Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Hirschmann ethernet-over-coax adapter MOKA32 (MoCa 2.0, 400Mbps)

v.a. 69,95

De Moka 32 is een Multimedia over Coax Adapter. Door het installeren van twee Moka 32-units heeft u beschikking tot betrouwbaar internet tot 400 mbps en televisie, zonder dat u nieuwe databedrading ho

Dell Wireless USB Dongle ( 725-10262 ) Netwerkadapter

81,33

De USB-Wireless-Dongle* is de ideale upgrade voor gebruikers, die een flexibele verbinding zonder av-kabel wensen. Stop dit compacte onderdeel in de WiFi aansluiting van uw Dell beamer, download de Wi...

König Micro Bluetooth versie 4.0 dongle

v.a. 10,95

Deze kleine mini bluetooth dongle koppelt uw PC draadloos aan mobiele apparaten zoals GSM's, PDA's en headsets. Bluetooth versie 4.0Bereik: tot 20 meterOverdrachtsnelheid: 3 MbpsAfmetingen...

Sweex 7.1 external USB sound card ( SC016 ) Geluidskaart

v.a. 33,95

de sweex externe usb-geluidskaart biedt een hoogwaardige oplossing voor het upgraden van het geluid van uw pc of laptop. de usb-geluidskaart wordt gevoed via usb en heeft een volledig duplex afspeel-...

D-Link Wireless N DWA-131 ( DWA-131 )

14,14

D-Link Wireless N Nano USB Adapter, Draadloos, USB, 300 Mbit/s, 2.4 - 2.4835, PIFA, Zwart De DWA-131 Wireless N USB-nano-adapter voorziet een notebook of desktop-pc van ongeëvenaarde draadloze netwerk...

TP-LINK TL-WN725N

8,-

De 150 Mbps Wireless N Nano USB-adapter TL-WN725N van TP-LINK biedt de mogelijkheid een desktop of notebook computer met 150 Mbps met een draadloos netwerk te verbinden. De miniatuur adapter is ontwor

Eminent EM4029 ( EM4029 ) Netwerkadapter

v.a. 14,99

EMINENT - 10/100/1000 MBPS PCI-E NETWERKADAPTERVelleman - EM4029 Specificaties EM4029Door de toenemende vraag naar bandbreedte dankzij audio-, videotoepassingen en websites vol met interactieve conten...

Wacom Bamboo Tablets Wireless Option ( ACK-40401-S ) Connectiekit voor digitaliseerder

v.a. 30,99

Wacom Wireless KitMet deze optionele accessoirekit kunt u uw tablet draadloos op uw computer aansluiten. De kit bevat een draadloze module en een oplaadbare accu voor uw tablet en een ontvanger voo...

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter ( TL-WN823N ) Netwerkadapter

v.a. 13,48

Sluit uw computer of laptop aan op een draadloos netwerk met de TP-Link® 300 Mbps Wireless-N mini-USB-adapter De kleine TP-Link® 300 Mbps Wireless-N mini-USB-adapter zorgt voor een snelle, betrouwbare...

TP-LINK TL-WN821N ( TL-WN821N )

13,48

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. Wat dit product maakt Met de Wireless-N-USB-adapter TL-WN821N kunt u een desktopcomputer of een lapto...

Linksys Mini AC Adapter AC580 ( AE6000-EU ) Netwerkadapter

32,99

Linksys AE6000 AC580 Wireless USB mini adapter. Kleur: zwart. Gratis verzending vanaf 20.- en snel geleverd! Grote producten gratis op de juiste plek geplaatst. Niet goed? Binnen 14 dagen gratis retou...

Sitecom LN 118 ( LN-118 ) Switch

v.a. 14,95

Met deze netwerkswitch sluit je tot vijf netwerkapparaten aan en kun je eenvoudig bestanden en randapparatuur delen met alle aangesloten gebruikers. De switch is uitgerust met een processor die ervoor...

