Enterprise E-MSM710 Access Controller Ethernet 1000 Mbit/s
€366,84
Maxict.nl
Gratis verzending
Samen met HP ProCurve MultiService Mobility (MSM) Access Points biedt de HP ProCurve MSM760 Access controller een hoogpresterende netwerkoplossing. De verbeterde architectuur is zonder dure controllerupgrades uit te breiden van IEEE 802.11a/b/g naar 802.11n. Krachtige identiteit- en rol-gebaseerde gebruikersaccountprofielen bieden intelligentie aan...
HP Jetdirect 2700w USB Wireless printserver
HP Jetdirect 2700w USB Wireless printserver
€255,16
Maxict.nl
Gratis verzending
Blijf onderweg productief en houd contact met HP ePrint mobiele printtechnologie1. Met de HP Jetdirect 2700w draadloze USB printserver kunt u printers draadloos laten werken, zodat u overal waar nodig over printers en MFP's beschikt2.Draadloze, veilige, gemakkelijk te installeren netwerkprinteraansluiting2. • Deze veilige draadloze oplossing geeft...
HP Enterprise HP Jetdirect 2700w USB Wireless printserver
HP Enterprise HP Jetdirect 2700w USB Wireless printserver
€286,07
Maxict.nl
Gratis verzending
Blijf onderweg productief en houd contact met HP ePrint mobiele printtechnologie1. Met de HP Jetdirect 2700w draadloze USB printserver kunt u printers draadloos laten werken, zodat u overal waar nodig over printers en MFP's beschikt2.Draadloze, veilige, gemakkelijk te installeren netwerkprinteraansluiting2.• Deze veilige draadloze oplossing geef...
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart - PSE / PoE PCI Express NIC
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart - PSE / PoE PCI Express NIC
€346,78
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met de ST4000PEXPSE 4-poorts PoE NIC kunt u vier gigabit Power over Ethernet-poorten via één PCI Express-sleuf toevoegen. Elke poort biedt een vermogen van max. 25,5 W, waarbij netwerkdata en voeding via één Ethernet-kabel worden gecombineerd met minder kabelwarboel en het extra gemak van op afstand bedienbare PoE-apparaten. De PCI Express PoE-kaar...
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart PSE / PoE PCI Express NIC
StarTech 4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart PSE / PoE PCI Express NIC
€277,63
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg 4 gigabit Power over Ethernet-poorten toe aan een PCI Express-computerMet de ST4000PEXPSE 4-poorts PoE NIC kunt u vier gigabit Power over Ethernet-poorten via één PCI Express-sleuf toevoegen. Elke poort biedt een vermogen van max. 25,5 W, waarbij netwerkdata en voeding via één Ethernet-kabel worden gecombineerd met minder kabelwarboel en h...
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile
€36,26
Kabeldirect.nl
(2k+)
De ST1000SPEX2L Low-Profile PCIe Gigabit netwerkkaart voegt een 10/100/1000 Mbps compatibele RJ45 Ethernetpoort toe aan een voor PCI Express geschikte client, server of werkstation, en biedt zo een handige aanvullende of vervangende netwerkinterface. Deze veelzijdige Gigabit NIC/serveradapter, die voldoet aan IEEE 802.3/u/ab-standaards en Jumbo Fra...
StarTech 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
StarTech 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
€415,98
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Deze netwerkadapterkaart met 5 snelheden biedt veelzijdige en voordelige netwerkverbindingen. U kunt een Ethernetpoort aan uw server of desktopcomputer toevoegen en hebt toegang tot uw netwerk bij meerdere snelheden: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps. Voordelige, multi-mode netwerkverbindingen Ontworpen voor laagvermogen- 1-poorts netwerkapplicatie...
StarTech 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
StarTech 1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
€322,03
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een Ethernetpoort toe aan een server of werkstation, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 MbpsDeze netwerkadapterkaart met 5 snelheden biedt veelzijdige en voordelige netwerkverbindingen. U kunt een Ethernetpoort aan uw server of desktopcomputer toevoegen en hebt toegang tot uw netwerk bij meerdere snelheden: 10...
