Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HPE 6600-24G ( J9054C )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn HPE
EAN 0886112003739
Merk HP
SKU J9054C
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Lokalisatie Nederlands / Nederland
Model Insteekmodule
Type bijvoegsel Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 100 Mbps
Bekabelingstype 100Base-FX
Conformiteitsnormen IEEE 802.3u
Max. overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 100Mb LAN
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 70 ?C
Min. gebruikstemperatuur 0 ?C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 100Base-FX - LC
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voor Aruba 2530-24G | 2530-24G-PoE+ | 2530-48G | 2530-48G-PoE+ | 2530-48-PoE+ | 2930F 24G 4SFP | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 5406 zl|HPE 1810-24 v2 | 1810-24G Switch | 1810-48G Switch | 1810-8 v2 | 2810-24G Switch | 2810-48G Switch | 3500-24 Switch | 3500-24G-PoE yl Switch | 3500-24-PoE Switch | 3500-48 Switch | 3500-48G-PoE yl Switch | 3500-48-PoE Switch | 6600-24G | 6600-24G-4XG Rack Shippable | 6600-24G-4XG Switch | 6600-48G | 6600-48G-4XG Switch | E3500-24G-PoE+ yl Switch | E3500-48G-PoE+ yl Switch|HPE OfficeConnect 1410 24G
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,37 cm
Diepte 6,86 cm
Hoogte 1,22 cm
Massa 30 g
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.