Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1m
-20%
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1m
€6,79
Grandado.com
Prijsdaling: €1,70
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV Specification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie P...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 3m
-20%
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 3m
€6,79
Grandado.com
Gratis verzending
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV Specification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie P...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1.5m
-28%
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 1.5m
€8,99
Grandado.com
Gratis verzending
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV Specification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie P...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 5m
-20%
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 5m
€6,79
Grandado.com
Gratis verzending
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV Specification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie P...
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 2m
-20%
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV - 2m
€6,79
Grandado.com
Prijsdaling: €1,70
Ventie Glasvezel Audio Kabel Toslink Digitale SPDIF Kabel 1 m 2 m 3 m Voor Blu-ray CD dvd-speler Xbox 360 PS3 Mini Disc AV Specification Merknaam: VEnTIOn Geslacht: Man-Man Modelnummer: BAEB-0109 Connector A: Optische Interface Connector B: Optische Interface Type: Glasvezelkabels Toepassing: DVD-speler,Multimedia,Televisie P...
Hama 1.5m Audio Optisch Glasvezel kabel met ODT Plug
Hama 1.5m Audio Optisch Glasvezel kabel met ODT Plug
€7,01
Amazon.nl
 
Voor het verzenden van digitale audiosignalen bijv. tussen een Blu-ray-speler en een versterker Flexibele glasvezelkabel voor snelle en storingsvrije signaaloverdracht Voor apparaten met een Toslink (ODT) verbinding Lengte van de kabel: 1.5m Kleur: zwart.
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 2m
-20%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 2m
€15,19
Grandado.com
Prijsdaling: €3,80
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 5m
-10%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 5m
€25,99
Grandado.com
Prijsdaling: €3,-
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 10m
-10%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 10m
€25,99
Grandado.com
Gratis verzending
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 1m
-20%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 1m
€12,79
Grandado.com
Gratis verzending
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 8m
-10%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 8m
€25,99
Grandado.com
Prijsdaling: €3,-
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 1.5m
-20%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 1.5m
€13,59
Grandado.com
Gratis verzending
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 3m
-20%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 3m
€17,59
Grandado.com
Gratis verzending
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 50cm
-20%
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV - 50cm
€10,39
Grandado.com
Gratis verzending
EGRINCY Toslink Digitale Kabel Glasvezel Audiokabel Vergulde Speaker kabel Voor TV Blu-Ray PS3/4 XBOX DVD CD Mini Disc AV Specification Merknaam: EGRINCY Toepassing: Projector,DVD-speler,Multimedia,Televisie,TV BOX,Monitor,Versterker Modelnummer: D19169 Geslacht: Man-Man Pakking: Polybag Connector A: Optische Interface Connector...
GCX digitale optische audiokabel Toslink man-naar-man SPDIF glasvezel optische audiokabel voor versterkers Blue-ray-speler Xbox Soundbar optische kabel
-53%
nieuw
GCX digitale optische audiokabel Toslink man-naar-man SPDIF glasvezel optische audiokabel voor versterkers Blue-ray-speler Xbox Soundbar optische kabel
€7,99
Dennisdeal.com
Prijsdaling: €9,00
Size Conversion Inches Centimeters Please according to your own measurements to choose your suitable size. The tags inside the items will show in our Asian (Type) size. nulSpecificatie: Merk: GCXType: digitale optische audiokabelJas: PVCInterface: Toslink glasvezel mannelijk naar mannelijkLengte: 1,5 m / 3 m / 5 m / 10 m Kenmerken: ? Hoogwaardig gl...
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
€90,96
Amazon.nl
Gratis verzending
De SeKi HDMI glasvezelkabel komt overeen met de HDMI STandard 2. 0b, 4K UHD 2160p @60Hz (4096x2160@60Hz) met tot 18Gbps; kleurweergave van 4: 4, 4: 2: 2, 4: 2: 0 met Deep Color, High Speed met Ethernet en 21: 9 beeldformaat. Daarnaast worden de volgende normen van onze HDMI-kabel ondersteund: HDR, ARC, CEC, 3D, Dolby, DTS en HDCP Ideaal voor thuisb...
Televes OSK50S Glasvezelkabel 50 m FC/PC grijs - glasvezel kabel (50 m, FC/PC, FC/PC, stekker/stekker, grijs)
Televes OSK50S Glasvezelkabel 50 m FC/PC grijs - glasvezel kabel (50 m, FC/PC, FC/PC, stekker/stekker, grijs)
€69,50
Amazon.nl
 
