Bodycam roteerbare lens De lens van deze bodycam kan eenvoudig verticaal, of zelfs helemaal tot aan de achterkant worden gedraaid. Indien het beeld daardoor ondersteboven staat, kan het beeld versteld worden via de instellingen van de bodycam.
Rondom de lens zitten 4 infrarood nachtvisie-LED's. Deze kunnen worden ingeschakeld middels de schakelaar aan de zijkant van de bodycam. Dankzij de nachtvisie-LED's kunt u ook in het donker tot een afstand van ongeveer 4 meter filmen.
LCD-kleurenscherm en speaker LCD bodycamIn tegenstelling tot andere bodycams kunt u met deze bodycam direct zien of u alles in beeld hebt wat u wilt filmen. Ook kunt u opnames bekijken, welke u dankzij de geïntegreerde speaker ook kunt beluisteren.
Via de knoppen aan de zijkant van de bodycam kunnen de instellingen zoals resolutie, bewegingsdetectie, datum en tijd etc. worden aangepast.
Eenvoudige bedieningDoor een van de schuifschakelaren omhoog te schuiven kunt u eenvoudig de bodycam opstarten en direct beginnen met filmen of alleen geluid opnemen.
Veel geheugen en 'loop-recording'
Verkrijgbaar met 16, 32, 64, 128 of 256 GB geheugen (het geheugen is niet verder uit te breiden). Opnames worden iedere 5, 10 of 15 minuten opgeslagen. Zodra het geheugen vol is, wordt automatisch het oudste bestand gewist, zodat de bodycam door kan blijven filmen. Deze functie (loop-recording) kan ook worden uitgeschakeld. Een opname van 5 minuten in FullHD neemt ongeveer 720 MB in beslag, in 720P is een opname van 5 minuten ongeveer 550 MB.
Op een bodycam met 16 GB geheugen is er plaats voor ongeveer 90 minuten aan opnames in FullHD voordat het oudste opnamebestand gewist en overschreven wordt. Zorg dus dat je tijdig een backup maakt van belangrijke opnemes.
Overige toppunten van deze bodycam: