Naïf - 0% Parfum Vette Crème - 75ml - Baby's en Kinderen - met Natuurlijke Ingrediënten
Naïf - 0% Parfum Vette Crème - 75ml - Baby's en Kinderen - met Natuurlijke Ingrediënten
Naïf - 0% Parfum Vette Crème - 75ml - Baby's en Kinderen - met Natuurlijke Ingrediënten+2
Naïf - 0% Parfum Vette Crème - 75ml - Baby's en Kinderen - met Natuurlijke Ingrediënten+1
Naïf - 0% Parfum Vette Crème - 75ml - Baby's en Kinderen - met Natuurlijke Ingrediënten
+4

Naïf - 0% Parfum Vette Crème - 75ml - Baby's en Kinderen - met Natuurlijke Ingrediënten

12,35
Snelste levering
Laagste prijs inclusief verzending
Plein.be
Shopscore(22)
12,35
12,99
€4,951 dag
Salontopper.nl
Shopscore(1k+)
14,95
€5,954-8 dagen

Specificaties

EAN8720254710396
MerkNAÏF

Beschrijving

Eerste hulp voor droge plekjes, rode uitslag en eczeem! Naïf Vette Crème Parfumvrij is precies wat je nodig hebt.

Kenmerken:

  • Geen minerale olie, microplastics en 0% parfum
  • Wordt gebruikt op de kraamafdeling van 20+ ziekenhuizen
  • Houdt de huid vet, zonder te plakken
  • Dermatologisch getest
  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Geschikt voor de gevoelige babyhuid
  • 0% parfum
  • Vegan
  • Ontwikkeld en geproduceerd in Nederland

Inhoud: 0% Parfum Vette Crème = 75ml

Productomschrijving

De crème houdt de droge en eczeemgevoelige huid ‘vet’, zonder te plakken. Ook rode en schrale wangen door weer en wind zijn blij met een natuurlijke beschermlaag van natuurlijke amandel- en avocado olie. Uiteraard wel even smeren voordat je de deur uitgaat. De crème is parfumvrij en bevat geen minerale oliën. Hierdoor is deze ook direct te gebruiken op de geïrriteerde huid, zonder deze af te sluiten. Kortom, alles wat de allerjongste huid echt nodig heeft.

Alle producten van Naïf zijn 100% vegan en dermatologisch getest.

Hoe te gebruiken?
Breng 1 à 2 keer per dag een kleine hoeveelheid vette crème aan op de gewenste plekken. Smeer goed uit. Geschikt voor zowel gezicht als lichaam.

Goed om te weten
Wij adviseren de Naïf Vette Crème na het badderen op te doen op een droge of geïrriteerde huid. Water kan de huid uitdrogen.

Waarom Naïf?
Ieder mens wordt van nature naïef geboren: eerlijk, onbevangen en onschuldig. Dat willen we graag zo houden. In de wereld van huidverzorging is het lastig om erachter te komen wat echt goed is of eigenlijk een valse belofte. Alle producten van Naïf zijn 100% vegan, gemaakt met een zachte geur, vrij van de 26 meest voorkomende allergenen en dermatologisch getest. De tubes zijn gemaakt van bioplastic op basis van suikerriet.