TP-Link TL-WN822N High Gain Wireless N USB Adapter ( TL-WN822N ) Netwerkadapter

v.a. 15,-

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. De High-Gain-USB-adapter TL-WN822N is een 300 Mbps-Wireless-client waarmee u een desktop- of notebook...

Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter

53,60

gratis verzending bij > eur 35,- + ideal. thuiswinkel waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. de netgear ac1200 wifi-usb 3.0-adapter met high-gain antennes biedt een drie keer snellere toegang da...

TP-Link TG-3269 ( TG-3269 ) Netwerkadapter

13,19

De TG-3269 is een 10/100/1000Mbps, 32-bits 33/66MHz PCI-bus Gigabit Ethernet adapter. Met enkele UTP/STP en de Auto-Negotiation (Nway) functie ondersteuning, kan de kaart 10Mbps, 100Mbps of 1000Mbps s...

König USB 2.0 PCI Card ( CMP-USBCARD2HS )

v.a. 7,95

Creëert 4 externe USB 2.0 poorten en 1 interne USB 2.0 aansluiting.

DeLock PCI Express Card FireWire A 2+1 Port ( 89213 )

27,95

DeLOCK FireWire 400 PCI Express kaart - 3x 6-pins Met deze DeLOCK PCI Express kaart kunt u 2 externe en 1 interne FireWire 400 poorten toevoegen aan uw PC. U kunt op deze aansluiting bijvoorbeeld digi...

DeLock PCI Express Card > 2 x external USB 3.0 + 1 x internal 19 pin USB 3.0 ( 89315 )

29,-

DeLock PCI Express Card > 2 x external USB 3.0 + 1 x internal 19 pin USB 3.0 - USB-adapter - PCIe 2.0 low profile - USB, USB 2.0, USB 3.0 - 3 poorten

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter ( A6100-100PES ) Netwerkadapter

32,99

gratis verzending bij > eur 35,- + ideal. thuiswinkel waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. de netgear a6100 wifi usb mini adapter met ac600 dual band verbindt uw notebook of desktop-pc draadlo...

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

63,05

Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

198,40

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 37...

Sitecom DC 212 ( DC-212 ) POTS-splitser

v.a. 6,95

Met behulp van deze ADSL Splitter kun je via 1 telefoonlijn zowel je telefoon als je ADSL Modem aansluiten. Hierdoor wordt het direct mogelijk om tegelijkertijd te telefoneren en gebruik te maken van...

Cisco Catalyst 3560E-12SD-S ( X2-10GB-SR )

1223,20

Cisco X2 10 Gigabit Optical adapter die het portfolio aan 10GB optical adapters completeert en gebruikmaakt van bestaande glasvezelbekabeling om een uplink naar 10 Gigabit Ethernet te realiseren.

TP-LINK TL-WPS510U ( TL-WPS510U )

61,90

Gratis verzending bij > EUR 35,- + SOFORTbanking. BeCommerce Guaranteed. 2 jaar garantie op alle artikelen. De 54 Mbps Wireless-printserver TL-WPS510U in zakformaat is een ultracompacte printerserver,...

König CMP-WNUSB32 ( CMP-WNUSB32 )

v.a. 11,95

Deze compacte USB dongle maakt het mogelijk om snel en eenvoudig verbinding te maken met een draadloos netwerk. De dongle werkt via de IEEE802.11n standaard, en is ook compatibel met de IEEE802.11b/g

König PCI NETWORK CARD 10/100/1000 MBPS ( CMP-NWCARD22 ) Netwerkadapter

v.a. 7,95

Omschrijving: Met deze LAN PCI netwerkkaart kunt u eenvoudig uw PC met een snel en efficiënt netwerk verbinden Plaats de kaart in een vrije PCI-poort van uw PC en verbind de kaart met een netwerk om...

TP-Link TL-WDN4800 ( TL-WDN4800 ) Netwerkadapter

v.a. 39,90

gratis verzending bij > eur 35,- + sofortbanking. becommerce guaranteed. 2 jaar garantie op alle artikelen. de 450 mbps-wireless -n-dualband-pci-express-adapter tl-wdn4800 van tp-link maakt het mogeli...

Thrust Master WiFi USB Key ( 4160515 )

22,82

Haal het beste uit de PSP-console in huis- Met de Thrustmaster WiFi USB-stick voor PSP kan de PSP draadloos, snel, eenvoudig en betaalbaar op internet worden aangesloten.- De WiFi-stick maakt een acce...

Edimax EW-7722UTn V2

v.a. 14,95

Gratis verzending bij > EUR 35,- + SOFORTbanking. BeCommerce Guaranteed. 2 jaar garantie op alle artikelen. De EW-7722UTn V2 is een WiFi-USB-adapter met maximale snelheid en bereik. Deze WiFi USB-adap...

Sitecom WLA-2100 Wi-Fi USB Adapter N300 ( WLA-2100 ) Netwerkadapter

v.a. 19,95

met deze draadloze adapter kun je eenvoudig je desktop-pc of notebook aansluiten op een draadloos netwerk via usb. de adapter ondersteunt draadloze snelheden tot 300 mbps, mits je (modem)router draadl...

Sitecom WLA-2103 Wi-Fi USB Adapter N300 ( WLA-2103 ) Netwerkadapter

v.a. 29,95

heeft je notebook of pc geen voorzieningen voor draadloos internet? of wil je je notebook upgraden zodat die betere draadloze prestaties levert? plaats de wi-fi usb adapter n300 in je notebook of desk...

TP-Link ARCHER T2U

v.a. 18,-

802.11ac -De volgende generatie Wi-Fi De Archer T2U van TP-LINK is uitgerust met de nieuwe-generatie Wi-Fi standaard – 802.11ac – 3 maal sneller dan draadloos N. Met 433 Mbps over de kristalhelder...

Asus USB-AC55 Dual-band Wireless-AC1300 USB 3.0 wifi-adapter

v.a. 49,-

De USB-AC53 presenteert de eerste ASUS 802.11ac dual-band 2x2 antenne USB-adapter met snelheden tot 867Mbps/300Mbps in 5GHz/2.4GHz. De interne patch (PIFA) antennes bieden betere netwerkdekking, terwi

D-Link AC1900 Wi-Fi USB adapter

68,05

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. De AC1900 dual-band USB 3.0-adapter voorziet uw desktop-PC of laptop van actuele WiFi-AC-techniek. Zo...

Devolo WLAN USB Stick ( 9707 )

36,99

poorten & interfaces verbindingstechnologie draadloos hostinterface usb interface wlan intern nee usb-versie 2.0 bandbreedte overdrachtssnelheid (max) 433 mbit/s bandbreedte 5 ghz netwerk netwerkstand...

Edimax EW-7611ULB 2-in-1 N150 Wi-Fi & Bluetooth 4.0 Nano USB Adapter ( EW-7611ULB )

v.a. 17,95

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. De teksten voor dit artikel zijn een machinevertaling. De EW-7611ULB is klein 2-in-1 WLAN en Bluetoot...

Cisco 10720 ( SFP-GE-T= )

349,45

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B=

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100LX= )

315,60

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Fast Ethernet - 100Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560...

Edimax PS 1206U ( PS-1206U ) Printerserver

v.a. 40,95

PS-1206U is een draadloze printserver voor het delen van een USB-printer binnen een netwerk. Het ondersteunt het TCP/IP, NetBEUI, Linux en Mac-netwerkprotocol. PS-1206U ondersteunt de afdrukmethodes L

Cisco ( DS-SFP-FC4G-SW= ) Zendontvangermodule

104,95

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=

Canon BU-30 ( 2553B003 ) Printerserver

89,95

Deze BU-30 Bluetooth-adapter laat u draadloos afbeeldingen vanaf een willekeurig Bluetooth-apparaat printen.

Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= )

432,85

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial...

Cisco Supervisor Engine 7L-E ( SFP-10G-SR= )

611,60

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X Nexus 5010

Cisco Nexus 5020 ( SFP-10G-LR= )

2446,45

Cisco SFP-10G-LR=, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Sitecom LN 119 ( LN-119 ) Switch

v.a. 19,95

10-100Mbps Switch, ideaal voor het verdelen van uw internetaansluiting, of het aanleggen van een thuisnetwerk.- LED-lampjes die de status van elke poort aangeven- Deze 8 poorts netwerk switch...

Cisco Catalyst 2960S-24TS-S ( GLC-FE-100FX-RGD= )

v.a. 217,90

The Cisco® 100BASE-X Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network. Main features: -Hot-s...

Edimax EN-9235TX-32 ( EN-9235TX-32 )

v.a. 10,95

De Edimax Gigabit PCI adapters bieden een bedraad netwerk met grote prestaties voor uw desktop PC's. Sluit uw Gigabit zakelijke of thuisnetwerk aan op een van uw Gigabit PCI-adapters en u kunt direct

TP-LINK TG-3468 ( TG-3468 )

v.a. 13,-

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. De 10/100/1000 Mbps-PC-adapter TG-3468 is een hooggeïntegreerde en voordelige 32-bits Gigabit -PCIe-E...

DYMO LabelWriter 450 Duo ( S0929080 )

v.a. 95,78

Dankzij de LabelWriter Print Server kunt u uw LabelWriter-printers met uw medewerkers delen, om het even welke LabelWriter 400 of 450 series-printer op uw netwerk aansluiten en het gebruik van uw Labe

Linksys AE1200 Wireless-N USB Adapter ( AE1200-EE ) Netwerkadapter

26,99

Verbind uw computer of laptop in een handomdraai met een draadloos netwerk met de Linksys® AE1200 Wireless-N USB-adapter Met de Linksys® AE1200 USB-adapter kunt u uw computer of laptop met krachtige W...

König CMP-PCISER10 ( CMP-PCISER10 )

v.a. 12,95

Creëer 2 seriële poorten op je PC met deze interne PCI kaart. Ideaal wanneer je extra externe apparaten met een RS232 aansluiting wilt bedienen.

Edimax EW-7811Un

v.a. 9,95

De EW-7811Un is een nano draadloze USB-adapter die een maximaal bereik en snelheid biedt. Ondanks het formaat, ondersteunt deze kleine USB-adapter hogere datasnelheden tot wel 150Mbps indien verbonden

Edimax EN-9260TX-E

v.a. 11,95

De EN-9260TX-E netwerk adapter voor PC's met een PCI Express slot, biedt de nieuwste technologie in energiebeheer en Gigabit Ethernet netwerkverbindingen. De volledige bandbreedte capaciteit van de EN

Belkin USB 4.0 Bluetooth Adapter ( F8T065BF ) Netwerkadapter

20,99

Poorten & interfaces Verbindingstechnologie Draadloos Hostinterface USB Interface Bluetooth Intern Nee Design Kleur van het product Grijs Inhoud van de verpakking Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 ( I210T1BLK )

92,90

Intel I210T1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000BaseT(X), LAN co...

Sitecom LN 032 ( LN-032 ) Netwerkadapter

v.a. 34,95

Met de LN-032 USB 3.0 Gigabit Network Adapter kun je eenvoudig je desktop-PC of notebook aansluiten op een vast netwerk via USB. Maak verbinding met een bekabeld gigabitnetwerk Ondersteunt een bekabel...

