Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Televes OSK50S Glasvezelkabel 50 m FC/PC grijs - glasvezel kabel (50 m, FC/PC, FC/PC, stekker/stekker, grijs)
Televes OSK50S Glasvezelkabel 50 m FC/PC grijs - glasvezel kabel (50 m, FC/PC, FC/PC, stekker/stekker, grijs)
€69,50
Amazon.nl
 
Televes OSK50S kabellengte: 50 m Aansluiting 1: FC/PC Aansluiting 2: FC/PC Type connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: grijs.
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (8K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€220,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 4K kabel met HDR ondersteuning - Met deze luxe kabel kun jij in de hoogste kwaliteit gamen en films kijken. Dit model kan 4K@60Hz beelden aan en is zelfs geschikt voor 8K resoluties bij 60Hz. Deze kabel ondersteunt ARC, 3D- en Deep Colour beelden, zodat je over een afstand van wel 50 meter kunt genieten van de mooiste beelden op jouw...
ACT RL8950 Glasvezel kabel 50 m LC SC Geel
ACT RL8950 Glasvezel kabel 50 m LC SC Geel
€64,54
Multimediabay.nl
Beslist.be garantie
ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 LC/LC 50 meter oranje
ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 LC/LC 50 meter oranje
€65,50
Kabeldirect.nl
 
Patchkabel multimode 50/125µm OM2 LC/LC 50m Eigenschappen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd- Laser precisoin cleaving- Klasse A-m vezel- UPC polish- Lengte: 50m- Kabeltype: Duplex- Mantel: LSZH- Connectoren: LC-LC- Vezel: 50/125µm OM2
Club 3D HDMI 2.0 Active Optical Hybrid Cable 50m M/Mnieuw
Club 3D HDMI 2.0 Active Optical Hybrid Cable 50m M/M
€249,-
Artencraft.be
(126)
SC-SC 50/125 OM4 DUP 50.00M
SC-SC 50/125 OM4 DUP 50.00M
€86,71
Amazon.nl
Gratis verzending
Ultra compact door gebruik van 12 fibers in een kabel van 3 mm en een MTP-connector voor elk uiteinde, dus zeer geschikt voor data Ontworpen om te worden gebruikt met Qagno + 40 G en Qagno28 100 G transceiver. Land van herkomst: China Modelnummer: RL3750.
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 50 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€182,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 50m
€74,95
Kabeldirect.nl
 
Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: AquaLengte: 50 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
ACT RL1050 Glasvezel kabel 50 m ST Oranje
ACT RL1050 Glasvezel kabel 50 m ST Oranje
€77,84
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Fuba WebFiber Set 110 lichtgeleider-adapterset voor optisch netwerk met één-op-één poorten
Fuba WebFiber Set 110 lichtgeleider-adapterset voor optisch netwerk met één-op-één poorten
€215,-
Amazon.nl
Gratis verzending
1 Gbit/s gegevensoverdracht tot 50 m; full-duplex-overdracht 100/1000 Mbit/s; stralingsvrij, omdat licht als informatiedrager wordt gebruikt. VDSL-veilig: omdat met licht wordt gewerkt, ontstaat in tegenstelling tot de Powerline oplossing geen invloed op de VDSL-overdracht. Bestand tegen storingen. Bekabeling in lege buizen parallel aan de stroomin...
HDMI kabel 8K | Nedis | 50 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
HDMI kabel 8K | Nedis | 50 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
€220,-
Kabelshop.nl
(376)
Glasvezel HDMI 8K kabel 50 meter - Met deze optische HDMI kabel kun jij de mooiste beeld- en geluidssignalen over grote afstanden verzenden. Dit exemplaar heeft een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel is geschikt voor resoluties tot 8K@60Hz, en ondersteunt 3D, Deep Colour en ARC. De...
ACT Prefab 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 50m
ACT Prefab 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 50m
€135,95
Kabeldirect.nl
 
Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- 80% minder installatietijd dan zelf connectoren...
ACT RL3350 Glasvezel kabel 50 m OS2 2x LC Geel
ACT RL3350 Glasvezel kabel 50 m OS2 2x LC Geel
€152,28
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
BeMatik - Glasvezelkabel ST / PC naar ST / PC multimode 50/125 50m OM2nieuw
BeMatik - Glasvezelkabel ST / PC naar ST / PC multimode 50/125 50m OM2
€81,02
Amazon.nl
Gratis verzending
Multimode (MM) duplex (DX) glasvezelkabel. Het heeft twee ST / PC-connectoren aan beide uiteinden. 100% geverifieerde kabel, topkwaliteit en LSZH (Low Smoke Halogen Free). Sectie van de centrale kern en zijn voering, 50/125 micron (µm). Kabel met ronde kap van hoge weerstand, flexibel, zwarte kleur en diameter van 7 mm.
ACT Prefab 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 50m
ACT Prefab 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel met 4x LC connectoren 50m
€169,95
Kabeldirect.nl
 
Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- 80% minder installatietijd dan zelf connectoren...
LINDY 46402 LWL-duplexkabel LC/LC OM3 50m
LINDY 46402 LWL-duplexkabel LC/LC OM3 50m
€39,96
Amazon.nl
Gratis verzending
2 x LC-stekker op 2 x LC-stekker Twin Zip, Multimode 50/125µm Glasvezel Immuniteit tegen elektrische en elektromagnetische storing (EMI) 3 mm buitendiameter, halogeenvrije kabel 10 jaar garantie, meer over garantievoorwaarden hier Lindy Multimode LWL Duplex patchkabels zijn ideaal voor gebruik in telecommunicatie bedienen en voor snelle gegevensver...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 50m
€132,95
Kabeldirect.nl
 
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 50 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m
€132,95
Kabeldirect.nl
 
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 50 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
Glasvezelkabel optisch LC op LC Multimode Duplex OM4 50/125 MT.50nieuw
Glasvezelkabel optisch LC op LC Multimode Duplex OM4 50/125 MT.50
€71,36
Amazon.nl
 
Optische kabel met halogeenvrije LSZH klasse OM4. Aansluiting 1: LC/UPC aansluiting 2: LC/UPC 50 meter.
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 50m
€74,95
Kabeldirect.nl
 
ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM3Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: TurquoiseLengte: 50 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 50m Glasvezel kabel OFC Blauw
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 50m Glasvezel kabel OFC Blauw
€115,90
Multimediabay.nl
Gratis verzending
ACT is a telecommunications cabling company with a reputation for excellence at providing installation services. We focus on delivering an exceptional finished product with the highest standards of integrity and workmanship. We are intent on developing strong client partnerships and exceeding our customer’s expectations. These hallmarks have distin...
PremiumCord 8K optisch actieve ultrahoge snelheid HDMI 2.1-glasvezelkabel, 48 Gbit/s, HDMI 2.1, 3D, EDID, ARC, videoresolutie 8K bij 60 Hz, verguld, lengte 50 mnieuw
PremiumCord 8K optisch actieve ultrahoge snelheid HDMI 2.1-glasvezelkabel, 48 Gbit/s, HDMI 2.1, 3D, EDID, ARC, videoresolutie 8K bij 60 Hz, verguld, lengte 50 m
€128,64
Amazon.nl
 
Optisch HDMI 2.1 Ultra High Speed ?? 8K @ 60Hz glasvezelkabel wordt gebruikt om twee audio-/videoapparaten via een moderne HDMI-interface zoals HD-DVD/BluRay-speler en LCD-/plasma-tv te verbinden. - De kabel transformeert digitale audio en video en ondersteunt de digitale bescherming van HDCP-inhoud. Resolutie: 8K UHD (7680p) bij 60 Hz, 4K UHD (384...
ACT 50m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
ACT 50m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
€116,70
Multimediabay.nl
Gratis verzending
BeMatik - Glasvezelkabel ST / PC naar ST / PC single mode duplex 9/125 van 50m OS2nieuw
BeMatik - Glasvezelkabel ST / PC naar ST / PC single mode duplex 9/125 van 50m OS2
€59,47
Amazon.nl
 
