Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
HP Enterprise KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
€68,38
Maxict.nl
Gratis verzending
KVM Console USB Interface Adapter Zwart toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
HP Enterprise X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
€9069,82
Maxict.nl
Gratis verzending
X135 10G XFP LC ER Vezel-optiek 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€785,33
Maxict.nl
Gratis verzending
MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AF625A interfacekaart/-adapter
HP Enterprise AF625A interfacekaart/-adapter
€116,22
Maxict.nl
Gratis verzending
AF625A interfacekaart/-adapter
HP Enterprise 378929-B21 Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise 378929-B21 Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€603,97
Maxict.nl
Gratis verzending
378929-B21 Vezel-optiek 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€56,95
Maxict.nl
Gratis verzending
8Gb Short Wave B-Series SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€7429,24
Maxict.nl
Gratis verzending
X132 10G SFP+ LC ER 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
€1378,11
Maxict.nl
Gratis verzending
StorageWorks B-Series Switch 4Gb 10km LW 4000Mbit/s netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Long Wave 10km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 8Gb Long Wave 10km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€1785,49
Maxict.nl
Gratis verzending
8Gb Long Wave 10km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
€2623,01
Maxict.nl
Gratis verzending
X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise 453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
HP Enterprise 453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
€303,60
Maxict.nl
Gratis verzending
453151-B21 1000Mbit/s SFP 850nm netwerk transceiver module
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€63,80
Maxict.nl
Gratis verzending
AJ718A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
HP Enterprise Aruba 100M SFP LC FX Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise Aruba 100M SFP LC FX Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€145,41
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 100M SFP LC FX Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€1113,07
Maxict.nl
Gratis verzending
X122 1G SFP LC BX-D Transceiver Vezel-optiek 1490nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
HP Enterprise X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
€6263,37
Maxict.nl
Gratis verzending
X150 100G CXP MPO SR 100m Multimode Transceiver Vezel-optiek 850nm 100000Mbit/s CXP netwerk transceiver module
HP Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€2088,81
Maxict.nl
Gratis verzending
X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
HP Enterprise 1820-48G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise 1820-48G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€309,64
Maxict.nl
Gratis verzending
1820-48G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2540 48G 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2540 48G 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€1296,87
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2540 48G 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise 3600-24-PoE+ v2 EI Switch
HP Enterprise 3600-24-PoE+ v2 EI Switch
€466,25
Maxict.nl
Gratis verzending
3600-24-PoE+ v2 EI Switch
HP Enterprise ProCurve E2615-8-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Power over Ethernet (PoE)
HP Enterprise ProCurve E2615-8-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Power over Ethernet (PoE)
€455,48
Maxict.nl
Gratis verzending
ProCurve E2615-8-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Power over Ethernet (PoE)
HP 1820-48G
HP 1820-48G
€346,-
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1820-48G is een switch voor grote bedrijven en is voorzien van 48 ethernetpoorten en 4 SFP poorten om een glasvezelverbinding direct op de switch aan te sluiten. Je configureert alle instellingen van deze switch via de webinterface. Zo is het mogelijk om tot het bedrijfsnetwerk op te delen in maximaal 64 virtuele netwerken via VLAN, zo bepaal...
HP Enterprise ProCurve 2620-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
HP Enterprise ProCurve 2620-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
€444,94
Maxict.nl
Gratis verzending
ProCurve 2620-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
HP 1820-8G-PoE+ (65W)
HP 1820-8G-PoE+ (65W)
€254,90
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1820-8G-PoE+ (65W) is een is een managed switch voor kleine en middelgrote bedrijven. De switch is voorzien van 8 poorten met een maximale snelheid van 1 Gbps en 2 SFP poorten om bijvoorbeeld een snelle glasvezelverbinding direct op de switch aan te sluiten. De switch heeft 4 poorten die geschikt zijn voor PoE, zo voorzie je apparaten als tel...
HP Enterprise FlexFabric 5940 4-slot Beheerde netwerkswitch L2/L3 None 2U Zwart
HP Enterprise FlexFabric 5940 4-slot Beheerde netwerkswitch L2/L3 None 2U Zwart
€11461,35
Maxict.nl
Gratis verzending
FlexFabric 5940 4-slot Beheerde netwerkswitch L2/L3 None 2U Zwart
HP 1820-24G
HP 1820-24G
€204,-
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1820-24G is een netwerkswitch voor middelgrote en grote bedrijven. De switch heeft 24 netwerkaansluitingen met een maximale snelheid van 1 Gbps en 2 SFP poorten waarop je een glasvezelverbinding kunt aansluiten. Je past alle instellingen van deze managed switch aan via de webinterface. Dankzij VLAN deel je het bedrijfsnetwerk op in maximaal 6...