DeLock PCI Express Card > 5 x external + 2 x internal USB 3.0 ( 89355 ) USB-adapter

v.a. 50,-

DeLOCK 89355, PCIe, USB 3.0, 5 Gbit/s, Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Wind

Sitecom CN 524 Micro Bluetooth 4.0 USB Adapter ( CN-524 ) Netwerkadapter

29,95

De Bluetooth 4.0 USB Adapter biedt eenvoudige communicatie tussen je notebook en Bluetooth-apparaten, zoals mobiele telefoons, printers, headsets, luidsprekers, toetsenborden of muizen. De adapter hee

Sitecom WLA-7100 Wi-Fi USB 3.0 Adapter AC1200 ( WLA-7100 ) Netwerkadapter

v.a. 49,95

Met deze draadloze adapter kun je je notebook of desktop-pc eenvoudig upgraden zodat deze ondersteuning bieden voor 802.11ac. De draadloze ac-technologie levert niet alleen de hoogste draadloze snelhe

Sitecom WLA-3100 ( WLA-3100 ) Netwerkadapter

v.a. 29,95

Deze Wi-Fi-adapter ondersteunt draadloze snelheden tot 150 Mbps op de frequentie van 2,4 GHz en tot 450 Mbps op de frequentie van 5 GHz, als je (modem)router deze snelheden ook ondersteunt. De standaa

Edimax EW-7612UAN V2

v.a. 15,95

Plaats de Edimax EW-7612UAn V2 in de USB-poort van uw computer en geniet van draadloze netwerktoegang met hoge snelheid. Met deze draadloze mini USB adapter kunt u snel en makkelijk uw desktop, laptop...

Devolo dLAN 500 AVpro UNI ( 1527 )

232,45

De dLAN 500 AVpro UNI is de eerste professionele all-round dLAN-adapter. dLAN-verbindingen kunnen met dit apparaat zowel via de stroomleiding als via coaxnetwerken of tweedraadsleidingen worden gereal

Edimax AC600 Draadloze Dual-Band Mini USB Adapter

v.a. 17,95

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. De volgende generatie van de 802.11ac WiFi-norm revolutioneert de internetverbinding en dus het surfe...

Edimax EU-4208

v.a. 11,95

-Ontworpen voor de Ultrabook De EU-4208 USB 2.0 Fast Ethernet Adapter van Edimax is speciaal ontworpen om Fast Ethernet connectiviteit te geven aan uw Ultrabook, of elke andere computer die geen Ether...

ASUS PCE-AC56 ( 90IG00K0-BM0000 )

v.a. 54,-

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. De eenvoudige manier om een desktop-PC naar supersnel 802.11ac WiFi van de volgende generatie te upgr...

Sitecom AC450 ( WLA-3001 ) Wi-Fi USB Adapter

v.a. 27,95

De volgende generatie Wi-Fi: upgrade je notebook of desktop-pc naar ondersteuning voor 802.11acMet deze draadloze adapter kun je je notebook of desktop-pc eenvoudig upgraden naar 802.11ac, de nieuws...

Edimax EU-4306

v.a. 23,95

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. Met snelheden tot 5 Gbit/s wordt de USB 3.0 steeds meer de nieuwe standaard voor gegevensoverdracht-t...

Edimax EW-7811DAC

v.a. 33,95

De volgende generatie 802.11ac draadloze standaard staat op het punt Wi-Fi te revolutionaliseren. Supersnelle 802.11ac dual-band routers zijn al beschikbaar, maar draadloze apparaten hebben nog steeds...

Edimax AC600 Wi-Fi Dual-Band High Gain USB Adapter

v.a. 27,95

De Edimax EW-7811UAC is een Wi-Fi-adapter die de 802.11ac standaard ondersteunt en snelheden tot 433Mbps levert op 5GHz - en daarmee bijna drie keer zo snel is als 802.11n apparaten. Upgrade uw PC's e

Samsung WIS15ABGNX

v.a. 53,80

Samsung WIS15 Dongle: Content direct op je Smart TV Met de Samsung WIS15 Dongle heb je op je Smart TV altijd toegang tot content vanuit multimedia-apparaten. Of je nu foto's wilt bekijken vanaf een ca...

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.