Enkelvoudige modus duplex (DX) glasvezelkabel (SM). Het heeft twee ST / PC-connectoren aan beide uiteinden. 100% geverifieerde kabel, topkwaliteit en LSZH (Low Smoke Halogen Free). Sectie van de centrale kern en zijn voering, 9/125 micron (µm). Kabel met ronde kap van hoge weerstand, flexibel, zwarte kleur en diameter van 7 mm.
ACT RL3450 Glasvezel kabel 50 m OM3 2x LC Aqua
ACT RL3450 Glasvezel kabel 50 m OM3 2x LC Aqua
€190,26
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de kabels nog robuuster en beter beschermend zijn. Dit type patchkabels worden veelal toegepast in ind...
BeMatik - Glasvezelkabel LC / PC naar LC / PC single mode duplex 9/125 van 50m OS2nieuw
BeMatik - Glasvezelkabel LC / PC naar LC / PC single mode duplex 9/125 van 50m OS2
€78,19
Amazon.nl
 
Enkelvoudige modus duplex (DX) glasvezelkabel (SM). Het heeft twee LC / PC-connectoren aan beide uiteinden. 100% geverifieerde kabel, topkwaliteit en LSZH (Low Smoke Halogen Free). Sectie van de centrale kern en zijn voering, 9/125 micron (µm). Het heeft een zeer sterke, flexibele ronde afdekking met een totale doorsnede van 3 mm voor elke kabel.
ACT 50m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw
ACT 50m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw
€114,66
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Glasvezelkabel optisch LC A SC Multimode Duplex OM4 50/125 MT.50nieuw
Glasvezelkabel optisch LC A SC Multimode Duplex OM4 50/125 MT.50
€72,22
Amazon.nl
 
Optische kabel met halogeenvrije LSZH klasse OM4. Aansluiting 1: LC/UPC aansluiting 2: SC/UPC 50 meter.
Glasvezelkabel optisch LC op LC Singlemode Duplex 9/125 MT.50nieuw
Glasvezelkabel optisch LC op LC Singlemode Duplex 9/125 MT.50
€29,91
Amazon.nl
 
Optische kabel met halogeenvrije LSZH klasse OS2. Aansluiting 1: LC/UPC aansluiting 2: LC/UPC 50 m.
Aoc Actieve vezelkabel, display 1.4 8 K @ 60 Hz, 50 mnieuw
Aoc Actieve vezelkabel, display 1.4 8 K @ 60 Hz, 50 m
€206,50
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel AOC (Active Optical Cable)
BeMatik - Glasvezelkabel LC / PC naar LC / PC multimode 50/125 duplex 50m OM2nieuw
BeMatik - Glasvezelkabel LC / PC naar LC / PC multimode 50/125 duplex 50m OM2
€81,01
Amazon.nl
 
Multimode (MM) duplex (DX) glasvezelkabel. Het heeft aan beide uiteinden twee LC / PC-connectoren. 100% geverifieerde kabel, premium kwaliteit en LSZH (Low Smoke Halogen Free). Doorsnede van de centrale kern en zijn bekleding, 50/125 micron (µm). Het heeft een ronde mantel van hoge weerstand, flexibel en met een totale doorsnede van 3 mm voor elke...
sonero AOC200-500 Premium AOC HDMI 2.0 hybride kabel (glasvezel/koper), HDMI A mannelijk (19-polig) naar HDMI A mannelijk (19-polig), 50m, zwartnieuw
sonero AOC200-500 Premium AOC HDMI 2.0 hybride kabel (glasvezel/koper), HDMI A mannelijk (19-polig) naar HDMI A mannelijk (19-polig), 50m, zwart
€131,47
Amazon.nl
 
Deze AOC hybride kabel met glasvezel en koperen binnengeleiders ondersteunt HDMI 2.0, max. Bandbreedte van volledige 18 Gbps met 4:4:4 kleursubsampk, ondersteunt resoluties tot UltraHD/2160p/4K @60Hz. Het maximale bereik van deze actieve AOC HDMI-kabel bedraagt 50 m bij volledige ondersteuning van ARC en Ethernet (HEC / HEAC) – leverbaar in lengtes...
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
Optisch glasvezel HDMI 2.0b kabel 25 Meter
€90,96
Amazon.nl
Gratis verzending
De SeKi HDMI glasvezelkabel komt overeen met de HDMI STandard 2. 0b, 4K UHD 2160p @60Hz (4096x2160@60Hz) met tot 18Gbps; kleurweergave van 4: 4, 4: 2: 2, 4: 2: 0 met Deep Color, High Speed met Ethernet en 21: 9 beeldformaat. Daarnaast worden de volgende normen van onze HDMI-kabel ondersteund: HDR, ARC, CEC, 3D, Dolby, DTS en HDCP Ideaal voor thuisb...
DIGITUS LWL patchkabel OM1-10 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
DIGITUS LWL patchkabel OM1-10 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€17,09
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS LWL patchkabel OM4-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
DIGITUS LWL patchkabel OM4-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€13,12
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS LWL patchkabel OM2-1 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
DIGITUS LWL patchkabel OM2-1 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€8,94
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€8,33
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM3-20 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-20 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€22,01
Amazon.nl
Gratis verzending
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM3-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-10 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€16,99
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM3-15 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-15 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Turquoise
€18,73
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM4-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violetnieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM4-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€8,98
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM3-5 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise
DIGITUS LWL patchkabel OM3-5 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - turquoise
€11,95
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL patchkabel OM4-1 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
DIGITUS LWL patchkabel OM4-1 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€7,12
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex Violet Polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex Violet Polybag
€11,59
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM4 = 50/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: violet Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->ST 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->ST 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€8,67
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 0,50m Multimode Duplex turquoise polybagnieuw
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 0,50m Multimode Duplex turquoise polybag
€9,55
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
EXC 392508 50/125 Duplex OM4 SC-UPC/SC-UPC Glasvezel kabel - Erika
EXC 392508 50/125 Duplex OM4 SC-UPC/SC-UPC Glasvezel kabel - Erika
€39,35
Amazon.nl
Gratis verzending
Lengte kabel: 15 m. Kabelconnector einde 1: SC-UPC Kabelconnector einde 2: SC-UPC Bekledingdiameter: 125 micron Kern diameter: 50 micron
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->SC 50/125mµ 3.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->SC 50/125mµ 3.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€8,43
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH) Ondersteunt 10 Gigabit Ethernet
EXC 391813 50/125 Duplex OM3 LC-UPC/ST-UPS Glasvezel Kabel - Aqua Blauw
EXC 391813 50/125 Duplex OM3 LC-UPC/ST-UPS Glasvezel Kabel - Aqua Blauw
€7,95
Amazon.nl
 
Lengte kabel: 5m Kabel connector einde 1: LC-UPC Kabel connector einde 2: ST-UPS Bekleding diameter: 125 micron Kern diameter: 50 micron
Equip LC/ST 50/125µm 3 m LC ST Glasvezel kabel - Paars, OM4 LC ST Glasvezel kabel (3 m, Paars)
Equip LC/ST 50/125µm 3 m LC ST Glasvezel kabel - Paars, OM4 LC ST Glasvezel kabel (3 m, Paars)
€18,28
Amazon.nl
 
Equip LC/ST 50/125µm 30 m. Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: ST Type: Mannelijk/Mannelijk. Lengte kabel: 3 m
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM4-5 m LC naar LC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Paars
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM4-5 m LC naar LC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Paars
€9,87
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabel van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelcategorieën en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het achter- en terugkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermhoezen voor een duidelijke vezelbepaling....
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->LC 50/125mµ 2.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel LC->LC 50/125mµ 2.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€14,27
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM3 = 50/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turquoise Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH) Ondersteunt 10 Gigabit ethernet.
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezel kabel SC->SC 50/125mµ 5.00m Multimode Duplex turquoise polybag
€5,73
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische huls Kerndiameter: OM3 = 50/125 mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turkoois Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
StarTech.com Glasvezel kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
StarTech.com Glasvezel kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
€17,79
Amazon.nl
 
Kan het gebruik van de bedrading maximaliseren en installatieproblemen minimaliseren Fiber Optic kabels zorgen voor een hogere kwaliteit signaal over een grotere afstand Fiber Optic kabels zijn een ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht Ondersteund door StarTech.com levenslange garantie Connectoren bieden meer duurzaamheid bij het weersta...
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM4-7 m LC naar LC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Paars
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM4-7 m LC naar LC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Paars
€11,08
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM4-3 m LC naar SC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Paars
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM4-3 m LC naar SC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Paars
€20,57
Amazon.nl
Gratis verzending
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM2-7 m LC naar LC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
DIGITUS LWL Patch-Kabel OM2-7 m LC naar LC Glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€12,89
Amazon.nl
 
De glasvezelnetkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekkercombinaties. Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het achter- en achterkanaal en stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingshulzen voor een unieke vezelbepaling. Standaard z...
Equip LWL-patchkabel glasvezelkabel LC->ST 50/125mµ 1.00m multimode duplex turquoise polybag
Equip LWL-patchkabel glasvezelkabel LC->ST 50/125mµ 1.00m multimode duplex turquoise polybag
€4,79
Amazon.nl
 
Multi-mode, duplex Stekker: Keramische ferrule Kerndiameter: OM3 = 50/125mµ Kabelspecificatie: I-VH 2 x 1G Elke kabel bevat een meetprotocol Kabelmantelkleur: turquoise Rookarm, nul halogeen (LSZH/LSOH)
ACT 5m LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel kabel
ACT 5m LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel kabel
€50,-
Informatique.nl
(550)
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 ?m, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Groen
ACT 3m LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel kabel
ACT 3m LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel kabel
€40,-
Informatique.nl
(550)
ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 ?m, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Groen
HDMI kabel 2.0 | Nedis | 200 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
HDMI kabel 2.0 | Nedis | 200 meter (4K@60Hz, Glasvezel)
€345,-
Kabelshop.nl
(376)
Actieve High Speed HDMI kabel - Met deze optische HDMI kabel kun jij grote afstanden overbruggen zonder signaal te verliezen. De kabel heeft namelijk een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. Dit exemplaar is perfect voor zakelijk gebruik en luxe thuisbioscopen. De kabel ondersteunt 4K@60Hz, 3D...
HDMI kabel 2.0 | Techly | 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.0 | Techly | 10 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€214,50
Kabelshop.nl
(376)
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 10 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model wer...
HDMI kabel 4K | Nedis | 15 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 15 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€124,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 4K | Nedis | 20 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 20 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€129,95
Kabelshop.nl
(376)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 4K | Nedis | 10 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 10 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€119,-
Kabelshop.nl
(376)
Hoogwaardige HDMI 4K kabel met glasvezel kern - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel. Perf...
Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Ewent 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
€45,86
Multimediabay.nl
Gratis verzending
10 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelLaser presision cleaving100% test op IL en RL, batchtest op 3DBijlag'sImage - Logo: [Link] (nieuw venster)Image - Product: [Link] (nieuw venster)File - Datasheet 1: [Link] (nieuw venster)
ACT 2m LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel kabel
ACT 2m LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel kabel
€35,-
Informatique.nl
(550)
ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 ?m, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Groen
HDMI kabel 2.0 | Techly | 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
HDMI kabel 2.0 | Techly | 20 meter (4K@60Hz, Glasvezel, HDR)
€234,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
UltraHD HDMI kabel met kern van glasvezel - Dankzij deze actieve HDMI kabel kun jij 20 meter overbruggen zonder signaal te verliezen. Dit exemplaar ondersteunt 4K@60 Hz, 3D en Deep Colour en werkt met de nieuwste technologie: glasvezel. Ook ondersteunt deze hoogwaardige kabel ARC. Zorg dat je de kabel op de juiste manier aansluit, want dit model we...
HDMI kabel 4K | Nedis | 200 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 200 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€345,-
Kabelshop.nl
(376)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
HDMI kabel 4K | Nedis | 150 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
HDMI kabel 4K | Nedis | 150 meter (60Hz, Glasvezel, Metaal)
€295,-
Kabelshop.nl
(376)
HDMI 4K kabel - Dankzij deze actieve optische HDMI kabel kun jij beeld en geluid over een grote afstand verzenden zonder signaalverlies. De kabel ondersteunt 4K bij 60Hz en is dankzij de CPR-certificering zeer geschikt voor gebruik in kantoren. Dit kwalitatief hoogwaardige exemplaar heeft een kern van glasvezel, waardoor jij geen aparte voedingskab...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Beslist.be Zakelijk
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.be zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2021 beslist.be™