Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK MC210CS ( MC210CS ) Bekijk shops

TP-LINK MC210CS ( MC210CS )


-Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
-Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
-Extends fiber distance up to 15km The MC210CS is a media converter designed to convert 1000BASE-LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standards, the MC210CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC210CS supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINKs 19 system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC210CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 15 kilometers. Poorten & interfaces Verbindingstechnologie Bedraad Performance Golflengte 1310 nm Maximaal bereik 15000m Design LED-indicatoren LINK Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0
-40 °C Temperatuur bij opslag -40
-70 °C Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10
-90 procent Luchtvochtigheid bij opslag 5
-90 procent Certificaten Certificering FCC, CE Overige specificaties Bekabelingstechnologie UTP 5e, 5 Afmetingen (BxDxH) 94,5 x 73 x 27 mm Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Full duplex Ja Aansluitingen 1x 1000M SC 1x 1000M RJ45
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 47 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
55,99
Bij u thuis voor 62,94
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Wohi.nl
"Klasse shop" 3 reviews »
(tijdelijk) Niet leverbaar
59,95
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Directsale.nl
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
65,85
Bij u thuis voor 72,80
Geen keurmerken bekend
Bestel bij VanGilsWeb.nl

Prijzen voor TP-LINK MC210CS ( MC210CS )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter  -  Bij u thuis voor 62,94 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 55,99
"Klasse shop" TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! (tijdelijk) Niet leverbaar 59,95
"Aardige shop" TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter  -  Bij u thuis voor 72,80 Levertijd: 2 - 3 werkdagen 65,85
Expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030445
MerkTP-Link
SKUMC210CS
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-FX ▪ 1000Base-T
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand15 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
StatuslampjesVoeding ▪ ontvangen ▪ link/activiteit
VoorzieningenDatatransport ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenCE ▪ FCC
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: TL-MC1400
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™