Televes OSK50S kabellengte: 50 m Aansluiting 1: FC/PC Aansluiting 2: FC/PC Type connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: grijs.
Axing OAK 10-02 optische kabel (10 m) glasvezel LWL gemaakt met FC/PC stekker lengte 10 m
Axing OAK 10-02 optische kabel (10 m) glasvezel LWL gemaakt met FC/PC stekker lengte 10 m
€12,41
Amazon.nl
 
Optische kabel voor de overdracht van satelliet, kabeltelevisie, radio enz. Lichtgolfgeleider kant-en-klaar met FC/PC-stekkers, geschikt voor Axing OPU omzetters en OVE verdeler Glasvezelkabel met diameter 3 mm, minimale buigradius 10 mm Voor een toekomstbestendige, verliesarme en ruimtebesparende verdeling. Omvang levering: Optische aansluitkabel
EXC 392301 OS2 Glasvezel kabel - Geel
EXC 392301 OS2 Glasvezel kabel - Geel
€11,01
Amazon.nl
 
Kabelconnector einde 1: 1 - glasvezel-ST-UPC mannelijk Kabelconnector einde 2: 1 - glasvezel-ST-UPS mannelijk Lengte kabel: 2 m. Type vezel: OS2
EXC 391803 OM3 Glasvezel kabel - Aqua Blauw
EXC 391803 OM3 Glasvezel kabel - Aqua Blauw
€16,81
Amazon.nl
 
Kabelconnector einde 1: 1 - glasvezel-SC-UPC mannelijk Kabelconnector einde 2: 1 - glasvezel-ST-UPS mannelijk Lengte kabel: 5 m. Type vezel: OM3
EXC 392334 Glasvezel LSZH Full Duplex Kabel - Geel
EXC 392334 Glasvezel LSZH Full Duplex Kabel - Geel
€9,08
Amazon.nl
 
Lengte kabel: 8 m Aansluiting type: LSZH Materiaal: glasvezel. Kleur: geel.
DIGITUS LWL patchkabel OM1-10 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
DIGITUS LWL patchkabel OM1-10 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€17,09
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
ROLINE LC/LC LWL netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex patchkabel in violet | 15 m
ROLINE LC/LC LWL netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex patchkabel in violet | 15 m
€39,05
Amazon.nl
Gratis verzending
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700 m Hz-km mogelijk en ondersteunen Ethernet-bekabeling, Fibre Channel en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De Duplex glasvezelkabel LC /LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of bouw-backbones. High-performan...
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Paars 20 m
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Paars 20 m
€49,26
Amazon.nl
Gratis verzending
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700M Hz-km mogelijk en ondersteunen ethernet-bekabeling, vezelkanaal- en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De glasvezelkabel met stekker type LC/LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of gebouw backbones. High-...
EXC 392351 OS2 Glasvezel kabel - Geel
EXC 392351 OS2 Glasvezel kabel - Geel
€11,73
Amazon.nl
 
Kabel connector einde 1: 1 - glasvezel LC-UPC male Kabel connector einde 2: 1 - glasvezel LC-UPC male Lengte kabel: 2 m. Type vezel: OS2
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 0,5 m
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 0,5 m
€10,06
Amazon.nl
 
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700M Hz-km mogelijk en ondersteunen ethernet-bekabeling, vezelkanaal- en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De glasvezelkabel met stekker type LC/LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of gebouw backbones. High-...
MCL FJOM3/LCLC-5M Glasvezel kabel LC/LC 5 m
MCL FJOM3/LCLC-5M Glasvezel kabel LC/LC 5 m
€19,02
Amazon.nl
 
Productomschrijving: MCL FJOM3/LCLC-5M Producttype: Glasvezel kabel Lengte: 5 meter
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 10 m
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 10 m
€35,35
Amazon.nl
Gratis verzending
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700M Hz-km mogelijk en ondersteunen ethernet-bekabeling, vezelkanaal- en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De glasvezelkabel met stekker type LC/LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of gebouw backbones. High-...
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 15 m
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 15 m
€45,33
Amazon.nl
Gratis verzending
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700M Hz-km mogelijk en ondersteunen ethernet-bekabeling, vezelkanaal- en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De glasvezelkabel met stekker type LC/LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of gebouw backbones. High-...
Gembird Glasvezel kabel
Gembird Glasvezel kabel
€17,92
Amazon.nl
 
