Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
HP NFC adapter Wireless voor mobiel afdrukken 1200 W
€67,99
Mediamarkt.be
Gratis verzending
Met het HP accessoire voor mobiel afdrukken kunnen mobiele apparaatgebruikers draadloos afdrukken zonder een printer te zoeken of verbinding te maken met hun bedrijfsnetwerk. Kies voor touch-to-print draadloos afdrukken vanaf NFC-compatibele apparaten of via een peer-to-peer verbinding.
HP OfficeConnect OC20
HP OfficeConnect OC20
€129,99
Coolblue.be
Gratis verzending
De HP OfficeConnect OC20 is een access point welke je eenvoudig in je bestaande netwerk integreert. Het access point is geschikt voor klein zakelijk gebruik. Met een netwerkkabel maak je een wifi-netwerk aan op kantoor. Het unieke aan het access point is dat je hem via de app op je smart device installeert. Ook wanneer je niet op kantoor bent is he...
HPE R110 Wireless 11n VPN WW Rtr
HPE R110 Wireless 11n VPN WW Rtr
€289,99
Replacedirect.be
(335)
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+(370W) Switch
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+(370W) Switch
€1289,74
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+(370W) SwitchHP 1950 Switches are smart web-managed Gigabit switches with 10G uplinks, for small business customers needing advanced high-performance connections. The series has two standard models and two PoE+ models, 24 and 48
HP Intel dual-band Wireless
HP Intel dual-band Wireless
€82,99
Replacedirect.be
Gratis verzending
-
HP 1405-8G v3
HP 1405-8G v3
€54,99
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1405-8G v3 is een compacte switch voor kleine bedrijven. De switch heeft 8 netwerkaansluitingen met een maximale snelheid van 1 Gbps. Je monteert de switch eenvoudig onder een bureau of aan de muur. Dankzij Quality of Service geef je bepaald netwerkverkeer voorrang. Zo komen telefoongesprekken of mails zonder vetraging binnen als iemand grote...
HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac & BT Interne Netwerkkaart
HP Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac & BT Interne Netwerkkaart
€112,99
Replacedirect.be
Gratis verzending
Voeg snellere en ruimere connectiviteit toe aan uw HP Z workstation met de Intel 8260 802.11 a/b/g/n/ac met Bluetooth 4.2 PCIe NIC.
HP 1820-24G-PoE+ (185W)
HP 1820-24G-PoE+ (185W)
€499,-
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1820-24G-PoE+ (185W) is een switch voor middelgrote en grote bedrijven. De switch beschikt over 24 netwerkaansluitingen en 2 SFP poorten om een glasvezelverbinding aan te sluiten. Er zijn 12 netwerkaansluitingen geschikt voor Power over Ethernet. Zo voorzie je apparaten als telefoons en ip-camera's via de netwerkkabel van stroom. De switch he...
HP Qlogic Host Bus Adapter 8GB FC Dual-port PCI-E
HP Qlogic Host Bus Adapter 8GB FC Dual-port PCI-E
€749,99
Replacedirect.be
Gratis verzending
-
HP 1820-24G
HP 1820-24G
€204,-
Coolblue.be
Gratis verzending
De HP 1820-24G is een netwerkswitch voor middelgrote en grote bedrijven. De switch heeft 24 netwerkaansluitingen met een maximale snelheid van 1 Gbps en 2 SFP poorten waarop je een glasvezelverbinding kunt aansluiten. Je past alle instellingen van deze managed switch aan via de webinterface. Dankzij VLAN deel je het bedrijfsnetwerk op in maximaal 6...
HP Broadcom Laptop Interne Netwerkkaart
HP Broadcom Laptop Interne Netwerkkaart
€119,99
Replacedirect.be
Gratis verzending
-
HP 1420-16G
HP 1420-16G
€117,99
Coolblue.be
Gratis verzending
De HP 1420-16G is een professionele switch voor kleine en middelgrote bedrijven. De switch heeft 16 netwerkaansluitingen van 1 Gbps en kan geïnstalleerd worden in een serverkast. Dankzij Quality of Service geef je bepaald netwerkverkeer voorrang. Zo komen belangrijke telefoontjes ook storingsvrij binnen als iemand in de andere kamer aan het downlo...
