Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Linksys SMB LACGSX Bekijk shops

Linksys SMB LACGSX

Linksys 1000Base-SX SFP-zender/ontvanger voor bedrijven
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 10 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
86,25
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Trustmark
Bestel bij Maxico.be
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
93,75
Bij u thuis voor 100,70
Geen keurmerken bekend
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Klasse shop" 3 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
100,18
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl

Prijzen voor Linksys SMB LACGSXTe koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" Linksys 1000Base-SX SFP-zender/ontvanger voor bedrijven  -  Gratis thuisbezorgd! Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 86,25
"Aardige shop" Linksys LACGSX 1000Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module  -  Bij u thuis voor 100,70 Levertijd: 4 - 5 werkdagen 93,75
"Klasse shop" Linksys LACGSX Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 werkdagen 100,18
Expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Dankzij universele Plug-and-Play is de Gigabit SFP-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS300/LGS500-switches en compatibele beheerde switches van andere fabrikanten. Zo kan men een snelle en betrouwbare backbone opzetten voor datacenters en transporttoepassingen bij bedrijven en serviceproviders.

Breid de verbindingsafstand uit tot meer dan de maximaal 100 meter van de RJ45-poort - maximaal 300 tot 500 meter voor deze single-mode-modules.
Algemene productdetails
ProductlijnLinksys SMB
EAN0745883667468
MerkLinksys
SKULACGSX
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand500 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Compatibiliteit
Ontworpen voorLinksys LGS528 ▪ LGS528P ▪ LGS552 ▪ LGS552P ▪ Smart LGS318 ▪ Smart LGS318P ▪ Smart LGS326 ▪ Smart LGS326P
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™