Duplex multimode Glasvezel kabel (50/125 OM2) Perfect voor gegevensoverdracht met hoge snelheid met minimaal signaalverlies Geïntegreerde ST/SC-connectoren voor een eenvoudige en betrouwbare verbinding Type: Duplex Multimode Vezel: 50/125 ?m (OM2) Connectoren: ST naar SC Lengte kabel: 2 m Nettogewicht: 42 g Insertieverlies: Terugkeerverlies: >30 dB...
Value LC, LC LWL netwerkkabel | glasvezel kabel | OM4 duplex patchkabel in paars | 1 m
Value LC, LC LWL netwerkkabel | glasvezel kabel | OM4 duplex patchkabel in paars | 1 m
€9,95
Amazon.nl
 
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700 m Hz-km mogelijk en ondersteunen ethernetkabels, fibre Channel en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De duplex glasvezelkabel LC / LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen en voor campus- of gebackbones. High-performance ? De licht...
Equip 25555807 Glasvezel kabel 20 m OM4 MTP Cyaan - Glasvezel kabels (20 m, OM4, MTP, MTP, Male Connector/Male Connector, Cyaan)
Equip 25555807 Glasvezel kabel 20 m OM4 MTP Cyaan - Glasvezel kabels (20 m, OM4, MTP, MTP, Male Connector/Male Connector, Cyaan)
€223,32
Amazon.nl
 
Uitrusten 25555807. Lengte kabel: 20 m Type glasvezel: OM4 Aansluiting 1: MTP Aansluiting 2: MTP Kerndiameter: 50 µm Geslacht connector: Mannelijke connector/Mann Kleur kabel: Cyaan
DIGITUS LWL patchkabel OM4-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
DIGITUS LWL patchkabel OM4-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€13,12
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 1 m
ROLINE LC/LC LWL Netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex Patchkabel Low Loss | Violet 1 m
€14,77
Amazon.nl
 
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700M Hz-km mogelijk en ondersteunen ethernet-bekabeling, vezelkanaal- en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De glasvezelkabel met stekker type LC/LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of gebouw backbones. High-...
Gembird Glasvezel kabel
Gembird Glasvezel kabel
€9,75
Amazon.nl
 
Duplex multimode Glasvezel kabel (50/125 OM2) Perfect voor gegevensoverdracht met hoge snelheid met minimaal signaalverlies Geïntegreerde ST/SC-connectoren voor een eenvoudige en betrouwbare verbinding Type: Duplex Multimode Vezel: 50/125 ?m (OM2) Connectoren: ST naar SC Lengte kabel: 5 m Nettogewicht: 84 g Insertieverlies: Terugkeerverlies: >30 dB...
ROLINE LC/LC LWL netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex patchkabel in violet | 1 m
ROLINE LC/LC LWL netwerkkabel | Glasvezel kabel | OM4 Duplex patchkabel in violet | 1 m
€9,76
Amazon.nl
 
OM4-vezel ? multimodevezels van het type 50/125 µm maken een uitgebreide bandbreedte van 4700 m Hz-km mogelijk en ondersteunen Ethernet-bekabeling, Fibre Channel en OIF-toepassingen. LAN-netwerk ? De Duplex glasvezelkabel LC /LC is geschikt voor gegevensoverdracht in lokale netwerkverbindingen, evenals voor campus- of bouw-backbones. High-performan...
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 0,50m Multimode Duplex turquoise polybagnieuw
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 0,50m Multimode Duplex turquoise polybag
€9,55
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
DIGITUS LWL patchkabel OM2-1 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
DIGITUS LWL patchkabel OM2-1 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€8,94
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
EXC 392340 Duplex OS2 9/125 glasvezel kabel - zwart
EXC 392340 Duplex OS2 9/125 glasvezel kabel - zwart
€10,64
Amazon.nl
 
Lengte kabel: 1m Retourverlies: hoger/gelijk aan 50 dB Duplex montage clip
StarTech.com Glasvezel kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
StarTech.com Glasvezel kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
€17,79
Amazon.nl
 
Kan het gebruik van de bedrading maximaliseren en installatieproblemen minimaliseren Fiber Optic kabels zorgen voor een hogere kwaliteit signaal over een grotere afstand Fiber Optic kabels zijn een ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht Ondersteund door StarTech.com levenslange garantie Connectoren bieden meer duurzaamheid bij het weersta...
KabelDirekt – 3m – Platte ethernet-kabel & LAN-kabel & netwerkkabel (Cat7, 10Gbit/s, RJ45-stekker, bijzonder flexibel, geschikt om te leggen, voor maximale glasvezel-snelheid, wit)
KabelDirekt – 3m – Platte ethernet-kabel & LAN-kabel & netwerkkabel (Cat7, 10Gbit/s, RJ45-stekker, bijzonder flexibel, geschikt om te leggen, voor maximale glasvezel-snelheid, wit)
€9,01
Amazon.nl
 
