Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 30 meter
-14%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 30 meter
€59,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 45 meter
-27%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 45 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 - groen / LSZH - 7 meter
-20%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 - groen / LSZH - 7 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 40 meter
-11%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 40 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €5,-
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 45 meter
-20%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 45 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 30 meter
-20%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 30 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 20 meter
-11%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 20 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 45 meter
-9%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 45 meter
€38,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 45 meter
-9%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 45 meter
€38,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 50 meter
-7%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 50 meter
€64,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €5,-
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 40 meter
-18%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 40 meter
€36,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks - 2 meter
LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks - 2 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijde heeft een open eind (pigtail). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber k...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 35 meter
-8%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 35 meter
€36,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 50 meter
-24%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 50 meter
€64,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of e...
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 40 meter
-30%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 40 meter
€36,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 40 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 40 meter
€35,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 0.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 0.5 meter (Duplex)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan het andere uiteinde SC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de s...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 40 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 40 meter
€35,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 20 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 20 meter (Duplex)
€43,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is...
Glasvezelkabel LC-SC OM1 - 0.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM1 - 0.5 meter (Duplex)
€8,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft SC- en LC-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasvezel is een versie van multimode die prima geschi...
Glasvezelkabel LC-SC OM1 - 1 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM1 - 1 meter (Duplex)
€8,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft SC- en LC-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasvezel is een versie van multimode die prima geschi...
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 20 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 20 meter (Duplex)
€26,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 9 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 9 meter (Duplex)
€17,25
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 20 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 20 meter (4-voudig)
€102,50
Kabelshop.nl
(673)
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 10 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 10 meter (Duplex)
€17,75
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is...
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 15 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 15 meter (Duplex)
€20,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 180 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 180 meter (4-voudig)
€297,50
Kabelshop.nl
(673)
Prefab kabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlem...
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 25 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 25 meter (Duplex)
€54,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van...
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 1 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 1 meter (Duplex)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 6 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 6 meter (Duplex)
€12,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasv...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
€10,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft een kant met LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasve...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 4 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 4 meter (Duplex)
€11,25
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft een kant met LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasve...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 5 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft een kant met LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasve...
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 4 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 4 meter (Duplex)
€12,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 30 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 30 meter (4-voudig)
€119,95
Kabelshop.nl
(673)
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 2 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 2 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is...
Fiber cleaner pen - ACT (SC, ST, FC)
Fiber cleaner pen - ACT (SC, ST, FC)
€89,95
Kabelshop.nl
(673)
Glasvezelpen - Maak eenvoudig ruim 800 glasvezelconnectoren schoon met deze schoonmaakpen. De pen is geschikt voor SC-, ST- en FC-connectoren met PC, UPC en APC polishing. Daarnaast is de pen zeer eenvoudig in gebruik. Het belang van glasvezel schoonmakenKabels schoonmaken, je hebt er vast nooit over nagedacht. Toch is het in het geval van glasveze...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 3 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasv...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 8 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 8 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 5 meter (Duplex)
€15,75
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 7.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 7.5 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 50 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 50 meter (Duplex)
€42,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan het andere uiteinde SC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de s...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 1.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 1.5 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 50 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 50 meter (Duplex)
€34,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvezel is een versie van multimode d...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 4 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 4 meter (Duplex)
€13,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 20 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 20 meter (Duplex)
€24,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en ST--connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren en aan de andere zijde ST-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasveze...
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 15 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 15 meter (Duplex)
€19,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en ST--connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren en aan de andere zijde ST-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasveze...
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 1 meter (Simplex)
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 1 meter (Simplex)
€5,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De simplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een SC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode gl...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 10 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 10 meter (Duplex)
€14,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasv...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 15 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 15 meter (Duplex)
€17,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasv...
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 2 meter (Simplex)
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 2 meter (Simplex)
€6,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De simplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een SC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode gl...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 45 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 45 meter (Duplex)
€59,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 50 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 50 meter (Duplex)
€64,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is...
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 5 meter (Duplex)
€35,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM5 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM5 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OM5 glasvezelkabelOM5 glasvezel is de snelste versie tot n...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
-8%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
€34,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.be garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 130 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 130 meter (4-voudig)
€385,-
Kabelshop.nl
(673)
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 1.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 1.5 meter (Duplex)
€8,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft een kant met LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasve...
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 20 meter (Simplex)
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 20 meter (Simplex)
€13,75
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De simplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een SC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode gl...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 1 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 1 meter (Duplex)
€10,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 0.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 0.5 meter (Duplex)
€13,50
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM5 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM5 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OM5 glasvezelkabelOM5 glasvezel is de snelste versie tot n...
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 10 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 10 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en ST--connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren en aan de andere zijde ST-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasveze...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 2 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 2 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 3 meter (Duplex)
€24,95
Kabelshop.nl
(673)
Patchkabel glasvezel OM5 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM5 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OM5 glasvezelkabelOM5 glasvezel is de snelste versie tot n...
Pigtail glasvezelkabel SC OM3 - 1 meter
Pigtail glasvezelkabel SC OM3 - 1 meter
€5,95
Kabelshop.nl
(673)
Kabel glasvezel met open eind OM3 (50/125) met SC-connector - Deze pigtail kabel is ideaal om te installeren aan een aansluitkabel, omdat maar aan slechts één kant een connector zit. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM3 pigtail kabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is voor thuisgebruik of bij...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.