Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Legrand Cisco GLC-FE-100FX-RGD Compatible 100BASE-FX MMF SFP ( 88605 ) Bekijk shops

Legrand Cisco GLC-FE-100FX-RGD Compatible 100BASE-FX MMF SFP ( 88605 )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.625 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Deze Cisco GLC-FE-100FX-RGD compatibele SFP transceiver biedt 100Base-FX doorvoer tot 2km over multi-mode fiber (MMF) bij een golflengte van 1310nm met een LC connector. Het is ook bestand tegen zware omstandigheden en kan werken bij temperaturen tussen -40[D]C tot +85[D]C. Onze transceiver is gegarandeerd 100% compatibel met de bijbehorende Cisco transceiver. Deze eenvoudig te installeren, hot swappable transceiver is geprogrammeerd, uniek geserialiseerd en getest met dataverkeer en applicaties om ervoor te zorgen dat het zal op dezelfde manier zal initialiseren en werken. Het is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van Cisco, alsmede aan de normen van multi-source agreements (MSA) voor een naadloze netwerkintegratie.
Algemene productdetails
ProductlijnLegrand
EAN0757120886051
MerkCables To Go
SKU88605
Algemene kenmerken
KleurZilver
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype100Base-FX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur85 C
Min. gebruikstemperatuur-40 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenMSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producentCisco GLC-FE-100FX-RGD
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: A900-IMA8S ▪ A900-IMA8S= ▪ A901-4C-F-D ▪ A901-6CZ-F-A ▪ A901-6CZ-F-A-RF ▪ A901-6CZ-F-D ▪ CGS-2520-16S-8PC ▪ CGS-2520-24TC ▪ CGS-2520-24TC-C ▪ CGS-2520-24TC-C= ▪ IE-2000-16TC-B ▪ IE-2000-16TC-G-E ▪ IE-2000-16TC-G-L ▪ IE-2000-16TC-G-N ▪ IE-2000-16TC-G-X ▪ IE-2000-16TC-L ▪ IE-2000-4TS-B ▪ IE-2000-4TS-L ▪ IE-2000-8TC-B ▪ IE-2000-8TC-L ▪ IE-3000-4TC ▪ IE-3000-4TC-E ▪ IE-3000-4TC-E-INT ▪ IE-3000-4TC-RF ▪ IE-3000-8TC ▪ IE-3000-8TC-E ▪ IE-3000-8TC-RF ▪ IE-3010-16S-8PC ▪ ME-3600X-24CX-M ▪ ME-3600X-24CX-M= ▪ OM-IE-3000-8TC
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte1,27 cm
Diepte5,59 cm
Hoogte0,76 cm
Massa30 g