Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B ) Bekijk shops

TP-LINK TL-SM321B ( TL-SM321B )

Spotlight:
-WDM Bi-Directional SFP Module
-Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability. Features
-Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
-TX: 1310nm / RX: 1550nm
-Internal +3.3V Power Supply
-In pairs with TL-SM321A
-Plug-and-Play
-Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices Poorten & interfaces Verbindingstechnologie Bedraad Hostinterface Ethernet Bandbreedte Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s Netwerk Maximale afstand 10000m Protocollen Ondersteunde netwerkprotocollen CSMA/CD, TCP/IP Prestatie Plug and play Ja Certificaten Certificering FCC, CE Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0
-70 °C Temperatuur bij opslag -40
-80 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10
-90 procent Luchtvochtigheid bij opslag 5
-90 procent

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module  -  Bij u thuis voor 39,45 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 32,50
Expert reviews
Consumenten reviews
2.708 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving TP-LINK's TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met n verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK's routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030520
MerkTP-Link
SKUTL-SM321B
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-BX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-BX - LC/UPC single-mode
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play ▪ FCC
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™