HP Enterprise 1920-24G-PoE+ (180W) Switch Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zilver
HP Enterprise 1920-24G-PoE+ (180W) Switch Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zilver
€579,32
Maxict.nl
Gratis verzending
1920-24G-PoE+ (180W) Switch Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zilver
HP Enterprise 2530-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
HP Enterprise 2530-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
€211,21
Maxict.nl
Gratis verzending
2530-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
HP Enterprise BladeSystem 2530-48G 19U Zwart
HP Enterprise BladeSystem 2530-48G 19U Zwart
€702,09
Maxict.nl
Gratis verzending
BladeSystem 2530-48G 19U Zwart
HP Enterprise E2915-8G-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Power over Ethernet (PoE)
HP Enterprise E2915-8G-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Power over Ethernet (PoE)
€951,82
Maxict.nl
Gratis verzending
E2915-8G-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Power over Ethernet (PoE)
HP Enterprise OfficeConnect 1920 24G Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1920 24G Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€398,39
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1920 24G Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1420 24G Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
HP Enterprise OfficeConnect 1420 24G Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
€147,57
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1420 24G Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
HP Enterprise OfficeConnect 1820-24G-PoE+ Switch
HP Enterprise OfficeConnect 1820-24G-PoE+ Switch
€332,25
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1820-24G-PoE+ Switch
HP Enterprise 2530-8 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
HP Enterprise 2530-8 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
€220,60
Maxict.nl
Gratis verzending
2530-8 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
HP Enterprise FlexFabric 5940 2-slot Beheerde netwerkswitch L2/L3 None 1U Zwart
HP Enterprise FlexFabric 5940 2-slot Beheerde netwerkswitch L2/L3 None 1U Zwart
€10015,47
Maxict.nl
Gratis verzending
FlexFabric 5940 2-slot Beheerde netwerkswitch L2/L3 None 1U Zwart
HP Enterprise HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24 x TP, 4 x SFP
HP Enterprise HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24 x TP, 4 x SFP
€714,03
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 2530-24G-PoE+. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24. Full duplex. Switchingcapaciteit: 56 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 19U
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 2530-48 BULK Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 2530-48 BULK Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs
€449,-
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 2530-48 BULK . Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100). Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Switchingcapaciteit: 17,6 Gbit/s, Throughput: 13 Mpps, Latentie (10-100 Mbps): 6,6 µs. Kleur van het product: Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1620 24G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1620 24G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€163,80
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1620 24G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Grijs
€2038,10
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1420 8G PoE+ (64W) Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1420 8G PoE+ (64W) Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€125,19
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1420 8G PoE+ (64W) Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2920 24G POE+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2920 24G POE+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€1058,27
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2920 24G POE+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP 1820-24G-PoE+ (185W)
HP 1820-24G-PoE+ (185W)
€510,99
Coolblue.be
Gratis verzending
De HP 1820-24G-PoE+ (185W) is een switch voor middelgrote en grote bedrijven. De switch beschikt over 24 netwerkaansluitingen en 2 SFP poorten om een glasvezelverbinding aan te sluiten. Er zijn 12 netwerkaansluitingen geschikt voor Power over Ethernet. Zo voorzie je apparaten als telefoons en ip-camera's via de netwerkkabel van stroom. De switch he...
