Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Aruba ( J4859D )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn Aruba
Merk HP
SKU J4859D
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-LX
Max. overdrachtsafstand 10 km
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Compatibiliteit
Ontworpen voor Aruba 2530-24 | 2530-24G | 2530-24G-2SFP+ | 2530-24G-PoE+ | 2530-24G-PoE+-2SFP+ | 2530-24-PoE+ | 2530-48 | 2530-48G | 2530-48G-2SFP+ | 2530-48G-PoE+ | 2530-48G-PoE+-2SFP+ | 2530-48-PoE+ | 2530-8 | 2530-8G | 2530-8G-PoE+ | 2530-8-PoE+ | 2615-8-PoE | 2620-24 | 2620-24 Rack Shippable | 2620-24-PoE+ | 2620-24-PoE+ Rack Shippable | 2620-24-PPoE+ | 2620-24-PPoE+ Rack Shippable | 2620-48 | 2620-48 Rack Shippable | 2620-48-PoE+ | 2915-8G-PoE | 2920-24G | 2920-24G-PoE+ | 2920-48G | 2920-48G-PoE+ | 2920-48G-PoE+ 740 W | 2930F 24G 4SFP | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA | 2930F 8G PoE+ 2SFP+ | 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot | 2930M 24G 1-Slot | 2930M 24G POE+ 1-Slot | 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch | 2930M 48G 1-Slot | 2930M 48G POE+ 1-Slot | 3800-24G-2SFP+ | 3800-24G-2SFP+ w/o EEE | 3800-24G-PoE+-2SFP+ | 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE | 3800-24SFP-2SFP+ | 3800-48G-4SFP+ | 3800-48G-4SFP+ w/o EEE | 3800-48G-PoE+-4SFP+ | 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE | 3810M 16SFP+ 2-slot Switch | 3810M 24G 1-slot Switch | 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch | 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch | 3810M 48G 1-slot Switch | 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch | 8320 | MACsec Advanced Module|HPE 1820-24G | 1820-24G-PoE+ (185W) | 1820-48G | 1820-48G-PoE+ (370W) | 20-port Gig-T PoE+/4-port SFP v2 zl Module | 2510-24G Switch | 2510-48G Switch | 2520-24G-PoE Switch | 2520-24-PoE Rack Shippable Switch | 2610-24 Switch | 2610-24-PoE Switch | 2610-24-PPoE Switch | 2610-48 Switch | 2610-48-PoE Switch | 2810-24G Rack Shippable Switch | 2810-24G Switch | 2810-48G Switch | 6120G/XG Blade Switch | 6120XG Blade Switch | 6200-24G-mGBIC yl Switch | 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module | E2810-48G Rack Shippable Switch | E2910-24G Rack Shippable al Switch | E3500-24G-PoE+ yl Switch | EP Redundant Management Module | HP 2510-24G Rack Shippable Switch|HPE OfficeConnect 1410 24G
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,5 cm
Diepte 5,3 cm
Hoogte 1,3 cm
Massa 20 g
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.