HPE 1420 5G Switch
HPE 1420 5G Switch
€32,12
Replacedirect.be
(335)
-
HP 3 Poorts USB C naar USB A HUB (Z8W90AA)
HP 3 Poorts USB C naar USB A HUB (Z8W90AA)
€34,99
Coolblue.be
Gratis verzending
De HP 3 Poorts USB C naar USB A HUB (Z8W90AA) sluit je via usb c aan op een laptop of tablet om deze vervolgens te verbinden met 3 verschillende usb a devices. Maak tegelijkertijd verbinding met bijvoorbeeld een toetsenbord en muis en laad ook nog eens je smartphone op dankzij de laadfunctie. Daarnaast komen alle kabels samen in de usb hub en dit v...
HP 1820-8G
HP 1820-8G
€121,99
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1820-8G is een netwerkswitch voor kleine en middelgrote bedrijven. De switch heeft 8 netwerkaansluitingen met een snelheid van 1 Gbps. Je kunt alle instellingen van deze managed switch configureren via de webinterface. Zo is het mogelijk om tot het bedrijfsnetwerk op te delen in maximaal 64 virtuele netwerken via VLAN, zo bepaal je per gebrui...
HP LT4120 Laptop Interne Netwerkkaart
HP LT4120 Laptop Interne Netwerkkaart
€199,99
Replacedirect.be
(335)
Lees e-mail, browse op internet en maak verbinding met uw bedrijfsnetwerk via speciaal breedband van de HP lt4120 LTE/EV-DO/HSPA+ WWAN.
HP 1820-48G
HP 1820-48G
€346,-
Coolblue.be
Gratis verzending
De HP 1820-48G is een switch voor grote bedrijven en is voorzien van 48 ethernetpoorten en 4 SFP poorten om een glasvezelverbinding direct op de switch aan te sluiten. Je configureert alle instellingen van deze switch via de webinterface. Zo is het mogelijk om tot het bedrijfsnetwerk op te delen in maximaal 64 virtuele netwerken via VLAN, zo bepaal...
HP X121 1 GBit LC SX SFP-Transceiver
HP X121 1 GBit LC SX SFP-Transceiver
€79,99
Replacedirect.be
(335)
-
HP 1820-8G-PoE+ (65W)
HP 1820-8G-PoE+ (65W)
€254,90
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1820-8G-PoE+ (65W) is een is een managed switch voor kleine en middelgrote bedrijven. De switch is voorzien van 8 poorten met een maximale snelheid van 1 Gbps en 2 SFP poorten om bijvoorbeeld een snelle glasvezelverbinding direct op de switch aan te sluiten. De switch heeft 4 poorten die geschikt zijn voor PoE, zo voorzie je apparaten als tel...
HP 1420-8G
HP 1420-8G
€55,99
Coolblue.be
(17k+)
De HP 1420-8G is een professionele switch voor kleine en middelgrote bedrijven. De switch heeft 8 netwerkaansluitingen van 1 Gbps en kan geïnstalleerd worden in een serverkast of worden gemonteerd onder een bureau. Dankzij Quality of Service geef je bepaald netwerkverkeer voorrang. Zo komen belangrijke telefoontjes ook storingsvrij binnen als iema...
Aruba IAP-205-RW 867Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
Aruba IAP-205-RW 867Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
€819,-
Directsale.nl
(594)
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-205-RW, 867 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3af,IEEE 802.3az, 10,100,1000 Mbit/s, 867 Mbit/s, DSSS, HT 20/40, VHT 20/40/80
HP 2920 2 PORT STACKING MODULE
HP 2920 2 PORT STACKING MODULE
€402,36
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP 2920 2-port Stack. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 68,3 x 205 x 28,7 mm, Gewicht: 150g
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IAP-207 RW Instant 11ac AP
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba IAP-207 RW Instant 11ac AP
€262,30
Megamobile.be
Gratis verzending
Aruba, a hewlett packard enterprise company iap-207 (rw). maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 mbit/s, netwerkstandaard: ieee 802.11a,ieee 802.11ac,ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11h,ieee 802.11n,ieee 802.3af,ieee..., ethernet lan, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 mbit/s. wan-poort: ethernet (rj-45). ondersteunde beveiligingsalg...
HPE 1420 5G Switch
HPE 1420 5G Switch
€50,17
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HP HPE 1420 5G Switch (Netwerk en internet - Netwerk Switch)
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply
€684,86
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Kleur van het product: Zilver Compatibiliteit: HP 5800 HP 5820 HP 5830 HP 5900 HP 5920 RoHS compliance: Ja Voeding: 680 W Bedoeld voor: Network switch AC invoer voltage: 100 - 240 V AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, Network switch, Zilver, HP 5800 HP 5820 HP 5830 HP 5...
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1420 5G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1420 5G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€33,95
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1420 5G, Unmanaged, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Hewlett Packard Enterprise HPE 1420 8G PoE+64W Switch
Hewlett Packard Enterprise HPE 1420 8G PoE+64W Switch
€143,50
Megamobile.be
Gratis verzending
Hewlett packard enterprise officeconnect 1420 8g poe+ (64w). switch type: unmanaged, switch-laag: l2. type basis-switching rj-45 ethernet-poorten: gigabit ethernet (10/100/1000), aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten: 8. full duplex. mac-adrestabel: 4096 entries, switchingcapaciteit: 16 gbit/s. netwerkstandaard: ieee 802.3,ieee 802.3ab,ieee...
Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+
Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+
€624,36
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Diepte: 32,3 cm Hoogte: 4,45 cm Vormfactor: 1U Kleur van het product: Grey Breedte: 44,2 cm Type processor: ARM9E Frequentie van processor: 800 MHz Gewicht: 4,58 kg Netwerkstandaard: IEEE 802.3 Power over Ethernet (PoE): Ja Switch type: Managed Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 50 AC invoer voltage: 100-240 V AC invoer frequentie: 50/6...
Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack network switch module
Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack network switch module
€341,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack, HP 2920, 68,3 x 205 x 28,7 mm, 150 g
Hewlett Packard Enterprise HPE 2530-8G-PoE+Switch
Hewlett Packard Enterprise HPE 2530-8G-PoE+Switch
€320,40
Megamobile.be
Gratis verzending
Beheerfuncties mib-ondersteuning [ja] multicast-ondersteuning [ja] quality of service (qos) [ja] switch type managed switch-laag l2 web-gebaseerd management [ja] beveiliging access control list (acl) [ja] ssh/ssl support [ja] data-uitwisseling latentie (1 gbps) 2,6 µs latentie (10-100 mbps) 7,4 µs mac-adrestabel 16000 entries switchingcapaciteit 20...