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
-27%
StarTech 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
€21,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slotDe ST1000SPEX2L Low-Profile PCIe Gigabit netwerkkaart voegt een 10/100/1000 Mbps compatibele RJ45 Ethernetpoort toe aan een voor PCI Express geschikte client, server of werkstation, en biedt zo een handige aanvullende of vervangende netwerkinterface.Deze veelzijdige G...
StarTech 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1210 NIC
StarTech 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1210 NIC
€35,73
Maxict.nl
Gratis verzending
Vergroot de prestatie en capaciteiten van uw server of desktopcomputer door een Gigabit Ethernetpoort via een PCI Express sleuf toe te voegen voor een krachtige en voordelige netwerkoplossing.De prestatie en betrouwbaarheid die u eist van netwerkverbindingenDeze Gigabit Ethernet netwerkkaart maakt gebruik van de Intel I210-AT chipset, die is ontwor...
StarTech 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1210 NIC
StarTech 1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1210 NIC
€62,25
Kabeldirect.nl
(2k+)
Vergroot de prestatie en capaciteiten van uw server of desktopcomputer door een Gigabit Ethernetpoort via een PCI Express sleuf toe te voegen. Deze GbE (Gigabit Ethernet) netwerkkaart vereenvoudigt het maken van een krachtige, voordelige netwerkoplossing. De prestatie en betrouwbaarheid die u eist van netwerkverbindingen Deze PCI Express gigabit Et...
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart 550m
StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart 550m
€166,90
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI ExpressDe PEX1000MMSC 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel-tot-aan-het-bureau en maakt van een beschikbare PCI-E-slot een multi-mode SC-glasvezelaansluiting. De Gigabit Ethernet Glasvezel Netwe...
StarTech 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M
StarTech 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M
€545,70
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, high-performance netwerkconnectiviteit, en is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit netwerken via multi-mode glasvezel. De 10G netwerkkaart wordt geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver met een bereik tot 330 m, zodat u sne...
StarTech 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart PCIe Intel Chip M/M
StarTech 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart PCIe Intel Chip M/M
€384,97
Maxict.nl
Gratis verzending
Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, high-performance netwerkconnectiviteit, en is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit netwerken via multi-mode glasvezel. De 10G netwerkkaart wordt geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver met een bereik tot 330 m, zodat u sn...
StarTech 4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1350 NIC
StarTech 4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart PCI Express Intel 1350 NIC
€316,56
Maxict.nl
Gratis verzending
Hier is een betrouwbare en voordelige manier om vier krachtige gigabit Ethernetpoorten toe te voegen aan uw server of desktopcomputer, via één PCI Express-sleuf.Betrouwbare en high-performance netwerkverbindingDeze Gigabit Ethernet netwerkkaart maakt gebruik van de Intel I350-AM4 chipset, die is ontworpen voor de kracht, prestatie en verbeterde m...
StarTech 4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1350 NIC
StarTech 4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1350 NIC
€355,64
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Hier is een betrouwbare en voordelige manier om vier krachtige gigabit Ethernetpoorten toe te voegen aan uw server of desktopcomputer, via één PCI Express-sleuf. Betrouwbare en high-performance netwerkverbinding Deze Gigabit Ethernet netwerkkaart maakt gebruik van de Intel® I350-AM4 chipset, die is ontworpen voor de kracht, prestatie en verbeterde...
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ PCIe, Intel 82599 chipset
€387,35
Maxict.nl
Prijsdaling: €16,09
Creëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze voordelige glasvezelnetwerkkaart Deze netwerkkaart voegt twee open SFP+ sleuven toe aan uw server of high-powered werkstation, waardoor u uw server of werkstation gemakkelijk kunt aansluiten op een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze.Verstuur bestanden met grotere...
