Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco ME 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router ( GLC-ZX-SMD= ) Bekijk shops

Cisco ME 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router ( GLC-ZX-SMD= )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 100 Populair product
Repeaters top 100 Deze top 100 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
Bij u thuis voor 2925,55
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2918,60
Bestel bij VanGilsWeb.nl
Bij u thuis voor 2942,95
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2936,-
Bestel bij Koopikonline.nl
De meeste shoppers kiezen
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2918,60 Bij u thuis voor 2925,55
Geen keurmerken bekend
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Slechte shop" 3 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2936,- Bij u thuis voor 2942,95
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Koopikonline.nl

Prijzen voor Cisco ME 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router ( GLC-ZX-SMD= )Te koop bij 2 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"aardig" Cisco 1000BASE-ZX SFP  -  Bij u thuis voor 2925,55 Levertijd: 4 - 5 werkdagen VanGilsWeb.nl 2918,60 Bij u thuis voor 2925,55

"slecht" Cisco 1000BASE-ZX SFP SFP 1000Mbit/s 1550nm Single-mode  -  Bij u thuis voor 2942,95 Levertijd: 4 - 5 werkdagen Koopikonline.nl 2936,- Bij u thuis voor 2942,95

Expert reviews
Consumenten reviews
5.884 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658340925
MerkCisco
SKUGLC-ZX-SMD=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-ZX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ah
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand70 km
Optische golflengte1550 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenOndersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur85 C
Min. gebruikstemperatuur-5 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC/PC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenLaser Class 1 ▪ IEC 60825-1
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco 20-port 1-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter ▪ 2520 Connected Grid Switch ▪ 2-Port 10GE ▪ 20-Port GE High Queue Combo Line Card ▪ 2-Port 10GE ▪ 20-Port GE Low Queue Combo Line Card ▪ 2-Port 10GE ▪ 20-Port GE Medium Queue Combo Line Card ▪ 40-Port GE High Queue Line Card ▪ 40-Port GE Low Queue Line Card ▪ 40-Port GE Medium Queue Line Card ▪ 5760 Wireless Controller ▪ 5760 Wireless Controller for High Availability ▪ 8-Port (2:1) 10GBASE-T RJ-45 Half Card ▪ 8-Port 10 Gigabit Ethernet Network Module
Cisco ASR 901
Cisco ASR 9000 Route Switch Processor 440
Cisco Catalyst 3560E-48TD-SD ▪ 3560V2-24PS ▪ 3560V2-24TS ▪ 3560V2-24TS-SD ▪ 3560V2-48PS ▪ 3560V2-48TS ▪ 3560X-24P-E ▪ 3560X-24P-L ▪ 3560X-24P-S ▪ 3560X-24T-E ▪ 3560X-24T-L ▪ 3560X-24T-S ▪ 3560X-48P-E ▪ 3560X-48PF-E ▪ 3560X-48PF-L ▪ 3560X-48PF-S ▪ 3560X-48P-L ▪ 3560X-48P-S ▪ 3560X-48T-E ▪ 3560X-48T-L ▪ 3560X-48T-S ▪ 3750V2-24FS ▪ 3750V2-24PS ▪ 3750V2-24TS ▪ 3750V2-48PS ▪ 3750V2-48TS ▪ 3750X-12S-E ▪ 3750X-12S-S ▪ 3750X-24P-E ▪ 3750X-24P-L ▪ 3750X-24P-S ▪ 3750X-24S-E ▪ 3750X-24S-S ▪ 3750X-24T-E ▪ 3750X-24T-L ▪ 3750X-24T-S ▪ 3750X-48P-E ▪ 3750X-48PF-E ▪ 3750X-48PF-L ▪ 3750X-48PF-S ▪ 3750X-48P-L ▪ 3750X-48P-S ▪ 3750X-48T-E ▪ 3750X-48T-L ▪ 3750X-48T-S ▪ 4500 Gigabit Ethernet Module ▪ 4500E Series Line Card ▪ 4500-X ▪ 4948E ▪ 4948E-F
Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L ▪ 3560C-12PC-S ▪ 3560C-8PC-S ▪ 3560CG-8PC-S ▪ 3560CG-8TC-S
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series ▪ 3000 Series ▪ 3010 Series
Cisco Line Card Classic ▪ E-Series
Cisco ME 3400-24FS AC Ethernet Access Switch ▪ 3400E-24TS ▪ 3400EG-12CS ▪ 3400EG-2CS ▪ 3400G-2CS AC Ethernet Access Switch ▪ 3600X 24CX ▪ 3600X 24FS ▪ 3600X-24FS Ethernet Access Switch ▪ 3800X 24FS Carrier Ethernet Switch Router ▪ 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router
Cisco MWR 2941-DC ▪ 2941-DC-A
Cisco Nexus 7000 Series 48-Port Gigabit Ethernet Module (SFP) ▪ 7000 Series 48-Port Gigabit Ethernet Module with XL Option
Cisco Supervisor Engine 6L-E ▪ 7-E ▪ 7L-E ▪ 7L-E Redundant ▪ 8-E ▪ 8-E Redundant
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support1 jaar garantie
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,34 cm
Diepte5,65 cm
Hoogte0,85 cm
Massa75 g
Algemeen Over beslist.be
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™

Populaire zoekopdrachten