De Kerasilk Activating Scalp Foundation is een activerende micro-mousse die zorgt voor een gehydrateerde, gebalanceerde en gestimuleerde hoofdhuid. Verrijkt met Biomimetic Silk & Ectoin, biedt deze mousse een frisse en energieke sensatie op de hoofdhuid. Met een 100% vegan formule hydrateert deze foundation intensief en bestrijdt en voorkomt het een droge hoofdhuid.
De Kerasilk Activating Scalp Foundation voedt, verzacht en brengt een vette, schilferige of droge hoofdhuid weer in balans, terwijl het ook hoofdhuidirritatie vermindert. Daarnaast vormt het een ideale basis voor de opname van Kerasilk hoofdhuidserums. Door de natuurlijke beschermlaag van de hoofdhuid te versterken, verbetert het de absorptie van de serums voor nog betere resultaten!
Gebruik: Breng gelijkmatig aan op een natte hoofdhuid, verdeel zachtjes en laat 5 minuten inwerken (of langer indien gewenst). Spoel daarna af. Deze activerende micro-mousse is de perfecte aanvulling op je haarverzorgingsroutine. Het biedt de nodige hydratatie en herstelt de balans van de hoofdhuid, zodat deze weer fris en energiek aanvoelt.
De Kerasilk Activating Scalp Foundation is verkrijgbaar in een verpakking van 110 ml.