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply 680W Zilver power supply unit
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply 680W Zilver power supply unit
€599,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply, 680 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, Netwerkschakelaar, HP 5800 HP 5820 HP 5830 HP 5900 HP 5920, Zilver
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24 Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
€434,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24, Beheerde netwerkswitch, L2, Fast Ethernet (10/100), Full duplex, Rack-montage, 1U
Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€3239,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise JD094B, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR
Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed network switch Grijs
Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed network switch Grijs
€1969,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2, Managed network switch
Hewlett Packard Enterprise Aruba 100M SFP LC FX Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 100M SFP LC FX Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module
€155,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, 100 Mbit/s, SFP, LC, FX, Vezel-optiek, 2000 m
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1620 24G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1620 24G Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€167,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1620 24G, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
€939,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, Vezel-optiek, 100000 m
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U Power over Ethernet (PoE)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs 1U Power over Ethernet (PoE)
€296,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8G PoE+, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company AP-304 WLAN toegangspunt 1300 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company AP-304 WLAN toegangspunt 1300 Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit
€559,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company AP-304, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11n,IEEE 802.3af,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 1300 Mbit/s, HT 20/40, VHT 20/40/80, 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,CCK,DSSS,OFDM,QPSK
Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+ Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+ Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€549,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+, Beheerde netwerkswitch, L2, Fast Ethernet (10/100), Power over Ethernet (PoE), 1U
Hewlett Packard Enterprise 2620-48-PoE+ Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise 2620-48-PoE+ Beheerde netwerkswitch L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€2049,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise 2620-48-PoE+, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
HP 2620-48-PoE+ Switch
HP 2620-48-PoE+ Switch
€2479,11
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP 2620-48-PoE+, ProCurve. Switch-laag: L2, Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Console port: RJ-45. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 16000 entries,
Hewlett Packard Enterprise HPE ProCurve 1820-24G Switch PoE
Hewlett Packard Enterprise HPE ProCurve 1820-24G Switch PoE
€347,70
Megamobile.be
Gratis verzending
Beheerfuncties quality of service (qos) [ja] data-uitwisseling jumbo frames ondersteuning [ja] latentie (1 gbps) 2 µs latentie (10-100 mbps) 7 µs mac-adrestabel 8000 entries switchingcapaciteit 52 gbit/s throughput 38,6 mpps design kleur van het product grijs eisen aan de omgeving hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 pr...
HPE OfficeConnect 1405 8G v3 Switch
HPE OfficeConnect 1405 8G v3 Switch
€56,71
Multimediabay.nl
Gratis verzending
HPE Officeconnect 1405 8G v3 Switch voorheen j9794a#abb 2483520
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM
€940,17
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Aansluiting(en): LC Certificering: WEEE Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C Connectiviteitstechnologie: Bedraad Vormfactor: SFP+ Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm Golflengte: 1310 nm Interface: 1 x 10GBase-LRM Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s Full duplex: Ja Hoogte, in bedrijf: 0 - 3000...
Aruba IAP-325 1750Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
Aruba IAP-325 1750Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
€1079,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-325, 1750 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802, 10,100,1000 Mbit/s, 1750 Mbit/s, DSSS, HT 20/40, VHT 20/40/80
Switch HP 1820-24G-PoE+ (185W) Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
Switch HP 1820-24G-PoE+ (185W) Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
€381,46
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP 1820-24G-PoE+ (185W). Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling technologie: 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab,
HP Pocket Playlist
HP Pocket Playlist
€98,40
Megamobile.be
Beslist.be garantie
Design intern [nee] kleur van het product zwart gewicht en omvang breedte 12 cm diepte 9 cm gewicht 75 g hoogte 1 cm overige specificaties aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) 5 apparaat connectiviteit bedraad en draadloos compatibele besturingssystemen windows xp/vista/7/8 android 2.2, kindle fire apple ios 4.3 prestatie ondersteunde beve...
