Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco AIR-ANT2524DG-R RP-TNC 4dBi antenne
Cisco AIR-ANT2524DG-R RP-TNC 4dBi antenne
€32,95
Directsale.nl
(594)
Cisco AIR-ANT2524DG-R, 4 dBi, 2.4/5, 2 dBi, 4 dBi, 50 Ohm, RP-TNC
Cisco Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
Cisco Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
€38,90
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Eisen aan de omgeving temperatuur bij opslag -40 - 85 °c temperatuur, in bedrijf -20 - 60 °c gewicht en omvang breedte 2,1 cm gewicht 40g hoogte 16,85 cm kenmerken aansluiting antenne rp-tnc antenna versterking (5 ghz) 4 dbi antenne versterking (2.4 ghz) 2 dbi frequentieband 2.4/5 ghz impedantie 50 ohm kleur van het product zwart polarisatie dual l
Nexus 2K/3K Single Fan reverse airflow
Nexus 2K/3K Single Fan reverse airflow
€120,67
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco Individual Fan, Reversed airflow - Ventilatoreenheid - voor Nexus 2148, 2224, 2232, 2232PP 10, 2248, 3016, 3048, 3548
Cisco AIR-ANT2524DB-R RP-TNC 4dBi antenne
Cisco AIR-ANT2524DB-R RP-TNC 4dBi antenne
€32,95
Directsale.nl
(594)
Cisco AIR-ANT2524DB-R, 4 dBi, 2.4/5, 2 dBi, 4 dBi, 50 Ohm, RP-TNC
Cisco Antenna/2.4Ghz 3dBi/5Ghz Low Profile Whi
Cisco Antenna/2.4Ghz 3dBi/5Ghz Low Profile Whi
€56,20
Megamobile.be
Gratis verzending
Beeldscherm beeldscherm type led beeldscherm, aantal kleuren 16.77 m beeldschermdiagonaal 139,7 cm (55") contrast ratio (dynamisch) 10000:1 frequentiebereik horizontaal 30 - 81 khz frequentiebereik verticaal 48 - 75 hz hd type full hd helderheid 700 cd/m² kijkhoek, horizontaal 178° kijkhoek, verticaal 178° oorspronkelijke beeldverhouding 16:9 pixel
Cisco 19 INCH RACK MOUNT KIT FOR
Cisco 19 INCH RACK MOUNT KIT FOR
€99,95
Directsale.nl
(594)
Cisco 19 INCH RACK MOUNT KIT FOR
Cisco 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4 dBiCeiling Omni Ant
Cisco 2.4 GHz 2dBi/5 GHz 4 dBiCeiling Omni Ant
€405,30
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Gewicht en omvang breedte 184 mm diepte 184 mm hoogte 25 mm inhoud van de verpakking aantal 1 kenmerken aansluiting antenne rp-tnc antenna versterking (5 ghz) 4 dbi antenne versterking (2.4 ghz) 2 dbi bedoeld voor binnen frequentieband 2.4 - 2.483 / 5.15 - 5.85 kleur van het product wit lengte snoer 0,91 m montage plafond soort antenne omni-directi
Cisco RCKMNT-1RU
Cisco RCKMNT-1RU
€59,95
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco RCKMNT-1RU, Cisco Catalyst 3560
Cisco Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
Cisco Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
€38,90
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Eisen aan de omgeving temperatuur bij opslag -40 - 85 °c temperatuur, in bedrijf -20 - 60 °c gewicht en omvang breedte 2,1 cm gewicht 40 g hoogte 16,8 cm kenmerken aansluiting antenne rp-tnc antenna versterking (5 ghz) 4 dbi antenne versterking (2.4 ghz) 2 dbi frequentieband 2.4/5 impedantie 50 ohm kleur van het product grijs polarisatie dual linea
Cisco 4G/3G Omnidirectional Dipole Antenna Omni-directional antenna TNC 2dBi antenne
Cisco 4G/3G Omnidirectional Dipole Antenna Omni-directional antenna TNC 2dBi antenne
€27,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco 4G/3G Omnidirectional Dipole Antenna, 2 dBi, 698-806 MHz; 824-894 MHz; 925-960 MHz; 1710-1885 MHz; 1920-1980 MHz; 2110-2170 MHz; 2500-2690 MHz, Omni-directional antenna, TNC, Mannelijk, 2.5:1 or less
Cisco 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBiDualBandOmni Antenna
Cisco 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBiDualBandOmni Antenna
€258,70
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Eisen aan de omgeving temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °c gewicht en omvang breedte 3,17 mm diameter 3,17 mm diepte 3,17 mm gewicht 170 g hoogte 28,2 cm kenmerken aansluiting antenne n-type antenna versterking (5 ghz) 7 dbi antenne versterking (2.4 ghz) 4 dbi bedoeld voor buiten frequentieband 2.4/5 horizontale balk wijdte (2.4 ghz) 30° horizontale
Cisco AIR-ANT2506 Omni-directional antenna RP-TNC 5.2dBi antenne
Cisco AIR-ANT2506 Omni-directional antenna RP-TNC 5.2dBi antenne
€120,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco AIR-ANT2506, 5,2 dBi, 50 Ohm, Omni-directional antenna, RP-TNC, Verticale polarisatie, 2:1, 1.5:1
Cisco Mounting Bracket/1040/1140/3500i Ceiling
Cisco Mounting Bracket/1040/1140/3500i Ceiling
€56,20
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Technische details compatibele producten ap-1040/1140/1260/3500/1600/2600/3600/3700 materiaal metaal
Cisco Standard Pole/Wall Mount Kit f AP1530
Cisco Standard Pole/Wall Mount Kit f AP1530
€94,10
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Technische details compatibele producten ap 1532
Cisco Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
Cisco Antenna/2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole
€38,90
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Eisen aan de omgeving temperatuur bij opslag -40 - 85 °c temperatuur, in bedrijf -20 - 60 °c gewicht en omvang breedte 2,1 cm gewicht 40g hoogte 16,85 cm kenmerken aansluiting antenne rp-tnc antenna versterking (5 ghz) 4 dbi antenne versterking (2.4 ghz) 2 dbi frequentieband 2.4/5 ghz impedantie 50 ohm kleur van het product zwart polarisatie dual l
Cisco 4G LTE articulating dipole antenna 700MH
Cisco 4G LTE articulating dipole antenna 700MH
€34,60
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Design certificering ce, fcc, bsmi formaat dop kleur van het product zwart, groen gewicht en omvang breedte 6,33 cm diepte 2,04 cm gewicht 12,4 g hoogte 8,9 mm overige specificaties stroomvoorziening via usb [ja] usb [ja] prestatie capaciteit 64 gb ondersteunt linux [ja] ondersteunt mac-besturingssysteem [ja] ondersteunt windows [ja] plug and play
Cisco Antenna/5.2dBi f Cisco 340
Cisco Antenna/5.2dBi f Cisco 340
€140,10
Megamobile.be
Gratis verzending
Eisen aan de omgeving temperatuur, in bedrijf -30 - 70 °c gewicht en omvang breedte 2,8 cm diepte 2,8 cm gewicht 17 g hoogte 29,2 cm inhoud van de verpakking aantal 1 kenmerken aansluiting antenne rp-tnc frequentieband 2.4 impedantie 50 ohm lengte snoer 0,91 m polarisatie vertically linear soort antenne omni-directioneel soort kabel rg-58 versterki

Misschien kunnen wij u helpen met de volgende gerelateerde producten

Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-LL Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-LL Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€959,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TS-LL, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco WAP581 2500Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt Wit
Cisco WAP581 2500Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt Wit
€370,20
VanGilsWeb.nl
(266)
Cisco WAP581, 2500 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11e,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE..., 10,100,1000,2500 Mbit/s, 200 gebruiker(s), 2.8 Gbps, 128 MB
Cisco Catalyst WS-C3650-48TS-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-48TS-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
€2289,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco Catalyst WS-C3650-48TS-L, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TS-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TS-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€3289,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TS-I, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C2960XR-24TD-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960XR-24TD-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€3109,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960XR-24TD-I, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TD-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TD-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€4109,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TD-I, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C2960X-24PSQ-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-24PSQ-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
€1649,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-24PSQ-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48LPS-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48LPS-I Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
€3919,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48LPS-I, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€1669,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-L, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3650-48FS-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-48FS-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€5349,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C3650-48FS-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€4619,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3650-24PS-E, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
€4189,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-E, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-L Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
€1509,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3650-24TS-L, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3650-48PS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-48PS-E Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€8799,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C3650-48PS-E, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3650-24TD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24TD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart netwerk-switch
€2989,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3650-24TD-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m
€65,95
Directsale.nl
Beslist.be garantie
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
Cisco Catalyst WS-C3650-48FD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-48FD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€6119,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3650-48FD-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m
€407,-
Directsale.nl
(594)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
Cisco Catalyst WS-C3650-24PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-24PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€3539,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco Catalyst WS-C3650-24PD-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
Cisco 10GBASE-SR X2 Module 10000Mbit/s 850nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 10000 Mbit/s, 10000BASE-SR, Bedraad, 300 m, 850 nm, 4 W
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km
€234,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SM LC 70 km, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, ZX, Vezel-optiek
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€1879,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C3850-24P-L Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-24P-L Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€3239,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Catalyst WS-C3850-24P-L, Managed, Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C3560CX-8TC-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3560CX-8TC-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit netwerk-switch
€759,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3560CX-8TC-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C3850-48T-L Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-48T-L Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
€4809,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-48T-L, Managed
Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-LL Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-LL Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€1679,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-LL, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C3850-24S-E Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-24S-E Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
€12329,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-24S-E, Managed, Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C2960X-48LPD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-48LPD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
€3249,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48LPD-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco WS-C3560CX-12PD-S Beheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit netwerk-switch
Cisco WS-C3560CX-12PD-S Beheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit netwerk-switch
€1269,-
Directsale.nl
(594)
Cisco WS-C3560CX-12PD-S, Beheerde netwerkswitch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, Ophangsysteem voor aan de muur