Platte ethernet-kabel (patch-kabel, twisted-pair) conform categorie-7-standaard voor tot wel 10.000Mbit/s (10GBASE-T). Voor pc's/notebooks, spelconsoles, switches/hubs, routers en netwerkdozen Extreem snelle gegevensoverdracht zonder vertraging met de veelvoudige snelheid van die, wat internetproviders aanbieden – voor gaming of professionele toepa...
MicroConnect LC-LC, 1,5 m 1,5 m LC/UPC LC/UPC Geel – glasvezel optische kabels (1,5 m, LC/UPC, LC/UPC, OS1/OS2, geel, mode, Low Smoke Zero Halogeen (LSZH))nieuw
MicroConnect LC-LC, 1,5 m 1,5 m LC/UPC LC/UPC Geel – glasvezel optische kabels (1,5 m, LC/UPC, LC/UPC, OS1/OS2, geel, mode, Low Smoke Zero Halogeen (LSZH))
€36,09
Amazon.nl
Gratis verzending
MicroConnect LC-LC 1,5 m. Lengte kabel: 1,5 m glasvezeltype: OS1/OS2 Aansluiting 1: LC/UPC Aansluiting 2: LC/UPC Diameter hoofd: 9 µm Kleur kabel: Geel
DIGITUS LWL patchkabel OM3-15 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-15 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€18,73
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM3-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€16,99
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex Violet Polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex Violet Polybag
€11,59
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM4 = 50/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: violet Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
Microconnect FIB221010 Glasvezel kabel 10 m SC geel
Microconnect FIB221010 Glasvezel kabel 10 m SC geel
€6,72
Amazon.nl
 
FIB221010. 7331990015167 glasvezel.
DIGITUS LWL patchkabel OM4-1 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
DIGITUS LWL patchkabel OM4-1 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€7,12
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€5,73
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
Equip LC/ST 50/125µm 3 m LC ST Glasvezel kabel - Paars, OM4 LC ST Glasvezel kabel (3 m, Paars)
Equip LC/ST 50/125µm 3 m LC ST Glasvezel kabel - Paars, OM4 LC ST Glasvezel kabel (3 m, Paars)
€18,28
Amazon.nl
 
Equip LC/ST 50/125µm 30 m. Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: ST Type: Mannelijk/Mannelijk. Lengte kabel: 3 m
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->SC 50/125mµ 3.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->SC 50/125mµ 3.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€8,43
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH) Ondersteunt 10 Gigabit Ethernet
Equip LWL patchkabel glasvezel kabel (ST->ST 10.00m singlemode Duplex OS2 geel polyzak)
Equip LWL patchkabel glasvezel kabel (ST->ST 10.00m singlemode Duplex OS2 geel polyzak)
€10,70
Amazon.nl
 
Single-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: 9/125 µm. Specificaties kabel: I-VH 2 x 1E Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: geel Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
EXC 392508 50/125 Duplex OM4 SC-UPC/SC-UPC Glasvezel kabel - Erika
EXC 392508 50/125 Duplex OM4 SC-UPC/SC-UPC Glasvezel kabel - Erika
€39,35
Amazon.nl
Gratis verzending
Lengte kabel: 15 m. Kabelconnector einde 1: SC-UPC Kabelconnector einde 2: SC-UPC Bekledingdiameter: 125 micron Kern diameter: 50 micron
EXC 392325 OS2 Glasvezel kabel - Geel
EXC 392325 OS2 Glasvezel kabel - Geel
€14,95
Amazon.nl
 
Kabelconnector einde 1: 1 - glasvezel-SC-UPC mannelijk Kabelconnector einde 2: 1 - glasvezel-SC-UPC mannelijk Lengte snoer: 10 m. Type vezel: OS2
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->ST 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->ST 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€8,67
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€8,33
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
EXC 391813 50/125 Duplex OM3 LC-UPC/ST-UPS Glasvezel Kabel - Aqua Blauw
EXC 391813 50/125 Duplex OM3 LC-UPC/ST-UPS Glasvezel Kabel - Aqua Blauw
€7,95
Amazon.nl
 
Lengte kabel: 5m Kabel connector einde 1: LC-UPC Kabel connector einde 2: ST-UPS Bekleding diameter: 125 micron Kern diameter: 50 micron
DIGITUS LWL patchkabel OS2-5 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex singlemode 09/125µ - 10 GBit/s - geel
DIGITUS LWL patchkabel OS2-5 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex singlemode 09/125µ - 10 GBit/s - geel
€7,79
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
EXC 392312 OS2 Glasvezel kabel - Geel
EXC 392312 OS2 Glasvezel kabel - Geel
€12,20
Amazon.nl
 
