De Gillette Venus & Olaz Sugarberry Scheermesjes zijn speciaal ontworpen in samenwerking met Olaz. Deze scheermesjes hebben vijf dicht op elkaar geplaatste mesjes, waardoor alle haartjes moeiteloos worden verwijderd. Daarnaast zijn de mesjes omringd door een zeep die gaat schuimen zodra deze in aanraking komt met water.
De unieke formule van Olaz wordt geactiveerd tijdens het scheren en zorgt voor een heerlijk zachte huid. Het scheermesje glijdt soepel over de huid, waardoor irritaties worden voorkomen. Bovendien worden de huid intens gehydrateerd door de Olaz bestanddelen, waardoor het gebruik van scheergel of lotion overbodig is.
Met de Gillette Venus & Olaz Sugarberry Scheermesjes geniet je van een gladde, zachte en verzorgde huid in slechts één scheerbeweging. Deze verpakking bevat 3 scheermesjes in de kleur roze.