HP Enterprise OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€1213,78
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise 1420-16G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise 1420-16G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€121,57
Maxict.nl
Gratis verzending
1420-16G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN network switch module
HP Enterprise Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN network switch module
€6207,91
Maxict.nl
Gratis verzending
Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN network switch module
HP Enterprise Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€2498,43
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise A 5800-24G-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise A 5800-24G-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€1196,63
Maxict.nl
Gratis verzending
A 5800-24G-PoE Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1920S 48G 4SFP Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1920S 48G 4SFP Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€380,48
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1920S 48G 4SFP Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2620 48 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2620 48 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
€729,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2620 48 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
HP Enterprise FlexFabric 5940 4-slot Chassis with 2 Fans 4 PS Bundle Beheerde netwerkswitch L2/L3 2U Zwart
HP Enterprise FlexFabric 5940 4-slot Chassis with 2 Fans 4 PS Bundle Beheerde netwerkswitch L2/L3 2U Zwart
€15864,99
Maxict.nl
Gratis verzending
FlexFabric 5940 4-slot Chassis with 2 Fans 4 PS Bundle Beheerde netwerkswitch L2/L3 2U Zwart
HP Enterprise Aruba 2930F 48GPoE+4SFP+740W Swch
HP Enterprise Aruba 2930F 48GPoE+4SFP+740W Swch
€3143,66
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2930F 48GPoE+4SFP+740W Swch
HP Enterprise BladeSystem Brocade Beheerde netwerkswitch Grijs
HP Enterprise BladeSystem Brocade Beheerde netwerkswitch Grijs
€16420,43
Maxict.nl
Gratis verzending
BladeSystem Brocade Beheerde netwerkswitch Grijs
HP Enterprise Aruba 2920 48G POE+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2920 48G POE+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€1809,94
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2920 48G POE+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€1115,47
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2930F 48G 4SFP Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise 5500-24G-PoE+EI Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart
HP Enterprise 5500-24G-PoE+EI Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart
€4505,18
Maxict.nl
Gratis verzending
5500-24G-PoE+EI Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart
HP Enterprise OfficeConnect 1405 5G v3 Onbeheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1405 5G v3 Onbeheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
€34,16
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1405 5G v3 Onbeheerde netwerkswitch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
HP Enterprise AF651A Zwart KVM-switch
HP Enterprise AF651A Zwart KVM-switch
€611,61
Maxict.nl
Gratis verzending
AF651A Zwart KVM-switch
HP Enterprise 5120 8G PoE+ (65W) SI Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise 5120 8G PoE+ (65W) SI Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€772,19
Maxict.nl
Gratis verzending
5120 8G PoE+ (65W) SI Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis
HP Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis
€3216,40
Maxict.nl
 
7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis
HP Enterprise 1820-24G Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
HP Enterprise 1820-24G Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
€159,03
Maxict.nl
Gratis verzending
1820-24G Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
HP Enterprise Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€1631,62
Maxict.nl
Gratis verzending
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP 1405-8G v3
HP 1405-8G v3
€51,99
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1405-8G v3 is een compacte switch voor kleine bedrijven. De switch heeft 8 netwerkaansluitingen met een maximale snelheid van 1 Gbps. Je monteert de switch eenvoudig onder een bureau of aan de muur. Dankzij Quality of Service geef je bepaald netwerkverkeer voorrang. Zo komen telefoongesprekken of mails zonder vetraging binnen als iemand grote...
HP Enterprise OfficeConnect 1420 5G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1420 5G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€38,76
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1420 5G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
HP 1820-8G
HP 1820-8G
€121,99
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1820-8G is een netwerkswitch voor kleine en middelgrote bedrijven. De switch heeft 8 netwerkaansluitingen met een snelheid van 1 Gbps. Je kunt alle instellingen van deze managed switch configureren via de webinterface. Zo is het mogelijk om tot het bedrijfsnetwerk op te delen in maximaal 64 virtuele netwerken via VLAN, zo bepaal je per gebrui...
HP Enterprise 12508 AC Switch Chassis
HP Enterprise 12508 AC Switch Chassis
€10946,28
Maxict.nl
 
12508 AC Switch Chassis
HP Enterprise 5930-32QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart
HP Enterprise 5930-32QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart
€28428,84
Maxict.nl
Gratis verzending
5930-32QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart
HP Enterprise OfficeConnect 1420 5G PoE+ (32W) Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise OfficeConnect 1420 5G PoE+ (32W) Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€98,70
Maxict.nl
Gratis verzending
OfficeConnect 1420 5G PoE+ (32W) Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
HP Enterprise J9979A HP 1820-8G Switch
HP Enterprise J9979A HP 1820-8G Switch
€95,82
Maxict.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 1820-8G. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Rack-montage, Vorm...
HP Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis
HP Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis
€7863,71
Maxict.nl
 
JC612A 14U Zwart netwerkchassis
HP Enterprise HP 2530-48-PoE+ Switch
HP Enterprise HP 2530-48-PoE+ Switch
€575,49
Maxict.nl
Gratis verzending
HP 2530-48-PoE+ Switch
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.