Kabelconnector einde 1: 1 - glasvezel-SC-UPC mannelijk Kabelconnector einde 2: 1 - glasvezel-ST-UPS mannelijk Lengte snoer: 3 m. Type vezel: OS2
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->LC 50/125mµ 2.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->LC 50/125mµ 2.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€14,27
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM3 = 50/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turquoise Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH) Ondersteunt 10 Gigabit ethernet.
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->LC 62.5/125mµ 2.00m Multimode Duplex Oranje Polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->LC 62.5/125mµ 2.00m Multimode Duplex Oranje Polybag
€8,47
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM1 = 62,5/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: oranje Rookarm, geen halogeen
DIGITUS LWL patchkabel OM4-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violetnieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM4-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€8,98
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 62.5/125mµ 10.00m Multimode Duplex Orange Polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 62.5/125mµ 10.00m Multimode Duplex Orange Polybag
€17,99
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM1 = 62,5/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: oranje Rookarm, geen halogeen
KabelDirekt – 1,5m – Platte ethernet-kabel & LAN-kabel & netwerkkabel (Cat7, 10Gbit/s, RJ45-stekker, bijzonder flexibel, geschikt om te leggen, voor maximale glasvezel-snelheid, wit)
KabelDirekt – 1,5m – Platte ethernet-kabel & LAN-kabel & netwerkkabel (Cat7, 10Gbit/s, RJ45-stekker, bijzonder flexibel, geschikt om te leggen, voor maximale glasvezel-snelheid, wit)
€8,-
Amazon.nl
 
Platte ethernet-kabel (patch-kabel, twisted-pair) conform categorie-7-standaard voor tot wel 10.000Mbit/s (10GBASE-T). Voor pc's/notebooks, spelconsoles, switches/hubs, routers en netwerkdozen Extreem snelle gegevensoverdracht zonder vertraging met de veelvoudige snelheid van die, wat internetproviders aanbieden – voor gaming of professionele toepa...
Assmann DK-35121-U glasvezel optische kabel
Assmann DK-35121-U glasvezel optische kabel
€3,14
Amazon.nl
 
Inhoud: FIBER OPTIC INST kabel OM2 1M
EXC 392300 OS2 Glasvezel kabel - Geel
EXC 392300 OS2 Glasvezel kabel - Geel
€12,18
Amazon.nl
 
Kabelconnector einde 1: 1 - glasvezel-ST-UPC mannelijk Kabelconnector einde 2: 1 - glasvezel-ST-UPS mannelijk Lengte snoer: 1 m. Type vezel: OS2
DIGITUS LWL patchkabel OM3-20 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-20 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€22,01
Amazon.nl
Gratis verzending
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM3-5 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-5 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise
€11,95
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Assmann DK-2566-100 glasvezel optische kabel
Assmann DK-2566-100 glasvezel optische kabel
€323,03
Amazon.nl
Gratis verzending
Inhoud: FIBER OPTIC PATCHCORD OM2 100M
Helos 5 m OM3 LC/LC ST 5 m ST ST Glasvezel kabel – LC FIBER OPTISCHE KABEL (5 m, OM3, Turkoois, Turkoois)
Helos 5 m OM3 LC/LC ST 5 m ST ST Glasvezel kabel – LC FIBER OPTISCHE KABEL (5 m, OM3, Turkoois, Turkoois)
€5,30
Amazon.nl
 
Aantal item: 1 Modelnummer: 126410 Gewicht pakket: 80 gram Afmetingen verpakking (L x B x H) in cm: 2,4 x 17,6 x 17,6
Microconnect fib442002 – 2 m LC/PC LC/PC Orange LWL-kabel – glasvezel kabel van (LC/PC, LC/PC, mannelijk/mannelijk, oranje, multimode mannelijk, Low Smoke Zero halogeenstaaf (rookarm))
Microconnect fib442002 – 2 m LC/PC LC/PC Orange LWL-kabel – glasvezel kabel van (LC/PC, LC/PC, mannelijk/mannelijk, oranje, multimode mannelijk, Low Smoke Zero halogeenstaaf (rookarm))
€19,35
Amazon.nl
 
MicroConnect fib442002 – 2. Aansluiting 1: LC/PC Aansluiting 2: LC/PC Geslacht: mannelijk/mannen. Kabellengte: 2 m.
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.be zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2021 beslist.be™