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
StarTech 2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
€453,79
Kabeldirect.nl
(2k+)
Creëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze voordelige glasvezelnetwerkkaart Deze netwerkkaart voegt twee open SFP+ sleuven toe aan uw server of high-powered werkstation, waardoor u uw server of werkstation gemakkelijk kunt aansluiten op een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze. Verstuur bestanden met grotere...
StarTech 1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart - PCI Express - Intel X550-AT Chip
StarTech 1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart - PCI Express - Intel X550-AT Chip
€415,98
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Hier is een krachtige en voordelige oplossing voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit Ethernet-netwerken via koperen kabels. Met deze PCI Express 10 G NIC kunt u een Ethernetpoort aan uw server of desktopcomputer toevoegen en hebt u toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps. Betrouwbare,...
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter PoE/PSE
StarTech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter PoE/PSE
€136,49
Maxict.nl
Gratis verzending
De ST2000PEXPSE Dual Port PoE NIC biedt twee 10/100/1000 Mbps PoE RJ45-poorten die ieder maximaal 25,5 W vermogen kunnen leveren door een netwerkgegevensverbinding en voeding op één enkele kabel te combineren. Dit vermindert de kabelwarboel en maakt installatie op verre locaties makkelijker.Deze full/low profile Gigabit serveradapter ondersteunt...
StarTech 1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart PCI Express Intel X550-AT Chip
StarTech 1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart PCI Express Intel X550-AT Chip
€271,66
Maxict.nl
Gratis verzending
Upgrade uw server of werkstation naar 10G netwerken over koperen kabels, door toevoeging van een 10GBase-T / NBASE-T RJ45 poortHier is een krachtige en voordelige oplossing voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit Ethernet-netwerken via koperen kabels. Met deze PCI Express 10 G NIC kunt u een Ethernetpoort aan uw server of des...
StarTech 2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip
StarTech 2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip
€529,53
Kabeldirect.nl
(2k+)
Nu kunt u 10 GbE netwerken toevoegen, terwijl u de installatiekosten tot een minimum beperkt. Met deze 10Gbase-T netwerkkaart (NIC) kunt u twee RJ45-poorten toevoegen via één PCI Express-sleuf, voor betrouwbare high-speed netwerkverbindingen met uw werkstations en servers zonder aanslag op uw budget. Veelzijdig en voordelig Deze veelzijdige 2-poort...
StarTech 2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip
StarTech 2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip
€419,48
Maxict.nl
Gratis verzending
Nu kunt u 10 GbE netwerken toevoegen, terwijl u de installatiekosten tot een minimum beperkt. Met deze 10Gbase-T netwerkkaart (NIC) kunt u twee RJ45-poorten toevoegen via één PCI Express-sleuf, voor betrouwbare high-speed netwerkverbindingen met uw werkstations en servers zonder aanslag op uw budget.Veelzijdig en voordeligDeze veelzijdige 2-poort...
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
€10,40
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze 1-poort PCI Fast Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een betrouwbare, kosteneffectieve Ethernet-netwerkverbinding. De netwerkkaart legt een eenvoudige verbinding met 10/100 Mbit/s Ethernet-netwerken, beschikt over een automatische regeling die de snelheid en duplex-functionaliteit van aangesloten apparaten detecteert en biedt full-duplex onder...
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
StarTech 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
€12,23
Maxict.nl
Gratis verzending
Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernetpoort toe aan een desktopcomputer via een PCI-slotDeze 1-poort PCI Fast Ethernet Netwerk-adapterkaart biedt een betrouwbare, kosteneffectieve Ethernet-netwerkverbinding. De netwerkkaart legt een eenvoudige verbinding met 10/100 Mbit/s Ethernet-netwerken, beschikt over een automatische regeling die de snelheid en duple...
StarTech 100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km
StarTech 100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km
€86,04
Maxict.nl
Gratis verzending
Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode ST glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slotDe PCI100MMST 100 Mbit/s PCI Ethernet Glasvezel (MM ST) Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel aan uw bureau, waarmee u een multimode ST glasvezelpoort kunt toevoegen aan uw systeem via een beschikbare standaard of low-profile PCI-slot.D...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.