Cisco Aironet 1815w 1000Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
Cisco Aironet 1815w 1000Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
€169,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Aironet 1815w, 1000 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.11r,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 867 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.18 - 5.32, 5.5 - 5.6, 5.64 - 5.7, 400 gebruiker(s)
Cisco Small Business SG300-52P Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
Cisco Small Business SG300-52P Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
€1489,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco Small Business SG300-52P, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPD-L Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
€3169,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPD-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco AIR-AP3802E-E-K9 5200Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Cisco AIR-AP3802E-E-K9 5200Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€1009,-
Directsale.nl
(594)
Cisco AIR-AP3802E-E-K9, 5200 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., 2500,5000,10,100,1000 Mbit/s, 2600 Mbit/s, External, Wit
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
Cisco X2-10GB-LR-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s X2 netwerk transceiver module
€1689,-
Directsale.nl
(594)
Cisco X2-10GB-LR-RF, 10000 Mbit/s, X2, Vezel-optiek, 1310 nm, 10000 m
Cisco Catalyst WS-C3850-24P-E-RF Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-24P-E-RF Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€4779,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-24P-E-RF, Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-S Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-S Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€1179,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-S, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S Managed Zwart, Grijs netwerk-switch
€15699,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S, Managed, Rack-montage
Cisco 3850-24S-S Beheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart, Grijs
Cisco 3850-24S-S Beheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart, Grijs
€10109,-
Directsale.nl
(594)
Cisco 3850-24S-S, Beheerde netwerkswitch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€6579,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-48P-S, Managed, Power over Ethernet (PoE)
Cisco 1941 w/G2 GE 2EHWIC Slots 256MB CF
Cisco 1941 w/G2 GE 2EHWIC Slots 256MB CF
€764,93
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Cisco 1941 - Router - GigE - rack-uitvoering
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart netwerk-switch
€5609,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco Catalyst WS-C3650-48PD-S, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Cisco WS-C2960X-24TDL-RF Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
Cisco WS-C2960X-24TDL-RF Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart netwerk-switch
€1579,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco WS-C2960X-24TDL-RF, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage
Cisco Small Business SG200-50FP Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
Cisco Small Business SG200-50FP Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
€1349,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Small Business SG200-50FP, Beheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco ISR 4221 Ethernet LAN Zwart bedrade router
Cisco ISR 4221 Ethernet LAN Zwart bedrade router
€789,-
Directsale.nl
(594)
Cisco ISR 4221, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah, BGP,EIGRP,OSPF,RIP,RIP-2, 3DES,128-bit AES,256-bit AES,DES,MD5,RSA,SHA-256, Zwart, 1U
Cisco Catalyst WS-C3850-12X48U-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C3850-12X48U-S Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart, Grijs netwerk-switch
€10199,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C3850-12X48U-S, Managed, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco 2960-CX Unmanaged network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit
Cisco 2960-CX Unmanaged network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit
€589,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Cisco 2960-CX, Unmanaged network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPS-L Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPS-L Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart netwerk-switch
€2619,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPS-L, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco CATALYST 9300 48-PORT DATA ONL
Cisco CATALYST 9300 48-PORT DATA ONL
€3589,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Catalyst 9300 48 port data only Network Advantage
Cisco SG110-16 Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart
Cisco SG110-16 Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart
€133,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco SG110-16, Onbeheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex
Cisco SG110-16 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart
-26%
Cisco SG110-16 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart Zwart
€111,10
VanGilsWeb.nl
(266)
Cisco SG110-16, Unmanaged network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 32 Gbit/s
Cisco Aironet 1540 867Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Cisco Aironet 1540 867Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€639,-
Directsale.nl
(594)
Cisco Aironet 1540, 867 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1x, 10,100,1000 Mbit/s, 27 dBmW, IEC 60529 IP67, NEMA 250-2008, NEMA 250-2008, EN 60068-2-5, MIL-STD-810, UL60950, CAN/CSA-C22.2 #..., Ethernet (RJ-45)
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m
€305,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, SR, Vezel-optiek
Cisco AIR-AP2802E-E-K9 5200Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
Cisco AIR-AP2802E-E-K9 5200Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
€689,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Cisco AIR-AP2802E-E-K9, 5200 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 2600 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.18 - 5.32, 5.5 - 5.6, 5.64 - 5.7, 256 MB
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.