Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Cisco Nexus 5010 ( SFP-10G-SR-S= )

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 400 m - 850 nm

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
Transceiver/10GBASE-SR SFP Module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
366,63
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn Cisco
EAN 0882658782466
Merk Cisco
SKU SFP-10G-SR-S=
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Bekabelingstype 10GBase-SR
Conformiteitsnormen IEEE 802.3ae
Max. overdrachtsafstand 400 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco 16-port 1/10GE Ethernet/FCoE module | 4-port 10 GE/4-port 4Gb FC | 8-Port Fibre Channel plus 8-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet and FCoE Module | Generic Expansion Module | Unified Port Expansion Module|Cisco Catalyst 2360-48TD-S | Blade Switch 3120X for HP | Blade Switch 3130X for Dell M1000e with IP Base | Switch Module 3110X for IBM BladeCenter w/ IP Base|Cisco Nexus 2148T Fabric Extender | 2224TP Fabric Extender | 2232PP 10GE Fabric Extender | 2232TM Fabric Extender | 2248TP GE Fabric Extender | 2248TP-E GE Fabric Extender | 3048 Reversed Airflow | 3048 Reversed Airflow LAN Enterprise License Bundle | 3048 Standard Airflow LAN Enterprise License Bundle | 3048TP-1GE | 3064-E | 3064PQ | 3064PQ Front-to-Back Airflow LAN Enterprise License Bundle | 3064-X | 3132Q | 3132Q-X | 3172PQ | 3548 | 3548x | 4001I Switch Module for IBM Blade Center | 5010 | 5010 OSM version | 5020 | 5548 Storage Solutions Bundle | 5548P | 5548UP | 5596UP | 7000 48-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet F2-Series Module | 7000 Enhanced F2-Series 48-Port Fiber 1 and 10 Gigabit Ethernet Module | 7000 Series 32-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet Module | 7000 Series 32-Port 10 Gigabit Ethernet Module with XL Option | 7000 Series 32-Port 10Gb Ethernet Module with 80Gbps Fabric | 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with XL Option|Cisco ONE Nexus 5548UP | 5596UP|Cisco UCS 2104XP Fabric Extender | 2208XP Fabric Extender | 6140XP Fabric Interconnect | 6200 Series 16-port 10Gb Unified Port Expansion Module | 6248UP Fabric Interconnect
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 1 jaar
Service & Support 1 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 1 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,3 cm
Diepte 5,7 cm
Hoogte 0,9 cm
Massa 75 g
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.