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Metallic
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Metallic
€346,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8-PoE+, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
HP X132 10G SFP+ LC LRM
HP X132 10G SFP+ LC LRM
€995,42
Office-deals.be
Beslist.be garantie
HP X132 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220m. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Formaat: SFP+
Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-2SFP Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-2SFP Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€171,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-2SFP, Unmanaged, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U, Energy Star-certificaat
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€1519,-
Directsale.nl
Gratis verzending
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€1499,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 48G 4SFP, Managed network switch, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Hewlett Packard Enterprise 501 Wireless Client Bridge Intern 1200Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs WLAN toegangspunt
Hewlett Packard Enterprise 501 Wireless Client Bridge Intern 1200Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs WLAN toegangspunt
€199,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise 501 Wireless Client Bridge, 1200 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 5 GHz, 10,100,1000 Mbit/s, 1300 Mbit/s, Autonomous
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€392,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s
HP lt4120 LTE/EV-DO/HSPA+ WWAN
HP lt4120 LTE/EV-DO/HSPA+ WWAN
€177,-
Directsale.nl
(594)
HP lt4120 LTE/EV-DO/HSPA+ WWAN, 4G,EDGE,EVDO,GPRS,GSM,HSPA+,LTE,WCDMA, 30 mm, 42 mm, 2,3 mm, 6,2 g
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 7210 Mobility Controller 10,100,1000Mbit/s gateway/controller
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 7210 Mobility Controller 10,100,1000Mbit/s gateway/controller
€13109,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 7210 Mobility Controller, 128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,HTTPS,IPSEC,RSA,SNMP,SSH,SSL/TLS, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.11ac, 10 Gbit/s, 10GBASE-X, 4 SFP+
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s 1310nm netwerk media converter
€829,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM, 10000 Mbit/s, Bedraad, 220 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1405 8G v3 Unmanaged network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1405 8G v3 Unmanaged network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs
€38,95
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1405 8G v3, Unmanaged network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex
Hewlett Packard Enterprise 629135-B22 Intern Ethernet/WLAN 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
Hewlett Packard Enterprise 629135-B22 Intern Ethernet/WLAN 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
€211,-
Directsale.nl
Beslist.be garantie
Hewlett Packard Enterprise 629135-B22, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet/WLAN, 1000 Mbit/s, Aluminium, Groe
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-207 (RW) WLAN toegangspunt 1000 Mbit/s Wit
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-207 (RW) WLAN toegangspunt 1000 Mbit/s Wit
€192,-
Directsale.nl
(594)
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-207 (RW), 1000 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11n,IEEE 802.3af,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 867 Mbit/s, HT 20/40, VHT 20/40/80, 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,CCK,DSSS,OFDM,QPSK
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+185W Swch EU en
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+185W Swch EU en
€395,37
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch Europe - English localization
Hewlett Packard Enterprise 2530-24-PoE+
Hewlett Packard Enterprise 2530-24-PoE+
€739,31
Computercentrale.be
Beslist.be garantie
Diepte: 32,3 cm Hoogte: 4,45 cm Kleur van het product: Grey Breedte: 44,2 cm Type processor: ARM9E Frequentie van processor: 800 MHz Gewicht: 3,81 kg Netwerkstandaard: IEEE 802.3 Power over Ethernet (PoE): Ja Switch type: Managed Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 26 AC invoer voltage: 100-240 V AC invoer frequentie: 50/60 Hz Switch-laa...
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-275-RW 1300Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs WLAN toegangspunt
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-275-RW 1300Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Grijs WLAN toegangspunt
€1549,-
Directsale.nl
(594)
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-275-RW, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3at, 10,100,1000 Mbit/s, 1300 Mbit/s, DSSS, 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,CCK,QPSK
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 24G 4SFP+ Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 24G 4SFP+ Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€1499,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930F 24G 4SFP+, Managed network switch, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-277 1300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-277 1300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
€1699,-
Directsale.nl
(594)
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company IAP-277, 1300 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3at, 10,100,1000 Mbit/s, 1300 Mbit/s, DSSS, HT 20/40, VHT 20/40/80
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module network switch module
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module network switch module
€699,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module, SFP+, 10 Gbit/s, Aruba 3810M, 74,2 x 130,8 x 27,7 mm, 170 g
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1420 5G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1420 5G Onbeheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€33,95
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1420 5G, Onbeheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch Beheerde netwerkswitch L3 1U Zwart
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch Beheerde netwerkswitch L3 1U Zwart
€9509,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, Beheerde netwerkswitch, L3, Full duplex, Rack-montage, 1U
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1850 6XGT & 2XGT/SPF+ Managed network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1850 6XGT & 2XGT/SPF+ Managed network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs
€549,-
Directsale.nl
(594)
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1850 6XGT & 2XGT/SPF+, Managed network switch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.